Страницы: 1
Мисливці Поділля
 
Шановні мисливці! Провівши аналіз даного форуму, постало питання у створені нової теми: «Мисливці Поділля», так як скоро відкриття сезону 2012 на лісову та польову дичину. Тут Вам буде запропоновано прийняти участь у дискусіях та обговореннях щодо місць полювання, трофеїв, і .т. п (звісно  в рамках правил даного форуму). Можливо в деяких аспектах буде повторюватися або зустрічатись на форумі разом з тим хочу акцентувати Вашу увагу на те, що тут вона буде новою та актуальною. Всім НПНП.
 
Цитата
Шановні мисливці! Провівши аналіз даного форуму, постало питання у створені нової теми: «Мисливці Поділля», так як скоро відкриття сезону 2012 на лісову та польову дичину. ... Всім НПНП.

Тема, полагаю, будет востребована. Часть из нас является и рыбаками, и охотниками (я - не исключение:cl:):df:. Для охотников-хмельничан она и будет "общалкой" по аналогии с самой развитой нашей региональной темкой.
 
Однозначно, що не зайва... Я тут недавно по гриби ходив і таке в лісі бачив... Так, що на цей сезон буду готуватись.
ЗІ. Доречі, хто знає в якому розмірі внески в УТМР в цьому році і відстрілочні?
 
ЗІ. Доречі, хто знає в якому розмірі внески в УТМР в цьому році і відстрілочні?[/QUOTE]

було 320 грн за рік
 
Сделал и себе розрешение, так как имею ТОЗ 16 и с самого детства ходил с дедом и отцом на охоту. Нравилось безумно))))
Осталось только найти компанию для совмесных выездов, так что стучите если что)))
 
Також в цьому році став мисливцем, бігаю з ТОЗом-120.
Чув, що на качку продовжили полювання до Нового року, правда чи ні?
 
Цитата
Чув, що на качку продовжили полювання до Нового року, правда чи ні?
Меня тож интересует этот вопрос.
 
Є така інфо., що якщо маєш сезонку на качку то можно продлити до нового року. Кантора  ставить в сезонці ще одну печатку. (інфо від знайомого). Але вже мабуть треба готуватись до 3.11 на зайонца а качку лишити у спокої. ИМХО
 
Уважаемые форумчане, подскажите стоит ли брать себе МР-153? Столько перечитал, а однозначно определиться не могу.....
 
Цитата
брать себе МР-153?
Самопал не плохой, сам тоже хотел купить, но  пока хожу с ИЖаком -12 , иногда так бывает, что на охоте очень не хватает третьего выстрела. ИМХО.
 
Цитата
не хватает третьего выстрела
Мне просто пока нету с чем сравнивать, только старенький ТОЗ.... вот и подыскиваю что-то, а в инете полно информации про МР и МЦ да про турков. Что брать.........
 
Цитата
про турков
лично я им не верю
 
Цитата
лично я им не верю
Я тоже не особо))
 
Цитата
лично я им не верю

Был свидетелем разговора в оружейном магазине:
Покупатель:А что скажите про турецкие полуавтоматы?
Продавец:Отличные ружья!!!У нас свой сервис по ремонту есть...
После ухода потенциального покупателя добавил:на продаже этих ружей сильно не заработаешь,-а вот на ремонте...:al:
 
Турецкие ружья как турецкое золото...ИМХО
 
Та ладно, не про всі турецькі рушниці можна так казати.
Бувають, звичайно, випадки, але якщо порівнювати з Російською зброєю, то краще брати турка.
 
Про МР 153, якщо брати нового з магазину, то сенсу немає ЗОВСІМ. От недавно мій товариш собі взяв Армсана "яничарського" і мені його довелося відстріляти по мішенях. В порівнянні з МР - небо і земля. Не розумію, чого не можна було зробити нормальний ствол на МР?
 
Цитата
Про МР 153, якщо брати нового з магазину, то сенсу немає ЗОВСІМ. От недавно мій товариш собі взяв Армсана "яничарського" і мені його довелося відстріляти по мішенях. В порівнянні з МР - небо і земля. Не розумію, чого не можна було зробити нормальний ствол на МР?
І скільки, якщо не секрет, друг дав за Армсана і що входило в комплект?
 
Цитата
собі взяв Армсана
Какую модель?
 
И ещё вопрос, а как наши Латековские себя ведут?
 
