Чернігівським рибоохоронним патрулем на р. Десна біля м. Остер викрито браконьєра з 9 кг незаконно добутої риби


23 квітня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем на р. Десна, поблизу м. Остер Остерської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Місцевий житель, в період нерестової заборони, виловлював рибу за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки зяберної (одностінної). В протизаконний спосіб порушник добув 9 кг риби: плітка – 33 екз., окунь – 4 екз. та по 1 екз. синця, лина та судака. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 3 587 грн.

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Козелецького районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Рибу і заборонене знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Довідкова інформація:

З 1 квітня 2021 року на території області розпочалась нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Любительське рибальство дозволено лише однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега за межами нерестовищ у визначених місцях.

З переліком місць, відкритих для здійснення любительського рибальства під час нересту можна ознайомитись на інтерактивній карті за посиланням.


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!