Чернігівський рибоохоронний патруль роз’яснює правила зимової риболовлі


Зимова рибалка – улюблене зайняття рибалок-любителів. Рибалки не зважають навіть на несприятливі погодні умови.  Під час рибалки взимку слід дотримуватись ряду правил, що стосуються поведінки на льоду та любительського рибальства.

 Займаючись риболовлею взимку, в першу чергу, необхідно правильно вибрати одяг і взуття, вони повинні бути теплими і комфортними. Не забувайте, алкоголь і рибалка – речі не сумісні! Дотримуйтесь правил поводження на льоду.

 Пам’ятайте, любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до  скресання  криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків на водоймах загального користування, а також  тих, що закріплені за громадськими  об'єднаннями  -  не  більше  п'яти  на рибалку; на водоймах, де впроваджене платне рибальство -  не більше десяти на рибалку. Крім того, за одну добу особі дозволяється виловити на водоймах загального користування не більше 3 кг риби, на водоймах, де впроваджене платне рибальство – не більше 5 кг, за винятком випадків, коли вага однієї рибини перевищує встановлену норму вилову.

 Відомство ще раз нагадує, з 1 листопада до початку весняно-літньої заборони заборонено ловити рибу  на зимувальних ямах.

 В Чернігівському рибоохоронному патрулі функціонує цілодобова телефонна «гаряча» лінія:  0991121344 та (0462) 937557. У разі виявлення фактів браконьєрства, прохання оперативно повідомляти за вищевказаними номерами або звернувшись на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.  

Джерело сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

 

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!