Юзер под контролем Администрации

Украина
0 подписчиков
34 / 0.02
Предпочитаемые сообщества:
fsfu, youtube, faq,
Он с нами с 02.02.2016 г.

Чемпіонат Київської області зі спортивної ловлі фідером

Чемпіонат Київської області зі спортивної ловлі фідером Фото №1

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення відкритого Чемпіонату Київської області зі спортивної ловлі риби фідером


1. Мета і завдання.


1.1. Широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

1.2. Відбір сильніших спортсменів КОФРС для участі у національних змаганнях під егідою ФРСУ (Федерація Риболовного Спорту України) в 2021 році;

1.3. Подальший розвиток спортивної ловлі риби фідером як виду спорту;

1.4. Підвищення рівня майстерності спортсменів;

1.5. Активізація навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;

1.6. Підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.


2. Строки та місце проведення змагань.


2.1. Чемпіонат Київської області зі спортивної ловлі фідером проводиться з 28 по 30 травня 2021 року на набережній ріки Дніпро в м. Українка Київської області.


3. Статус і характер змагань.


3.1. Чемпіонат Київської області проводиться згідно календарного плану КОФРС за Правилами затвердженими ФРСУ.

3.2. Залік особисто-командний. Склад команди – 5 учасників (4 основні + 1 запасний).

3.3. Сума реєстраційного внеску - 2400 гривень з команди. Змагання не прибуткові та некомерційні. Всі зібрані кошти витрачаються на технічне і суддівське забезпечення та на спортивні нагороди. Також, окрема сума буде виділена на фінансування участі команди КОФРС в Кубку України 2021.


4. Учасники.


4.1. Чемпіонат Київської області є відкритим, отже до участі у змаганнях допускаються команди, що складаються як з учасників федерацій риболовного спорту, так і з любителів ловлі риби фідером.

4.2. Вікові категорії учасників змагань: віком від 14 років та старші.

4.3. Склад команди: 5 учасників (4 основні + 1 запасний).

4.4. Учасники зобов’язані:

- дотримуватись правил поведінки на водоймі, правил змагань і даного Положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;

- бути екіпірованими відповідним чином для безпечної участі в змаганнях - беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;

- при погіршенні стану здоров’я негайно повідомити найближчого до спортсмена члена суддівської бригади;

- мати при собі міцну мотузку довжиною не менше 20 метрів та діаметром не менше 5 міліметрів для фіксації платформи (крісла, стільця тощо) на бетонному схилі дамби, також мати арматуру для кріплення для фіксації анкерів на бетонному схилі дамби.

4.5. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в місцях загального призначення.


5. Організація та керівництво проведенням змагань.


5.1. Керівництво проведенням змагань здійснюють управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації та Київська обласна федерація риболовного спорту (далі – Федерація).

5.2. Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення чемпіонату Київської області покладається на Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, головного суддю змагань, кандидатура якого рекомендована Федерацією, та Київську обласну федерацію риболовного спорту в особі керівника фідерного напрямку.

5.3. Безпосереднє проведення та суддівство здійснюється суддівською колегією згідно офіційних правил ФРСУ з лову риби на фідер (версія з доповненнями від 03.03.2021р. - https://fsfu.com.ua/.../2021/03/05/20210305082123-9448.pdf ) та даного Положення.

5.4. Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи змагань, проводять зважування та нагородження. Нагляд за роботою суддів здійснює Головний суддя змагань.

5.5. У випадку виявлення лояльного, або навпаки, упередженого відношення до учасників, такий суддя підлягає заміні та дискваліфікації.

5.6. Головний суддя турніру – суддя національної категорії Шевченко Олександр.


6. Журі.


6.1. Для вирішення виникаючих спірних ситуацій та застосування санкцій, передбачених правилами, створюється журі, що формується під час зборів капітанів.

6.2. Жюрі формується таким чином:

- Уповноважена особа Президентом КОФРС.

