Елена Веденеева

Украина, Киев
1 подписчик
131 / 0.03
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 02.06.2010 г.

Риболовна реабілітація учасників АТО "Сімейна риболовля"

Риболовна реабілітація учасників АТО "Сімейна риболовля" Фото №1

 

12 червня 2016 року на території бази відпочинку "Ізумрудна" в м. Києві відбувся фестиваль зі спортивної риболовлі поплавковою вудкою з берега для учасників АТО та їх сімей.

На фестиваль прибули 40 сімей наших захисників, а також бійці, які проходять реабілітацію в госпіталі. Загалом присутніми на фестивалі були 150 людей.

Організаторами цього прекрасного свята є: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВГО «Громада рибалок України», за підтримки рибальського товариства «Double Perch».

Основною метою заходу став відпочинок наших захисників в колі сім’ї, з риболовлею, спілкуванням між собою та просто моральним відпочинком на природі. В той часи, коли татусі ловили рибу, для дружин та діточок були організовані майстер-класи та цікаві розваги. Впродовж дня учасники фестивалю могли випити чаю, кави та поласувати смачними солодощами.

Завдячуючи нашим спонсорам, кожен учасник був забезпечений поплавковою вудкою, наживкою (опариш, червоний хробак) та прикормкою. Процес риболовлі був більш менш активним, в улові були: бичок, краснопір, верховодка, чехонь, окунь, голавль. Загальна вага зловленої риби склала 1756 грамів. Як кажуть, головне не кількість, а процес. Переможці та призери були визначені та нагороджені цінними призами.

Отже, результати змагань наступні:

Номінації «За волю до перемоги»: Сім’я Криницьких та сім’я Омельченко

Нагороджені: дипломами та якісною прикормкою від компанії «ІБІС»

 

Номінація «Рибачка Соня»: Криницька Анна, Воробей Наталя, Сушко Оксана, Шамрай Анна

Нагороджені: дипломами, якісною прикормкою від компанії «ІБІС», запасними комплектами оснастки (леска, крючки, дробинки) від магазину «Рибацький рай».

Номінація «BIG Fish»: Тиров Ігор із окунем, вагою 100 грамів.

Нагороджений: дипломом, контейнером «Baro Cook» для приготування їжі без вогню та диму (особистий подарунок від Стефогло Євгенія) та прикормкою від компанії «Fish Sport».

Особистий залік:

1-е місце – Гайдай Валерій

Нагороджений: дипломом, маховою вудкою від компанії «ІБІС», сумкою-холодильником із набором для пікніка (особистий подарунок одного із благодійників, прізвище за проханням не називаю), набором мила ручної роботи від Студії авторських подарунків «Трофім» (засновник Плугіна Наталія)

2-е місце – Висоцький Максим (хлопчик 12 років)

Нагороджений: дипломом, м’яким відром для приготування прикормки та прикормкою від компанії «ІБІС», запасними комплектами оснастки (леска, крючки, дробинки) від магазину «Рибацький рай», набором мила ручної роботи від Студії авторських подарунків «Трофім» (засновник Плугіна Наталія)

3-е місце – Сушко Олександр

Нагороджений: дипломом, великою кількістю прикормки від компанії «ІБІС», запасними комплектами оснастки (леска, крючки, дробинки) від магазину «Рибацький рай», набором мила ручної роботи від Студії авторських подарунків «Трофім» (засновник Плугіна Наталія).

Абсолютно усі дітки отримали набори «ЛЕГО».

 

 

 

Після нагородження усіх очікував смачнючий обід: молода картопелька із м’ясною підливкою, справжній козацький куліш зі шкварочками, сало із молоденького кабанчика, велика кількість свіжих овочів та зелені.

Висловлюю величезну подяку безпосереднім організаторам - Київському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі із Ярославою Колобовою та ВГО «Громада рибалок України», на чолі із Андрієм Неліпою! Організація подібних заходів вимагає дуже багатьох зусиль, часу й наснаги!

Слова вдячності хочу висловити нашим спонсорам:

-          БФ «Мобілізація добра» (надали кошти для купівлі 50 шт махових вудлищ) та ТМ «Fanatik» (надали кошти для купівлі 50 шт оснасток та 60 порцій опаришу й хробаків). Завдячуючи цим компаніям, ми маємо чудові риболовні снасті для майбутніх заходів! Приємно, що керівництво цих компаній завжди йде на зустріч добрим ініціативам й без вагань вирішують всі питання з максимальною швидкістю!

