Сергій Боблях

Украина, Луцк
1 подписчик
8 / 0
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 12.06.2008 г.

с.Привітне Млинівського району

Всего 4 картинки


З запізненням виставляю фотозвіт вже самого результату риболовлі . Сподобались два зеркальних коропчика ( давно просто зеркальні не попадались ), що проклюнулись вночі з інтервалом 15 хв. заважили разом 5 кг. Чесно кажучи їхав на даний став за линком на якого мав велике бажання ,а взяв ціх двох . Але обовязково фотозвіт з линками виставлю вже з краєвидами місцевості .

Рокині та карасі .

Всего 6 картинок


Довго видивляючись у прогнози погоди на вихідні , було прийнято рішення їхати на день перемоги на карася. Прогноз до обіду обіцяв бути не мокрим і відносно благодатним . Але як правило життя вносить свою корективу . От і цього разу переконався у цьому . Загрузивши усі снасті 0 4:00 в авто виїхали . А в 4:10 розпочався дощ не високої плотності , але суттєвий . Клював в основному карась до 200 г. і тільки на донку , біля берега на поплавок нічого путнього не попадалось . А саме цікаве дощ закінчився через 20 хв після того , як ми вирушили додому .

развернуть

Водосховище Хрінники

Водосховище  Хрінники Фото №7

Коли  довго  щось  плануєш ,  то  обов’язково  добиваєся  свого . Ось  і цього  разу  планована   та  очікувана  вже  зо два  місяці  поїздка  на  рибалку , не  на  один  день , а  на  чотири дні  і  три ночі  - відбулась . ( звиняйте - зі  звітом  трішки затримався , був хворим )

     В той день  зібрались  ще  зранку , після  обіду  виїхали  на  водосховище  в  Хрінники  рівненської  області  .   Завозив  наш  друг  на  базу  де  ми  ще  не були , відповідно  постарались  добратись  , засвітла . Розмістились  на  базі  - відразу  в  лодку  і на  воду ,  щоб  встигнути  хоч  трішки  відвести  душу .

     Що  стосується  бази  , як  тільки  відкрились  ворота   побачене  нас  звичайно  обрадувало .  Про саму  базу  можна  розповідати  багато  , але це  не  основне  - скажу  в  двох  словах  - смаки  по  відпочинку  і  по  умовам  проживання  влаштують  я  думаю  любого хто любить  вилазки  на  природу і  навіть тих  хто  хоче осінню прийняти гарячий душ . ( бажаючим  дам  номер тел. та  дислокацію )

    Кількістю  пійманої  риби  та  її  зачьотними  екземплярами    ми  не  відзначились  ,  але  те  що  провели  троє  суток  на  воді  займаючись улюбленим  заняттям   - це  факт  .   Не  скажу  що  ми  зовсім  нічого  не  зловили  ,  але    похвастатись не  має  чим .  Зате  перша  рибалка  з  електромотором   , ехолотом  та  ловля  тролінгом  звичайно  вражень  дала  не малу  кількість  . А  ще  й  все  те , що  ні хто  нас  цьому  не  вчив  чи показував  як  робити , а  до  всього  доходили  своїм  розумом  та  тим , що  було вичитано  з  блогів  та  звітів колег  по  улюбленому сайту додавали  своєї романтики . 

Вечеря першого  дня

Одна з кухонь

Вариться УХА . Цени їй не  має ..................

Наша  база .

Невеликий  перекус .

    Доречі  колег по сайту  ми  також  зустріли  - зварили  ухі  та  плідно  поспілкувались . В той  же  час  з  нами  на  базі    жили  любителі  постріляти  пернатих  так  і мисливці   підводники  ,  що  виходили як вдень так і  вночі  . Останні  я  думаю  отримали  найбільше  вражень  від  підводний  краєвидів ,  тому  що  вода  була  як  скло , а  дно  було  видно  і  до   чотирьох   метрів   .

Вечірнє  спілкування з  колегами  по  сайту (Wetal)

Зранечку  тролінгуєм .

P.S. :  Цей  відпочинок  в  моїй  пам’яті  залишиться  надовго .

 

 

развернуть

Водосховище Хрінники с. Липа

Всего 6 картинок


Бажання виїхати на рибалку зріло вже давно , ще льод стояв , а вже щось крутило , як кажуть в одному мсці . Та й нагода була визначена заздалегіть , ще після Дня Народження кума (30-ти річчя) на яке йому була подарована двомісна лодка . Дочекавшись як льод зійшов забрали ще одного нашого друга - виїхали на довгоочікувану рибалку . Правда результатом виявились два пожовані твістери , і куча позитивних емоцій від спуску новенької лодки на воду та бойового хрещення новинки .

развернуть

Готель Зарічани

Всего 12 картинок


Довелось мені поїхати у відрядження по містам та містечкам центральної України , а перед поїздкою колеги порадили зупинитись для ночівлі у готелі Зарічани , що біля Житомира . Настав час коли ми підїзджали вже до тієї місцевості де мав бути готель - звязавшись з адміністратором і отримавши цінні вказівки як туди попости ми вирушили .Вузька асфальтна дорога від траси тянулась 4 км. , а година була вже близько півночі , ми були втомлені . Тут в темноті зявилось світло ліхтарів ми побачили охоронця котрий відкривав ворота , будинок який нас в нічному пейзажі порадував своєю красотою , але на цьому романтика як нам здалось тоді закінчилась . Нас поселили в будиночок зовсім інший зі всіма зручностями - на вулиці , аргументувавши тим , що в великому іде реконструкція .З такими емоціями ми і заснули . Що ж стосується ранку він нас порадував набагато більше ніж вечір . Після чого ми , що вечора повертались у той же готель для ночівлі . Хто зацікавиться можу дати телефон адміністратора , ніч в готелі 50 грн. з людини - не дорого . Але повітря , природа та казкові пейзажі тієї місцевоасті коштують набагато дорожче . P.S.: Готель це дача колинього 1-го Секретаря обкома партії Житомирської обл. – Кавуна …

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!