Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.
Информация о Хмельницких водоёмах
 
Цитата
Я би цих електроловщиків повбивавби ..., в нас наприклад на млинах сам орендатор , в нього закінчувалась оренда і він навмисно приспустив недільки дві назад став і бомбив рибку током, напевно так хтів заробити  побистрому ... але придуркові її продовжили, тепер він її жарить током два рази в тиждень  перед базарними днями в красилові,  на камяній це тіж млини але трішки вище карпи пливають по 2 кг дохлі , вот і все , я наприклад туда більше ніногою.... скільки разів їздив ніфіга крім того , що прийшов давай гроші , йди додому небачив.... для мене цей став закритий.
Тілєгу на нього писати, скоріше всього екологам, що він током вибиває фауну передусім р. Случ, а не арендованої водойми! Думаю можна спитати у Dozvil що як до чого робити в такій ситуації, він в цій темі знається думаю!
 
Цитата
это те "млини" где щука начала брать???

Якщо будете в тих краях , там продає білети пареньок на Дачі Логан , звати його Валера , в мене навіть є його два номера мобільного кому треба можу дати , він же і є орендатор, просто спитайте в нього , а саме пограйте дурня про елетролови і . т. п.. і побачете зразу його реакцію... тут зразу стає все ясно ...
 
Цитата
Якщо будете в тих краях , там продає білети пареньок на Дачі Логан , звати його Валера , в мене навіть є його два номера мобільного кому треба можу дати , він же і є орендатор, просто спитайте в нього , а саме пограйте дурня про елетролови і . т. п.. і побачете зразу його реакцію... тут зразу стає все ясно ...
Вова, не вводи оману чела, млини і гідра різна штука, да і орендатор бачу не вмлинах бьє а вище, гідра давала прилов і вроді щас дає, там імхо без наЁб1в! Якшо можна точніше сказати де та єрунда, шоб недай Бог туда не попасти на рибалку
 
Цитата
Вова, не вводи оману чела, млини і гідра різна штука, да і орендатор бачу не вмлинах бьє а вище, гідра давала прилов і вроді щас дає, там імхо без наЁб1в! Якшо можна точніше сказати де та єрунда, шоб недай Бог туда не попасти на рибалку
А може і там, був разок там, казали карпи толкові, а на гідрі не ловив, так як лодки не було, а берег весь в живці був! Хоча якшо на млині товче, ито йух йому на варги, краще кудась осторонь і безкоштовно
 
Підкажіть,будь-ласка,як найкраще під'їхати до кар'єру №17 зі сторони Гатни
 
Цитата
Підкажіть,будь-ласка,як найкраще під'їхати до кар'єру №17 зі сторони Гатни

А де це???
 
Деражнянський Р-н,між селами Лозова і Літки - торфяні кар'єри.
 
Цитата
Деражнянський Р-н,між селами Лозова і Літки - торфяні кар'єри.
До літок в принципі проще простого заїхати, дорога добротна...да і в літках якісь карєри є...правда у мене в літках батарейка від сігналки сіла, забите село, єлі батарейко ААА нашли, дай бог здоров"я тій людині шо нам її дала)
 
Цитата
До літок в принципі проще простого заїхати, дорога добротна...да і в літках якісь карєри є...правда у мене в літках батарейка від сігналки сіла, забите село, єлі батарейко ААА нашли, дай бог здоров"я тій людині шо нам її дала)

Як доїхати до Літок я знаю.Мене цікавить чи можна під'їхати до самого кар'єру,щоб спустити лодку на воду(минулого разу ніс на плечах десь біля 1 км).Також заїжджав машиною зі сторони села Гатна (на протилежному березі від Лозового),але на 17-й кар'єр
прийшлось буквально продиратись лодкою через вузькі канали.Тому й запитую,може хтось знає кращий спосіб,яклегше спустити лодку на воду.
 
Цитата
Як доїхати до Літок я знаю.Мене цікавить чи можна під'їхати до самого кар'єру,щоб спустити лодку на воду(минулого разу ніс на плечах десь біля 1 км).Також заїжджав машиною зі сторони села Гатна (на протилежному березі від Лозового),але на 17-й кар'єр
прийшлось буквально продиратись лодкою через вузькі канали.Тому й запитую,може хтось знає кращий спосіб,яклегше спустити лодку на воду.

