Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
[ Закрыто ] Мова - символ держави!
 
Цитата
Рома, щось ти сильно начав цікавитись Дмитро Саничем, ти себе нормально почуваешь?)))
Благодаря тебе Игорь. )) Диагноз тебе известен ? ))
Цитата
Оксана Корчинська допомога не волонтерам, а пораненим бійцям в АТО.
За это ей респект.
 
Цитата
Рвать чубы немедленно, рвать... ))
Не буду я Йалти нічого рвати, бо боюсь, що замість чуба, можно тільки кусок вати видерти.))))
 
Цитата
Не буду я Йалти нічого рвати, бо боюсь, що замість чуба, можно тільки кусок вати видерти.))))
А ты не меряй людей по себе. Ваты в нём, как в любом из нас, кроме пулемётчика и ещё некоторых сочувствующих заблудших овцах и хряках.
До речі, чому Йалта ? Букву Я в українській мові не зазорно писати. Чи то ти так показуєш, що  його зневажаеш ?
 
Цитата
Диагноз тебе известен ?
Екстреміст-радікал))))
 
Ром,спитайся краще в "свідка братства",  чому "Йалта"(як він,та й не тільки-він- обзива)-вже більше років трьох спілкується тута украінською,а деяких-ПЕРЕМКНУЛО  тіко зовсім недавно?
А особливо-ЧОМУ перемкнуло і чому САМЕ-в певний період?
P.S.Здивуєшся,шо-капець.Якшо у деяких духу хватить відповісти...
 
Цитата
чому "Йалта"(як він,та й не тільки-він- обзива)-вже більше років трьох спілкується тута украінською
Не плачся, а то голова ватна промокне))))
 
Цитата
Екстреміст-радікал))))
Та не, мы мирные люди.))
 
Цитата
А особливо-ЧОМУ перемкнуло і чому САМЕ-в певний період?
P.S.Здивуєшся,шо-капець.Якшо у деяких духу хватить відповісти...
Тому, що мабуть в цих когось, тане надія, що  Крим - це Україна. Але ми підтримаємо їх.
 
Цитата
І шо, на цьому все ?!   Та ні, так не пайдьот, продовжуем срацца гаспада )) Нас же читают не только в Украине, а как же российская публика, они ж заскучают ? Рвать чубы немедленно, рвать... ))

Ні,Ром.
Видать-у окупаціі-рік/за три.
Бо за цей час мудріший набагато став,і кормити тролів-не буду.Особливо тих,які намагаються з подачі сектантів-псевдопатріотів покласти шматок сала на шматок хліба,тобою відрізаного,шоб закусити стакан горіляки,типу з неба впавшого...
 
Цитата
Та не, мы мирные люди.))

Дмитро Корчинський
1 год ·

Останнім часом помітна активізація патріотів. Якщо ви, друже, приєднаєтеся, патріотичний наступ може стати трендом, або, принаймні, форматом.

Сьогодні львівські націоналісти увірвалися до Обласної ради, щоб примусити депутатів проголосувати звернення за амністію комбатантів і за націоналізацію бізнесу московитів в Україні.

Днем раніше одеські патріоти зірвали концерт московської підстилки лобуди.

Харківський патріот Аваков вигнав з України московського агента Шувалова.

Вінницький патріот Порошенко заборонив московські соцмережі.

Отак разом переможемо, навіть якщо не подобаємося один одному. Не кожний з нас є палким пихильником Порошенка (мені він подобається). Дехто критикує Авакова (не я). Вищеозначених одеських патріотів сварять за те, що вони працюють на Труханова (я в це не вірю). Львівським націоналістам закидають те, що вони об’їли депутатський буфет (я кажу — на здоров’я!).

Всі перелічені не святі, але справа просувається. Якщо хочемо дошкулити їм, маємо бути активнішими за них у національно-визвольній боротьбі.
 
Цитата
До речі, чому Йалта ?
Забий в пошук, найдеш де і хто це придумав, це не я)))
 
Цитата
Всі перелічені не святі, але справа просувається. Якщо хочемо дошкулити їм, маємо бути активнішими за них у національно-визвольній боротьбі.
І кого перемогли ?
 
Цитата
Забий в пошук, найдеш де і хто це придумав, це не я)))
Не повіриш, все тільки з Я.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Ялта
 
Цитата
Не плачся, а то голова ватна промокне))))

Відреагую ОСТАННІЙ раз.
Запам'ятай,дебіле-я плакав останній раз 13 лютого 1991-го року.
Коли батька ховав,який у травні 86-го людей рятував поблизу Прип'яті.
І було мені тоді трохи більше 17-ти років...
 
Цитата
чому матом преш, чи немає інших слів
Касаемо этого товарища, то нет. По существу вопроса есть что сказать?
Цитата
Поважай форумчан...
Я кого-то из вас лично оскорбил? Почему другие форумчане не уважают мнение других и навязывают, на каком языке общаться и как вообще правильно жить а как не правильно. Это по вашему уважение к форумчанам? Или если я общаюсь не на украинском то я человек второго сорта?
Я конкретно задал вопрос, и он вполне адекватный - за какой счет живет Корчинский. Где он берёт деньги, если он постоянно записывает видосики на ютуб со своими нравоучениями..
Он где-то официально числится? может на заводе херачит, или в магазине каком. За чей счет банкет?
Может я проявил неуважение к форумчанам, что посмел задать вопросы касаемо самого Корчинского?
Лично мне очевидно, что этот человек получает деньги от тех, кто заинтересован в расколе общества. Кому интересен раскол общества в Украине я думаю даже самый упоротый патриот должен понимать.
 
Цитата
За чей счет банкет?
Дима, видимо ты пропустил пост, любезно предоставленный его последователем братом Игорем ? вернись на пару страниц назад и узри среди изобилия слов тег #массоны ))
 
Цитата
Відреагую ОСТАННІЙ раз.
Запам'ятай,дебіле-я плакав останній раз 13 лютого 1991-го року.
Коли батька ховав,який у травні 86-го людей рятував поблизу Прип'яті.
І було мені тоді трохи більше 17-ти років...

ти своїми рідними не прикривайся, а то ховаєшся від мобілізації на окупованих теріторіях, та ще поносиш своїм ватним язиком людей які проти кацапів воювали в чечні, придністров"ї та на сході. ти мені огиднішеий за кулеметника, у того хоть своя позиція є і він її відстоює зі зброєю в руках, а ти там .... сховалося в окупації і вєщаешь, що правильно чи не правильно.
 
Цитата
а ти там .... сховалося в окупації і вєщаешь, що правильно чи не правильно.
Заказал у Путена аннексию Крыма и спрятался от мобилизации )) Игорь,  ну, бред же ))
 
Цитата
и узри среди изобилия слов тег #массоны ))
Я читал.
Очевидно, что это галимый съезд с темы. На неудобные вопросы ура-патриоты предпочитают не отвечать.
Я не верю, что можно настолько упороться. Очевидно, что эти люди преследуют конкретную цель, возможно даже некоторые годами внедрялись в наш рыбацкий кружок под видом коллег, чтобы потом, когда наступит время, приступить к своим грязным делишкам. Я сейчас уже ничему не удивляюсь.
По-другому я не могу объяснить затмение в поведении некоторых персонажей, а так же не поддается логическому объяснению то, что (вставь любое матерное слово), типа Олексы, до сих пор не в бане за деструктивную деятельность в ущерб нашей Батькiвщини
 
Цитата
Останнім часом помітна активізація патріотів. Якщо ви, друже, приєднаєтеся, патріотичний наступ може стати трендом, або, принаймні, форматом
А може треба було на першому мисці нашому капеланові упом'янути зовсім невеличку заслугу простих українців на передовій, які без криків і пафосу стоять за Україну і роблять більше чим Порошенко зі своїми ВКонтактами, де його образили й послали нах, чи галасливіх хлопців в балаклавах, яки забігли в орган влади, вибраній народом ?
За "патріотизм" з Лобудою казати не буду, бо цей маразм не хочу навіть  обговорювати.
 
Цитата
Кому интересен раскол общества в Украине я думаю даже самый упоротый патриот должен понимать.
Дмитро, не можливо росколоть те чого нема, щас все тільки в процесі формування. із сопливою риторикою може зовсім ніколи не сформуватися.
 
Цитата
Дмитро, не можливо росколоть те чого нема
Как раз над тем, чтобы ничего не было, Корчинский сотоварищи и работают.
Это их хлеб
 
Цитата
Очевидно, что это галимый съезд с темы. На неудобные вопросы ура-патриоты предпочитают не отвечать.
А что ему ответить ? Думаешь его посвящают в эти дела ? Его дело ссылки и цитаты постить.
Цитата
Я не верю, что можно настолько упороться.
Но факт налицо ?
Цитата
Очевидно, что эти люди преследуют конкретную цель,
Думаю, мы преувеличиваем их возможности.
Цитата
возможно даже некоторые годами внедрялись в наш рыбацкий кружок под видом коллег, чтобы потом, когда наступит время, приступить к своим грязным делишкам. Я сейчас уже ничему не удивляюсь
Дима, не будем уподобаться некоторым коллегам у которых реальный диагноз.))
 
Цитата
із сопливою риторикою може зовсім ніколи не сформуватися.
Антифашисты мешают ?))
 
Цитата
Его дело ссылки и цитаты постить.
В том то и дело. Активность в этой теме присутствует только по одной причине - если тупо игнорировать посты ура-патриотов - то какой то неокрепший ум, почитав эту ересь, попадет под влияние деструктивных деятелей.
По этому вижу своей миссией отписываться в данной теме, несмотря ни на что.
Если игнорировать посты упоротых, это может привести к бОльшему злу, чем если я буду молча это наблюдать.
Если Олекса пидoр и несёт дичь - именно это я и обязан сказать, и это моя гражданская позиция. И если кого то из форумчан оскорбляет то, что Олекса пидoр - пусть попросит его выпилиться нахер с этого форума.
ps - в очередной раз задаю себе вопрос - какая цель нахождения на форуме людей, которые в рыбалке полный НОЛЬ и не пишут отчетов/не общаются в рыбацких темах, но зато активно всех учат жить в "политике". Это случайность? Не думаю, что Олекса тут случайно. А если он тут не случайно, то слово, характеризующее его, подобрано исключительно точно.
 
Цитата
Дмитро, не можливо росколоть те чого нема, щас все тільки в процесі формування. із сопливою риторикою може зовсім ніколи не сформуватися.
А вот тут вы абсолютно правы. Формирование происходит. Как бы не старался ваш любимый шовинист корчиский содействовать обратному, формирование украинской нации идет. Дай Бог, корчинские и фарионы останутся за бортом этого процесса.
 
Хлопці, єслі така проблєма в Корчинському, то можу його не постити зовсім, але це не змінить хід речей в країні.
Будемо обговорювать вміст кольорових металів в радянських АТС, та створення ОСББ, це не розколює суспільство)))))
 
Цитата
Заказал у Путена аннексию Крыма и спрятался от мобилизации ))

Не тіки замовив,а ше й-проплатив.
Шоб було...
 
Цитата
то можу його не пости зовсім
Если честно, я ещё поглядывал эти видосики, но после зашквара с Кивой, или кто там был? Я понял, что это путь в никуда. Эти люди будут учить нас, как жить?
Лучше не постите ЭТО
 
Цитата
Хлопці, єслі така проблєма в Корчинському, то можу його не пости зовсім
Сделайте одолжение. Все будут вам только благодарны.:bf:
 
Цитата
Игорь, ну, бред же ))
Романе, брєд захищати чоловіка, який переховується від мобілізації на окупованній теріторії.
 
Цитата
Сделайте одолжение. Все будут вам только благодарны.
Свято місце пустим не буває, ждіть друге пришестя шарія.)))))
 
Цитата
В том то и дело. Активность в этой теме присутствует только по одной причине - если тупо игнорировать посты ура-патриотов - то какой то неокрепший ум, почитав эту ересь, попадет под влияние деструктивных деятелей.
Но ни кто же не заставляет меня или тебя писать в этой теме. Например я просто троллю тролля ))
Цитата
По этому вижу своей миссией отписываться в данной теме, несмотря ни на что.
Не переживай, ни кто не поддастся на диструктивные идеи. не думаю, что молодые рыболовы с неокрепшей психикой заходят почитать в эту тему ))


Цитата
Если Олекса пидoр и несёт дичь - именно это я и обязан сказать, и это моя гражданская позиция. И если кого то из форумчан оскорбляет то, что Олекса пидoр - пусть попросит его выпилиться нахер с этого форума.
Это мы пропускаем с звуком пииии...
Цитата
ps - в очередной раз задаю себе вопрос - какая цель нахождения на форуме людей, которые в рыбалке полный НОЛЬ
Позвиздеть  ))
Цитата
и не пишут отчетов/не общаются в рыбацких темах
Жлобы )))
Цитата
не общаются в рыбацких темах, но зато активно всех учат жить в "политике".
Пусть лучше сидят в "политике", а лучше в "кабинете", чем начнут засерать профильные темы ))
Цитата
Это случайность? Не думаю, что Олекса тут случайно.
Свалил с "мёртвого" форума, нашёл свободные уши и вешает лапшу. Всё просто ))
Цитата
А если он тут не случайно, то слово, характеризующее его, подобрано исключительно точно.
Редукс.
 
Цитата
Романе, брєд захищати чоловіка, який переховується від мобілізації на окупованній теріторії.
Игорь, ты видел Серёгину повестку ? Тогда от чего он скрывается ? Он вообще согласно Женевской конвенции оккупированный, с него вообще спроса ни какого. Он же не на гос службе был и не перешёл на сторону врага.
Какие претензии ?
 
Цитата
Дай Бог, корчинские и фарионы останутся за бортом этого процесса.

Хотілось би.
Бо тіко видно намагання тих на процесі піднятись...
 
Цитата
Сделайте одолжение. Все будут вам только благодарны.:bf:

Браво!
Якшо дійде-зобов'язуюсь викладати мінімум один звіт на тиждень з риболовлі на морі в акваторіі ЙАЛТИ...
 
Прочитав скільки зміг а так толком нічого не зрозумів, лише одне ясно, фрион дурепа, незалежність треба відстоювати, тролей тролити, а мова в державі повинна бути одна, а в народі хоть по попускі спілкуйтесь, ніхто нікому не забороняеє. Порошенко 3,14дар, і Слава Україні!!!
 
Цитата
Хотілось би.
Бо тіко видно намагання тих на процесі піднятись...
Не надійся, після визволення Криму переїзд за урал в московію тобі обеспечєно)))))
 
Цитата
Все будут вам только благодарны.
Можно фильтровать. У него имеются вполне адекватные ролики.
Цитата
Свято місце пустим не буває, ждіть друге пришестя шарія.)))))
Игорь, ты ж не глупый мужик. Можно же выбирать адекватные ролики Саныча, он же не во всех руки себе рубить или глаза выкалывать повествует.
 
