Страницы: 1
Отчеты о рыбалках за май 2020 г.
 
Отчеты о рыбалках за май 2020 года.
Здесь только отчеты!
Обсуждение ТУТ

Виявилось, що жерехові страждання це дитячі забавкі. Полювання із  блешнею на геть не керованних риб, ось де справжнє випробування на  міцність та стійкість. Навіть спеціалізовані снасті не захищають від  серцевого нападу. Також більше не піду, вже забагато трешу.


P.S. Самий товстий, якого вдалося здолать 13 кеге


 
Рыбалка по дачному...
Тоже есть своя романтика...
Никаких зборов...
Взяли все что есть и вперед...
На удивление получилась шикарная рыбалка. Рыбы не много, но размер порадовал... Кот остался доволен))
Всем здоровья, берегите себя и свои семьи..
 
Всем привет
Немного не успел выложить )))
Киев газопровод
с 28 на 29.04
клюёт лучше на мотыль+опарик
ВСЕМ НХНЧ
https://youtu.be/9m9aQtwWE_w
 
Сонечко пригріло і плотва з карасем повним ходом труться понад берегом аж вода кипить. Приємно спостерігати за їхніми стараннями продовжити рід. Шкода тільки, що рівень води занадто низький і тому риба змушена відкладати ікру не на природніх нерестилищах-заплавах, а де тільки може. По Десні кожен кущик на міляку під берегом рухається від риби. Щука вже віднерестилась та й судак або вже, або почав. Спробував спіймати на джиг - активно клювали лише такі екземпляри яких і фотографувати не хотілось, струшував у воду прямо з гачка. Вся мілкота зосередилась на бровці з глибиною 3 метри. Клює в міру активно. Якби була можливість ловити з іншого берега, то зменшення ваги вухастого значно підвищило б і кількість клювань, і реалізацію. Але доводилось перекидати Десну і висмикувати судачків з протилежного берегового звалу. Тому 30 грамів + приманку перевірений SkyLine в комплекті зі Stradic 5000 та 8 жильним Smart PE впевнено посилав в потрібну точку під протилежним берегом, а це близько 90 +- метрів візуально. Тож з кидучістю все ок. Клювали пістолети жадібно, але тільки на твістер в кольорі шартрез. Якось випадково взяв пачку CC-Grab в шартрезі і від осені вже більше 5 пачок саме цих твістерів, і в цьому кольорі судаки порвали. Після десятка клювань та кількох виловлених судачків одного розміру вже далі наколювати малечу не було зиску. Більший судак певно або на гніздах...або в процесі. Тому довго смажитись на сонці не захотілось.
До наступних зустрічей Десна...
 
Не вдається вловить нормальну рибу. Клює тільки риба ненормальна. Цього разу 19 кеге.:be:


 
Ще одна швидка вилазка на Десну.
Берег, джиг, судак-щука...можливо жерех.
Вага груза 30-32 грами...інакше тягне на падінні в яму і підвисає.
Стук...стук...стук...підвис...знімаю з гілочки - клац...підсічка і судачок на шартрез fetish фотографується і пливе додому, не доріс.
Проводка апстрім...швидко вимотую...стукає сильніше і на падінні в яму ще один судачок сідає. Розмір +- той же...струшую з гачка...рости.
Трішки додаю ваги, до 32 грамів...якраз тепер чітко стукає без підвисання і на звалі...стук...стук...стук...шнур послабився і провис...підсікаю, але повітря...швидко роблю три оберти котушкою і ще раз підсікаю...є...щось потужно завовтузилось там...в глибині...тягне і сіпає в сторону...спливає...Sky зігнувся...натужно порипує...невже щука? Не схоже...дуже різка і ривки сильні...жерех? Можливо...ще один ривок і...бланк спінінга випрямився...все...зійшло.
Вимотую: груз є, гачок зламався...певно час зав'язувати з гачками нонейм...
Шнур, флюр, застібка - витримали...гачок - ні, буває, хоч і досадно...
Більше клювань не було.
Нерест...нехай живе і розмножується...
Буде час поджигуємо.
 
