Першотравневий «улов» Чернігівського рибоохоронного патруля.


Вже місяць триває весняно – літня заборона на вилов водних біоресурсів, але численні факти зафіксованих порушень говорять про те, що несумлінним рибалкам жодна заборона не заважає.

За квітень 2017 року державними інспекторами рибоохорони зафіксовано 45 порушень рибоохоронного законодавства, з них 36 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову).

Травневі свята, також, не минули без «улову» для державних інспекторів Чернігівського рибоохоронного патруля.

В ході рибоохоронного рейду 01.05.2017 на р.Дніпро поблизу с.Пустиньки о 23 20  державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Чернігівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Чернігівській області затримано двох мешканців м.Чернігова, які пізньої пори ловили рибу зяберною сіткою, що є забороненим знаряддям лову.

«Улов» видався, напрочуд, вдалий, аж 86 кг. риби! Серед виловленої риби були: лящ - 40 шт., білизна - 1 шт., судак -  1 шт., карась сріблястий - 15 шт. Обійдеться рибка браконьєрам у 7820 грн.

Цієї ж ночі державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля спільно з працівниками Чернігівського відділу поліції ГУ Національної поліції в Чернігівській області на затоці р.Десна поблизу с.Соколівка Козелецького району, затримано також двох мешканців м.Чернігова, які в незаконний спосіб  (2 зяберними сітками) виловили 36 шт. синця, загальною вагою 4,5 кг. Завдані збитки, у розмірі  3100 грн.,  прийдеться сплатити «горе» рибалкам з власної кишені.

Складені протоколи про адміністративні правопорушення направлені до Чернігівського та Козелецького районних судів для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить про всі факти браконьєрства повідомляти за номерами «гарячої лінії»  тел.0991121344 та (0462)937557 цілодобово.

 

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

Комментировать
86 кг - 7820 грн.. а 4,5 кг - 3100 грн???
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!