Цитата
Не надійся, після визволення Криму переїзд за урал в московію тобі обеспечєно)))))
У тебя связи в России ?
 
Цитата
Прочитав скільки зміг а так толком нічого не зрозумів, лише одне ясно, фрион дурепа, незалежність треба відстоювати, тролей тролити, а мова в державі повинна бути одна, а в народі хоть по попускі спілкуйтесь, ніхто нікому не забороняеє. Порошенко 3,14дар, і Слава Україні!!!
Почти так ))
 
Цитата
Браво!
Якшо дійде-зобов'язуюсь викладати мінімум один звіт на тиждень з риболовлі на морі в акваторіі ЙАЛТИ...
всерівно, я тобі не дам у ніч спокійно спати, будеш у холодному поті ворочатись у ліжку, бо буду ссилки з відео Корчинського присилати у лічку))))
 
А чому ви накинулись на ялтинця, бо я тут трохи пропустив, років так зо три, війна все таки, трохи є роботи.
 
Цитата
А чому ви накинулись на ялтинця, бо я тут трохи пропустив, років так зо три, війна все таки, трохи є роботи.
Бо вин з Ялты. А у некоторых вырабатывается инстинкт кусацца и при отсутствии  чужого,  кусает своих )) Энергию не куда девать ))
 
Цитата
А чому ви накинулись на ялтинця, бо я тут трохи пропустив, років так зо три, війна все таки, трохи є роботи.

будучи офіцером запасу ЗСУ уклоняється від мобілізації, переховуючись на окупованих теріторіях.
 
Цитата
всерівно, я тобі не дам у ніч спокійно спати, будеш у холодному поті ворочатись у ліжку, бо буду ссилки з відео Корчинського присилати у лічку))))

Чуть не обісцявся.
Таке прокляття.
Саме головне-від КОГО...
P.S.ДУРНЮ-на рибалку сходи-попустить...
 
Цитата
будучи офіцером запасу ЗСУ уклоняється від мобілізації, переховуючись на окупованих теріторіях.
Ты сам то наверное из окопа пишешь ? :bt:))
 
Цитата
А чому ви накинулись на ялтинця, бо я тут трохи пропустив, років так зо три, війна все таки, трохи є роботи
Рома, ялтинец многим наступил на «хвост» в теме «Обсуждение отчетов о рыбалке», а здесь некоторые пытаются взять реванш.
 
Цитата
Олекса, а чому Ірина не читає української художньої літератури ?
Перепрошую.
Чому в тебе виникло таке запитання, підстави які?
Дякую.
 
Цитата
Перепрошую.
Чому в тебе виникло таке запитання, підстави які?
Дякую.
Олекса, Ви б вже визначились в своїх відповідях, а то то скажу, то не скажу. На мое питання Ви вже дали відповідь, в плані тому, що Вас це питання не стосується. Ви хочете получити дуже подрібні підстави ? А самі, коли будете давати конкретні відповіді ? Але я  Вам  піду на зустріч і допоможу. Звичайно мені здається дивним, що Ви такий Поціновувач Ірини і не знаєте цього факту. Будь ласка Вам відео, як доказ. Насолоджуйтесь ))
http://youtu.be/rp48D81fvPc?t=1172
 
Цитата
Будь ласка Вам відео, як доказ. Насолоджуйтесь ))
http://youtu.be/rp48D81fvPc?t=1172

Шо думаю.
Чому "убогі" схожі між собою?
Можете на мене ображатись,але скажу,шо думаю-та ж "няша",тіко-в профіль...
 
Цитата
Шо думаю.
Чому "убогі" схожі між собою?
Можете на мене ображатись,але скажу,шо думаю-та ж "няша",тіко-в профіль...
У меня есть знакомая психолог - филолог, она наверное и Фарион и Няшу переговорить может, но если вдуматься в смысл сказанного, там пустота,  а ещё точнее бездна.
 
Цитата
Олекса, ...  Але я  Вам  піду на зустріч і допоможу. Звичайно мені здається дивним, що Ви такий Поціновувач Ірини і не знаєте цього факту. Будь ласка Вам відео, як доказ. Насолоджуйтесь ))
Дякую за те, що йдеш назустріч  і допомагаєш мені Романе, але ще раз прошу переслухай текст відеофрагмента до кінця.
Не говорить Ірина Фаріон про те, що сама не читає літературних творів!
Напевне ти неправильно зрозумів науковця і тому зробив поспішний  висновок.?
Дякую.
 
Цитата
Дякую за те, що йдеш назустріч і допомагаєш мені Романе, але ще раз прошу переслухай текст відеофрагмента до кінця.
Не говорить Ірина Фаріон про те, що сама не читає літературних творів!
Напевне ти неправильно зрозумів науковця і тому зробив поспішний висновок.?
Дякую.
Я прекрасно зрозумів те що сказала пані Ірина і Ви зрозуміли, так що не перекручуйте. А якщо не зроуміли, то передивіться відео знову уважніше.
 
Цитата
Я прекрасно зрозумів те що сказала пані Ірина і Ви зрозуміли, так що не перекручуйте. А якщо не зроуміли, то передивіться відео знову уважніше.
Романе!
Викладач української мови, Ірина Фаріон сказала:"Про художні твори я не говорю, я не читаю "Української літератури".

Слово "читати" має кілька значень. Одне з значень "викладати" - читати предмет, читати лекцію, чи цикл лекцій, ...

Моє розуміння фрази Ірини Фаріон.
Пані Ірина пояснила, що так як вона не читає предмет "Українська література" тому не буде  говорити  про художні твори.  
Що ж я перекрутив?
Я правильно зрозумів сказане Іриною Фаріон чи ні?
 
Олекса, я почув що почув, можете придавати любий сенс фразам який забажаєте, але без мене, мені не цікаво дискутувати з Вами, бо Ви  цитати змінюєте і дописуєте свої домисли, зараз Ви придаєте новий сенс словам Фаріон. Все в Вас якесь перманентне.
А що Ви хоч самі думаєте, без Фаріон і Корчинського ? Цитати то добре, але без Вашої думки вони приймають форму спама, може виправите положення ?
І добра Вам порада, кидайте слухати цю даму, вона Вам мізки спалить.

До речі Ви не відповіли мені, чому в неї стильки позивів до руського, та чому в неї кримські татари зрадники ? Може в неї підручники в Кремлі печатаються ? І на останок, представте її с темним волоссям, на кого вона стане схожа і її призвище пригадайте ))
 
Романе, все зрозуміло.

Ще одна цитата, ти б підписався під нею?
Подібна думка не раз висловлювалась він мене раніше неодноразово.
Ключова фраза   "носій мови",  поняття фундаментальне і не просте. Я тільки недавно, ну так років з десять,  тому назад почав вникати в її зміст.
Цитата
Русе Чат
...
Про що говорити? Їм(етнічним українцям)  ворожі пропагандисти підкинули псевдопатріотичну тезу "державна мова українська , а в побуті люди нехай розмовляють якою завгодно" - і вони ії проковтнули , як ті дурні карасі !

Навіть не вистачило розуму на просте запитання самому собі: а носієм мови хто буде в такому випадку , може циркуляри міністерств , як останні носії латини фармакологічні рецепти ?
Так що етнічні українці, усвідомлюйте свою відповідальність перед Україною, ніхто крім вас не збереже вашу мову!
 
Цитата
Ще одна цитата, ти б підписався під нею?
Ви забули  на мої питання відповісти.))
Трішки уточню питання.
http://youtu.be/3f79xekEjLs?t=1119
 
Цитата
Романе, все зрозуміло.

Ще одна цитата, ти б підписався під нею?
Подібна думка не раз висловлювалась він мене раніше неодноразово.
Ключова фраза   "носій мови",  поняття фундаментальне і не просте. Я тільки недавно, ну так років з десять,  тому назад почав вникати в її зміст.

Так що етнічні українці, усвідомлюйте свою відповідальність перед Україною, ніхто крім вас не збереже вашу мову!
Десять рокi мабуть для вас замало якщо дурню пишите.Интересно каким образом закон превратит меня в носителя языка если я с детства по жизни носитель другого языка.Ну и что что я буду свободно владеть английским ,англичанином  всё равно не тану и дети мои не танут.Потому что кроме языка ,которы кстати не может быть для меня родным из-за специфического строения голосовых связок,есть ещё такеая штука как культура ,да и генотип в конце концов.Я уже писал что национализм не нужно превращать в нацизм,но вы видимо не понимаете разницу.А лезете со своим уставом   в чужой монастырь.
 
Цитата
Ви забули  на мої питання відповісти.))
Трішки уточню питання.
http://youtu.be/3f79xekEjLs?t=1119
Будь-ласка, моя думка.
Так, представники кримсько-татарського народу поступили як зрадники не голосувавши за відміну закону ківалова-колісниченка, який для татар був ліпший ніж попередній Закон УРСР про мови. Але з другого боку український парламент повів себе як ще більший зрадник коли змінював статус Кримської області проголосивши АРК замість, як то потрібно було відповідно до міжнародного права, надати пів-острову статус автономної кримсько-татарської республіки. Так що тут паритет - обоє рябоє.
 
Цитата
языка ,которы кстати не может быть для меня родным из-за специфического строения голосовых связок

А тепер детальніше, невже у всіх людей різні голосові зв'язки. Я вже чув про щелепу, про зайву хромосому а тепер ще і голосові зв'язки. Я бачу що люди що завгодно придумають аби себе виправдати. Але мова в країні повинна бути одна, чомусь у всіх країнах це нормально а ось у нас це погано, але чому?
 
Цитата
Десять рокi мабуть для вас замало якщо дурню пишите.Интересно каким образом закон превратит меня в носителя языка если я с детства по жизни носитель другого языка.Ну и что что я буду свободно владеть английским ,англичанином  всё равно не тану и дети мои не танут.Потому что кроме языка ,которы кстати не может быть для меня родным из-за специфического строения голосовых связок,есть ещё такеая штука как культура ,да и генотип в конце концов.Я уже писал что национализм не нужно превращать в нацизм,но вы видимо не понимаете разницу.А лезете со своим уставом   в чужой монастырь.
Вікторе, не смішися. Який може бути носій язика з етнічного українця Голохвостого - носія мови, котрий змінив прізвище на Галахвастов і думає, що цього достатньо.  Ніколи ні він, ні його діти не стануть носіями язика на українській землі. Вивчай це питання серйозно і через десять років скажеш свою думку.
Моя теща, етнічна росіянка з Біломор'я, приїхала в Україну у віці 35 років. Української мови навчилась так, що важко відрізнити від українця, а носієм мови не стала, залишилась носієм язика до кінця днів своїх ... і я ніколи не чув її російської.
 
Цитата
А тепер детальніше, невже у всіх людей різні голосові зв'язки. Я вже чув про щелепу, про зайву хромосому а тепер ще і голосові зв'язки. Я бачу що люди що завгодно придумають аби себе виправдати. Але мова в країні повинна бути одна, чомусь у всіх країнах це нормально а ось у нас це погано, але чому?
Я вам всё же порекомендую почитать тему.Тогда будет понятно ху из ху.А теперь по сути.Прошу прощения что не могу в данный момент дать более компетентную ссылку
http://www.govorite.by/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%BE%D1%81%D­0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B8/ возможно у вас возникнут сомнения в связи с тем что язык двух народов формировался примерно в одинаковых условиях но если редположить что у меня к примеру отец грузин,а мать еврейка то есть почва для дискуссии.Кстати не только связки ,но и желудки.Врядли вы получитеудовольствие от жареных китайских тараканов или мозгов ещё живого северного оленя.
ПС Сразу скажу форму черепа мерять не будем.А вообще мы разные.http://pixanews.com/traditions/chukchi-arktiki.html
 
Цитата
По отношению к Корчинскому и прочим "борцам" кроме матов ничего в голову не приходит. Так что st0kaN еще мягко выразился. Дерьмо из своей головы под видом патриотизма пытается запихивать в головы окружающих. Радует только то, что его аудитория ноль целых ***уй десятых. А живет оно за счет супружки своей, которая депутат, да прочих упоротых, которые ему бабло башляют на "раскачивание лодки". Слабенько, кстати, раскачивает, весьма слабенько.:ap:

Навіщо  така  зневага  до  його  жінки?  Самі  що  зробили  для  захисту  країни,  чи  може  ви  теж  вивозите  наших  хлопців    з  першої  лінії  оборони?  А  звернення  "оно" залиш  для  себе...
 
Цитата
Навіщо  така  зневага  до  його  жінки?  Самі  що  зробили  для  захисту  країни,  чи  може  ви  теж  вивозите  наших  хлопців    з  першої  лінії  оборони?  А  звернення  "оно" залиш  для  себе...
Да вот только тебе забыл рассказать что я делал!:ap: А подобные корчинские для меня всегда будут ОНО! Дерьмо и урод!:aq: Хотя бы потому, что я тебе сейчас все вот это пишу.
 
Цитата
Вікторе, не смішися. Який може бути носій язика з етнічного українця Голохвостого - носія мови, котрий змінив прізвище на Галахвастов і думає, що цього достатньо.  Ніколи ні він, ні його діти не стануть носіями язика на українській землі. Вивчай це питання серйозно і через десять років скажеш свою думку.
Моя теща, етнічна росіянка з Біломор'я, приїхала в Україну у віці 35 років. Української мови навчилась так, що важко відрізнити від українця, а носієм мови не стала, залишилась носієм язика до кінця днів своїх ... і я ніколи не чув її російської.

Наверное у нас разные представления о том что есть носитель языка.Тьфу даже звучит по русски как-то кособоко.
 
Тема вроде должна быть красивая и поэтичная, а выходит спорная и конфликтная. Может топикстартер виноват ? Задал не то направление ?
Адже казав Тарас Григорович "І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь". Так і треба робити.
 
Цитата

Адже казав Тарас Григорович "І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь". Так і треба робити.

Повністю згоден.
 
Цитата
Кстати не только связки

Почитав, і хочу спитати, невже ми не в одному кліматі живемо? З чукчами все зрозуміло, а про животи, так це все від того хто що звик їсти, я можу з'їсти практично все що їстівне, а особливо коли від цього залежить виживання.
 