 

-          Компанія «ІБІС» (надали 25 кг якісної прикормки та цінні призи)

 

-          Магазин «Рибацький рай» (надали достойну знижку для купівлі рибальського інвентаря та призи для нагороди)

 

-          Студія авторських подарунків «Трофім», засновник Плугіна Наталія (запашне мило для всієї сім’ї переможців просто неперевершене)

 

-          Компанія «Fish Sport» ( привезли прикорму й принади для риболовлі)

 

-          Благодійник Стефогло Євген (окрім особистого подарунку для номінації, завдячуючи йому, всі оснастки були заздалегідь підготовлені)

 

-          Благодійник із Харкова (чуйна людина, яка завжди допомагає нам в подібних заходах й не вимагає нічого взамін)

 

-          Вєдєнєєв В’ячеслав, який забезпечив фінансами купівлю солодощів для ранкового чаювання  

Звичайно ж, хочу сказати ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі усім волонтерам та суддівській колегії:

Шевченко Олександр (головний суддя), Баріновас Артур, Стефогло Євген, Брохін Сергій, Калиновський Андрій, Іванчук Олена, Іванчук Володимир, Радченко Олександр.

Дякуючи усім цим людям, свято відбулось на найвищому рівні!!!!

До нових зустрічей!!! 

развернуть

Фестиваль зі спортивної риболовлі "Золота рибка" 2016

Фестиваль зі спортивної риболовлі "Золота рибка" 2016 Фото №1

Як одна мить промайнув щорічний, вже VIII Фестиваль зі спортивної риболовлі для дітей з інвалідністю «Золота рибка». Але це мить щастя, радості, посмішок, успіхів, нових досягнень та звершень!

Підготовка до фестивалю почалась ще в березні 2016 року, адже організатори заздалегідь почали займатись збором коштів для проведення фестивалю, зокрема, на спеціалізованих рибальських виставках в м. Києві були встановлені благодійні скриньки, де кожний охочий міг допомогти фінансово або надати подарунки.

Було проведено безліч зустрічей із майбутніми спонсорами, досягнуто багато домовленостей із партнерами та меценатами фестивалю, організаційна робота не зупинялась ні на мить.

В першу чергу, потрібно було вирішити питання щодо транспортного забезпечення учасників. Минулі роки ми орендували автобуси на платній основі, але цього разу поставили собі за мету знайти транспорт безкоштовно.

Завдячуючи допомозі та підтримці Голови КМДА Віталію Кличку, а також Генерального директора КП «Київпастранс» нам було надано 5-ть сучасних автобусів ЛАЗ абсолютно безкоштовно! Від цієї новини моя радість була безмежною!!!

Інші організаційні питання вирішувались швидко, багато людей надали свою допомогу й підтримку.

Лише один момент не йшов із думок – погода! Я звичайно придбала заздалегідь дощовики для кожного учасника, але надіялась на сонячну погоду. Напередодні фестивалю, ввечері почалась злива, дощ лив усю ніч й на ранок ситуація була майже незмінною. Проте, ближче до 11 години, коли діти почали ловити рибу, погода змилувалась над нами й хмари розійшлись…

Абсолютно усі учасники, батьки, волонтери, судді, гості перебували в гарному настрої, атмосфера була просто неперевершеною! Тим паче, що адміністрація Фіш Парку «Забір’я» вже вдруге, із радістю приймала нас у себе! 

Вже традиційно, зранку учасників частували запашними сандвічами, печивом, чаєм та кавою. 

Відбулась урочиста лінійка із винесенням прапору України командою-переможцем минулорічного фестивалю, Свіріденко Володимиром Андрійовичем (Національний суддя зі спорту) для дітей був проведений мастер-клас з ловлі поплавковою вудкою. Після жеребкування, діти почали готуватись до змагань та займати визначені сектори для ловлі. 

Дуже приємно, що цього року, завдячуючи компанії «Flagman», кожен учасник був забезпечений якісною поплавковою вудкою, крім того, дякуючи магазину «Рибацький рай» для кожного була зроблена готова оснастка й виданий запасний комплект (леска, крючки, дробинки).

На реєстрації кожному учаснику команди було видано фірмову кепку Норфін, які надав наш спонсор – група компаній «Salmo».

За кожною із команд був закріплений суддя-тренер, були судді, які відповідали за прикормлювання риби й наявність необхідної наживки, а загальний контроль змагань здійснював головний суддя. Жодних проблем із прикормлюванням не виникало, адже один із наших постійних спонсорів – компанія «ІБІС» надала 60 кг якісної прикормки.

Наживку у вигляді 60 порцій черв’яка, опаришу, мастирки, живця надала компанія «Лакі Бейдс» (ринок «Рибалка»). Пам’ятаючи минулорічний кльов щуки, ми вирішили перестрахуватись й замовили живця, який і став доречним доповненням до «святкового столу» щучого поголів’я озера, де відбувались змагання.  

Не дивлячись на зміну тиску й погодних умов, кльов був досить активним, в улові була краснопірка, білий амур, окунь, щука. Діти раділи уловам та змагались до останнього!

Їх емоції були зафіксовані на фото та відео. Крім того, дякуючи друзям із магазину товарів для риболовлі, човнів та відпочинку FishTech, зйомка риболовлі велась ще й з повітря! 

