Дима Бородин

Украина, Киев
0 подписчиков
0 / 0
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 22.12.2011 г.

З 1 листопада рибалити на зимувальних ямах у межах адміністративної території м. Києва заборонено

З 1 листопада рибалити на зимувальних ямах у межах адміністративної території м. Києва заборонено Фото №1

З метою забезпечення охорони водних біоресурсів та відповідно до Наказу Головрибводу № 134 від 28 жовтня 2015 року лов водних біоресурсів на зимувальних ямах у межах адміністративної території  м. Києва у зимовий період 2015-2016 років заборонений на ділянках згідно з наведеним переліком.

Щоб переглянути перелік зимувальних ям на 2015-2016 рр. на водоймах України натисніть тут.

развернуть

Оперативна група Головрибводу затримала браконьєра, який «нарибалив» на 26 тис. грн. (ФОТО)

Оперативна група Головрибводу затримала браконьєра, який «нарибалив» на 26 тис. грн. (ФОТО) Фото №1

23.09.2015 року при проведенні рибоохоронного рейду державними інспекторами відділу оперативного реагування Головрибводу, на Чорному морі, в районі м. Коблево Миколаївської області, було затримано гр. Р., який здійснював лов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову -  однією сіткою.

По факту незаконного вилову водних біоресурсів складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 4 статті 85 КУпАП.

У порушника було виявлено та вилучено водні біоресурси: кефаль – 44 шт., бичок – 3 шт., пузанок – 1 шт., ставрида – 7 шт., загальною вагою 4 кг.

Сума збитків завданих рибному господарству України склала 26 469 грн.

Матеріали справи будуть направлені у слідчі органи.

http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-07-27-09-19-23/2011-08-03-12-04-21/4539--lr-26-.html

развернуть

Інспектор Головрибводу затримав браконьєрів, які завдали збитків на суму понад 170 тис. грн.

Інспектор Головрибводу затримав браконьєрів, які завдали збитків на суму понад 170 тис. грн. Фото №1

20 вересня 2015 року головним державним інспектором відділу оперативного реагування Головрибводу спільно з працівниками Глобинського РВ УМВС України в Полтавській області під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі, Сулинському заказнику Глобинського району Полтавської області, було затримано двох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – 7 сітками.


У порушників було виявлено та вилучено водні біоресурси: лящ – 249 шт., плітка – 77 шт., судак – 77 шт., карась – 19 шт., плоскирка – 68 шт., синець – 61 шт., чехонь – 6 шт., окунь – 5 шт., товстолоб – 1 шт. загальною вагою 302 кг. Сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 177 940 грн.

За даним фактом складено адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП.

Матеріали справи будуть направлені у слідчі органи.

http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-07-27-09-19-23/2011-08-03-12-04-21/4524--170-.html

развернуть

Держрибагентство: з 10 вересня промисловий лов на Дніпрі в межах Києва повністю заборонено

Держрибагентство: з 10 вересня промисловий лов на Дніпрі в межах Києва повністю заборонено Фото №1

З 10 вересня промисловий лов у річковій частині Канівського водосховища  (р. Дніпро з притоками та затоками) у  межах м. Києва – повністю заборонено відповідно до пункту 3.11. Правил любительського та спортивного рибальства – рибалити в столиці відтепер зможуть виключно рибалки любителі та спортсмени. Заборона є продовженням політики Держрибагентства із запровадження на водоймах чітких зон для любительського та промислового лову.

Згідно з наказом Головрибводу (територіальний орган Держрибагентства у м. Києві) від 10.09.2015 №98 для любительського та спортивного рибальства було виділено наступну ділянку: від початку адміністративної межі м. Києва на півночі (район затоки Верблюд) вниз за течією до межі м. Києва на півдні (район о. Дикий) з усіма протоками і затоками за виключенням місць, заборонених для здійснення любительського та спортивного рибальства. Іншими словами, дія наказу поширюється на річку Дніпро з його затоками та притоками в адміністративних межах м. Києва.

За офіційними даними Держрибагентства, в 2015 році жодне рибодобувне підприємство не здійснює промисловий лов у місті Києва –  в 2015 році  Головрибводом не було зареєстровано жодного довільного документа для  ведення промислу. 

Голова Держрибагентства Ярема Ковалів: «Кияни є дуже активними в контексті громадського контролю та співпраці з органами рибоохорони. Люди звертаються до Головрибводу і через офіційний канал зв’язку «гаряча лінія», і через форуми на зразок  «Дом рибака», і через сторінки в соцмережах. Проте спілкуючись з рибалками, ми нерідко чуємо, що про ці сіті вони повідомлять не завжди. Часто вони просто не впевнені, що знайдені  сіті – браконьєрські, у  Києві ж офіційно дозволено проводити промисел. Проаналізувавши ситуацію в регіоні, ми вирішили офіційно закрити р. Дніпро в межах Києва для промислового лову. Це не зашкодить рибодобувним підприємствам галузі, разом з тим, побачивши в київській водоймі  рибальську сіть, рибалка може не сумніватися – вона браконьєрська». 

Протягом 2015 року на «гарячу лінію» Головрибводу надійшло 48 повідомлень щодо наявності у водоймах Києва сітей, що виявилися незаконним, а оперативними групами Головрибводу було зафіксовано 95 випадків порушень.

Перший заступник начальника Головрибводу Олександр Тітов зазначив: «Ми вдячні риболовній громадськості за їх щоденну допомогу у нашій роботі. Нагадуємо, побачивши заборонені знаряддя лову  у м. Києві просимо вас негайно звертатись до рибоохорони за телефоном «гарячої лінії» Головрибводу (044) 486-44-24».

Встановлення чітких зон для любительського та промислового лову є однією із складових напряму «Нові правила рибальства» відповідно до Концепції реформування рибного господарства, що покликаний комплексно вирішити питання регулювання рибальства. Реформи передбачають  запровадження системи електронного моніторингу суден, системи звітування про виловлену рибу, сертифікації походження риби та створення саморегулівних організацій користувачів водойм. Нагадаємо, що Держрибагентство обрало Канівське водосховище для пілотного проекту із запровадження на водоймах чітких зон для різних видів лову. Так з 2 вересня на Канівському водосховищі в межах Київської області було виокремлено зони для любительського, спортивного та промислового рибальства.

развернуть

На Канівському водосховищі у межах Києва визначено зони для любительського та спортивного рибальства

На Канівському водосховищі у межах Києва визначено зони для любительського та спортивного рибальства Фото №1

З метою реалізації прав населення на відпочинок з раціональним використанням рекреаційного потенціалу Канівського водосховища для здійснення любительського і спортивного рибальства на умовах загального використання водних біоресурсів в районі контролю Головного управління охорони водних біоресурсів у м. Києві (далі – Головрибвод), а також забезпечення більш повного і раціонального використання сформованої ресурсної бази наказом Головрибводу від 10 вересня 2015 року №98 затверджено ділянку Канівського водосховища та її межі для здійснення любительського і спортивного рибальства на умовах загального використання водних біоресурсів (безоплатного рибальства) в районі діяльності Головрибводу.


Головрибвод,

http://main.golovrubvod.kiev.ua/2011-07-27-09-19-23/2011-08-03-12-04-21/4505-2015-09-16-09-01-39.htm

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!