Вже довелося зустрітися з комарями цього року?


Якщо ти не дуже радий подібним зустрічам, щиро радимо тобі спробувати Thermacell Patio Shield! Ций пристрій захистить тебе від настирливих комарів на відкритому повітрі, в альтанці або на терасі. 

Принцип його роботи заснований на нагріванні пластини з репелентом, в результаті чого утворюються випаровування, які відлякують комах.

Що найважливіше, він працює без запаху та розбризкування - ти можеш сміливо ставити пристрій в центр столу та насолоджуватися їжею. 


Пристрій від комарів Thermacell Patio Shield Mosquito Repeller застосовується для захисту від настирливих москітів на відкритому повітрі, в альтанці або на терасі. Він створює 5-ти метрову зону захисту, куди комарі не будуть залітати. Таким чином, можна поставити пристрій, наприклад, в центр столу і насолоджуватися вечерею на природі. Принцип його роботи заснований на нагріванні пластини з репелентом, в результаті чого утворюються випаровування, які відлякують комах. Тепло виділяється за допомогою невеликого газового балона, що йде в комплекті. При цьому немає відкритого вогню, а лише невелике тління всередині корпусу, в результаті чого конструкція є абсолютно безпечною. Для контролю пристрою передбачений індикатор, який горить помаранчевим кольором під час його роботи. Випаровування, які виділяються, не мають шкідливих речовин і неприємного запаху, дозволяючи комфортно перебувати в зоні його дії.

У комплект Thermacell Patio Shield Mosquito Repeller входить один газовий балон і 3 пластини з репелентом, що розраховано на 12 годин безперервної роботи. При необхідності ці витратні матеріали можна докупити окремо.- надійний захист від комах на площі до 20 кв. метрів;

- ідеально підходить для відпочинку на природі;

- зручна стаціонарна конструкція;

- малі габарити і низька вага;

- зручний у користуванні - без запаху і розбризкування;

- в комплекті 1 картридж з газовою сумішшю і 3 пластини з репелентом на 12 годин безперервної роботи.


Ціна - 1'090 грн.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!