Отже, загальна вага зловленої риби протягом 3-х годин становить 10 кг 527 грамм!!!

Після завершення змагань, на учасників чекав святковий стіл із рибацької юшки, плову, канапе, свіжих овочів. 

 

 

Традиційно, відбулась концертна програма.

Отже, результати змагань наступні:

Творчий конкурс

Найкраща творча робота – Соломянський район

Нагороджені: термоподом

 

ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК:

І місцеВишневський Віктор (1,289 кг)

Нагороджений: кубком, грошовим призом для здійснення мрії на суму 3000,00 грн.,  рюкзаком від компанії «MenCo.ua», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, прикормкою від магазину «Ни хвоста», насадками від компанії «Superlovka.com.ua» катушкою від компанії «ІБІС», журналом «Світ рибалки»

ІІ місцеТрохименко Ганна (1,098 кг,  5 риб)

Нагороджена: кубком, грошовим призом для здійснення мрії на суму 2000,00 грн.,  рюкзаком від компанії «MenCo.ua», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, прикормкою від магазину «Ни хвоста», насадками від компанії «Superlovka.com.ua» катушкою від компанії «ІБІС», журналом «Світ рибалки»

ІІІ місцеНаточий Владислав (1,098 кг, 3 риби)

Нагороджений: кубком, грошовим призом для здійснення мрії на суму 1500,00 грн.,  рюкзаком від компанії «MenCo.ua», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, прикормкою від магазину «Ни хвоста», насадками від компанії «Superlovka.com.ua» катушкою від компанії «ІБІС», журналом «Світ рибалки»

 

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК:

І місцекоманда Деснянського району (2,692 кг)

Нагороджені: медалями, наборами для творчості, розкладними стільцями, прикормкою від компанії «ІБІС», прикормкою від компанії «G.Stream», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com кожному учаснику, журналами «Світ рибалки»

ІІ місцекоманда Соломянського району (2,056 кг)

Нагороджені: медалями, наборами для творчості, термосумками, прикормкою від компанії «ІБІС», прикормкою від компанії «G.Stream», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com кожному учаснику, журналами «Світ рибалки»

ІІІ місцекоманда Святошинського району (1,653 кг)

Нагороджені: медалями, наборами для творчості, термосами, прикормкою від компанії «ІБІС», прикормкою від компанії «G.Stream», журналами «Світ рибалки»

 

Крім цього, ще на початку фестивалю було оголошено, що організатори будуть визначати також призові номінації із числа тих, хто не ввійде до призових місць особистого та командного заліку. Адже  ми пригнули, щоб якомога більша кількість дітей отримали відзнаку та подарунки!

Отже:

 

НОМІНАЦІЇ серед тих участників, які не ввійшли до номінацій особистого та командного заліку:

Втішні призи «За волю до перемоги» (результат команд «0»)- команда Печерського району та команда Шевченківського району

Нагороджені: прикормкою від компанії «ІБІС» та прикормкою від компанії «G.Stream»

Наймолодший участник фестивалю – Авдюхін Назар (8 років)

Нагороджений: москітною сіткою, рюкзаком від компанії «Aqua- Storm», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua»

Перша риба фестивалю – Стрижаков Євген (зловив о 10 год 22 хв), Оболонський район

Нагороджений: тубусом від магазину «Ни хвоста», рюкзаком від компанії «Aqua- Storm», котушкою від компанії «ІБІС», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua»

Найменша риба фестивалю – Наконечний Ігор (185 г), Голосіївський район

Нагороджений: розкладним кріслом від компанії «MenCo.ua», маховою вудкою від компанії «Salmo», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua»

Найбільша риба, яку зловила дівчинка – Свірідова Анастасія (466 г), Голосіївський район

Нагороджена: кріслом та рюкзаком від компанії «MenCo.ua», сертифікатом в магазин ДЦ на суму 250,00 грн., коробкою для приманок, поплавками і крючками від магазину «Ни хвоста», прикормкою компанії «G.Stream», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua», журналом «Світ рибалки».

 

Найбільша риба, яку зловив хлопчик – Петрасюк Олександр (414 г), Подільський район

Нагороджений: кріслом та рюкзаком від компанії «MenCo.ua», сертифікатом в магазин ДЦ на суму 250,00 грн., коробкою для приманок, поплавками і крючками від магазину «Ни хвоста», прикормкою компанії «G.Stream», безкоштовною підпискою Мультисервісу планування риболовлі Actigator.com, насадками від компанії «Superlovka.com.ua», журналом «Світ рибалки».

Окрім цього, абсолютно всі призери отримали лінійки для вимірювання риби, надані магазином товарів для риболовлі, човнів та відпочинку FishTech.

