Фестиваль зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату

 Фото №1
 Фото №2
 Фото №3
 Фото №4
 Фото №5
 Фото №6
 Фото №7
 Фото №8
 Фото №9
 Фото №10
 Фото №11
 Фото №12
 Фото №13
 Фото №14
 Фото №15
 Фото №16
 Фото №17
 Фото №18
 Фото №19
 Фото №20
 Фото №21
 Фото №22
 Фото №23
 Фото №24
 Фото №25
 Фото №26
 Фото №27
 Фото №28
 Фото №29
 Фото №30
 Фото №31
 Фото №32
 Фото №33
 Фото №34
 Фото №35
 Фото №36
 Фото №37
 Фото №38
 Фото №39
 Фото №40
 Фото №41
 Фото №42
 Фото №43
 Фото №44
 Фото №45
 Фото №46

Я дуже щаслива від того, що Фестиваль «Золота рибка» відбувся!!!

Організатори, судді, волонтери прибували в Фіш-парк «Забір’я» з 7-ї ранку для того, щоб належним чином оформити місце проведення фестивалю.

Ніхто не сидів без роботи: судді визначали сектори лову й замішували величезну кількість прикормки, волонтери оформлювали місце реєстрації учасників та місце для урочистого відкриття фестивалю, повар розпалював багаття для 4-х величезних казанів майбутньої рибацької юшки, самовари кипіли, фуршетний стіл наповнювався запашними сендвічами та канапешками.

Близько 9.20 почали прибувати учасники фестивалю, а наші волонтери радісно зустрічали їх, за необхідності допомагали дітям на візках. Загалом прибуло близько 150 людей (учасники, батьки, близькі родичі, волонтери соціальної служби) на п’яти великих автобусах марки ЛАЗ. Після фуршету відбулось жеребкування, визначились сектори для лову.

На урочистій лінійці кожна із команд представила свою назву та голосно оголосила девіз, а команда-переможець минулих змагань винесла прапор України, звучав гімн України. Все виглядало дуже святково, урочисто та радісно, адже діти чекали на фестиваль майже 2 роки, так як в 2014 році фестиваль, на жаль, не відбувся. Свої практичні поради учасникам надав чотирикратний Чемпіон Світу з рибної ловлі Віталій Левченко.

За кожною із команд був закріплений суддя-тренер, відповідальним за стартовий закорм риби й за наявність наживки у кожної із команд був окремий суддя, а загальний контроль змагань здійснював головний суддя.

Одночасно із змаганнями, проходила виставка творчих робіт команд, найкраща робота в подальшому була нагороджена цінним призом.

Об 11.10 почався старт змагань. Загалом у змаганнях прийняло участь 56 учасників – дітей з порушенням опорно-рухового апарату.

Організатори фестивалю розраховували на кльов білої риби, тому заздалегідь було заготовлено 60 порцій опаришу, 30 порцій червоного черв’яка та 10 порцій кукурудзи. Проте, перша година змагань показала, що сьогодні на поплавкову вудку повільно, але клює виключно щука!!! Ви можете уявити мій шок та переживання, адже ми націлились на те, щоб якомога більша кількість учасників зловили рибу та відчули радість від активного кльову! В цей час одному із суддів приходить геніальна ідея щодо ловлі на живця. Але ж живця у нас нема! Швидкий телефонний дзвінок управляючому Фіш-парком:

-   У Вас можна придбати живця?

-   На жаль, сезон закінчився, живця на продаж немає…

-   А можна ми його самі зловимо підсаками, адже бачимо як він плаває під берегом???

-   Так! Звичайно! Робіть все, що вважаєте за потрібне!

-   Дякую!!!

«Хлопці судді, підсаки в руки й ловимо живця» - моє голосне прохання (читати крик про допомогу) мабуть почули й на протилежному березі J Команда суддів була просто пречудовою, живця наловили в нормальній кількості, покльовки послідували відразу. Одночасно із цим було вирішено продовжити змагання на одну годину, чому діти були тільки раді!

