Знищено браконьєрскі знаряддя лову риби


Під час проведення рибоохоронних рейдів державними інспекторами Чернігіврибоохорони вилучаються різноманітні заборонені засоби і знаряддя лову водних біоресурсів, які відразу передаються до складу конфіскованого майна та зберігаються як доказова база до адміністративних матеріалів, а також заборонені знаряддя лову риби власників яких втановити не вдалося.

07.07.2015 року комісією по оцінці конфіскованого і безгосподарського майна та подальшого розпорядження ним, в присутності представника ДПІ у м. Чернігові та представника Фінансового управління міської ради м. Чернігова було знищено 216 браконьєрських знаряддя лову, загальною довжиною понад 4 кілометри.

 

Серед найбільш популярних знарядь та засобів лову серед браконьєрів залишаються: промислові знаряддя лову – зяберні сітки, «екрани» та жаки.

 

Для добування водних біоресурсів забороняється  застосовувати вогнепальну зброю, електрострум, вибухові або отруйні речовин, інші заборонені знаряддя лову, промислові знаряддя лову особами, які не мають дозволу на промисел. Забороняється ввезення в Україну електроловильних систем (електровудок), монониткових (волосінних) сіток та інших засобів добування риб, заборонених законом. Чернігіврибоохорона нагадує про заборону реалізації заборонених знарядь лову на ринках області підприємцями та фізичними особами.

 

Виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу, а також збут незаконно добутої продукції карається накладенням штрафу від 158 до 357 грн. з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення. Забороняється також реклама, а так само будь-яка інша діяльність з рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу, що карається накладенням штрафу на громадян від 850 до 1700 грн., і на посадових осіб рекламодавця або розповсюджувача реклами від 1700 до 4250 грн.

Комментировать
Штрафи просто мізерні.
штрафи не мізерні, просто штрафують 1% браків а решту кришують. Друга проблема мало рейдів.
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!