Страницы: 1 2 3 4 5 След.
[ Закрыто ] Мова - символ держави!
 
Цитата
Ну давайте краской зальем памятную доску на Андреевском спуске 13, как облили памятник Владимиру. Я надеюсь Юра Гагарин ничего плохого про Украину не говорил. Даже представить не мог, что Вы так глубоко копаете этот вопрос.
Схоже на провокацію, - це був би черговий подарунок російським шовіністам і їх "нєвольним" підспівувачам.
А правда така:
Цитата
... великий русский и украинский писатель рассуждает об украинском языке, этом "гнусном языке" (Булгаков) которого по его мнению "и на свете то не существует..." Иногда голосами своих героев, иногда от первого лица.
За Гагаріна і ...  не впевнений, що вони б не підтримали окупацію України, як тих майже сто відсотків росіян.

youtu.be/37_piTxjOJE
 
Мова - символ держави!
Перше враження.
Заходиш на сайт і зразу, а де я? На чиєму сайті - російському, білоруському?  ... ан ні! - На українському!
Заздрю росіянам, в них такого днем з вогнем не знайдеш.
Ну нічого, думаю у нашої держави ще підлітковий вік.
Але все рівно, закликаю, тих хто володіє державною мовою,  вживати для спілкування українську. А то таке враження, що українці на 90% російськомовні, або план "Шатун" в галузі мови реалізовується.
Дякую.
 
Цитата
Мова - символ держави!
Перше враження.
Заходиш на сайт і зразу, а де я? На чиєму сайті - російському, білоруському?  ... ан ні! - На українському!
Заздрю росіянам, в них такого днем з вогнем не знайдеш.
Ну нічого, думаю у нашої держави ще підлітковий вік.
Але все рівно, закликаю, тих хто володіє державною мовою,  вживати для спілкування українську. А то таке враження, що українці на 90% російськомовні, або план "Шатун" в галузі мови реалізовується.
Дякую.

Скажу чесно-спілкуюсь переважно російською і думаю,на жаль-теж.
Але з певного часу- https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=565146&postcount=1.
І нічого в тому важкого-не бачу,треба тільки згадати,хто ти є...
 
Цитата
Скажу чесно-спілкуюсь переважно російською і думаю,на жаль-теж.
За то живий та здоровий, а так хто його знає..........
 
Цитата
Мова - символ держави!
Перше враження.
Заходиш на сайт і зразу, а де я? На чиєму сайті - російському, білоруському?  ... ан ні! - На українському!
Заздрю росіянам, в них такого днем з вогнем не знайдеш.
Ну нічого, думаю у нашої держави ще підлітковий вік.
Але все рівно, закликаю, тих хто володіє державною мовою,  вживати для спілкування українську. А то таке враження, що українці на 90% російськомовні, або план "Шатун" в галузі мови реалізовується.
Дякую.
Нажаль це правда!
Про себе скажу - намагаюся писати і розмовляти українською мовою, але грішний...
Процес відновлення статусу державної мови не одного дня і нажаль навіть року! І чим швидше це відбудеться, тим швидше ми по справжньому зрозуміємо що таке Батьківщина!
 
Цитата
Заходиш на сайт і зразу, а де я? На чиєму сайті - російському, білоруському? ... ан ні! - На українському!
Главное что бы люди друг друга понимали.
Зачем поднимать эту тему ? Начнутся споры и раздоры.  Кое кто этим умело пользуется.  Я могу писать на русском языке, украинском, полтавском, английском... но пишу на русском и что ? От меня патриотизма убавилось ? Я может ещё более жёсткий националюга, чем тот, кто пишет на украинском. Так что язык не показатель. Кому как удобнее, пусть так и пишет. Важно не на каком языке человек пишет, а что пишет.
P.S. Олекса, хіба ми один одного не розуміємо у темі про "Шмеля" ?
 
Цитата
Главное что бы люди друг друга понимали.
Зачем поднимать эту тему ? Начнутся споры и раздоры.
100% согласен!!!! Именно на этой почве и заложен конфликт западной и восточной Украины!!! Зачем нам на форуме это? Я 70% разговариваю на русском, НО я родился на Украине, я Украинец, я люблю и уважаю свою страну!!!!!
 
Цитата
Мова - символ держави!
Перше враження.
Заходиш на сайт і зразу, а де я? На чиєму сайті - російському, білоруському?  ... ан ні! - На українському!
Заздрю росіянам, в них такого днем з вогнем не знайдеш.
Ну нічого, думаю у нашої держави ще підлітковий вік.
Але все рівно, закликаю, тих хто володіє державною мовою,  вживати для спілкування українську. А то таке враження, що українці на 90% російськомовні, або план "Шатун" в галузі мови реалізовується.
Дякую.

Когда меня пытаются нагнуть в вопросах мови я становлюсь злым, очень злым.Спросите у австралийца кем он себя считает и на каком языке он общается, спросите у швейцарца, у канадца, у бельгийца, у мексиканца.Кто построил самые красивые здания в Киеве, кто построил Владимирский собор, Андреевскую церьковь, город Одессу, Львов, Черновцы? Мультикультурность это как раз преимущество Украины, а не недостаток.Не надо ненависть к Путину переводить на русскую культуру, там есть что уважать, а то скоро до запрета Пушкина и Толстого доберетесь.Заметьте россияне Киевский вокзал не переименовали,как мы Московский проспект.Когда одевают новые трусы, надо сначала задницу помыть, давайте страну нормальную построим, а там и на украинском люди разговаривать начнут больше.
 
Цитата
Главное что бы люди друг друга понимали.
Зачем поднимать эту тему ? Начнутся споры и раздоры.  Кое кто этим умело пользуется.  Я могу писать на русском языке, украинском, полтавском, английском... но пишу на русском и что ? От меня патриотизма убавилось ? Я может ещё более жёсткий националюга, чем тот, кто пишет на украинском. Так что язык не показатель. Кому как удобнее, пусть так и пишет. Важно не на каком языке человек пишет, а что пишет.
P.S. Олекса, хіба ми один одного не розуміємо у темі про "Шмеля" ?
тоже 100% согласен,не нужно это на форуме.Пишу на русском,мне удобней так,в русскоязычной школе учился,говорю и на русском и на украинском.Еще и грамматика хромает,но...,кому надо - меня прекрасно понимают.
Форум о рыбалке,и не только для украинцев.
А в крайнее время,тут о политике,больше чем о рыбалке,и ссорятся многие из за нее.
Была б моя воля - я б запретил политические ветки,Тут надо б о рыбалке беседы вести..
 
Цитата
Заходиш на сайт і зразу, а де я?
ага,где Я,на сайте рыбаков или на сайте о политике.........
дельного совета о рыбалке,тяжело дождаться - а в политической ветке все кипит ))))
 
Ресурс у нас украинский, але не державний. Пишите хоть на арабояпонском иврите с таджикским акцентом, лишь бы вас поняли. :bt:
 
Цитата
ага,где Я,на сайте рыбаков или на сайте о политике.........
дельного совета о рыбалке,тяжело дождаться - а в политической ветке все кипит ))))

БорисТарас ты не прав! Политическая ветка всего лиш в самом конце списка .И не её вина в том что остальные отстают по посещаемости.Хотя я так не думаю.Сковорода с диска или сапоги с пены наверное менее актуальны на сегодня чем Будущее украины.Никто же не заставляет лезть и читать то что не нравится.:dk:
Теперь о сабже.Специально не реагирую так как считаю что на данный момент это провокационная тема которую вольно или невольно запостил автор.
Не мне советовать модераторам но при всей их демократичности я бы перенёс всётаки в будущее Украины.Дабы не возбуждать рыболовную общественность интимными подробностями и географическими направлениями.Которые обязательно появятся в обсуждении данной темы.Там это практически норма и многие зная это просто обходят стороной.имхо
С ув.:bk:
 
Цитата
Ресурс у нас украинский, але не державний. Пишите хоть на арабояпонском иврите с таджикским акцентом, лишь бы вас поняли. :bt:

Стопудово правильно!
Я,наприклад,в "лічці" спілкуюсь з людиною на тій мові(украінськів чи російській),на якій людині зручніше спілкуватись.
А на загалу-знаєте...
 
Политика должна быть на форуме о политике.
А сапоги и сковорода - больше к рыбалке относится,и в этих темах не ругаются так как в политической.
 
Цитата
Стопудово правильно!
Я,наприклад,в "лічці" спілкуюсь з людиною на тій мові(украінськів чи російській),на якій людині зручніше спілкуватись.
А на загалу-знаєте...

Я сам с женой переодически на укринском общаюсь, хоть мы коренные киевляне и заканчивали русские школы.И на форуме писал бы, просто клава англо-русская.Но думаю все же на русском. Всегда восхищался людьми которые умеют красиво говорить на чистом литературном украинском, в Универе всегда и в советские годы все преподы говорили на украинском.Не надо просто спекулировать на этой теме, есть более важные проблемы.
 
Не дай вам всем Бог жить с преподавателем украинского под одной крышей :ap:
 
Цитата
Не дай вам всем Бог жить с преподавателем украинского под одной крышей :ap:
Дружина?
Теща?:bj:
 
IMHO
Не погоджуся з вище написаними коментарями!
Ми хочемо сильну державу? А не хочемо нічого міняти! Так не буває!
(Тільки не переконуйте мене що причина конфлікту на Донбасі і окупація Криму сталися зза бажання українця розмовляти рідною мовою)
 
только причем тут форум о рыбалке??? тут все прекрасно друг друга понимают,и кто на каком языке общается - это рыбалки не касается.Уважуха тем кто на Украинском общается,но мне комфортней на русском,я и на нем с ошибками пишу)))
 
Цитата
только причем тут форум о рыбалке??? тут все прекрасно друг друга понимают,и кто на каком языке общается - это рыбалки не касается.Уважуха тем кто на Украинском общается,но мне комфортней на русском,я и на нем с ошибками пишу)))
Для спілкування про риболовлю купа окремих тем)))
Тут є тема про гриби, є про полювання))) І що?
(Тему "сиськи" чому ніхто не критикує?)
Ми в "курилці"))) розділ "політика і суспільство")))
Людина до нас звернулася зі зверненням, висловивши свою думку! Що тут поганого? Особисто таких людей як Олекса  я підтримую і дуже поважаю!
 
Из за таких тем - ссоры между форумчанами,и это факт...
 
Цитата
Из за таких тем - ссоры между форумчанами,и это факт...
Отвечу на "языке")))
Ну есть тут пару идиотов, которым ВСЕ не нравится! Да бог с ними! Почему я должен под них подстраиваться? Эти люди найдут причину, даже если уберут "курилку"! Плохо другое - влияние от них будоражит других... Не обращайте внимание и оставайтесь при своем!
А призыв разговаривать родным языком ничего плохого не несет - наоборот!!!
 
Проживаю у Львові всі 36 своїх. Батько Українець а матір Білоруска. З батьком розмовляю на Українській мові а с матерю на Руском язике. Згідний з усіма постами вище але не розумію з ким не спілкуватись з батьком чи мамою, звісно це жарт. На мою думку ще треба не одне століття щоб процвітала на Україні щира Українська мова.
 
Цитата
Тему "сиськи" чому ніхто не критикує?
А зачем ?))) Там понятие "язык" другое ))
Цитата
Не погоджуся з вище написаними коментарями!
Иван, но на сколько я помню, Вы всегда писали на русском ))
Цитата
Из за таких тем - ссоры между форумчанами,и это факт...
По моему именно из-за языка у нас на форуме ещё споров не было.

Цитата
Ресурс у нас украинский, але не державний. Пишите хоть на арабояпонском иврите с таджикским акцентом, лишь бы вас поняли.
Если вдруг станет тяжело понимать собеседника с афро-украинским акцентом, можно воспользоваться переводчиком
http://translate.google.com.ua/?hl=ru
Только не всегда ему доверяйте, он иногда выдаёт откровенно фейковые варианты )) Проверено в общении с китайцами.
 
Цитата
Из за таких тем - ссоры между форумчанами,и это факт...

Та й не потрібно сперечатись та лаятись.
Тим більш, що Вас та інших користувачів форуму ніхто й ні до чого не примушує.
Людина лише закликає до використання українськоі мови. Робити це чи ні - Ваш вибір.
Особисто я свій вибір зробив. Просто я хочу щоб НІКОЛИ НІЯКА кацапська тварюка не змогла скористатися приводом на кшталт "для защиты русскоязычных". От і все.
Я 46 років був "русскоязычным". Сьогодні мені просто соромно користуватися мовою загарбників.
Й тому я підтримую заклик Олекси.І пропоную (а не в якому разі не вимагаю) усіх долучитися.
 
Новий проект Закону про державну мову в Україні.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60953

Завантаження файлу з текстом  проекту:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=60953&pf35401=412642
 
В повседневной жизни общаюсь на 99.9% на украинском, русский язык люблю и с удовольствием использую на форуме. Поднятую тему расцениваю как глупую попытку упрекнуть русскоговорящих форумчан. Созданая тема - провокативное г-но.
 
В Израиле два государственных языка-иврит и арабский.Арабский исключительно для арабов.Из 8,5 милл. населения арабов 1,5 милл.Евреи в стране собраны почти со всех стран мира,и у всех разные языки.Но разговаривают на своих языках только в быту между собой.В стране выходят газеты на всех языках.Только русскоязычных 1,5милл.чел,минимум 5газет и два радио на русском,очень много-много магазинов русских.Но при обращении в любую инстанцию(государственые службы,больницы и т.д.)только на иврите(если повезёт на служащего на родном языке,то можно говорить на нём).И никто не возмущается что язык только иврит.Все считают что язык у государства должен быть один,который выбран в качестве государственного.
 
Цитата
В повседневной жизни общаюсь на 99.9% на украинском, русский язык люблю и с удовольствием использую на форуме. Поднятую тему расцениваю как глупую попытку упрекнуть русскоговорящих форумчан. Созданая тема - провокативное г-но.
В цій темі піднято питання мовної політики держави Україна.
Цитата
                            У К А З
                       ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
            Про Концепцію державної мовної політики

Пріоритетами у реалізації  державної  мовної  політики  мають
бути:
...
розвиток українського  сегмента  Інтернету  та  комп'ютерного
забезпечення українською мовою;
...
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/161/2010
 
Цитата
Заходиш на сайт і зразу, а де я? На чиєму сайті - російському, білоруському? ... ан ні! - На українському!
А, ну да...)))) Сайт=держава Україна
 
Цитата
...В стране выходят газеты на всех языках....
Запитання: чи обов"язково ізраїльська газета видана на будь-якій мові має версію на івриті?
Дякую.
 
Цитата
Запитання: чи обов"язково ізраїльська газета видана на будь-якій мові має версію на івриті?
Дякую.

В христианстве состояние когда человек очень сильно "увлечен идеей" называется одержимость, в психиатрии паранойя.Советую обратиться или к психиатру, а лучше к экзорцисту. Особенно порадовал раздел 19 пункт №2 о синхронном переводе конферансье на державну при массовых мероприятиях.А также о титрах пункт №4, когда в театре идет спектакль не на державнiй мовi. Eсли Господь хочет кого то наказать, то он лишает его разума. Я думаю в Кремле все держат кулаки - только бы приняли этот закон. Сами себе копаем яму.
 
Цитата
видана на будь-якій мові має версію на івриті?
Газеты в основном печатаются для читателей своей общины.Но бывают газеты(в основном крупные)и с версией иврита,но электронном виде.
 
Цитата
В цій темі піднято питання мовної політики держави Україна.

Цитата
Пріоритетами у реалізації державної мовної політики мають
бути:
...
розвиток українського сегмента Інтернету та комп'ютерного
забезпечення українською мовою;
Шановний Олекса,  сподіваюсь у Вас є опубліковані в інтернеті статті, блоги, чи можливо почитати Ваші сторінки в українській Вікіпедії ?
Дякую за відповідь.
 
Цитата
Шановний Олекса,  сподіваюсь у Вас є опубліковані в інтернеті статті, блоги, чи можливо почитати Ваші сторінки в українській Вікіпедії ?
Дякую за відповідь.
Романе, мушу  засмутити, але не маю таких доробків на загал, окрім "унылых"  повідомлень в конференціях(форумах).
Одним словом не майстер слова і мовного складу, на відміну від багатьох наших форумчан, за яких радію і бажаю успіхів у творчості.)
 
Цитата
... Особенно порадовал раздел 19 пункт №2 о синхронном переводе конферансье на державну при массовых мероприятиях.А также о титрах пункт №4, когда в театре идет спектакль не на державнiй мовi. ...  Я думаю в Кремле все держат кулаки - только бы приняли этот закон. Сами себе копаем яму.
Цитата
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну мову(проект)

Стаття 19. Державна мова у сфері культури
...
2. Мовою культурно-мистецьких, розважальних та видовищних заходів є державна мова. Застосування інших мов під час культурно-мистецьких заходів дозволяється в разі, якщо це виправдано художнім, творчим задумом організатора заходу, а також у випадках визначених Законом України «Про права осіб, що належать до національних меншин». Положення цієї частини не поширюється на застосування мов під час виконання та відтворення словесно-музичних творів.
Супровід (конферанс) культурно-мистецьких та видовищних заходів в Україні здійснюється державною мовою. В разі якщо супровід (конферанс) здійснює особа, яка не володіє державною мовою, організатор забезпечує синхронний або послідовний переклад такого виступу державною мовою. Особливості супроводу (конферансу) культурно-мистецьких та видовищних заходів в Україні, які проводяться на виконання міжнародних зобов’язань перед Європейською мовною спілкою визначаються домовленістю сторін.
...
4. Театральна вистава іноземною мовою у державному чи комунальному театрі супроводжується субтитрами державною мовою.
В цих двох статтях не бачу  дискримінації когось за мовною ознакою.
Але відразу буде порушення прав громадян України,  які не володіють іноземною мовою і немає супроводу державною мовою при проведенні відповідних заходів.
 
Цитата
Але відразу буде порушення прав громадян України, які не володіють іноземною мовою і немає супроводу державною мовою при проведенні відповідних заходів.
Надеюсь наши граждани достаточно не глупые, что бы знать несколько языков. Кстати это показатель образованности личности и нации в целом. Например я могу разговаривать на трёх языках, а забери русский, останется два, украинский и полтавский)) Могу и на английском, но лучше с переводчиком )). Кстати технически сложно организовать субтитры на спектакле. Как Вы себе это представляете ? Бегущая строка или девушки выбегающие по очереди с плакатами на которых написан текст ? Согласны, что это сложно ? А ведь техническая сторона ляжет на театры. Значит ограничимся только спектаклями украинских артистов, остальные пусть ищут выходы. Кстати, Вы не смотрели Сильву на украинском ?  При всей любви и уважению к родному языку, но на кацапском звучит органичнее ИМХО, а может это стереотип навязанный фильмом. Есть такие фильмы, которые поставлены лучше книги или спектаклей.
Цитата
Романе, мушу засмутити, але не маю таких доробків на загал, окрім "унылых" повідомлень в конференціях(форумах).
Унылость лечится позитивом.)))  Воспринимайте форум проще. Все мы рыбаки и даже молча можем друг друга понять. Ведь на рыбалке нужна тишина. А на каком языке общаемся, это не столь важно, главное взаимопонимание. Укроаинский наш родной и государственный язык. Но мы в неофициальной обстановке и можем себе позволить упразднить обязательный официоз. Например я с китайцами общаюсь на английском и мы понимаем друг друга. Представляете, я с украинского перевожу на английский, а китаец с английского на китайский ?))) Бывают курьёзы, ведь Гугл переводчик не идеален.
Я так понимаю , мы идём в Европу, хотим - не хотим, придётся учить английский. Вы хоть против английского ничего не имеете ?
Цитата
Одним словом не майстер слова і мовного складу, на відміну від багатьох наших форумчан, за яких радію і бажаю успіхів у творчості.)
Это дело наживное. Вы же правильно понимаете политику партии ? Придётся писать )) Ждём Ваших блогов, статей и справочных материалов в украинском разделе всемирной свободной энциклопедии.
 
Цитата
В цих двох статтях не бачу дискримінації когось за мовною ознакою.
Будемо сподіватись, що ці статті допоможуть нам перемогти в гібридній війні з Росією. Головне збрегти державу, а це може бути тільки завдяки об'єднуючій політиці, соборній, консолідуючій українську Націю, з великої літери.
Україна різнобарвна країна, як стрічки на українському віночку, в нас кожна область має свої звичаї, традиції, діалект, кожна людина має право розмовляти чи на українській мові, чи на російській, чи на польській, чи на англійськіцй... Як що ми це почнемо розуміти і не обмежувати права громадян на спілкування, тоді ми будемо демократичною, свободною країною, з красивішою у світі солов'їною мовою ы свободим і деморкратичным суспільством.
А Росія хай ще докаже, що це її мова ))
 
Цитата
В цих двох статтях не бачу дискримінації когось за мовною ознакою.
Будемо сподіватись, що ці статті допоможуть нам перемогти в гібридній війні з Росією. Головне збрегти державу, а це може бути тільки завдяки об'єднуючій політиці, соборній, консолідуючій українську Націю, з великої літери.
Україна - різнобарвна країна, як стрічки на українському віночку, в нас кожна область має свої звичаї, традиції, діалект, кожна людина має право розмовляти чи на українській мові, чи на російській, чи на польській, чи на англійськіцй... Як що ми це почнемо розуміти і не обмежувати права громадян на спілкування, тоді ми будемо демократичною, свободною країною, з красивішою у світі солов'їною мовою, свободним і деморкратичним суспільством.
Українська мова - офіцйна, усі інші на вибір громадян.
А Росія хай ще спробує довести, що це її мова ))
 
Цитата
Будемо сподіватись, що ці статті допоможуть нам перемогти в гібридній війні з Росією. Головне збрегти державу, а це може бути тільки завдяки об'єднуючій політиці, соборній, консолідуючій українську Націю, з великої літери.
Україна - різнобарвна країна, як стрічки на українському віночку, в нас кожна область має свої звичаї, традиції, діалект, кожна людина має право розмовляти чи на українській мові, чи на російській, чи на польській, чи на англійськіцй... Як що ми це почнемо розуміти і не обмежувати права громадян на спілкування, тоді ми будемо демократичною, свободною країною, з красивішою у світі солов'їною мовою, свободним і деморкратичним суспільством.
Українська мова - офіцйна, усі інші на вибір громадян.
А Росія хай ще спробує довести, що це її мова ))

Даже Савченко вчера сказала, что если хотите развалить страну то дайте мовный закон на Восток, а закон о двойном гражданстве на Запад.
 