По всьому берегу тільки й було чути: «Дивись як вона клює!», «Ого яка велика!», «Так це ж щука!»

Почався невеличкий дощик, а з ним й кльов посилився, діти повеселішали, радість і щастя від улову надихали всіх навкруги. Як потім вияснилось – діти ніколи в житті щуку не ловили!

Загалом сім команд із десяти були з уловом, лише дві команди з результатом «0» - у них було дуже багато обривів та зрізаної хижаком оснастки.

Такої чудової атмосфери я не бачила навіть на деяких дорослих змаганнях!

Отже, загальна вага зловленої учасниками фестивалю риби (в основному щука) становить 8 кг 360 г!!! Чудовий результат!!!

Після фінішу на учасників чекала смачнюча юшка та гарячі сосиски з мангалу, а також салатик зі свіжої весняної капусточки J Діти відпочивали, підкріплювались обідом та насолоджувались  концертною програмою.

В цей час судді зібрались на нараду для підрахунку голосів. У нас вже були результати в електронному вигляді, адже періодично протоколи заносились до програми на комп’ютері. Проте, виникла складна ситуація із розподілом призових місць, адже до команди, яка зловили найбільшу вагу риби, застосовувались штрафні санкції за порушення правил змагань, зокрема за систематичне паління вболівальником (читати фактично тренером) в секторі, а також ловля риби в чужому секторі. Погодьтесь, складно приймати такі рішення по відношенню до команди особливих дітей. Проте, суддівська колегія вчинила чесно й справедливо – голосуванням було вирішено присвоїти цій команді друге місце, хоча й загальний результат у них найвищий.

Таким чином, результати змагань наступні:

Найкраща творча робота – Печерський РЦСССДМ (нагороджено фотоапаратом).

 

Особистий залік: 

I місце – Власов Віктор із вагою риби 1 кг 656 г (Деснянський район).

Нагороджений: дипломом, статуеткою, тортом, фотоапаратом із функцією підводної зйомки, зарядним пристроєм, сумкою від «Кібас», кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

II місце – Гринь Владислав із вагою риби 802 г (Дарницький район).

Нагороджений: дипломом, статуеткою, фотоапаратом із функцією підводної зйомки, сумкою від «Кібас», кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

III місце – Лягодович Влад із вагою риби 620 г (Печерський район).

Нагороджений: : дипломом, статуеткою, фотоапаратом, кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

 

Командний залік: 

I місце – команда «Завзяті рибалки» із загальною вагою риби 1 кг 419 г (Оболонський район).

Нагороджені: дипломом, медалями, набором для занять творчістю (набір для квілінгу, фарби, пластелин, папір офісний, папір для квілінгу), зарядним пристроєм, риболовною продукцією від компанії «ІБІС» кожному із учасників, кружками від компанії «FLAGMAN», великою коробкою печива.

II місце – команда «Стрімкі рисі» із загальною вагою риби 2 кг 299 г (Деснянський район).

Нагороджені: дипломом, медалями, набором для занять творчістю (набір для квілінгу базовий, фарби, пластелин), зарядним пристроєм, риболовною продукцією від компанії «ІБІС» кожному із учасників, фонариками від компанії «FLAGMAN», великою коробкою печива.

III місце – команда «Дельфіни» із загальною вагою риби 1 кг 202 г (Печерський район).

Нагороджені: дипломом, медалями, набором для занять творчістю (набір для квілінгу базовий, фарби), зарядним пристроєм, риболовною продукцією від компанії «ІБІС» кожному із учасників, прикормкою від компанії «FLAGMAN», великою коробкою печива.

