Ловля карпа на "бутилочку"


Ловля карпа на бутилочку нагадує ловлю щуки на кружки. Звісно бажано мати човен , що дасть змогу обловити цікаві місця ймовірного перебування карпа. Отже беремо дошку 15-ку чи 20-ку вирізаємо  квадрат  15см на 15 см чи прямокутник 15 см на 17 см (2)  (кому що подобається) . беремо пластикову пляшку (3)  ємністю бажано 1.5 л, кришку від пляшки прибиваємо  до нашого дерев’яного квадрата (прямокутника) потім накручуємо пляшку, після чого монтуємо поводок с жилки (1) на який монтуємо 2-3 гачки (5) та грузик 30-50 грам (4), далі насадка за вибором рибалки (горох, картопля, кукурудза). Ставимо нашу «вудку» в важко доступних місцях для спінінга і очікуємо результат .

 

НХНЧ Вам.

 

Малюнок 1

Комментировать
Навіть якось цікаво.
На цю снасть (хоть якась риба була зловлена) чи не.
Так звісно була, нажаль не можу зарас показати фото
бажано їхати з вечора з ночовкою, мати човен.
ИМХО. можливо її вдосконалення
для полноты картины - надо бы с фотками реального кружка и еще лучше фотки с водоема +пойманные трофеи!
как леска проходит.просто поверх бутылки ?
скорее всего там прорезь
Да, просто поверх бутылки
Спасибо.обезательно испытаю.но это будет наверняка в следующем сезоне,
Доволі таки прикольно...
Друзі просто спробуйте, так можливо у наступному сезоні, "вудка" працює, як кружки. Головне правильно вибрати місце, трішки кинути заманухи і все результат буде однозначно, Діє сам ловив, нажаль знову повторюсь на той час не було технічних можливостей це документально пітвердити. (ИМХО) Всім бажаю успіху. НХНЧ
ну ты и "Кулибин" ))))) Хотя полностью согласен с тем, что не всегда дорогая снасть лучше самопальной...)) Да еще и сам процесс приготовления - это-ж наркотик )))
(( Ловля карпа на "бутилочку". . )) а еще хорошо ловится на "колбасу", "шашлык" и другую титькастую снасть, которую берешь с собой на ночную рыбалку. . .)))
Земеля заранее извини. Хуйня всё зто, не вздумайте показывать это на своих водоёмах, у нас так типа браки "легализовались" (не в твою сторону камень), приезжаеш на ставок площадь 7-8 га , а там 100 бутылок плавает, спининги кидать некуда. Началось всё с Тернопольских.
Я ставил в труднодоступных местах для удочки и спина)))))
Если есть кружки, то проще их и использовать...
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!