Цитата
Будемо сподіватись, що ці статті допоможуть нам перемогти в гібридній війні з Росією. Головне збрегти державу, а це може бути тільки завдяки об'єднуючій політиці, соборній, консолідуючій українську Націю, з великої літери.
Україна - різнобарвна країна, як стрічки на українському віночку, в нас кожна область має свої звичаї, традиції, діалект, кожна людина має право розмовляти чи на українській мові, чи на російській, чи на польській, чи на англійськіцй... Як що ми це почнемо розуміти і не обмежувати права громадян на спілкування, тоді ми будемо демократичною, свободною країною, з красивішою у світі солов'їною мовою, свободним і деморкратичним суспільством.
Українська мова - офіцйна, усі інші на вибір громадян.
А Росія хай ще спробує довести, що це її мова ))
Згідно проекту Закону про державну мову: у галузі освіти право вибирати мову навчання мають  лишень національні меншини, тобто "групи  громадян  України, які не є українцями за національністю", або в окремих випадках ВНЗ.

Цитата
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну мову(проект)
Стаття 17. Державна мова в сфері освіти
...
4. Мовою навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах є державна мова. У загальноосвітніх навчальних закладах з мовою навчання, що є мовою національної меншини, навчально-виховний процес, поряд з державною, здійснюється також мовою відповідної національної меншини в порядку, визначеному законом України «Про права осіб, що належать до національних меншин». У навчально-виховному процесі в загальноосвітніх навчальних закладах приватної форми власності поряд з державною може застосовуватися інша мова в порядку, визначеному законом України «Про загальну середню освіту».
5. Мовою зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань є державна мова, крім зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов. Завдання сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання укладаються державною мовою.
6. Мовою освітнього процесу у вищих навчальних закладах є державна мова. Вищий навчальний заклад має право прийняти рішення про викладання однієї чи кількох дисциплін англійською та/або іншими офіційними мовами Європейського Союзу, забезпечивши при цьому знання здобувачами вищої освіти відповідної дисципліни державною мовою. Мова підручників та методичної літератури має відповідати мові освітнього процесу у відповідному навчальному закладі.
...
 
Цитата
Згідно проекту Закону про державну мову: у галузі освіти право вибирати мову навчання мають лишень національні меншини, тобто "групи громадян України, які не є українцями за національністю", або в окремих випадках ВНЗ.
А как Вы определите национальность ? )) Где официально указана национальность ребёнка, который желает учиться на национальном языке ? Национальность в Украине упразднена, если Вы не в курсе. Может и президент не в курсе ? Думаю, он то знает )).
 
Цитата
А как Вы определите национальность ? )) Где официально указана национальность ребёнка, который желает учиться на национальном языке ? Национальность в Украине упразднена, если Вы не в курсе. Может и президент не в курсе ? Думаю, он то знает )).
Не так! - все вирішується в результаті Всеукраїнського перепису населення за результатами якого встановлюється етнічний склад населення.
Те, як себе ідентифікують українці є підставою для прийняття  місцевими органами влади  рішення про мову навчання .
Тобто інститут вирішення мовної проблеми за участю і на користь  всіх громадян існує. Залишилось дотримуватись букви Закону.
До речі,  Закон дозволяє  змінити національність, ... .  )))
 
Цитата
Не так! - все вирішується в результаті Всеукраїнського перепису населення за результатами якого встановлюється етнічний склад населення.
Когда это было ))
Цитата
Те, як себе ідентифікують українці є підставою для прийняття місцевими органами влади рішення про мову навчання .
Кто там на это смотрит...
Цитата
До речі, Закон дозволяє змінити національність, ... . )))
Да не вопрос, назовите себя хоть индейцем, это ничего не поменяет. Если раньше хотя бы в свидетельствах о рождении национальность родителей прописывалась, то теперь не в паспортах, ни в свидетельствах о рождении ничего нет. Так что в Украине нет национальностей, есть только гражданство.
 
Олекса не чуди
 
Цитата
Когда это было ))

Кто там на это смотрит...
.
Є прямі докази, що не так?
- Чи власна думка?
 
Цитата
Є прямі докази, що не так?
- Чи власна думка?

Что я могу Вам сказать точно, так это то, что если завтра в Украине все заговорят исключительно на мовi, то в стране абсолютно ничего не изменится.У меня жена как ребенок, иногда как скажет, в самую точку. Она как то сказала:"когда у нас перестанут плевать под ноги и бросать окурки на тротуар, страна сразу изменится". Мой дядя после войны служил в Прибалтике, однажды бросил окурок мимо урны, подошел местный дедушка, молча поднял и положил в урну. Дядю так вставило, что он бросил курить и вспоминал об этом случае много раз. Что толку если население вокруг Киева, которое говорит на украинском языке засрало все леса вокруг сел и сетями процеживает речки. Беда в этой стране от жлобства и недостатка серого вещества в голове, а не от языка на котором говорят люди.
 
Цитата
Є прямі докази, що не так?
- Чи власна думка?
Зазвичай вимагають докази ствердженнь, а стверджували Ви. Тому докази Вам і доводити. А як не дойде, то загляньте в свій паспорт, чи свідоцтва про народження онуків.

Олекса, давайте визначим предмет спору, бо якась пуста  бесіда в нас виходить. Зі сторони може здатись, що тільки Ви тут щирий українець, а остальні якись полукровки ))
Моя позиція.  Я вважаю, що в Україні державна мова повинна бути українською, а люди між собою, нехай хоть на арабській розмовляють.
Давайте подивимося на речі обє'ктивно, Ви ж не заставите в один день людей розмовляти тільки на українській. Це повинно прийти само з часом, а не через коліно. Людина в першу чергу повинна почати думати на українській. Ми й так пишемо, читаємо, дивимося телепередачі на українській, люди починають це осмислювати. Але не треба нав'язувати, бо вийде антогонізм, та неприйняття, на радість ворогам.  Мало проблем в державі ? Не нагнітайте.
 
Цитата
Є прямі докази, що не так?
- Чи власна думка?
Зазвичай вимагають докази ствердженнь, а стверджували саме Ви. Тому докази Вам і доводити. А як не дойде, то загляньте в свій паспорт, чи свідоцтва про народження онуків.

Олекса, давайте визначим предмет спору, бо якась пуста  бесіда в нас виходить. Зі сторони може здатись, що тільки Ви тут щирий українець, а інші співбесідники якись полукровки ))
Моя позиція.  Я вважаю, що в Україні державна мова повинна бути українською, а люди між собою, нехай хоть на арабській розмовляють.
Давайте подивимося на речі обє'ктивно, Ви ж не заставите в один день людей розмовляти тільки на українській. Це повинно прийти само з часом, а не через коліно. Людина в першу чергу повинна почати думати на українській. Ми й так пишемо, читаємо, дивимося телепередачі на українській, люди починають це осмислювати. Але не треба нав'язувати, бо вийде антогонізм, та неприйняття, на радість ворогам.  Мало проблем в державі ? Не нагнітайте.
 
Рома, так приємно читати твоі  пости українською , бач, Олекси робота)
 
Цитата

Олекса, давайте визначим предмет спору, ...
На спір я не розраховував, а запропонував для обговорення проект Закону про державну мову.
Саме обговорення(дискусію) волів би бачити як аналіз статей Закону з точки зору як вони (протирічять/не протирічать) іншим законам України та, скажемо, загальносвітовим законам, що діють на території України.
 
Цитата
Рома, так приємно читати твоі пости українською , бач, Олекси робота)
Спасибо Боря, но Олекса тут не при чём, у нас свободная страна, можем разговаривать как хотим, главное - взаимопонимание между людьми.
 
Цитата
На спір я не розраховував
Було б дивно, якби не було спору. Це тема перестане бути спірною, коли змінеться покоління віросше в совкі, а молодь сама для себе вирішить на якій мові їй йти в майбутнє. Може вона другим державним английську вибере. Це її право.

Цитата
Саме обговорення(дискусію) волів би бачити як аналіз статей Закону з точки зору як вони (протирічять/не протирічать) іншим законам України та, скажемо, загальносвітовим законам, що діють на території України.
А навіщо ? Обговорюють проекти закону, а чинний закон треба виконувати, а не обговорювати. Коли президент приймає укази або ВР приймає закони, вони в людей не питають. Тому й закони в нас такі.
 
Цитата

А навіщо ? Обговорюють проекти закону, а чинний закон треба виконувати, а не обговорювати. Коли президент приймає укази або ВР приймає закони, вони в людей не питають. Тому й закони в нас такі.
Тут я повністю згоден з віце-прем"єром.
Цитата
Закон про українські квоти на ТБ - ще один важливий крок на шляху деколонізації. Однак розвиток державної мови системно блокує "ківаловський" закон"
"Тому так званий чинний мовний закон треба швидше скасувати, а новий закон про державну мову швидше ухвалити. Інших ефективних варіантів немає", - зазначив Кириленко.
Джерело: http://ua.censor.net.ua/n432274
 
Выхожу из обсуждения.
Лучше поздно, чем никогда ))
 
Цитата
Тут я повністю згоден з віце-прем"єром.

Ну если великий интеллектуал Кириленко потребовал ухвалити, тогда да, вся страна по стойке смирно. Им бы вместе с Фарион на Троещине селедкой торговать, а не государственной деятельностью заниматься. Кстати, куда делась Фарион? Может фсбешные деньги тратит в теплых краях.
 
Цитата
Выхожу из обсуждения.
Лучше поздно, чем никогда ))

А я еще "пободаюсь", злой сегодня. Для Олексы: волею судьбы(случая) Украина получила независимость и немалую территорию.За это  в 20веке заплатила миллионы жизней во время войн, голодоморов, репрессий. Зачем же то, что собрало предыдущее поколение взять и тупо прос...ть. Есть восточная мудрость - сиди на берегу и жди, когда мимо проплывет труп твоего врага. Еще прошло бы двадцать лет и выросло новое поколение, которое воспринимало  Украину как единственную Родину и языковый вопрос подтянулся бы за это время. Если у нас страной будут управлять такие короленки, то через некоторое время этой страны не будет, причем по разным причинам. Отождествлять язык с названием страны это тупо в 21м веке, в мире полно стран у которых по два и даже три государственных языка. И живут они так хорошо, как мы не будем жить никогда, к сожалению.
 
Возможно просто Олекса тоже работает за
Цитата
фсбешные деньги
Ну или идейный. А на мове разговаривает - чтобы палева меньше было.
Чем не вариант? Просто не пойму как по-другому такую дичь можно впаривать
 
С такими темпами как наша молодежь валит в Польшу, то в школах уже пора польский изучать(((
 
Досить державної мови і Сі - Шарп.)))
 
Цитата
С такими темпами как наша молодежь валит в Польшу, то в школах уже пора польский изучать(((
А польску на Західній Україні вивчають давним давно, перший випуск польскої школи був у Львові у 1993 році. Я сам родом з Хмельницької області, в моєму місті є велика польска школа вже десь 10-15 років. Близько 30% відсотків дітей після школи поступає у польскі виші, а зараз відсоток тільки збільшується. Ось така х..ня малята...(с)
 
Що для росіянина добре, те для українця — смерть, або навпаки.
Скоріше навпаки: Кащей усвідомлює, що смерть його близька... Українська Мова - це Кащеєва смерть!
Чергова маячня з МЗС Московії.
Більше дивіться і читайте тут:

storage2.censor.net.ua/video/3/300317_zax.mp4

http://gazeta.dt.ua/SCIENCE/scho_dlya_rosiyanina_dobre,_te_dlya_ukrayintsya__smert.html
 
Цитата
Що для росіянина добре, те для українця — смерть, або навпаки.
Скоріше навпаки: Кащей усвідомлює, що смерть його близька... Українська Мова - це Кащеєва смерть!
Чергова маячня з МЗС Московії.
Більше дивіться і читайте тут:

storage2.censor.net.ua/video/3/300317_zax.mp4

http://gazeta.dt.ua/SCIENCE/scho_dlya_rosiyanina_dobre,_te_dlya_ukrayintsya__smert.html

Ну и в чем Захарова не права? Если вы цивилизованное государство, то и действуйте по европейским принципам. А если рагули, то и будет здесь страна рагулей.
 
Цитата
Ну и в чем Захарова не права? ...
Брифінг речниці МЗС РФ адресується виключно російським і зарубіжним ватникам, які ніколи не читали і не будуть читати український закон про державну мову, так саме як і вона, котра  говорить з чужих слів про те, що сама не читала.
Для форумчан  мною виставлено посилання на цей проект закону, і я надіюсь, що ті з них, котрі принаймі пишуть свої дописи в цій темі, ознайомились з проектом в оригіналі і не дадуть мені збрехати, що високопоставлена ватниця, вибачте за тавтологію, - бреше!
Ось що вона верзе з 50-ї по 67-му хвилину:" ... до Верховної Ради України було внесено законопроект про державну мову, який передбачає обов'язкове використання української мови в усіх без винятку сферах повсякденного життя".
Такого в проекті закону про державну мову немає! -відверта брехня!
Я думаю, що комптентні в цій сфері знавці, у нас і в Європі,  зроблять інший висновок ніж горезвісна речниця.
 
Цитата
Брифінг речниці МЗС РФ адресується виключно російським і зарубіжним ватникам, які ніколи не читали і не будуть читати український закон про державну мову, так саме як і вона, котра  говорить з чужих слів про те, що сама не читала.
Для форумчан  мною виставлено посилання на цей проект закону, і я надіюсь, що ті з них, котрі принаймі пишуть свої дописи в цій темі, ознайомились з проектом в оригіналі і не дадуть мені збрехати, що високопоставлена ватниця, вибачте за тавтологію, - бреше!
Ось що вона верзе з 50-ї по 67-му хвилину:" ... до Верховної Ради України було внесено законопроект про державну мову, який передбачає обов'язкове використання української мови в усіх без винятку сферах повсякденного життя".
Такого в проекті закону про державну мову немає! -відверта брехня!
Я думаю, що комптентні в цій сфері знавці, у нас і в Європі,  зроблять інший висновок ніж горезвісна речниця.

Понимаете, я боюсь как бы всякие Пагубии не укантропупили по своей глупости эту страну.Несколько столетий наши два народа совместно развивали Украину - захватывали территории, развивали промышленность, строили города и воевали. И я не хотел бы вместе с языком отдавать наши ДОСТИЖЕНИЯ, тем более что русский язык развивался не без нашего участия, и по сути основная часть нашего населения в отличии от русских владеет двумя языками, что только обагащает нашу культуру. И например полет Гагарина это и наше достижение тоже, потому что ракету делал главный конструктор из Житомира на украинском заводе в Днепре. И Булгаков наш киевский писатель,и Гоголь тоже. Даже адмирал Нахимов  украинец по происхождению и т.д. до бесконечности. Поэтому языковую политику надо вести умно и не "гнать лебедей", а попросту уважать своих граждан, которые платят налоги и имеют права.А то как бы Львов не пришлось со временем полякам возвращать с такими политиками.
 
Цитата
......  И Булгаков наш киевский писатель,и Гоголь тоже. Даже адмирал Нахимов  украинец по происхождению и т.д. до бесконечности....
Це не заважало  їм бути російськими шовіністами.
Зі спогадів Данилевського, між іншим той  котрий перший писав про  українську "охоту".
Перепрошую за багато букв.(
Цитата
— А Шевченко? — спросилъ Бодянскій.
Гоголь на этотъ вопросъ съ секунду промолчалъ и нахохлился. На насъ изъ-за конторки снова посмотрЂлъ осторожный аистъ.
— Какъ вы его находите? — повторилъ Бодянскій.
— Хорошо, что  и говорить, — отвЂтилъ Гоголь: — только не обидьтесь, другь мой... вы — его поклонникъ, а его личная судьба достойна всякаго участія и сожалЂнія...
— Но зачЂмъ вы примЂшиваете сюда личную судьбу? — съ неудовольствіемъ возразилъ Бодянскій: — это постороннее... Скажите о талантЂ, о его поэзіи... /99/
— Дегтю много, — негромко, но прямо проговорилъ Гоголь: — и даже прибавлю, дегтю больше, чЂмъ самой поэзіи. Намъ-то съ вами, какъ малороссамъ, это, пожалуй, и пріятно, но не у всЂхъ носы, какъ наши. Да и языкъ...
Бодянскій не выдержалъ, сталъ возражать и разгорячился. Гоголь отвЂчалъ ему спокойно.
Намъ, Осипъ Максимовичъ, надо писать по-русски, — сказалъ онъ: — надо стремиться къ поддержкЂ и упроченію одного, владычнаго языка для всЂхъ родныхъ намъ племенъ. Доминантой для русскихъ, чеховъ, украинцевъ и сербовъ должна быть единая святыня — языкъ Пушкина, какою является евангеліе для всЂхъ христіанъ, католиковъ, лютеранъ и гернгуттеровъ. А вы хотите провансальскаго поэта Жасмена поставить въ уровень съ Мольеромъ и Шатобріаномъ!
— Да какой же это Жасменъ? — крикнулъ Бодянскій: — раз†ихъ можно равнять? Что вы? Вы же сами — малороссъ.
— Намъ, малороссамъ и русскимъ, нужна одна поэзія, спокойная и сильная, — продолжалъ Гоголь, останавливаясь у конторки и опираясь о нее спиной: — нетлЂнная поэзія правды, добра и красоты. Она не водевильная, сегодня только понятная, побрякушка и не раздражающій личными намеками и счетами, рыночный памфлетъ. Поэзія — голосъ пророка... Ея стихъ долженъ врачевать наши сомнЂнія, возвышать насъ, поучая вЂчнымъ истинамъ любви къ ближнимъ и прощенія врагамъ. Это — труба пречистаго архангела... Я знаю и люблю Шевченка, какъ земляка и даровитаго художника; мнЂ удалось и самому кое-чЂмъ помочь въ первомъ устройст†его судьбы. Но его погубили наши умники, натолкнувъ его на произведенія, чуждыя истинному таланту. Они все еще дожевываютъ европейскія, давно выкинутыя жваки. Русскій и малороссъ — это души близнецовъ, пополняющія одна другую, родныя и одинаково сильныя. Отдавать предпочтеніе одной, въ ущербъ другой, невозможно. НЂтъ, Осипъ Максимовичъ, не то намъ нужно, не то. Всякій, пишущій теперь, долженъ думать не о розни; онъ долженъ прежде всего поставить себя передъ лицо Того, Кто далъ намъ вЂчное человЂческое слово...
Долго еще Гоголь говорилъ въ этомъ духЂ. Бодянскій молчалъ, но, очевидно, далеко не соглашался съ нимъ. — «Ну, мы вамъ мЂшаемъ, пора намъ и по домамъ!» — сказалъ, наконецъ, Бодянскій, вставая. /100/
Мы раскланялись и вышли.
— Странный человЂкъ, — произнесъ Бодянскій, когда мы снова очутились на бульварЂ: — на него какъ найдетъ! Отрицать значеніе Шевченка! вотъ ужъ, видно, не съ той ноги сегодня всталъ.
 
Цитата
Це не заважало  їм бути російськими шовіністами.
Зі спогадів Данилевського, між іншим той  котрий перший писав про  українську "охоту".
Перепрошую за багато букв.(

Ну давайте краской зальем памятную доску на Андреевском спуске 13, как облили памятник Владимиру. Я надеюсь Юра Гагарин ничего плохого про Украину не говорил. Даже представить не мог, что Вы так глубоко копаете этот вопрос. Вы переходите на конкретных личностей, а я пытаюсь Вам объяснить, что есть тысячи украинцев которые много сделали для России и наоборот, потому что история была одна.И если сейчас там завелся злобный карлик , то это не значит что мы должны ненавидеть все то, что было раньше.Николай Амосов, который не говорил на украинском языке в конкурсе "Великие Украинцы" занял второе место. Я понимаю, что это субъективный конкурс, но тем не менее что то символичное в этом есть.Я к сожалению не гений, есть люди поумнее в этой стране и они должны создать новую национальную идею, которая объеденит страну. Извините, но стартовать в 1991 году с четвертым промышленным потенциалом в Европе и дойти до такого состояния как сейчас, это просто стыдно должно быть. При таких подходах к внутренней политике, здесь просто все "расползется в грязь" как писал Достоевский, страны не будет.
 
Про "розстріляний Правопис" і не тільки ...  від Ірини Фаріон.
youtu.be/4itCtverwak?t=359
 
Опять вы ,Олекса, бред пишите! Ответьте, на каком языке должны разговаривать американцы?
 