- Керівник фідерного напрямку Федерації - організатор змагань.

- Головний суддя змагань.

- Капітани команд-учасниць.

6.3. Всі спірні питання не прописані в діючих правилах, розглядаються жюрі. Рішення жюрі остаточне і оскарженню не підлягає.


7. Програма змагань (Регламент).


7.1. Чемпіонат Київської області з лову риби фідером 2021 року проводиться протягом трьох днів з 28 по 30 травня 2021 року на набережній ріки Дніпро в м. Українка Київської області.

7.2. Перший день (офіційне тренування, 28 травня, п’ятниця );

- 5:45 — заїзд

- 06:00 – 07:00 ( присутні лише капітани команд ) реєстрація команд, жеребкування боксів тренування команд (4 сектори підряд), брифінг капітанів, інструктаж

- 7:00 — вхід у зону (бокси тренування), підготовка

- 14:00 — урочисте відкриття змагань та проведення зборів капітанів команд, жеребкування зон першого туру змагань

7.3. Другий день (29 травня, субота);

- 05:30 — заїзд

- 6:00 – 6:30 — жеребкування секторів, перенесення обладнання до секторів

- 6:30 — вхід у зону змагань, підготовка

- 08:50 — старт закорму

- 9:00 — старт першого етапу

- 14:00 — фініш першого етапу

- 14:00 – 15:00 — зважування і підведення підсумків першого етапу змагань

- 15-00 ( присутні лише капітани команд ) жеребкування зон другого туру змагань.

7.4. Третій день (30 травня, неділя );

- 05:30 — заїзд

- 6:00 – 6:30 — жеребкування секторів, перенесення обладнання до секторів

- 6:30 — вхід у зону змагань, підготовка

- 08:50 — старт закорму

- 9:00 — старт другого етапу

- 14:00 — фініш другого етапу

- 14:00 — 15:00 — зважування і підведення підсумків змагань

- 15:00 — 16:30 — нагородження і урочисте закриття змагань

7.5. Присутність команд на всіх офіційних заходах обов’язкова.

7.6. Штрафні санкції.

7.6.1. Спортсмени, які порушують правила змагань, по рішенню суддівської колегії можуть бути зняті зі змагань. Реєстраційні внески порушникам не повертаються.

7.6.2. Під час змагань спортсменам заборонено вживання алкогольні та слабоалкогольні напої.

7.6.3. За відсутність повного складу команди під час урочистого відкриття змагань, офіційного тренування, нагородженні і урочистому закритті змагань – така команда може бути дискваліфікована.

7.7. Протести.

7.7.1. Кожний учасник має право подавати протест до суддівської колегії. Протест подається в письмовій формі на ім’я Головного судді, який розглядається суддівською колегією та журі до затвердження результатів змагань. Рішення щодо протесту приймається голосуванням членів суддівської колегії та жюрі та є остаточним.

7.8. Склад команди та нагородний фонд.

Спортсмени - 4, Запасний - 1. Медалями нагородного фонду в командному заліку нагороджуються 4 основних учасники команди.

7.9. Заявки на участь у змаганнях.

7.9.1. Командна заявка подається через онлайн-форму (https://forms.gle/aj75tHePAEyhWpHVA) та повинна містити наступну інформацію про учасників:

- П. І. Б. (повністю) кожного учасника, дата народження;

- Статус в команді (капітан, учасник, запасний);

- Телефон для комунікації.

7.9.2. Заявки та оплати за участь приймаються до 21 травня 2021 року (включно).


8. Безпека та підготовка місць проведення змагань.


8.1. Змагання проводяться відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України №2025 від 18 грудня 1998 року «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (із змінами), 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 р. № 58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», від 18.09.2020 № 54 «Про затвердження протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішень Київської обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також відповідних законодавчих та нормативно – правових актів.

Відповідальність за дотримання протиепідемічних заходів під час проведення заходу покладається на організаторів змагань – Президента Федерації та керівника фідерного напрямку КОФРС.


9. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів.


9.1. Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у чемпіонаті Київської області, нагороджуються медалями відповідних ступенів Федерації.

9.2. Переможці і призери у командному заліку нагороджуються медалями і кубками відповідних ступенів Федерації.

9.3. Переможці визначаються за мінімальною сумою місць.


10. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників.


10.1. Витрати на організацію та проведення чемпіонату Київської області здійснюються за рахунок Федерації та інших позабюджетних коштів залучених Федерацією, використання яких не суперечить чинному законодавству України.

10.2. За кошти організацій, що відряджають, здійснюються всі витрати з участі спортсменів та тренерів у змаганні: оплата проїзду та добових під час переїзду учасників, перевезення спортивної техніки та інвентарю до місця проведення змагання, харчування та проживання.


11. Строки та порядок подання заявок на участь.


11.1. Заявки на участь у чемпіонаті Київської області подаються в онлайн формі за посиланням (https://forms.gle/aj75tHePAEyhWpHVA). Заявки приймаються до 24:00 21.05.2021 року. Про прийняття заяви команди сповіщають через смс на номер телефону, вказаному у заявці команди.

11.2. Після підтвердження отримання заяви команди повинні в термін до 24:00 21.05.2021р. оплатити реєстраційний внесок, чим підтвердити свою участь в турнірі (номер карти буде вказано в смс про прийняття заяви). Підтвердження отримання коштів буде надіслане в смс на номер телефону, вказаному у заявці команди.

11.3. До змагань допускаються команди, які підтвердили в установлений термін свою участь.

11.4. Протоколи з результатами змагань подаються протягом п’яти календарних днів після закінчення змагань на адресу Управління молоді та спорту Київської обладміністрації.


Президент Київської обласної федерації риболовного спорту Бацула В.Ю.

развернуть

Чемпіонат України з лову форелі в озерах 2021

Чемпіонат України з лову форелі в озерах 2021 Фото №1

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення «Чемпіонату України з лову форелі - 2021», 17.04 - 18.04.2021р.


1. Мета і завдання


«Чемпіонат України з лову форелі в озерах - 2021» проводиться з метою:


1.1.Розвитку риболовного спорту в Україні, активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, клубах, ФСТ та відомствах.

1.2.Визначення кращих спортсменів України та підготовки їх до участі в міжнародних змаганнях з риболовного спорту, присвоєння спортивних розрядів та звань.

1.3.Підвищення майстерності спортсменів.

1.4.Пропаганда здорового способу життя та популяризація риболовного спорту.


2. Організатори і суддівство


2.1.Загальне керівництво, організацію та проведення змагань здійснює Міністерство у справах молоді та спорту, Федерація Риболовного Спорту України та Федерація Риболовного Спорту Київської області.

2.2.Безпосереднє проведення змагань здійснює Федерація Риболовного Спорту Київської області та суддівська колегія, згідно з діючими правилами проведення Всеукраїнських змагань з лову форелі в озерах і даного "Положення".

2.3.Головний суддя змагань – суддя національної категорії Шевченко Олександр.

Головний секретар змагань – Дехтяренко Наталія.

2.4.Судді здійснюють контроль дій учасників, заповнюють протоколи змагань, підводять підсумки та нагородження. Контроль роботи суддів здійснює журі змагань. У разі виявлення лояльного або, навпаки, упередженого ставлення до учасників, такий суддя підлягає заміні та дискваліфікації.

2.5. Бригада суддів складається з 12-15 осіб.


3. Жюрі


3.1. Для вирішення виникаючих спірних ситуацій та застосування санкцій, передбачених правилами, створюється журі, що формується під час зборів капітанів.

3.2. Жюрі формується таким чином:


- Президент ФРСУ або особа, уповноважена ним.

- Голова обласної Федерації - організатор змагань.

- Присутні члени президії ФРСУ.

- Головний суддя змагань.

- Капітани команд-учасниць (кілька осіб).


