Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом червня зафіксовано 173 порушення Правил рибальства, вилучено 200 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 3 км сіток


Протягом червня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 173 порушення Правил рибальства. Зокрема, викрито 42 грубих порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них два з ознаками кримінальних правопорушень. Також складено 106 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та три - за ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено 22 акти виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 88 кг риби та 134 од. сіток, загальною довжиною 2 521 метр.

«Всього у порушників у червні вилучено 200 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 196 од. заборонених знарядь лову, в тому числі 181 од. сіток, загальною довжиною 3 671 метр. Накладено штрафів на суму 26 150 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 31 627 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Нагадаємо найрезонансніші правопорушення, що були викриті Чернігівським рибоохоронним патрулем у ході спільних рибоохоронних рейдів разом з представниками Національної поліції області протягом червня поточного року.

Так, 13 червня під час проведення рибоохоронного рейду на водоймах Прилуцького району викрито грубе порушення Правил рибальства. На ставку поблизу смт Парафіївка Парафіївської громади місцевий житель за допомогою 6 од. "ятерів" добув 743 екз. молоді карася сріблястого, загальною вагою 12 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 12 631 грн.

16 червня на р. Дягівка, поблизу с. Городище Менської громади Корюківського району виявлено місцевого жителя, який за допомогою сітки поріжної виловив 16 екз. карася золотого (червонокнижного) та 16 екз. лина, загальною вагою понад 9 кг. Завдано збитків у розмірі 7 184 грн.

На місце вчинення правопорушень викликались слідчо - оперативні групи районних відділів поліції ГУНП в Чернігівській області. На правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Нацполіцією відомості про кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!