Слова про маячню забери будь-ласка назад, - негарно.
За американців не варто говорити, вони далеко, а от за  етнічні общини росіян які проживають впродовж  сотень років, тут в мене під боком  в кількох кілометрах,  варто.
Українці вільний народ і вільні розмовляти на тій мові на якій бажають. Водночас, задля безпеки країни та її громадян  повинна бути державна мова  як домінуюча  на теренах всієї країни. Приклад російська мова в СРСР, а зараз в РФ.

З проекту Закону України про державну мову:
Цитата
Розділ І. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ

Стаття 1.Українська мова ¬– єдина державна мова в Україні
1. Єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська мова.
2. Статус української мови як єдиної державної мови не може бути підставою для заперечення мовних прав і потреб осіб, що належать до національних меншин.
3. Джерелом статусу української мови як єдиної державної є державотворче самовизначення української нації.
4. Державний статус української мови є невід’ємним елементом конституційного ладу України як унітарної держави.
5. Статус української мови як єдиної державної мови в Україні визначається виключно Конституцією України.
6. Порядок функціонування і застосування української мови визначається виключно Законом і не може бути предметом регулювання підзаконними актами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим чи органів місцевого самоврядування.
7. Спроби запровадження в Україні офіційної багатомовності всупереч Конституції України і встановленій конституційній процедурі є діями, що провокують мовний розкол країни, міжетнічне протистояння та ворожнечу і є такими, що спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу.
8. Публічне приниження чи зневажання української мови є протиправним діянням, тотожним нарузі над державними символами України, і карається відповідно до Закону.
9. Створення перешкод та обмежень у користуванні українською мовою, навмисне спотворення української мови в офіційних документах і текстах, застосування української мови з порушенням стандартів української мови, мають наслідком відповідальність, встановлену Законом.
 
Цитата
Приклад російська мова в СРСР, а зараз в РФ.
Назовите хоть один язык в РФ на котором говорит хотя бы 10% населения и который составил бы конкуренцию русскому.Ваш пример не корректен. При этом никто не призывает сделать русский государственным, дайте статус официального, чтобы граждане могли учиться на русском и вести делопроизводство.
 
Цитата
Українці вільний народ і вільні розмовляти на тій мові на якій бажають.
Пожалуй на этом, стОило бы прекратить дальнейшее обсуждение.
Цитата
Водночас, задля безпеки країни та її громадян  повинна бути державна мова  як домінуюча  на теренах всієї країни.
Шановний, не фантазуйте.
 
Цитата
За американців не варто говорити, вони далеко, а от за етнічні общини росіян які проживають впродовж сотень років, тут в мене під боком в кількох кілометрах, варто.
Американці розмовляють тією мовою , якою вміють і хочуть розмовляти. Багато хто розмовляє російською, китайською, іспанською та іншими  і це не заважає їм буди патріотами своєї держави. Багато наших хлопців в АТО, відсотків 60, розмовляють російською і це не заважає їм захищати свою батьківщину -Україну. А ви пропонуєте знову поставити мовне питання ребром---росія тільки цього й чекає.
 
Точніше, американці взагалі не зважають на мову, а просто будують єкономіку своеї держави. Ми від них далеко відстали, вони вже нація де в голові держави стоїть приватна власність та право на засоби виробництва. Нам більше потрібно про це турбуватися , а не про мову.
 
Цитата
Назовите хоть один язык в РФ на котором говорит хотя бы 10% населения и который составил бы конкуренцию русскому.Ваш пример не корректен. При этом никто не призывает сделать русский государственным, дайте статус официального, чтобы граждане могли учиться на русском и вести делопроизводство.
Ага, некоректний! - Чому 10%, а не 0,6% як у Швейцарії, де   етнос  має свою мову офіційною(державною)?
Беручи як прецедент Швейцарію в РФ повинно  бути 8 офіційних(державних) мов, а в Україні - чотири:  білоруська, російська, румунська і українська.
 
Цитата
Ага, некоректний! - Чому 10%, а не 0,6% як у Швейцарії, де   етнос  має свою мову офіційною(державною)?
Беручи як прецедент Швейцарію в РФ повинно  бути 8 офіційних(державних) мов, а в Україні - чотири:  білоруська, російська, румунська і українська.
Что Вы все перекручиваете.Та же Фарион сказала, что мы русскому языку 30% своего отдали, как ей удалось это посчитать она правда умолчала, но тогда зачем же свое топтать. И вообще русский язык только названием принадлежит России, потому как относится к мировым языкам и в его развитии принимали участие многие народы. И не надо приводить впример Швейцарию, потому что это "другая планета" - там все по другому даже в рамках Европы.И в Швейцарии сколько государственных языков?
И сколько населения в Украине говорит на русском? И почему интересы половины населения просто игнорируют?
 
Сообщение от Олекса  
Цитата
Водночас, задля безпеки країни та її громадян повинна бути державна мова як домінуюча на теренах всієї країни.
Цитата

Шановний, не фантазуйте.
Просто читаємо майбутній закон, не фантазуємо.
Нехай  трохи пафосно, але:
Проект Закону України про державну мову в якому перелік осіб які зобов"язані вільно володіти державною мовою. Бачимо серед інших тих які безпосередньо здійснюють захист Вітчизни та її громадян в тій чи іншій галузі.

Цитата
Розділ ІІІ. ВИМОГА ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Стаття 7. Коло осіб, зобов’язаних вільно володіти державною мовою
1.Вільно володіти державною мовою зобов’язані:
1) Президент України, Голова Верховної Ради України, його Перший заступник та заступник, Прем’єр-міністр України, Перший віце-прем’єр-міністр України, віце-прем’єр-міністри України, міністри, інші керівники центральних органів виконавчої влади, які не входять до складу Кабінету Міністрів України, та їх заступники, Голова Служби безпеки України, Генеральний прокурор, Голова Національного банку України, Голова та інші члени Рахункової палати, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Уповноважений із захисту державної мови, Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
2) народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови;
3) державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування;
4) особи офіцерського складу, які проходять військову службу за контрактом;
5) особи рядового і начальницького складу органів правопорядку та посадові особи інших органів, яким присвоюються спеціальні звання;
6) працівники дипломатичної служби;
7) судді Конституційного Суду України, інші професійні судді, члени та дисциплінарні інспектори Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, члени Вищої Ради Правосуддя;
8) члени Національного агентства з питань запобігання корупції; члени Центральної виборчої комісії; члени Національної комісії зі стандартів державної мови; члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг; члени Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку; члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг; члени інших державних колегіальних органів;
9) адвокати;
10) нотаріуси;
11) працівники патронатних служб;
12) керівники навчальних закладів державної та комунальної форм власності; педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники навчальних закладів;
13) медичні працівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я;
14) інші посадові та службові особи державних та комунальних підприємств, установ та організацій, а також інших суб'єктів господарювання державної та комунальної форм власності.
2. Вільно володіти державною мовою зобов’язані особи, які претендують на обрання чи призначення на посади, визначені в частині першій статті 7 цього Закону.
3. Особи, визначені в частинах першій та другій статті 7 цього Закону, зобов’язані вільно володіти державною мовою на рівні, достатньому для виконання їхніх посадових і професійних обов’язків.
 
Цитата
Что Вы все перекручиваете.Та же Фарион сказала, что мы русскому языку 30% своего отдали, как ей удалось это посчитать она правда умолчала, но тогда зачем же свое топтать. ...
Я нічого не перекручував з цифрами, а взяв їх з доступного всім ресурсу та висловив свою думку з приводу того,  як  імперія  котра вчить інші суверенні країни  які мови їм робити офіційними,  тим часом сама в себе має лишень одну офійну мову,  а повинна би мати  як  мінімум 8.

Не думаю, що Ірина Фаріон: професійний філолог, кандидат наук, діючий доцент кафедри української філології дозволить собі такі вольності як розкидатись науково не підтвердженими цифрами.
 
Цитата
Я нічого не перекручував з цифрами, а взяв їх з доступного всім ресурсу та висловив свою думку з приводу того,  як  імперія  котра вчить інші суверенні країни  які мови їм робити офіційними,  тим часом сама в себе має лишень одну офійну мову,  а повинна би мати  як  мінімум 8.

Не думаю, що Ірина Фаріон: професійний філолог, кандидат наук, діючий доцент кафедри української філології дозволить собі такі вольності як розкидатись науково не підтвердженими цифрами.

Есть точные науки, а есть филология. И какие проценты там можно посчитать? Фарион не помешало бы пройти обряд экзорцизма, может подобреет немного. И акцент там был не о процентах украинских слов в русском языке.
 
Цитата
Есть точные науки, а есть филология.
Вы всё бодаетесь ?))
Ещё не поняли, что єто бесполезно ?
Цитата
Не думаю, що Ірина Фаріон: професійний філолог, кандидат наук, діючий доцент кафедри української філології дозволить собі такі вольності як розкидатись науково не підтвердженими цифрами.
Ей бы ещё перестать раскидываться глупостями, цены бы ей не было ))
 
Цитата
Есть точные науки, а есть филология.
Вы всё бодаетесь ?))
Ещё не поняли, что это бесполезно ?
Цитата
Не думаю, що Ірина Фаріон: професійний філолог, кандидат наук, діючий доцент кафедри української філології дозволить собі такі вольності як розкидатись науково не підтвердженими цифрами.
Ей бы ещё перестать раскидываться глупостями, цены бы ей не было ))
 
Цитата
... Та же Фарион сказала, что мы русскому языку 30% своего отдали, как ей удалось это посчитать она правда умолчала, ...
30 відсотків Ірини Фаріон,  не мають чогось  спільного  з відсотками Центру досліджень: 17,4%+13,8%=31,2%? Дякую.

Центр Разумкова 3-9 березня 2017 року
storage1.censor.net.ua/images/9/c/b/1/9cb1f5adcd85c64e74b2832a3b70fe56/original.jpg
 
Цитата
30 відсотків Ірини Фаріон,  не мають чогось  спільного  з відсотками Центру досліджень: 17,4%+13,8%=31,2%? Дякую.

Центр Разумкова 3-9 березня 2017 року
storage1.censor.net.ua/images/9/c/b/1/9cb1f5adcd85c64e74b2832a3b70fe56/original.jpg

Дайте мне много денег и завтра центр Разумкова напишет абсолютно противоположный отчет.Ни у меня в семье, ни у моих знакомых никакие опросы не проводились. Разговор шел о том, что 30% слов в русский язык попали из украинского(древнеукраинскокго) языка. Вы хоть лекцию Фарион, которую здесь выкладывали, слушали?
 
Цитата
Ірини Фаріо
эта та мразота, которая активно пособничала Москве в плане разделения украинского общества на русско и украинскоязычных и увеличивала электорат ПР ?
Данунах, кому вы пытаетесь впарить эту дичь?
 
Цитата
Вы всё бодаетесь ?))
Ещё не поняли, что это бесполезно ?
Тут мафия одна!
 
*********strana.ua/news/65372-kazahstan-perehodit-na-latinicu-vmesto-kirillicy.html Вот как надо кардинально решать вопросы, то о чем я писал раньше - постепенно перейти на латиницу.
 
Дмитро Корчинський
54 хв. ·

У 1492 році королеві Ізабелі Кастильський презентували перший примірник щойновиданої "Граматики кастильської мови".
Королева спитала навіщо потрібна кастильська граматика, якщо є латинська, на що її духовник, брат Ернандо де Талавера, відповів: народи, які ви підкорите мають прийняти тягар, який переможці накладають на переможених, зокрема й нашу мову.

Згодом автор "граматики" Антоніо де Небріха написав: мова завжди супутня імперії. - мова й імперія завжди починають, зростають й квітнуть разом.

Століттям пізніше Джиовані Батеро з П'ємонта зауважив: переможці добре зроблять, якщо впровадять свою мову у країнах, які завоюють. Так вчиняли римляни.

Путін всього цього не читав, але знає, що мова - це знаряддя закріплення панування над переможеними. У філологічних вимогах інтервентів та їхніх посіпак нема нічого гуманітарного, ні жодної справедливості - це лише зброя проти нас.

Наша мовна індиферентність є небезпечнішою за нашу енергетичну залежність
 
Цитата
Путін всього цього не читав, але знає, що мова - це знаряддя закріплення панування над переможеними.
С чего это мы должны себя считать "переможеними " ?

Цитата
Наша мовна індиферентність є небезпечнішою за нашу енергетичну залежність
Слишком пафосно звучит ))
Цитата
У філологічних вимогах інтервентів та їхніх посіпак нема нічого гуманітарного, ні жодної справедливості - це лише зброя проти нас.
Всё мы вышли из совка, в котором общий язык был русский ми это было очень удобно, так как приехав в Узбекистан иди Киргизию не нужно было учить узбекский или киргизский. Украинский язцк был  и будет украинским, ни кто его не отменит и ни кто не заставит людей разговаривать на русском, но заставлять разговаривать на украинском тоже нельзя, так как нужно подождать, пока люди начнут мыслить на украинском. Жить в Украине и не знать украинского языка нельзя, но разговаривать можно на том, на котором тебя понимают, хоть на иврите.
 
Цитата
Дмитро Корчинський
54 хв. ·

У 1492 році королеві Ізабелі Кастильський презентували перший примірник щойновиданої "Граматики кастильської мови".
Королева спитала навіщо потрібна кастильська граматика, якщо є латинська, на що її духовник, брат Ернандо де Талавера, відповів: народи, які ви підкорите мають прийняти тягар, який переможці накладають на переможених, зокрема й нашу мову.

Згодом автор "граматики" Антоніо де Небріха написав: мова завжди супутня імперії. - мова й імперія завжди починають, зростають й квітнуть разом.

Століттям пізніше Джиовані Батеро з П'ємонта зауважив: переможці добре зроблять, якщо впровадять свою мову у країнах, які завоюють. Так вчиняли римляни.

Путін всього цього не читав, але знає, що мова - це знаряддя закріплення панування над переможеними. У філологічних вимогах інтервентів та їхніх посіпак нема нічого гуманітарного, ні жодної справедливості - це лише зброя проти нас.

Наша мовна індиферентність є небезпечнішою за нашу енергетичну залежність
Мир глобализируется с неимоверной скоростью. В развитых странах вся молодежь щебечет на английском, потому что хорошо учат в школе.Побеждать будет тот, у кого будет успешная экономика. Остальные будут прозябать в нищете. Заставляйте детей учить английский, за это в будущем они Вам будут благодарны.
 
Олег Скрипка : "Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять  діагноз "дибілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально  небезпечні, треба створити гетто для них."
http://life.pravda.com.ua/culture/2017/04/20/223718/
 
Цитата
Олег Скрипка : "Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дибілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них."
Одно время Олег Скрипка пел по подворотням на ломаном украинском языке,  глубоко неинтеллектуальные тексты с кугутячим акцентом глубокой глубинки очень пользовавшиеся спросом на Москве. Потом при шароварном правительстве с лубковыми потребностями Юща, его вытащили на большую сцену, отмыли, дали денег на "Країну мрій" и запустили в прокат. И где то через три года Олежка уже разглагольствовал о своём бесценном вкладе в украинскую культуру. Его место на сцене народ веселить, а не своё мнение о IQ высказывать.
У него есть ещё одна крылатая фраза.
«Два языка — это ханжество. Это слабость — прикрывать свою безграмотность, лень и неуважение к истории и культуре какой-то псевдодемократией.» © О. Скрипка
А слабо ему французский забыть ))
Типичный пример национализма доведённого до маразма.
 
Цитата
Потом при шароварном правительстве с лубковыми потребностями Юща, его вытащили на большую сцену, отмыли, дали денег на "Країну мрій" и запустили в прокат.
Роман, соромлюсь спитати©, ты хоть на одном концерте Скрипки был? Причем тут Ющ, я попал на первый концерт с ВВ еще при Кучме год так 2003 или 2004 в Ялте, так скажу кроме них были монстры русского рока такие как Агата Кристи, Найк Борзов и др., и ВВ больше   всех рвало публику и было востребовано слушателями. Был еще у нас в Днепре на концерте, тоже очень сильные и яркие эмоции, притом что играл он уже совершенно другой рок, ближе тяжелому, но все зрители даже серьезные дяденьки и тетеньки почтенного возраста поднялись со своих мест, дело было в театре оперы и балета, и стоя до окончания концерта аплодировали и многократно просили спеть на бис.
Олег скрипка это Талантище!!! Его появление на сцене это закономерность, и не в коем разе с тобой не соглашусь, что его вытащили на большую сцену.
 
Цитата
Роман, соромлюсь спитати©, ты хоть на одном концерте Скрипки был?
Я с его творчеством знаком с 1996г. Его кривляние на украинском языке, не создало у меня желания следить за его творчеством далее, а тем более посещать концерты.
Цитата
Был еще у нас в Днепре на концерте, тоже очень сильные и яркие эмоции, притом что играл он уже совершенно другой рок, ближе тяжелому, но все зрители даже серьезные дяденьки и тетеньки почтенного возраста поднялись со своих мест, дело было в театре оперы и балета, и стоя до окончания концерта аплодировали и многократно просили спеть на бис.
Дань моде. иначе какого хрена почтенные дяденьки и тётеньки припёрлись на концерт ВВ.
Цитата
Олег скрипка это Талантище!!!
Я уважаю музыкальные вкусы тругих людей и не буду тебя переубеждать. Я сам имею очень разнообразные музыкальные предпочтения, в которые входит рок  андеграунд и этно рок. Но высказывание Олежки как минимум идиотские. Зачем он из себя корчит фашиста ?))
Цитата
Его появление на сцене это закономерность, и не в коем разе с тобой не соглашусь, что его вытащили на большую сцену.
Это твоё право ))
Тебе то  то откуда знать, что это не так ? Можешь только предполагать, а я сопоставляю события и факты. Может имеешь противоположные аргументы ?
 
Препарована цитата:
Цитата
Олег Скрипка : "Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять  діагноз "дибілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально  небезпечні, треба створити гетто для них."
http://life.pravda.com.ua/culture/2017/04/20/223718/
Скрипка не безграмотний.
Каструвати його метафоричний текст та вносити свої правки в цитату - це ницість!

Оригінальна цитата:
Цитата
Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".
 
Цитата
Причем тут Ющ, я попал на первый концерт с ВВ еще при Кучме год так 2003 или 2004 в Ялте, так скажу кроме них были монстры русского рока т

Как написал Роман (Забр) -"я уважаю музыкальные вкусы других людей". Уберем монстров русского рока.)))
Не думаю что его сольный концерт соберет аншлаг.
Ну а что до его слов, то для начала, пусть україномовний Скрипка заменит в АТО русскоговорящих солдат, и за одно им там расскажет- про дебилов и гетто.
 
Цитата
Как написал Роман (Забр) -"я уважаю музыкальные вкусы других людей". Уберем монстров русского рока.)))
Не думаю что его сольный концерт соберет аншлаг.
Не в творчестве Скрипки дело, а в том, что у нас каждый клоун начинает дохера умничать. Этот человечек, родившийся даже не в Украине и с рождения разговаривавший на русском, позволял себе коверкать украинский язык, теперь судит о русскоязычных, как о дебилах. На сколько мне известно, дебилизм не лечится, как же он до 26 лет, с его определения  был дебилом, а потом вдруг выздоровел ?))
 
Между понятиями "не могут" и "не хотят очень большое расстояние.
Цитата
судит о русскоязычных, как о дебилах
Что так именно и сказал?
 
Бля, вы по ссылкам пройдитесь кто это гавно вывалил, а потом рассуждайте.
PS Як малі діти!
 
Цитата
Что так именно и сказал?
"Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ".

Не конкретно о русскоязычных, а о всех, кто не может выучить украинский язык, тот дебил и для них предлагает создать гетто. Получается, что для всех, кто не выучит украинский язык. Сколько вуремени нужно, что бы выучить украинский язык он не указал, значит, если идею подхватят, а это у нас быстро делается, с первого числа какого то месяца не выучивших в гетто. Может ещё концлагеря придумают ?
 
Цитата
Бля, вы по ссылкам пройдитесь кто это гавно вывалил, а потом рассуждайте.
PS Як малі діти!
Якась  Світлана Василенко, радіоведуча
 
У нас преса може будь-яку хрень піднести)))
Невідомо звідки це виплило)))
Можуть бути вирвані слова з контексту))))
А може просто кацапоговновброс)))
 
Цитата
Что так именно и сказал?
Он раньше горилки любил хряпнуть, может под шофэ ляпнул.С кем не бывает.
 
Цитата
Он раньше горилки любил хряпнуть, может под шофэ ляпнул.С кем не бывает.
Ви знаєте, у мене є моя однокласниця з якою навчалися 10 років в школі. Клас руський, але українську мову та літературу, історію вивчали як і всі. Живемо в одному будинку 40 років)))
Так ось як то близько півроку тому, я для ОСББ підготував лист, попросив її прочитати, так вона заявила конкретно - Я КАКЛЯЦКАГА НЕ ПАНЯМАЮ -)))) Потім суперечка і з її боку "вагомі докази" того, що Україну створив В. І. Ленін))) А мови як такової зовсім ніколи не існувало....
А її старший брат вільно розмовляє українською)) ) З її матір'ю спілкувався, та чистокровна росіянка, але зі мною хоч як, але намагалася говорити українською ...
ОТ ЯК З ТАКИМИ ???
 
Цитата
ОТ ЯК З ТАКИМИ ???
В гетто ?))
Цитата
Я КАКЛЯЦКАГА НЕ ПАНЯМАЮ -))))
Ну и дура.
 
Цитата
В гетто ?))

Ну и дура.
Так от такі і чекали говнороссію))) А, згадав, вона ще й служила в ЗС України, в ракетному дивізіоні недалеко від міста, зараз звільнена як я зрозумів в запас))) Не знаю чи має пенсіонне забезпечення від МО, чи ні...
 