3.3. Всі спірні питання не прописані в діючих правилах Б/С, розглядаються жюрі. Рішення жюрі остаточне і оскарженню не підлягає.


4. Місце і час проведення


4.1. Змагання проводяться 17.04- 18.04. 2021р.

Місце проведення: «Вовкове озеро» с. Паришків, Баришівський район, Київська область


5. Статус і характер змагання


5.1.Змагання проводяться під егідою Федерації Риболовного Спорту України, організатори - Федерація Риболовного Спорту Київської області. Змагання не є комерційними.

5.2.Змагання особисто-командні. Склад команди: два спортсмени - учасника та один запасний (можливий тренер).


6. Участники


6.1.До участі у змаганні допускаються команди обласних Федерацій риболовного спорту, по дві команди від Федерації.

6.2.До участі у змаганні допускаються особи віком старше 18 років з відповідним станом здоров'я, які отримали запрошення організаторів.

6.3.Додаткові квоти команд від обласних Федерацій:


- Київська область - 1 команда як організатор змагань.


6.4.Учасникам присвоюється реєстраційний номер, який буде перепусткою на змагання та атрибутом для встановлення особи спортсмена.

6.5.Учасники зобов'язані:


- дотримуватись правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;

- дотримуватись правил змагань і даного положення;

- дотримання морально-етичних норм поведінки в суспільстві;

- бути екіпірованим належним чином для безпечної участі в змаганні;

- беззастережно дотримуватись розпорядження і вказівок суддів;

- при погіршенні стану здоров'я терміново повідомити головного суддю.


6.6.Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких може привести порушення ними правил поведінки на водоймі, правил техніки безпеки, спортивного режиму, норм поведінки у громадських місцях.


7. Програма змагань


«Чемпіонат України з лову форелі в озерах - 2021» проводиться протягом двох днів.


День заїзду та реєстрації, перший день - 17 квітня 2021 року:


- 06.00 - 07.00 Заїзд, реєстрація та розміщення учасників.

- 07.00 - 07.30 Урочисте відкриття, представлення учасників та суддів змагань, жеребкування.

- 08.00 - 12.00 8 відбіркових турів змагань. Активний лов риби (Триває 2 години 40 хвилин).

- 12.00 - 12.45 підведення підсумків відбіркового етапу, визначення 8 кращих спортсменів по рейтингу.

- 12.45 - 12.55 шикування, оголошення 8 спортсменів, що проходять до фінальної частини.

- 13.00 - 13.20 ¼ фіналу.

- 13.30 - 13.50 ½ фіналу.

- 14.00 - 14.20 фінал за 1 та 2 місце, та 3 і 4 місця.

- 15.00 - 15.30 шикування, оголошення результатів першого тура змагань.


Другий день - 18 квітня 2021 року:


- 06.00 - 07.00 підйом, підготовка до змагань.

- 07.00 - 07.30 жеребкування 2 туру змагань.

- 08.00 - 12.00 8 відбіркових турів змагань. Активний лов риби (Триває 2 години 40 хвилин).

- 12.00 - 12.45 підведення підсумків відбіркового етапу, визначення 8 кращих спортсменів по рейтингу.

- 12.45 - 12.55 шикування, оголошення 8 спортсменів, що проходять до фінальної частини.

- 13.00 - 13.20 ¼ фіналу.

- 13.30 - 13.50 ½ фіналу.

- 14.00 - 14.20 фінал за 1 та 2 місце, та 3 і 4 місця.

- 15.00 - 15:30 шикування, оголошення результатів 2 тура змагань, та змагань в цілому. Нагородження переможців та урочисте закриття змагань.  


8. Загальні положення


Змагання проводяться згідно діючих Правил проведення Всеукраїнських змагань з лову форелі в озерах.


8.1.До заліку приймається лише форель.

8.2. Чемпіонат України проводиться в один етап.

