Андрей Гамар

Украина
0 подписчиков
13 / 0
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 12.02.2009 г.

Два дні з життя самурая

Два дні з життя самурая Фото №1

«Неосмотрительный и упрямый
всегда стоит на своем и делает
только то, что считает нужным,
пренебрегая мудростью и опытом
других. И вот что я скажу в нази
дание воинам: надлежит вам всяче-
ски остерегаться упрямых и глупых,
не числя их среди друзей своих, ибо
опасны и коварны они».
Кодекс самурая

 

    Доволі часто починаєш розуміти наскільки ти вже залежиш від системи, наскільки це починає все більше і більше поглинати твою свідомість, і забирати твої життєві сили. Це все настільки затягує тебе, що ти стаєш банальною маріонеткою, яка живе за розкладом, яким був складений для тебе набагато раніше. Виїжджаючи на риболовлю, ти набираєшся тією життєвою силою і енергією, яку забирає в тебе «мегаполіс».

День 1 (Протока)

Переписка с ICQ:
А: Блин, так захотелось посидеть с поплавком и подергать карасиков
К: Так поехали завтра.
А: Поехали, давно не был на Протоке, и далеко ехать не нужно.

    Сказано зроблено : ). 5-та ранку і ми вже на водоймі. Приємної приїджати в місце, де я став рибалкою : ). В дитинстві, я кожне літо проводив на цій річці. С самого початку нахлинули спогади з дитинства, ось тут ми ставили намети, а ось тут я зловив свого першого в житті карася : )…..
Перебуваючи в спогадах навіть не помітив як вже всі снасті були зібрані і готові до бою : ). І тут як кажуть: «Почалося». Клювало як на «черных камнях», тільки ось розмір «білоцерківських крокодилів» бажав бути більшим : )))
    Був також візит Аборигена, який хотів купити в нас черв’яків, ми не змогли лишити молодого рибалку в біді, і відсипали йому трохи. Потім Абориген, сказав : «Мда, надо ждать, что бы кто-то проснулся и привез бутылку». Кожному своє, як кажуть, ми тільки посміхнулись з Кайзером, так як, вряд чим могли йому допомогти.
    Просидівши біля 3 годин, ми зрозуміли, що скоріше ми наловило малька для зариблення р. Рось : )) чим зловимо щось путнє. Було прийнято рішення їхати додому… Коли їхали назад, зрозумів для себе ще раз, що все ж таки без свого самурайського меча, не так цікаво. І ловити рибу на поплавок – то вже не моє : )

 

День 2 (р. Рось)

    Досить активне проведення вечора в неділю : ) дало про себе знати, 5 ранку дзвінок брата : «Виходь, я вже тебе чекаю», «Мля… я проспав», «Меча в руки, секретні приманки в рюкзак і вперед»…..
Вітамін поглянувши на мене сказав: «Ща будемо тебя личить : )»…… Секретний трав’яний збір зробив своє діло і через 15 хв. я в строю…. А далі було три самураї – і три дороги, і кожен пішов шукати свій «Дао»…
Рибалка видалась на славу. В загальній кількості було «захоплено» до полону близько 10 щук і пару окунів.
    Було амністовано – 7 щук (відпущено під підписку про невиїзд). Обловлюючи свого нового самурайського меча, скажу, що УЛ – це сила. Відчуття просто не можливо передати, коли ти починаєш боротися з хижаком(від 1 кг,), цей солодкий «визг» фрикціону…. Слухав би його і слухав : ))). Захопившись риболовлею ми не помітили, що вже час збиратися і повертатися в місто. Швидкі збори, обговорення результатів рибалки, обговорення планів на майбутнє.
Повертаючись в місто відчуваєш прилив нової енергії і сили….. Якої так тобі не хватало. Завтра їхати до мегаполісу, знову вдягати маску, знову краватка і видавлена посмішка на обличчі. Дякую тобі Рось за те, що ти знову дала нам можливість зарядитися твоєю енергією і бути готовими до майбутніх поєдинків, де перемогу отримує кращий.

 

 

П.С. Додому забрали тільки самих ярих бійців, так як випускати їх вже не було смислу.

Якщо, щось не так, то прошу вибачення, це мій перший звіт на цьому сайті

Всім вдалих виїздів ....

 

развернуть

Произвол Володарского клуба "Эко-Рось"

 

Ну вот, ребята мы и дожились... Настроение испортили на весь день. Сегодня утром приехали на Володарское водохранилище, открыть сезон ловли с лодки. Настроение просто на все 150%, быстро накачали лодку, установили мотор, только спустили лодку на воду .... и тут как говориться началось.

Подплывают к нам двое в лодке... И говорят нам сейчас нерест ловля рыбы запрещена. В ответ мы им предьявили ГИР-ские удостовирения, и тут как говорится "член" клуба заявил : "Нам п..... Ваш ГИР, тут нельзя ловить рыбу, это постановление нашей сел.рады, и меня было наделено правами на охрану водохранилища". На замечание, что нерест начинается с 10, тоже был ответ который меня буквально отправил в нокаут : "У нас свои законы и мы сами своим клубом Эко-Рось решаем когда у нас нерест"....

Получасовая сорра толком ничего не принесла, начались только угрозы в нашу сторону, что пробьем колеса и т.д.

Вот такие вот дела ребята, оказывается Володарка у нас живет по своим законам, и им что ГИР, что все остальное до одного места.

 

Как результат испорченое настроение на весь день, сезон ловли с лодки наверное теперь прийдется открывать после нереста.

 

P.S. Может кто подскажет куда можно обратиться, что бы все таки прекратить произвол клуба "Эко-Рось" на Володарском водохранилище.

развернуть
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!