Дмитро Корчинський
21 хв ·

Скрипка має рацію на сто відсотків.

Людям, які кажуть — серед солдатів багато окупантомовних, скажу так: серед тих, хто говий вмерти за Вітчизну, багато тих, хто готовий продати те, за що вмирав — наживається на контрабанді з ворогом, наприклад, виступає проти блокади окупованих територій.

Ті, хто ніби за Україну, але проти розірвання дипломатичних, торгівельних, МОВНИХ стосунків з окупантами — є п’ятою колоною.

Ті, з українських “культурних діячів”, які проти Скрипки, або щось там невнятно гундосять про нього, замість влаштувати йому гучну овацію, роблять це з переляку, що пособники окупантів — власники телерадіоефіру та концертних майданчиків — будуть злитися на них.

В умовах війни культура — це пропаганда. Осереддя культури — мова. Отже, мова — це зброя. Кожне слово мовою окупантів — є кулею в серце України, навіть, якщо це слово за Україну.

Скрипка має рацію на сто відсотків.
 
[quote="BUH;723770"]PS Як малі діти![/

*********apostrophe.ua/news/society/media/2017-04-21/skripka-popyitalsya-opravdatsya-za-svoi-slova-pro-getto-poyavilos-novoe-zayavlenie/93808
 
Цитата
PS Як малі діти!
http://yandex.ua/clck/jsredir?from=yandex.ua%3Byandsearch%3Bweb%3B%3B&text=&etext=1397.6DHzVMVP3N1KNEBKmwnet5gJpgyT__0uiFGKMjGG3lfujKKZiyLfa9O2gs_X­ysIfcduWQZ2ex78VOh9ghM8l1K_D_X5Xozk4QPWYBpImVwo_n4vUbcNrG7bC­I2R0SfCsuqN5zGin3Szcxq7fi8cljfQjf57a0-TaC5ks1D-fRfCu3olA-Qr4lu6O8QLbSkzbMcW5gAs18_v-fpNEGMTdiP4Dl3NYXfMj5_9TWozQxSCAls5esxd-OMxZDVzoTrCbbGOHj94RVAr6QxzFbEnyCPlInRcxxzQ3q8PUhu8rsS-AyEgvYzhqcrx-FSGZMHfkOuBAI-OF7PiAMkw6vd0NjEthHBcCo72KvQuJzes7XDa7DQqBsFJ_DT-bDgM94416xj-JcuCSrZm64kbDR9rP_7qblBM7IeNeoZFQ3wuAv7nopCTCng5WxjRnRLnl1DR­3MZyo-JI4FZTnzJyah5Ej9CUtNa7bPjygMIwOVUpX24kFqqcmvNui8nTJcurmyR7di­PqTxdHrP6gPLiaAgQO0DB1t1CkX_Sd2t05Ht_gBxSrt6mS2HrR1a4uxTTbJh­Nbs8WNO0uCWC98UW_-pneTpCw.44e54713f3e4f3723f1737e5564d460c45782d8c&uuid=&state=PEtFfuT­eVD5kpHnK9lio9daDl0Ow0EQqBnwXqr2CGSTlhSDEzIy2U1LCcDQlKH1X7bl­F4d8dl7aEp1rrMxBAsq_b-4T7ZTji0pWuna_190crsobujBegxz8RfK-zBJg8&data=UlNrNmk5WktYejR0eWJFYk1Ldmtxa0hUZUFLVEpxY0lsWFZxa­0oyakdLYkFRd2JsUjNqVHNGaVo5M1RLbms4ODUzRWdGMXM5ZlZ2cXVxWTBvV­HYwVUpYRUJkRHA2ZFFyeUw0NlNNYWU2ZmZ2UGYtVXc4ODZOQmxHSjZXLWVTZ­3FmYTIzSnlKNWszVC1YMVZBd05HdGJ4OF9sSk9YM3lsN3F3UHZTUm1wd0ow&­b64e=2&sign=00ee3b8d0897807709042d5e841e7173&keyno=0&cst=Aiu­Y0DBWFJ5fN_r-AEszk6QVUA8W9w6mhJkwsomYs2ggpB4cyGQq22zDFOgcobRr5593oZ46kdc2­4IC9qIUgybBjL_pz574XmgHRAwt-x1gGBWfUZFam-Knu745jT-AbtMqGgZ05I256T6DICV0P0lXnj9SbYAi2cvl5iZoPpIx9eqZcECIo5VkD5F­DMMlqpOVFlHvXX551wTW6cqcGZyg&ref=orjY4mGPRjmt1xzYuZsDZc0yXNZ­rdi6LvL-7TfwDljk7aLKhpBR4XRhn6SdxMMa90SUdxnQLA2Zp51JLkSPYbojRjeN27A4­gXbs1loVhr5oSAwl6Jwbq8kDtd194V_DVfu9wLpPHIuS1yc0NmnvI3r7WvoC­xE1TWot9E2ScbMz_ePsr9Z-A1108Iy2evpw1w9s3aDpBoRw2Gdew1_2GUukg9GXgnJRMSfIldbYFsshra36­QcIR1G0saT6Kf10MqZu3kLULlSoM_oGTrSYzFUf3VxTYEE8Yf8EgktpKkWwg­BFZy_86eieChQZ93uM87LNhdUm-HBQxyxR4aBHAOtXFxbL6f8esc52ig3eSHDAjMfw8UHZC_B8108MCSL2vWHu6­kO61ty7t64wuXTyUJXB7VLZsyU_MLCTwefhUUIt0aIg4uYLCo-C-9gjVpb32xpbINiMo2AF1gmTpdq4aKE8uDbQAiYVl_ibT3ABMEVXVn8inwEzo­qPUi3v0N3QppvhCLwGicftMbt4AaCra-WB7PyC865MlKZLZiNThdHCToCo_F2lCSLjHtw0rvm7U6k4rbThnRIoqdAJX6­YxY69G8k2fOSd2HjX9HDxdgtecx8X4fmIk6ubQSSiTnzBXjj-rPR21b9fWlDgOfmwBSVUrWG0Lu6RdqPsBLk4UP_PxjzkqLsty4QCp0M3UIsD­uY4jY1UXJPoGts3F10pu97ri4AZjemCvKRAAEhxxC0_ST7kVs_1OpUBVXXcp­scy2sf_Rb6qHeTJ31KIsvMacCO1oiibp-DUmyJlw1GSGKUDBBRZRaBbi26VLnio5yc24zOFw-6wpNIYdNEjPmqE4D2vmkBqEJ_c9QgX8vgSLWl6fqr2h2Lu11I59CwkjKIjCJ­y2nIlvSHqwMwhdNeXKS8qfD6m1Y3GfA0aB0p4i50KZchB6Nf7Yumfw-iDJssX68Tnq2WnaSlTSoX4GQJKjrOgQcPE_VuAmyk6p4QXElztuOxTt0UoQr­asQ8SH8lr5MlH6SLeurnIyukF8v3EESmkpMczaL4-3Zt2rfuFyGi9K2mlpeauLy3ws4Lhz2tTM819pMgkQ4UL2EHKXITAFdOqv4GL­qBhXS9F7gB4hCdRDmHPYOoBjbyvIEZplK0ZfWA0ZdG3DF70E8LrXTeURBybo­0khVSWpdH1Ir0HJLZs5-biw1w6hV_8AZo_Uq0RJR4b8eFiKgAh8_grGJKvu2CSvC-CEbevSJ9WhaKGMhbLn7S5zzr0EJK7BUlSnJwmWhubKvVOGyOLLJFRqrfyeU4­6TGbrqfO1FY_1uRRfxt3b8PspAQMok3rXRQ91zOU8gSRdfqdws8F2AZVOj_S­oDNwOleSc3y0dKIGRjl4cUW0KOeIiAIMYkTSfWk5Az6hUq1TSxRXCO_obQIm­c-l1umdUTgUymhBQeQuqn3C2ZXNwDrwDa9EkOFAH9NNB85x1DRljKSRpkqwS_N­unNDMNbebLeCXN22-zcF8zLp3rr0TwExOnKzXpywnzHVD6W5RzXi0Wp7d9UxCICTVpgW79xi1AjIZ­XWOABnLJ7DR3adPAM7OUaklwPS42z_g62KafflknezsacELSVbQIVdKbT0ld­xu0qas8rR_WscII3bkwvmn2UW3EIkEJsUum6603xZuKQilR5mFLGgJ472UmJ­ObuhwTKjFNXpB7inA6Z1TSyZDnWzuwPKaUeaqP_Y0EE_DUe9_T8dl0QLo&l1­0n=ru&cts=1492759211423&mc=4.894257115812713
 
Цитата
http://yandex.ua/clck/jsredir?from=yandex.ua%3Byandsearch%3Bweb%3B%3B&text=&etext=1397.6DHzVMVP3N1KNEBKmwnet5gJpgyT__0uiFGKMjGG3lfujKKZiyLfa9O2gs_X­ysIfcduWQZ2ex78VOh9ghM8l1K_D_X5Xozk4QPWYBpImVwo_n4vUbcNrG7bC­I2R0SfCsuqN5zGin3Szcxq7fi8cljfQjf57a0-TaC5ks1D-fRfCu3olA-Qr4lu6O8QLbSkzbMcW5gAs18_v-fpNEGMTdiP4Dl3NYXfMj5_9TWozQxSCAls5esxd-OMxZDVzoTrCbbGOHj94RVAr6QxzFbEnyCPlInRcxxzQ3q8PUhu8rsS-AyEgvYzhqcrx-FSGZMHfkOuBAI-OF7PiAMkw6vd0NjEthHBcCo72KvQuJzes7XDa7DQqBsFJ_DT-bDgM94416xj-JcuCSrZm64kbDR9rP_7qblBM7IeNeoZFQ3wuAv7nopCTCng5WxjRnRLnl1DR­3MZyo-JI4FZTnzJyah5Ej9CUtNa7bPjygMIwOVUpX24kFqqcmvNui8nTJcurmyR7di­PqTxdHrP6gPLiaAgQO0DB1t1CkX_Sd2t05Ht_gBxSrt6mS2HrR1a4uxTTbJh­Nbs8WNO0uCWC98UW_-pneTpCw.44e54713f3e4f3723f1737e5564d460c45782d8c&uuid=&state=PEtFfuT­eVD5kpHnK9lio9daDl0Ow0EQqBnwXqr2CGSTlhSDEzIy2U1LCcDQlKH1X7bl­F4d8dl7aEp1rrMxBAsq_b-4T7ZTji0pWuna_190crsobujBegxz8RfK-zBJg8&data=UlNrNmk5WktYejR0eWJFYk1Ldmtxa0hUZUFLVEpxY0lsWFZxa­0oyakdLYkFRd2JsUjNqVHNGaVo5M1RLbms4ODUzRWdGMXM5ZlZ2cXVxWTBvV­HYwVUpYRUJkRHA2ZFFyeUw0NlNNYWU2ZmZ2UGYtVXc4ODZOQmxHSjZXLWVTZ­3FmYTIzSnlKNWszVC1YMVZBd05HdGJ4OF9sSk9YM3lsN3F3UHZTUm1wd0ow&­b64e=2&sign=00ee3b8d0897807709042d5e841e7173&keyno=0&cst=Aiu­Y0DBWFJ5fN_r-AEszk6QVUA8W9w6mhJkwsomYs2ggpB4cyGQq22zDFOgcobRr5593oZ46kdc2­4IC9qIUgybBjL_pz574XmgHRAwt-x1gGBWfUZFam-Knu745jT-AbtMqGgZ05I256T6DICV0P0lXnj9SbYAi2cvl5iZoPpIx9eqZcECIo5VkD5F­DMMlqpOVFlHvXX551wTW6cqcGZyg&ref=orjY4mGPRjmt1xzYuZsDZc0yXNZ­rdi6LvL-7TfwDljk7aLKhpBR4XRhn6SdxMMa90SUdxnQLA2Zp51JLkSPYbojRjeN27A4­gXbs1loVhr5oSAwl6Jwbq8kDtd194V_DVfu9wLpPHIuS1yc0NmnvI3r7WvoC­xE1TWot9E2ScbMz_ePsr9Z-A1108Iy2evpw1w9s3aDpBoRw2Gdew1_2GUukg9GXgnJRMSfIldbYFsshra36­QcIR1G0saT6Kf10MqZu3kLULlSoM_oGTrSYzFUf3VxTYEE8Yf8EgktpKkWwg­BFZy_86eieChQZ93uM87LNhdUm-HBQxyxR4aBHAOtXFxbL6f8esc52ig3eSHDAjMfw8UHZC_B8108MCSL2vWHu6­kO61ty7t64wuXTyUJXB7VLZsyU_MLCTwefhUUIt0aIg4uYLCo-C-9gjVpb32xpbINiMo2AF1gmTpdq4aKE8uDbQAiYVl_ibT3ABMEVXVn8inwEzo­qPUi3v0N3QppvhCLwGicftMbt4AaCra-WB7PyC865MlKZLZiNThdHCToCo_F2lCSLjHtw0rvm7U6k4rbThnRIoqdAJX6­YxY69G8k2fOSd2HjX9HDxdgtecx8X4fmIk6ubQSSiTnzBXjj-rPR21b9fWlDgOfmwBSVUrWG0Lu6RdqPsBLk4UP_PxjzkqLsty4QCp0M3UIsD­uY4jY1UXJPoGts3F10pu97ri4AZjemCvKRAAEhxxC0_ST7kVs_1OpUBVXXcp­scy2sf_Rb6qHeTJ31KIsvMacCO1oiibp-DUmyJlw1GSGKUDBBRZRaBbi26VLnio5yc24zOFw-6wpNIYdNEjPmqE4D2vmkBqEJ_c9QgX8vgSLWl6fqr2h2Lu11I59CwkjKIjCJ­y2nIlvSHqwMwhdNeXKS8qfD6m1Y3GfA0aB0p4i50KZchB6Nf7Yumfw-iDJssX68Tnq2WnaSlTSoX4GQJKjrOgQcPE_VuAmyk6p4QXElztuOxTt0UoQr­asQ8SH8lr5MlH6SLeurnIyukF8v3EESmkpMczaL4-3Zt2rfuFyGi9K2mlpeauLy3ws4Lhz2tTM819pMgkQ4UL2EHKXITAFdOqv4GL­qBhXS9F7gB4hCdRDmHPYOoBjbyvIEZplK0ZfWA0ZdG3DF70E8LrXTeURBybo­0khVSWpdH1Ir0HJLZs5-biw1w6hV_8AZo_Uq0RJR4b8eFiKgAh8_grGJKvu2CSvC-CEbevSJ9WhaKGMhbLn7S5zzr0EJK7BUlSnJwmWhubKvVOGyOLLJFRqrfyeU4­6TGbrqfO1FY_1uRRfxt3b8PspAQMok3rXRQ91zOU8gSRdfqdws8F2AZVOj_S­oDNwOleSc3y0dKIGRjl4cUW0KOeIiAIMYkTSfWk5Az6hUq1TSxRXCO_obQIm­c-l1umdUTgUymhBQeQuqn3C2ZXNwDrwDa9EkOFAH9NNB85x1DRljKSRpkqwS_N­unNDMNbebLeCXN22-zcF8zLp3rr0TwExOnKzXpywnzHVD6W5RzXi0Wp7d9UxCICTVpgW79xi1AjIZ­XWOABnLJ7DR3adPAM7OUaklwPS42z_g62KafflknezsacELSVbQIVdKbT0ld­xu0qas8rR_WscII3bkwvmn2UW3EIkEJsUum6603xZuKQilR5mFLGgJ472UmJ­ObuhwTKjFNXpB7inA6Z1TSyZDnWzuwPKaUeaqP_Y0EE_DUe9_T8dl0QLo&l1­0n=ru&cts=1492759211423&mc=4.894257115812713

Ну так я же говорил, был випимши, ничего не помню.Ему самому IQ надо повышать, заодно и Корчинського пригласить, чтоб не скучно было.
 
Цитата
Скрипка має рацію на сто відсотків.
Людям, які кажуть — серед солдатів багато окупантомовних, скажу так: серед тих, хто говий вмерти за Вітчизну, багато тих, хто готовий продати те, за що вмирав — наживається на контрабанді з ворогом, наприклад, виступає проти блокади окупованих територій.
Буваю з Дмитром згодним, буваю  згодним, алене зовсім. У данному випадку не згодний зовсім. Це вже занадто.
 
Цитата
Буваю з Дмитром згодним, буваю  згодним, алене зовсім. У данному випадку не згодний зовсім. Це вже занадто.
Дык  неуч:bk: Сам в плену мифа о том что русский это не присвоенный московитами ,а истинно их исконный.Я ж говорю что неправильный посыл приводит к ложным выводам:cx:
 
Цитата
Я ж говорю что неправильный посыл приводит к ложным выводам
Щось мені це нагадує історію с Фаріон, коли її філософія у ВР викликала роз'єднання українського суспільства. Зараз по повній розгойдується човен, щоб вікликати внутрішній розбрат посилений соціальними негараздами. До чого це приведе ?
 
"Махрова" націоналістка Мирослава Барчук з Еспресо ТБ, по-моєму, теж не зовсім зрозуміла метафоричний зміст  вислову Олега Скрипки,  про що свідчить її фраза про " зрив" Скрипки якого насправді і не було.
Цитата
Мирослава Барчук

Про мовну психотравму і українське ґетто

Історія зі Скрипкою показала, що ще далеко не загоїлось там, де ми думали, що все позросталось. Знову раптово намалювалися «ми» і «вони».
Вирішила вперше розповісти про власний досвід україномовності, який завжди здавався мені очевидним для всіх, але сьогодні я вперше засумнівалась, спостерігаючи за категоричною травлею Скрипки. І подумала, що, можливо, потрібно сказати про це публічно. Мій пост більше для російськомовних моїх френдів, які не мали подібного пережиття. До того ж для мене це великий і досі не пережитий біль, і частково пояснює, чому Олег, для якого українська, до слова, навіть є не рідною, а вивченою, міг зірватися на таку емоційну некоректну репліку.
Отже більшість україномовних дітей мого покоління (особливо центру і сходу) у свій спосіб пережили травму своєї україномовності і знають, що таке бути частиною українського ґетто в російському мовному і культурному морі. Я закінчила російську школу ( батько вважав, що мене треба русифікувати, щоб підготувати до життя)… І ось ця школа життя була настільки жорстокою, що я досі ношу в голові рани і синці.
Україномовність у Києві – це коли ти дитиною виходив за поріг своєї київської квартири до школи і відразу ж, відразу відчував крижаний залізобетонний опір середовища. Найм’якіший вияв цього опору -- ти інтуїтивно знаєш, що починаючи з ліфта, скрізь – у магазині, у дворі, школі, піонертаборі твоя українська – нєкстаті, що це виклик, провокація для оточуючих, недоречна демонстрація скелету у шафі, тупе настоювання на цьому скелеті.
Це коли в тролейбусі мама говорить до тебе, п’ятирічної, українською, а чоловік в стоптаних сандалях з сусіднього місця каже: «он реп’ях до сраки прицепился бл.дь. Сколько же вас сюда приперлось, рагулей». Це коли ти називаєш своє ім’я, а тебе питають «А что за имя? Щирі украінци тіпа, да?». Це коли мама твоєї найближчої подруги каже твоїй мамі: «Мирослава хочет поступать в Шевченка на филфак? А вот я расстреляла бы всех сразу там, это же рассадник национализма». А твоя однокласниця, розповідаючи про поїздку в морський круіз, говорить: «С нами на корабле были дипломаты, интересно, что по-украински разговаривали.. Не все украинцы жлобы, в основном, но не все». Це коли ти вступаєш в універ, потрапляєш нарешті в інше середовище (хоча б частково, маєш якусь підтримку) і твій сусід Володька, до якого ти заговорюєш українською питає: «Мира, а ты можеш не вы.бываться? Ты же вроде бы нормальный человек». Це коли тобі чотринадцять і маму викликають на розмову в КГБ за програму «Маруся Чурай», а бабуся звечора навіщось напрасовує мамі нічну сорочку у сумку на випадок арешту. Це коли директриса школи Зоя Сергіївна, викликавши маму до школи за якісь мої абсолютно невинні бешкети, какби вскольз на прощання каже: «Классный руководитель сообщила нам, что у вас в доме бывают гомосексуалисты и ранее судимые товарищи, поэтому я не знаю, что у нее там под чистенькой формой» ( як я розумію, це про Параджанова). Одним словом, це тотально подвійне життя. Вдома – акторське письменницьке українське середовище, колядки, самвидав, в школі – ти російськомовна київська дєвочка, хтось інший, вдаваний, не ти. І так десять років. Ви думаєте, що все це абсурд, ідіотизм і це не боляче? Що це не травма? Чи це пережите і загоєне в мені? Ви пишете пости про те, як сильно образив вас Скрипка своїм випадом? До речі, під час флешмобу #янебоюсьсказати я не раз думала про те, що всі сексуальні домагання, доторки дорослих чоловіків, різні посягання в підлітковому віці я навіть не згадую, хоч вони й були неодноразово. Для мене все перекрила мовна травма.
Я і десятки моїх знайомих україномовних пам’ятаємо кожну деталь, кожну підколку, хамство, кожен наш бій і кожну поразку на цих нескінченних барикадах. Ви не повірите, але я бачу україномовних людей перед тим, як вони відкриють рота. Ми навчились бачити і розпізнавати одне одного без слів, по очах. Так мало нас завжди було. Таким малим був і далі є наш український світ.
Перед цією агресією в дитинстві ти безсилий, незахищений, крихкий і тобі доводиться маневрувати, просити маму не говорити українською при дівчатах, бо дівчата кажуть, що це жлобство і ім’я твоє теж сільське. Мама у відповідь, лежачи з тобою в спальні плаче в темноті і каже «як так? Як мені моя дитина може таке казати? Господи, за що мені таке?» і ти відчуваєш, що твій світ розпинається в цьому мороці, відчуваєш, що єдина втіха – те, що цілу ніч ти не бачитимеш цього світу, школи, однокласників, маминих сліз, цієї всієї виснажливої битви, де ти наперед – жертва і де тобі не хочеться жити.
Ясна річ, що ці наші травми і неврози ми всі якось пережили, відрефлексували, витіснили, у мне не буває ніяких істерик, ніякого ідіотського кидання грошей в обличчя російськомовній касирці. Я не люблю сильних зворотів, категоричності, патріотичного пафосу, серед моїх найближчих друзів більше якраз російськомовних людей. Але мені хочеться, щоб мої російськомовні співвітчизники, сьогоднішні коментатори вчинку Скрипки ось ці мої травми і цей мій біль відчували, усвідомлювали, щоб вони у своїх оцінках, рішеннях, судженнях брали їх до уваги by default.
Після століть імперського катка варіант «а тепер давайте перегорнемо сторінку і з цього моменту хай буде мир, дружба, рівні можливості і політкоректність, а хто не погоджується з цим, той упоротий і національно озабочєний»-- не працює. Це неможливо без проговорення, розуміння і усвідомлення вами того, що нам довелось пережити в кількох поколіннях. Тому, дорогі мої російськомовні друзі, інтелектуали, блогери, любимі колеги. Перед тим, як судити Олега Скрипку – відчуйте будь ласка і наш біль, проникніться ним так, щоб ми це відчули. І тоді нас усіх попустить.
Скрипку жорстоко розпинати за його зрив. Мені зрозумілі причини цього зриву. Олег один з тих, хто сам українізувався і став одним з кількох людей, які почали українське культурне відродження. Він бився і б’ється з цим опором шоубізнесового, медійного середовища довгі десятиліття. І це старшенно виснажливо, особливо коли ти кладеш на це життя. Для Скрипки російськомовність – гірка реальність постколоніалізму, портал російської культури і, як би нам не хотілося це визнавати, частково пожива, клей для ідей русского міра і російської державності. Я погоджуюся з ним у тому, що або наша національна революція поступово, нашими з вами спільними зусиллями, нашим порозумінням переможе або між нами далі буде «трещина, замазанная густым пафосом» і вже наші діти, всі – і російськомовні, і україномовні – стануть одним великим ґетто в російському світі.
 