Немного половил плотвы, попался карп, на поплавчанку с леской 0,18 тянуть одно удовольствие. Карп остался жить.
 
На "Майовки" був з сім"єю на платній водоймі, вчив малишню ловити щуку, всі з рибою, дочка віймала навіть судачка на воблер і по ходу її "торкнула" рибалка)
Напросилася після цього на нічного судака зі мною, пару днів тому вийшли з Катюхою. Судачка так і не було, хоча пару ГУПів по воблеру заробив, а от знову влетіла хайка нічна, точніше вечірня, вже третя в цьому сезоні, і все пробачає міні флюр 0,29, фарт)
Якось так, буду тепер виховувати ще й рибачку)))
Хай клює!
 
Киев газопровод
ночь с 7 на 8.05.20
клевало хорошо на мотыль+опарик
ВСЕМ НХНЧ
https://youtu.be/1QcHjBN_Q-g
 
Вранішня погода сьогодні була саме такою, яку потрібно для комфортної риболовлі. Практично штиль, хмарно, прохолодно, по весняному свіжо. Приїхали на Десну і відразу зустріли солов'їні співи - краса. Після дощів води трішки більше. Ставимо 32 грами, Fetish в шартрезі і гоу!
Друге проведення у товариша і на падінні в яму - гуп! Все по класиці. Удар - підсічка - виважування - фото. Пробиваємо точку далі. В мене через пару хвилин чіткий удар - стягнув приманку. Або малий...або - малий. Поправляю, закидаю на міляк і стягую по звалу в яму: стук...стук...стук...клац - підсічка - пусто...відгриз хвоста - падлюка.
Міняю приманку, три проведення - тиша. Ставлю натуралочку Easy shad і відразу чітка покльовка в груз...нічого, зараз доб'ємо. Ще кілька проведень - тиша і в мене, і в колеги.
Змінюємо кольори, розміри, форми приманок - як у ванні...жодного контакту з рибою. Вранішній 15 хвилинний вихід і все. Довго не впиралися. Вийшло сонце, пригріло, стало спекотно і некомфортно. Зате виліз їжак і зачмихав на мене...певно погрожував...чи відлякував...смішний такий.
Бачили в одного рибалки головеня...ну від півтора кілограми...взяв на живця...на щипавку - дебелий головень.
В 9.00 зібрались і додому.
Рибу бачили.
Ще поджигуємо...
 
Бычков наловил
https://www.youtube.com/watch?v=KeFMtTx_3Ok
 
Всім привіт, пару  виїздів на Карася. Десна, брав на два опарика. Всім НХНЛ!
 
На выходных тоже немного порыбачил, Плотва и Верховодка клевали не очень, но размер радовал).
 
Вихідні були насичені рибалками. Рибачив як на спінінг так і на фідер з поплавчанкою.
В ніч з п*ятниці на суботу пошукав агапа в ночі, нема, одні стікляріуси, але голодні, кидались на все що їм подавали.
Але все ж гарну рибку взяв, бахнув непоганий головень, та ще й покусаний судаком, рана була свіжа кров аж сочилася тай тей хто кусав був гарного розміру. Такого фартового парня після фото відпустив!
На слідуючу ніч посидів з друзями з фідером, посиділи душевно, клювало погано, таке до десядка риб зловив)
Вчора ловив на поплавчанку верховодку, планував карася але ловив те що клювало, а потім її пожарив та під рюмаху..... ;)
Хай клює!!!
 
ТАКТИКА ловли на НЕЗНАКОМОМ водоёме. Поиск рыбы и места ловли. Рыбалка в нерест по холодной воде.