 

 

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВГО «Громада рибалок України», Газета «Риболовний вісник», Риболовне співтовариство «Double Perch», як організатори фестивалю, висловлюють щиру вдячність спонсорам та партнерам:

-          КМДА

-          КИ «Київпастранс»

-          Благодійний фонд  «Мобілізація добра»

-          Фіш Парк «Забір’я»

-          Федерації риболовного спорту України

-           Компанія «ІБІС»

-          Компанія «Aqua- Storm»

-          Компанія «G.Stream»

-          Компанія «Flagman»

-          ТМ «Fanatik»

-          Група компаній «Salmo»

-          Спорт-бар «ЛІГА»

-          Магазин «Рыбацкий рай»

-          Магазин «Ни хвоста»

-          Компанія «MenCo.ua»

-          Компанія «Media Trend»

-          Компанія «KIBAS»

-          Мультисервіс планування риболовлі Actigator.com

-          Ваш риболовний гід F.ГіD

-          Інтернет портал «Rybalka.com»

-          Інтернет клуб «Дом рибака»

-          Компанія «Інваспорт»

-          Компанія «Лакі Бейтс» (ринок Рибалка)

-          ФОП «Злиденний Андрій Петрович»

-          Компанії «Superlovka.com.ua»

-          Магазин товарів для риболовлі, човнів та відпочинку FishTech

Окрема подяка благодійникам – сім’ї Дімі та Маші (за проханням прізвищ не називаємо), які забезпечили переможців призами у вигляді розкладних стільців, термосумок та термосів.

Особлива подяка керівництву БФ «Мобілізація добра», який був гарантом того, що свято відбудеться та надавав допомогу у вирішенні питання транспортного забезпечення й всіляко допомагав в організації фестивалю (надав інвентар, мікроавтобус для перевезення інвентарю, дрова тощо).

Слова вдячності хочу висловити Андрію Неліпі, адже він з першого дня заснування фестивалю "Золота рибка" (2008 рік) допомагає особисто в усіх організаційних питаннях! 

За злагоджену й швидку організацію сніданку учасників фестивалю дякую керівництву та персоналу Спорт-бару «ЛІГА». Продукти для 200 шт. сендвічів були також закуплені ними за власний кошт.

Дякуємо Дяченко Юрію за купівлю 60 літрів квасу для частування наших учасників, а сім’ї Фролових – за привезене печиво для дітей.

 

Висловлюю величезну подяку суддівській колегії за злагоджену роботу, за чесність, активність в процесі риболовлі, за увагу і моральну підтримку наших учасників:

 1. Свіріденко Володимир Андрійович – провів майстер-клас та надавав теоретичні поради учасникам
 2. Шевченко Олександр – Головний суддя фестивалю
 3. Баріновас Артур – головний секретар
 4. Радюков Ілля – відповідальний за прикормлювання риби
 5. Тищенко Олександр – відповідальний за прикормлювання риби

Судді-тренери команд:

 1. Радченко Олександр
 2. Краснов Ілля
 3. Брітова Марія
 4. Гулевський Дмитро
 5. Норцов Андрій
 6. Калиновський Андрій
 7. Гуменюк Микола
 8. Стефогло Євгеній
 9. Остапенко Сергій
 10. Келемен Михайло 

  Дякую нашим волонтерам, які цілий день робили все для того, щоб перебування учасників й гостей на фестивалі було комфортним та радісним! Окремо хочу подякувати наступним людям:

  1. Піщіков Ігор Станіславович
  2. Гапоненко Ірина
  3. Вєдєнєєв Вячеслав
  4. Борисенко Любов
  5. Томіна Олена
  6. Васінкін Олександр
  7. Сахно Анна
  8. Подольська Злата
  9. Фролов Олександр
  10. Фролова Ірина
  11. Бондаренко Руслан
  12. Яковенко Роман
  13. Стефогло Інна
  14. Брохін Сергій
  15. Бистрік Андрій
  16. Ємець Олена
  17. Тихолаз Ігор

  Я вважаю, що свято відбулось на достойному рівні саме завдяки усім людям, які допомагали в його організації й проведенні! Слова вдячності просто безмежні!

  Фестивалю «Золота рибка» 2017 однозначно бути!

  Також, надаю фінансовий звіт.

  Всього отримано благодійного внеску

  18207,10

   

   

   

   

   

  Отримано

  Дата

  Благодійник

  Форма зарахування

  Сума

  1

  03.03.16

  Запорізький риболовний клуб

  Готівкою (на риболовній виставці)

  1500,00

  2

  03.03.16

  Гості риболовної виставки

  Готівкою

  229,00

  3

  03.03.16

  Мальцева Ольга

  На рахунок БФ «Мобілізація добра»

  300,00

  4

  04.03.16-05.03.16

  Збір коштів на риболовній виставці

  Готівкою

  933,10

  5

  06.03.16

  Збір коштів на риболовній виставці

  Готівкою

  220,00

  6

  09.03.16

  Партиченко Олексій

  Приватбанк

  500,00

  7

  09.03.16

  Компанія Aqua Storm

  На рахунок БФ «Мобілізація добра»