Олекса, нескромный вопрос - вы на зарплате в Ольгино? Сколько сейчас башляют за разжигание межнациональной розни? По языковому принципу?
 
Математика мовного питання
http://hvylya.net/analytics/society/matematika-movnogo-pitannya.html

Правильная статья.
Шоб було багато що зрозуміло.
 
Закон про державну мову в Україні можна буде прийняти легше після проведення Всеукраїнського перепису  населення. ІМХО.
 
Мне один вопрос непонятен. Некоторые недалекие личности орут на каждом углу про "мову". Например: "Мова - символ держави!"закликаю, тих хто володіє державною мовою, вживати для спілкування українську.Закон про державну мову в Україні можна буде прийняти
И не могу я понять - ЗАЧЕМ ОНИ ОРУТ ЭТО НА КАЖДОМ УГЛУ! Ведь для таких тупых имбецилов есть статья Конституции Украины №10, в которой четко и понятно написано: Державною мовою в Україні є українська мова.. ВСЕ! СТОП! ТОЧКА! Какой, ****, ему еще закон нужен?! Более того: Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. Этого мало?
Но дальше та же Конституция Украины пишет: В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Поэтому все те, кто пытается вбить клинья между жителями Украины по языковому принципу, есть не более чем враги Украины. Уроды, которые, возможно, сами того не понимая, толкают страну в гражданское противостояние.
Олекса, ты не украинец - ты урод и провокатор! Даже седые волосы на твоей гнилой башке тебя не оправдывают.:aq: С возрастом люди становятся мудрее, но это явно не про тебя.
 
Цитата
Поэтому все те, кто пытается вбить клинья между жителями Украины по языковому принципу, есть не более чем враги Украины.
Абсолютно согласен. ++++
 
Цитата
................С возрастом люди становятся мудрее, но это явно не про тебя.
Согласен с вами полностью! Опять идет легкое раскачивание лодки :) Олекса или провокатор либо дурак идущий на поводу у российских технологов. Честно говоря давно убедился, что пофиг на каком языке  ты разговариваешь и какой национальности - если дерьмо то и есть дерьмо! Олекса, вас нужно в США "депортировать", может чего то там научитесь...
 
БАРМАЛЕЙ) и от меня 5+ по делу всё!:ay:
 
Жебрівський:
Цитата
Російська мова – інструмент гібридної війни проти України. Як колись “невинна” георгіївська стрічка  
 
Цитата
Жебрівський:
Лучше молчать и показаться дураком, чем заговорить и развеять все сомнения. (Марк Твен)
 
Цитата
Мне один вопрос непонятен. Некоторые недалекие личности орут на каждом углу про "мову". Например: "Мова - символ держави!"закликаю, тих хто володіє державною мовою, вживати для спілкування українську.Закон про державну мову в Україні можна буде прийняти
И не могу я понять - ЗАЧЕМ ОНИ ОРУТ ЭТО НА КАЖДОМ УГЛУ!

Цитата
Согласен с вами полностью! Опять идет легкое раскачивание лодки :)

Цитата
БАРМАЛЕЙ) и от меня 5+ по делу всё!

Цитата
Лучше молчать и показаться дураком, чем заговорить и развеять все сомнения. (Марк Твен)

https://www.youtube.com/watch?v=4H_AA4SoMvU
 
zxop_777, в рядах ВСУ на Донбассе 60% русскоязычных солдат и офицеров. Они защищают тебя, меня, вот этого придурка Корчинского. Не думают о языке, а просто делают свою работу. Задумайся. И перестань заниматься херней.
 
Цитата
Не думают о языке, а просто делают свою работу.
Під кожним словом!
Мені зручніше на рідній, але в мене жінка родом з Маріуполя, що мені тепер її в гето???!!! Дуже неприємно читати такі групи як ця, але вліз не витримав.
Тільки роки, навіть десятиріччя, з правильним підходом влади/батьків/учбових закладів и тд поставлять все на місця. Олекса та інші "щирі" не переживайте так, все буде й так добре, в своіх головах порядок наведіть краще!
 
БАРМАЛЕЙ),
Ніколи не пізно: Олег Філімонов у 65 років заговорив українською мовою
http://goruzont.blogspot.com/2017/04/65.html
 
Цитата
БАРМАЛЕЙ),
Ніколи не пізно: Олег Філімонов у 65 років заговорив українською мовою
http://goruzont.blogspot.com/2017/04/65.html
zxop_777, еще раз. Каждый выбирает сам на каком языке ему общаться. Это право прописано в основном законе нашего государства. Я свободно говорю на украинском, но мне ближе русский. Не российский, если вас так сильно это задевает! И не вам, и не тем более клоуну корчинскому указывать на каком языке общаться жителям Украины.
P.S. Кстати, по ВОС Корчинский - командир БМП-2. Но вместо того, чтобы защищать свою страну на Донбассе, он пасквили свои записывает да разным недалеким лапшу на уши вешает. Хотя по сути ничем от сепаров не отличается. Почитайте для начала его биографию внимательно, а уже потом на него ссылки давайте.
 
Молодий російський політичний блогер Віктор Кадочніков про статус Державної Мови в Україні.
Цитата
Ґасударствєнний язик в Украінє должєн бить адін  
 
Олекса, Добродію,я довго мовчав у цій темі,вірніше зовсім не писав,але в мне є запитання до Вас.Я рузькоязикобалакающій,але можу розмовляти і писати україньскою.Мені 50 років,і всі мешканці мого маленького міста розмовляють па рузькі,навіть мій сусід з Іванофранковська,так ото питання.Що мені робити????
І ще розкажу Вам багато цікавого про наш регіон,після Вашої відповіді.А регіон цікавій,на самому кордоні,і на тому боці кордону люди цікаві.
 
Цитата
Олекса, Добродію,я довго мовчав у цій темі,вірніше зовсім не писав,але в мне є запитання до Вас.Я рузькоязикобалакающій,але можу розмовляти і писати україньскою.Мені 50 років,і всі мешканці мого маленького міста розмовляють па рузькі,навіть мій сусід з Іванофранковська,так ото питання.Що мені робити????
І ще розкажу Вам багато цікавого про наш регіон,після Вашої відповіді.А регіон цікавій,на самому кордоні,і на тому боці кордону люди цікаві.
Перепрошую.
Важко відповісти конкретній людині коли не знаєш про неї нічого, окрім того, що регіон  проживання прикордонний і те, що проживає в маленькому місті.

А на загал, ось тут відповідь Ірини Фаріон на подібне запитання від Євґєнія Кісєльова.
youtu.be/dXAnl5G8030
 
Цитата
А на загал, ось тут відповідь Ірини Фаріон
Мені цікава саме ваша думка,а не цитування різних "Фаріонів", з сімома класами освіти. Я вілно можу розмовляти на україньский,російский і німецький мовах,хоча в школі вчив англійску. А спілкуюсь з людьмі саме російскою,тому що в нас так розмовляють,і перевчатися ні хто не збирається.
 
Цитата
Перепрошую.
Важко відповісти конкретній людині коли не знаєш про неї нічого, окрім того, що регіон  проживання прикордонний і те, що проживає в маленькому місті.

А на загал, ось тут відповідь Ірини Фаріон на подібне запитання від Євґєнія Кісєльова.
youtu.be/dXAnl5G8030

У меня только один вопрос.Почему люди должны поступать, как призывает эта ведьма?Я приведу ей  десять примеров, где все устроено по другому и люди живут богато и счастливо.Хватит рекламировать эту змею, пусть в монастырь идет замаливать грехи, она тоже косвенно виновна в гибели людей.
 
За последние три года первый раз встречаю человека, который тащится от Фарион )))
 
Краще без оцінок один одному: без наскрізь бачу ... .
Фаріон  під стіл пішки ходила, коли ваш покірний  слуга  вважав, що українська мова є мовою №1 на той час  ще  в Радянській Україні. ))
 
Цитата

Фаріон  під стіл пішки ходила, коли ваш покірний  слуга  вважав, що українська мова є мовою №1 на той час  ще  в Радянській Україні. ))

Прошу вибачення,Вам за то-медальку видати треба?
Якого ж тоді цю пришлепкувату через пост свій згадувати???
 
Цитата
За последние три года первый раз встречаю человека, который тащится от Фарион )))

Ром,не звернув увагу,шо останнім часом тута  багато хто в "божків" вдарився:хто-в Фаріон,хто-в Корчинського,хто-в Шарія???
Шо саме цікаве-ніхто з таких "божків" ,крім поп...діти-нічого не вартий...
 
Цитата
Ром,не звернув увагу,шо останнім часом тута багато хто в "божків" вдарився:хто-в Фаріон,хто-в Корчинського,хто-в Шарія???
Да, тенденция наблюдается.
Цитата
Шо саме цікаве-ніхто з таких "божків" ,крім поп...діти-нічого не вартий...
Божки может и не варти, а вот почитатели могут воспринять, как "не догму, а руководство к действию".
 
Цитата
Прошу вибачення,Вам за то-медальку видати треба?
Российскую ))
 
Цитата


Божки может и не варти, а вот почитатели могут воспринять, как "не догму, а руководство к действию".

Так ото-й страшить...
 
Цитата
Так ото-й страшить...
Дело в том, что радикализм и проповедует радикальные меры, за последствия которых  якобы отвечает глава братства, но сидят все и главы и братва, просто сроки разные получают.
 
Цитата
Мені цікава саме ваша думка,а не цитування різних "Фаріонів", з сімома класами освіти. Я вілно можу розмовляти на україньский,російский і німецький мовах,хоча в школі вчив англійску. А спілкуюсь з людьмі саме російскою,тому що в нас так розмовляють,і перевчатися ні хто не збирається.
Мова не про нас. Парадокс виходить.  Наприклад громадянин Х народився в селі Михайлівка у 1983-му році. Мови меншини якою розмовляють у  містечку,  в Михайлівській школі з державною мовою навчання громадянин,  звісно, не вивчав. Приїзджає громадянин  у це маленьке містечко на навчання де всі розмовляють мовою національної меншини(чужою йому мовою). Громадянин Х в шоці! Де вихід?
 
Цитата
Дело в том, что радикализм и проповедует радикальные меры,
Так шо со со мной делать,я и инспанский знаю,приходилось на Кубе бывать??????
Here are scans of the machine slogan cancellations which were produced in the Republic.
 
Цитата
Мова не про нас. Парадокс виходить. Наприклад громадянин Х народився в селі Михайлівка у 1983-му році. Мови меншини якою розмовляють у містечку, в Михайлівській школі з державною мовою навчання громадянин, звісно, не вивчав. Приїзджає громадянин у це маленьке містечко на навчання де всі розмовляють мовою національної меншини(чужою йому мовою). Громадянин Х в шоці! Де вихід?
Я щірій українець,живу на кордоні з кацапами-6 км. і підкреслюю,з того боку,як що підуть війска,так там люди не допустять цьго,тому,що вони себе вважають україньцями.
И это я нек просто так говорю,мы ездим к друг другу и знаем что к чему.
 
Цитата
Так шо со со мной делать,я и инспанский знаю,приходилось на Кубе бывать??????
Это не самое страшное. А что делать? Да ничего, главное, что бы окружающие тоже испанский знали и обязательно побывали на Кубе.))
Цитата
Мова не про нас. Парадокс виходить. Наприклад громадянин Х народився в селі Михайлівка у 1983-му році. Мови меншини якою розмовляють у містечку, в Михайлівській школі з державною мовою навчання громадянин, звісно, не вивчав. Приїзджає громадянин у це маленьке містечко на навчання де всі розмовляють мовою національної меншини(чужою йому мовою). Громадянин Х в шоці! Де вихід?
Олекса, не обижайтесь, но мне показалось, что этот пост Вы через Гугл переводчик писали )) Не вполне понятен смысл написанного. У меня такое впечатление, что Вы с собой спорите что то хотите доказать своему воображаемому визави.
На форуме никто не отрицает, что государственным языком должен быть украинский язык. Так что не нужно себя так терзать и заниматься самобичеванием. Всё нормально, Конституция гарантирует верховенство украинского языка, его доминанта в Украине неоспорима. Украинский язык - государственный язык.
 
Цитата
Олекса, не обижайтесь, но мне показалось, что этот пост Вы через Гугл переводчик писали ))
Мне кажется что человек своего мнения не имеет.
 
Цитата
Мне кажется что человек своего мнения не имеет.
Боюсь предположить, что он бот ))
 
Цитата
Боюсь предположить, что он бот ))
Да у меня такое же предположение.
 
Цитата
... Не вполне понятен смысл написанного. ...
Що не зрозуміло, конкретно? - Постараюсь пояснити.
 
Цитата
Да у меня такое же предположение.
А вдруг это прада, а я с ним почти месяц винт пилил ))
Но то ещё фигня, он с Вовой автоклав запускал, хоть бы не взорвался, Крэнка нужно предупредить, а то у него в банке не будет давления ))
 
Цитата
Що не зрозуміло, конкретно? - Постараюсь пояснити.
Вы лучше мне объясните как Вы умудряетесь написать пост и сразу выходить с форума ?
 
Цитата
Олекса, Добродію,  ... так ото питання.Що мені робити????
... Так шо со со мной делать,я и инспанский знаю,приходилось на Кубе бывать?????? .
Нічого не робити, - повний мовний комфорт! Напевно і школа була з російською мовою навчання?
- Чого не скажеш про громадянина України Харченка з села  Михайлівки Лебединського району, що приїхав у маленьке містечко на навчання сподіваючись отримати наступну освіту державною мовою. Що йому робити?
 
Цитата
Олекса, Добродію,  ... так ото питання.Що мені робити????
... Так шо со со мной делать,я и инспанский знаю,приходилось на Кубе бывать?????? .
Нічого не робити, - повний мовний комфорт! Напевно і школа була з російською мовою навчання?
- Чого не скажеш про громадянина України Харченка з села  Михайлівка,  Лебединського району, що приїхав у маленьке містечко на навчання, сподіваючись отримати наступну освіту державною мовою. Що йому робити?
 
Цитата
Нічого не робити, - повний мовний комфорт! Напевно і школа була з російською мовою навчання?
- Чого не скажеш про громадянина України Харченка з села  Михайлівка,  Лебединського району, що приїхав у маленьке містечко на навчання, сподіваючись отримати наступну освіту державною мовою. Що йому робити?

Олекса ,всякое действие согласно третьему закону Ньютона будет иметь противодействие но направленное в другую сторону.Говоря иначе государство может порвать.Не думаю что у нас такое сильное государство ,что нам удасться этого избежать.Вывод.Для того что бы ничего не поламать нужно определиться сначала что мы хотим иметь в переспективе.А для этого необходимо понимать суть предмета Смею вас уверить ,что это непростое дело.
Был такой дядька Энтони Смит Рекомендую ознакомитьсяhttp://litopys.org.ua/smith/smt.htm
ПС по поводу харченкоНе всегда наши желания, совпадаютс нашими возможностями.
Значит нужно определиться с приоритетами переехать в другой город что бы добиться поставленной цели.Если конечно его интересует учёба ,а не выпендрёж на предмет конституционных ррав.:bk:
 
Цитата
Олекса ,всякое действие согласно третьему закону Ньютона будет иметь противодействие но направленное в другую сторону.Говоря иначе государство может порвать.Не думаю что у нас такое сильное государство ,что нам удасться этого избежать.Вывод.Для того что бы ничего не поламать нужно определиться сначала что мы хотим иметь в переспективе.А для этого необходимо понимать суть предмета Смею вас уверить ,что это непростое дело.
Был такой дядька Энтони Смит Рекомендую ознакомитьсяhttp://litopys.org.ua/smith/smt.htm
ПС по поводу харченкоНе всегда наши желания, совпадаютс нашими возможностями.
Значит нужно определиться с приоритетами переехать в другой город что бы добиться поставленной цели.Если конечно его интересует учёба ,а не выпендрёж на предмет конституционных ррав.:bk:
Забр і Шеф матюкнулись в мій бік, ... мабуть помахали ручками.;-)

В контексті дискусії третій закон Ньютона може  бути непоганою алегорією. Але на початок, згоден з тобою Вікі,  потрібно розподілити ролі між об"єктами: домовитись, що виступає в ролі взаємодіючих тіл?
В дискусії з Шефом мною  чітко  вирізнено ці два конфліктуючих  об"єкти: передове місто і відстале село. Цей класовий конфлікт триває в Україні вже майже сто років. Каменем спотикання, заручником в конфлікті виступає мова, якою розмовляють плебеї(село) і не хочуть прийняти патриції(місто).
Нагадаю, радянське селянство звільнилось від кріпацтва, дай бог пам"ять, в 1975-му році.
 
Цитата
Забр і Шеф матюкнулись в мій бік
Я Вас пока не матюкал, пока ...)))
Цитата
... мною чітко вирізнено ці два конфліктуючих об"єкти: передове місто і відстале село. Цей класовий конфлікт триває в Україні вже майже сто років. Каменем спотикання, заручником в конфлікті виступає мова, якою розмовляють плебеї(село) і не хочуть прийняти патриції(місто).
А за эти слова Вас стоит обматюкать )))
Цитата
... мабуть помахали ручками.;-)
Олекса, вы меня окончательно разочаровали, дальнейшее общение с Вами считаю пустой тратой времени.
За сим аривидерчи.
 
Завдяки російській мові меншина росіян домінує над українцями: історик
http://gazeta.ua/articles/sogodennya/_zavdyaki-rosijskij-movi-menshina-rosiyan-dominuye-nad-ukrayincyami-istorik/676816
 
Цитата
Забр і Шеф матюкнулись в мій бік, ... мабуть помахали ручками.;-)

В контексті дискусії третій закон Ньютона може  бути непоганою алегорією. Але на початок, згоден з тобою Вікі,  потрібно розподілити ролі між об"єктами: домовитись, що виступає в ролі взаємодіючих тіл?
В дискусії з Шефом мною  чітко  вирізнено ці два конфліктуючих  об"єкти: передове місто і відстале село. Цей класовий конфлікт триває в Україні вже майже сто років. Каменем спотикання, заручником в конфлікті виступає мова, якою розмовляють плебеї(село) і не хочуть прийняти патриції(місто).
Нагадаю, радянське селянство звільнилось від кріпацтва, дай бог пам"ять, в 1975-му році.
Я уверен проблемма намного шире.Безусловно село более аутентично.Но так ставить вопрос нельзя поскольку украина не моноэтнична.и восток и юг в отличии отзапада и центра ру/скоговорящий.И языковая ситуация используется вгрязных политических целях.А не потому что есть какая-то моноэтничная идея у одного из народов.В тоже время унитарность выглядит более привлекательно с точки зрения экономики.Блокада ордло показала это .Ссср не случайно пытался склеить республики с помощью языка межнационального общения.В конце концов корень обех языков вырос в одном месте ,а именно здесь на нашей территории.И по сути это один и тот же языкЗначит и право в принципе имеют оба равное.Но учитывая некоторую специфику в конституцию записали украинский как приоритетный.И правильно сделали.Так путанины меньше и нагрузки на документооборот и прочее государственное управление.
 