Цитата
И ещё вопрос, а как наши Латековские себя ведут?
Нормально они себя ведут, не балуются:wink: Два сезона пользую Алтай Левша, настрел около 700, вопросов нет. Брал в Харькове с сборочного цеха.
 
Просто интересно сравнить МР и Алтай
 
Цитата
Просто интересно сравнить МР и Алтай
Я сравнивал, пусть не обижаются на меня любители Мурок, но это примерно как сравнить Копейку и Ланос:al:
Любители Мурок будут аргументировать тем, что Мурка всеядна, но.... Я из своего Алтая стреляю как любыми магазинными, так и самозарядом(заряжаю сам на Лии), навесками дроби от 24 до 50 грамм, за всё время был только один неперезаряд - недавно отстреливал пробные патроны с согласованной картечью, но там скорее всего причина была в несогласованном заряде порох/картечь - буду подбирать. Больше никаких! проблем не было.  А вес Алтая таки на полкило меньше, чем Мурки. И само по себе оно получше сделано, не топором.
Вот такое моё ИМХО, прошу камнями не бросать:wink:
 
Большое спасибо за информацию, она мне сейчас при выборе очень полезна.
 
Цитата
І скільки, якщо не секрет, друг дав за Армсана і що входило в комплект?
Взяв друг А 612 S(чорний пластик), по ціні, здається, 5200. Всього коплекту не бачив, але скоріше за все 5 насадок і ключ + інструкція і т.п.
 
По Алтаю і МР153, то краще, на мою думку, взяти Алтай. По бою він однозначно виграє а по надійності перезарядки проблем не повинно бути також при нормальному боєприпасі (наприклад з ТАХО, ІНОДІ бувають проблеми).
МР стріляє безвідмовно, але є питання по бою (був власником МР 153, 12х76, 2002 р.в.).
 
Гостил недавно у друзей на Сумской земле, а именно в Путивльськом районе. Пригласили на охоту. Места абалденные, леса, реки, озера, болота и т.д. Пернатой дичи немерено. Ну мы постреляли в удовольствие. Сбили пару уток, сильно не увлекались, так только для шурпы. В общем удовольствия получил массу, хотя я больше рыбак чем охотник.
 
Цитата
Гостил недавно у друзей на Сумской земле, а именно в Путивльськом районе. Пригласили на охоту. Места абалденные, леса, реки, озера, болота и т.д. Пернатой дичи немерено. Ну мы постреляли в удовольствие. Сбили пару уток, сильно не увлекались, так только для шурпы. В общем удовольствия получил массу, хотя я больше рыбак чем охотник.

А что-за пушечка у охотника справа?
 
Точно марку не знаю, но однозначно российского производства
 
Ось нарешті і мені пощастило відкрити все ж таки  сезон, хоча і з запізненням. Але разом з тим результативно, чого і всім бажаю. Ноги та час вбили на меджибіжських полях . Зайці піднімались далеко 60-80 м і на 5й передачі стартували хто куди, нарахували 8 шт, взяли чотири. Буде можливість напевно поїду ще. Всім НПНП.
 
Цитата
Ось нарешті і мені пощастило відкрити все ж таки сезон
Поздравляю с открытием. А охотника заяц снизу фотографировал?:ca:
 
Цитата
А охотника заяц снизу фотографировал
нет , хуже, на камеру снимал :bz:
 
Цитата
Уважаемые форумчане, подскажите стоит ли брать себе МР-153? Столько перечитал, а однозначно определиться не могу.....
Сам находился в такой же ситуации. После прочитанного немереного количества информации и отзывов - твёрдо решил, что Мурка именно то, что мне нужно. Приехал в магазин, взял ЕГО в руки и ... купил АТА Армс CY :bl:Не ровная сверловка ствола, криво припаяна планка, зазоры в прикладе, ужасный баланс и т.д. вот что я увидел на ТРЁХ :be: предложенных мне продавцом МР 153.
 
Цитата
Сам находился в такой же ситуации
Я походил по магазинам и вроде как в руку лягло детище Латека Алтай Кобальт хотя еще думаю :be:
 
Цитата
в руку лягло детище Латека Алтай Кобальт
надо брать :cl:
 
Цитата
надо брать
Я тоже так думаю, только с розрешением никто не спешит как всегда
 
Кто что может расказать о ТОЗе-120-12м-1е?
 
Цитата
Кто что может расказать о ТОЗе
Я начинал с ним работать в лет 16(брал тихонько у дядьки), хороший самопал. Как -то подвернулся порох от патрона "трёхлинейки", зарядили половину мерки 12 кал. и решили испытать, думал что стволы порвёт но выдержали а вот плечё нет, синяк был на всё плечё
 
Может кто знает, где можна купить щенка РОСа от робочих родителей с бумагами?
 
