Богдан Абрамович

Украина, Житомир
0 подписчиков
69 / 0.02
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 21.02.2011 г.

Крокодил щоб витягувать Годзил)))

Крокодил щоб витягувать Годзил))) Фото №1

Вирішив купити собі новий спінінг, в честь минувшого дня народження)) Зупинився на недорогому вудлищі фірми Крокодил.

Прийшовши на місце лову я закинув спін. 

Ловив на кормушку. Прикормка була макуха й мастирка. На крючок: черв'як,горох,кукурудза,мастирка.

Годзилами і не пахло. Іноді знущався мальок дзьобаючи черв'яка. При одні з підсічок я витягнув першу рибину на свій новий спін, точніш не рибу а рака.

Нудьга без кльова змусила достати мене поплавкову вудку. Я закинув на червяка. І кожних 5 секунд витягував синьку. Ну не повертатись же з пустими руками, а так хоч кіт порадується)))

Задзвенів дзвоник і фрікцион почав розкручувати з шаленим тріском. Цей тріск музика для будь якого риболова. Я бачу що риба засіклася і підсічку не роблю. Потрошки підвожу до берега, заводжу в подсачик і риба моя.

Невеличкий карпік. Так це справжня перша рибина на новий спін))) Проседівши 12 годин це був мій результат. Так вдалою рибалкою назвати важко)) Але я побачив як працює нови спін.

Не знаю чому риба відмовлялась брати. Бо гуляла по ставку активно. 

Ось так я провів вихідний день. Всім НХНЧ))) 

развернуть

Літні канікули

Літні канікули Фото №1

Доброго дня ! Я провів це літо в селі. Через відсутність інтернету я не міг розповісти про кожну рибалку окремо.     

 Свій найбільший трофей я впіймав на поплавок. Запамяталась вона мені найкраще. Ловив на червяка. Дуже гарно йшов йоржик.

Потім кльов припинився. Я вирішив випробувати мастирку, рецепт якої підказав мені Олександр Володимирович, велике спасибі йому за це. Закидую вудку. Чекаю, поплавець ледь помітно піднімається, я підсікаю,5 секунд боротьби ііі схід. Досадний схід. Но я не здаюсь і закидую в те саме місце. Через 20 хвилин я розумію що діла не буде. Перекидую в друге місце , 3 хвилини і поплавець різко уходить в сторону, я підсікаю і розпочинається запекла боротьба. Я то підтягую то відпускаю, боюсь бо тонка волосінь. Ось уже карпік ковтає свою порцію повітря. Я думав що переміг, но карпік зробив останню спробу і різко дьоргнувся в бік, в цю мить моя волосінь не витримує і обривається у самого кінчика вудлища. Но я відразу побачив кінець волосіні і вхопився за нього. Таким чином я витягнув свій трофей. Карп заважив 750 грамм.

Це загалом була остання рибалка на поплавець. 

 Наступні рибалки були на фідер. Одного ранку, прийшовши на ставок я закинув спінінг. Раз по раз клювали карасики. Та при очередній покльовці я згубив дзвоника. Прийшлось наблюдати зи кінчиком вудлища. Закинувши вудку я пішов шукати дзвоника. Обертаюсь а вудка вже чуть не в воді .Я підсікаю, 10 хвилин боротьби, вудка на межі і досадний схід. Потім ще клюнув чуть менши карпік ніж трофей.

Це були найяскравіші рибалки за літо. 

А ось ще цікаві кадри.

 

 Вибачаюсь за якість фото. 

Всім дякую.НХНЧ!!!!!!!!!! 

развернуть

Плиточка на вихідних...

Плиточка на вихідних... Фото №1

Як завжди на вихідних я ходжу на рибалку. В суботу в 12 я вирушив на водойму...

На гачок насадив червяка поплював 3 рази(на удачу). Виставив глубину,закинув удочку. Через 5 секунд поплавок уходить в сторону, підсічка,єсть! Трофейна плиточка.

Знов закидую,таж сама історія. Цього разу трохи більша.

Так продовжувалось ще пару хвилин

Після цього риба ніби здуріла. Брать нічого не хотіла.  Я ще походив,позакидував, но більше нічого не зловив...Ось весь мій улов...

Всім дякую за увагу!НХНЧ! 

P.S Вибачаюсь за чорну пляму на фотках! Щось з фотиком... 

развернуть

Ось ще найшов фото

Ось ще найшов фото Фото №1

Ось ще найшов фото. Наступний етап для карасиків " В муку й на сковородку ")))

25.09.11

25.09.11 Фото №1

Після невдачі на спінінг я вирішив відігратися поплавком. Як тільки почало світать я вирушив. Прийшовши на місце ловлі я закинув удочку... Прходить 5 хвилин і поплавок уходить в сторону, підсічка, є! На мій подив це був йорж. Я знову закинув удочку знов поплавок пішов в сторону, підсічка синька... Што знає цю рибу той мене зрозуміє. Більше шкода риби я не зловив...

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!