Страницы: 1
[ Закрыто ] Кубок України 2018 поплавок
 
Моя шалена мрія нарешті здійснилась - я стала учасником Чемпіонату та Кубку України з ловлі риби поплавцевою вудкою.
Про високі досягнення в рейтингу рано говорити та й не час, адже то вже інша мрія. А поки розповім про поїздку на Кубок України 2018, який проходив у м. Рівне, о. Басів Кут.
Як і раніше, моя підготовка почалася з купівлі квитків на потяг. Цього разу нам досталися лише верхні полиці, тому частину речей відправили Новою поштою. З дому ми виїхали в понеділок 24 вересня вечером, у Рівному були у вівторок вранці.

З вокзалу відправились на пошту, де нас чекало 6 посилок. Після заселення на квартиру і узгодження всіх організаційних питань поїхали хоча б на пів годинки подивитись на водойму.
Погода була жахливою, холодний вітер просто пронизував, хвилі зносили поплавок і прикормку, але уклійка гарно ловилась і за короткий проміжок часу стала на точку. Я зраділа, адже уклійку я люблю ловити і досвід по її ловлі є. Як виявилось далі, раділа я дарма.

Наступні тренування показали, що ловля уклійки вже не в пріоритеті, ловля плотви дає кращі результати. І тут я зрозуміла, що без штекера буде складно показати гарний результат, а потім щодня ще чула від хлопців з різних команд, де твій штекер? Робити ставку тільки на уклійку це дитяча помилка, однак вже нічого не змінити. Висновки на майбутнє зроблено!

На тренуваннях я замішувала два варіанти прикормки, для уклійки Pro Next Плотва ХХL дуже дрібного помолу, доводила її до консистенції сметани, а для плотви Flagman Grand Roach Brown, яку фарбувала у чорний колір, щоб було більш природньо, адже вода вже прозора і риба обережна. Потім додавала чорну глину у співвідношенні з прикормкою 1:1, для того щоб рибу не перекормити і "вишенькою на торті" був кормовий мотиль. З таким складом я виступала в турах.
У п'ятницю ми вже знали, в яку зону підемо у першому турі. Мені випала зона В, Максу А, Гені С, а Тарасу D.

І тур В7. Під час організації робочого місця я побачила сплески уклійки близько до берега, це дало надію на її підхід. Зі старту я закормила вудку 6 м. під плотву і активно кормлю під уклійку 4 м. Після сигналу старт в мене одразу уклійка, о-о-о! Мої емоції не передати словами, щастяяяя! Потім ще одна і ще. Першу годину я ловлю уклійку з темпом 1 за хвилину. Потім її стає менше, і менше, згодом уклійка зовсім зникає. Чому так сталося не знаю. Починаю перевіряти різні дистанції і знаходжу плотву під 4-х метровим махом. Під кінець туру вдалось її впевнено поставити на точку і активно ловити. Але середина тура була не дуже результативною. По зоні я бачила, що штекер мені не здогнати, але покращити результат можливо.
Після зважування я 5 в зоні, з вагою 3815 гр. Відставання від 4 місця 365 грамм. Результат не найкращий, але я в принципі задоволена роботою.
Після першого туру командою ми 5-ті, в нас 18 балів і від третього місця відставання 4 бала.

Вечером знову приготування снастей, збір речей. Не помітно настав ранок неділі.

ІІ тур.
Мені випадає сектор D7. Коли я прийшла у свій сектор, картина трішки засмутила мене. Мій і сусідній сектори були повністю в тіні, за спиною високі дерева, забіжу на перед - сонця ми так і не дочекались.

Надія на захід уклійки була мізерною.
Плотва теж не перспективний варіант, адже по бокам два спортсмени зі штекерами, тому махалка не рулить. Картина була ясною з початку, але руки не опускаю, це КУ, якого я так довго чекала, тому стараюсь показати максимальний результат, який тільки можливий в такій ситуації.
Після сигналу кладу плотвину прикормку під вудку 6м., щоб максимально близько бути до дистанції штекера і 4-х метровий мах кормлю в розрахунку на уклійку.
Зі старту мої сусіди одразу беруть плотву, в мене через кілька хвилин перша риба - окунець грамів на 2, згодом ще один. За першу годину в мене близько 15 рибок, потім ще година шаленого закорму на уклійку (не втрачаю надії***128513;), багаторазових пошуків плотви приносить мені 8 невеличких рибок. Розумію, що йду на дно, як той Титанік. Морально було мега тяжко, адже поруч хлопці гарно ловлять плотву, а тут з кльовов жах, так ще і замерзла як зюзик.
На третій годині з кльовом трішки краще і за 40 хв. до кінця почала ловитись плотвичка, більш-менш.
Якщо чесно, я думала, що буду останньою та і в улові десь грамів 600, але виявилось, що якимось чудом назбирала 1500 гр. і це дало 6 місце.
5 результат в зоні 3280, тобто відставання більш ніж в 2 рази.
Це був мій особистий крах, так тяжко мені ще не давався жоден тур!

Хлопці відловились краще.
В результаті командою ми з 34 баллами стали 5 з 8 команд, в особистому заліку я 23 з 32 учасників.

Не зважаючи на свій виступ, я дуже рада була бути поруч з кращими спортсменами нашої країни, ця подорож була дуже теплою та привітною. Багато зустрічей, розмов, незабутніх моментів мого життя.

А тепер хочу висловити подяку тим, без кого не здійснилася б ця шалена подорож:
*** перж за все хочу висловити безмежну подяку компанії FLAGMAN, адже навіть з величезним бажанням потрібна допомога, щоб поїхати на змагання, а також прикормка, наживка і багато всього необхідного.
Без вашої допомоги, цієї поїздки не було б! Дякую за ваший величезний вклад в розвиток спортивної поплавцевої ловлі!
*** також дякую своїм мужичкам-реп'яшкам, вони допомагали не лише фізично (доставка речей), а й заспокоювали, давали "чарівного пенделя".
*** нашій команді - "Alborella Hunters", у складі: Гена Веселков, Макс Вакуленко, Тарас Дятел і я, Ольга Кубанська. З вами було цікаво, весело, є чому повчитись. Дякую вам за підтримку і науку!
** Олексій Пугач, дякую за прикормку індивідуального замовлення.
** дуже важливо, коли тебе підтримують, вболівають. Друзі, Ви мене надихали, читаючи коментарі, я посміхалась, раділа, я відчувала вашу підтримку! Дякую Вам!
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!