  3000,00

  8

  09.03.16

  Благодійник анонім (за проханням, прізвище не зазначається)

  На рахунок БФ «Мобілізація добра»

  1000,00

  9

  17.03.16

  Збір коштів на риболовній виставці

  Готівкою

  865,00

  10

  18.03.16

  Збір коштів на риболовній виставці

  Готівкою

  460,00

  11

  19.03.16

  Тищенко Олександр

  Готівкою (на риболовній виставці)

  1000,00

  12

  19.03.16

  ТМ «Fanatik»

  Готівкою (на риболовній виставці)

  3000,00

  13

  19.03.16

  Збір коштів на риболовній виставці

  Готівкою

  690,00

  14

  20.03.16

  Збір коштів на риболовній виставці

  Готівкою

  60,00

  15

  20.03.16

  Перенаправлення залишку коштів, які залишились від організації свята по риболовній реабілітації учасників АТО 19.09.15р. (кошти тоді надав Михайло Кашук)

  Готівкою

  200,00

  16

  25.04.16

  Келемен Михайло

  Готівкою

  250,00

  17

  29.04.16

  Компанія «KIBAS»

  Приватбанк

  1000,00

  18

  10.05.16

  Благодійники Михайло та Дмитро (за проханням, прізвища не зазначаються)

  Приватбанк

  3000,00

   

   

   ВСЬОГО:

   

  18207,10

   

  Всього витрачено

  17412,35

   

     

   

  Видаток

  Дата

  Предмет закупки

  Сума

  1

  12.05.16

  Одноразові скатертини

  62,40

  2

  12.05.16

  Творчі набори (канцелярські товари) для призів командного заліку та бейджики

  1819,00

  3

  13.05.16

  Оплата дощовиків для учасників (60шт.),засобу від мошок, набору надувних кульок та продуктів для плову (м'ясо 10,5 кг, рис 10 кг, морква та цибуля по 5,5 кг, спеції)

  2076,00

  4

  13.05.16

  Оплата газованої мінеральної води (60 бут по 0,75 л); одноразового посуду (ложки для ухи (300 шт), виделки для плову (300 шт), стакани для ухи (300 шт), стакани для кави та чаю (500 шт), тарілки для плову (300шт)); серветки, пакети для сміття, цукор в стіках 3 кг, кава 4 п, чай 3 п, печиво, хліб та батони по 10 шт.

  2247,00

  5

  13.05.16

  Оплата продуктів (5,480 кг рибних голів та хвостів й 4,4 кг філе сома для ухи)

  990,00

  6

  13.05.16

  Оплата овочів та спецій для ухи

  360,00

  7

  13.05.16

  Оплата овочів для святкового столу (огірки 15 кг, помідори чері 13 кг, редис 6 кг, зелена цибуля 3 кг

  840,00

  8

  13.05.16

  Оплата товарів для організації (скотч, ручки кулькові) та продуктів для святкового столу (сало шпик 4,5 кг)

  362,70

  9

  13.05.16

  Купівля подарунку (термопот ST-EK8030)

  699,00

  10

  13.05.16

  Купівля подарункових сертифікатів в ДЦ (2 шт)

  503,00

  11

  13.05.16

  Дозакупівля хлібу (5 шт)

  53,25

  12

  03.05.16-13.05.16

  Транспортні затрати та затрати на доставку призів з інших міст

  350,00

  13

  14.05.16

  Оренда навісу (шатер) від дощу

  500,00

  14

  14.05.16

  Розмір грошового призового фонду (1,2,3 місце особистого заліку)

  6500,00

  15

  14.05.16

   Додаткова закупівля дров

  50,00

     

  ВСЬОГО:

  17412,35

         
         
         

   

  *Залишок коштів : 18207,10 грн. (отримано благодійної допомоги) – 17412,35 грн. (витрати на організацію фестивалю) = 794,75 грн.

  *Залишок коштів на загальну суму 794,75 грн. буде перенаправлено на організацію наступного фестивалю «Золота рибка». 

развернуть

Фестиваль зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату

Всего 46 картинок

Я дуже щаслива від того, що Фестиваль «Золота рибка» відбувся!!!

Організатори, судді, волонтери прибували в Фіш-парк «Забір’я» з 7-ї ранку для того, щоб належним чином оформити місце проведення фестивалю.

Ніхто не сидів без роботи: судді визначали сектори лову й замішували величезну кількість прикормки, волонтери оформлювали місце реєстрації учасників та місце для урочистого відкриття фестивалю, повар розпалював багаття для 4-х величезних казанів майбутньої рибацької юшки, самовари кипіли, фуршетний стіл наповнювався запашними сендвічами та канапешками.

Близько 9.20 почали прибувати учасники фестивалю, а наші волонтери радісно зустрічали їх, за необхідності допомагали дітям на візках. Загалом прибуло близько 150 людей (учасники, батьки, близькі родичі, волонтери соціальної служби) на п’яти великих автобусах марки ЛАЗ. Після фуршету відбулось жеребкування, визначились сектори для лову.