Цитата
Завдяки російській мові меншина росіян домінує над українцями: історик
http://gazeta.ua/articles/sogodennya/_zavdyaki-rosijskij-movi-menshina-rosiyan-dominuye-nad-ukrayincyami-istorik/676816

Шовинизмом за версту прёт.Нафиг вы это дерьмо потите.
 
Цитата
Завдяки російській мові меншина росіян домінує над українцями: історик
http://gazeta.ua/articles/sogodennya/_zavdyaki-rosijskij-movi-menshina-rosiyan-dominuye-nad-ukrayincyami-istorik/676816

Там у Воронежi його i завербували, шоб серед украiнцiв ciяти розбрат.
 
Цитата
Там у Воронежi його i завербували
На улице Лизюкова )))

https://www.youtube.com/watch?v=eFz9Vq0hmV8
 
Цитата
...  украина не моноэтнична.и восток и юг в отличии отзапада и центра ру/скоговорящий. ...
Я би повірив, але в авторитетна міжнародна правозахисна організація Фрідом Хаус озвучила, що моноетнічною країною можна вважати таку в якій один етнос складає не менше 2/3=66,(6)%  усього населення. - В нашій країні етнічні українці складають, згідно останнього Перепису  77,8%.

Цей відеофрагмент є повчальним з точки зору як українці(політична нація), по яких критеріях, можуть  ідентифікувати себе як "атом" етносу, або
що записати в паспорт Єґору?
- Що записати в паспорт Єґору?
 
Цитата
Я би повірив, але в авторитетна міжнародна правозахисна організація Фрідом Хаус озвучила, що моноетнічною країною можна вважати таку в якій один етнос складає не менше 2/3=66,(6)%  усього населення. - В нашій країні етнічні українці складають, згідно останнього Перепису  77,8%.

Цей відеофрагмент є повчальним з точки зору як українці(політична нація), по яких критеріях, можуть  ідентифікувати себе як "атом" етносу, або
що записати в паспорт Єґору?
- Що записати в паспорт Єґору?

Интеллигентные люди всегда ищут возможность уладить спорную ситуацию или конфликт, а жлобы типа Фарион, раздувают огонь ненависти. Она не хочет запихнуть Украину в границы трехсотлетней давности? А то получается одни галичане создали Украину в ее теперешних границах. Еще одна  бесплатная и ценная информация - одержимость очень хорошо лечится в Дальних печерах Киевопечерской Лавры, в келье преп. Феодосия. Обращение к помощи святых помогает от различных духовных недугов, а также от алкоголизма и курения.Можно попросить о помощи св.Григория в тех же Дальних печерах.Правда для этого нужно желание пациента. Заодно посмотрит на каком языке сделаны все надписи.
 
Цитата
що записати в паспорт Єґору?
Свободный человек, который сделал свой выбор. Это его право и его решение. Меня например не раздражает мова, почему некоторых так раздражает русский язык?
 
Цитата
Свободный человек, который сделал свой выбор. Это его право и его решение. Меня например не раздражает мова, почему некоторых так раздражает русский язык?
Приведу алегорію. Тільки не сприймате буквально, а лишень для роздумів.
Можливо алегорія і неумісна, наперед прошу вибачення.

Тварини-альбіноси завжди приносять біду табуну і собі: вони демаскують табун  перед хижаком.

Агресія РФ почалась з надуманого: защіти русскоязичних від нацистів, себто україномовних, мова яких смішна  і не мова зовсім, а маларассійскає нарєчіє. Так думає переважна більшість росіян.
- Пані Фаріон про тих же російськомовних українців
 
Цитата
почему некоторых так раздражает русский язык?

 
Цитата
Приведу алегорію. Тільки не сприймате буквально, а лишень для роздумів.
Можливо алегорія і неумісна, наперед прошу вибачення.

Тварини-альбіноси завжди приносять біду табуну і собі: вони демаскують табун  перед хижаком.

Стопудово.
Неумісна.
Перебір...
 
Цитата
...  Фарион, раздувают огонь ненависти. Она не хочет запихнуть Украину в границы трехсотлетней давности? А то получается одни галичане создали Украину в ее теперешних границах.Еще одна бесплатная и ценная информация - одержимость очень хорошо лечится в Дальних печерах Киевопечерской Лавры, в келье преп. Феодосия. Обращение к помощи святых помогает от различных духовных недугов, а также от алкоголизма и курения.Можно попросить о помощи св.Григория в тех же Дальних печерах.Правда для этого нужно желание пациента. Заодно посмотрит на каком языке сделаны все надписи.
Майже на сто відсотків переконаний, що не мовою народу(плебеїв).
Перший, хто виліз з штанців меншовартості,  написав материнською мовою,  мовою землі, це Коляревський!
Цитата
Но видно, що пану Тарасу
Написано так на роду,
Щоб тілько до сього він часу
Терпів на світі сім біду.
Бо, розхитавшись, бризнув в воду,
Нирнув — і, не спитавши броду,
Наввиринки пішла душа.
Еней хотів, щоб окошилась
Біда і більш не продовжилась,
Щоб не пропали всі з коша.
 
Цитата
Приведу алегорію. Тільки не сприймате буквально, а лишень для роздумів.
Можливо алегорія і неумісна, наперед прошу вибачення.

Тварини-альбіноси завжди приносять біду табуну і собі: вони демаскують табун  перед хижаком.

Агресія РФ почалась з надуманого: защіти русскоязичних від нацистів, себто україномовних, мова яких смішна  і не мова зовсім, а маларассійскає нарєчіє. Так думає переважна більшість росіян.
- Пані Фаріон про тих же російськомовних українців

*********www.youtube.com/watch?v=Ra33Rv6wL5E
Ну и что ответил Тягнибок? Или засунул язык в одно место.По поводу видео с Фарион, там есть интересные комменты, иногда они бывают интереснее самого видео. И такой вопрос, когда это мова Пушкина стала мовою оккупанта? По моему она в  котлеты с мухами еще и маразма намешала.
 
Цитата
И такой вопрос, когда это мова Пушкина стала мовою оккупанта?

А коли мова Гете та Шиллера стала мовою окупанта? Буде точніше сказати, при яких обставинах і подіях?

Коли мова Пушкина стала мовою оккупанта:
1917-1918р. - окупація більшовицькою московією східної Украіни
1939р. - окупація радянською московією західної Украіни
2014р. -  окупація московитьською федерацією Криму та частини Донбасу.
 
Цитата

Ну и что ответил Тягнибок? Или засунул язык в одно место....
Клас!!! Пан Рабинович любимий актор. Жванецький  йому в підметки не годиться.)))
 
Семнадцать страниц - ни о чем.  Меншовартисть, бильшовартисть - такая хрень, прости, Господи! Был Союз Советских, на Украине украинских школ меньше, чем русских. Факт. Да и, мягко сказать, не престижными тогда украинские школы были. Да и межнациональным таки был тогда русский, как не крути. Ну, при всем этом, бренд МГУ, МФТИ и МИМО. А там с украинским делать нечего. Так и пришли к тому, что вроде в самом сердце Украины, у нас в Полтаве, правильную речь украинскую трудно услышать.
Мені особисто немає різниці, якою мовою спілкуватися, російською чи українською. Так склалася моя  доля, що ці дві мови супроводжували мене з дитинства. Та ще Бог послав вчительку української мови чудову (хай Царствує)! Визнаю цілком, що кожна держава повинна мати свою державну мову. І спілкуватись в державних інститутах ми повинні виключно державною мовою. Я цілковито вважаю себе патріотом своєї Держави, але...
Никакой бляди не позволю диктовать себе, на каком языке мне общаться в повседневной жизни, с моими товарищами и в кругу моей семьи.
 
Цитата
Клас!!! Пан Рабинович любимий актор. Жванецький  йому в підметки не годиться.)))

Причем тут Рабинович? Я сам на дух его непереношу. Там вопрос был о высказываниях Фарион, а Тягнибок тупо спрыгнул с ответа.
 
Цитата
А коли мова Гете та Шиллера стала мовою окупанта? Буде точніше сказати, при яких обставинах і подіях?

Коли мова Пушкина стала мовою оккупанта:
1917-1918р. - окупація більшовицькою московією східної Украіни
1939р. - окупація радянською московією західної Украіни
2014р. -  окупація московитьською федерацією Криму та частини Донбасу.

Я имел ввиду какое отношение язык Пушкина имеет к оккупантам. Нам теперь что, забыть все, что написано на русском? Это язык виноват во всех политических интригах, заметьте с обеих сторон? Плюс в Москве еще некоторые с головой не дружат. Почитайте комменты о бое Кличко, накал ненависти просто зашкаливает. Это не нормально, когда два народа с помощью пропаганды так натравили друг на друга. А некоторые "великие патриоты", еще неизвестно у кого получающие зарплату, льют масло в этот костер.
 
Цитата
Я имел ввиду какое отношение язык Пушкина имеет к оккупантам.
Саме пряме, окупанти вчать твори поєта афро-московіта в навчальних закладах в предметі "Родная речь". Світова література дуже багата, є чим замінить без ризика виховувати неосвічене покоління. Наприклад, у навчальних закладах вивчати літературу лідерів динамично розвивающихся краін Німеченна,Китай та Індія. Світ стрімко змінюється, навіщо нам вивчати літературу країн-лузерів таких як московія.
Цитата
Плюс в Москве еще некоторые с головой не дружат.
деякіх в московії 85%!!!
Цитата
Почитайте комменты о бое Кличко, накал ненависти просто зашкаливает.
ніколи не читаю цей шлак, і Вам не раджу....
Цитата
Это не нормально, когда два народа с помощью пропаганды так натравили друг на друга.
Да все це вірно, але життя люта штука, на сході гинуть наші хлопці та отримують калітства, якщо будемо  в цій ситуації випромінювати гуманізм і пацифізм, та посипати попілом голову при кожній гуманітарній нагоді, то обов"язково один фінал - поразка і знову окупація.
 
Цитата
Пани не заметила что сама использует язык как  идеологическое оружие.Тоесть занимается манипуляцией.
 
Цитата
Саме пряме, окупанти вчать твори поєта афро-московіта в навчальних закладах в предметі "Родная речь". Світова література дуже багата, є чим замінить без ризика виховувати неосвічене покоління. Наприклад, у навчальних закладах вивчати літературу лідерів динамично розвивающихся краін Німеченна,Китай та Індія. Світ стрімко змінюється, навіщо нам вивчати літературу країн-лузерів таких як московія.

деякіх в московії 85%!!!

ніколи не читаю цей шлак, і Вам не раджу....

Да все це вірно, але життя люта штука, на сході гинуть наші хлопці та отримують калітства, якщо будемо  в цій ситуації випромінювати гуманізм і пацифізм, та посипати попілом голову при кожній гуманітарній нагоді, то обов"язково один фінал - поразка і знову окупація.
Ага ,следующий шаг будет пятая графа Схема известная.Можно подумать что чистота нации защищает от предательства.Переяславскую раду напомнить..Топором можно лес рубить ,а можно и головы.Всё зависитот того что в мозгах у того кто держит топор.
 
[QUOTE=Олекса;724957]Я би повірив, але в авторитетна міжнародна правозахисна організація Фрідом Хаус озвучила, що моноетнічною країною можна вваQUOTE]
В данном слусае не корректное применение источника.Мы говорим о языке а не о генотипе.Практически все этнические украинцы говорят на русском.Ввиду советского прошлого.Не стану отрицать важность языка как элемента самоидентификации.Вопрос в том какую модель мы хотим построить и рисках связанных с доктриной.Ещё раз напомню что пирогидолжен печь пирожниг.А сапоги точать сапожник.Не нужно лезть в реку если не умееш плавать.
 
Цитата
Да все це вірно, але життя люта штука, на сході гинуть наші хлопці та отримують калітства, якщо будемо в цій ситуації випромінювати гуманізм і пацифізм, та посипати попілом голову при кожній гуманітарній нагоді, то обов"язково один фінал - поразка і знову окупація.
99% людей не хотят воевать, людей стравливают сильные мира сего, самым безобразным образом. Если Вы этого не поняли, почитайте "Война и Мир" графа Л.Н.Толстого.
Цитата
Саме пряме, окупанти вчать твори поєта афро-московіта в навчальних закладах в предметі "Родная речь". Світова література дуже багата, є чим замінить без ризика виховувати неосвічене покоління.
Александра Сергеевича заменить китайцами это круто. Афро-московит звучит конечно более политкорректно чем просто негр, но Пушкин уже давно выбрал людей с уровнем интеллекта, на которых ему производить впечатление. Разговор в этой теме начинает мне представляться тыканьем палкой в кучу дерьма - глупо, бесполезно и к тому же воняет, поэтому колупайтесь в нем сами.Привет Корчинскому с Фарион.
 
Цитата
[QUOTE=Олекса;724957]Я би повірив, але в авторитетна міжнародна правозахисна організація Фрідом Хаус озвучила, що моноетнічною країною можна вваQUOTE]
В данном слусае не корректное применение источника.Мы говорим о языке а не о генотипе.Практически все этнические украинцы говорят на русском.Ввиду советского прошлого.Не стану отрицать важность языка как элемента самоидентификации.Вопрос в том какую модель мы хотим построить и рисках связанных с доктриной.Ещё раз напомню что пирогидолжен печь пирожниг.А сапоги точать сапожник.Не нужно лезть в реку если не умееш плавать.
По-моєму між етносом і генотипом немає зв"язку, інакше прийдемо до нацизму, фашизму, расизму, чи ще якогось ізму.
А коли  говорять про тих 77,8% етнічних українців в контексті питання  мови то розуміємо їх як кількість потенційних носіїв української мови.
 
Цитата
Если Вы этого не поняли, почитайте "Война и Мир" графа Л.Н.Толстого.
Прочитав, ще в школі)))
 
Цитата
[QUOTE=vikifishfish;724984]
По-моєму між етносом і генотипом немає зв"язку, інакше прийдемо до нацизму, фашизму, расизму, чи ще якогось ізму.
А коли  говорять про тих 77,8% етнічних українців в контексті питання  мови то розуміємо їх як кількість потенційних носіїв української мови.
Я уже констатировал этот факт в некоторых постах форумчан.Не сомневайтесь то что проповедует фарион к этому и приведёт.Она не первая

Носитель не обязательно может быть представителем этноса.Вот я например общаюсь с говорящими на украинском по украински Даже пишу стихи на украинском.И всячески приветствую людей пытающихся  овладеть им. Так я носитель или нет? А фарион  хочет использовать их как ресурс в борьбе за власть.В основе любого спора всегда лежит бутерброд.
 
Цитата
Причем тут Рабинович? Я сам на дух его непереношу. Там вопрос был о высказываниях Фарион, а Тягнибок тупо спрыгнул с ответа.
Так на що там було відповідати? - на препаровану  Рабіновічем цитату? Ведучий теж поводив себе як шулер, ніби змовився  з шахраєм.
 
Цитата
Прочитав, ще в школі)))
Это не то, в школе ты был ещё молодым и наивным, притом совком ))
 
Цитата
Не сомневайтесь то что проповедует фарион к этому и приведёт.Она не первая
Просто в наших современных условиях таких, как Фарион, Россия использует для дестабилизации в стране и национальной розни по языковому признаку.
 
Я смотрю этот провокатор всё больше и больше "гнёт" тему, специально создаёт конфликт. Прямо на вопросы не отвечает, съезжает.

Трооллинг — форма социальной провокации или издевательства в сетевом общении, использующаяся как персонифицированными участниками, заинтересованными в большей узнаваемости, публичности, эпатаже, так и анонимными пользователями без возможности их идентификации.

Ближайшие понятия — это искушение, провокация и подстрекательство — то есть сознательный обман, клевета, возбуждение ссор и раздоров, призыв к неблаговидным действиям.

Уже очень много форумчан высказали своё мнение, причём с разных уголков Украины. Все спокойно относятся к этой теме и каждый разговаривает на том языке, на котором хочет, на котором ему удобнее, комфортнее, НО при этом все владеют государственным языком. У нас на форуме, примерно за девять лет были разные ссоры и конфликты. И политика, и какие-то личные моменты, и рабыловные нюансы со спорами переросшие в ругань,НО никогда и никто тут не разжигал подобные темы.  но этот провокатор всё равно не угомонится и продолжает "гнуть" и осознанно накалять обстановку.
 
Цитата
Я смотрю этот провокатор всё больше и больше "гнёт" тему, специально создаёт конфликт. Прямо на вопросы не отвечает, съезжает.
Типичное поведение стандартного зомбированного. Почему то я предполагал что он бот, но по его безсвязным фразам на бота он не тянет.
Цитата
У нас на форуме, примерно за девять лет были разные ссоры и конфликты.
А как же ? Каждый имеет своё ИМХО ))
Цитата
И политика, и какие-то личные моменты, и рабыловные нюансы со спорами переросшие в ругань,НО никогда и никто тут не разжигал подобные темы.
Это для разнообразия, так сказать, для укрепления веры.
Цитата
но этот провокатор всё равно не угомонится и продолжает "гнуть" и осознанно накалять обстановку.
А коллеге по барабану, он на своей волне. Ему главное талдычить одно и то же, приводя разные ссылки и высказывания. Своих мыслей мало, вот всё больше суррогатом и пользуется.
 
Цитата
... Практически все этнические украинцы говорят на русском.Ввиду советского прошлого. ...
Так, звичайно, ті які навчались в радянській школі. Але починаючи з 1992-го року російську мову вивели як обов"язкову для навчання в загальноосвітніх школах України, крім тих шкіл в яких мова навчання була російська. Тобто практично всі учні сільських шкіл від Чопа до Сум не мали можливості вивчати і спілкуватись  російською мовою. В містах до Збруча, як говорили наші ж форумчани з Хмельницька, Полтави, Сум  такої проблеми немає, адже мова міст Східної України була і залишилась російською. Очевидно, відправляючись на навчання до міста випускники сільських шкіл потрапляють в чуже для них  мовне середовище з усіма моральними наслідками. Зауважу, кожного року в Україні переїзджають на навчання до міст сотні тисяч українських дітей які не мали можливості навчитись російської мови.
Тривіальний випадок з життя україномовної дитини котра потрапила в російськомовне місто.
Цитата
От пригадую, в якомусь дуже ніжному шкільному віці на екскурсії в Одесі зайшов в гастроном і попросив пляшку молочних вершків.
- Чєво-чєво тібє, мальчік? - не зрозуміла мене продавчиня.
- Тома, ета слівкі значіт! Ано, відна, із каковата сєла прієхала! - громогласно крикнула неукраїномовній Томі хтось із колег.
До чого я веду. Приймаючи закони про пріорітет державної мови, наша держава прагне захистити права усіх громадян, в тому числі селян.

П.С.
Відносно того, що я пишу незрозуміло, то прошу вибачення. Я стараюсь, але в мене не виходить складно. ((
Перепитуйте будь-ласка.
 
Цитата
Перепитуйте будь-ласка.
Вы пишете не непонятно, а бессвязно, постоянно доказывая  очевидное, такое ощущение, что у Вас внутренние противоречия и Вы таким образом  пытаетесь утвердиться в своих взглядах или  пытаетесь разжечь языковую рознь. А может тупо троллите ?))
Вы опустились в языковом вопросе до банального противостояния села и города. Значит ар Вашему украинский язык - сельский язык ?  Это же бред Олекса !
Меняйте свою точку зрения, ибо с таким подходом к теме, Вас многие не поймут и не только за бессвязную речь.
Цитата
Відносно того, що я пишу незрозуміло, то прошу вибачення. Я стараюсь, але в мене не виходить складно. ((
Але ж Ви представляєте себе на форумі, як прихильника української мови і повинні писати грамотно  та красиво, а саме головне так, щоб Вас розуміли люди.
 
Цитата
Перепитуйте будь-ласка.
Вы пишете не непонятно, а бессвязно, постоянно доказывая  очевидное, такое ощущение, что у Вас внутренние противоречия и Вы таким образом  пытаетесь утвердиться в своих взглядах или  пытаетесь разжечь языковую рознь. А может тупо троллите ?))
У Вас не получилось стравить русскоговорящих и украиноговорящих форумчан и Вы опустиились до  попыток поссорить село и город на языковой почве. У Вас и это не выйдет Олекса.
Меняйте свою точку зрения, ибо с таким подходом к теме, Вас многие не поймут и не только за бессвязную речь.
Цитата
Відносно того, що я пишу незрозуміло, то прошу вибачення. Я стараюсь, але в мене не виходить складно. ((
Але ж Ви представляєте себе на форумі, як прихильника української мови і повинні писати грамотно  та гарно, а саме головне так, щоб Вас розуміли люди.
 
Забре, негоже переходити на особистості. Я описую мовну ситуацію в країні  опираючись на закони, зокрема в царині освіти.
 
Цитата
Забре, негоже переходити на особистості. Я описую мовну ситуацію в країні опираючись на закони, зокрема в царині освіти.
Олекса, Ваша особистість мене мало цікавить. Мене смішать Ваші безуспішні спроби влаштувати ворожнечу між форумчанами на мовному підгрунті ))
 
Ніяких аргументів окрім безпідставного навішування  ярликів всім і вся та "караул устал" я не бачу.
 
Шановний,  я ж не перший Вам це пишу ? Добре, що Ви відреагували, значить не бот)))
 
Запитання.  Суспільні норми поведінки в громадських місцях:
чи може толерантна, інтеліґентна людина розмовляти вголос на мові яку  не знають оточуючі, але всі знають державну мову?
Дякую.
 