8.3. «Чемпіонат України з лову форелі в озерах – 2021» - змагання особисто-командні і проводяться в два тури. Тривалість туру 6 годин. У кожному турі 8 відбіркових та 4 фінальні етапи. Тривалість активного лову одного туру 4 години.

8.4. Акваторія лову складає одну зону.

8.5. На жеребкуванні визначаються сектори для кожного туру окремо в перший та другий день.

8.6. Спортсмен, котрий спізнився на старт починає лов, але час фінішу для нього залишається незмінним.

8.7. Після сигналу «фініш» кожного туру дається 10 хвилин на перехід. За 1 хвилину до сигналу «старт» та «фініш» головний суддя попереджає спортсменів про це.

8.8. Розмітка секторів проводиться до старту першого туру.

8.9. Учасникам змагань забороняється виходити за межі зони та заходити в неї без дозволу судді під час туру.

8.10. Спортсмени використовують для лову одне вудилище спінінга. Запасні вудилища (кількість не обмежена) знаходяться тільки в своєму секторі.

8.11. Довжина вудилища не повинна перевищувати 2,74 м.(9 футів)

8.12. Спортсмен зобов'язаний здійснювати ловлю в межах свого сектора. Забороняється здійснювати закидання в чужі сектори. Риба, що клюнула в чужому секторі, не зараховується.

8.13. Спортсмен зобов'язаний вивести рибу в межах свого сектора. Використання підсака обов'язкове. Виходити з сектора при виведенні риби заборонено - риба не зараховується.

8.14. Риба вважається зарахованою, якщо спортсмен торкнувся внутрішньою частиною сітки підсаки до риби, але при умові виконання інших пунктів правил.

8.15. Одразу після того як спортсмен упіймав рибу, вона негайно відпускається. Дозволено використовувати релізора у випадку, якщо риба була впіймана не на силікон. Для силікону використання релізора заборонено.

8.16. Відпускання риби перед використанням релізора можливе коротким підкиданням риби над поверхнею води. Якщо приманка самостійно відчепилася від риби в підсаку, риба вважаться зарахованою і може бути відпущена. У разі, якщо після відпускання риби до води, перед використанням релізора, риба торкнулася берега – така риба до заліку не приймається.

8.17. У разі, якщо риба доторкнулася до берегу під час виважування, така риба до заліку не приймаються.

8.18. Риба, яка травмувалася, вилучається суддею, про це спортсмен має обов’язково попередити суддю.

8.19. Дозволено застосування тільки штучних приманок. Приманка може бути оснащена не більше, ніж двома одинарними безбородими гачками. Допускається використання тільки однієї приманки.

8.20. Кількість деталей приманки не обмежується, але всі деталі повинні бути з'єднані між собою жорстко або шарнірно. Допускається використання повідків для кріплення приманки до волосіні або шнуру. Не допускається використання повідків для з'єднання різних деталей приманки, коли такий повідець не знаходиться всередині приманки або розташовується впритул до корпусу приманки. Забороняється застосування вантажу, стабілізаторів і поплавців на окремих повідках (окремо від приманки).

8.21. Учасникам змагань забороняється:


- використовувати методи лову, що відрізняються від спінінгових;

- починати ловлю до початку змагань (сигналу «старт»);

- продовжувати ловити після закінчення змагань (сигналу «фініш»);

- приймати допомогу від сторонніх осіб;

- приймати чи передавати виловлених риб від других учасників або третіх осіб;

- використовувати токсичні або отруйні речовини, які можуть привести до загибелі або хвороби риби;

- травмувати рибу об берег водойми при виведенні з води (риба, має бути вилучена з води підсаком), в іншому випадку, спіймана риба не зараховується;

- тренуватися в зоні проведення змагань після відкриття змагань;

- розводити багаття, вживати спиртні напої;

- купатися в зоні змагань.


8.22. Заходити в воду заборонено.


9. Штрафні санкції9.1. Спортсмени, які двічі порушили правила змагань, за рішенням жюрі можуть бути зняті із змагань.

