Перший у світі літаючий мотоцикл дебютував у США на автосалоні в Детройті


На автосалоні в Детройті в четвер (15 вересня) було видно майбутнє, яке злетіло над землею, де в США дебютував перший у світі літаючий мотоцикл. Японський стартап AERWINS Technologies створив ховербайк XTURISMO, транспортний засіб, здатний літати протягом 40 хвилин і розвивати швидкість до 100 км/год (62 миль на годину)."Я почуваюся так, ніби мені буквально 15 років, і я щойно вийшов із "Зоряних воєн" і сів на їхній мотоцикл", - сказав Тад Зотт, співголова автосалону Motor City і один із перших американців, які пройшли тест-драйв. на ховербайку XTURISMO. "Я маю на увазі, це чудово! Звичайно, ви маєте невелике побоювання, але я був просто так роздратований. У мене буквально мурашки по шкірі, і я почуваюся маленькою дитиною".


Шухей Комацу, засновник і генеральний директор AERWINS Technologies, каже, що компанія починала з виробництва дронів і безпілотних літальних апаратів. Ховербайк вже продається в Японії. Компанія Komatsu заявила, що планує продати зменшену версію ховербайка XTURISMO в США в 2023 році.


Орієнтовна ціна американської версії становить $777'000 доларів.


Komatsu заявила, що компанія сподівається знизити вартість до $50'000 доларів на меншу електричну модель до 2025 року.


Представники AERWIN technology кажуть, що компанія також планує вийти на біржу та здійснить розміщення акцій на біржі NASDAQ у листопаді.
Джерело: The Sun

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!