Гелікоптером
 
Вот сегодня порыбачили.
http://s2222.rybalka.com/photo/view/7613/
 
Вот сегодня разловил воблерок:al: от Боди shbv  .:dk::bf: брала в заглот целиком:laie:
На летичевском УВОРе,
как не странно плаваюшие и тонущие воблера напрочуд отказывалась брать:av:, блёсна вообше гиблое дело - сплошные зацепы ( водоросли ).
Надыбали одну сетку, сторож приплыл и вытянул ( сеть бракошей:bm: ).
Охотники задолбали, мы сидели как на поле боя, палили со всех сторон!!!
:ai::cl::cl::cl::ai:


 
Да, кто этими выходными был на водоемах, за чертой населенных пунктов на рыбалке нужно давать "Участника боевых действий":cl:
 
Цитата
Вот сегодня разловил воблерок:al: от Боди shbv  .:dk::bf: брала в заглот целиком:laie:
На летичевском УВОРе,
как не странно плаваюшие и тонущие воблера напрочуд отказывалась брать:av:, блёсна вообше гиблое дело - сплошные зацепы ( водоросли ).
Надыбали одну сетку, сторож приплыл и вытянул ( сеть бракошей:bm: ).
Охотники задолбали, мы сидели как на поле боя, палили со всех сторон!!!
:ai::cl::cl::cl::ai:



Молодца КАСТЯН!!!! С открытием сезона.
 
Цитата
Підкажіть,будь-ласка,як найкраще під'їхати до кар'єру №17 зі сторони Гатни

Сегодня мне тоже рассказывали про этот карьер №17.В Гатне по правую сторону есть  автобусная остановка (с бетонных плит)за ней сразу на право  а там по дороге прямо к двум карьерам по крайней мере мне так рассказывали я сам  не был.А что туда стоит ехать???и что ловится??
 
Цитата
Вот сегодня порыбачили.
http://s2222.rybalka.com/photo/view/7613/

А можно в личку ,что за место,с лилиями
 
Kastian респект, гарны щупакабри
 
Цитата
Вот сегодня разловил воблерок:al: от Боди shbv  .

Маладца Кастян!!!! Ше пару таких рибалок і станеш воблероманом))):dp: Я тож з Андрюхою Сомом на днях пробували активність щучки, зробили висновок, що бере поки ще поганенько)))
 
Цитата
Маладца Кастян!!!! Ше пару таких рибалок і станеш воблероманом))):dp: Я тож з Андрюхою Сомом на днях пробували активність щучки, зробили висновок, що бере поки ще поганенько)))


Ви тоже молодці:):dk:
Листя пожовтіе, вот тоді самий раз на щучьку їхати!!!:dn::rybak:
 
Кто был на Днестре, как там что? Стоит ли ехать?
 
Или может кто подскажет хороший водоем на белую рибу?
 
Цитата
Кто был на Днестре, как там что? Стоит ли ехать?

Днепр всегда велеколепен:dt:, так что ехать нужно по-любому!
 
А куда именно не подскажеш?
 
Половили в Губине))) http://diezel.rybalka.com/album/7641/
 
Цитата
Половили в Губине))) http://diezel.rybalka.com/album/7641/

напрашивается один вопрос:
чем ловили, а то ни на одной фото орудий лова нет....
лодка на берегу, а спиннингов нигде даже и близко не видно, сеть что ли ?!
 
Цитата
Днепр всегда велеколепен
Ти коли уже вспів на Днепр попасти??? :ap:
 
Цитата
Кто был на Днестре, как там что? Стоит ли ехать?
бель по немного шла, но целью был хищник который приказал курить, даже окунь не брал не говоря уже о судаке!
За Губын респект, хорошо отрыбачили!!!
Цитата
напрашивается один вопрос:
чем ловили, а то ни на одной фото орудий лова нет....
лодка на берегу, а спиннингов нигде даже и близко не видно, сеть что ли ?!
Я думаю что это не уместно такое предъявлять человеку, какая разница с чем фото, я тоже без спиннинга фоткаюсь!!мужики половили зачетно, думаю многие хотят попасть на такой клев :ay:
 
Цитата
Сегодня мне тоже рассказывали про этот карьер №17.В Гатне по правую сторону есть  автобусная остановка (с бетонных плит)за ней сразу на право  а там по дороге прямо к двум карьерам по крайней мере мне так рассказывали я сам  не был.А что туда стоит ехать???и что ловится??

