Дмитрий Жовтяк

Украина, Белики
0 подписчиков
3 / 0
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 02.03.2009 г.

Повернення

Розповідач з мене нікудишній, а вірніше геть зовсім поганий, але постараюсь розповісти дещо... Давно я не заходив на цей сайт, не питайте навіть коли. Напевно з того моменту, як пішов на роботу. Так робота забирає багато вільного часу. Ну не про - це зараз розповідь зайшов на сайт і прмємно здивувався новим дизайно і доречі не аби якою функціональністю - це + розробникам. Про риболовлю я геть зовсім забув коли тримав в руках прут або приблизно щось таке. Виходив влітку на головня і то результат такий собі був, Але думаю з осені розпочати знову своє хоббі побувати на старих місцях, нові місця якісь покорити, і звичайно розповісти про це вам мої помічни, слухочі, компаньйони в майбутньому. Ну - це все буде після того , як я одружусь. До нових зустрічей...

развернуть

Ворскла. Відкриття сезону 2010. Бойове хрещення

Ворскла. Відкриття сезону 2010. Бойове хрещення Фото №1

Нарешті розпочався сезон відкритої води, так як я не відношусь до пінгвінів, мені пришлось чекати відкритої дуже довго бо зима в нас була затяжною. Також на риболовлі відбулось бойове хрещення в доблесні лави спінінгістів мого друга. 

Прокинувшись зранку я навіть не думав нікуди йти, але побачивши, що на вулиці така чудова погода вирішив не затягувати й вийти зробити віддушину для тіла. Заразом взяв з собою Вадіма який давно напрошувався на риболовлю.

 Збори були не затяжними, й через годину, півтори ми були на місці висадки. Хоть в основному лід зійшов по всій акваторії річки, але в прибережках ще були льодяні стоянки..

 Вибравши підходяще місце почали рибалити. Метою рибалки було не лов риби, як такий, а згадати всі навики які забулись за зиму, та просто відпочити, зробити свято після довгих місяців зими. І тут почалось перші зацепи, коряги, але риболовля пройшла удачно хоть і без зловленої риби. Помочивши спінінг пару годин і відвівши душу було прийнято рішення, перебазовуватись додому де нас чекав теплий чай і багато позитивних вражень..

 Також було проведене бойове хрещення в доблесні лави спінінгісті Вадіма, який тепер став одним із нас.

развернуть

Увага водоймам в період нересту (Полтавська обл.)

 

Рибальство - улюблене захоплення багатьох наших співвітчизників. У цій справі, безумовно, багато задоволення і користі. Але є такі горе-рибалки, які завдають непоправної шкоди рибним запасам і навколишньому середовищу. Доволі часто такі випадки трапляються у період нересту риби, коли масове рибальство заборонене. Але є люди, які заради легкої та швидкої наживи, використовуючи усі можливі варварські методи лову, знищують величезну кількість мешканців водних плес. Особливо, коли у риб починається період нересту, вона втрачає природну обережність та стає легкою здобиччю для браконьєрів.

Нерест - найважливіший період у житті риб і найвідповідальніший у діяльності рибоохорони та рибоводів. Від того, наскільки успішно пройде відкладання ікри залежить майбутній урожай блакитних нив. Тому для захисту мешканців наших водойм з 1 квітня по 10 червня проводиться двомісячник весняно-літньої заборони лову водних живих ресурсів.

 Любительсько-спортивне рибальство на річках області з 1 квітня по 20 травня заборонене. В період нересту на Дніпродзерджинському водосховищі та річках обмежується спортивний та любительський лов риби. Однак він дозволяє поплавковою вудочкою з одним гачком і спінінгом із блешнею (або подібною до неї насадкою) з берега у межах населених пунктів (за винятком місць масового нересту риби).

У цей період без спеціальних дозволів забороняється вихід на акваторію індивідуальних моторних і безмоторних плавзасобів, у тому числі й тих, що належать підприємствам, організаціям, установам. Порушники Правил рибальства в період заборони будуть притягуватись до адміністративної або кримінальної відповідальності з конфіскацією знарядь лову та транспортних засобів. Кожен повинен пам'ятати, що успішний нерест - це поповнення рибних запасів нашої області.

Олексій Немировський, державний інспектор

P.S Все написано вище для загальних роздумів. Але хотілось щоб ми дотримувались елементарних правил і дотримувались всіх настанов Правил рибальства. 

 

развернуть
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!