Цитата
Тема вроде должна быть красивая и поэтичная, а выходит спорная и конфликтная. Может топикстартер виноват ? Задал не то направление?
Когда началось в 2014 - где было корчинское? Где была эта "седовласка"? Сидели на попе и дышали ровно! Сейчас все вроде устаканилось - опять охота языком помести?:aq: Погибали все, и кто на украинском языке говорил, и кто на русском!  Нет, оно теперь будет сидеть тут и пердеть кому и как разговаривать!:aq: Да не ваше собачье дело, поклонники корчинского, как и на каком языке общаться людям. Любите украинский? ОБЩАЙТЕСЬ НА УКРАИНСКОМ! Кто-то говорит на русском - ПУСТЬ ОБЩАЕТСЯ НА РУССКОМ! Не понимает кто-то русского (украинского) - ДЕБИЛ! :aq: Все! Тему можно закрывать!:aq:
 
Цитата
Любите украинский?
Я бы сказал по-другому. Любите украинский- пиздуйте в ато!!! ...там и покажите свой настоящий патриотизм...ТЕму к закрытию, согласен полностью..тупо кормим троля...
 
Цитата
Да вот только тебе забыл рассказать что я делал!:ap: А подобные корчинские для меня всегда будут ОНО! Дерьмо и урод!:aq: Хотя бы потому, что я тебе сейчас все вот это пишу.

Ты  мне не  тыч.
 
Цитата
Ты  мне не  тыч.
Ути пуси, обидчивый какой! :ap: У тебя на "Домике" друзей нет? Там тоже такие же обидчивые слюнтяи, и на вы к нему, и с реверансом! Салфетку прислать?:ap:
 
Цитата
Все! Тему можно закрывать!
Тему закрывать не нужно, нужно задать ей нормальный вектор здорового национализма, без впадания в крайности.
Я бы например начал с Шевченка, добавил Лесю Украинку, Ивана Франка, Остапа Вышню, Котляревського...
https://www.youtube.com/watch?v=M-UVidM4Gbg
https://www.youtube.com/watch?v=xCUfqyxmSJQ
 
Які красиві пісні у виконанні Ніни Матвієнко
https://www.youtube.com/watch?v=hcnztQ_4LPo

Раїси Кириченко
https://www.youtube.com/watch?v=oRZ9rLsxY9E

Навіть росіянка Аліса Игнатьєва, як красиво проспівала українську пісню
https://www.youtube.com/watch?v=L-oepOEAZ3w
 
Українські фільми
http://kinoprofi.org/1598-povodyr-2014.html

https://www.youtube.com/watch?v=nPDI00MbMpw
 
Той же фільм, тільки на українській мові, а сенс той же.
https://www.youtube.com/watch?v=RB2D_JFBQvY
 
Тяжкий фільм.
https://www.youtube.com/watch?v=cgXQCJ0XoDk
 
А це для тих, хто нацистів носіями культури та благодійниками для України вважав. Чомусь.

https://www.youtube.com/watch?v=pl_Wu7nHGEU
 
Цитата
... Моя теща, етнічна росіянка з Біломор'я, приїхала в Україну у віці 35 років. Української мови навчилась так, що важко відрізнити від українця, а носієм мови не стала, залишилась носієм язика до кінця днів своїх ... і я ніколи не чув її російської.

Отношение к тёще - классическое.:cz: А в остальном знакомая песня: рогули по рождению - титульная нация, решта - унтерменши. Схидняки с москалями. Поляки этого правда не знали.  И до 39 года частенько гоняли быдлоту с тротуара на проезжую часть, свидетельствовал мне в начале 80-х на охоте в стрыйском районе один глубокий старик. За Польщу весьма заможный, с моргами земли и немалым хозяйством.
 
Цитата
Да не ваше собачье дело, поклонники корчинского, как и на каком языке общаться людям. Любите украинский? ОБЩАЙТЕСЬ НА УКРАИНСКОМ! Кто-то говорит на русском - ПУСТЬ ОБЩАЕТСЯ НА РУССКОМ! Не понимает кто-то русского (украинского) - ДЕБИЛ! Все! Тему можно закрывать!
Бармалей +10000000% в точку!!!!
 
А все на самом деле еще проще. Чем меньше всякие фарионы, корчинские, Олексы и прочие адепты будут всячески распекать окружающих за "мову", тем быстрее Украина начнет на ней разговаривать. И наоборот. Ну не понимают они пока этого, в силу своего скудоумия наверное! Потому что, к примеру, у меня украинский язык начинает ассоциироваться с этими уродами. И я не хочу, чтобы кто-то мне, взрослому самодостаточному человеку, рассказывал как жить и что делать. Принципиально! И таких как я, которые вот-вот бы и перешли через некоторое время на украинский в быту, с каждой минутой просмотра фарионов, корчинских и прочих апологетов, навязанных вот такими Олексами и Игорьками, становится все больше и больше. У меня вообще складывается впечатление, что фарионам и ко поребрики деньги платят. Качайте лодку "мовы", раз с религией и национальностями не срослось. Хотя почему не срослось - вон, упоротая хочет опять графу "национальность " вернуть в паспорт.
Заставь дурака Богу молится - он лоб отобьет.
 
Цитата
А все на самом деле еще проще.
Таких как Вы они считают ватниками. Не обидно ? А Ведь Вы имели неосторожность назвать ватником и меня. ))) Теперь то для всех понятно, что в националистическом пылу не следует терять здравый смысл ?))
 
https://www.youtube.com/watch?v=ZPEdL-z9pFA
 
Цитата
Таких как Вы они считают ватниками. Не обидно ? А Ведь Вы имели неосторожность назвать ватником и меня. ))) Теперь то для всех понятно, что в националистическом пылу не следует терять здравый смысл ?))
Они считают ватником того, кто назвал другого ватником, которого они тоже, по ходу, считают ватником!:bj: Что-то в нашем Датском королевстве здравого смысла все меньше и меньше. :an:
 
https://www.youtube.com/watch?v=yru0qyNvnjI
 
Цитата
Они считают ватником того, кто назвал другого ватником, которого они тоже, по ходу, считают ватником!
В итоге  нужно срочно кому то драть чубы.
Цитата
Что-то в нашем Датском королевстве здравого смысла все меньше и меньше.
Сохраним же то, что осталось )) Гибридная война - сцка.
 
https://www.youtube.com/watch?v=oluYwDe6rUA
 
*********www.youtube.com/watch?v=6DzNLSTQLfQ
 
)))
https://www.youtube.com/watch?v=Eq6OgdN3qHI
 
https://www.youtube.com/watch?v=rrzV70NXBhA
 
Дитячий садочок на Тернопільщині

Українські націоналісти закликають не навчатись  польською  мовою
 
Добрий день !

Перед тим , як підтримати обговорення , у мене питання до модераторів: "Тут були прямі грубі образи на адресу Олекси , а реакції з боку адміністрації я не бачив - це на вашому форумі нормально , можна ображти безкарно ?".
 
Тепер по суті теми: а з чим ви , власне , сперечаєтесь ?
Хто із вас "русскоязычных" етнічний росіянин , наприклад , із уральської дєрєвні Пєтухово , Пєтуховского р-ну , Курганської області або із Когалима ? Я думаю , що мабуть ніхто.
Ви всі  окацаплєнниє українці , яких силою та хитрістю русифікаторська технологія із Москви привчила до чужого язика не питаючи вашої згоди , привчила через мезанізми зовнішнього впливу.
І це так вдарило вас в підсвідомість , що ви навіть агресивно захищаєте своє право бути русифікованим. Вам не смішно ?
У кого батьки ваших батьків розмовляли російською , хто із вас перші місяці життя чув російські слова від мами - етнічної росіянки ?
Хто тут розповідає , що потрібні цілі покоління для переходу на рідну мову у себе в Україні , коли вас ( або батьків тих форумчан , кому немає сорок років) русифікували у вас вдома за одну-півтори п'ятирічки ?

Тут модератор ( це ж треба ! ) написав "рагули с рождения" - це ж треба так окацапитись через російське ТВ !
Рогуль - це категорія культурна , а не генетична і не географічна.  Дивно , що він цього не розуміє.
І в його руском мірє , який він поповнює собою , рагулєй на порядок більше , ніж в Україні.

Ви подивіться  на такий момент: російськомовні дуже швидко переходять на образи опонентів , чого не скажеш про людей , які спілкуються українською !  Хіба це не рогулізм ?
 
Цитата
Добрий день !
Перед тим , як підтримати обговорення , у мене питання до модераторів: "Тут були прямі грубі образи на адресу Олекси , а реакції з боку адміністрації я не бачив - це на вашому форумі нормально , можна ображти безкарно ?".
Еще один апологет. Как грибы после дождя, лезут и лезут.
 
ruse chat,
https://www.youtube.com/watch?v=IYtVFNhDdVo
 
Цитата
Ви подивіться  на такий момент: російськомовні дуже швидко переходять на образи опонентів , чого не скажеш про людей , які спілкуються українською !  Хіба це не рогулізм ?
Ты, ничтожество, уже оскорбляешь только своим присутствием здесь!:aq: Для таких рагулей как ты пару страниц назад было все четко написано! И про русификацию, и про украинизацию, и кто кому Рабинович. Не доходит? Мозги пропили? Я думаю, с бокалов на охоте калдырить!:ap:
 
Хто буде сперечатися , що іде війна з російським ворогом ? На російській мові пишуться накази , як нас убивати і нести нам горе , хіба цього мало , щоб забути цю мову ? Я б русский забыл только за то , что им разговаривал путин !

Про що тут сперечатись ? Ви б могли ще якось кволо дискутувати , якби все було тихо , Крим не забирали , ОРДЛО не окупували , наших людей не вбивалм і не катували , тоді було б важче зрозуміти необхідність українізації України , але тепер хіба це не очевидно !

Знаєте , як в СРСР говорили "Хто слушает джаз , тот Родину продаст !" , - і вони були праві. Любителі джазу дійсно часто були проти СРСР :)

Так і рускоязичниє українці - це потенційні пасивні жертви ворожої пропаганди , вони перші повірять , вони перші переймають такі слова , як нацики , унтерменші , упоротиє ... А це все вже симптоми ідеологічного грипу !
 
Цитата
Знаєте , як в СРСР говорили "Хто слушает джаз , тот Родину продаст !" , - і вони були праві. Любителі джазу дійсно часто були проти СРСР :)
До цього поціента питаннь більш нема. В "кабинет".
 
Підкажіть , будь ласка , чи є на цьому форумі функція  "ігнор" , щоб не відволікатися на нерозумних ?
 
Цитата
Підкажіть , будь ласка , чи є на цьому форумі функція "ігнор" , щоб не відволікатися на нерозумних ?
Так є.
Нажимай - http://natribu.org
 
Забр

Ты так часто строишь из себя подзаборного психиатра , что я тебе научу немного:
первый симптом шизофрении - это видеть в собеседнике шизофреника.

Второй симптом - это повышенный аппетит : смотри какую ряху ты нажрал , а тебе еле сорок лет - это еще возраст армянского мальчика !
 
Цитата
Ви всі окацаплєнниє українці , яких силою та хитрістю русифікаторська технологія із Москви привчила до чужого язика не питаючи вашої згоди , привчила через мезанізми зовнішнього впливу.
І це так вдарило вас в підсвідомість , що ви навіть агресивно захищаєте своє право бути русифікованим.
.........................................................
 
Забр, Рома, продолжай, оно уже на русский перешло!:ap:
 
Цитата
Ты так часто строишь из себя подзаборного психиатра , что я тебе научу немного:
первый симптом шизофрении - это видеть в собеседнике шизофреника.
Руський Чат, якщо ти щизофреник, а це видно с перших постів, то чим я тобі можу допомогти.)))
Цитата
Второй симптом - это повышенный аппетит : смотри какую ряху ты нажрал , а тебе еле сорок лет - это еще возраст армянского мальчика !
Виведи глистів і в  тебя такая буде  )))
 
Цитата
Забр, Рома, продолжай, оно уже на русский перешло!
Темка перестаёт быть скучной ))
 
Я взагалі дивуюся , як багато людей приймають участь у цій темі , хоча вони не мають ні спеціалтної освіти в цьому питанні , ні ерудиціі.

Але кожен вважає за необхідне прийти сюди з якоюсь картинкою , затасканою по інших форумах до банальщини і оскомини , і написати , що доктор наук Фаріон дура :):):)

А хто може конкретно сказати , де і в чому доктор наук Фаріон помиляється і довести це ?
Впевнений , що ніхто !

Так у нас в школі двійочники всіх вчителів називали дураками ...
 
Цитата
Темка перестаёт быть скучной ))
Вот и хорошо! Со времен серого ушка так не развлекались, а тут сразу - дайте два!:am:
 
ruse chat, хватит давить на ссылку http://natribu.org , ты у них сервер обвалишь ))
 
Цитата
оно уже на русский перешло!
:bj::bj::bj:
 
Цитата
Я взагалі дивуюся , як багато людей приймають участь у цій темі , хоча вони не мають ні спеціалтної освіти в цьому питанні , ні ерудиціі.
Але кожен вважає за необхідне прийти сюди з якоюсь картинкою , затасканою по інших форумах до банальщини і оскомини , і написати , що доктор наук Фаріон дура :):):)
Во-во! Кого сюда только не тянет?:ap:Каждый олень, далекий от рыбалки, считает своим долгом сюда придти, натянуть маску корчинского и с видом пророка всех учить. Взрослых, здоровых мужиков! Ну где ум? Оно же не с самого начала на форуме, оно же не отмотает пару тем на несколько сот страниц назад? Оно зашло по приглашению такого же упоротого, со старта всех назвало "кацапами" и начало вещать!:aq: Зачем?
Я ж говорю - пить бокалами на охоте до добра не доведет!:ap:
 
От і розкрили істину сутність цього Руського Чата , воно кацап))

Цитата
Вот и хорошо! Со времен серого ушка так не развлекались, а тут сразу - дайте два!
"Два дебила -  это сила "))

Цитата
Я ж говорю - пить бокалами на охоте до добра не доведет!
Да ещё в одиночку ))
 
Цитата
На російській мові пишуться накази , як нас убивати і нести нам горе , хіба цього мало , щоб забути цю мову ?
Так шо будемо робити з російськомовними українцями? З цими нелюдами.  Штрафувати? Бити? Чморити? Депортувати? Позбавляти громадянства? Позбавляти соціальних пільг? Давай внось пропозиції розумник.
 
Забр

Ти себе соромиш кожним словом - ти просто неуч , мене дивує , як ти засмічуєщ цю тему своїм неуцтвом , якого ти ні грама не соромишся ! У тебе що не речення , так і незнайство - ти хоть вчився до восьмого класу ?

Ось візьмемо твій останній пост про " Руського чата" , два слова і ти двічі вже олух:

1. ruse на жодній мові світу не означає російський ( русский).
2. Руський ( а ти цю помилку робиш хронічно , коли маєш на увазі "русский) - це абсолютно не означеж російський.
Це так само тупо плутати , як індіанців та індійців.

Я тебе ставлю в ігнор , бо ти просто дурень , тобі більше не відповідаю , бо ти шизоїд-ненажера , тобі потрібно лікуватися у психіатра і терміново починати пити ліки . А з шизоїдними імбіцилами я не спілкуюся. По ообі вже давно галаперидол сумує.
 