9.2. Реєстраційні внески порушника не повертаються.


10. Протести


10.1.Кожний учасник має право подати протест у суддівську колегію.

10.2.Протест подається в письмовій формі на ім’я головного судді в довільній формі протягом години після завершення туру. Протест розглядається жюрі до ствердження матеріалів результатів туру.

10.3.Рішення по протесту приймається на загальних зборах жюрі методом голосування і є незмінним.


11. Підведення підсумків, нагородження


11.1.Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської колегії.

11.2.Переможець та призери в командному заліку визначаються за найменшого сумою місць, заробленою командою протягом 2-х турів. Командне місце після кожного туру визначається сумою місць зайнятих учасниками однієї команди у різних зонах. Тобто, чим менше ця сума, тим вище командне місце. Особисте місце спортсмена визначається місцем, що посів спортсмен в відбіркових, або фінальних турах згідно діючих правил проведення Всеукраїнських змагань з лову форелі в озерах спінінгом з берега

11.3.Переможці нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів. Призери нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.

11.4.Організатори та спонсори змагань залишають за собою право встановлювати номінації для нагородження, що не вказані у даному положенні.


12. Умови реєстрації. Заявки


12.1. Учасники прибувають на місце змагань самостійно за свій рахунок. Час прибуття - не пізніше 07.00 год. 17 квітня 2021 року.

12.1.1. Добровільний реєстраційний внесок становить – 2500 грн. з особи.

12.2 Розміщення спортсмени беруть на себе.

12.3. Заявки приймаються у стандартній формі.


- назва команди;

- Федерація, що направляє команду;

- ПІБ обох спортсменів;

- номер телефону, E-mail.


12.4. При реєстрації команди, безпосередньо на водоймі, необхідно мати:


- заявку (заявка на одну команду), оформлену належним чином: з підписами керівника обласного управління по спорту, головою обласної Федерації, лікаря, та тренера команди (оригінал);

- індивідуальну страховку на кожного спортсмена, в тому числі і запасного (оригінал).


При відсутності одного з двох документів спортсмен або команда автоматично не допускаються до змагань.


Федерації , які не перерахували членські внески до ФРСУ, до змагань не допускаються.


13. Тренування на водоймі дозволено до 15.04 включно


Попередні заявки надсилаються електронною поштою: kbezverkhyi@gmail.com

развернуть

Календар всеукраїнських змагань з риболовного спорту на 2021 рік

Календар всеукраїнських змагань з риболовного спорту на 2021 рік Фото №1


Вулична риболовля.


Чемпіонат України, 9-11 липня 2021 р., м. Дніпро (набережна), р. Дніпро.


Кубок України, 6-8 серпня 2021 р., м. Вінниця (набережна), р. Південний Буг.


Ловля на донну вудку.


Кубок України, 2-4 липня 2021 р., Київська область, водойма Шаліївка.


Чемпіонат України, 13-15 серпня 2021 р., Волинська область, водойма Кричевичі.


Ловля форелі в озерах.


Чемпіонат України, 17-18 квітня 2021 р., Київська область, м. Баришівка, "Вовкове Озеро".


Кубок України, 16-17 жовтня 2021 р., Київська область, м. Баришівка, "Вовкове озеро".


Ловля хижої риби спінінгом з каяку.


Кубок України, 17-19 вересня 2021 р., Полтавська область, база "Берег".


Чемпіонат України, 19-21 листопада 2021 р., Черкаська область, с. Сокирне.


Ловля риби спінінгом з човна.


Кубок України, 23-26 червня 2021 р., Полтавська область, Світлогірське, Кам'янське водосховище, база "Берег".


Чемпіонат України, 20-23 жовтня 2021 р., Дніпропетровська область, р. Дніпро та р. Самара, база "Острів".


Ловля риби спінінгом з берега.


Чемпіонат України, 14-16 травня 2021 р., Полтавська область, Диканський район, с. Горбатівка.


