Чернігівський рибоохоронний патруль завітав до Чернігівської школи №18.


В рамках проведення всеукраїнського тижня права начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області Микола Каленюк завітав до Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18.

Учням 11 класів керівник патруля розповів про специфіку і важливість  роботи Чернігівського рибоохоронного патруля, про правила любительського рибальства, ознайомив учнів з їх правами та обов’язками. Наголосив, що діти до 16 років самостійно можуть рибалити тільки з берега.

Під час  бесіди школярі дізналися про загальний фонд рибогосподарських водних об’єктів Чернігівщини, основні види риб, які мешкають у водоймах області, про види риб занесених до Червоної книги, добову норму вилову водних біоресурсів, про дозволені і заборонені знаряддя лову, шкоду яку завдають рибному господарству браконьєри, нещадно винищуючи рибні запаси водойм, про нерестову заборону.

Керівник патруля розповів про правила зимової риболовлі та заборону вилову риби на зимувальних ямах. Наголосив на важливості дотримання техніки безпеки на льоду.

Молодь зацікавила інформація про відповідальність за порушення природоохоронного законодавства - розміри штрафів та компенсація за незаконне вилов водних біоресурсів.

Учні активно приймали участь у бесіді, ділилися своїм рибацьким досвідом та досвідом родичів, друзів і знайомих. На згадку про гостини Чернігівського рибоохоронного патруля учні у подарунок отримали Довідник рибалки.

Підводячи підсумок зустрічі Микола Каленюк зауважив, що сьогодні гостро стоїть питання охорони природи. Дуже важливо щоб у підростаючого покоління, ще з малечку, формувалась любов до природи та рідного краю.

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!