Цитата
Ти себе соромиш кожним словом - ти просто неуч , мене дивує , як ти засмічуєщ цю тему своїм неуцтвом , якого ти ні грама не соромишся ! У тебе що не речення , так і незнайство - ти хоть вчився до восьмого класу ?
"Не стидно в кого видно, стидно в кого нічого показати" )))
Цитата
Ось візьмемо твій останній пост про " Руського чата" , два слова і ти двічі вже олух:

1. ruse на жодній мові світу не означає російський ( русский).
2. Руський ( а ти цю помилку робиш хронічно , коли маєш на увазі "русский) - це абсолютно не означеж російський.
Це так само тупо плутати , як індіанців та індійців.
Звідкіля мені знати історію походження ніка кожного йолопа ?))
Цитата
Я тебе ставлю в ігнор , бо ти просто дурень , тобі більше не відповідаю , бо ти шизоїд-ненажера , тобі потрібно лікуватися у психіатра і терміново починати пити ліки . А з шизоїдними імбіцилами я не спілкуюся. По ообі вже давно галаперидол сумує.
Руський Чат, тобі визвати швидку ? Скажи куди ?
 
Цитата
Вот и хорошо! Со времен серого ушка так не развлекались, а тут сразу - дайте два!:am:

Мля,як у казці-"За одного битого двох небитих"...
 
Тепер , коли ми цього надоїдалу сплавили , я б хотів повернутися до розумних людей:
хто набереться сміливості і розкаже , як він зробився російськомовним , як його в якійсь Вінницькій чи Хмелтницькій області , де етнічного росіянина із-за Уралу в бінокль навіть не бачили русифікували ?

Це не просто питання, воно демонструє , як це легко робиться , які великі і швидкі перспективи українізації , на скільки вона не обхідна , коли навіть вінницькі селяни вже русифіковані і стоять за русское чужое горой !
 
Рома, это клиника..
 
Цитата
Я взагалі дивуюся , як багато людей приймають участь у цій темі , хоча вони не мають ні спеціалтної освіти в цьому питанні , ні ерудиціі.

Але кожен вважає за необхідне прийти сюди з якоюсь картинкою , затасканою по інших форумах до банальщини і оскомини , і написати , що доктор наук Фаріон дура :):):)

Дурепа.
Як і всі ті,хто на мовному питанні намагається "в рай в'іхати"...
 
Цитата
коли навіть вінницькі селяни вже русифіковані
В Вінниці часто буваєте?
 
Цитата
Рома, это клиника..
Я вижу, Боря.  Но на всякий случай хотел помочь человеку ))
 
Можна відслідкувати тенденцію , що так люто тримаються за свою русифікованість люди приблизно 40 років і молодші - по великому рахунку , ще дурненькі і без життєвого досвіду !

Чому так ? Тому що до 1991 року їм було 14 літ , а то і менше , а потім їх українським вихованням взагалі ніхто не займався !
Головне , чого вони прагнули , це швидше начитися як небудь розмовляти російською , щоб ніхто не помітив , що вони із провінції.
 
Цитата
Но на всякий случай хотел помочь человеку ))
Золотой ты человек. Все о людях заботишься...:dk:
 
Цитата
Головне , чого вони прагнули , це швидше начитися як небудь розмовляти російською , щоб ніхто не помітив , що вони із провінції.

Тааак, мовою розбрат не вдалося організувати, тепер хочуть село з містом посорити. Які хитрі )))
 
Цитата
Золотой ты человек. Все о людях заботишься...
Я ему даже в личку рецепт отправил ))
 
Цитата
Можна відслідкувати тенденцію , що так люто тримаються за свою русифікованість люди приблизно 40 років і молодші - по великому рахунку , ще дурненькі і без життєвого досвіду !
Деяким і в 55 потрібна допомога ))
 
От я впевнений , що ви всі з українських селян за походженням . Якщо подивитися архіви , то скоріше за все про ваших предків буде написано два слова "із кріпаків" - то як же ви стали рускоязичниє , а тепер готові свою сраку розірвати за це ?

Вас охмурили московські "попи" , як ксьондзи того Козлєвіча , і ви тепер дуже боїтеся , що люди дізнаються про ваше селянство !

А що в цьому соромного - нічого !

Ще на Х з'їзді партії Сталін пояснював , що мовне середовище міст живиться вихідцями із села , приводив приклади онімеччених міст Чехїї та Угорщини , рідну мову яких врятували селяни,

А вам слабо ?

От Фаріон доктор наук , Олекса вчитель , у мене дві вищі освіти - нам не соромно укаїнської мови .
А от чим людина кугутєє , тив вона швидше в російське біжить , їй здається , що там її не пізнають.

Я виріс в будинку для радянської номенклатури , мої однолітки в перший клас пішли в українські школи , а діти слюсаря , який приїхав із села і обслуговував наш будинок - ті в російську школу пішли , щоб швидше в городскіє впісаться.

Смішно , правда ?

Ті , хто тут горлянку дере проти ідеї теми , яка у вас освіта - може хоч 5 сміливих знайдеться сказати ?
Я думаю , що чим менше освіти , тим більше глотку дере,
 
ruse chat,  ти де дівся ?
Ну, давай жгі !!!
 
Російську мову потрібно і необхідно виключати із всіх сфер життя , взагалі видаляти із вживання , в першу чергу -в побуті,

Правда , було б дивно сперечатися про таке , якби це був 1943 рік і говорили ми про німецьку ?

Тут є форумчанин з Ялти , який після втрати Криму перейшов на укоаїнську - це яскравий приклад того , що занадто пізно буває !!!

Невже не доходить ?
 
Цитата
Рома, это клиника..
Это вышивата. Украинский альтер эго стандартного среднестатистического ватника. Существо редкое, в отличии от ватника, но не хуже чем ватник упоротое. Любит слова "мова", "кацапи" и "УПА". Кумиры - корчинский и фарион.
 
Цитата
От я впевнений , що ви всі з українських селян за походженням . Якщо подивитися архіви , то скоріше за все про ваших предків буде напмаено два слова "із кріпаків" - то як же ви стали рускоязичниє , а тепер готові свою сраку розірвати за це ?
А ті хто з граф'їв походження має, тим можна пробачити російську ?
Цитата
Вас охмурили московські "попи" , як ксьонзи того Козлєвіча , і ви тепер дуже боїтеся , що люди дізнаються про ваше селянство !
До тебе ця ідея давно дійшла ? Може тебе з дитинства цей комплекс давить ? Звідсіля й наслідки ?
Цитата
А що в цьому соромного - нічого !
Так, так треба себе втішувати. Тоді минеться. ))
Цитата
От Фаріон доктор наук , Олекса вчитель , у мене дві вищі освіти - нам не соромно укаїнської мови .
А ми тут без роду племені, сидимо з трьома класами освіти й ждемо просвітління )))
Цитата
А от чим людина кугутєє , тив вона швидше в російське біжить , їй здається , що там її не пізнають.
Без коментарів. Тут складний діагноз. Треба робити висновки тільки після аналізів.
Цитата
Я виріс в будинку для радянської номенклатури , мої однолітки в перший клас пішли в українські школи , а діти слюсаря , який приїхав із села і обслуговував наш будинок - ті в російську школу пішли , щоб швидше в городскіє впісаться.
Тяжкий випадок.
Цитата
Смішно , правда ?
Смійся, це допомагає.
Цитата
Ті , хто тут горлянку дере проти ідеї теми , яка у вас освіта - може хоч 5 сміливих знайдеться сказати ?
Я думаю , що чим менше освіти , тим більше глотку дере,
Не повіриш, вищих освіт більш ніж в тебе бовдуре )))
Ти людей по кількості освіт міряєш. Тобі не тяжко по життю ?
 
Знаєте , чому наш мисливський Хантерленд такий маленький - ми самі обмежили в ньому участь !

Там десь приблизно 20-30  флрумчан , які по рівню освіти , інтелекта і ерудиції отримали згоду на реєстрацію . Тому в день там пишуть чоловік п'ять , а по двісті незареєстрованих читають і вчаться !

Це чудовий спосіб обмежити розумні теми від засмічення ким попало , хто закінчив школу на трійки і тепер доктора наук називає дурепою.

Було б корисно і в цій темі щось подібне зробити , бо рівень багатьох учасників просто пригнічує своєю сірістю і тупізной ( якщо вам російською більш зрозуміло).
 
Цитата
Знаєте , чому наш мисливський Хантерленд такий маленький - ми самі обмежили в ньому участь !

Там десь приблизно 20-30 флрумчан , які по рівню освіти , інтелекта і ерудиції отримали згоду на реєстрацію . Тому в день там пишуть чоловік п'ять , а двісті нещареєстрованих читають вчаться !

Це чудовий спосіб обмежити розумні теми від засмічення ким попало , хто закінчив школу на трійки і тепер доктора наук називає дурепою.

Було б корисно і в цій темі щось подібне зробити , бо рівень багатьох учасників просто пригнічує своєю сірістю і тупізной ( якщо вам російською більщ зрозуміло).
Российский Чат, да нам пох, что ты там ограничивал на дохлом сайте.
 
Цитата
Це чудовий спосіб обмежити розумні теми від засмічення ким попало , хто закінчив школу на трійки і тепер доктора наук називає дурепою.

Було б корисно і в цій темі щось подібне зробити , бо рівень багатьох учасників просто пригнічує своєю сірістю і тупізной ( якщо вам російською більщ зрозуміло).
Думаю колеги, маємо справу із закомплексованим працівником освіти, якого постійно ображали в дитинстві.
 
Цитата
Думаю колеги, маємо справу із закомплексованим працівником освіти, якого постійно ображали в дитинстві.
Да, по моему у него комплекс неполноценности ))
 
Так хто з вас спроможний  обгрунтувати свою критику думок доктора наук Ірини Фаріон ?
Хоча б одну малесеньку цитату вченої - і свою змістовну критику : в чому там помилка , як правильно і чим підтверджується ?

Парі , що ніхто з вас не втямить такого - ви можете лише повторювати , як папуги , за російським ТВ : " Она дура ! ",- і свято вірити , що це ваші власні слова.
 
Тут ще критикували Корчинського , який воював в іловайському оточенні разом з сином - серед вас є такі , хто повторив його подвиг за Україну ?

Я особисто вважаю , що один день на війні - це вже подвиг.
 
Або чи може хто з вас сказати , що він вище за Корчинського історичною ерудицією ?
На підставі чого ви його критикуєте ?
Хіба не зрозуміло , що вся ваша критика тупо емоційна , а ці емоціі з раша-ТВ ?
 
Скажу відверто, так хотілось тему направити на обговорення красоти  українськой мови в українській літературі, кино, музиці. Важливості її в нашому суспільстві. Щоб російсько - мовні українці побачили, як українська мова прикрашає нашу богату культуру. Навіть коли пишеш на українській мові, а потім переходиш на російську, стає якось незручно писати й мислити.
Так ні, залізло якесь  чудо-юдо і давай всіх під свою свідомість підганяти, ображати россійськомовних українців, стидити їх.
ruse chat, яке ти маєш право вказувати людям ? Хто ти взагалі такий ? Никчема.
 
Цитата
Тут ще критикували Корчинського , який воював в іловайському оточенні разом з сином
Все! Туши свет!:be: Это неизлечимо! Тут даже кабинет не поможет!:dp:
 
Справка: член ВО "Свобода" Ирина Фарион в 1987 году была  принята в кандидаты в члены КПСС, а в 1988 году, после окончания срока  кандидатского стажа — в члены КПСС.
 
Головне вчасно перезутися
*********www.pravda.com.ua/rus/news/2013/11/19/7002519/
 
І що ? Це знову для вузьколобих лише компромат , який підкинула Раша - наш перший Президент теж був членом КПРС , багато хто , я сам був в КПРС - мені це не зменшило патріотизму !

Як ви не розумієте , що цей дохлий компромат підкидає Москва проти дійсно небезпечних для неї людей , а небезпечні для Москви - це корисні для України !

Подумаєш , гріх ... Це вже прямо як в кримінальному світі , де колишній комсомолець не може бути в законі...
 
То гріх чи компромат раша підкинула?)))
 
Цитата
КПРС - мені це не зменшило патріотизму !
ясно красно
 
Цитата
я сам був в КПРС - мені це не зменшило патріотизму !
ясно красно
 
Я пропоную на цій ноті перший раунд знайомств закінчити.  

Досить примітивних і тупих образ ( ви навіть образити міцно  не здатні - не хотілося  б вам показати , як це робити ).

Давайте писати власні думки по суті , не переходячи на особистості .

Питання пропоную формулювати ввічливо , тоді можна сподіватися на відповідь.
 


Чув, Русьский Чат, а з виду й ти не интелектуал. І лобок в тебе вузенький. Чи ти мудень  думав, як салфетку за пазуху запхав, то зразу інтелігентом став ? )))
 
Цитата
Досить примітивних і тупих образ
Цитата
Давайте писати власні думки по суті , не переходячи на особистості .
Тебе за язик ні хто не тягнув.
 
Давайте подивимся на прикладі німців в СРСР під час Другої світової війни - їх в країні жило майже півтора мільйона осіб !!
Ви думаєте , вони в 1941-1945 іголосно ( як ви ) вимагали недоторканого права користуватись німецькою , вимагали собі фільми і пресу , відкрито опиралися російській мові ?
 
Цитата
я сам був в КПРС - мені це не зменшило патріотизму !
Питаннь більш нема.
Цитата
Давайте подивимся на прикладі німців в СРСР під час Другої світової війни - їх в країні жило майже півтора мільйона осіб !!
Ви думаєте , вони в 1941-1945 іголосно ( як ви ) вимагали недоторканого права користуватись німецькою , вимагали собі фільми і пресу , відкрито опиралися російській мові ?
Ти це серйозно, не приколюєшься ? Це идіотизм.
Все, я з обговорення теми виходжу. ))
 
Цитата
[IMG]. І лобок в тебе вузенький.
От ти дурень , Забор ! Лобок - це над статевим органом , звідки ти взяв , що він вузенький , ти б міг його роздивитися лише тоді , якби строчив у мене !  
Куди тобі , дурню , лізти в ці пікіровки - краще мовчи й не диш !
 
Цитата
Лобок - це над статевим органом , звідки ти взяв , що він вузенький ,
Куди тобі , дурню , лізти в ці пікіровки - краще мовчи й не диш !
Так в тебе член з лобу стирчить, а замість рота жопа))
 
Цитата

Все, я з обговорення теми виходжу. ))
Нарешті ! Бо я на твій олігофренський портрет вже без відрази дивитись не можу , а ігнор не працює ...
 