Тяжелее всего словить рыбу, когда вы приезжаете в новое место и ничего о нём не знаете. В этом случае к рыбалке нужно подойти с максимальной скурпулёзностью.

В этот раз я как раз и поехал на незнакомое мне место и применил подходящую тактику ловли с учётом низкой температуры воды.

https://www.youtube.com/watch?v=Mmu5isAozUo&list=PLxnhHuL2uW_vWJAKZpS37KMzakE3nbyKl
 
Открыл сезон по ловле карпа с лодки.
Ловил на удочку с боковым кивком.
Кормил и цеплял на крючок горох.
Доволен приличным карпом.
 
Сегодня вечером уже нормально, 50 шт. поймал, среди них несколько селедок. На нижнем крючке самодура поставил золотую ленту, на которую поймал половину всего. Один раз что крупное прицепилось на ленту, аж какое то время от дна не мог оторвать, но потом сход. Потом что то как бахнет и обрыв поводка нижнего крючка. Вообщем к лентам надо возвращаться.
 
А у нас пошел бычок! :)))
Клев бычка с берега скоротечен, поэтому надо успеть. :)
Кстати, напоминаю, что у меня на канале сейчас проходит розыгрыш Спиннинга Favorite X1 !Можно выиграть любому! :) В предыдущем видео.

А сейчас - бычок! :)


 
Короткий змах спінінгом і слайдер по дузі пролітає певну відстань та б'ється об воду - бульк! Штиль...круги від приманки плавно розбіглися по водоймі і розбилися об прибережну рослинність. Далі короткі і плавні ривки вершинкою спінінга: шух...шух...шух...приманка ширяє вправо - вліво...вправо - вліво...знизу промайнула тінь, яку вдалося розгледіти через скло поляриків на метровій глибині і ще через пару метрів проведення яскрава атака...з бризками води, ударом хвоста та супротивом на виважуванні. Щучка не стрималась...атакувала і ледь не зійшла на виважуванні. Хоч і зачепилась за два жала трійника, але не навиліт, підсікати потрібно сильніше.
З окунями все інакше: 7 грамів груз, зеленуватий з блискітками рачок і жалючий одинарник, що запросто пробиває м'які окуневі губи. Закид в точку де течія прчинає закручувати в протихід основному руслу річки, пауза, поки приманка досягне дна і подвійний підрив вершинкою спінінга та протяжка...далі пауза до падіння і ще пару секунд на дні. Потім коротенький рух приманки спінінгом на дні і якщо не влупив - весь цикл спочатку...на якійсь стадії та клюне.
Окунь риба енергійна...до останнього гне вершинку Синьої Птиці сподіваючись відірватись, але ні. Вклейка досить м'якенька, рухлива, відмінно гасить ривки мордатих кавунчиків.
Кажуть восени вийде оновлена лінійка Blue Bird від Favorite і там є дуже симпатичні лайти чітко заточені під рубку окуня і помірного судачка. Почекаємо, восени окуні жирні, нагуляні, потужні...їх просто так не взяти.
Тож ще поджигуємо ...
 
На этих выходных удалось на несколько часиков вырваться.
В улове один Линь, один но все таки приятно). Линь остался жить.
 
Давненько не звітував-отримуйте.
Сьогодні з товаришем вискочили до води на предмет побачити барабулі.
Вода ще холоднувата,але...
Відкрились!
Пляж готелю "Ялта",з 5 до 10 ранку.
В моєму активі:3 зеленухи,1 собака,1 окунець,2 карася,півтора десятка барабулі.
Був один клювак з співом функціону і обривом жилки-?
 
Як завжди вихідні пройшли результативно. Половив трохи судачка нічного в пятницю на воблера, та окуня в неділю на живця поки готувались шашлики! Трохи не спортивно, але захотілось дуже тараночки жирненької окуньової)
Судачки малі, а от окушки приємні, трохи нашморгав)
Хай клює!!!
 