Кубок України, 10-12 вересня 2021 р., Одеська область, водойма Барабой.


Спортивна ловля фідером.


Кубок України, 11-13 червня 2021 р., Херсонська область, Каховський канал.


Чемпіонат України, 06-08 серпня 2021 р., Київська область, м. Вишгород (набережна).


Ловля риби поплавцевою вудкою.


Чемпіонат України, 28-30 травня 2021 р., м. Київ.


Кубок України, 01-03 жовтня 2021 р., Харківська область.


Спортивна ловля коропу.


Кубок України, 24-27 травня 2021 р., Донецька область, Мар'ївське водосховище.


Чемпіонат України, 05-08 липня 2021 р., Львівська область, озеро Прилбичі.


Чемпіонат України серед жінок, 08-11 липня 2021 р., Львівська область, озеро Прилбичі.


Ловля риби нахлистом.


Чемпіонат України, 21-22 серпня 2021 р., Польща, Підкарпатське воєводство, с. Звєжинь, р. Сян.


Кубок України, 22-23 жовтня 2021 р., Київська область, м. Баришівка, "Вовкове озеро".


Чемпіонат України з нахлистового кастингу, 24 жовтня 2021 р., м. Київ, о. Гідропарк, протока "Венеціанська".


Українська форелева ліга.


УФЛ 1, 12-13 червня 2021 р., Івано-Франківська область.


УФЛ 2, 24-26 вересня 2021 р., Івано-Франківська область.


Відбори, 26-30 вересня 2021 р., Івано-Франківська область.


Запасна дата 2-ї ліги та відборів, 22-29 2021 р., Словаччина, м. Вранов.


Затверджено Президією ФРСУ 10.03.21 р.

развернуть

Ice Masters 2021

Ice Masters 2021 Фото №1

06 березня 2021 року на Бучанському Водосховищі Киевскої області відбудеться Перший комерційний турнір по підльодному лову на мормишку.


Організатори: Double Perch и Levchenko Vitalii


Бучанське Водосховище

развернуть

FLAGMAN Кубок України з ловлі риби на мормишку з льоду 2021

FLAGMAN Кубок України з ловлі риби на мормишку з льоду 2021 Фото №1

Положення


проведення FLAGMAN Кубку України з ловлі риби на мормишку з льоду 2021.


Цілі і завдання


FLAGMAN Кубок України з риболовного спорту з ловлі риби на мормишку з льоду (далі – Кубок України) проводитися з метою:


широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;

підвищення рівня майстерності спортсменів;

відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях;

активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;

підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.


Строки та місце проведення змагань


FLAGMAN Кубок України проводиться з 12 по 14 лютого 2021 року у місті Рівному, на міському озері «Басів Кут».


Організація та керівництво проведенням змагань


Керівництво проведенням змагань здійснюють Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Федерація риболовного спорту України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення FLAGMAN Кубку України покладається на департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації та головного суддю змагань, кандидатура якого рекомендована Федерацією і затверджується наказом Мінмолодьспорту.

Відповідальна особа за дотримання учасниками відповідних санітарних та протиепідемічних заходів Копчак Сергій Іванович


Учасники змагань


До участі у FLAGMAN Кубку України допускаються команди та спортсмени Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва і Севастополя.

Вікові категорії учасників змагань – дорослі 18 років та старші.

Форма одягу учасників змагань спортивна, відповідно до вимог Правил спортивних змагань з риболовного спорту (далі – Правила).

Рівень допуску до змагань (за кваліфікацією):

Дорослі – не нижче ІІ розряду.

Кількість учасників від регіону: 5 спортсменів та 1 тренер – представник, допускається наявність одного запасного спортсмена.


Характер заходу


Змагання особисто-командні, проводяться відповідно до Правил та цього положення.

Недисциплінована і груба поведінка учасника під час проведення змагань, неетична або груба поведінка відносно судді, інших спортсменів а також інших офіційних представників ФРСУ - жовта картка.