Цитата
можна купить щенка РОСа
Росiйський спанiель, окрас чорно-бiлий, хлопчик, 3,5 мiсяця, два щеплення. Тел. у Хмельницькому 0-98-252-74-40. (спробуй тут)
 
Цитата
Тел. у Хмельницькому 0-98-252-74-40
Почему то никто не берет трубку....блин
 
Уже нету....жалко
 
Цитата
Уже нету
можливо переглянути оголошення в магазині "мисливство і рибальство" ,"Рекрут" та УТМР- буває що є оголошення для мисливців, дві неділі назад двох РОСів  (хлопчики) продавали на овочевому біля автовокзалу 800 грн
 
Цитата
можливо переглянути оголошення в магазині "мисливство і рибальство" ,"Рекрут" та УТМР- буває що є оголошення для мисливців, дві неділі назад двох РОСів  (хлопчики) продавали на овочевому біля автовокзалу 800 грн

А Ви впевнені, що ті цуценята від робочих собак, а не від тих, що в третьому поколінні на диванах сидять? В мене один знайомий якось так продавав спаніелів ("мама" - РОС, хто "тато" - невідомо навіть йому), але схожі були саме на спаньок. Так він попродавав їх аж у Київ, здається, і на другий день викинув сімку з телефону. Ось так.

На Уахантері є тема про спаніелів, там відповідно є підтема (планові в'язки ...) подивіться там, може знайдете підходящий варіант.
І якщо не секрет, чому саме РОС?
 
Цитата
І якщо не секрет, чому саме РОС?
Нравиться сама порода, подходит для содержания в квартире, отлично плавает, добродушный характер.
 
Цитата
біля автовокзалу
Чего то стремно там покупать.....Мож питомник какой поискать
 
Цитата
від робочих собак
Це не завжди залежить від того чи вони робочі чи ні, а залежить від дресирування . ИМХО.
В мене в селі у сусіда звичайний Тузік породи "підзаборна сторожова" так ганяв, піднімав,  диких качок , що не кожна мисливська собака так працювала. ИМХО
 
Цитата
Це не завжди залежить від того чи вони робочі чи ні, а залежить від дресирування .
Не факт. Якщо воно в крові, то семи-восьми місячна гонча на першому полюванні себе проявляє, а якщо не дано, то як говорять дресируй - не дресируй... ІМХО
 
Цитата
дресируй - не дресируй... ІМХО
цілком з тобою згоден.
 
Сегодня приехали две моих долгожданные посылки: чучела Flambeau Storm Front Duck Decoys и и манок Double Nasty II - хорошие "цацки". Но что-то звучек в Насте грубоват, кто-нибудь подскажет как подстроить? (каким лепестком регулировать: большим или меньшим, нужно ли их подрезать)




 
Vityok, краще вже зачикати до серпня а там вже експериментувати. ІМХО.
 
Цитата
Сегодня приехали две моих долгожданные посылки: чучела Flambeau Storm Front Duck Decoys и и манок Double Nasty II - хорошие "цацки". Но что-то звучек в Насте грубоват, кто-нибудь подскажет как подстроить? (каким лепестком регулировать: большим или меньшим, нужно ли их подрезать)
К лепесткам не лезь ни в коем случае! Регулировать нужно выдувом и прикрытием рукой.
 
спасибо, хорошо что ни к чему не лез, был на выходных в деревни крякал на все горло - на улице ефект лучший, однако ))))
 
Цитата
спасибо, хорошо что ни к чему не лез, был на выходных в деревни крякал на все горло - на улице ефект лучший, однако ))))
Конечно на улице лучше будет:bf: Во всё горло крякать не нужно - он и так довольно громкий:wink: Поищи на ютубе видео с ним, а именно две части Обучалки по Дабл Насти - лысый такой паренёк показывает как надо начинать на него манить.
 
Спасибо, я уже нашел его))) надо тренироваться)))
Кстати, я смотрел, что ты продаешь Настю, а что именно хочешь подкупить?
 