Цю дорогу я знаю,але по ній проблема виїхати в мокру погоду.Думав,можливо,є краща дорога.Щодо рибалки,то мені подобається.На 17-му карє'рі був 2 рази.Ловиться гарний карась (мені траплявся в районі 1 кг).Дістає мілка плотва.Щодо коропа,то на другій рибалці-один на картоплю 3,5кг,другий випадково на черв'як десь в районі 1кг.Місцеві кажуть,що є багато линка,але мені не попадався.Нап третьому кар'єрі карась менший,але клює зранку до вечора.Видно,що щуки "нємєряно".Так що думаю Їхати варто.За браком часу,фото покажу пізніше.
 
Цитата

Я думаю что это не уместно такое предъявлять человеку, какая разница с чем фото, я тоже без спиннинга фоткаюсь!!мужики половили зачетно, думаю многие хотят попасть на такой клев :ay:

Андрюха, ты шутку юмора не понял.... :ao:

ты видел много народу которые из сетей рыбу на куканы сажают??? :be:
 
Цитата
напрашивается один вопрос:
чем ловили, а то ни на одной фото орудий лова нет....
лодка на берегу, а спиннингов нигде даже и близко не видно, сеть что ли ?!

Пахнет киросином.....мне тоже интересно.... на что ??? а уж больно похоже на промышленый вылов.
 
Цитата
Половили в Губине))) http://diezel.rybalka.com/album/7641/
Молодца, гарно відловились!!:ay: А я вже було почав думати, що річка там вимерла....
 
Цитата
Андрюха, ты шутку юмора не понял....
Честно без смайлов не понял...
 
Даже не думайте что на сети))) просто ето на четверых))))) и брало только на один воблер, найду фотку выложу
 
Цитата
Даже не думайте что на сети))) просто ето на четверых))))) и брало только на один воблер, найду фотку выложу

Значит волшебный чудо воблер , обезательно скажи какой... если можно фотку выложи а то уж больно хочу на щуку пойти ..
 
Ребята кто знает про Малынычи какая там ситуация?
 
Цитата
ебята кто знает про Малынычи какая там ситуация?
Знакомый был, но немного да и не рыбак он, то взяли 2 карпика, а те что с утра сидели, то натягали...Было 1.5-2 мес назад
 
Цитата
Ребята кто знает про Малынычи какая там ситуация?

сам не был, но рассказывали что там щучка периодами ловится, правда в основном до кг,больше редко
билет вроде как 30гр, плохо то что места для ловли мало и на лодке нельзя
 
В Малынычах мне вообще не нравиться рыбачить, мало места, сети, короче нечего там делать(мое мнение)
 
Коллеги посоветуйте на завтра место на щуку(в личку).Я не браконьер,вы же меня знаете.В долгу не останусь.Знаю тоже много секретов.
 
Цитата
Коллеги посоветуйте на завтра место на щуку(в личку).Я не браконьер,вы же меня знаете.В долгу не останусь.Знаю тоже много секретов.

и мне тоже...
 
Цитата
и мне тоже...
Чувствую Вова ,что встретимся мы с тобой на Гидре.:ap:
 
Цитата
Чувствую Вова ,что встретимся мы с тобой на Гидре.:ap:
Можливо, тільки я зранку їду в Хмельницький а десь під обід буду думати куди рванути, може й заїду помахати палкою на гідро.
 
Рыбаки!! Кто знает по чем нынче рыбалка в Рудне?
 
Цитата
Рыбаки!! Кто знает по чем нынче рыбалка в Рудне?
50 грн. с лодки
 
Цитата
50 грн. с лодки
Фига се тариф поднялся
 
Буг. 2 судачка 200-300 гр. и 3 десятка окуня, сегодня мелочь задрочует. UL-рулит.
 
