На який транспорт обовʼязково оформляти автоцивілку?


Обов’язок купити автоцивілку стосується кожного водія, який пересувається дорогами загального призначення по території України. Ця система захищає власників транспортних засобів від значних витрат, які виникають, якщо була спричинена аварія. Страхова компанія компенсує постраждалій стороні витрати на ремонт автівки та лікування. А власник страхового поліса уникає суттєвих витрат з власної кишені. І мова йде про значні суми, які можуть сягати сотень тисяч гривень. Проте чи для всіх транспортних засобів такий вид страхування є обов’язковим? Давайте розбиратись.


Транспортні засоби, на які потрібно оформлювати Автоцивілку


Відсутність актуального поліса автоцивілки несе за собою штрафи. Хоч вони деяким водіям і не видаються значними, все ж ці суми доведеться оплачувати. А при несвоєчасному погашенні доведеться сплачувати вдвічі більше. Це зайві витрати та стрес, яких можна було б з легкістю уникнути.


Окрім водіїв легкових автомобілів, купити автоцивілку зобов’язані власники:


• автобусів;

• вантажних авто;

• мотоциклів.


Варто врахувати, що причепи до вантажних та легкових транспортних засобів також підлягають обов’язковому страхуванню. На них потрібно купити окремий поліс ОСЦПВ. Тобто, якщо ви пересуваєтесь на легковому автомобілі з причепом, потрібно оформити два окремих сертифікати.


Для деяких категорій водіїв передбачена знижка у 50% від повної вартості поліса. Це стосується, наприклад, учасників бойових дій. Договір зі знижкою можна оформити у будь-якій обраній страховій компанії, адже це право передбачене законодавством.


У інших випадках ціну на автоцивілку для легкових, вантажних автівок, мотоциклів, а також причепів варто розраховувати індивідуально. Для зручності та оперативного прорахунку краще скористатись онлайн калькулятором. Це інструмент, який допоможе швидко здійснити розрахунок та дізнатись актуальну вартість саме для вашого транспортного засобу.


Отримуйте всі переваги сучасного сервісу, користуючись послугами «Страхування в Одесі для Вас». Оптимальні ціни, швидкі виплати та цілодобова підтримка клієнтів при настанні страхового випадку гарантовані кожному клієнту. Якщо ваш транспортний засіб потребує обов’язкового оформлення автоцивілки, надавайте перевагу фірмі з бездоганною репутацією, яка підтверджена численними позитивними відгуками та статистикою МТСБУ.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!