Страницы: Пред. 1 2 3 4 5
[ Закрыто ] Мова - символ держави!
 
8-й окремий батальйон Української Добровольчої Армії "Аратта"

8-й окремий батальйон Української Добровольчої Армії "Аратта" воює за українське!
Наша найсильніша оборонна зброя то є МОВА! Війна на Донбасі розпочалась через зневагу державної мови, і закінчиться тоді, коли її буде достатньо для перемоги, тому що мова - це історія, світогляд, і майбутнє, в якому ти хочеш жити!
 
Цитата
Кожен дивиться через свої окуляри. Перефразовуючи перл одного персонажа "окуляри вони не " по рождению", а від роботи над собою...

Думал мы имеем дело с матёрым человечищем, а оказалось с поневоленим унылым говном. К месту и не к месту цитирующим невинное  "по рождению", правда в сочетании с "рогулями" напрочь вынесшее остатки моска,  уставшего в результате многолетней нечеловеческой борьбы с москалями. Незламний и нескорений искоренитель байстрюков похоже так и не смог осилить, что же имел ввиду sibarit. Сочувствую...
 
Про мовну "толерантність" подолян та буковинців, яка виглядає скоріше  меншовартістю українця, очима туриста з Великої України.

Єгор Гуськов
17 липня 2016 р. ·
"Спостереження з подорожі західною Україною.

1. В Хмельницькому водій автобуса, який віз нашу групу до готелю, постійно слухав російські блатні пісні по радіо. Попрохав вимкнути. У відповідь почув фразу "Ви патріот України?" Не знаю, чи то він з мене кепкував, чи то дійсно думав, що тільки у якихось особливих патріотів може таке прохання виникнути. Пісні вимкнув.

До російськомовних пасажирів водій звертався то українською, то російською, то суржиком. Я підозрюю, що на суржик він переходив, щоб "сподобатись" туристам з Великої України. Бо це ж, мабуть, якось гоноровито для українця, коли до нього звертаються мовою колоніальних панів, відповідати чистою рідною.

2. Туристи з Великої України звертаються до адміністраторів готелю під Кам'янцем-Подільским російською за принципом "і так паймут". Адміністратори готелю відповідають туристам з Великої України російською за принципом "із вєжлівості".

Взагалі дуже нагадало ситуацію, коли в Єгипті араби звертаються до тебе російською, у сподіванні щось вдало продати. Таке враження, що для офіціантів в готелі було байдуже, чи люди до них приїхали з Рязані, чи з Запоріжжя.

3. Чернівці значно більш зрусифіковане, ніж я очікував. На центральній вулиці дві групи "музикантів" деруть під гітару жахливим голосом російський рок. Таке враження, що вони отримують гроші не від перехожих за свій спів, а від ФСБ за русифікацію міста.

В місті до тебе звертаються російською так, ніби ти її просто мусиш розуміти. Це ще більше лютить, ніж коли таке відбувається в Дніпрі.

Залишав місто з відчуттям зрадженості. Проводжав мене біля вокзалу танк "екіпажа Нікітіна", з совєтським прапором на боці. Гарний підсумок відвідування "столиці Буковини".

4. Тернопіль - Україна, як вона має бути. Зразкове місто, завершена форма сучасної української цивілізації."
 
Цитата
Про мовну "толерантність" подолян та буковинців, яка виглядає скоріше  меншовартістю українця, очима туриста з Великої України.

Єгор Гуськов
17 липня 2016 р. ·
"Спостереження з подорожі західною Україною.

1. В Хмельницькому водій автобуса, який віз нашу групу до готелю, постійно слухав російські блатні пісні по радіо. Попрохав вимкнути. У відповідь почув фразу "Ви патріот України?" Не знаю, чи то він з мене кепкував, чи то дійсно думав, що тільки у якихось особливих патріотів може таке прохання виникнути. Пісні вимкнув.

До російськомовних пасажирів водій звертався то українською, то російською, то суржиком. Я підозрюю, що на суржик він переходив, щоб "сподобатись" туристам з Великої України. Бо це ж, мабуть, якось гоноровито для українця, коли до нього звертаються мовою колоніальних панів, відповідати чистою рідною.

2. Туристи з Великої України звертаються до адміністраторів готелю під Кам'янцем-Подільским російською за принципом "і так паймут". Адміністратори готелю відповідають туристам з Великої України російською за принципом "із вєжлівості".

Взагалі дуже нагадало ситуацію, коли в Єгипті араби звертаються до тебе російською, у сподіванні щось вдало продати. Таке враження, що для офіціантів в готелі було байдуже, чи люди до них приїхали з Рязані, чи з Запоріжжя.

3. Чернівці значно більш зрусифіковане, ніж я очікував. На центральній вулиці дві групи "музикантів" деруть під гітару жахливим голосом російський рок. Таке враження, що вони отримують гроші не від перехожих за свій спів, а від ФСБ за русифікацію міста.

В місті до тебе звертаються російською так, ніби ти її просто мусиш розуміти. Це ще більше лютить, ніж коли таке відбувається в Дніпрі.

Залишав місто з відчуттям зрадженості. Проводжав мене біля вокзалу танк "екіпажа Нікітіна", з совєтським прапором на боці. Гарний підсумок відвідування "столиці Буковини".

4. Тернопіль - Україна, як вона має бути. Зразкове місто, завершена форма сучасної української цивілізації."

Если бы не танк "екіпажа Нікітіна", то где бы сейчас была та Буковина? А блатные песни тоже не люблю, а что в них любить?
 
