Чернігівський рибоохоронний патруль за день виявив грубих порушень на 13 тис.грн.


Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, під час проведення рибоохоронного рейду по водоймах Чернігівського району, 21.04.2018 на р. Десна поблизу с.Вознесенське затримано мешканця с.Хмільниця, який в незаконний спосіб, за допомогою трьох зяберних сіток, виловив 25 кг. риби: плітка - 56 шт., плоскирка – 96 шт., лящ – 7 шт., синець - 13 шт., підуст – 1 шт., головень – 3 шт., окунь – 2 шт., карась сріблястий – 4 шт., лин – 1 шт. Порушуючи наказ про нерестову заборону та правила рибальства, громадянин завдав збитків рибному господарству України на суму 10625 грн.

В той же день на р.Сейм в районі с.Долинське Сосницького району Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, затримано місцевого мешканця, який за допомогою чотирьох зяберних сіток виловив 6,5 кг. риби: плоскирки - 15 шт, плітки - 1 шт, синця - 9 шт, карася – 3 шт, ляща – 6 шт., завдавши збитків рибному господарству на 2431 грн.

Складені протоколи про адміністративні правопорушення направлені до районних судів Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує про дію нерестової заборони на вилов водних біоресурсів та просить про всі випадки порушень правил рибальства повідомляти за телефоном «гарячої» лінії 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!