Цитата
чи може толерантна, інтеліґентна людина розмовляти вголос на мові яку не знають оточуючі, але всі знають державну мову?
Вы никогда иностранцев у себя в городе не встречали или им нужномолчать в тряпочку, что бы  в Ваших глазах выглядеть интеллигентно или учить украинский, что бы позволить себе вголос розмовляти ?)))

P.S. Олекса, Вы употребили слово "толерантна". Надеюсь Вы понимаете его смысл ?
 
Цитата
Запитання.
До Вас запитання. Помните чем мотивировал Путин вторжение в Украину своего "русского мира" ?
Правильно, тем, что в Украине притесняется русский язык и мы  легко доказали, что никакого притеснения в демократической стране нет и быть не может, но некоторые идиоты всё таки пытаются Путину из Украины подыграть. Бросьте Вы свои доказательства от противного, они ни к чему не приведут. Вы не сможете посяеть вражду между украинцами, мы толерантная нация, у нас государственный украинский язык, но разговорный тот, на котором мы разговаривать хотим. Захотим, будем разговаривать на украинском, захотим, - на русском, захотим - на английском, да хоть на китайском, главное, что бы люди друг друга понимали.
 
Цитата
Запитання.
До Вас запитання. Помните чем мотивировал Путин вторжение в Украину своего "русского мира" ?
Правильно, тем, что в Украине притесняется русский язык и мы  легко доказали, что никакого притеснения в демократической стране нет и быть не может, но некоторые идиоты всё таки пытаются Путину из Украины подыграть. Бросьте Вы свои доказательства от противного, они ни к чему не приведут. Вы не сможете посяеть вражду между украинцами, мы толерантная нация, у нас государственный украинский язык, но разговорный тот, на котором мы разговаривать сами хотим.
Захочемо, будемо размовляти на українській мові, захотим - на русском, захотим - speak in English, да хоть на китайском, главное, что бы люди друг друга понимали.
Ви зрозуміли чи ні ?
 
Цитата
Запитання.  Суспільні норми поведінки в громадських місцях:
чи може толерантна, інтеліґентна людина розмовляти вголос на мові яку  не знають оточуючі, але всі знають державну мову?
Дякую.
Если придерживаться Вашей точки зрения,то в Канаде,США и т.д. нужно запретить Украинской диаспоре общаться на родном языке вне дома))))Вы вообще здоровы???
 
Цитата
Если придерживаться Вашей точки зрения,то в Канаде,США и т.д. нужно запретить Украинской диаспоре общаться на родном языке вне дома))))Вы вообще здоровы???
Я здоровий. Запитання про правила хорошого тону.
 
Цитата
Вы никогда иностранцев у себя в городе не встречали или им нужномолчать в тряпочку, что бы  в Ваших глазах выглядеть интеллигентно или учить украинский, что бы позволить себе вголос розмовляти ?)))
Читаємо уважно запитання. Державну мову знають всі!
 
Цитата
Запитання.  Суспільні норми поведінки в громадських місцях:
чи може толерантна, інтеліґентна людина розмовляти вголос на мові яку  не знають оточуючі, але всі знають державну мову?
Дякую.

ІМХО.
Питання поставлено дюже кособоко.
Якшо та людина ЗВЕРТАЄТЬСЯ до людей на мові,які тоі мови не знають-не зовсім коректно.
Якшо мінімум ДВОЄ спілкуються між собою в оточенні тих,хто тоі мови не знають-без питань.
Якшо людина спікується,наприклад по телефону,в оточенні тих,хто тоі мови не знає-без питань.
Чи,по-вашому,вона(людина),в цій ситуаціі повинна розмовляти ВИКЛЮЧНО на мові,зрозумілій оточуючим???
 
Цитата
ІМХО.
Якшо мінімум ДВОЄ спілкуються між собою в оточенні тих,хто тоі мови не знають-без питань.
Дякую Сергію, твоя відповідь зрозуміла.
 
Цитата
Запитання про правила хорошого тону
Мова це в першу чергу засіб спілкування,а в же потім все інше.Як ми можемо називати людей не культурними і не вихованими які спілкуются зручнною ім мовою?Не треба шукати (робити) проблему де ії нема,це штучні вигадки таких як Ви.Ви або нерозумііти наслідки,або робите це свідомо.
 
Вопрос к Алекса.Назовите пожалуйста хоть одно государство где язык является символом?
 
Цитата
Перепитуйте будь-ласка.
Да кому ты впал чепушило?
Чего ты добиваешься?
Не удивлюсь, если под твоей аватаркой сидит какой то йух на зарплате у йухла.
С таким бы удовольствием тебе кабину погнул. Чмо
Цитата
Я здоровий. Запитання про правила хорошого тону.
Правила хорошего тона - это для толерастов из всяких европ.
В нашем обществе ты бы быстро схватил в бороду, потому как только дурачек не понимает твоей истинной цели нахождения на форуме.
Жаль что я не админ - забанил бы тебя на йух ещё в автоклаве, когда вся твоя донная сущность открылась.
Пидаp усатый.
 
Цитата
Да кому ты впал чепушило?
Чего ты добиваешься?
Не удивлюсь, если под твоей аватаркой сидит какой то йух на зарплате у йухла.
С таким бы удовольствием тебе кабину погнул. Чмо

Правила хорошего тона - это для толерастов из всяких европ.
В нашем обществе ты бы быстро схватил в бороду, потому как только дурачек не понимает твоей истинной цели нахождения на форуме.
Жаль что я не админ - забанил бы тебя на йух ещё в автоклаве, когда вся твоя донная сущность открылась.
Пидаp усатый.

Зачем поганить себе настроение после такого душевного отдыха;)))!!! Этот мухомор не там регистрацию прошёл! Нахера люди с ним вообще базарят не понимаю. Явно засланный!!!!!
 
Цитата
Нахера люди с ним вообще базарят не понимаю.
Проявляем толерантность.))
 
Цитата
Мова це в першу чергу засіб спілкування,а в же потім все інше.Як ми можемо називати людей не культурними і не вихованими які спілкуются зручнною ім мовою?Не треба шукати (робити) проблему де ії нема,це штучні вигадки таких як Ви.Ви або нерозумііти наслідки,або робите це свідомо.
Максим, питання просте і важливе, адже всі ми не хочемо ставити кого-небуть в незручне становище. Коментувати відповідь я вважаю  зайвим. Хіба що про просьбі. Дякую.
 
Олекса даёт ответы только на посты на украинском языке, остальных он "моя твоя не понимай"))
 
Цитата
що про просьбі
По просьбi?
Шо это за слово такое, просьба?
Как такой мовофил, как ты, мог допустить такую ошибку и применить русизм?
Ответ очевиден - ты просто проплаченное кацапское чмо
 
Цитата
Шо это за слово такое, просьба?
Гугл певодчик иногда и не такое выдаёт ))
Помнится я китайцу писал и переводил на английский через Гугл переводчик, а он потом мне с  китайского писал и подумал, что я у него подводную лодку хочу купить, хотя беседа шла о воблере суспендере )))
 
Цитата
Гугл певодчик иногда и не такое выдаёт ))
Так этот олень через Гугл и пишет, странно, что только сейчас заметили. Он такой же украинец, как я китаец!:ap:
P.S. Столько страниц ни о чем...:dp:
 
Цитата
Гугл певодчик иногда и не такое выдаёт ))
Скоро поребрик проскочет чую
Цитата
Так этот олень
Стесняюсь спросить, как вы могли сравнить это благородное животное с этим дном?
 
Цитата
Так этот олень через Гугл и пишет, странно, что только сейчас заметили.
Давно заметили, ещё, когда мотор Шмель пилили, потом в автоклаве варили ))
Цитата
Он такой же украинец, как я китаец!
Кто его знает, может просто неграмотный, правда иногда смысл текстов у него бессмысленный бывает, может волнуется, а может переводчик хромает.
Цитата
P.S. Столько страниц ни о чем...
Не совсем. Главное, что на будущее, если кто то захочет подсобить российским идеологам и устроить вражду по языковому признаку, можно будет  эту тему давать ему почитать, а потом своё очень маленькое мнение озвучивать.
Цитата
Скоро поребрик проскочет чую
А может он не российский шпион ?))
 
Паскудник такой активный был, а сейчас куда-то пропал! Ещё одного урода кастрировали)))
 
Цитата
А может он не российский шпион ?))
*********www.youtube.com/watch?v=C-tntVBBxME
 
Технические тексты Гугл переводчик переводит хорошо, но там, где много слэнговых и профессиональных выражений, там хрень городит, вот коллега в темах, где технические термины фигурируют количество постов и набил, что бы вклиниться в беседу в политической теме и создать тему подобную этой. Задание из центра получил наверное такое.))
 
Цитата
Паскудник такой активный был, а сейчас куда-то пропал! Ещё одного урода кастрировали)))
У него такой стиль. Он на форуме не светится, заходит, скидывает пост и нажимает сразу выход. То ли это такая программа, то ли интернет лимитный. Но очень подозрительно быстро и ловко это делает.
Он и сейчас возможно даже читает, куражится и в Ворде ответы пишет, потом копирует, заходит на форум, быстро вставляет пост и быстро выходит. Я у него спрашивал, зачем он так делает, но он проигнорировал вопрос.
 
Цитата
У него такой стиль. Он на форуме не светится, заходит, скидывает пост и нажимает сразу выход. То ли это такая программа, то ли интернет лимитный. Но очень подозрительно быстро и ловко это делает.

Засланый в Украине где-то сидит! Боится что запеленгуют)))
 
Цитата
Засланый в Украине где-то сидит! Боится что запеленгуют)))
Ай пи он и так светит, для этого не обязательно ловко включаться, выключаться, больше всего или бот или интернет дорогой.
Ладно, так мы новый сюжет детективного триллера напишем, с элементами фантастики и политического юмора )))
Пусть пишет, а кто желает, пусть с ним бодается, лично мне уже становися лениво с ботом балакать. Сен пытался пободаться, но видно здравый смысл ему подсказал оставить Олексу самого с собой на едине.
Внатуре, если оставить Олексу самого, что он здесь писать будет, наверное сам с собой спорить начнёт ?)))
 
***********
http://youtu.be/j7jUbnLRj3Y
 
Нужно быть мягче с Олексой, всё таки на аватарке пожилой человек, в возрасте, многим в отцы, а то и в деды годящийся... А может на это и рассчитано ?
 
Дожились......даже те, кто на форуме могли ругаться, даже те, кто в футбольной ветке являются заядлыми фанатами и казалось бы абсолютно непримиримых команд, тут- ЕДИНЫ!:az: Наше общение тут, ни разу,я  подчёркиваю ни разу не было предметом спора или разжигания конфликта на фоне языка. И только это......осознанно провоцирует.
Делайте выводы коллеги!
А на вопросы он действительно не отвечает, особенно на неудобные.
П.С. Дима +100500 тебе! Может где-то грубо, но в этой ситуации вполне заслуженно!
 
Цитата
Читаємо уважно запитання. Державну мову знають всі!
Так, що Забре, відмовляєшся дати відповідь на запропоноване запитання?
 
Цитата
Так, що Забре, відмовляєшся дати відповідь на запропоноване запитання?

Вибачайте,з правописом украінською- теж проблемка.
Пи.Си.Можемо хлопців навчених спитатись,звідки саме повідомлення виходять...
 
Цитата
Так, що Забре, відмовляєшся дати відповідь на запропоноване запитання?
Слушай клоун, если ты такой знавець мови, то "Забре" должно выделятсья комами, а у тебя через одно место как то сделано всё, не находишь?
Та мне в вопросах мовознавства напоминаешь одну известную поговорку.
На словах ты Лев Толстой, а на деле йух простой
 
Цитата
Так, що Забре, відмовляєшся дати відповідь на запропоноване запитання?
Так,що Алекса,відмовляєшся дати відповідь на запроноване запитання? Ще раз спитаю на рідній мові.В якій державі мова,це сімвол цієі держави?
 
...неужели это.....реально из города Хмельницкий?:af:
Просто есть определённые посты, которые бы он не написал проживая в этом городе. В связи с этим и вопросы возникают....:wink:
 
Цитата
Так, що Забре, відмовляєшся дати відповідь на запропоноване запитання?
Я даю відповіді тим людям, які самі відповідають на мої питання, та питання других форумчан,  Ви до цієї категорії не відноситесь, тим паче, що моя відповідь повинна бути настільки ж безглузда, як і Ваше питання. Поважайте опонентів.
 
Цитата
Дожились......даже те, кто на форуме могли ругаться, даже те, кто в футбольной ветке являются заядлыми фанатами и казалось бы абсолютно непримиримых команд, тут- ЕДИНЫ!
Когда нас начинают пытаться столкнуть лбами, мы объединяемся )).
Мы между собой можем спорить, ругаться, но когда некто начинает указывать кому как говорить, мы дружно можем послать, что и происходит сейчас в разных формах.
От себя скажу, что я очень доброжелательно и выдержанно общался с нашим коллегой в других темах, но всему бывает предел. К тому же человек посягнул на права и свободы каждого из нас, за что мы ценим демократию и нашу страну.
 
Цитата
Когда нас начинают пытаться столкнуть лбами, мы объединяемся )).
...
Об"єдналися яйці проти курки. ;-)
 
Цитата
Так,що Алекса,відмовляєшся дати відповідь на запроноване запитання? Ще раз спитаю на рідній мові.В якій державі мова,це сімвол цієі держави?
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну мову
(проект)
Розділ І. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
Стаття 1. Українська мова – єдина державна мова в Україні
...
Стаття 8. Публічне приниження чи зневажання української мови є протиправним діянням, тотожним нарузі над державними символами України, і карається відповідно до Закону.
 
Цитата
Об"єдналися яйці проти курки. ;-)
Курка - це державна мова.
 
Один мой знакомый взял саженец яблони, посадил его, холил, лелеял. И дерево ответило ему взаимностью, Теперь его дети и внуки наслаждаются прекрасными и вкусными плодами. Другой мой знакомый решил ускорить процесс и сделать все по-быстрому,   купил взрослое дерево, которое уже плодоносило. Со словами «здесь будет город  заложен» вкопал его на участке. Результат был плачевен - дерево не прижилось.

Я это к чему. Как говорится, « не торопися», Плоды нашего труда буду вкушать наши дети и внуки, а нам остаются только пот и мозоли. Спешка нужна в двух случаях - при поносе и при ловле блох. Все что в последнее время происходит вокруг языка, мне напоминает первый из этих случаев, а поведение топикстартера полностью раскрывает смысл пословицы «Заставь дурака Богу молиться, он и лоб расшибёт».
 
Цитата
Об"єдналися яйці проти курки. ;-)

Цитата
Курка - це державна мова.

Так...., з гумором у Вас не гарно ))
Цитата
Стаття 8. Публічне приниження чи зневажання української мови є протиправним діянням, тотожним нарузі над державними символами України, і карається відповідно до Закону.
Олекса, зізнайтесь чесно, в Вас паранойя ?))
Чоч... можете не зізнаватись, всё й так ясно )))
 
Цитата

Олекса, зізнайтесь чесно, в Вас паранойя ?))
Чоч... можете не зізнаватись, всё й так ясно )))
Ага, паранойя, маразм, ...
Що там ще? Підскажи ...  і гукай на цілий світ. )))

Брати Капранови  
про сірого українського слона.
28 квітня 2005р.
 
Цитата
Ага, паранойя, маразм, ...
Залишається Вам тільки співчувати.
Цитата
Що там ще? Підскажи ... і гукай на цілий світ. )))
А це залежить від того, що Ви ще вчудите. Діагноз ставиться виходячи з симптомів ))

P.S. Олекса, а чому Ви зі мною на ТИ розмовляти собі дозволяєте, в Вас нерви здають, виховання недостатнє, чі я не помітив коли ми про це домовились ?
 
Цитата
Курка - це державна мова.
Я оце зараз  намагаюсь на основі цієї Вашої фрази, скласти психологічний портрет автора.
Дуже яскраві асоціації виходять, дуже...))
Уявляю, до чого ми з Вами ще так добалакатися можемо )))
 
Цитата
Ага, паранойя, маразм, ...
Що там ще? Підскажи ...  і гукай на цілий світ. )))

Брати Капранови  
про сірого українського слона.
28 квітня 2005р.

Олекса.Попробуйте сконцентрироваться и сформулировать суть вашей проблемы.В противном случае вам придётся в дальнейшем прибывать на форуме в определенном малоприятном статусе.Кто ясно мыслит -тот ясно излагает.
 
Цитата
Олекса.Попробуйте сконцентрироваться и сформулировать суть вашей проблемы.В противном случае вам придётся в дальнейшем прибывать на форуме в определенном малоприятном статусе.Кто ясно мыслит -тот ясно излагает.
Вікі, якщо не секрет, як тебе звати по мирському?
Про мої труднощі, ... їх у мене немає. Але бачу проблеми в нашої державної мови, яка вважається державною тільки де-юре, а де-факто  в східній Україні загнана в резервацію. Про що говорять нам  і Фаріон, і більш толерантно, але один в один те саме, брати Капранови.
Все! - чи дохідливо я виразив свою думку?
Дякую.
 
Цитата
Але бачу проблеми в нашої державної мови, яка вважається державною тільки де-юре, а де-факто в східній Україні загнана в резервацію.
Ще раз запитаю Ви хворий?Ви права на авто маєте або дозвіл на збереженя зброі?Будь ласка хоть якось доведіть свою адекватність.Якщо східна Украіна для Вас,це днр і лнр це окрема розмова.Я в Харкові (думаю це схід) спілкуюсь як завгодно і до 2014року поки не почалась ця херня в Донецькій області теж.
 
Цитата
Все! - чи дохідливо я виразив свою думку?
Дякую.
Нет. Не доходчиво. А проблема всего ничего - в вашем незнании государственного языка Украины. Вы просто банальный безграмотный тролль.:ap:
P.S. Людина, яка дійсно знає українську мову, ніколи не буде писати так, як пише ця істота. Ніколи не буде використовувати такі мовні обороти. Все це говорить лише про те, що українська мова для нього така ж рідна, як для мене кітайська. Навіщо він тут на форумі? Я думаю, що всі вже давно зрозуміли.
P.S.S. Я не админ и не вправе принимать никаких решений. Но ИМХО - это туловище нужно гнать с форума поганой метлой. А эту тему удалить.
 
Цитата
Про що говорять нам  і Фаріон, і більш толерантно, але один в один те саме, брати Капранови.

Вибачаюсь за втручання.
Про напівдуркувату- мову вести не буду,а за згаданих близнюків-спитаюсь.
Якшо маєте можливість-спитайтесь,чи не був з них хтось,часом,на тому тижні-на ПБК?Не прогулювався Ялтою,часом?
P.S.Абсолютно-адекватний.З зором і пам'яттю-гаразд все...
 
Що ж тут незрозумілого? Східна Україна простягається від східних кордонів України по Збруч. Державною мовою на східній Україні розмовляють лишень в резерваціях, себто в селах, а в містах спілкуються російською. Це ж не секрет для вас?
Ніхто  вам не забороняє спілкуватись між собою будь-якими мовами, в тому числі і російською. Але в присутності громадян України які не знають вашої мови, будь-ласка спілкуйтесь державною мовою, яку знають без виключення всі українці. Інакше ви ставите їх в незручне становище. Всього-на-всього!
 
Цитата
Курка - це державна мова.
Цитата
Про що говорять нам і Фаріон,


А я Вас одразу не зрозумів, про кого Ви говорите. Тепер ясно.))
 
Цитата
Що ж тут незрозумілого?
Але в присутності громадян України які не знають вашої мови, будь-ласка спілкуйтесь державною мовою, яку знають без виключення всі українці. Інакше ви ставите їх в незручне становище. Всього-навсього!

Чому так категорично?
Китайцям-теж?
 
Цитата
Державною мовою на східній Україні розмовляють лишень в резерваціях, себто в селах,
Коллега, Вам селене ещё пятак не начистили ?))
Цитата
а в містах спілкуються російською. Це ж не секрет для вас?
И шо ? Та хоть на иврите, Вам то что до того ?)))
Цитата
Ніхто вам не забороняє спілкуватись між собою будь-якими мовами, в тому числі і російською.
Так о чём тогда Вы здесь пол года нас грузите ?
Цитата
Але в присутності громадян України які не знають вашої мови, будь-ласка спілкуйтесь державною мовою, яку знають без виключення всі українці.
Вам то какая разница, не нравится, не слушайте или любопытство разбирает ? ))
Цитата
Інакше ви ставите їх в незручне становище. Всього-навсього!
Ви ще скажіть, що руської мови не знаєте ))) Ви ж интелектуал чи ні ? Судячи по вашим познанням в різних областях науки , а тут такий прольот ))
 
Цитата
Чому так категорично?
Китайцям-теж?
Еге ж, якщо він громадянин України.)
 
Цитата
Еге ж, якщо він громадянин України.)
Занавес... )))
 
Цитата
Державною мовою на східній Україні розмовляють лишень в резерваціях, себто в селах, а в містах спілкуються російською.
Ви вже декилька разів використали слово "резервація".Ви його хоч розуміете що це таке,чи так аби ляпнуть.
 
Цитата
Коллега, Вам селене ещё пятак не начистили ?))

И шо ? Та хоть на иврите, Вам то что до того ?)))

Так о чём тогда Вы здесь пол года нас грузите ?

Вам то какая разница, не нравится, не слушайте или любопытство разбирает ? ))

Ви ще скажіть, що руської мови не знаєте ))) Ви ж интелектуал чи ні ? Судячи по вашим познанням в різних областях науки , а тут такий прольот ))
Романе, якщо будеш надалі перекручувати по-своєму написане мною, я перестану тебе бачити.
 
