Борис Червінко

Украина
7 подписчиков
586 / 0.23
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 17.09.2014 г.

Ножевий секс.

Ножевий секс. Фото №1

         До вашої уваги блог в якому я покроково опишу виготовлення ножа. Так як це роблю я.

Дуже прикольно   коли зі всякого, на перший погляд  хламу народжується виріб, який приємно тримати в руках, та ще й  можна щось різати. Особисто мені, сам неспішний процес виготовлення ножа приносить масу задоволення  і заспокоює нерви, після завершення якого до виробу втрачаю інтерес…

Як в тому анекдоті:

«Поручик. Вы любите детей?

-детей не очень, но сам процесс!!!»

 

Далі буде багато фоток з коротким описом, кому цікаво запасайтесь попкорном.

Довго я дивився на полоску сталі  Х12МФ в своєї майстерні.  Прийшов час, прийшло натхнення і до неї дійшли руки. Розміри дозволяли виготовити два клинки по 11 см. довжиною.

Креслень і малюнків ніяких не робив. Оскільки образ майбутнього ножа в голові вже є, а далі по обставинам… беру подругу болгарку і процес  пішов. Розрізаю на дві половинки.

Далі маркером відмічаю приблизні контури клинка.

І знов болгарка… 

Заготовка має товщину 2,2 мм і майже ідеально рівні бокові площини. Що значно полегшує слюсарку. На наждаку остаточно виводжу силуети майбутнього  клинка.

Далі надзвичайно цікавий процес виведення ввігнутих спусків. Закрашую маркером низ заготовки і процарапую середину майбутньої ріжучої кромки.

Тут головне не поспішати. Розпочинаю з приспособою, після того як вибралася канавка і заготовка більш-менш стабільно себе поводить на абразиві,  приспособу  знімаю і, руцями на весу, часто окунаю заготовку в воду.

Боронь Боже спалити. Через годинку неспішного юзання вимальовується бажаний спуск. З косяками. Косяки поступово виводжу.

Вдається вивести не всі, псіхую, курю, кидаю роботу. Пью пиво, думаю про вічне… На наступний день дивлюся на заготовки…. Наче нормально, чого псіхував?

Після грубого абразива переходжу до вулканітових кругів 80,120,220. По клинка поки все.

 

Секс з больстером.

Больстер це родзинка ножа. Дуже важлива хрінь що блистить. Потребує особливої уваги. Не терпить похабного відношення. Для його виготовлення використав залишки латунного шестигранника.

Болгарочкою розрізаю його  на два п’ятачки товщиною приблизно по 7мм.

Далі напильніком все вирівнюю.

 Необхідно вирізати отвір під хвостовик. Дуже цікава процедура. Роблю маркером  розмітку.

Керню.

Свердлю отвори 2мм.

З тильної сторони свердлю отвори діаметром  5мм., для того щоб прискорити  випилювання, ібо ну його нафіг..

.

Чарівний набор надфільків…

пиляю…. Курю, п’ю каву… пиляю… пилять сука…приміряю, підганяю, так до повного задоволення і  феншуя.

За допомогою поршневого  пальця від ЗіЛ-130 і кувалдочки остаточно «вмовляю»  больстер стати на своє місце, але «вмовляю» дуже ввічливо, без фанатизма. Для більшої сексапільності ножа роблю проставочку із латуні і кольорової фібри.

Проставочки з латуні виготовляю з  трубки. Весь пакет надягаю на клинок і поки все. Спати.

 

Руків’я із старої дубової дошки. Тут все просто. Розмічаю, свердлю отвір під хвостовик.

 

Все підганяю. І на епоксидну смолу.

Затискаю  в струбцинку на добу.

Ніж майже готовий, осталось відсікти все зайве…

 

 

Тепер мій улюблений етап.


На ньому ніж набуває остаточної форми. Перед початком дозволяю собі хильнути грам 50 коньячку, для підсилення отримання кайфу від процессу ))) Використовую саморобний гриндер з двигуном від пральної машини.

 

Роблю темлячний отвір. Трубка від газового різака.

 Все шліфується до зерна в 2000, після парів нашатиря руківя кардинально міняє колір...

Заточка до бритви і пошиття одежі.... фууууу... наче все

Дякую за перегляд!!!

развернуть

Весняна плотвичка і не тільки

Весняна плотвичка і не тільки Фото №1

   

Було б  краще якби блог  називався «весняний лящ», або «весняний  короп» )))… але плотвичка. Що ловилось про те й пишу.  Або  так: що вмію ловити про те й пишу. Була можливість декілька раз вирватись на рибалку і отримати свою долю задоволення.  Це скоріше не блог, а невеличкий звіт з моїх весняних рибалок. Можливо мою писанину буде цікаво почитати любителям весняного фідера. Місця у нас чудові.