С коллегами рыболовами иногда устраиваем между собой мини соревнования, сбрасываемся по 500 грн., покупаем некую снасть, вчера к примеру был на кону фидер, кто выиграл забирает себе приз. Вот и вчера знакомые пригласили на сие мероприятие. В общем Ваш покорный слуга, то есть я)))), взял почетное 1-е место, с общим уловом 15 кг. 40 грамм. Бонусом влетел карп чуть больше 2 кг. По спортивным традициям все рыбы после взвешивания уплыли, оставили с 10-к плотвы на ушицу.
 
Надоело все!
Захотелось уедениться на целый день.
Проснувшись в четыре утра, сел на велосипед и поехал на берег реки на которой живу)))
Мое место свободно - слава богу!
Расспросил рыбаков-ночников как рыбалка, говорят и клева не видели, но это не смутило. Тут с рассветом выплыла лодка браконьеров, выбирают сеть не стесняясь и ничего не боясь (печально) )))
Забросил свои снасти. Пасмурно, приятно...

До обеда клев слабенький, но клевало

С обеда и до вечера проливной дождь и тут рыба ожила, благо было куда от дождя прятаться

Клевал крупный карась, много сходов, крючки 8 размер... Но для себя наловил

На рыбалке 14 часов как приятный сон....
 
Отправился я с женой на рыбалку. Конечно, кто-то скажет, что сделал я это зря и женщин на рыбалку брать нельзя). Но на удивление, словил я в этот раз больше, чем в предыдущий раз, когда выезжал сам.

Видео с рыбалки: https://www.youtube.com/watch?v=xMLOE0Fdwbc

Но это не всё - параллельно я забросил в воду свой подводный дрон и мне наконец-то удалось провести эксперимент и узнать реакцию рыбы на сахар.

Подводное видео: https://www.youtube.com/watch?v=VeGsPI9EaBs
 
Сегодня вечером 71 шт., 3 кг.
 
Десна відкрита для лову з човна і сидіти вдома було несила. Вирішили трішки проїхатись по місцях в яких не рибалили точно більше трьох років.
На місці виявили все ту ж кручу з ямою та глибинами 5-9 метрів досить непогано здобрену і локальними корчиками, і майже завалами дерев, але в березі.
Deeper чітко промалював дно, рел'єф, показав наявність риби - тож заряджені ще вдома на гачки приманки почали курсувати по дну від гілочки до гілочки, слідом за грузом простукуючи дно.
Перші покльовки пішли практично відразу на береговій брівці. Але якось мимо каси - дуже швидко судачі діти стукали та стягували приманки за хвіст.
Що цікаво - 2 та 3 дюймовим приманкам лише відщипували хвости. Вирішили відсіяти мілкоту і спробували 4.5 - 5 дюймові буратінки...діло пішло краще, але все одно виважувались лише щучо-судакові "відпускники", яких відразу топили без жалю.
Зміна кольорів та розмірів приманок не приносили бажаного результату - ловились лише "реабілітанти"...всіляки вибрики з проведенням також результату не принесли, класика 2 + пауза працювала найкраще.
Все ж на одному з проведень, десь наприкінці паузи таки так влупило, що Sky дійсно двічі ледь не вилетів з рук. Перший раз під час удару, вперед з човна, а другий під час підсічки назад...
Підсікти не вдалося...затулив в груз, а приманка на офсеті. В той момент дуже пошкодував, що не на двійнику.
Подальші намагання отримати щось таке повторно натикались знову і знову на чіткі клювання недомірків.
Що цікаво, клювало на різні приманки, а засікалось лише на Keitech, скоріше за все тому, що інших виробників в розмірі від 4.5 дюймів в рюкзаку не знайшлось, а менші розміри або в груз, або відрив хвостів...можливо ще й окуні допомагали з хвостами, але це не точно...
Кольорова гамма від молочно-білого до шартрезу з блискітками і лише щучка вибрала рожевий.
Навідпускавшись і зрозумівши, що в розмір сьогодні не потрапляємо - зачохлили спінінги.
Температура води 15 градусів, повітря 7, бачили горе-рибалку який в плавках трусив жаки...хвилин 30 точно...навіть дивитися на нього було холодно. Взяв пару карасів під кіло.
Думаю ми ще сюди повернемось...можливо сьогодні було "давлєніє"...
Тож ще поджигуємо.
 