Цитата
Романе, якщо будеш надалі перекручувати по-своєму написане мною, я перестану тебе бачити.
А Ви самі то хоч розумієте  себе ?
Олекса, я так поняв Ви запропонували мені перейти на ТИ ?


Олекса, слухай сюди, чоловіче добрий, гріб би ти зі своїми забобонами подалі звідси та не розпалював ворожнечу, без тебе в країні бовдурів хватає.
 
Цитата
Ви вже декилька разів використали слово "резервація"
А он видать гарацкой ))
 
Цитата
Ви вже декилька разів використали слово "резервація".Ви його хоч розуміете що це таке,чи так аби ляпнуть.
Та от я думаю, чого ота молодь ходить з червоними прапорами, нап"ялює на себе колорадські стрічки ...
Вона навіть ще до цього часу не знає, що село в східній  Україні свого роду резервація, гетто, ... по багатьох ознаках: мова, освіта, побут, доступу до культури, мистецтва, ...
 
Цитата
Та от я думаю, чого ота молодь ходить з червоними прапорами, нап"ялює на себе колорадські стрічки ...
Вона навіть ще до цього часу не знає, що село в східній  Україні свого роду резервація, гетто, ... по багатьох ознаках: мова, освіта, побут, доступу до культури, мистецтва, ...

В огороде бузина ,а в Киеве дядько.
 
Цитата
А Ви самі то хоч розумієте  себе ?
Олекса, я так поняв Ви запропонували мені перейти на ТИ ?


Олекса, слухай сюди, чоловіче добрий, гріб би ти зі своїми забобонами подалі звідси та не розпалював ворожнечу, без тебе в країні бовдурів хватає.
Вже не пропоную. Махнув рукою.
 
Цитата
В огороде бузина ,а в Киеве дядько.
Там в моске винегрет полный.))

Выхожу из обсуждения, чего и всем желаю, оставьте товарища в покое, он безнадёжен. Ему определённо нужно общаться в "кабинете"))
 
Якшо автор теми не бажае дати відповідь стосовно назви яку сам вигадав ,я думаю ії взагалі треба видалити.Ще раз запитаю:В якій державі мова,це сімвол цієі держави?
 
Larysa Nitsoi

Останнім часом російськомовна агресія в країні зашкалює. Я бачу лише один шлях вирішення проблеми - прийняти жорсткий закон про захист української мови.

https://www.youtube.com/watch?v=90tNkci0j0U
 
Брати Капранови про функції державної мови:
Цитата
А висновок напрошується сам собою:

Державна мова, шановні друзі, – це інструмент держави, який покликаний виконувати наступні функції:
- Функцію державного управління.
- Функцію міжнаціонального спілкування.
- Функцію загального інформаційного еквівалента.
- Функцію державного кордону в інформаційному просторі.
- Функцію об’єднання народу країни.


І без цього інструменту держава існувати не може. А отже, будь-яке зазіхання на державну мову є фактично зазіханням на державний суверенітет.

А з тим, хто зазіхає на суверенітет нашої держави, навіть якщо він є президентом, секретарем РНБО або депутатом, розмова має бути дуже короткою.

Це вам підтвердить будь-який український слон.
 
Цитата
Якшо автор теми не бажае дати відповідь стосовно назви яку сам вигадав ,я думаю ії взагалі треба видалити.Ще раз запитаю:В якій державі мова,це сімвол цієі держави?
Так-так, назва теми така ж тупа як і автор теми.
 
Цитата
Так-так, назва теми така ж тупа як і автор теми.

Ви не поганий психолог і гарний провокатор,тому без коментарів. А питання досі в повітрі.
 
Да весело тут у вас))))
 
Цитата
Ви не поганий психолог і гарний провокатор,тому без коментарів....
Дякую Максиме, але ти мене переоцінюєш.
 
Цитата
...  А питання досі в повітрі.
Так саме як і розв"язок рівняння Ферма. )))
 
Этот тролль-провокатор, даже начал своё грязное дело с дезинформации. А именно:
Цитата
Мова - символ держави!
Не надо иметь юридическое образование, что бы понимать элементарные вещи, а именно:
Стаття 20. Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.
Всё. Точка в конце. Как можно читать это и не понимать? Может кто-то из форумчан среди Флага, Герба и Гимна видит......язык?!
Я зык не является символом Украины, согласно КУ.

Человек задаёт вопрос:
Цитата
Так,що Алекса,відмовляєшся дати відповідь на запроноване запитання? Ще раз спитаю на рідній мові.В якій державі мова,це сімвол цієі держави?
Казалось бы, простой вопрос, не так ли? Ну возьми и ответь. Тут ключевой момент- это символ:ds:
Тролль-провокатор не отвечает на вопрос! Он копирует то, что не имеет отношение к поставленному вопросу и выдаёт:
Цитата
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну мову
(проект)
Розділ І. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
Стаття 1. Українська мова – єдина державна мова в Україні
...
Стаття 8. Публічне приниження чи зневажання української мови є протиправним діянням, тотожним нарузі над державними символами України, і карається відповідно до Закону.
То, что " Українська мова – єдина державна мова в Україні"- это понятно, об этом речь не шла!:bf: И спрашивали о другом совершенно:wink:

Человек повторно спрашивает:
Цитата
Якшо автор теми не бажае дати відповідь стосовно назви яку сам вигадав ,я думаю ії взагалі треба видалити.Ще раз запитаю:В якій державі мова,це сімвол цієі держави?
Этот клоун не отвечает на элементарный вопрос, а начинает "съезжать":
Цитата
Так-так, назва теми така ж тупа як і автор теми.

Согласитесь, действительно трудно спорить с этим:
Цитата
Так-так, назва теми така ж тупа як і автор теми.
 
Цитата
Дякую Максиме, але ти мене переоцінюєш.

Не провакуйте мене,я з Вами на ТИ спілкуваться не бажав.Давайте будемо вічлевими.Якщо не буде вибачення спілкуваня закіньчую.
 
Цитата
Сообщение от Олекса  Посмотреть сообщение
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну мову
(проект)
Розділ І. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
Стаття 1. Українська мова – єдина державна мова в Україні
...
Стаття 8. Публічне приниження чи зневажання української мови є протиправним діянням, тотожним нарузі над державними символами України, і карається відповідно до Закону.
Фабула статтей 1 і 8, така: державна мова прирівнюється до державних символів України.
Тому автор назви цієї теми абсолютно правильно написав. Тим більше, назва придумана задовго до появи в ЗМІ проекту Закону про державну мову, якщо не помиляюсь, десь рік тому назад.
Отак!
 
Мов поганих не існує в світі,
Є лише погані язики.
          © Анатолій Бортняк
 
Цитата
Фабула статтей 1 і 8, така: державна мова прирівнюється до державних символів України.
Тому автор назви цієї теми абсолютно правильно написав. Тим більше, назва придумана задовго до появи в ЗМІ проекту Закону про державну мову, якщо не помиляюсь, десь рік тому назад.
Отак!
Где там написано это?:ai: Где сказано о том, что укр. язык приравнивается к гос. символам(Флаг, Герб, Гимн)?

Чёрным по белому написано:  Стаття 20. Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.


- а дЭ мова- цЭ символ?
- Нет тут этого! Нет! Не является мова- символом держави!
- а дЭ мова- цЭ символ?
- мордой в КУ тыц-тыц-тыц.....нет тут этого, читай ещё 200 раз! Нет, ты понимаешь это?!:ag:

Вот тут:
Стаття 8. Публічне приниження чи зневажання української мови є протиправним діянням, тотожним нарузі над державними символами України, і карається відповідно до Закону.
Тут идёт речь про ответственность, что в случае "приниження чи зневажання української мови" ответственность(сорри за тавтологию) будет приравниваться как к "приниження чи зневажання" держ. символів.
 
Брати Капранови про державну мову як символ країни:
Цитата
Але уявіть собі, що ви їдете ланами об’єднаної Європи і заїхали з Іспанії, наприклад, до Франції. Як ви розрізните, що опинилися в іншій країні? Прикордонників немає, візи не перевіряють, зброю і наркотики – теж. Наша вам порада – зайдіть до найближчої кав’ярні і поцікавтеся меню. Подивіться місцеві газети, послухайте радіо. Поцікавтеся вивісками над поштою, банками та державними установами.

Дев’яносто дев’ять із ста, що ви швидко розберетеся. Бо в Іспанії усе це буде іспанською мовою, а у Франції – французькою.
От як мова стала символом країни(виконує функції державного символу).
Тому й стаття 8 майбутнього Закону України про державну мову оберігає державну мову нарівні з символами країни, котрі зазначені в Конституції України.
 
Почитувати-буду,відписуватись тута-ні.
ТС-понЕсло...
 
Цитата
...
- а дЭ мова- цЭ символ?
- Нет тут этого! Нет! Не является мова- символом держави!
- а дЭ мова- цЭ символ?
- мордой в КУ тыц-тыц-тыц.....нет тут этого, читай ещё 200 раз! Нет, ты понимаешь это?!:ag:
.
Один мудрець сказав немає руху, а другий мовчки перед ним ходив. )))
 
Цитата
Брати Капранови про державну мову як символ країни:
Цитата:
Але уявіть собі, що ви їдете ланами об’єднаної Європи і заїхали з Іспанії, наприклад, до Франції. Як ви розрізните, що опинилися в іншій країні? Прикордонників немає, візи не перевіряють, зброю і наркотики – теж. Наша вам порада – зайдіть до найближчої кав’ярні і поцікавтеся меню. Подивіться місцеві газети, послухайте радіо. Поцікавтеся вивісками над поштою, банками та державними установами.

Дев’яносто дев’ять із ста, що ви швидко розберетеся. Бо в Іспанії усе це буде іспанською мовою, а у Франції – французькою.
От як мова стала символом країни(виконує функції державного символу).
Тому й стаття 8 майбутнього Закону України про державну мову оберігає державну мову нарівні з символами країни, котрі зазначені в Конституції України.
Капрановы - балбесы, пусть поедут в Швейцарию, Бельгию, Канаду, да хоть в Белоруссию. Кстати эти страны неплохо защищены. И передайте им, что украинских слонов не бывает.
 
Цитата
Вікі, якщо не секрет, як тебе звати по мирському?
Про мої труднощі, ... їх у мене немає. Але бачу проблеми в нашої державної мови, яка вважається державною тільки де-юре, а де-факто  в східній Україні загнана в резервацію. Про що говорять нам  і Фаріон, і більш толерантно, але один в один те саме, брати Капранови.
Все! - чи дохідливо я виразив свою думку?
Дякую.

Язык является продолжением культуры этносаИ если вы полагаете что можно в одночасье указом или законом это поменять:dc:И пока язык понимают все ,это говорит нам о том что проблем у него нет.Вспомните пупкина."Россия кончается там где заканчивается русский язык".Мы можем это экстраполировать и на Украину .А фарион как политик выстраивает гносеологические конструкции и будоражит непросвещённые умы исключительно из своего шовинистического видения картины мира.И ничем не лучше какого-нибудь дугина  или лимонова.
ПС А зовут меня Виктор:dn:
 
Цитата
Брати Капранови про державну мову як символ країни:

От як мова стала символом країни(виконує функції державного символу).
Тому й стаття 8 майбутнього Закону України про державну мову оберігає державну мову нарівні з символами країни, котрі зазначені в Конституції України.
Цитата
    Але уявіть собі, що ви їдете ланами об’єднаної Європи і заїхали з Іспанії, наприклад, до Франції. Як ви розрізните, що опинилися в іншій країні? Прикордонників немає, візи не перевіряють, зброю і наркотики – теж. Наша вам порада – зайдіть до найближчої кав’ярні і поцікавтеся меню. Подивіться місцеві газети, послухайте радіо. Поцікавтеся вивісками над поштою, банками та державними установами.

Дев’яносто дев’ять із ста, що ви швидко розберетеся. Бо в Іспанії усе це буде іспанською мовою, а у Франції – французькою.
О слонах.
Если на клетке слона написанно" буйвол", не верь глазам своим.:ap:
 
Цитата
Сообщение от Олекса  
Вікі, якщо не секрет, як тебе звати по мирському?
Про мої труднощі, ... їх у мене немає. Але бачу проблеми в нашої державної мови, яка вважається державною тільки де-юре, а де-факто в східній Україні загнана в резервацію. Про що говорять нам і Фаріон, і більш толерантно, але один в один те саме, брати Капранови.
Все! - чи дохідливо я виразив свою думку?
Дякую.
В Киеве осталось четырнадцать школ с обучением на русском языке. Чего же Вам с Капрановыми и Фарион еще надо? Какой язык надо защищать?
Точно подмечено: "Дай палец - откусят руку". Вы вместе с ними погуглите - сто мировых писателей, сто мировых поэтов, сто самых выдающихся писателей и т.д. К сожалению, Вы врядли среди них найдете украинских. Каждая нация должна пройти этап великих писателей, а Вы пытаетесь доказать, что это все не наше - чужое. А я пытаюсь, к сожалению безуспешно, Вам доказать, что история и достижения у нас общие. Вы хотите целый пласт культуры вынести на помойку? Ну давайте - дальше будет еще хуже.
 
Олекса, напишіть в назві темі слово "Українська мова" і зітріть "символ держави", краще напишіть "Українська мова - символ української нації" і Вас підтримають, тільки не перегинайте палку. С часом ми самі не помітимо коли начнемо розмовляти і мислити на українській мові.
 
І не кажіть, що мовний скандал — це погано
http://ua.racurs.ua/1533-i-ne-kajit-scho-movnyy-skandal-ce-pogano

Где то так )))
 
Цитата
Олекса, напишіть в назві темі слово "Українська мова" і зітріть "символ держави", краще напишіть "Українська мова - символ української нації" і Вас підтримають, тільки не перегинайте палку. ....
Романе, назву теми не слід розуміти буквально як правовий термін, адже "Мова - символ держави! - це гасло.  І таким задумувався автором. Ваш покірний слуга автор теми, але не автор гасла. На жаль. (
 
Цитата
символ держави!
лучше бы символом были отремонтированные дороги и работающие новые заводы....или вы не знаете как  у вас в Хмельницком "пи..ать" ---- "воруют" на украинском языке?
 
Цитата
лучше бы символом были отремонтированные дороги и работающие новые заводы....или вы не знаете как у вас в Хмельницком "пи..ать" ---- "воруют" на украинском языке?
Это всё слишком сложно. Проще махать лозунгами и в воздух лифчики бросать )))
 
Цитата
Романе, назву теми не слід розуміти буквально як правовий термін, адже "Мова - символ держави! - це гасло.
А обязательно нужно "гасло" ? Это такой замысел художника ? Тогда терпите ))
Цитата
І таким задумувався автором.
Скажем так, замысел автора так себе...
Цитата
Ваш покірний слуга автор теми, але не автор гасла.
Автору теми підкажіть, щоб він не обмежував себе гаслами.
Цитата
На жаль. (
Не бачу нічого критичного, це гасло безлике, знайдіть в собі сили усвідомити, що держава і країна не в усьому тотожні. И змініть свій имідж, бо з Вами людям не цікаво спілкуватись. Нічого особистого, погляд зі сторони.
А назву теми я б доповнив і настрій в ній змінив.
 
Цитата
...
А назву теми я б доповнив і настрій в ній змінив.
Хрєн рєдькі нє слащє. ;-)
 
Цитата
Хрєн рєдькі нє слащє. ;-)

Эта фраза говорит о том что вы всё таки вкладывали определённый смысл в заглавия темы А теперь не знаете как съехать.Поскольку стало очевидно что гасло совсем не гуд,и даже на дух не воспринимается аудиторией.Ввиду своей непродуманности и антогонистичности .:cx:
ПС меняйте пластинку.:ds:
 
Цитата
Олекса, напишіть в назві темі слово "Українська мова" і зітріть "символ держави"
Це точно *********uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%96_%D­1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%­D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
 
Цитата
Олекса, напишіть в назві темі слово "Українська мова" і зітріть "символ держави"
Підтримав,
Згідно з Конституцією України, державними символами України є

І навіщо придумувати велосипед?
 
Цитата
А обязательно нужно "гасло" ? Это такой замысел художника ? Тогда терпите ))
Скажем так, замысел автора так себе...
Не бачу нічого критичного, це гасло безлике,
А назву теми я б доповнив і настрій в ній змінив.
Не бачу потреби. Термін абсолютно вірний.

Цитата
УДК 321.02.81.272 Головачева К. Р.
Харківський національний університет
імені В. Н. Каразіна
МОВА ЯК ОЗНАКА НАЦІЇ І СИМВОЛ ДЕРЖАВИ

...
Зважаючи на все вищесказане, можна
зробити висновок, що мова, поряд із
прапором, гербом і гімном є повноправним
символом держави
, ставлення до якої має
бути шанобливим.
П.С.
Знайшов автора вислову "Мова-символ держави".
Він порадив  задати  опонентам ряд  запитань.
 
Мы плавно переходим к уговариванию Олексы изменить название темы ))
Он же написал: "Хрєн рєдькі нє слащє. ;-)", - значит ему пох, а если ему пох, почему это должно нас касаться, пусть утверждает своё, если человека невозможно переубедить, значит он уверен в своей правоте или Жиглов был прав )))
https://www.youtube.com/watch?v=H9_TW1IbYQ0
 
Доречі, Олекса, де ділась українська нація ?
Мова є, прапор є, гімн є, герб є, навіть цілий президент і той є, а національності  в громадян України  нема.
Загубилась ?
З цого починати треба, а не товкти воду в ступі ))
Розпочинайте, бо пізно буде, через десять років можна вже не знайти справжнього українця.
Молодь зараз  без національності  і  нас тільки за національністю батьків у Свідоцтвах про народження можна визначити. Зостануться тільки громадяни України. Різницю відчуваєте ? Деж щирі українці подівались ? Вивели ?))
Якщо москаль заговорить  українською, він одразу стає українцем, чи ще повинен гімн заспівати, чи гопака затанцювати ? ))
 
Сегодня ему ещё один человек сказал, что:
Стаття 20. Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.
А этому пофиг...

Если бы оно написало, что не плохо было ко всем символам отнести ещё и мову - это понятно, каждый имеет право на своё мнение, к тому же многие бы тут его поддержали. Но нет....

Мало того, что он специально провоцирует форумчан, разжигает конфликт на фоне украинского и русского языка, он ещё показывает своё наплевательское отношение к Конституции Украины. Ему плевать на то, что там написано, что ему жирным шрифтом выделяют.......он считает, что его мнение выше и имеет более высокую юр. силу, чем какая-то там Конституция.
 
Цитата
Не бачу потреби. Термін абсолютно вірний.


П.С.
Знайшов автора вислову "Мова-символ держави".
Він порадив  задати  опонентам ряд  запитань.

Хто ж цей розумник?
 
Цитата
Хто ж цей розумник?
Даже если бы этого захотел Порошенко, Гройсман, Парубий и....да пусть Обаму с Трампом и Меркель сюда же,  то это было бы всего лишь их субъективное мнение, не более. Так как для изменения этого необходимы определённые действия, в том числе и 300 депутатов при голосовании.
Но провокатор считает иначе:wink:
Мне тоже интересно, кто же этот смертник, чьё мнение имеет более высокую юр. силу, чем действие Конституции Украины?!:db:
 
Цитата
Мы плавно переходим к уговариванию Олексы изменить название темы ))
Он же написал: "Хрєн рєдькі нє слащє. ;-)", - значит ему пох, а если ему пох, почему это должно нас касаться, пусть утверждает своё, если человека невозможно переубедить, значит он уверен в своей правоте ...
Прислів"я "Хрєн рєдькі нє слащє. ;-)" я привів неправильно. Його застосовуюють коли замінюють погане на погане.
А тут Забр пропонує замінити шило на мило: "Мова-символ держави!" на " "Українська мова - символ української нації".
Під терміном "українська нація" слід розуміти  українську політичну націю(багатонаціональний український народ), наприклад, як американська нація(народ США)...
 
Цитата
Під терміном "українська нація" слід розуміти  українську політичну націю(багатонаціональний український народ

«Не верю….» Шановний, а як буде далі, я маю на увазі після встановлення 100% україномовності?
Черепа міряти, походження, національність? Впевнений, такі як ви, не зупинитесь лише на мові… Вороги і винні вам будуть потрібні завжди, інакше ваше існування немає сенсу...
 
Цитата
А тут Забр пропонує замінити шило на мило: "Мова-символ держави!" на " "Українська мова - символ української нації".
Ви не бачите різниці між державою і нацією ?
Тоді закривайте тему.
 
Цитата
після встановлення 100% україномовності?
100% вряд ли найдутся, мало кто может сказать, что он чистокровній украинец или чистокровній русский.
Цитата
Хто ж цей розумник?
Не удивлюсь, если он женского пола ))
 
Цитата
Хто ж цей розумник?
Він корінний киянин, колега по цеху - мисливець.
 
Цитата
Він корінний киянин, колега по цеху - мисливець.

Тобиш думка приватна и не подкреплена соответствующими обоснованиями.Вас не смущает тот факт что охотник не совсем в той области специалист.И вы цитируете его лиш только потому что вам нравиться ход его мысли? Феноменально!:dm:
 
Цитата
Він корінний киянин, колега по цеху - мисливець.
Хоть не Фарион и то хорошо ))
Доречі звідкіля в неї таке призвище ?  Фарион - не дуже українське призвище, на мій погляд.
Страницы: 1 2 3 4 5 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!