LIVETARGET LIVE CRAW: раки на всі пори року


Беззаперечний лідер галузі в точному відтворенні профілів, анатомічних особливостей і кольорових візерунків великої бібліотеки кормів Nature, LIVETARGET тепер виводить мануфактуру на раніше недосяжний рівень у новому LIVE CRAW, використовуючи гідродинаміку, механіку та матеріалознавство для бездоганного поєднання форми з функція. Дійсно, анатомія та зовнішній вигляд LIVETARGET LIVE CRAW не залишають нічого для уяви. Тут рибалки та їхні супротивники з плавниками зустрінуть корпус і сегментований хвіст, виготовлені з міцного плавучого пластику ABS, який протистоїть зловживанням каменів і деревини, а також сердитому окуню. Плавучі ходильні ноги та щипці TPE з високим ступенем дії забезпечують нервову тріпотливу дію під час усіх фаз підйому та захисну позу "кігті вгору", коли LIVE CRAW зупиняється на дні. Подвійні вусики, опуклі складні очі та біоміметичні кольори, які точно повторюють відтінки та візерунки раків всіх країн: LIVETARGET LIVE CRAW має все це.


LIVETARGET LIVE CRAW поширює свою обманку за межі зовнішнього вигляду, майстерно відтворюючи природні рухи вразливого, незахищеного раку, який падає на дно, а потім мчить у безпечне місце, коли приземляється. Завдяки унікальній і взаємозамінній системі хитання ваги, LIVE CRAW падає крізь товщу води з вразливим горизонтальним профілем. Продумана конструкція ваги, що обертається, гарантує, що LIVE CRAW трохи збалансовано, створюючи реалістичне коливання, коли приманка опускається або працює по дну. Дві взаємозамінні ваги дозволяють рибалкам точно налаштувати швидкість спуску LIVE CRAW крізь воду з точністю, щоб ідеально відповідати люку ракоподібних.Під своїм вибагливим зовнішнім виглядом LIVETARGET LIVE CRAW оснащений сучасними перевагами риболовлі, які покращують його здатність залучати хижаків і гарантують, що удари плавно перетворюються на рибу в акваріумі. Єдиний низькочастотний стукіт у корпусі LIVE CRAW створює ритмічний, що привертає увагу метушню, яка манить баси на великій відстані. Міцний гачок Mustad гарантує, що будь-яка риба, яка атакує приманку, отримає небажаний, пронизливий сюрприз, після якого піде безкоштовна поїздка до сачка тріумфального рибалки. На шляху LIVE CRAW до досконалої риболовлі не було пропущено жодної деталі.Проникливі рибалки, озброєні LIVETARGET LIVE CRAW, мають ідеальні можливості для висадки окуня трофейного калібру протягом сезону. Повертайте між двома вагами, що входять у комплект, щоб дозволити LIVE CRAW падати крізь воду з неймовірно реалістичним, горизонтальним профілем і природним темпом, або використовуйте важчий вага, коли ловите на глибокій воді, щоб швидше дістатися до зони удару, або коли ловите на течії. щоб приманка була біля дна. LIVE CRAW плаває з реалістичним, незбалансованим коливанням на прямій, повільній підйомі - але він також блищить, коли його тягнуть на короткі відстані та призупиняють, або посмикують по дну. Удосконалена конструкція LIVE CRAW дозволяє його гнучким, плавучим ногам і кігтям пульсувати, коли приманка повзе та пливе. Під час паузи кігті LIVE CRAW повільно піднімаються вгору, оборонна поза, яку кожен прісноводний хижак одразу розпізнає. Дійсно, LIVETARGET LIVE CRAW - це копіювання зовнішнього вигляду й анатомії, повторення рухів і поведінки, а також фізика й хімія, використані для створення першої імітації раків, яка виглядає якІ діє живим.LIVETARGET LIVE CRAW доступний у двох розмірах: 60 міліметрів (2 1/2 дюйма) і 11 гhfv (3/8 унції), а також 75 міліметрів (3 дюйми) і 14 грам (1/2 унції). Вісім біоміметичних колірних візерунків - Blue Craw, Chartreuse Black, Chartreuse Pumpkin, Moss Craw, Natural Craw, Orange Brown Craw, Orange Pumpkin, Red Craw - обдурять найобережнішого окуня. LIVE CRAW вже доступний у США за роздрібною ціною $15.99.LIVETARGET LIVE CRAW Features:


• Unparalleled Anatomical Detail and Lifelike Swimming Action

• Unique Interchangeable Swing Weight System

• Durable ABS Cephalothorax and Abdomen

• High Action, Buoyant TPE Legs

• Single Low-Frequency Knocker

• Mustad Hook

• Two Sizes

• Eight Biomimetic ColorsПідібрати сучасні високотехнологічні приманки для риболовлі і купити приманки на щуку чи окуня і судака ви можете відвідав рибацький магазин Rybalka.ua.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!