Уважаемые охотники Хмельницкого, наконец-то оформил все бумажки и проплатил во все инстанции, есть ОГРОМНОЕ желание на открытие куда-то махнуть поохотиться, но как на зло никто из знакомых не занимаеться охотой....по сему большая прозьба - возьмите в колектив, так как одному по-началу охотиться непонятно и даже опасно....транспорт есть, вот номер 096 723-25-63 Сергей заранее благодарен:cl:
 
2.11.2013г. первый раз открылся по пушному, так как в прошлом году перед откритием порвал связки на ноге и не смог почуствовать всей прелести этой охоты, в этот раз все прошло почти без проишествий, не считая одного протокола (один товариЩ забыл записать в контрольную карту запись о месте и времени охоты). Что могу сказать: зайчика с уткой не сравняешь, эмоций куча.... За весь день видели 3-х зайцев, одного взяли. Плохо что не было собаки, может результат был бы по-лучше. Заю подняли с 4-х метров, в небольшом карьере, сидел до последнего)) Так как только я однин открывался первый раз, наверное потому и фортуна улыбнулась именно мне, вот так вот... :)

протокольчик :bk:

мой первый ЗАЯЦ

за сбитого ))
 
щуки щуками, однак і м"яса хочется:ap:
 
Вот и первая моя лиса :)

 
Скоро швагре я буду палити зайців!!!
 
Цитата
Скоро швагре я буду палити зайців!!!

На зайців зазвичай просто полюють.:ohota:Може сільраду, не?:cz:
 
Цитата
Скоро швагре я буду палити зайців!!!
ну ну, хочу я це побачити)) ти навіть не можеш розрізнити собаку від білки, а вже на зайця покушаєшся:ap:

В неділю вийшов з колегами потоптати травичку, заодно й вигуляти свого нового друга Чака (курцхаар 5місяців), нехай принюхується до пороху і не тільки... Півдня носом в землю ніякого результату не дав, думали що песик ще "зелений". Але перходячи на нове поле, за метрів 30 Чак став в позу і через хвилину кинувся в траву піднявши штук 20 куропаток - це нас трішки підбадьорило. Протоптавши ще 15хв вигнали вухастого, яким додали азарту не тільки собі, але і меншому товаришу.

Прошу вибачення, в наступному відео присутня не нормативна лексика:bk:

https://www.youtube.com/watch?v=p95g6Da02-U&feature=youtu.be
Виявилось, що Чак трішки боїться пострілу, присідає і роздивляється по сторонам, тільки через пару хвилин приходить до тями і починає шукати щось)) Може хтось порекомендує метод подолання цього страху. Пробував кидати петарди (допомагав товариш) під час їжі метрів за 30 ->10 поступово зменшуючи дистанцію  до вольєра , реакції ніякої, інколи просто піднімав голову і далі продовжував їсти... а в полі реагує по іншому.
 
Надо было месяца в три начинать. Теперь никаких петард, только выстрел из ружья, но не вплотную к собачке. А метрах в 5-6 и не много, пару выстрелов с интервалом в пять минут за сеанс. Сразу после выстрела скомандовать "ищи" ( или "шукай":cz:). Должен привыкнуть, курцхаары очень редко боятся стрельбы.
 
Цитата
Теперь никаких петард, только выстрел из ружья, но не вплотную к собачке.
А ще краще, дати собаці постріляти з рушниці:bj::cl::bj:
 
Цитата
Надо было месяца в три начинать. Теперь никаких петард, только выстрел из ружья, но не вплотную к собачке. А метрах в 5-6 и не много, пару выстрелов с интервалом в пять минут за сеанс. Сразу после выстрела скомандовать "ищи" ( или "шукай":cz:). Должен привыкнуть, курцхаары очень редко боятся стрельбы.
Про петарди, цілком підтримую, потрібно зовсім перестати їх кидати біля собаки, нічого доброго з цього не вийде. Соба прекрасно відрізняє звук пострілу від петард.
А от про навчання не погоджуюсь. Потрібно було, коли собака став в стійку і підняв куріпок не пожаліти патрон і вистрілити вгору. Зараз потрібно пов'язати звук пострілу з дичиною. Тобто стріляти тільки коли собака працює. Ідеально, щоб кобельок сам підняв зайця і Ви його добули. Тоді постріл для нього стане музикою.
В мене курц, сyка, теж на перших порах присідала, хоча петард не боїться, а зараз з потрійною силою починає шукати після пострілу. Я добув з-під стійки бекаса і вона його подала. Після того коли бачить рушницю - аж труситься від нетерпіння.
 
