Петро Мельничук

Украина, Львов
10 подписчиков
495 / 0.19
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 17.06.2014 г.

Прилбичі + конкурс на 2 фідера Zemex

Всего 2 картинки

Всім привіт, знову гарно порибалив на прилбичах, зняв новий ролик і роблю в ньому конкурс на 2 фідера від компанії Zemex. Переходіть за посиланням дивіться ролик і беріть участь в конкурсі!!

https://www.youtube.com/watch?v=DbQ_gMkv3Vk


развернуть

Флет фідерна сесія на дикій водоймі

Всего 11 картинок

Провів коротку флет фідерну сесію на дикій водоймі. Чому коротку? Для диких озер 24 - години риболовлі це в край мало, дикі сазани дуже акуратні та хитрі. І щоб спіймати трофей потрібно будувати тактику закорму на пару днів. В мене була тільки доба, і моя тактика будувалась наступним чином. 1)потрібно дати швидкий сигнал рибі та спіймати хоча б щось, підгодівельна суміш складала 80% різноманітних мелених зернових від компанії _fishing , таких як варена конопля, кукурудза, тигровий горіх, рапс, та кілограм швидко розчинного пелетсу карпіо. 2) В флеті прикормка кріль+ флюо-спрей, який дає візуальний ефект, та приваблює рибу з дистанції. А тепер сам процес риболовлі. Дистанція ловлі 50м на границі з лататтям. Під ці умови ремпедж 3,75 тест сотка. Годівниця 45грам. Закорм зробив спомбом, про що в кінці рибалки пожалів, так як першу покльовку я отримав через 10-год від закорму, риба  лякається  коли на голову їй падають ракети. Тому потрібно кілька днів для такої рибалки, один день пошуміли, а потім делікатний докорм коброю, розчинними бойлами. Щодо улову, вдалось спіймати: 2 ляща, 1 сазана. Та отримати ще 3 покльовки коропа, який одразу в лататті сходив. А після такого бурління на точці ловлі, риба ще довго назад не поверталась. Загалом на такому переломі погоди отримав пару покльовок і цьому безмежно радий. Відпочив на всі 100, поки дрімав за вудочками слідувала моя любима собака Берта. На це озеро я ще повернусь і розгадаю смакові вподобання диких сазанів. НХНЛ


развернуть

Фідер, відкриття риболовного сезону. Рибалка 2020 рік, озеро Майдан

Фідер, відкриття риболовного сезону. Рибалка 2020 рік, озеро Майдан Фото №12

 

 

Відкрив фідерну рибалку на озері майдан, рибалка пройшла 13 березня гарно половив підлящів і плотву.


https://www.youtube.com/watch?v=PXiT4WBkI3c&t=791s

Окунь на балансир

Окунь на балансир Фото №12

Ловля на Яворівському карєрі 70м глибини!!!

Яворівський кар'єр - найбільше в Україні за глибиною та об'ємом води штучне озеро. Розташоване неподалік Яворова Львівської області. І в цей день Вова Єлісєєв вчив мене «бота», як ловити окуня на балансир. Великої активності кльову не було, довелось набігатись в пошуках завітної лунки, ловля на балансир зимою це рух і пошук активної риби, пройшовши з пару км, Вова все-таки знайшов золоту лунку, і з неї ловили красивих окунів. А біг фіш дня заважив 830грам. Ось така видалась риболовля.

https://www.youtube.com/watch?v=V9JCO63OvaM&t=58s

 

развернуть

Зимові Коропи на фідер

Зимові Коропи на фідер Фото №12

 

Посилання на відео ролик.

https://www.youtube.com/watch?v=QgHJ31kR5oc

Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!