ГРУ. До уваги представників ЗМІ України та усіх небайдужих рибалок!


Запрошуємо Вас стати свідками справді унікальних подій, які поетапно відбуватимуться в рамках Міжнародних змагань «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное серед дітей та дорослих (ці змагання присвячені воїнам-спортсменам, які загинули в роки ВВВ та воїнам-інтернаціоналістам).

4 вересня 2008 року Київ стане свідком унікальних змагань зі спортивної ловлі риби серед інвалідів на Кубок ГОІ «Планета сильних». Кубок «Планети сильних», медалі та призовий фонд, будуть виборювати спортсмени з обмеженими фізичними можливостями. Інваліди на візках складатимуть третину всіх учасників, кількість яких, усього, 30 спортсменів з інвалідністю різних нозологій.

6 вересня 2008 року, вперше в Україні(!), всі бажаючі стануть свідками змагань з рибної ловлі серед дітей-інвалідів! На 40 учасників цього свята, серед яких значна кількість дітей-інвалідів на візках, очікують різноманітні призи та нагороди. Але головне для них – ваша небайдужість та увага!

7 вересня 2008 року відбудеться нагородження призерів змагань, яке проведуть імениті спортсмени, серед яких чемпіони Світу, Європи та України.
Ці заходи будуть проведені на Водноспортивній базі «Зеніт» (м. Київ, Труханів острів) у вищевказані дні, в період з 9.00 до 14.00. Змагання зі спортивної ловлі риби будуть відбуватись за Міжнародними правилами спортивної риболовлі. Суддівська колегія, яка складається зі спеціалістів найвищого рівня, буде представлена «Громадою Рибалок України».
Мета цих заходів дуже проста: популяризація рибалки, як найкращого засобу реабілітації, як здорового способу життя та відродження дбайливого ставлення до природи, гармонійного розвитку людини та підростаючого покоління зокрема. Голова ГОІ «Планета сильних» Роман Коваль наголошує: «Назва Кубку та нашої організації не випадкові. Адже на своєму шляху ми прагнемо виховувати силу духу і волю до перемоги, що живе в кожному з нас. Тому девіз учасників:"прагнення до перемоги не має обмежень!"
Ми хочемо звернути посилену увагу держави до шляхів розв’язання проблем людей з інвалідністю! Адже дитина на березі водойми з вудкою в руці завжди пробуджує у нас теплі почуття. А якщо цим займається дитина на візку, в кожного з нас повинна виникати глибока повага та шана до прагнення цих дітей пізнавати світ на одному рівні з іншими!

Організатори змагань: ГОІ «Планета сильних», «Громада Рибалок України», Федерація Риболовного Спорту України, Клуб «Мала Флотилія».
Спів-організатори: Київський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Київський центр «Інваспорт», Київська Федерація Риболовного Спорту.
Спонсори: Консульство Ісландії в Україні, ТОВ «LKS», «Тест-98», компанія «Флагман», «Еталон-Україна», ТОВ «Теко», журнал «Рыболовный мир», газета «Рыболовный Вестник» та інші.
Контакти з питань організації заходів:
Кислов Анатолій Васильович, (050)705-02-03,тел./факс : 246-37-13;
Контакти з питань акредитації для ЗМІ:
Тихолаз Ігор Сергійович (067)407-59-13, тел. 587-91-74
Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!