На урочистій лінійці кожна із команд представила свою назву та голосно оголосила девіз, а команда-переможець минулих змагань винесла прапор України, звучав гімн України. Все виглядало дуже святково, урочисто та радісно, адже діти чекали на фестиваль майже 2 роки, так як в 2014 році фестиваль, на жаль, не відбувся. Свої практичні поради учасникам надав чотирикратний Чемпіон Світу з рибної ловлі Віталій Левченко.

За кожною із команд був закріплений суддя-тренер, відповідальним за стартовий закорм риби й за наявність наживки у кожної із команд був окремий суддя, а загальний контроль змагань здійснював головний суддя.

Одночасно із змаганнями, проходила виставка творчих робіт команд, найкраща робота в подальшому була нагороджена цінним призом.

Об 11.10 почався старт змагань. Загалом у змаганнях прийняло участь 56 учасників – дітей з порушенням опорно-рухового апарату.

Організатори фестивалю розраховували на кльов білої риби, тому заздалегідь було заготовлено 60 порцій опаришу, 30 порцій червоного черв’яка та 10 порцій кукурудзи. Проте, перша година змагань показала, що сьогодні на поплавкову вудку повільно, але клює виключно щука!!! Ви можете уявити мій шок та переживання, адже ми націлились на те, щоб якомога більша кількість учасників зловили рибу та відчули радість від активного кльову! В цей час одному із суддів приходить геніальна ідея щодо ловлі на живця. Але ж живця у нас нема! Швидкий телефонний дзвінок управляючому Фіш-парком:

-   У Вас можна придбати живця?

-   На жаль, сезон закінчився, живця на продаж немає…

-   А можна ми його самі зловимо підсаками, адже бачимо як він плаває під берегом???

-   Так! Звичайно! Робіть все, що вважаєте за потрібне!

-   Дякую!!!

«Хлопці судді, підсаки в руки й ловимо живця» - моє голосне прохання (читати крик про допомогу) мабуть почули й на протилежному березі J Команда суддів була просто пречудовою, живця наловили в нормальній кількості, покльовки послідували відразу. Одночасно із цим було вирішено продовжити змагання на одну годину, чому діти були тільки раді!

По всьому берегу тільки й було чути: «Дивись як вона клює!», «Ого яка велика!», «Так це ж щука!»

Почався невеличкий дощик, а з ним й кльов посилився, діти повеселішали, радість і щастя від улову надихали всіх навкруги. Як потім вияснилось – діти ніколи в житті щуку не ловили!

Загалом сім команд із десяти були з уловом, лише дві команди з результатом «0» - у них було дуже багато обривів та зрізаної хижаком оснастки.

Такої чудової атмосфери я не бачила навіть на деяких дорослих змаганнях!

Отже, загальна вага зловленої учасниками фестивалю риби (в основному щука) становить 8 кг 360 г!!! Чудовий результат!!!

Після фінішу на учасників чекала смачнюча юшка та гарячі сосиски з мангалу, а також салатик зі свіжої весняної капусточки J Діти відпочивали, підкріплювались обідом та насолоджувались  концертною програмою.

В цей час судді зібрались на нараду для підрахунку голосів. У нас вже були результати в електронному вигляді, адже періодично протоколи заносились до програми на комп’ютері. Проте, виникла складна ситуація із розподілом призових місць, адже до команди, яка зловили найбільшу вагу риби, застосовувались штрафні санкції за порушення правил змагань, зокрема за систематичне паління вболівальником (читати фактично тренером) в секторі, а також ловля риби в чужому секторі. Погодьтесь, складно приймати такі рішення по відношенню до команди особливих дітей. Проте, суддівська колегія вчинила чесно й справедливо – голосуванням було вирішено присвоїти цій команді друге місце, хоча й загальний результат у них найвищий.

Таким чином, результати змагань наступні:

Найкраща творча робота – Печерський РЦСССДМ (нагороджено фотоапаратом).

 

Особистий залік: 

I місце – Власов Віктор із вагою риби 1 кг 656 г (Деснянський район).

Нагороджений: дипломом, статуеткою, тортом, фотоапаратом із функцією підводної зйомки, зарядним пристроєм, сумкою від «Кібас», кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

II місце – Гринь Владислав із вагою риби 802 г (Дарницький район).

Нагороджений: дипломом, статуеткою, фотоапаратом із функцією підводної зйомки, сумкою від «Кібас», кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

III місце – Лягодович Влад із вагою риби 620 г (Печерський район).

Нагороджений: : дипломом, статуеткою, фотоапаратом, кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

 

Командний залік: 

I місце – команда «Завзяті рибалки» із загальною вагою риби 1 кг 419 г (Оболонський район).

