Страницы: 1
[ Закрыто ] Продам Matagi Kaishu TWC-762L (3-15g / 4-10Lb)
 
Продам легенду. Одну з пари своїх бойових і коштовних палок.



Matagi Kaishu TWC-762L
3-15 г
4-10Lb




Дорогий японський  шедевр білдерської зборки з претензіями на універсальність. Джиг (кароліна, техас, відвідний), твіч, залізо - це його стихія. Мегадзвінкий бланк не дасть проспати обережні клювання, потужність та надійність, легкість та комфорт, стримуючий потенціал при найменшій вазі - це коротка характеристика того, що отримає щаслививй власник даної палочки.

Мої перші враження, які я писав на форумі родбілдерів: тільки шо розпакував свою, враження такі, що мені продовжили руку разом з нервами, тепер мої обидві палочки Matagi Kaishu та GL Finezza гріють душу і радують око. Одне слово, яким ці палочки можна назвати "Шок и Трепет"


Тримати її в себе напевно не правильно. Повністю засів в UL. Палочка була на 2 риболовлях. В ідеальному стані.


ціна 350 USD


можливий обмін (телефон, ноутбук, рушниця тощо.) при обміні ціна 400
 
При продажі такої палки не вказано одне із найголовнішого - фурнітура. Ви ж не голий бланк продаєте. Потрібно вказати, за що ці 350 уй,  крім самого бланку потрібно віддати. Це ж білдерська збірка, чи я не правий?
 
Если можно фото и кто собирал.P.S.Конечно не скромно, но всё же, что осталось для UL.
 
ранінги та тюльпан SIC титан, конус SIC рамка нержавійка, EVA , збирався київським білдером під прискіпливим керівництвом INOR




для УЛ залишилась GL Finezza
 
нова ціна 340 usd або обмін
 
все ще актуально
 
продається
 
скину ціну - 2500 грн
 
віддам за 2200 - терміново
 
продано, закрийте
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!