В гостях у струмкової форелі


В неділю побували на одній гірській річці. Виїхали вночі так як далеченько тай, дороги наші не тішать! В 05:30 на місці. Погода похмура- небо затягнуто густими хмарами,дує слабкий вітер. Швидко переодягаємось,збираємо спіннінги і до води! Перші закиди, перші проводки. Помало рухаємось в гору обловлюючи всі перспективні місця де б могла стояти риба, але все марно форелька не радувала нас своєю присутністю. В голові почали проскакувати різні думки. Можливо неправильно підібрана приманка? А може пов"язано із зміною погоди, риба пасивна і відмовляється від будь-чого? АА може вже і тут попрацювали "Любителі природи" яких в теперішній час розвелося більше ніж порядних рибалок? І в цю хвилину ланцюг негативних міркувань перериває легеньке "ТЮК"! На душі відлягло. В голові тепер іші думки: " що їй запропонувати, щоб заробити ще один вихід?" вибір пав на провірену обертову блешню RV. Знову закид в ту саму точку, проводка і втім самім місці знову покльовка-СИДИТЬ! Та ненадовго, робить невелику свічку і сходить. Через декілька хвилин і в Юри покльовка- перша господарка ріки в заліку:

 

 

Швидка фотосесія і форель повернулась в ріку! І тут справи пішли на краще. То тут то там вдавалось піймати невеликих красивих рибок.

Рухаючись в верх по течії зустрічаєм гарну ямку. Я вирішую попробувати тяжчу коливалу, і на третьому закиді- сильний удар- фрикціон побіг. І тут ріка подарувала справжню королеву ріки:

Швидко знимкую і відпускаю назад в рідну стихію:

Хочу відмітити що при виважуванні така рибина завдала жару! Адреналін зашкалює!: Але як виявилось це ще не послідній сюрприз який подарувала нам ріка.

 Вертаємось до авто щоб трохи перекусити. Відпочивши та скушувавши чаю звареного з місцевого джерела вирішуєм йти в низ, і як згодом вияснилось недарма. Нижче зустрічались глибоченькі ямки. В одній з них у Романа (Шишкін) сильна покльовка, затріщав фрикціон. Після короткочасної боротьби на поверхню показався "ЦАР ріки"- дунайський лосоь (головатиця, головач) це була справжня несподіванка. Спокусився на коливалку Smith. Швидко фтографія на пам"ять і відпускаєм:

На слідуючому місці анологічна ситуація в мене:

знову фото та відпускання!

 Свого головача спіймав і Юра:

 І так на кожній ямці-плесці попадався головач правда були і зовсім малята:

На більш швидкій течії проскакувала і форелька :

В загальному було зловлено 16 головачів а також біля троьох десятків форелей на троьох!

 Рибалкою дуже задоволений! Відпочинок просто супер, а природа просто клас!

Комментировать
Мог бы быть интересный и красивый блог! Но блоггеру было лень поставить фото. Потому нас пользователей решили накормить ссылками. Это неуважение к пользователям ресурса. Ну лень,так лень. А мне например лень проголосовать за такой "блоХ"
Прошу вибачення перший раз пишу тут! Думав що можна покласти фото з piccy.info- не получилось! Тепер все виправив.
О,це друга справа! Від мене 5! Гарні фото,гарний блог! Дякую вам!
я гдето читал , что если берешь руками форель, то уже можно и не отпускать,так как она получает ожоги которые для нее фатальны....Если рыбалка спортивного интереса,то используют "Лип грипы" ...помоему так ))
а так фото хороши,да и рыбалка с уловом)
Форель нормально живет после рук!
Якщо руки змочені водою- нічого страшного з нею не станеться!
После исправления блог стал похожим на блог! Отличная рыбалка на реке!
Супер відпочинок и риболовля. Дякую за блог и за гарний настрій. Так тримати.
Дякую! Буду старатись!
Хорошая рыбалка ! А лучше всего -что отпускаете пойманную рыбу .Такую красоту есть -грех !Удивительно ,что еще она там выжила и развелась -видимо не Вы одни ловите и отпускаете .За это Вам мое почтение !Так тримати ,друзі !
Дуже добре!Сподобалось!
Гм как по нашему так оно и то и то - форелька, но как бы то ни было поздравляю с отличным ловом и главное с цивилизованным подходом к вопросу "поймал - отпусти" 5++++++++++
..дуже-дуже гарна рибка)
Отличный блог. Поздравляю с уловом.
Если не секрет, где можно половить форель чисто из спортивного интереса? (Просто необходимо для тренировки).
Форелевая рыбалка красивая в любом её проявлении. Спасибо.
Классно, слов нет!!! Когда ни будь, и я попаду на такую рыбалку! Спасибо!! 5++
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!