В субботу выскочили на пару часиков на высокую дамбу. Чуток поймали. Белый, мастырка. Дети довольны.
 
На выходных выезд на карася. Клевал наплывами. Всего поймано около 40 штук, 10 по крупнее оставили на уху и 10 таких же пожарить. Остальные уплыли. Рыбалка, природа, уха и жаренный карасик, классика))).


 
Вітаю товариство завзятих рибалок!
В субботу упирался в хищника, а точнее в окуня, отводной с офсетом, так как вся река, за исключением небольших участков, закоряжена. Нашел только одного, рыбалка одной поклевки, взял уверенно, что у меня чуть спиннинг с рук не выпал от неожиданности.

Да, бычек зверствовал. Один жаднючий все таки попался.

Заодно, попутно, проводил рекогносцировку местности, общался с местными рыболовами. "Ничто не ускользнуло от пытливого взгляда Штирлица..." :)
На следующий день, я уже с махалками. На "мясо" ловить в Волчьей просто не реально. Вездесущие голодные бычки с солнечным окунем это доказали еще раз и я, достав универсальную насадку на карася - перловку, успокоился и перешел к неспешной ловле. Погода, как и в субботу, очень нестабильная: то ветер порывами, то дождь набегами, то в перерывах солнце. Многие уматывали домой, но мы упрямые и правильно экипированные.
Карасик был капризен не то слово, но немного все же поймал, а заодно и подкормил чернявого котейку мелкорыбицей всякой.

Вообщем, мал улов, да дорог, ибо трудовой.
Всем - НХНЧ!
Будьте здорові, мийте руки з милом :)
Далі буде...
 
Трохи судачка на вихідних, трохи головня на воблера, все як завжди, одне погано рибка мала, реально скучив вже за норм агапом, хоть кілуху потримати і того немає:(
Фейсбук видає спогади 3-ох річної давнини з агапами по 1,5кг кожний, аж стає печально від того як обнищав наш Дніпро на норм рибку....
А ну ще окуня трохи половив на живця, щоб було під що чарку випить)
Хай клює!!!
 
Отрыбачил на выходных в Червоном Прапоре. Личный рекорд 20.68 кг! Еще было разного веса штук 10 от 1.5 до 15 кг.
Ловилось на сливу и клубнику попап + бойл шапочкой.
 
В этом видео настоящая - ностальгия в детство! :) Мы ловим рыбу на палец! :) Как в старые добрые времена. И рыба клюет и ловится! :) #Рыбалка  #наДнепре,  на нашем водохранилище. Ловим бычка. #Бычок ловился хорошо, хоть правда размер оставлял желание быть лучшим.  Наживка - сердце, красный червь.
В этом видео я расскажу и покажу как можно с минимальным набором снастей наловить рыбы. Расскажу особенности монтажа, и вместе половим красивых морских бычков, на палец, вместо удилища! :)))

 
Планова поїздка на р. Пд. Буг, вже третій рік підряд. Риба є, зловили пару достойних екземплярів. Відпочили круто, рівень курортів на морях:ar:
В приорітеті все ж воблера, хоч і на колебло трохи клювало. Були ще окуні в кількості, декілька невеличких, скляних, судачків і сом, пізно ввечері, кг на 10, якого так і не вдалося благополучно доставити до берега:be:
Всім добра, миру і НХНЛ:dk:
 
Вчера после работы, сосед говорит поехали до темна по рыбачим. Немного было, амуры остались жить.


Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!