Антологія Метта Гарріса "Риба Всього Життя - Найкраща Риболовля Нахлистом у Світі"


Риба Всього Життя - Найкраща Риболовля Нахлистом у Світі - Том 1

The Fish of A Lifetime - The Best Fly Fishing in the World - Volume 1


Легендарний фотожурналіст Метт Гарріс, який займався риболовлею нахлистом, випустив свою довгоочікувану першу книгу, величезну антологію, яка зібрала десятиліття цікавих редакційних матеріалів і фотографії, відзначені нагородами, в один величезний том.

"Риба Всього Життя - Найкраща Риболовля Нахлистом у Світі" демонструє деякі з 40 країн, які відвідав Метт, переслідуючи 30 видів за допомогою нахлистового вудлища.У цьому вишукано створеному фоліанті в футлярі, який охоплює 42 розділи та 656 сторінок, Метт розповідає про свої найбільш пам’ятні пригоди та документує зустрічі з приголомшливим набором колоритних персонажів, а також кілька епічних битв із дикою та часто величезною рибою у віддалених та вражаючих місцях. від арктичної тундри до джунглів Амазонки."Риба Всього Життя - Найкраща Риболовля Нахлистом у Світі" включає розділи, в яких представлені такі країни:


Аргентина, Багамські Острови, Болівія, Бразилія, Канада, Чилі, Колумбія, Куба, Гватемала, Німеччина, Ісландія, Мексика, Монголія, Нова Зеландія, Нікарагуа, Норвегія, Росія, Сейшельські Острови, Словенія, Танзанія та США

* Argentina, the Bahamas, Bolivia, Brazil, Canada, Chile, Colombia, Cuba, Guatemala, Germany, Iceland, Mexico, Mongolia, New Zealand, Nicaragua, Norway, Russia, the Seychelles, Slovenia, Tanzania, and the USA


І охоплює такі види:


Арапайма, арктичний голець, атлантичний лосось, кісткова риба, бура форель, горбуша, кижуч, кижуч, дорадо (прісноводний), східносибірський білорябий голець, гігантський треваллі, голець, індо-тихоокеанський дозвіл, мармурова форель, молочна риба, північна щука , тихоокеанська риба-вітрильник, паяра, павиний окунь, дозвіл, райдужна форель, червоний барабан, риба-півень, морська форель, сталеголова (райдужна форель), таймень, танзанійська тигрова риба, тарпон, жовтоперий тунець

* Arapaima, Arctic Char, Atlantic Salmon, Bonefish, Brown Trout, Bumphead Parrotfish, Chinook Salmon, Coho Salmon, Dorado (freshwater), East Siberian White Spotted Char, Giant Trevally, Huchen, Indo-Pacific Permit, Marble Trout, Milkfish, Northern Pike, Pacific Sailfish, Payara, Peacock Bass, Permit, Rainbow Trout, Red Drum, Roosterfish, Sea-run Brown Trout, Steelhead (sea-run rainbow trout), Taimen, Tanzanian Tigerfish, Tarpon, Yellowfin TunaЦитати з відгуків:


Метт Харріс (Matt Harris), автор і лауреат нагород фотожурналіст


"Моя мета полягає в тому, щоб це була книга про нахлистову риболовлю найвищої якості. Це справжнє свято того, чого можна досягти за допомогою нахлисту в гарячій чи холодній, солоній або прісній воді. Придбайте цю книгу як найкращий подарунок для фанатів польових видів спорту, у яких є все, або побалуйте себе та додайте свій власний список місць для наступної риболовлі".


Саймон Говесворт (Simon Gawesworth), всесвітньо відомий нахлистовий рибалка та інструктор із закидання нахлистом  


"Образи Метта завжди сильні, викликають враження та сповнені автентичності. Метт ловив рибу по всьому світу та охопив майже всі країни та види, які охоплює світ нахлистової риболовлі. Завдяки своєму майстерному оку та величезному ентузіазму щодо об’єкта він зміг зафіксувати вражаюче розмаїття місць. У цій чудовій книзі ви побачите найкращі роботи Метта. Ви побачите деякі з найкращих місць для риболовлі нахлистом, а також деякі з найбільш вражаючих і незвичайних видів, які ви можете зловити з нахлистовою вудкою в руці. Коротше кажучи, не сідаючи в літак і не витрачаючи свої заощадження, ви зможете відчути найкращу риболовлю нахлистом у світі". 

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!