Цитата
Виявилось, що Чак трішки боїться пострілу, присідає і роздивляється по сторонам, тільки через пару хвилин приходить до тями і починає шукати щось))
Віктор , це нормальна реакція на постріл, головне щоб не втікав. 15 років тому в мене теж був курцхаар "Бой". То він так згодом звик до пострілу, що тільки десь чув постріл то вже летів туда:dl::be:, бувало і качку приносив, коли дику а коли й домашню:do::bf:, так що все попереду , головне терпіння.:ohota: НПНП.
 
Цитата
Про петарди, цілком підтримую, потрібно зовсім перестати їх кидати біля собаки, нічого доброго з цього не вийде. Соба прекрасно відрізняє звук пострілу від петард.
А от про навчання не погоджуюсь. Потрібно було, коли собака став в стійку і підняв куріпок не пожаліти патрон і вистрілити вгору. Зараз потрібно пов'язати звук пострілу з дичиною. Тобто стріляти тільки коли собака працює. Ідеально, щоб кобельок сам підняв зайця і Ви його добули. Тоді постріл для нього стане музикою.
В мене курц, сyка, теж на перших порах присідала, хоча петард не боїться, а зараз з потрійною силою починає шукати після пострілу. Я добув з-під стійки бекаса і вона його подала. Після того коли бачить рушницю - аж труситься від нетерпіння.

Андрей, абсолютно верно! Но ситуативно только такой подход трудно реализовать. Тренировать собачку вне охоты проще. А оптимально - практиковать оба варианта. Так быстрее у курца укоренится, что выстрел не угроза, а прелюдия к эйфории, каковой для правильного помощника и есть ОХОТА!:bs:
 
Дякую за поради, бачу ви підтверджуєте мої  плани. Вчора замовив 15 перепелів 2-х місячних - буду робити підставу свому Чаку :)
 
Цитата
На зайців зазвичай просто полюють.:ohota:Може сільраду, не?:cz:
Здравствуйте Петрович.Буду значить полювати))))А в селі нема вже сільської ради вже спалили до мене))))))
 
Цитата
На зайців зазвичай просто полюють.:ohota:Може сільраду, не?:cz:
Здравствуйте Петрович.Буду значить полювати))))А в селі нема вже сільської ради, спалили до мене))))))
 
Цитата
Здравствуйте Петрович.Буду значить полювати))))А в селі нема вже сільської ради вже спалили до мене))))))

Туда ей и дорога!:cz:
 
Цитата
ну ну, хочу я це побачити)) ти навіть не можеш розрізнити собаку від білки, а вже на зайця покушаєшся:ap:

В неділю вийшов з колегами потоптати травичку, заодно й вигуляти свого нового друга Чака (курцхаар 5місяців), нехай принюхується до пороху і не тільки... Півдня носом в землю ніякого результату не дав, думали що песик ще "зелений". Але перходячи на нове поле, за метрів 30 Чак став в позу і через хвилину кинувся в траву піднявши штук 20 куропаток - це нас трішки підбадьорило. Протоптавши ще 15хв вигнали вухастого, яким додали азарту не тільки собі, але і меншому товаришу.

Прошу вибачення, в наступному відео присутня не нормативна лексика:bk:

https://www.youtube.com/watch?v=p95g6Da02-U&feature=youtu.be
Виявилось, що Чак трішки боїться пострілу, присідає і роздивляється по сторонам, тільки через пару хвилин приходить до тями і починає шукати щось)) Може хтось порекомендує метод подолання цього страху. Пробував кидати петарди (допомагав товариш) під час їжі метрів за 30 ->10 поступово зменшуючи дистанцію  до вольєра , реакції ніякої, інколи просто піднімав голову і далі продовжував їсти... а в полі реагує по іншому.

Та він ледве с тобою присунув з охоти))
 
Цитата
Та він ледве с тобою присунув з охоти))

Чак молоток главне щоб мама їсти давала б))))
 
Цитата
Та він ледве с тобою присунув з охоти))

А фотка супер:bf:
 
привіт, прошу поради, на якому сайті заказати краще пневматичну гвинтівку http://gunshop.com.ua чи http://rozetka.com.ua ? як працює сервіс в них?
 
Цитата
привіт, прошу поради, на якому сайті заказати краще пневматичну гвинтівку http://gunshop.com.ua чи http://rozetka.com.ua ? як працює сервіс в них?

Як на мене, то Розетка однозначно рулить. Я користуюсь послугами інтернет-магазину Розетка уже декілька років, проблем ніколи не було, не прийміть це за рекламу.
 
Там де дешевше , оплата при отриманні  і огляді.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!