Цитата
Если бы не танк "екіпажа Нікітіна", то где бы сейчас была та Буковина? А блатные песни тоже не люблю, а что в них любить?
Этот  физик - филолог постоянно намекает, что центральная и восточная Украина когда то  были в Россыйской империи и её язык - суржик язык крепостных крестьян, типа которыми мы были и остались. У чела видно 70 лет из памяти выпало и забывает, что его предки на конюшне у польского пана батрачили.  В его сознании они все были, не меньше чем гетьманами, а то, что их при совке украинскому языку с польского, мадьярского и румынского советские учителя с центра Украины переучивали, ему вспоминать не положено )))
 
Цитата
Єгор Гуськов
17 липня 2016 р. ·
"Спостереження з подорожі західною Україною.

Часом це не цей ?
Представители гей-сообщества покидают Крым из-за российской гомофобии
http://inosmi.ru/world/20141017/223741007.html
 
Цитата
Если бы не танк "екіпажа Нікітіна", то где бы сейчас была та Буковина? А блатные песни тоже не люблю, а что в них любить?
Якби не "танк Нікітіна", то Україна разом з Буковиною входили б зараз  до Європейського Союзу.
До речі, Чернівці для мене рідне місто.
Я там прожив 6 років, при чому найкращих, з 1974 по 1980 р.р. .
Відтоді, періодично, раз у 5 років буваю на зустрічах з однокашниками, географія яких   від Каліфорнії до Уралу.
Отже, ІМХО, те про що написав турист з Великої України відповідає і сьогоденню, і  недавньому минулому.
Ваш, дід Панас. (
 
Цитата
Якби не "танк Нікітіна", то Україна разом з Буковиною входили б зараз до Європейського Союзу.
А може б була в Фатерлянді ?
А ЕС може б називався не Европейський Союз, а Великий  Союз Третього Рейха ?
 Вам би сподобалось ))
Цитата
те про що написав турист з Великої України відповідає і сьогоденню
А це де ?
 
Стабильная "привада" тролля продолжается...:an: Не пора ли прекратить подносить дрова к костру инквизитора?:tongue::tongue::tongue:
 
Цитата
Не пора ли прекратить подносить дрова к костру инквизитора?
Скучно будет )))
 
"19 червня 2017, 12:33
Андрій Юсов
Активіст Євромайдану, директор Школи відповідальної політики
НЕВІДКЛАДНО ПРИЙНЯТИ ЗАКОН ПРО УКРАЇНСЬКУ МОВУ Відкрите звернення
Післязавтра реєстрація у Верховній Раді оновленого законопроекту N5670д "Про забезпечення функціонування української мови як державної"...
... співавторами стали аж 76 народних депутатів ...
"
 
Цитата
Якби не "танк Нікітіна", то Україна разом з Буковиною входили б зараз  до Європейського Союзу.
До речі, Чернівці для мене рідне місто.
Я там прожив 6 років, при чому найкращих, з 1974 по 1980 р.р. .
Відтоді, періодично, раз у 5 років буваю на зустрічах з однокашниками, географія яких   від Каліфорнії до Уралу.
Отже, ІМХО, те про що написав турист з Великої України відповідає і сьогоденню, і  недавньому минулому.
Ваш, дід Панас. (

Если Черновцы для Вас родной город, то потрудитесь хотя бы почитать историю этого города. А так получается, что тем кто для нас завоевал этот город, Вы отказываете в праве разговаривать на их родном языке.
 
Закони які покликані українізувати державу з аншлагом  проходять комітети ВРУ без врахування поправок націоналістів.

Цитата

Лариса Ніцой
... Вони вам БРЕШУТЬ. Нахабно і відверто. Як приклад - законопроект про освіту. В нього ми вносимо правки уже 9 місяців. Люди, 9 місяців війни за два слова навчання-вивчення! То що, внесли правки? Ні, так і проголосували за "навчання мовами меншин", а не "вивчення мов меншин", а це дві різні мовні політики.
Те саме буде із  законопроектом про мову. Автори і лоббісти в обох законопректів ті самі. Вас ДУРЯТЬ. Користаються вашою довірою і тим, що ви ще не стикалися, як ті правки вносити. Я стикнулася. 9 місяців ЩОДЕННОЇ роботи (перемовин, зустрічей, листів, консультацій, ходінь по кабінетах, брифінгів, круглих столів, нарад) результату не дали.
Який вихід? Давайте думати.

Вірш на злобу дня, Василь Симоненко, 1962 рік
Де зараз ви, кати мого народу?
 
Цитата
Який вихід? Давайте думати.
Какой выход? Лечится у психиатра и как можно быстрее.
 
Вахтанг Кіпіані, журналіст - гордість України і української історико-політичної публіцистики.
Історична правда з Вахтангом Кіпіані: ТОП-5 заборон української мови.
Українізація
 
Цитата
Опубліковано 24 черв. 2017 р.
Спершу російська імператриця одним наказом закриває альма-матер українських гетьманів.
Потім російський імператор забороняє українську мову на три десятиліття.
І нещодавно – українські депутати в самостійній країні узаконюють російську.
За 4 століття - більш як 400 заборон. Як намагались та чому так і не змогли знищити українську мову?
Вахтанг Кіпіані, журналіст - гордість України і української історико-політичної публіцистики.
Історична правда з Вахтангом Кіпіані: ТОП-5 заборон української мови.
Українізація
 
Уважаемый Алекса! Ваши размышления, мысли, доводы, аргументы по языковой проблеме в нашей стране понятны аргументированы и обоснованы,
но информационно исчерпали себя. Дальнейшие инсинуации только создают ненужные кривотолки и опасные провокации. Тема закрыта. Надеемся на понимание. Ждём Ваших репортажей, размышлений и советов о рыбалке и охоте. [INDENT][/INDENT]
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!