Дизайн водостічної системи: особливості вибору


Найчастіше при виборі водостічної системи покупці оцінюють якість матеріалу, надійність з'єднання елементів і загальну пропускну здатність конструкції. Безумовно, це дуже важливі параметри. Однак зовнішній вигляд водостоку не менше показова характеристика, яка багато в чому визначає сприйняття будинку в цілому. Сьогодні виробники пропонують конструкції різних кольорів і форм, які можуть, як підкреслити привабливість екстер'єру, так і зіпсувати задумку архітектора.

Кольорова гама

Найпоширеніший варіант, коли водостічна система вибирається під колір покрівлі будинку. Візуально вона буде виглядати як єдине ціле з дахом. Це найвдаліший варіант для простих водстоків невигадливій форми. Якщо ж дизайн труб і жолобів гідний уваги, можна зробити їх контрастними покрівлі та фасаду. Також популярні нейтральні тони, які не контрастують з будівлею і впишуться в самий витриманий стиль:

  • графіт;
  • білий;
  • чорний;
  • металік.

Якщо в оформленні вашого будинку використовуються домінуючий колір вікон і дверей, водостоки можна зробити їм в тон. Наприклад, в будівлі з білими стінами і коричневими вікнами та дверима вдало виглядатимуть коричневі водостоки.

Форма

Також виробники пропонують різне декоративне оформлення водостічних систем та окремих їх елементів. Тут потрібно враховувати загальну стилістику будинку. Найчастіше вибір стоїть між класичними круглими трубами і жолобами та квадратним перетином. Круглий варіант виглядає більш звично і вдало доповнить споруди в традиційній стилістиці. Але квадратні жолоби і стоки відмінно доповнять сучасну архітектуру з переважанням лаконічних прямокутних форм і ліній.

Попередня оцінка

Перед тим як замовити оригінальну водостічну систему важливо переконатися, що обраний вами варіант гармонійно доповнить екстер'єр будинку. Для цього можна пошукати фотографії аналогічних рішень в Інтернеті або самому зробити візуалізацію в будь-якій програмі для проектування. Не обов'язково в подробицях малювати свій будинок, досить зробити простенький ескіз, де можна буде оцінити загальну сполучуваність основних форм і кольорів. А якщо ніяк не виходить вибрати відповідний водостік, зверніть увагу на приховані варіанти конструкцій, які не мають традиційного карнизного звісу і монтуються прямо в фасад будівлі. Сподіваємося, що наша стаття була для вас корисною та допомогла визначитися з тим, який дизайн водостоку підходить саме вам.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!