Цитата
Нарешті ! Бо я на твій олігофренський портрет вже без відрази дивитись не можу , а ігнор не працює ...
Не звизди чортило, все там працює, то ти тупе теля мабуть моею посилочкою захопився. Давай жмакай частіше, оставляю тебе тут на одинці. Пока !
 
Бачиш , Забор , який ти тупий: в цій темі від тебе жодної слушної думки . Ти пустопорожнє базікало. У вас тут такі адмірали і генералісімуси , так ?

Ти до цього часу знаходишся на самому примітивному рівні форумного розвитку , ти уособлюєш своєю поведінкою три із чотрирьох самих тупих ознак :

1. Підзаборний психіатр.
2. Викривляєш нікнейми співбесідника.
3. Розбиваєш повідомлення на речення і відповідаєш на кожне.

Лише прєвєд мєдвєд не говориш !

Таку тупу поведінку на форумах вже переросли років 10 назад , а ти , тупорилий адмірал , завис в своїх обісраних інтернет-пелюшках
 
Цитата
Знаєте , чому наш мисливський Хантерленд такий маленький - ми самі обмежили в ньому участь !

Там десь приблизно 20-30  флрумчан , які по рівню освіти , інтелекта і ерудиції отримали згоду на реєстрацію . Тому в день там пишуть чоловік п'ять , а по двісті незареєстрованих читають і вчаться !

Це чудовий спосіб обмежити розумні теми від засмічення ким попало , хто закінчив школу на трійки і тепер доктора наук називає дурепою.

Було б корисно і в цій темі щось подібне зробити , бо рівень багатьох учасників просто пригнічує своєю сірістю і тупізной ( якщо вам російською більш зрозуміло).

Кожен з ходить з розуму по-своєму.
Тіко не треба дибілізм той тулити всюди.
Спілкуйтесь на своєму форумі тому з такими ж "високоінтелектуальними" одиницями,а сюди з тією ахінеєю-не лізьте.
 
ruse chat,   http://natribu.org/ua/ !!!!!!!!!!))))))))))
 
Цитата

Тіко не треба дибілізм той тулити всюди.
Спілкуйтесь на своєму форумі тому з такими ж "високоінтелектуальними" одиницями,а сюди з тією ахінеєю-не лізьте.
Немає такого слова "тіко"...

А ви можете обгрунтувати свої твердження , в чому конкретно дебілізм ( не дИбілізм) і довести розумно ?
От я вважаю , що вам потрібно було переходити на українську до окупації , тоді можливо вона б не пройшла.
А тепер клристі мало...

Чи в чому той дИбілізм ?

Тут в темі є розумні люди , які пояснюють свої висновки ?
 
Я ще не почув жодної думки по конкретиці теми - лише примітивний гавкіт на мою особистість ... Може ви думаєте , що я не вмію вас у відповідь  обкласти буями , але я ще поки стримуюсь трохи ( з надією на нормальний діалог).

Тут якесь малолітнє чмо взагалі на шановного Олексу Михайловича декілька разів підор сказало безпідставно !!!!
Ми його в реалі вже б покарали. Так що , пропоную припнути язики і думати над словами.
 
Я плачу! Сколько самоуверенности у этого оленя! Вышиватник, ты очень забавный! Ты главное никуда не уходи преждевременно! Запасись лекарством от поноса быстрее, скоро пукан твой жёстко рваться начнёт!:ap:
 
Цитата
Немає такого слова "тіко"...

А ви можете обгрунтувати свої твердження , в чому конкретно дебілізм ( не дИбілізм) і довести розумно ?
От я вважаю , що вам потрібно було переходити на українську до окупації , тоді можливо вона б не пройшла.
А тепер клристі мало...

Чи в чому той дИбілізм ?

Тут в темі є розумні люди , які пояснюють свої висновки ?

Не треба тута мені розказувати ,як правильно пишуться ті чи інші слова,бо теж непогано можу помоніторити-стидно буде потім.І ,якшо чесно-Ви для мене-"ніхто" і звати Вас-"ніяк".
ДИбілізм-нав'язування того чи іншого,не враховуючи думок інших.
Якшо на своєму форумі там встановили фільтрацію і приймаєте ТІКО тих,хто жив у відомчих будинках і має не менше двох вищих освіт-ваше право,у себе вдома можете хоч д.очити один на одного.
ТІКО не треба намагатись своі порядки встановити ТУТА,де Ви півдня як виникли.
І вважати шось там можете шо хочете-Ваше право.Як МОЄ ПРАВО і ПРАВО ІНШИХ-спілкуватись тією мовою,якою зручніше.Заганяти в "стойло"  будете худобу у селі,звідки рід пішов...
 
Хіба ви не розумієте , що російськомовні українці нічого духовного не додають Україні ? А бездуховне що небудь хорошим буває ?

Я вам швидко розкажу про Францію , трохи цю країну знаю зсередини...

Освіта за державний кошт лише французькою. У всіх середніх школах без винятку ( як державних так і приватних) в передостанньому класі державний іспит з французької мови та літератури.
Іспит проходить не в своїй школі , а в спеціальних екзаменаційних центрах ; парижанину може випасти їхати в інше місто складати.
Два іспити: усний і письмовий. Письмовий чотири години. Усний - 40 хвилин на відповідь , де тебе не перебивають. Інспектору навіть міміка заборонена !

Найвищий бал 20. Успішний іспит починається з 10-ти балів.
Якщо не набрав , то атестат за середню школу вже не отримаєш. Без атестату на саму примітивну роботу.
Отже , без французької не заробиш . Ті , хто володіє французькою , ті багатші.

Кар'єра і посада напряму залежить від рівня французької мови - чим вищий кабінет , тим мова повинна бути ближче до Вольтера.
Таке страхіття , як було з Азіровим , просто неможливе.
Якщо немає високої мови , це означає , що немаж освіти.

Емігранти біжать вчити французьку , аж спотикаються.
Хто імігрував і за довгі роки не вивчив , хто зберіг свою первісну національну ідентичність , той блєдар - це презирлива назва тих , хто не втямив французьку мову й культуру.

Всякі розмови про самобутність викликають посмішку і відповідь : " Так навіщо тоді ти приперся - сиди там у себе , де все самобутнє! "

Всякі там бретонці лише дома розказують , що вони не іранцузи і в них своя мова , а в житті біжать її вчити і користуються лише нею.

Ніхто нікому в зуби з його чужою мовою не загоядає ! Хто не може вивчити французьку , той розумовий дурень.

От так живе Франція.
 
Цитата
Я ще не почув жодної думки по конкретиці теми - лише примітивний гавкіт на мою особистість ... Може ви думаєте , що я не вмію вас у відповідь обкласти буями , але я ще поки стримуюсь трохи ( з надією на нормальний діалог)
А шо ті хотів ? Нормальна реакція форумчан на твою маячню. Мені навіть здалося,  що тобі подобається.))
Цитата
Тут якесь малолітнє чмо взагалі на шановного Олексу Михайловича декілька разів підор сказало безпідставно !!!!
Ми його в реалі вже б покарали. Так що , пропоную припнути язики і думати над словами.
Які ми грізні !!!)) Шмарклі підтяни, каратель )))
Цитата
От так живе Франція.
Та нам пох ))
Ти роскажи краще як сам живеш.
 
Цитата
Я плачу! Сколько самоуверенности у этого оленя! Вышиватник, ты очень забавный! Ты главное никуда не уходи преждевременно! Запасись лекарством от поноса быстрее, скоро пукан твой жёстко рваться начнёт!:ap:
Сам ти алєнь . Я тебе ще не дрючив особисто , а ти вже плачеш , Аяврік ?
Чмо , бляць , а туди ж - до людей !
 
ruse chat, ти от мені скажи, чому мухи сідають саме на твою аватарку, я вже замахався їх від монітора відганяти. Як здуріли ))
 
Один я помітив, що в нашого новачка ruse chat , все навколо онанізму обертається. Може він переживає латентний період, чи сам пью, сам гуляю ?)))
 
Про імена ( це та тема , від якої фашистськс раша мало не луснула , а наші дурні за ними повторювали):  колись доктор наук І.Фаріон сказала , що Альона або Пєтя - це не наші імена. У нас Олена і Петро.

Імена , до речі , перекладаються. Іван-Павло у французів Жан-Поль.

Так от: у Франції є приватні школи , де діти навчаються і живуть в інтернаті ( там це хороше слово) ; багато приїздить іноземців...
Коли учні з якоїсь екзотичної країни , наприклад Південнї Кореї , то ніхто з викладачів і вихователів навіть не збирається називати їх на власні імена - їм одразу вигадують францкзькі , і корейська дівчина в школі стає Сесіль або Крістін. Її справжнж ім'я залишається лише в екзаменаційних документах і атестаті.

Отак. А ви тут розкричалися на Фаріон. Це тому , що ви нічого майже про цю тему не знаєте , але критикувати прибігли.
 
Цитата
Сам ти алєнь . Я тебе ще не дрючив особисто , а ти вже плачеш , Аяврік ?
Чмо , бляць , а туди ж - до людей !
:ap: Какая забавная обезьянка. :ap: Даже говорить умеет. Кто бы мог подумать? Интересно, как оно размножилось? Или они "с Тамарой только парой"?
А дрючить ты, дерьмо голимое, можешь только своего Олекса Михалыча. Ты его, а он тебя. Желательно не здесь.
P.S. Пришло тело в тему. Заплакало, что обижают его дружка. Почему не приняли меры. И тут же начинает оскорблять других. Кто оно? Правильно - лицемерное ***авно! Фу, аж тошно...:at:
 
Цитата
Один я помітив, що в нашого новачка ruse chat , все навколо онанізму обертається. Може він переживає латентний період, чи сам пью, сам гуляю ?)))

Теж помітив.
ТІКО думаю,шо не зовсім все так просто-статевий партнер "новачка"- топік теми цієі...
 
Забор , так ти ще й брехун , виявляється !
Ти обіцяв вийти із цієї теми , а ти збрежав.
Не тримаєш ти слово , не пацан , значить /  тобі підсрачник за це !
По твоїй фізіономії одразу видно , що ти брехунець !
Ти мабуть від підсрачників пательню носиш в штанах...
 
Цитата
Отак. А ви тут розкричалися на Фаріон.
Вона казала що Іван це еврейське ім'я ))
А що ж означае  її призвище ?
 
ruse chat, гномик, ты обещал кое-кого в игнор поставить, а не поставил. И кто ты после этого? Правильно - дважды лицемерное ***авно!:ap:
 
Цитата
Забор , так ти ще й брехун , виявляється !
Ти обіцяв вийти із цієї теми , а ти збрежав.
Я в тебе забув спитати що мені робити )))
Цитата
Не тримаєш ти слово , не пацан , значить / тобі підсрачник за це !
Собі встав ))
Цитата
По твоїй фізіономії одразу видно , що ти брехунець !
Ти мабуть від підсрачників пательню носиш в штанах...
Ти по собі судиш ?))
 
Цитата
ruse chat, гномик, ты обещал кое-кого в игнор поставить, а не поставил. И кто ты после этого?
Мы его с утра имеем всем форумом, а ему в кайф ))
 
Якщо чесно , то ви поки всі тут алєні для мене. Просто чмошники. І стали ви такими , коли те жовтороте курча , яке ми в дитинстві обісцяли б за такі слова , назвало Олексу підаром , а ви промовчали.

Підор - це той , кого підарасили в жопу.  Більше ніхто.
Те чмо не може цього довести , отже - він сам кандидат...
Ці мразі  таке дозволяють собі лише в інтернеті , бо тут начебто ненаказово.
В реалі вже б валявся з розбитою головою за таке слово , пінгвін ...
 
Цитата
ruse chat, гномик, ты обещал кое-кого в игнор поставить, а не поставил. И кто ты после этого? Правильно - дважды лицемерное ***авно!:ap:
Як це зробити технічно ( я вже питав) ?
 
Якось так...http://fromua.news/article/40978852/skandal_s_farion_i_djamaloy_v_silah_at­o_ukazali_na_vinovnitsu_voyni_na/
 
Интересно, о ком это оно?:eek: И где оно увидело "*****"? Олень, ты бухой? Может, лучше тебе спать?
 
Цитата
Якщо чесно , то ви поки всі тут алєні для мене. Просто чмошники. І стали ви такими , коли те жовтороте курча , яке ми в дитинстві обісцяли б за такі слова , назвало Олексу підаром , а ви промовчали.
Чув, олень, прикрий вафельницю.
Цитата
Підор - це той , кого підарасили в жопу. Більше ніхто.
Що ти зациклився то на онанізмі, то на гомосексуалізмі. Для тебе це больні теми ?
Цитата
В реалі вже б валявся з розбитою головою за таке слово , пінгвін ...
Тихище руський чатланин, бо луснеш.
 
Цитата
Як це зробити технічно ( я вже питав) ?
Никак. Страдай!:ap:
 
Цитата
Як це зробити технічно ( я вже питав) ?
Я тебе вже три рази відповідав )))
Хоч ще раз ? Тобі я бачу подобається ))
 
Коротше , я не чекав , що ви настількі слабкі і примітивні !
Є тут розумна людина , що може поговорити по темі ?

Вам , русскоязичным українцям - дітям українських селян , я скажу таке: ви своєю пристрастю до захисту своєї насильної русифікації НАГАДУЄТЕ тих , кого у в'язниці згвалтували , а їм сподобалось і тепер вони хочуть ще і захищають бажання !
 
Все ж таки зареєструвався клоун :ap:, і одразу другий пропав.
Зайду пізніше, думаю буде набагато веселіше.
А якщо чесно ігноруйте цих старих маразматиків :ar:
 
Цитата
Якщо чесно , то ви поки всі тут алєні для мене. Просто чмошники.

Розчарувань-все більше...
 
Цитата
Коротше , я не чекав , що ви настількі слабкі і примітивні !
Є тут розумна людина , що може поговорити по темі ?
Так, Олекса, він же Редукс ))
Цитата
Вам , русскоязичным українцям - дітям українських селян , я скажу таке: ви своєю пристрастю до захисту своєї насильної русифікації НАГАДУЄТЕ тих , кого у в'язниці згвалтували , а їм сподобалось і тепер вони хочуть ще і захищають бажання !
Ти про себе ?
 
Цитата
А якщо чесно ігноруйте цих старих маразматиків
Держемо в цих темах, щоб далі на форум не полізли.))
 
Цитата
Імена , до речі , перекладаються. Іван-Павло у французів Жан-Поль.
ruse chat, що означає твій нік ? Руський чат, чи російський чат ? Чи може ще шось ?
 
У нас же ніяких підготовчих курсів на рибалку , іспитів , тестів , посвідчень -  кожен алєнь закидає гачок і він рибак , так ?
Я думаю , в цьому причина , що тут таке скупчення папуг за раша-ТВ.
 
