Bluetooth-колонки: які вони є, і яка для чого краще підходить?


Без музики в нашому житті - ніяк і нікуди! Адже саме вона завжди була і як і раніше залишається одним з найпростіших, найефективніших та найприємніших засобів боротьби з різноманітними стресами.

І що не менш важливо, хороша музика покращує настрій та піднімає життєвий тонус не лише в умовах домашнього затишку. Її можна слухати, де завгодно і коли завгодно. Робота, навчання, спорт або просто відпочинок з музикою поєднуються, як то кажуть, легко й невимушено. Було б бажання. Ну, і відповідні аудіоаксесуари, звичайно, що й звук відтворюють якісно, і користуватися ними зручно.

До того ж наразі їх (аксесуарів, тобто) - буквально на будь-який смак, а також практично на будь-який гаманець і для різних умов та ситуацій. Та так, що їх розмаїття недосвідченого користувача іноді навіть вводить в оману. І якщо, скажімо, з навушниками все якось вже більш-менш зрозуміло (великі накладні - це для дому, маленькі вкладиші й компактні бездротові гарнітури зручніші на ходу, для поїздок краще брати навушники з активним шумопригніченням тощо), то, як показує практика, специфіку використання надзвичайно модних сьогодні бездротових колонок масовий користувач так досконально ще не освоїв.

З іншого боку, ніщо не заважає трохи уважніше придивитися до цих, поза всяким сумнівом цікавих і практичних аудіоаксесуарів (бо це теж вони і є) на предмет того, які вони бувають, і які з них для яких ситуацій підходять краще. Отже, по порядку:

 мобільна Bluetooth-колонка

Коли музику ви регулярно слухаєте не просто на ходу, але навіть на бігу чи прямо на велосипеді і якнайдалі від зручного домашнього дивана, офісного крісла та інших благ цивілізації, то й колонка вам для цього потрібна буде така, що гарантовано витримує будь-які тяготи екстремального дозвілля: удари, пил, бруд, контакти з водою та іншими рідинами. Плюс до цього, оснащується потужним акумулятором, вкрай бажано - вбудованим підсилювачем і комплектом динаміків та сабвуфером, котрі всі разом забезпечують належну якість і потужність звучання треків не лише у приміщенні, але й просто неба. Між іншим, можемо порекомендувати навіть таку мобільну колонку, у котрої окрім усього перерахованого передбачені також прожектор з функцією аварійного маяка, USB-порт для зарядки усіляких мобільних дрібниць і навіть пусковий пристрій для автомобільного двигуна:

Bluetooth-колонка: как и для чего лучше подходит?

 домашня Bluetooth-колонка

Якісний та добре деталізований звук - це, звичайно ж, головне. Втім колонка для дому чи робочого кабінету також має виглядати доречною в інтер'єрі кімнати й пасувати до персонального стилю свого власника чи власниці, а також легко і просто підключатися до будь-яких мобільних пристроїв: до смартфона, планшета, ноутбука, плеєра тощо. Не завадять її також ємна батарея, Bluetooth-модуль останньої версії з набором аудіокодеків, система "вільні руки", водостійкий корпус і аудіороз'єми для підключення дротових девайсів ...

Беспроводная Harmony II от DreamWave: гармония и немного мобильности

 мобильна Bluetooth-система для розважальних заходів

І з урахуванням того, що проводяться такогі заходи (дні народження, вечірки, караоке, репетиції та ін.) зокрема і поза приміщеннями, то й колонка повинна мати не тільки хороший захист від різноманітних механічних неприємностей і дуже потужний аккумулятор (годин на 12 автономної роботи). Вона також має бути досить компактно і не важкою, щоб з нею могла впоратися одна людина (найімовірніше, ви сам). І вона також просто зобов'язана мати хороший підсилювач, потужний "саб", необхідний комплект роз'ємів для підключення мікрофонів і музичних інструментів, USB-порт (хоча б 2-3), простий і зручний пульт управління (а ще краще - мобільний додаток для управління зі смартфона або планшета, функцію стерео-пари (можливість об'єднувати пару окремих колонок в одну стересистему), функцію пауербанки і мінімум готових пресетів. А якщо така колонка ще й здатна "потягнути" невелику світлову систему, то у вас точно буде все необхідне для створення ефектного музичного свята практично у будь-якому місці нашої планети.


 домашня Bluetooth-аудіосистема

Відразу скажемо, що якщо колонки вам потрібні лише для дому, то радимо спочатку подивитися і послухати саме хорошу стаціонарну аудіосистему і поменше морочитися з мобільною бездротовою технікою. Зокрема йі тому, що дротова система при рівних параметрах відтворення звуку, коштувати буде напевно дешевше, аніж бездротова. Втім, коли окрім якості звучання хочеться ще чогось незвичайного, то для цього теж є вкрай цікаві варіанти:

Bluetooth-колонка: как и для чего лучше подходит?

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!