 

Крім цього, ще на початку фестивалю було оголошено, що організатори будуть визначати також призові номінації із числа тих, хто не ввійде до призових місць особистого та командного заліку. Адже  ми пригнули, щоб якомога більша кількість дітей отримали відзнаку та подарунки. Зокрема:

 

Сама велика риба, яку зловила дівчинка. Перемогла Свірідова Анастасія із вагою риби 454 г. Нагороджена статуеткою, мультиваркою, кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

Сама велика риба, яку зловив хлопчик. Переміг Перехрест Валерій із вагою риби 435 г. Нагороджений статуеткою, мультиваркою, кепкою від компанії «Aqua-Storm», фонариком на сонячній батарейці.

Сама маленька риба. Визначено два переможці, адже зловити рибу такої ваги інколи важко навіть професійним рибалкам:

-  Нікітюк Юля із вагою риби 1 грам!!! Нагороджена дипломом, феном та сертифікатом на півдня риболовлі на комерційній водоймі «Белые камни».

-  Поклад Марія із вагою риби 2 грами!!! Нагороджена дипломом, автоматичним косметичним набором для манікюру  та сертифікатом на півдня риболовлі на комерційній водоймі «Белые камни».

Наймолодшим учасником фестивалю був Лісовенко Микола 2006 року народження. Нагороджений сертифікатом на півдня риболовлі на комерційній водоймі «Белые камни» та сумкою від компанії «Кібас».

Втішні призи у вигляді прикормки «Brain», наданої компанією «ІБІС» за результат «0» отримали:

-  Команда «Веселі рибалки» (Подільський район)

-  Команда «Святошинський» (Святошинський район).

 

Абсолютно всі учасники фестивалю були нагороджені Дипломами за участь, нагрудними значками та чудовими букетиками від Студії квітів «Flower Studio». Я знаю, що складові букетиків спеціально були вирощені для цієї квіткової композиції.

Від щирого серця я висловлюю величезну подяку нашим спонсорам:

 1. Благодійний фонд «Мобілізація добра»
 2. Фіш-парк «Забір’я»
 3. Компанія «ІБІС»
 4. Компанія «Кібас»
 5. Компанія «FLAGMAN»
 6. Компанія «Інваспорт»
 7. Комерційна водойма Центр кльової рибалки «Белые камни»
 8. Компанія «Aqua-Storm»
 9. Спорт-бар «ЛІГА»
 10. Компанія «WormExpert»
 11. Студія квітів «Flower Studio»
 12. Федерація риболовного спорту України
 13. ВО «Громада рибалок України»
 14. Журнал «Риболовний вісник»
 15. Журнал «Світ рибалки»
 16. Інтернет портал «Рибалка.com»
 17. Інтернет клуб «Дом рибака»

Окрема подяка двом благодійникам, які бажають залишитись інкогніто. Один із них надав кошти для оплати двох автобусів. Другий забезпечив переможців цінними призами у вигляді побутової техніки. Дякую також Сергію, який надав подарунки дітям й оплатив 10 кг 750 г голів риби для наваристої юшки!

Особлива подяка Іллі Краснову, який ще з лютого місяця допомагав мені з організаційними моментами! Я дуже щаслива від того, що на нього завжди можна покластись, Ілля ніколи не кидає слова на вітер, а навпаки чітко виконує свої обіцянки! На жаль, на самому фестивалі не зміг бути присутнім через хворобу.

Я щиро вдячна керівництву БФ «Мобілізація добра», який був гарантом того, що свято відбудеться, адже всі фінансові питання, які залишались відкритими – вирішувались коштами фонду.  Фонд підтримав мою ідею щодо проведення фестивалю, не роздумуючи ні секунди й всіляко допомагав в його організації.

За злагоджене й швидке харчування учасників фестивалю й допомогу в безпосередній організації свята я хочу подякувати керівництву та персоналу Спорт-бару «ЛІГА».