Цитата
У нас же ніяких підготовчих курсів на рибалку , іспитів , тестів , посвідчень - кожен алєнь закидає гачок і він рибак , так ?
Дурилко, ти щось проти рибалок маєш ?
Цитата
Я думаю , в цьому причина , що тут таке скупчення папуг за раша-ТВ.
Ого, ти ще й думать вмієш ?))
 
Цитата
ruse chat, що означає твій нік ? Руський чат, чи російський чат ? Чи може ще шось ?
Боже , який ти тупий !!! Що ти робиш в цій темі ?

Відкрий гугл-переклалач і встав туди ці два слова , моя розумниця !
 
Таки Владислав  Иванович добрался до нашего форума... Ну-ну. Посмотрим.:af:
 
Цитата
Боже , який ти тупий !!! Що ти робиш в цій темі ?

Відкрий гугл-переклалач і встав туди ці два слова , моя розумниця !
Хитра жопа, чи що ?
Краще б ти був руським чатом.
Цитата
моя розумниця !
Чув, ти в натурі пи дор ?
 
Цитата
Все ж таки зареєструвався клоун :ap:, і одразу другий пропав.
Зайду пізніше, думаю буде набагато веселіше.
А якщо чесно ігноруйте цих старих маразматиків :ar:
О , ще один стоязачатий сорокарічний малчік - що це за покоління таке , може тоді як раз вийшла партія бракованих презервативів ?

Де ви в сорок років вже такі мармизи наїли ? А ще керосінітє на українське життя !
 
Цитата
Таки Владислав Иванович добрался до нашего форума... Ну-ну. Посмотрим.
Дааа... оно не надолго сюда пролезло. Пока ему нравится как его чморят))
 
Цитата
Еще один апологет. Как грибы после дождя, лезут и лезут.

Цікаво, а чого це ви всім не довольні, може у вас комплекс якийсь, чи жінка не дала?
 
Цитата
Таки Владислав  Иванович добрался до нашего форума... Ну-ну. Посмотрим.:af:
Та я пришел нормально поговорить про украинский язык , а эти ... распетушились ! Они думали , что они хамят , старший на 25 лет Олекса  М. интеллигентно молчит - и так будет всегда.
 
Давайте оцих двох-трьох уэбанів , котрі лише гавкають , ласкаво попросимо замовкнути і спокійно культурно поговоримо !
А то їх примітив вже обрид...

Отой Забр , Бармалєй , Барбаріс хай просто свій гавкіт не пишуть - і одразу буде камерна атмосфера.
 
Цитата
Цікаво, а чого це ви всім не довольні, може у вас комплекс якийсь, чи жінка не дала?
Я всем недоволен? С какого перепуга? Вы меня с кем то перепутали. У меня все хорошо. А вот если у вас проблемы с женой - сочувствую.
 
Цитата
...Тут модератор ( це ж треба ! ) написав "рагули с рождения" - це ж треба так окацапитись через російське ТВ !
Рогуль - це категорія культурна , а не генетична і не географічна.  Дивно , що він цього не розуміє.
І в його руском мірє , який він поповнює собою , рагулєй на порядок більше , ніж в Україні. ...

Моветон дебютировать с искажения цитаты, в тексте "рогули по рождению". Если не надуманно. А это словосочетание совершенно другое по смыслу. Большинство коренных галичан искренне верят, что только они настоящие украинцы (плюс диаспоряне). За Збручом же схидняки с москалями. А кто такие рогули, лучше всего объяснят пожилые коренные львовяне.

Цитата
...хто набереться сміливості і розкаже , як він зробився російськомовним , як його в якійсь Вінницькій чи Хмелтницькій області , де етнічного росіянина із-за Уралу в бінокль навіть не бачили русифікували ? !

Открою страшную тайну, в Украине до распада Союза служили и работали даже буряты. Правда один только Ехануров стал украиноязычным.

Цитата
От я впевнений , що ви всі з українських селян за походженням . Якщо подивитися архіви , то скоріше за все про ваших предків буде написано два слова "із кріпаків" - то як же ви стали рускоязичниє , а тепер готові свою сраку розірвати за це ? ...

Коренных жителей крупных городов в третьем и старше поколении в природе не существует, конечно же. Сплошь крестьяне с дурной наследственностью, не считая членов одного аристократического охотфорума.

Цитата
І що ? Це знову для вузьколобих лише компромат , який підкинула Раша - наш перший Президент теж був членом КПРС , багато хто , я сам був в КПРС - мені це не зменшило патріотизму !

Даже В.Чорновол, Л.Лукьяненко и другие правозащитники, отсидевшие за убеждения много лет в лагерях, были более толерантными в столь щекотливом вопросе, как языковой. А конъюнктурщики-коммунисты, резко переобувшиеся в воздухе после перестройки, всегда презираемы. Творчество Яворивского до и после независимости, например.

Агрессивно-оскорбительный тон и неприкрытое хамство в общении позволяет сомневаться в вашей дееспособности.
 
Цитата
Та я пришел нормально поговорить про украинский язык , а эти ... распетушились ! Они думали , что они хамят , старший на 25 лет Олекса М. интеллигентно молчит - и так будет всегда.
Это называется поговорить?
Цитата
уэбанів
Вообще-то это форум рыболовов! Вы кто по увлечению?....Я так понял троллингист).
 
Цитата
Скажу відверто, так хотілось тему направити на обговорення красоти  українськой мови в українській літературі, кино, музиці. Важливості її в нашому суспільстві. Щоб російсько - мовні українці побачили, як українська мова прикрашає нашу богату культуру. Навіть коли пишеш на українській мові, а потім переходиш на російську, стає якось незручно писати й мислити.


Добра спроба була, але не потрібно від неї відмовлятися.
 
Є сміливі відповісти на питання: чому б вам сьогодні і назавжди не перейти на українську мову , адже російська вам не рідна і в Росії ви хахлы по-любому ?

Це ж так само огидно , як комерсанти слухають і співають блатняк , хоча вони все рівно для кримінальників здобич !
 
Цитата
Давайте оцих двох-трьох уэбанів , котрі лише гавкають , ласкаво попросимо замовкнути і спокійно культурно поговоримо !
А то їх примітив вже обрид...

Отой Забр , Бармалєй , Барбаріс хай просто свій гавкіт не пишуть - і одразу буде камерна атмосфера.
Владік, а за це можна і віхватити пиздюлей.
Шо тобі терпила обридло, йшов би ти нах.
 
Цитата
Є сміливі відповісти на питання: чому б вам сьогодні і назавжди не перейти на українську мову , адже російська вам не рідна і в Росії ви хахлы по-любому ?

Це ж так само огидно , як комерсанти слухають і співають блатняк , хоча вони все рівно для кримінальників здобич !

Откуда такая уверенность и каким боком тут Россия?
 
Цитата
за це можна і віхватити пиздюлей.
Ром, воно хворе на всю голову, не звертай уваги...
 
Цитата
.Я так понял троллингист).
...онанист )))
Цитата
Добра спроба була, але не потрібно від неї відмовлятися.
Спроба була, я поки українські  фильми й пісні збирав  багато чого інтересного знайшов, деякі фільми передивився з великою увагою. Ось зараз пишу і українські пісні слухаю. Як би не це ЧМО, що з утра сюди прийшло людей віховувати, а потим з роликів зірвалось, взагалі було б усе норм.
 
Sibarit

Я навіть сперечатися з вами не буду , лише маленьке прохання:  будь ласка , не аргументуйте , будь ласка , виключеннями проти системних явищ , бо це неприйнятно в колонаукових дискусіях.

Так , були і буряти , і офіцери СРСР залишалися , і кияни-львівяни бувають в четвертому поколінні , але це низький процент - тому я написав , що в цій темі нікого такого немає.

Можливо ви один колишній офіцер - неукраїнець , так ?
 
Цитата
Є сміливі відповісти на питання: чому б вам сьогодні і назавжди не перейти на українську мову , адже російська вам не рідна і в Росії ви хахлы по-любому !
Мы не в России, гномик. Это раз. У нас многонациональная страна, которая, согласно Конституции, способствует развитию всех языков. Это два. Переход на украинский необратим, но чем больше ты будешь тут бред писать, тем позднее наступит этот счастливый момент. Это три.
 
Цитата
Ром, воно хворе на всю голову, не звертай уваги...
Боря, я смотрю на этого идиота, который в прямом эфире карать угрожает и думаю, как он себя при этом чувствует. Героем наверное ))
 
Цитата
Sibarit

Я навіть сперечатися з вами не буду , лише маленьке прохання:  будь ласка , не аргументуйте , будь ласка , виключеннями проти системних явищ , бо це неприйнятно в колонаукових дискусіях.

Так , були і буряти , і офіцери СРСР залишалися , і кияни-львівяни бувають в четвертому поколінні , але це низький процент - тому я написав , що в цій темі нікого такого немає.

Можливо ви один колишній офіцер - неукраїнець , так ?

Отставник, но украинец.:dh: Коренной уроженец первой столицы.
 
Цитата
Владік, а за це можна і віхватити пиздюлей.
Шо тобі терпила обридло, йшов би ти нах.
Ти знову показав безграмотність: тєрпіла - це потерпілий в кримінальній справі.
А стосовно піздюлєй - не можна вихватити , бо я чемпіон України 2017 року ... Хоча , можеш спробувати ( де тут у вас смайли , які регочуть ????).
 
Цитата
Отой Забр , Бармалєй , Барбаріс хай просто свій гавкіт не пишуть - і одразу буде камерна атмосфера.
Владік, тобі камерна атмосфера подобаеться ? В півнячому куточку ?))
 
Цитата
Я всем недоволен? С какого перепуга? Вы меня с кем то перепутали. У меня все хорошо. А вот если у вас проблемы с женой - сочувствую.

Тому що я це бачу, ви кожному хочете закрити рота та ще й в грубій формі. Самі толкового нічого ще не сказали зате лайна на людей виливаєте стільки що наче ви десь асенізатором працюєте і його вам нікуди дівати.
А по друге, не треба переводити стрілки, це не дуже гарна звичка.
 
Цитата
А стосовно піздюлєй - не можна вихватити , бо я чемпіон України 2017 року ... Хоча , можеш спробувати ( де тут у вас смайли , які регочуть ????).
Дурко ти, 2017 року ))
 
Цитата
Отставник, но украинец.:dh: Коренной уроженец первой столицы.
А как Вы относитесь к мысли перейти на украинский язык ?
Я не так давно тоже был русскоязычным ( с детства русифицированным окружающей средой украинцем ) , но меня Олекса и война вразумили !

Теперь я не понимаю , как я мог на этом языке "как-каков" еще как-то писать в интернете !..
 
Цитата
і кияни-львівяни бувають в четвертому поколінні , але це низький процент - тому я написав , що в цій темі нікого такого немає.
Чому нема.....є. А я бачу що ви свого часу багато булок з'їли по 9коп.
 
Цитата
Дурилка ти 2017 року ))
Бажаєте парі ? Скільки грошей готові  виграти  чи програти ?
 
Цитата
Тому що я це бачу, ви кожному хочете закрити рота та ще й в грубій формі. Самі толкового нічого ще не сказали зате лайна на людей виливаєте стільки що наче ви десь асенізатором працюєте і його вам нікуди дівати.
А по друге, не треба переводити стрілки, це не дуже гарна звичка.
Тезка, мені вважається що ви один одного не правильно зрозуміли.
 
Цитата
Мы не в России, гномик. Это раз. У нас многонациональная страна, которая, согласно Конституции, способствует развитию всех языков. Это два. Переход на украинский необратим, но чем больше ты будешь тут бред писать, тем позднее наступит этот счастливый момент. Это три.

Щось я зовсім заплутався, а так, то в цілому з вами згоден.
 
Цитата
Я не так давно тоже был русскоязычным ( с детства русифицированным окружающей средой украинцем ) , но меня Олекса и война вразумили !
Ти забув написати, що ще в КПРС був ))
Цитата
Теперь я не понимаю , как я мог на этом языке "как-каков" еще как-то писать в интернете !..
Аааа ...  тепер зрозуміло чому ти руський чат. ))
 
Цитата
Бажаєте парі ? Скільки грошей готові виграти чи програти ?
Що ти дурко 2017 ?
 
Цитата
Владік, тобі камерна атмосфера подобаеться ? В півнячому куточку ?))
Триндєц , який ти тупий: камерна - це кімнатна , від італійської , як камерна музика.
А у в'язниці камера практично не говорять - там хати.

Не мурчи більше , бо мурчащій лох дуже огидний.
 
Цитата
Бажаєте парі ? Скільки грошей готові  виграти  чи програти ?

Мені здається чи ви дійсно трохи хильнули актрактанту?:an:
 
Цитата
Триндєц , який ти тупий: камерна - це кімнатна , від італійської , як камерна музика.
А у в'язниці камера практично не говорять - там хати.

Не мурчи більше , бо мурчащій лох дуже огидний.
Для кого кимната, для кого хата. Будеш сипати угрозами привселюдно, буде для тебе хата.
Так це ж ти постійно на феню переходиш, чи вже себе не контролюєш ?))
 
Цитата
А как Вы относитесь к мысли перейти на украинский язык ?
Я не так давно тоже был русскоязычным ( с детства русифицированным окружающей средой украинцем ) , но меня Олекса и война вразумили !

Теперь я не понимаю , как я мог на этом языке "как-каков" еще как-то писать в интернете !..

Мысль неплохая, но не рискну... Никогда не учил правописание: русскоязычные школы (8 штук, как у многих офицерских детей), не говоря об московской академии им. Н.Е.Жуковского.:cw: Наделаю ошибок, станут стыдить ветерана.:dl:
 
"хати" вживають в злочинному середовищі. правильно-камери
 
А хто сказав , що многонациональной странє зашкодить українізація - такий собі український мір , як і ваших духовних керівників-росіян ? Там 150 народів , а мір русскій , не татарський і не чувашський.
Скільки там українських шкіл , телепередач і газет , хоча українців багато живе !
 
Цитата
А хто сказав , що многонациональной странє зашкодить українізація - такий собі український мір , як і ваших духовних керівників-росіян ? Там 150 народів , а мір русскій , не татарський і не чувашський.
Скільки там українських шкіл , телепередач і газет , хоча українців багато живе !

Вы меня спрашиваете?
 
Цитата
Мені здається чи ви дійсно трохи хильнули актрактанту?:an:
Чому ?
Він написав про піздюлєй , я погодився , але чесно попередив  , що я чемпіон України 2017 року , він написав , що я збрехав - тому я запропонував парі з цього приводу. Все нормально !

А як вкоротити довгий язик в інтернеті ? Пропозиція парі чудове виховання для базікалок - вони одразу зливаються. Це перевірений спосіб !
 