Пункт 1.8 Дисциплінарного кодексу ФРСУ - Дисциплінарні санкції застосовуються за неспортивну поведінку, порушення правил змагань та/або порушення Статуту ФРСУ, положень, прийнятих Президією ФРСУ, рішень ФРСУ, норм спортивної етики, норм та вимог регламентів, рішень, положень, чинних на той час.


Програма проведення змагань


Змагання проводяться за умови дотримання карантинних норм, а також інших вимог законодавства в частині запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

з урахуванням фактичних обставин щодо епідемічної ситуації та зонування

на дату проведення змагань, і відповідно до вимог щодо одночасного перебування учасників (спортсменів, тренерів, суддів) у спортивній споруді (місці проведення змагань).


Проведення змагань відбувається без глядачів за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.


Програма змагань:


12 лютого 2021 року – приїзд учасників до 00.00 годин

09.00 – 15.00 – офіційне тренування;


13 лютого 2021 року – перший тур.


07.00 – 08.00 – реєстрація учасників, жеребкування;

08.00 – 08.30 – урочисте відкриття змагань;

08.30 – 09.30 – підготовка до старту;

10.00 – старт змагань;

13.00 – фініш;

13.00 – 15.00 – зважування та підведення підсумків першого туру змагань;


14 лютого 2021 року – другий тур.


07.00 – 08.30 – підготовка до старту;

09.00 – старт змагань;

12.00 – фініш.

12.00 – 13.30.–. зважування та підведення підсумків другого туру змагань;

13.30 – 15.30 – оголошення результатів та нагородження переможців, урочисте закриття змагань.

15.30 – Роз’їзд учасників змагань.


Допускається проведення змагань за умови, що в спортивних змаганнях братимуть участь не менше 5 спортсменів у кожній спортивній дисципліні.


Безпека та підготовка місць проведення змагань


Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно

до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025

"Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів" та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня

2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (із змінами), постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 № 58 "Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"

та за згодою департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації

на проведення Кубку України.


Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів


Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у FLAGMAN Кубку України в командному та особистому заліку, нагороджуються дипломами та медалями Федерації відповідних ступенів.

Переможці визначаються за мінімальною сумою місць.


Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників


Витрати на організацію та проведення змагань здійснюються за рахунок позабюджетних коштів, залучених Федерацією, використання яких не суперечить чинному законодавству України.

За кошти організацій, що відряджають, здійснюються всі витрати з участі спортсменів та тренерів у змаганні: оплата проїзду та добових під час переїзду учасників, перевезення спортивної техніки та інвентарю до місця проведення змагання, харчування та проживання.

Організаційний внесок від команди становить – 6000,00грн. (1200,00грн з учасника).


Строки та порядок подання заявок на участь


Попередні заявки на участь спортсменів у FLAGMAN Кубку України надсилаються до 10.02.2021 року на електронну адресу: kopchak@meta.ua; та Lewit66@gmail.com. Прийняті заявки будуть опубліковані на форумах Федерації.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту областей, АР Крим, м. Києва і Севастополя, лікарем, страхові поліси, та довідки з результатами експрес-тестуванням на визначення антигену до вірусу COVID-19, на офіційному бланку завіреному печаткою.

Для участі у змаганнях допускаються команди та учасники,

які підтвердили в установлений термін свою участь.

Звіт головного судді змагань, протоколи результатів змагань, заявки (іменні та командні), надсилаються протягом п'яти календарних днів після закінчення змагань листом від Федерації, у паперовому вигляді,

до Мінмолодьспорту за адресою: вул. Еспланадна, буд. 42, м. Київ, Україна,

або в електронному вигляді на електронну адресу: correspond@msms.gov.ua.

Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів

та призові місця команд-учасників з фотографіями зі змагань надається Федерацією до Мінмолодьспорту у день закінчення змагань (не пізніше 8.00 наступного дня) на електронні адреси: сhervotoka4@gmail.com та denysovrp.net.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!