Сергей Митрофанов

Украина, Хмельницкий
0 подписчиков
11 / 0
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 26.12.2009 г.

Відпочинок на Дністрі

Всего 13 картинок


Річка Дністер, на мою думку, одна з найкращих річок в Україні. Це не просто слова, а це реальність. В ній водиться майже вся прісноводна риба, яка мешкає на наших водоймах. Цього літа я мав шанс в цьому переконатись (і я переконався)! В районі Бакоти мені сів гарненький судачок (вагу незнаю) на твістерок на глибині 16 метрів. Відчуття супер, адреналін зашкалював. Сподіваюся - це не остання залікова риба в мому житті. Крім судака наловив з другом лящів жовтявих, судачків кликастих, окунів матросоподібних. Отже, можу констатувати той факт, що виїзд на природу для нашої банди був просто фантастичний. Рибачимо-відпочиваємо, як правило, сім"ями. Мені дуже приємно, що в мене активно відпочивати в наметах, без міських зручностей і тд., і тп., любить робити вся моя сім"я - дружина, син, донька (правда вона ще мала). І ніякого моря нам не треба!!!

развернуть

Год 2010 - подборка фотографий

Всего 18 картинок


Гуси-лебеді

Всего 11 картинок


Нарешті розпочався сезон риболовлі на відкритій воді. Це чудова пора, чудові миті. А якщо ці миті рибної ловлі поєднуються з чарівними моментами - це просто фантастика. У мене відкриття літнього сезону завжди розпочинається з моїм кумом вже близько шести років. Це вже майже традиція. Рибалка на "відкритті" - це, як правило, не рибалка, а відпочинок на свіжому повітрі, шашлик, глінтвейн, байки і закинуті у воду "вудки". Цього разу було все те саме, окрім того, що нам вдалося зловити карасиків, плотвичок. Було і те, що нас приємно вразило - це "дикі" лебеді. Я ніколи не думав, що лебеді в дикій природі бувають ручними! А коли випадково в цьому, на власному досвіді пересвідчився, був приємно вражений. Звісно, цю риболовлю я запам'ятаю надовго. Любіть природу України - вона прекрасна!!!

развернуть

Рибна ловля при +6 - це мокро.

Всего 6 картинок


20 лютого в суботу ми з друзями поїхали порибачити. За день до того опреділили маршрут, приблизно опреділили- на що і що ловити. В Городоцькому районі є чудовий ставок, в якому є багато риби (правда я бачив тільки карася, коропа, окуня і все). Але люди кажуть, що ще є судак і щука...Ціллю нашої рибалки в той день був наш Український карась. І решта людей в той мокрий день теж саме ловили. А було люду близько 300. Зайду на перед і скажу, що впіймали всі, хто хотів впіймати. Хто по 20, хто по 40 нормальних карасів. Не впіймали лише ті, які занадто заповзято розтягнули процес сніданку і фізично не могли виконувати свої функції через надмірний вміст в крові алкоголю і ті, які сиділи на місці і очікували, коли риба підійде. Кльов був дуже нерівномірний як в часі, так і в місці лову. Наприклад зранку усі мої товариші ловили, а я сидів і робив вигляд, що мені "байдуже". А під обід я не встигав витягувати, а в метрі від мене сиділи "байдужі" і незаздрісно думали, як так може бути. А виявляється, що може! Кілька слів хочу сказати про погоду. Темпеатура повітря десь +5- +7, майже штіль. Це позитив. А з недоліків- вода на всій ділянці водоймища (без гумових чобіт можна було їхати додому) і підїздні шляхи далеко в ненайкращому стані(каша). Загалом риболовля вдалася і усі були задоволені від спілкування з природою та людьми.

развернуть

Усі на Дністер !!!

Всего 9 картинок


05 лютого 2010 року; неділя; команда з чотирьох козаків; р. Дністер (Ст. Ушиця); t- -5...-8, сильний вітер. Резудьтат рибалки- приблизно по 15-20 шт. плотви, пару окунців, 4 йоршища. Змерзлі, но щасливі..............

Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!