Цитата
Тому що я це бачу, ви кожному хочете закрити рота та ще й в грубій формі. Самі толкового нічого ще не сказали зате лайна на людей виливаєте стільки що наче ви десь асенізатором працюєте і його вам нікуди дівати.
А по друге, не треба переводити стрілки, це не дуже гарна звичка.
Во-первых, кому это каждому? Во-вторых, я детально и конкретно объяснил свою позицию. Ее же и отстаиваю. Имею право. В-третьих, не дуже гарна звичка родственников трогать.
 
Цитата
Чому ?
Він написав про піздюлєй , я погодився , але чесно попередив , що я чемпіон України 2017 року , він написав , що я збрехав - тому я запропонував парі з цього приводу. Все нормально !
Владік, ти чемпіон по піздєжу 2017р.)))
Цитата
А як вкоротити довгий язик в інтернеті ? Пропозиція парі чудове виховання для базікалок - вони одразу зливаються. Це перевірений спосіб !
Можешь засунути его собі в сраку, для тебе найкращий варіант ))
 
Цитата
Во-первых, кому это каждому? Во-вторых, я детально и конкретно объяснил свою позицию. Ее же и отстаиваю. Имею право. В-третьих, не дуже гарна звичка родственников трогать.

Так, маєте право на свою думку, але і людей потрібно поважати. За рідню прошу вибачення.
 
Цитата
Для кого кимната, для кого хата. Будеш сипати угрозами привселюдно, буде для тебе хата.
Так це ж ти постійно на феню переходиш, чи вже себе не контролюєш ?))
Я тобі нічим не погрожував , а ти мені погрожував , що я можу отримати від тебе піздюлєй ( смайл , який регоче від душі ) ...

І на фєню ти перейшов із своїми тєрпілами та пєтушатнями , хоча ти звичайний лох , який наслухався тої фєні в маршрутці.
Тому я і написав : не мурчи , бо мурчащий лох викликає огиду.

Второпав роз'яснення , Адмірал ?
 
Цитата
А хто сказав , що многонациональной странє зашкодить українізація - такий собі український мір , як і ваших духовних керівників-росіян ? Там 150 народів , а мір русскій , не татарський і не чувашський !
Так чем же ты, балбес, от них отличаешься? А ничем! Они - вата, ты - вышивата. Те же мысли, те же посты. Только они - русский язык, дедывоевали, хохлы, а ты - мова, УПА и кацапы. Седина на башке у обоих - мозгов как у ракушек.
 
Фух, нарешті все це дочитав, а як гарно день починався. Думав щось цікавого побачу а тут драмо.
В принципі я не люблю в таке вмішуватись, можу тільки взяти попкорну, або чаю с бутербродами та спостерігати, але зараз трохи не здержався. На майбутнє постараюсь просто спостерігати, краще промовчати ніж ляпнути якусь ахінею.
Мені цього в Криму і тут хватило, а ще і родичи жінки котрі в раші живуть також достають, хотя їх уже трохи попустило. Думайте про добре і хороше і не потрібно нікого примушувати до чогось, воно саме дійде.
 
Не буде Забра - не буде його сварки. Від нього в цій темі лише пусті балачки.
 
Цитата
Я тобі нічим не погрожував , а ти мені погрожував , що я можу отримати від тебе піздюлєй ( смайл , який регоче від душі ) ...
А ти думав, що можна назвати людей "уєбанами" і не відповідати за це ? Ти не правий. А по повлоду піздюлей, це легко, особливо тобі гномік ))
 
Цитата
Не буде Забра - не буде його сварки. Від нього в цій темі лише пусті балачки.
Владік, ти звідки тут узявся ?))))
Цитата
І на фєню ти перейшов із своїми тєрпілами та пєтушатнями
Чув, ти там акуратніше чувачок.
 
Цитата
І на фєню ти перейшов із своїми тєрпілами та пєтушатнями
Чув, ти там акуратніше чувачок.
 
Цитата
Так чем же ты, балбес, от них отличаешься? А ничем! Они - вата, ты - вышивата. Те же мысли, те же посты. Только они - русский язык, дедывоевали, хохлы, а ты - мова, УПА и кацапы. Седина на башке у обоих - мозгов как у ракушек.
Відповідаю балбесу.
Слухай сюди , балбес : якщо вони наші вороги , то це не означає , що вони не знають дієвих методів побудови держави !
До речі , це не вони вигадали - так роблять багато країн і нам це підходить !
Якщо гітлерівці знали вдалі військові прийоми  , то наша армія в них цьому вчилася і так само діяла , щоб перемогти.
Тому що нічого особливого нового не вигадаєш.
Немає етнічної країни , яка не бореться за свою мову.
Це нас дурять вороги , що не потрібно боротися !

Зрозумів , бовдур ?
 
ruse chat, бережи себе.
 
Цитата
А ти думав, що можна назвати людей "уєбанами" і не відповідати за це ? Ти не правий. А по повлоду піздюлей, це легко, особливо тобі гномік ))
Хочеш спробувати ?

Пропоную парі: обираємо суддівство з поважних форумчан рибалки та хантерленду , ти приїздиш з секундантами в Київ , я організовую спортзал , встановлюємо якісь там правила ( або без них ) - і ти намагаєшся виконати свої погрози дати мені піздюлєй.
Хто переміг , той забирає гроші.

Щоб було по-чесному : мені 55 років , зріст 1,80м , вага 94 кг , чемпіон України 2017 року.
Свої параметри можеш не писати - мені байдуже.

Якщо згоден , то яку суму готовий поставити ?
 
Ви можете зупинитись з образами ? Дякую !
 
ruse chat,  ты... Сказочный идиот! Просто ядерный!
У кого-то ещё есть сомнения? Это не клиника? Но в одном я ошибся. Это даже не вышивата. Это гораздо хуже и опаснее. Радикальный шовинизм - это за гранью.
 
ruse chat, "курвите вы русский язык этим юродством !"(с)........без коментарів.))) Вальдемар не позорься)))
 
Цитата
Хочеш спробувати ?

Пропоную парі: обираємо суддівство з поважних форумчан рибалки та хантерленду , ти приїздиш з секундантами в Київ , я організовую спортзал , встановлюємо якісь там правила ( або без них ) - і ти намагаєшся виконати свої погрози дати мені піздюлєй.
Хто переміг , той забирає гроші.

Щоб було по-чесному : мені 55 років , зріст 1,80м , вага 94 кг , чемпіон України 2017 року.
Свої параметри можеш не писати - мені байдуже.

Якщо згоден , то яку суму готовий поставити ?
Владік, я ж тобі сказав, бережи себе.
А пиздюлей я тебе дурачку  и без скекундантов навешаю, за бесплатно ))
 
Цитата
Мысль неплохая, но не рискну... Никогда не учил правописание: русскоязычные школы (8 штук, как у многих офицерских детей), не говоря об московской академии им. Н.Е.Жуковского.:cw: Наделаю ошибок, станут стыдить ветерана.:dl:
Да , это препятствие ( без шуток)...

Нужно создать такую систему украинизации , чтобы она заставляла и давала возможность учиться ( как во Франции или в США ) !
 
Цитата
ruse chat,  ты... Сказочный идиот! Просто ядерный!
У кого-то ещё есть сомнения? Это не клиника? Но в одном я ошибся. Это даже не вышивата. Это гораздо хуже и опаснее. Радикальный шовинизм - это за гранью.
Назови признаки радикальности и приведи примеры , плиз.
В каких странах ты был и где знакомился с системой поддержки их языка , с чем ты можешь сравнить ?
Я думаю , что нигде и никогда , поэтому ты сам идиот , который ни бэ ,  ни мэ в этом вопросе , а оценки дает ...
 
Цитата
Вы меня спрашиваете?
Ні , не Вас.
Хтось писав про многонациональную Україну і я відповів ...
 
Тіні забутих предків
Сильний фільм.
https://www.youtube.com/watch?v=WFFd45dcRds
 
Цитата
А ви тут розкричалися на Фаріон.
Ти вважаєш, що ні за шо ?
https://www.youtube.com/watch?v=w5j6HRKoXpM&t=1361s
 
Цитата
Назови признаки радикальности и приведи примеры , плиз.
В каких странах ты был и где знакомился с системой поддержки их языка , с чем ты можешь сравнить ?
Я думаю , что нигде и никогда , поэтому ты сам идиот , который ни бэ ,  ни мэ в этом вопросе , а оценки дает ...
Я тебе позже развёрнуто отвечу, нет времени пока.
Ты слишком много думаешь. Для тебя это вредно.
Написал на русском? Предатель! Ты предал мову! Корчинский не простит.
А вообще ты занятный. Главное, чтобы тебя до завтра не забанили. Держись! Выпей и держись! Я обязательно вернусь натыкать тебе в голову.
 
ruse chat, Удкідь ти андеки видрий взявся? Ниська було тихо.
 
Я вам відповідально кажу: немає в світі країни , яка так халатно відноситься до свожї етнічної мови , навіть в колишніх африканських колоніях це розуміють !!! Ніде жодної !

То нам закордонні вороги роблять диверсії , насаджуючи думки , що не треба поспішати , хай пройдуть покоління , що українська державна - цього досить , а в побуті хто як хоче , що українізація розколе суспільство...

А самі шаленими темпами біжать сюди із своїм рускім міром на танках захищати російськомовне населення , тобто вас захищати , бо ви російськомовні , отже ви їхні.

Хто не чув , що Одеса рускій город ? А чим він рускій , він же не на Уралі !
Лише мовою населення ! Уявіть , що завтра все населення заговорило українською - і одразу вибило у росіян табуретку !
Наша російськомовність - це зараз основне , що вони мають проти нас в арсеналі !
 
Цитата
Хтось писав про многонациональную Україну і я відповів ..
Не тобі ж писали. Тебе пойняття багатонаціональність виводить з себе ? Так що, в гетто ?
 
Цитата
А самі шаленими темпами біжать сюди із своїм рускім міром на танках захищати російськомовне населення , тобто вас захищати , бо ви російськомовні , отже ви їхні.
Занавес.
Владик, ты серьёзно болен.
 
Цитата
Я обязательно вернусь натыкать тебе в голову.
Тсссс...
Дай Боже нашому теляті вовка з'їсти !

Натикальщік , бляць ... Дивись , порошку для зубів не наїжся до завтра !
Ти хоч би вивчив до завтра із словника про радикалізм  ...
 
Цитата
Лише мовою населення ! Уявіть , що завтра все населення заговорило українською - і одразу вибило у росіян табуретку !
І кацапи одразу хватають свої танки, і тікають аж за Урал. )))
Та їм пох, на якому ти балакэш. Їм треба щоб ми в таких темах чубилися й на вулицях друг другу горлянки гризли. Зрозумій бовдуре ))
 
Забр , та я уже понял ! У тебя с болен , Олекса болен , а ты нормальный - это верный признак , что ты сам шизоид. Честно. Им всегда окружающие больными кажутся !
Ты проверялся ? Мы проверяемся , когда оружие перерегитсрируем каждые 3 года , а ты точно больной , если все время про это говоришь. Что у кого болит , тот о том и говорит. Типичный шизик.
 
Цитата
І кацапи одразу хватають свої танки, і тікають аж за Урал. )))
Та їм пох, на якому ти балакэш. Їм треба щоб ми в таких темах чубилися й на вулицях друг другу горлянки гризли. Зрозумій бовдуре ))
Немає єдиного способу вигнати танки - є комплекс дій , які ускладнюють їм атаки.
Уяви , якби Крим був україномовним , то як би вони присилали своїх під виглядом місцевих , про який захист рускоязичного насєлжнія від ПС вони б говорили , про яку громадянську війну на Донбасі вони б брехали , якби там було україномовне населення і кожного росіянина будо видно одразу ?

А скільки ім потрібно було б окремо зробити пропагндистського контенту українскою мовою і на чому б він базувався ?
Це величезні складнощі , а їх можливості не безмежні.

А так вони просто агітують своїми фільмами , токшоу , пєснямі года , які еавіть перекладати не треба - райські умови для гебельс-тв !
 
Цитата
Забр , та я уже понял ! У тебя с болен , Олекса болен , а ты нормальный - это верный признак , что ты сам шизоид. Честно. Им всегда окружающие больными кажутся !
Ты проверялся ? Мы проверяемся , когда оружие перерегитсрируем каждые 3 года , а ты точно больной , если все время про это говоришь. Что у кого болит , тот о том и говорит. Типичный шизик.
Владик, я ж не твой лечащий врач, и мне на твоё здоровье абсолютно  плевать. То, что у тебя есть справка, это нормально, но... Я комментирую пост больного человека, что тут не понятного, То, что этот пост оказался твоим, виноват только ты. Не обижаешься, то иди выпей таблетку или не пиши ерунды. Ну, бред же пишешь Владислав.
 
А как ты определяешь больного человека ( Олекса был тоже больной ) - ты ж не врач специальности психиатр , ты просто обычный поверхностный дурак ? Откуда у тебя склонность к безграмотным диагнозам - ты в юности какой-то медсестре в пелотку  нырял и заразился ?
 
Цитата
Уяви , якби Крим був україномовним , то як би вони присилали своїх під виглядом місцевих , про який захист рускоязичного насєлжнія від ПС вони б говорили , про яку громадянську війну на Донбасі вони б брехали , якби там було україномовне населення і кожного росіянина будо видно одразу ?
Понимаешь в чём разница между нами ? В том, что ты живёшь иллюзиями и "если бы". Реально смотри на вещи. Крым аннексирован, в Донбассе война. То, что мы сейчас  начнём раскачивать языковой вопрос, именно будет на руку России. И крым, и Донбасс это не вернёт, только начнётся противостояние в самой Украине, тебе этого хочется. олексе и тебе это уже 84 страницы пытаемся объяснить, но вы тупо  на стоей волне.
 
Цитата
А как ты определяешь больного человека ( Олекса был тоже больной ) - ты ж не врач специальности психиатр , ты просто обычный поверхностный дурак ? Откуда у тебя склонность к безграмотным диагнозам - ты в юности какой-то медсестре в пелотку нырял и заразился ?
Понимаешь ли Владик, какое дело, не нужно быть специалистом в этой отрасли, что бы убедиться в дебилизме автора строк, если они дебильные и сами говорят о здоровье автора.))
 
Забр , а у тебя есть справка о твоем психическом здороаье ? Судя по тому , сколько ты здесь пустого намолол и твоем олигофреническом габитусе , то тебе ее даже за деньги не продадут !
 
Ти , Забр , не розумієш навіть , що твої слова тобі вклало в голову раша-тв.

От , наприклад , завтра введуть додатковий податок на російськомовні ЗМІ , післязавтра держава оголосить такий мовний екзамен , як у Франції , без якого нема атестату за школу , через два роки заборонять вивіски російською мовою , оголошення ...

Будуть знімати красиве україномовне кіно ...

