Прокуратура Кобеляцького району повертає землі водного фонду


Реформа української прокуратури на шляху до європейських стандартів зумовила прийняття Генеральним прокурор України у вересні 2014 року рішення щодо ліквідації низки спеціалізованих прокуратур, зокрема, Дніпровської екологічної прокуратури  юрисдикція якої поширювалась на р. Дніпро, її водосховища, водоохоронні зони та прибережні захисні смуги.

У зв’язку з ліквідацією екологічної прокуратури її повноваження передані до прокуратур районного та місцевого рівня, як правонаступникам. Не стала виключенням і прокуратура Кобеляцького району.

Так, впродовж 2015 року прокуратурою забезпечено участь у розгляді 2 цивільних справ за результатами розгляду яких, скасовано рішень органів місцевого самоврядування щодо виділення земельних ділянок особам в межах прибережної захисної смуги р. Дніпро, визнано недійсними державні акти на право власності на землю.

Крім того, прокуратурою за три місяці 2015 року до суду заявлено ще 5 позовів у сфері земельних відносин на загальну суму 511 тис. грн. та загальною площею 22 га. На сьогодні 3 позови на суму 337 тис. грн. вже задоволено та реально виконано. Робота на вказаному напрямку триває, прокуратурою і надалі проводиться вивчення стану додержання вимог земельного та водного законодавства при передачі земельних ділянок у власність і користування, а також вживаються заходи представницького характеру щодо повернення землі із чужого незаконного володіння.

Оригінальний Автор: Прокуратура Кобеляцького району 

Комментировать
Це добре, підходів до води побільшає. А можливо уточнити (можна в "лічку") де були скасовані держакти?
Нажаль цією інформацією наразі не володію.Якщо щось "буде чути",обов'язково дам знати.
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!