Чернігівський рибоохоронний патруль за тиждень викрив 23 порушення правил рибальства


Чернігівський рибоохоронний патруль за тиждень виявив 23 порушення правил рибальства, з них 9 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову) по ч.4 ст.85 КУпАП, зі збитками 19122 грн., в тому числі дві справи, складені в Козелецькому та Менському районах, з ознаками кримінальних правопорушень.

У порушників вилучено 52 одиниці заборонених знарядь лову та 77,7 кг риби.

Складені протоколи про адміністративні правопорушення направлені до районних судів області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Крім того, за тиждень, зафіксовано 8 порушень любительського рибальства по ч.3 ст.85 КУпАП, одне порушення пов’язане з незаконним продажем риби за ч.1 ст. 88-1 КУпАП, накладено штрафів на загальну суму 850 грн, складено 5 актів вилучення безхазяйного майна.

В ході перевірки законності реалізації водних біоресурсів на ринках області, 16.08.2018, в смт. Ріпки було затримано мешканця с.Буянки, який без документів, які підтверджують законність придбання та реалізації риби, продавав 4 кг. карася сріблястого, чим порушив ст.27 та ч.2 ст.63 Закону України «Про тваринний світ» та ч.1 ст.88-1 КУпАП. Санкція ч.1 ст. ст.88-1 КУпАП передбачає накладення штрафу від тридцяти (510 грн) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Найбільш поширені порушення, за якими складаються адміністративні матеріали за ч.3 ст.85 КУпАП, – це лов риби з перевищенням дозволеної кількості гачків (не більше п’яти) на рибалку, лов риби з незареєстрованих плавзасобів та знаходження біля водойми із  забороненими знаряддями лову.

Нагадаємо, що санкція даної статті, передбачає попередження або накладення штрафу на громадян від двох (34 грн.) до десяти (170 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Чернігівський рибоохоронний патруль закликає громадян до співпраці з охорони та збереження природних ресурсів нашого краю. Просимо, про всі випадки правопорушень рибоохоронного законодавства, повідомляти на телефони гарячої лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!