Поясни механізм , як хто розколеться конкретно і що він буде робити той розколений ?
 
Цитата
А скільки ім потрібно було б окремо зробити пропагндистського контенту українскою мовою і на чому б він базувався ?
Це величезні складнощі , а їх можливості не безмежні.
Поверь, если бы они начали пропаганду на украинском языке, а они это могут начать делать элементарно и уже делают, то идиотов в стране, поверившим им  меньше бы не стало. Есть подозрение, что может бы стало даже больше. Но суть не в этом, а в том, как наши внутренние патриотические силы ведут пропагандистскую войну. Вот например Стець в отставку подаёт, уже второй раз. А веть это главный пропагандист страны.
 
Цитата
Забр , а у тебя есть справка о твоем психическом здороаье ? Судя по тому , сколько ты здесь пустого намолол и твоем олигофреническом габитусе , то тебе ее даже за деньги не продадут !
Слушай, Владислав, тебе самому не противно от своего поноса ? Я могу сейчас тебе гадостей наговорить, но поверь, не хочу опускаться к тебе на дно.
 
Ми на форумі заборонили російськомовну рекламу - всі , крім одного , її одразу переклали спокійно.
Один поліз в залупу і пішов. У нас на форумі все безкоштовно і за рекламу не платять - просто для себе заробляють.
І що , ми розкололися на Україну і одну людину ? Нехай навіть так ... Стовідсоткового задоволення всіх взагалі не буває !

Я вже 10 разіа писав , що дітей-українців Москва русифікувала у них вдома за півтори п'ятирічки ( це при тому , що з ними жили україномовні батьки ! ) - і ніхто нікуди не розколовся ...

Це все маячня про якісь там розколи !

Скільки було галасу про квоти на радіо - цей галас не ми створювали , а думки і тези нам підкидали рашисти ...
І що , хто розколовся ?
 
Я не понял, в Ольгино зарплату на полгода вперед выдали?
 
Цитата
Ти , Забр , не розумієш навіть , що твої слова тобі вклало в голову раша-тв.
Да не смотрю я твоего раша тв. ))) Ты же не хочешь сказать, что оно через наши украинские СМИ проповедует ?
Цитата
От , наприклад , завтра введуть додатковий податок на російськомовні ЗМІ , післязавтра держава оголосить такий мовний екзамен , як у Франції , без якого нема атестату за школу , через два роки заборонять вивіски російською мовою , оголошення ...
И шо ? Аттестат и так выдают после сдачи ЗНО, а там первый экзамен украинский язык.
Вывиски и объявления хоть на иврите пусть будут, это не решает проблемы.
Цитата
Будуть знімати красиве україномовне кіно ...
Та ты шо ? Прямо по команде ?))
Цитата
Поясни механізм , як хто розколеться конкретно і що він буде робити той розколений ?
До того часу, про який ти мрієш вище, ми можемо не дожити в цілістній державі, завдяки радікальним націоналістам. Не треба людей привчати до мови через коліно, бо вийде антагонізм.
 
Цитата
Поверь, если бы они начали пропаганду на украинском языке, а они это могут начать делать элементарно и уже делают, то идиотов в стране, поверившим им  меньше бы не стало. Есть подозрение, что может бы стало даже больше. Но суть не в этом, а в том, как наши внутренние патриотические силы ведут пропагандистскую войну. Вот например Стець в отставку подаёт, уже второй раз. А веть это главный пропагандист страны.
Не повірю ...
Яка в тебе освіта , що ти так стверджуєш ? Я вивчав пропаганду , знаю , як вона робиться і впевнений , що їм було б складніше в рази !
Стець був гімно , а не пропагандист , він створював порохоботів.
У нас пропаганда взагалі не ведеться , бо Порошенко чмо і не хочк посилити спротив.

З першого дня потрібно було оголосити росіян фашистами , сепаратистів оголосити власівцями , пісню "Вставай страна огромная" перекласти на українську мову і співати з кожного вікна , , бойові загони називати іменами героїв війни , типу Кожедуба  - і будувати на цьому всю  пропаганду: перемогли фашистську чуму , то переможемо й неофашистів.
 
А ті , хто не планує пісоя школи  далі навчатися - вони складають українську мову і літературу на ЗНО ?
 
Знову , бляць , "через коліно" - яке це коліно і як це через коліно , конкретно ?
Вивіски , фільми , перелачі , оголошення , пісні - це все мовне середовище !
Чим більш насичене мовне середовище , тим швидша українізація  ( або інша ...ція) - це вже давно відомо й досліджено !

Я вже 5 разів говорив про це: я син україномовних батьків , вони українські вірші писали , батько був кореспондентом української газети , мама ходила в гурток до Рильського , я навчався в українській школі , писав українські твори на шкільні олімпіади , і НЕ ЗВАЖАЮЧИ на все це мене було русифіковано за 5 років ( з 2-го по 7-й класи ) , і це все лише за допомогою російськомовного оточуючого середовища , яке переважило все інше !

І все мої друзі дитинства теж. І ніякого через коліно - нічого ! Просио з кожної щілиги російська: фільми , книжки , мультфільми , гуртки , спортивні секції , газети дитячі ..
 
Цитата
Ми на форумі заборонили російськомовну рекламу - всі , крім одного , її одразу переклали спокійно.
Один поліз в залупу і пішов. У нас на форумі все безкоштовно і за рекламу не платять - просто для себе заробляють.
Я ж тебе говорил, мне плевать, что там у тебя на форуме. В данный момент ты на Рыбкоме, или ты со своим уставом решил ?
Цитата
І що , ми розкололися на Україну і одну людину ? Нехай навіть так ... Стовідсоткового задоволення всіх взагалі не буває !
Не равняй свой сайт и Украину.
Цитата
Це все маячня про якісь там розколи !
Тебе Донбасса мало ?
Цитата
Скільки було галасу про квоти на радіо - цей галас не ми створювали , а думки і тези нам підкидали рашисти ...
І що , хто розколовся ?
Та мне и большинству плевать, что там на радио, не плевать будет, когда заставляют разговаривать на украинском. Украинский язык государственный и с этим ни кто не спорит , но не нужно сразу людей заставлять резко переходить на украинский. со временем мы все будем говорить на украинском и мыслить, но нужно время. А радикальными способами можно поламать всё.
А на счёт раскола, страна держится на самосознании понимая, что любой раскол приведёт к полному краху.
Люди терпят инфляцию, терпят высокие тарифы, социальные проблемы молча переживают. Та не нужно людей испытывать ещё и языковым вопросом. Тебе это нужно. Видишь, что ты с олексой на форуме сотворил, а ведь рыбалка сом это не ваш сонный форум.
 
Мля, откуда столько ушлепков на форум налезло? Хоть курилку закрывай. Админам не приходила мысля заняться дезинсекцией?
 
Цитата
Не повірю ...
Яка в тебе освіта , що ти так стверджуєш ? Я вивчав пропаганду , знаю , як вона робиться і впевнений , що їм було б складніше в рази !
У меня три высших образования и что из этого ? Ты людей по количеству институтов меряешь ?))
Цитата
Стець був гімно , а не пропагандист , він створював порохоботів.
У нас пропаганда взагалі не ведеться , бо Порошенко чмо і не хочк посилити спротив.
И как же мы три года продержались ? Сто пудов не на радикализме.
Цитата
З першого дня потрібно було оголосити росіян фашистами , сепаратистів оголосити власівцями , пісню "Вставай страна огромная" перекласти на українську мову і співати з кожного вікна , , бойові загони називати іменами героїв війни , типу Кожедуба - і будувати на цьому всю пропаганду: перемогли фашистську чуму , то переможемо й неофашистів.
Вот видишь, а потом будешь кричать, что у тебя справка есть ))
 
Ти , Забр , навіть не розумієш , що ти вже давно охмурьонний рашистами ! Ти просто цілі абзаци висловлюєш разом з ними ..
Про яке примушення до української мови ( це улюблена теза рашистів) ти говориш ?
Де в твоєму Чернігові примус до укоаїнської мови - наведи приклади , а то я в Киеві не бачу жодного примусу ( і на бачив ніколи ! ).

А от те , що "на украинском  жлобы говорят" , це я чую багато разів...
 
Цитата
Мля, откуда столько ушлепков на форум налезло? Хоть курилку закрывай. Админам не приходила мысля заняться дезинсекцией?
Почкованием размножаются. Других вариантов нет. Мне бы очень хотелось с этим телом зарубиться, жаль, времени нет, обстоятельства. Но лучше чтобы этого тела вообще здесь не было. Портит ауру, так сказать.
 
Да, Рома, не перестаю поражаться твоему долготерпению и чувству такта. И желанию общаться з людьми з особливими розумовими потребами. Прости, Господи!
 
Одна мова в країні , де переважна більшість населення моноетнічне , хіба це може бути як примус ? Чому в Чехії лише чеська , там теж різні народи і вийшли вони з німецькомовної імперіії ?
 
Цитата
Ти , Забр , навіть не розумієш , що ти вже давно охмурьонний рашистами ! Ти просто цілі абзаци висловлюєш разом з ними ..
Ты Владик тут недавно и делать выводы тебе пока что рановатою
Цитата
Про яке примушення до української мови ( це улюблена теза рашистів) ти говориш ?
Ты видно невнимательно Корчинского и Фарион смотришь.
Цитата
Де в твоєму Чернігові примус до укоаїнської мови - наведи приклади , а то я в Киеві не бачу жодного примусу ( і на бачив ніколи ! ).
Слава Богу в Чернигове пока что нет примусу и в Полтаве тоже.
Цитата
А от те , що "на украинском жлобы говорят" , це я чую багато разів...
Это нам Олекса говорил, для него село - холопы ))
 
Та куда вам со мною рубиться , если вы даже книг не читаете ?
От вас одни тупые оскорбления , как от ПТУшников - это ваше счастье , что я не опускаюсь до вашего уровня и не рассказываю вам , кто вы такие . А то приходит один другого мордатее без единой извилины и сразу подключается в хор оскорблений ! Пуцаки , бляць ! А вы даже не понимаете , кем я вас назвал ( смайл , что сильно ржот !!).

Рыбоеды , бляць ...
 
Цитата
И желанию общаться з людьми з особливими розумовими потребами.
Пардон, ошибочка вышла. Так правильнее будет: ...з істотами з особливими розумовими потребами.
 
Цитата
Да, Рома, не перестаю поражаться твоему долготерпению и чувству такта. И желанию общаться з людьми з особливими розумовими потребами. Прости, Господи!
Станиславович, только не читайте десяток страниц назад, я там немного сорвался.)))
Владислав и мёртвого с могилы поднимет ))
Он меня даже на дуэль вызывал, пишет, что весит целых 94 килограмма ))
 
Цитата
Рыбоеды , бляць ...
https://www.youtube.com/watch?v=uKPFUEF76ho
 
Цитата
Рыбоеды , бляць ...
Владик, ты хочешь, что бы тебе целый форум хором  пиздюлей выписал или по одному ?))
Цитата
Пуцаки , бляць ! А вы даже не понимаете , кем я вас назвал ( смайл , что сильно ржот !!).
Просто мы культурные люди и тебя обижать не хотим, и вообще на дурачков не обижаемся.
 
ruse chat, нам будет тебя не хватать. Но бессмертных оленей в природе пока не существует.
Я тебе большую тайну открою. Среди твоих оппонентов есть как минимум двое действующих военных, и как минимум двое мобилизированных в 14-м - 16-м годах. Мне противно. Читая тебя просто становится противно. Ты дерьмо. Просто дерьмо.
 
Я б сюда никогда не пришел ( накуя вы мне нужны , рыбоеды , если вы по теме на интеллектуальном нуле ? ) просто меня задело , что  Олексу , достойного весьма немолодого человека , Учителя , котрый всю жизнь в школе за копейки , который воспитал победителя физолимпиады , у которого сыновья ученые , оскорбляет больным , дурным , підором всякое незрелое гамно , которое ничего в жизни пока не сделало , а только жрет и воздух портит , а остальной форум таких же гамнюков молчит и никто не вступился ! Это просто піздєц как водмутительно !
Поэтому я пришел сказать , кто вы есть , чтобы вы сдулись и не киздели больше своего ничтожного веса , неучи и недотепы.

Так понятно ?
 
Цитата

Поэтому я пришел сказать , кто вы есть , чтобы вы сдулись и не киздели больше своего ничтожного веса , неучи и недотепы.

Так понятно ?
И обосрался.
 
Цитата
Я б сюда никогда не пришел ( накуя вы мне нужны , рыбоеды , если вы по теме на интеллектуальном нуле ? )
Не обижайся, но я не увидел в тебе интеллектуала. Сейчас перечитаю заново твои посты, может я что то пропустил ))
Цитата
меня задело , что Олексу , достойного весьма немолодого человека , Учителя , котрый всю жизнь в школе за копейки , который воспитал победителя физолимпиады , у которого сыновья ученые , оскорбляет больным , дурным , підором всякое незрелое гамно , которое ничего в дизни пока не сделало , а только жрет и воздух портит , а остальной форум таких же гамнюков молчит и никто не вступился !
Да ты ДАртаньян ? А Олекса тогда кто ? Его ни кто не оскорблял, пока он людей не довёл. С ним вполне нормально общались адекватно его поведению на форуме, так что не нужно эмоций Владислав. Против него лично ни кто ничего не имеет, имеют против его слов, так же как и против твоих.
 
Я человек мягкий по натуре.....но.....ruse chat дутен пула, кизда мети. Гиждуллах:at:
 
Бармалей , не смеши меня - какие тут у меня оппоненты ?
Оппоненты - это те , кто контраргументирует по существу. А я пока читаю одни оскорбления и отвечаю на них.

А если меня оскорбляют , то мне все равно , кто меня оскорбляет : гражданский или военный.

Надеюсь , понятно .
 
ruse chat, храбрый портняжка. Выдохнул? Не лопнул от собственной значимости? Плохо. Слабо тебя расперло. Скучный ты олень! Не заплатят тебе.
 
ruse chat, ты зря на рыбаков попёр, ты неправ.
 
Цитата
ruse chat, кстати, ты зря на рыбаков попёр, ты неправ.
Можно и джигой в лоб получить:ap:
 
ruse chat, тебя ещё не оскорбляли. И даже не начинали. Так, мордой в дерьмо пару раз окунули, но по ходу не дошло. А говорил что умный. Ты даже одну линию выдержать не можешь, вон даже на русский перешел. Клоун ты. Не смешной.
Скучно. До ушка серого тебе как до неба.
 
Добре , мені потрібно на вправи , тому я вас залишаю.  Якщо захочете в мою відсутність щось погане про мене писати , то згадайте російське прислів'я: мужик на барина 20 лет обижался , только барин про это не знал ! ( смайл , що регоче ! )
 
фсё занавес)))))))))
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!