Нагороджені: дипломом, медалями, набором для занять творчістю (набір для квілінгу, фарби, пластелин, папір офісний, папір для квілінгу), зарядним пристроєм, риболовною продукцією від компанії «ІБІС» кожному із учасників, кружками від компанії «FLAGMAN», великою коробкою печива.

II місце – команда «Стрімкі рисі» із загальною вагою риби 2 кг 299 г (Деснянський район).

Нагороджені: дипломом, медалями, набором для занять творчістю (набір для квілінгу базовий, фарби, пластелин), зарядним пристроєм, риболовною продукцією від компанії «ІБІС» кожному із учасників, фонариками від компанії «FLAGMAN», великою коробкою печива.

III місце – команда «Дельфіни» із загальною вагою риби 1 кг 202 г (Печерський район).

Нагороджені: дипломом, медалями, набором для занять творчістю (набір для квілінгу базовий, фарби), зарядним пристроєм, риболовною продукцією від компанії «ІБІС» кожному із учасників, прикормкою від компанії «FLAGMAN», великою коробкою печива.

 

Крім цього, ще на початку фестивалю було оголошено, що організатори будуть визначати також призові номінації із числа тих, хто не ввійде до призових місць особистого та командного заліку. Адже  ми пригнули, щоб якомога більша кількість дітей отримали відзнаку та подарунки. Зокрема:

 

Сама велика риба, яку зловила дівчинка. Перемогла Свірідова Анастасія із вагою риби 454 г. Нагороджена статуеткою, мультиваркою, кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

Сама велика риба, яку зловив хлопчик. Переміг Перехрест Валерій із вагою риби 435 г. Нагороджений статуеткою, мультиваркою, кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

Сама маленька риба. Визначено два переможці, адже зловити рибу такої ваги інколи важко навіть професійним рибалкам:

-  Нікітюк Юля із вагою риби 1 грам!!! Нагороджена дипломом, феном та сертифікатом на півдня риболовлі на комерційній водоймі «Белые камни».

-  Поклад Марія із вагою риби 2 грами!!! Нагороджена дипломом, автоматичним косметичним набором для манікюру  та сертифікатом на півдня риболовлі на комерційній водоймі «Белые камни».

Наймолодшим учасником фестивалю був Лісовенко Микола 2006 року народження. Нагороджений сертифікатом на півдня риболовлі на комерційній водоймі «Белые камни» та сумкою від компанії «Кібас».

Втішні призи у вигляді прикормки «Brain», наданої компанією «ІБІС» за результат «0» отримали:

-  Команда «Веселі рибалки» (Подільський район)

-  Команда «Святошинський» (Святошинський район).

 

Абсолютно всі учасники фестивалю були нагороджені Дипломами за участь, нагрудними значками та чудовими букетиками від Студії квітів «Flower Studio». Я знаю, що складові букетиків спеціально були вирощені для цієї квіткової композиції.

Від щирого серця я висловлюю величезну подяку нашим спонсорам:

 1. Благодійний фонд «Мобілізація добра»
 2. Фіш-парк «Забір’я»
 3. Компанія «ІБІС»
 4. Компанія «Кібас»
 5. Компанія «FLAGMAN»
 6. Компанія «Інваспорт»
 7. Комерційна водойма Центр кльової рибалки «Белые камни»
 8. Компанія «Aqua-Storm»
 9. Спорт-бар «ЛІГА»
 10. Компанія «WormExpert»
 11. Студія квітів «Flower Studio»
 12. Федерація риболовного спорту України
 13. ВО «Громада рибалок України»
 14. Журнал «Риболовний вісник»
 15. Журнал «Світ рибалки»
 16. Інтернет портал «Рибалка.com»
 17. Інтернет клуб «Дом рибака»

Окрема подяка двом благодійникам, які бажають залишитись інкогніто. Один із них надав кошти для оплати двох автобусів. Другий забезпечив переможців цінними призами у вигляді побутової техніки. Дякую також Сергію, який надав подарунки дітям й оплатив 10 кг 750 г голів риби для наваристої юшки!

Особлива подяка Іллі Краснову, який ще з лютого місяця допомагав мені з організаційними моментами! Я дуже щаслива від того, що на нього завжди можна покластись, Ілля ніколи не кидає слова на вітер, а навпаки чітко виконує свої обіцянки! На жаль, на самому фестивалі не зміг бути присутнім через хворобу.

Я щиро вдячна керівництву БФ «Мобілізація добра», який був гарантом того, що свято відбудеться, адже всі фінансові питання, які залишались відкритими – вирішувались коштами фонду.  Фонд підтримав мою ідею щодо проведення фестивалю, не роздумуючи ні секунди й всіляко допомагав в його організації.

За злагоджене й швидке харчування учасників фестивалю й допомогу в безпосередній організації свята я хочу подякувати керівництву та персоналу Спорт-бару «ЛІГА».

