Підсумки проведення Всеукраїнського тижня права у Чернігівському рибоохоронному патрулі


Управління Держрибагентства у Чернігівській області долучилось  до проведення у грудні  2019 року Всеукраїнського тижня права, у зв’язку з чим з 9 по 13 грудня 2019 року було проведено ряд заходів спрямованих на захист прав і свобод людини і громадянина, проголошених Конституцією України.

З метою проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи з питань забезпечення дотримання прав і свобод людини і громадянина, а також з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань, в Управлінні починаючи з 9 по 13 грудня була відкрита громадська приймальня.

Роз’яснення та консультації надавались особисто начальником Чернігівського рибоохоронного патруля, керівниками структурних підрозділів, головним спеціалістом юрисконсультом та спеціалістами управління.

Під час роботи громадської приймальні громадяни зверталися за роз’ясненням Правил рибальства, а саме: про добову норму та допустимі мінімальні розміри вилову водних біоресурсів, червонокнижних видів риб, вилов  яких заборонений, місць розташування зимувальних ям, такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування водних біоресурсів, штрафних санкцій передбачених за порушення правил рибальства тощо.

Крім того, суб’єкти аквакультури звертались за наданням роз’яснень щодо правильності заповнення звіту 1 – А риба.

У свою чергу державні інспектори в ході рибоохоронних рейдів на водоймах області також проводили роз’яснювальну роботу, щодо прав і обов’язків рибалок – любителів, дотримання ними правил рибальства, безпечного перебування на льоду та відповідальності за порушення природоохоронного законодавства.

Крім того, були проведені відкриті уроки для учнів у Чернігівському колегіумі № 11 та зустріч з студентами і викладачами Остерського коледжу будівництва та дизайну.

«Тиждень права у Чернігівському рибоохоронному патрулі пройшов насичено та плідно. Працівники Управління не лише ділились своїми професійними знаннями і досвідом, а й отримали позитивні емоції від спілкування з школярами, студентами та відвідувачами. Приємно знати що нашу роботу знають, цінують та поважають. Щиро вдячні всім за плідну співпрацю», - зазначив начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!