До приготування прикормки ставився прискіпливо і відповідально, адже фіг її ту плотву знає, може вередувати. Тому пшоно, макух і горох відклав до літа і вирішив довіритись професійним виробникам. В одному із інтернет-магазинів  надибав 5 кг упаковки  прикормки  за  абсолютно демократичну ціну (50 грн) взяв три упаковки, різної.

 

Всередині  ще й з подарунком, приємно. Легка, мілка, з приємним запахом, темний колір.

 

В моєму уявлені саме такою має бути весняна прикормка. Її і використовував на всіх своїх весняних рибалках цього року.  Насадки - опариш, мотиль, черв’як, тісто.

 

 

Клювало на все. Плотва і краснопірка жерла як скажена. Але поклевки були надзвичайно ніжні. Пікер тримав в руці, в якості підставки-власне коліно, іноді просто відчував що риб на гачку, хоча квівер не рухався. Довжина поводка 30-40см. Вкорочення поводка негативно сказувалося на клеві. Подовження на чутливості. Так і грався, отримуючи від процесу надзвичайне задоволення. На тісто із часником, ось таке відізвався карасик.

 

Ось він.

Перший весняний! Це перемога!

 

Пару фоточок весняних красунь, які доставили мені задоволення.

Одного дня вдалося таки рідного кума вирвати зі служби витягнути на рибалку. Погодка була ще та - вітер і мілкий холодний дощ. Довелося вживати атрактант із запахом  коньяку, закушувати шаурмою, пити каву, шутки шуткувати…

 


і звісно ловити плотвичку і не тільки... Вдало так половили.

А ще на одній із рибалок  на Ладижинській водоймі зустрів нашого форумчанина  Егора із Київа. Із задоволенням поспілкувались, обмінялись номерами телефонів. Егор відпочивав із родиною і друзями на березі. Причому відпочинок розпочав не з рибалки або розведення багаття, а з прибирання прибережної смуги. Егор теж бомбив плотву. Фото Егора.

Такі от весняні рибалочки в мене. Такі результати.

Норму вилову не перебирав але і рибу власне теж не відпускав. Аргументую «невідпускання» фотками нижче.


Дякую за перегляд і НХНЛ!

развернуть

Ножи - 4

Ножи - 4 Фото №1

В міжсезоння з рибалкою в мене настала невеличка пауза.

Оскільки полюбляю час від часу попускати іскри в майстерні, виставлю свій черговий блог із ножовою тематикою.  Думаю рибацюг ця тема дуже близька і цікава. Отже, багато чого перечитав-передивився. Вирішив що для повного феншуя не вистачає ще одного станка. Прийшлось зліпити станочок із хламу в майстерні.

 


Результат порадував. Іскри стало пускати набагато веселіше.

Трохи фоток того що наваяв із коротеньким описом.

Цього ножика зробив на прохання одного поважного чоловіка, форумчанина, за гроші. Клинок із ШХ-15 кований підшипник. Руків'я берест. Із тематичним написом.

 

Цей був пропитий куму, робився на кухню. Для хліба-м'яса-капусти. Нержа. Текстоліт. Кум довольний.

Товариш попросив відреставрувати поломаного ножа із Х12.

Було таке

А стало так. Ручка із текстоліту.

Цей жабокол робився товаришу в машину для "порізати сала". Клинок із підшипника.

Цей екземпляр - підшипник, дуб, латунь. Ножни купив.

Нерж 3Х13, груша, ебоніт, латунь.

Дякую за перегляд ! І НХНЛ!

 

развернуть

На Покрова

На Покрова Фото №1

14 жовтня, на Покрова,  випала нагода половити рибки. В 6.00 вже були на водоймі. Відчутно похолодало, продував свіжий вітерець. Низький рівень води дав змогу абсолютно не хвилюватись  за місце не березі.

 

Місця навалом.

Із досвіду минулих рибалок передбачаю яку «здоровенну»  рибу доведеться  ловити, тому із свого арсеналу обираю легенький пікер 2,7м. , бо махати доведеться часто і скоріш за все тягати рибу  у вигляді білої мілкотні. Спортсмен блін…

Нормального ляща, або карася цього сезону зустрічав пару раз. Одно із чотирьох: або його просто дуже мало, дякуючи промисловикам, або він весь сезон ігнорив мої «прикормки – насадки»  та «способи і засоби ловлі», або просто нерпуха, або плотви настільки багато, що вона абсолютно домінує і нормальну трофейну рибу зашугала і загнала в резервації… жарт)))

Закліпсувався на дистанції  25 метрів,  кінець звалу, глибина 4,5 м. Після стартового закорму одразу пішли регулярні поклевки.

Стандартна тараночно - котлеточна спортивна плотва.

Кормив вареним пшоном з макухою.

