З початку нересту на Чернігівщині зафіксовано 73 порушення, – Чернігівський рибоохоронний патруль


   Станом на 08.05.2017 працівниками Управління Держрибагентства в Чернігівській області виявлено 73 порушення рибоохоронного законодавства, з них 54 порушення були грубими. В ході рибоохоронний заходів вилучено 233,35 кг риби та 94 заборонених знарядь лову. Сума збитків, завданих рибному господарству, склала 37,4 тис. грн.

   Так, 4 травня в ході рибоохоронного рейду на забоці р.Десна, в районі с.Вознесенське, Чернігівського району Чернігівським рибоохоронним патрулем було виявлено порушення. Мешканець м.Чернігова здійснював незаконний виловив риби зяберними сітками в кількості 6 шт. Громадянин виловив риби в кількості: синець – 6 шт., плітка – 5 шт., плоскирка – 2 шт., чехоня – 4 шт., окунь – 5 шт., карась сріблястий – 3 шт., лящ – 2 шт. Збитки складають 2023 грн.

 


   7 травня під час проведення рибоохоронного рейду в урочищі «Замглай», поблизу смт. Замглай, Ріпкинського району, Чернігівської області рибоохоронним патрулем Чернігівщини було зафіксовано 2 громадян, що здійснювали вилов також зяберною сіткою. Порушники виловили 13 кг риби в тому числі червонокнижного  карася золотого в кількості 2 штуки. Також у порушників було виявлено рибу в кількості: карась сріблястий – 147 шт., плітка – 3 шт. Сума збитків склала  3414 грн.

   В той же день, рибоохоронним патрулем було виявлено ще одне порушення на р.Дніпро в урочищі «Речище», поблизу с. Мньов, Чернігівського району. Затримано мешканця м.Славутич, Київської області, який двома  сітками зяберними виловив 10 кг риби: синець – 21 шт., плоскирка – 6 шт., карась сріблястий  –  3 шт., в’язь – 3 шт., білизна – 1 шт., лящ – 6 шт. Збитки склали 3723 грн.

 

   На всіх порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Справи направлено до Ріпкинського та Чернігівського районних судів для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

   Нагадуємо, якщо ви помітили порушення правил рибальства чи збуту біоресурсів (риби), прохання оперативно повідомляти про це на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

 Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

 

 

Комментировать
Жавинский и шестовицкий земснаряды усеяны сетками,у вас под носом ? на грибном и магистрацком не меньше при чем ставят не стесняясь днём , а вы кого-то ловите!!!!!!!!
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!