Онлайн сервіси Кешбері та Дінеро


На сторінці онлайн сервісу LoanProfy можна обрати мікрофінансову організацію, яка буде задовольняти усі вимоги потенційного позичальника. На цій платформі зібрані надійні та перевірені кредитори, які кредитують населення України в інтернеті, пропонуючи лояльні вимоги та невисокі відсотки. Порівняти умови різних компаній дуже легко та зручно, при чому подавати запити можна до декількох МФО одночасно.

Умови та особливості онлайн сервісу Кешбері

Онлайн ресурс Кешбері почав працювати на території України в 2016 році й за цей період встиг зарекомендувати себе як надійного партнера у сфері мікрокредитування. Для постійних та надійних позичальників передбачаються покращені умови за умови своєчасного погашення попереднього мікрокредиту.

До головних переваг цього онлайн сервісу можна віднести швидкий розгляд запиту, зручний інтерфейс та висока якість обслуговування. Компанія працює цілодобово, без перерви та вихідних, а заявки розглядаються в автоматичному режимі. Сервіс пропонує зручний та якісний доступ з будь-якого мобільного пристрою або ПК, а в особистому кабінеті відкривається увесь функціонал сайту.

Для того щоб отримати гроші на свою банківську картку, необхідно зареєструватися, персональні дані вводяться лише раз (а потім потрібна лише авторизація). Слід уважно та правильно заповнювати поля анкети, тому що при наявності помилок заявка повертається на доопрацювання або збільшується ризик відмови.

Характеристики онлайн сервісу Дінеро

Для того щоб оформити кредит у Дінеро потрібно бути громадянином України віком від 18 років та відповідати умовам цієї макрофінансової організації. Вхід в особистий кабінет дозволяє переглянути стан позики, погасити її, запросити пролонгацію у разі неможливості своєчасної сплати боргу та при необхідності змінювати персональні дані.

Для оплати позики можна скористатися одним із варіантів: увійти в особистий кабінет, погасити борг через будь-яке відділення банку або через банківський термінал. Якщо не була призначена пролонгація по кредиту, то позичальник повинен додатково сплатити штрафних 1,5%.

Головний офіс фінансової компанії Дінеро знаходиться у місті Київ, а звернутися до фахівця можна за вказаним номером телефону або відправивши запит на електронну пошту. Передбачається дострокове повернення кредиту без сплати штрафних або додаткових комісій.

При відмові можна спробувати подати запит лише через місяць. Якість особистої фотографії повинна бути відмінною, в іншому випадку заявка повертається на доопрацювання. Рекомендується сплачувати платежі онлайн (зарахування моментальне), тому що гроші перераховуються протягом трьох робочих днів, якщо внесені через касу відділення банку. У блозі https://medium.com/@LoanProfy можна детально ознайомитися з рейтингом популярних українських мікрофінансових організацій, їхніми умовами та вимогами до потенційних клієнтів з метою обрати для себе вигідний варіант.


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!