Насадки стандартні.

Найкраще реагувала на черв’яка. Причому розмір гака і кількість черв’яків в пучку абсолютно не відбивалась на  розмірі риби.

Степан на один поводок прив’язав два крючки і тягав дуплети.

Він ловив на дистанції  45 метрів, така ж картина що і в мене… Але до нього  прийшов один заблудший карась.

 

Ура..!

 

Близько 11.00 до нас під’їхав справжній місцевий "олдовий" рибак.

Рибацюга був  екіпірований і налаштований надзвичайно серйозно. Одинадцять ленінградських спінінгів з невськими котушками… 20 метрів берегової полоси… Кровать. Оснастка "на коропа" Такий собі колоритний дядько… Класика жанру. Я не витримав і попросивши дозволу пофоткав наші місцеві олдові снасті і самого рибацюгу....)

Собака рибацюги, від запропонованої плотви категорично відмовився, ковбаску жер із задоволенням..)

Все надзвичайно серйозно, на березі кровать!!!!!

На коропа!

 

 

О 12.00 із уловом зібрались додому.


Дорога додому. Казковий осінній ліс.

 

Мабуть це одна із завершальних моїх рибалок  на фідер у цьому сезоні.  Можна підводити невеличкий підсумок – рибка ловилась, задоволення отримувалось, але абсолютно пролетів по трофеям, не те що минулого року.

Дякую за перегляд і НХНЛ.

развернуть

КотлЄти

КотлЄти Фото №1

Н-да. Похоже цього сезону у мене із трофеями таки поганенько. На вихідні, після затяжної спеки, так гарно помінялась погода, пішов дощик, похолодання, вітер хороший такий. Не витримав, на п’ятницю взяв заслужений відгул.  Були великі надії на пристойну рибу.

 О 5.00 підйом. Приготування прикормки

 

(варене пшоно, горох, «Карпуша)  насадки-червоний і білий опариш, черв’як.

 

Кошак під час приготування не відходив, мабуть щось відчуває, думається це хороший знак.

 

Близько 6.00 на водоймі.

Вода сильно впала, оголивши приблизно метрів 20 узбережжя.

Місця-хоч відбавляй! 

Рельєф дна теж цікавий -10м. камінці, 10-25 м - ракушка, далі рівна глина. Спочатку закормився на 25 м. (межа: ракушка-глина). Глибина приблизно 4 метри. 

Вершинка фідера панічно засмикалась через три секунди після першого закиду.

Плотва...)

3-5 секунди -  красноперка,  плотва, плотва, красноперка… блин…

Знімаю кормак, чіпляю груз і жбурляю на 50 метрів (на глиняне дно, на ляща!)), проходить 20 секунд, поклевка – плотва.

Міняю насадки, та ж картина.  Зменшую дистанцію до 10 м. ловлю під ногами в камінцях. Та ж картина.

Плотва, красноперка, проскакують окунці…

Де лящ? Ляща немає. А того року був. Згодом повертаюсь на першу точку і методично ловлю те що клює.

Проскочив невеличкий карасик, видно заблудився.

  Потім характерна потяжка і ура – короп. КОРОПІЩЕ! ))))

 

 

Був негайно відпущений за мамою. А краще за бабусею. Ні мама ні бабуся не прийшли. Так до кінця рибалки ні одного пристойного  екземпляра не взяв.

Із свого мегаулову! )))..

 

 

з метою порадувати домашніх, вирішив забабахати котлЄтки.

 

 

Рецептів дуже багато, але я роблю так:

Рибку чистим.

 

Заливаєм окропом на 2-3 хвилини.

Відділяєм м’ясо від кісток.

 

М'ясо разом із цибулею і часником перемелюєм на м’ясорубку (2 рази)!

 

Добавляєм  завчасно розмочений хліб

 

Яйця, сіль, перець, приправи ( варіантів безліч).

 

Добавляю манку  для потрібної в'язкості (щоб зручно ліпились котлЄтки)

 

Все перемішую

На розігріту сковорідку. Смажив на нерафінованій олії.

 

Паралельно нарізаємо цибулю (багато), моркву(багато), і смажимо на смальці. Солим, перчим і заливаємо томатним соком. Соку не жаліємо. Добавляємо часник. Получається така штука.

 

 

Попередньо піджарені котлЄтки акуратно складаємо в чугунок і заливаємо отою штукою з томатним соком, цибулею,  морквою і часником на смальці… Накриваємо кришкою і на мааааленький вогонь. На самий маленький вогонь. На годину.

 

КотлЄтки готові. Із плотви і красноперки. Домашні оцінили.

 

Невміння ловити достойну, трофейну рибу, в деяких випадках, може компенсуватись вмінням приготувати смачні котлЄтки.)))

Дякую за перегляд і НХНЛ!

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!