13 сомів за 5,5 тис.грн. – «улов» чернігівського браконьєра.


Попри численні попередження Чернігіврибоохорони про противозаконність вилову водних біоресурсів забороненими знаряддями лову браконьєри продовжують займатися своєю «улюбленою справою». У цьому пересвідчились державні інспектори Чернігіврибоохорони під час проведення чергового рибоохоронного рейду 2 березня поточного року.

На річці Дніпро поблизу с. Прохорів о 16 20,   інспекторамизатримано громадянина К. мешканця м.Чернігова, який виловив 13 шт. сомів загальною вагою 21,3 кг., забороненим знаряддям лову риби – «драчем». Противозаконними діями «горе рибалка»  завдав  збитків рибному господарству України на 5525 грн.

 

По даному факту складений протокол про адміністративне правопорушення направлено до Чернігівського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

Чернігіврибоохорона просить про всі факти правопорушень рибоохоронного законодавства повідомляти на телефони «гарячої лінії» Чернігіврибоохорони 099-112-13-44 та (0462) 937-557, які працюють цілодобово.

Закликаємо всіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах  Чернігівщини, телефонувати на номери «гарячої лінії» в ту саму хвилину, коли побачили правопорушення, щоб можна було оперативно відреагувати на ситуацію та затримати браконьєра.

Джерело: сайт Чернігіврибоохорони

Комментировать
Так сомы кому достались?
Как обычно достались..
"Утилизировали", потом грибы подгазетники на Прохорове под деревьями круглый год "растут".
А че сума такая маленька?!!
Дык кума ж поймали))))
громодянын К - Кум )))
Дійсно,чого сума така маленька? Довбонули тисяч 500, о тоді бажання може і пропало.
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!