Трішки екзотики.........


 

Тільки сьогодні прилетів із Єгипта, і хочу поділитися своїми враженнями про відпочинок..........ну і звичайно морську рибалочку))))

Одразу хочу сказати, що розмаїття риб Червоного моря, що я побачив з маскою та трубкою, мене "розмазало"на місці,в хорошому розумінні цього слова....... 

Після чого, майже одразу був обраний сімейний тур, в якому рибалка була обов'язковою складовою.

Після зупинки у відкритому морі, всім бажаючим роздали "вудочки" - щось схоже на на  донку(лєска 0,5 і гачок 8 розміру) та приманку у вигляді здохлого кальмара. Закинувши оснастку я став посмикувати лєскою і перша покльовка не стала себе довго чекати, витягнув рибу схожу на м'яч, яка надувалась при натиску на неї)))Ну думаю, не мій день сьогодні, як кажуть новачкам везе, а новачки тягають маленьку но їстівну рибу, а мою гід випустив, як ядовиту.....обідно((((((

І тут лєска піщла з рук, ноги похололи, серце затьохкало................хвилин 10 страху і риба на березі.............судіть самі))))) Скажу тільки одне - я стоматолог за професією, но таких зубів не бачив)))) після подорожі, я "зтирив трішки лєски, 1 грузило і 1 гачок, та змайстрував свою "донку",Ю з якою і вийшов на риболовлю наступного ранку............. спіймав лиш одного морського "карасика"...ось такий вийшов відпочинок.

Шкодую лише про те що не взяв спінінга і воблери.....(росіяни на них товкли хижака по 1-1,5 метра....фото яких є, але закину пізніше)

 

 

 

 

 

 

Комментировать
А что с трофеями сделали?
прямо на лодці пожарили)))
Ха, прикольно... а рыба сьедобная?
да,їстівна, а під коньяк, так зовсім бомбезна)
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!