Рыбинспектор - оборотень в Кировоградской рыбинспекции


 • 02 лютого 2016 року суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Крімченко С.А. розглянула справу про адміністративне правопорушення за ч.4 ст. 85 КУпАП, відносно Бойко Романа Петровича 24.09.1983 р.н. громадський інспектор «Кіровоградрибоохорони», директор ТОВ «Аквафармінг Кропивницький». 28.10.2016 року Бойко Р.П., разом з Діденко С.В., Баранковим В.А. біля с. Світлопіль Олександрійського району Кіровоградської області, на водосховищі річки Бешка, на гумовому човні ловили рибу забороненими знаряддями лову – сітками в кількості 8 штук, зловили рибу вагою 18 кг., 5 щук і 28 карасів, чим спричинили збитки на суму 2176 грн. 
  Вiдео https://www.youtube.com/watch?v=VI5tgcSz2IU
  Після фіксації на відеокамеру незаконного вилову риби «активним рибоохоронцем» Бойком Р.П. і Ко, вони були затримані працівниками Поліції, Екологічної інспекції з участю журналістів-активістів КОРК, та не байдужих громадян. 
  Під час складання протоколу Бойко Р.П. заперечував свою причетність до браконьєрства, повідомив, що він перебуває у рибоохоронному рейді з головним державним інспектором Головченком О.В. та в лісосмузі ховається в засідці, де чекає браконьєрів, а ми своїми діями йому завадили і зірвали дуже важливу «операцію», але пояснити чому на березі біля його автомобіля перебувають мішки з сітками, жива риба, надутий човен з порожніми мішками з під сіток, розпалене вогнище, та 120 літрові балії і ящики, він так і не зміг, напевно важко пояснити для чого, ці предмети інспектору, але ж ми бачили на відео у випадку з орендарем Брайченко Д.В. на Анастасіївському ставку 
  Бойком Р.П. і Головченком О.В. їх застосування 

  https://www.youtube.com/watch?v=xEpqqkv9kGE

  Дослідивши матеріали справи, суддя дійшла висновку, що Бойко Р.П. на суді за допомогою адвоката вчиняв спробу неправдивими доводами уникнути відповідальності не навівши при цьому жодних доказів своєї невинуватості. 
  Таким чином Бойко Р.П. Діденко С.В. Баранков В.А. були визнаними винними у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч.4 ст.85 КУпАП. 
  Але це ще не кінець, Бойко Р.П. подає апеляційну скаргу з проханням відмінити рішення першої інстанції, де його визнано фактично браконьєром і процес тривав три засідання, на яких адвокат Бойка Р.П. в його відсутності, як не намагався створити ілюзію невинного рибоохоронця, так йому, це і не вдалось. 
  Завдяки спільної громадської позиції та не ігнорування відвідування судових засідань, екологічною інспекцією, свідків справи, риболовної спільноти міста, активістів КОРК і не байдужих громадян, Закон Переміг! 
  Бойко Р.П. був незаперечно визнаний винним у браконьєрстві. 
  Кусочек стрима из Зала суда https://vk.com/video309868633_456239396 

  У 2016 році керівництво рибінспекції на державних водоймах таких як Світлопільске і Диківське водосховище, Новоархангельск річка Синюха і Інгул район С.Петрово Кіровоградського і Олександрівського району через підставних осіб, вирішило створити «спеціальні товарні рибні господарства» які включають комплекс заходів для підвищення рибопродуктивності рибогосподарського водного об'єкта через штучне відтворення живих водних ресурсів, а також шляхом збереження та раціонального використання цінних (аборигенних) видів риб де у сучасному вигляді режим СТРГ фактично підміняє собою договір оренди водойми, тобто Держрибагентство фактично перебирає на себе функції інших органів влади щодо передачі водного об’єкта в оренду. 
  Для цього створюється ТОВ «Аквафармінг Кропивницький» з статутним капіталом 1000 грн. директором призначається Бойко Р.П. якому непрозорими шляхами, без відкритого конкурсу, погоджується режим СТРГ, який надає право на користування водоймами, але як у випадку з Бойко Р.П. такі підприємці взагалі не здійснюють зариблення, натомість
 •  
  незаконно виловлюють аборигенні види риб, тим самим фактично незаконно експлуатують природний ресурс водойм. (стаття голови Держрибагенства України Коваліва Я.Б.) (http://darg.gov.ua/_golova_derzhribagentstva_0_0_0_20..

  Коли стало відомо про дану подію Голові Держрибагентства Яремі Коваліву він зазначив, що у випадку з Бойком Р.П. коли суд його визнає винним у грубому порушені правил рибальства, Держрибагенство України скасує режим СТРГ. 
  Почекаємо, як відповідають керівники такого рівня за свої слова…
Комментировать
Толково.И фамилии,и решение суда.5+++++
А то,у некотоых:громодянин "К" и громодянуа "А"

Только что то сумма убытков маленькая?
суть не в том сколько они заплатили, а в том что этого "рыбинспектора" лишат удостоверения и пришедшие на его место будут знать что общественность не дремлет и суд они уже не купят!
Вот это радует.И ,вобще - молодцы....
А то наши только каких то не понятных "гражданинов" ловят)))
молодці, що довели справу до суду - і виграли. бо частіше все буває зовсім не так (((
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!