Влад Гусар

Украина
2 подписчика
37 / 0.01
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 04.01.2011 г.

"Нічийна" річка

"Нічийна" річка Фото №1

Мої вітання всім хто зайшов на сторінку.

В продовження теми чистоти (???) наших річок і чи варто віддавати водойми в оренду. Багато думок в темі про те, чи варто чи ні зариблювати річки, хто має охороняти зариблені водойми і як бути з невихованістю і безвідповідальністю наших співвітчизників. Я на форумі висловив свою думку і заспокоївся, але сьогодні мені подзонив мій товариш, наш колега, заядлий спінінгіст (якого я поки-що не затягнув в пінгвіни) і просто змусив наваяти блог по цій темі. Він теж ярий борець з браками і не може спокійно пройти повз засмічену територію. Ось які фотки він зберігає з минулорічної рибалки, як кажуть фотофакт. (авторство належить товаришу)

Як кажуть - без коментарів.

І напротивагу фотографії водойм, де хочеться на тільки ловити, навіть і за плату. Смакуйте.

І окраса Подільського краю. Думаю нам по доброму позаздрять, давно хотів сказати, що не тільки Дністер приваблюєі радує рибалок.

На завершення представляю автора фотографій. Надіюсь тепер він зареєструється на сайті, якщо захоче переглянути блог.

развернуть

На карася

На карася Фото №1

Мої вітання всім ПІНГВІНАМ. По при всі суперечки "літніх" спінінгістів з пінгвінами хочу сказати, що і я колись, дивлячись на скрючених над лункою рибаків, висловлювався з іронією. аж поки не влип, і то по самі-самі, дальше нікуди. Хто не пробував той не зрозуміє. Подивився я б на літню рибалку. де на водоймі, нехай і немаленькій рибалило б 400 чоловік, а так було в ці вихідні на наших ставках.

На цьому ставку, а я думаю його всі впізнають, рибалимо вже три роки. Скажу зразу позавторік душа боліла за карасиків, які безбожно клювали, але мали десь по 50-80гр. За два роки ситуація змінилась на краще. І ще скажу, чомусь з задоволенням платимо 20 грн. за білет, відмітив, що ніхто не сперечається з хлопцями, які беруть плату за білети.

Ось такі трофеї.

 

развернуть
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!