Висловлюю величезну подяку суддівській колегії за злагоджену роботу, за чесність, справедливі рішення, активність і творчий підхід до процесу риболовлі, за увагу і моральну підтримку наших учасників:

 1. Олександр Шевченко – Головний суддя
 2. Андрій Радченко-Поліщук – відповідальний суддя за стартовий закорм й наявність наживки в секторах
 3. Артур Баріновас
 4. Олександр Радченко
 5. Альона Комарова
 6. Ігнат Манагадзе
 7. Ілля Радюков
 8. Дмитро Гулевський
 9. Олег Кузнецов
 10. Ірина Гапоненко
 11. Андрій Норцов
 12. Михайло Орлов

ДЯКУЮ нашим волонтерам, які цілий день робили все для того, щоб перебування учасників й гостей на водоймі було комфортним та радісним! Окремо хочу подякувати:

 1. Кашук Михайлу, завдяки якому від благодійників було зібрано 3450,00 грн. для оплати автобусів (трансфер дітей).
 2. Піщікову Ігорю Станіславовичу за надзвичайно смачну юшку!!! Ігоре, у Вас золоті руки!
 3. Ільченко Сергію за мангал-меню.
 4. Хлопцям-волонтерам, які прибули разом із Кашук Михайлом – Ви просто надзвичайно добрі, чуйні люди! Окрім фізичної допомоги дітям на візках, Ви багато спілкувалися з дітьми, адже їм важлива та приємна така увага!
 5. Фотографам – завдяки Вашим фото дуже добре передана атмосфера фестивалю.
 6. Журналісту Тихолаз Ігорю, який надав велику інформаційну підтримку.

Отримані емоції на фестивалі просто переповнюють мене!!! Мені сумно від того, що все так швидко закінчилось, але я маю надію, що наступний фестиваль «Золота рибка» отримає таку ж активну підтримку від спонсорів та меценатів.

Фінансовий звіт в процесі підготовки.

До зустрічі!!!

развернуть

Спортивная злость

Спортивная злость Фото №47

 

Побывав на соревнованиях по ловле форели и не половив ее в тот день - ручки зачесались. Решено - надо ехать и пробовать свои силы.

Казалось бы, платник, аквариум, лови-не хочу, многие так думают, но не всегда это именно так.

Простояв 3,5 часа и заработав 2 поклевки, расстроенная и с вопросом "ну как так то?", уехала домой. Отмечу, что в тот день многие спиннингисты не ушли от нуля, а вот на поплавок (насадка кукуруза, креветка) форель клевала очень даже не плохо.

До следующей рыбалки моя спортивная злость росла в геометрической прогрессии. Муж еще удачно пошутил, говорит : "Ну все, если не словишь, то ломай спиннинг об колено, а я сниму видео и кину на ютюб". Неплохая мотивация, не так ли?

Так вот, проделав работу над ошибками, получив дельные рекомендации от моего Сэнсэя (спасибо ему отдельное), поехала на водоем. Буквально на 5 забросе следует мощная поклевка, но не засеклась. Следующий заброс - форель на 600 г, ура!

 

Далее nnn-ое количество поклевок, но рыба не засекается, все-таки медленней проводку надо делать. Ничего, ключик то подобран, подумала я, надо бы проверить другое место. На втором забросе глухой зацеп и моя Кокетка в розовом цвете остается на дне...печаль. Перевязываю поводок, ставлю розовую Кокетку, но в другом весе, снова пошли поклевки - отличненько. Фрикцион визжит, подсекаю и... глухое "тынь", сошла вместе с последней в моей коробке Кокеткой. Я чуть не плачу, обидно до ужаса, а так ведь хорошо все начиналось.

Переполоскав безрезультатно все, что у меня было, не заработала даже поклевки. И тут мой взор падает на вертушку, вовсе неприметную, чем черт не шутит. На 2-ом забросе поклевочка и рыба на кукане. Юхууу, реабилитировалась!

В промежутках между поклевками - приятное общение с соседями по вымостке, помогали мне завести форель в подсак, ибо рыбка эта очень бойкая.

Снова не клюет, да что же такое, иду на другую вымостку: заброс, визг фрикциона, свеча в исполнении хозяйки водоема. Борьба длилась минут 5, форель либо как стена тупо стоит на месте, либо как танк прет на тебя. С подсакой помог сосед и вот она - красавица весом 1 кг 370 грамм на берегу! Кайф...и все равно, что оледенели руки, и все равно, что снежок моросит в лицо, а ветер свищет мне в плечо...Я получила свою дозу адреналина!

Темнеет рано, ловить стало не комфортно, в ожидании такси, делаю последний заброс и досадный сход у ног. ВСЕ, достаточно на сегодня.

Рыбалкой более, чем довольна, да и спиннинг не пришлось ломать)

 

P.S.: в водоеме есть осетр, словила не я, но сфоткалась на память :)

 

 

 

 

развернуть

С открытием, меня :-)

С открытием, меня :-) Фото №47

С открытием, меня :-)

Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!