Чернігівський рибоохоронний патруль за два місяці нересту викрив порушень на суму збитків більше 142


Закінчилась нерестова заборона лову на р.Десна, а з 6 червня відкриється рибалка на р.Дніпро.

За два місяці нерестової заборони Чернігівський рибоохоронний патруль здійснив 102 рибоохоронних рейди. В ході яких викрито 263  порушень правил рибальства. Більше половини (143 правопорушення) були грубими із застосуванням заборонених знарядь лову, складено протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП, з них 7 справ з ознаками кримінального злочину. Також було зафіксовано 74 порушення любительського лову (ч.3 ст.85 КУпАП) та 9 порушень, пов’язаних з незаконним продажем риби. Крім того, складено 37 актів вилучення безхазяйного майна. У правопорушників вилучили 661,6 кг риби та 465 одиниць заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 142,6 тис грн.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що:

- до 15 червня триває «сезон тиші», тобто забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах);

- до 15 червня триває заборона на вилов раків;

- до 4 липня (включно) триває нерестова заборона на лов водних біоресурсів у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі річок та інших водних об’єктах.

Прохання до рибалок – любителів та просто відпочиваючих: підтримуйте належний санітарний стан водойм, не залишайте на берегах водойм сміття та інші відходи. Про будь – які порушення правил рибальства повідомляйте на телефони «гарячої» лінії патруля 0991121344 та (0462) 937557.

Чернігівський рибоохоронний патруль, також, просить громадськість долучитися до виявлення фактів порушення в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів суб’єктами господарювання.

 У разі виявлення подібних фактів необхідно звернутися з обґрунтованим письмовим зверненням до Чернігівського рибоохоронного патруля на адресу м.Чернігів, вул.Пятницька,69, ін.14005.

 Джерело: Чернігівський рибоохоронний патруль

 

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!