JVL

Юрий Власенко

Украина, Киев
0 подписчиков
15 / 0.01
Предпочитаемые сообщества:
finvalboats, fanatik, crucian,
Он с нами с 23.03.2016 г.

Трофеї

Всего 3 картинки


Я не професійний рибак, мої показники по рибі не великі. Поки більше ніж 2кг не ловив. Але старатимусь і буду бити власні рекорди.

Скринька

Всего 4 картинки


Тут будуть викладені фото приманок, спінінгів і взагалі спорядження. Можливо комусь буде корисно. В блозі буду описувати що і як спіймав на ті чи інші приманки

Вдалий день

Вдалий день Фото №5

Виїхали на рибалку. Пізня осінь, досить холодно вже було. В арсеналі лайтова палка з тестом 3-14г, колєбалка Mepps syclops 12г. Впевнена покльовка, така як має бути. Наполеглево впералася зубата, але невдало. Це мій другий трофей, тепер поставив ціль піймати більше за 2кг. Поки так, але якщо зловив 2кг то і більше зловлю.  Дякую Олександру за снасті.

развернуть

Обідня перерва на роботі.

Обідня перерва на роботі. Фото №5

Нормальні люди в обідню перерву обідаюь, а я на рибалку йду. Години мало, але буває щастить. Досить холодний осіннній день, трохи вітряна погода заважала. Але хоть якийсь результат. На силікон Lucky John  машинне масло, відгружений 8г джиголовкой. Джигова проводка ніколи не підводила. Стандартний кілошник, але приємно. Багато позитивних емоцій.

 

развернуть

Ще один ранок перед роботою

Ще один ранок перед роботою Фото №5

Пару зходів було, але остання покльовка на Mepps aglia long 1.  була вже впевнена. Рівномірна, нешвидка проводка. Близько 1кг. Палка з тестом до 7г, ультралайт Salmo microjig

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!