Висловлюю величезну подяку суддівській колегії за злагоджену роботу, за чесність, справедливі рішення, активність і творчий підхід до процесу риболовлі, за увагу і моральну підтримку наших учасників:

 1. Олександр Шевченко – Головний суддя
 2. Андрій Радченко-Поліщук – відповідальний суддя за стартовий закорм й наявність наживки в секторах
 3. Артур Баріновас
 4. Олександр Радченко
 5. Альона Комарова
 6. Ігнат Манагадзе
 7. Ілля Радюков
 8. Дмитро Гулевський
 9. Олег Кузнецов
 10. Ірина Гапоненко
 11. Андрій Норцов
 12. Михайло Орлов

ДЯКУЮ нашим волонтерам, які цілий день робили все для того, щоб перебування учасників й гостей на водоймі було комфортним та радісним! Окремо хочу подякувати:

 1. Кашук Михайлу, завдяки якому від благодійників було зібрано 3450,00 грн. для оплати автобусів (трансфер дітей).
 2. Піщікову Ігорю Станіславовичу за надзвичайно смачну юшку!!! Ігоре, у Вас золоті руки!
 3. Ільченко Сергію за мангал-меню.
 4. Хлопцям-волонтерам, які прибули разом із Кашук Михайлом – Ви просто надзвичайно добрі, чуйні люди! Окрім фізичної допомоги дітям на візках, Ви багато спілкувалися з дітьми, адже їм важлива та приємна така увага!
 5. Фотографам – завдяки Вашим фото дуже добре передана атмосфера фестивалю.
 6. Журналісту Тихолаз Ігорю, який надав велику інформаційну підтримку.

Отримані емоції на фестивалі просто переповнюють мене!!! Мені сумно від того, що все так швидко закінчилось, але я маю надію, що наступний фестиваль «Золота рибка» отримає таку ж активну підтримку від спонсорів та меценатів.

Фінансовий звіт в процесі підготовки.

До зустрічі!!!

Комментировать
Фото не загрузились...очікую..
Лена, большое тебе спасибо, за организацию такого прекрасного мероприятия, тебе, и всем тем кто вместе с тобой сделали этот праздник! СПАСИБО!!!
Олег, это тебе большое спасибо за активное участие и судейство!
Еще фото здесь
https://yadi.sk/d/m9wbizKZgFMtH
Андрей, это тебе спасибо! Без всех вас я бы не справилась!
Лен!!!
Агромаднейшее тебе СПАСИБИЩЕ!!!
Ты лучшая!!!
:) Саша, это тебе огромная благодарность!!!
Класс, ребята! Молодцы! Даже через экран струится тепло ваших сердец! Я представляю, что там творилось на берегу! Вот, зарядился оптимизмом. Значит все у нас в стране будет хорошо, если в ней живут такие люди! Спасибо!
Спасибо! Вы правы!
Молодцы. Лучшая награда за ваш труд - это улыбки этих детей
Спасибо! Дети в восторге и это главное!
Альона, дуже коротко. Ты молодець!!!
Спасибо :-) Очень многие причастны к организации этого замечательного праздника!!!
Низкий поклон и респект! 5+
Глянул фотографии - не могу пройти мимо.Большой праздник добра и счастья,спасибо вам огромное,а как светятся глаза у ребят!!! Хочется жить и творить добро,не зря вы живете на этой земле,еще раз спасибо!
Спасибо за теплые слова! Мы все очень старались!
За чудову справу-величезний РЕСПЕКТ всім,прийнявшим участь!
Наснаги Вам!
Лена, представляю как Вам было тяжело организовать это мероприятие. Но у Вас получилось и вы справились на все 100, о чем свидетельствует атмосфера запечатлённая на фотографиях. За это Вам огромнейшая благодарность. Так-же респект всем кто помогал в процессе, судьям и волонтерам. Вы все МОЛОДЦЫ!!!
Спасибо! Местами было трудно, но все решаемо :-)
Респект таким людям як Ви!5+++++
Очень тронуло. Вы делаете невероятно благое дело. Молодцы!!!!
Благодарю! Мы стараемся!
Снимаю шляпу и низко кланяюсь перед теми кто хоть как-то был задействован в этом мероприятии...
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!