Народ подскажите пожалуйста
на  Гидру  без лодки есть смысл ехать?(интересует хищник)
 
Цитата
Народ подскажите пожалуйста
на  Гидру  без лодки есть смысл ехать?(интересует хищник)
Без лодки там майже немає де кинути, тільки на дамбі))))) Нормально можна половити без лодочки в Ревусі, на р.Вовк)))
 
Цитата
Без лодки там майже немає де кинути, тільки на дамбі))))) Нормально можна половити без лодочки в Ревусі, на р.Вовк)))
Я вчера там был.За пол дня ноль.
 
Щойно був на Дубово (УТМР), окунці на палець на мікруху потихенько йдуть, головне знайти точку.
 
Цитата
Щойно був на Дубово (УТМР), окунці на палець на мікруху потихенько йдуть, головне знайти точку.

З берега? Це той шо крайній від Раково став?
 
Цитата
Чувствую Вова ,что встретимся мы с тобой на Гидре.:ap:

Хм... а "гидро" - это где? Не ориентируюсь...


и еще извините за вопросики:
...говорят в Головченцах бесплатно, я думал там платно давно... может какой-то другой водоем есть?

заранее СПС!
 
Цитата
Хм... а "гидро" - это где? Не ориентируюсь...


и еще извините за вопросики:
...говорят в Головченцах бесплатно, я думал там платно давно... может какой-то другой водоем есть?

заранее СПС!
Гідро - в Красилові, в головченцях є річка, є окремо кар'єр, а є ще й 3 орендовані ставочки.... Дивлячись що саме ти маєш на увазі, відповідно і умови рибалки різні.
 
Цитата
Гідро - в Красилові, в головченцях є річка, є окремо кар'єр, а є ще й 3 орендовані ставочки.... Дивлячись що саме ти маєш на увазі, відповідно і умови рибалки різні.

Напевно про річку мені розповідали... обираю місце куди рванути на вихідні...
 
Цитата
З берега? Це той шо крайній від Раково став?
Ні, від Раково він другий. Так, ловив з берега.
 
Цитата
Ні, від Раково він другий. Так, ловив з берега.

А яка там вартысть?
 
Я навіть не знаю :) Я був два рази (ввечері) і жодного разу не бачив білетера.
Та й думаю що смішно платити за десяток окунців на палець, яких я всеодно топив.
 
Цитата
А яка там вартысть?

минулого року було 20грн
 
вчера после обеда ездил первый раз в Красилов на ГИДРО .Водоём мне понравился .Я словил 6 окуней один из них 300-400гр. и одну щуку 600гр.,а дин мужик  вышел на берег и словил где то штук 50 щук не крупных но факт и не известно сколько окуней .Общий вес улова на глаз килограмм тридцать не меньше ,а может и больше.Но чувак месный часто ловит там.Я в шоке!!!:bk::bl:
 
Цитата
вчера после обеда ездил первый раз в Красилов на ГИДРО .Водоём мне понравился .Я словил 6 окуней один из них 300-400гр. и одну щуку 600гр.,а дин мужик  вышел на берег и словил где то штук 50 щук не крупных но факт и не известно сколько окуней .Общий вес улова на глаз килограмм тридцать не меньше ,а может и больше.Но чувак месный часто ловит там.Я в шоке!!!:bk::bl:

тоже сегодня впервые побывал на Гидро, водоем отличный -  щучий, но глухо как в танку, из 15 лодок на воде видил поимку лишь нескольких карандашей +- кг, мне тоже "посчастливилось" хапнуть одну на грамм 600 :ap:

а вчера говорят клев был жесть, и про мужика мне того тоже рассказывали только говорили 28 штук взял, он теперь там местная легенда:ao:
 
Цитата
тоже сегодня впервые побывал на Гидро, водоем отличный -  щучий, но глухо как в танку, из 15 лодок на воде видил поимку лишь нескольких карандашей +- кг, мне тоже "посчастливилось" хапнуть одну на грамм 600 :ap:

а вчера говорят клев был жесть, и про мужика мне того тоже рассказывали только говорили 28 штук взял, он теперь там местная легенда:ao:

:dl:  молодец.... много взял .... теперь другим ещё больше останется...  видимо брал всё что шевелилось.
 
Сегодня был в с. Подлесный Олексинец по хищнику полный ноль!!! Отец словил 10 карасей по 300-400гр. Билет 40гр.
 
Цитата
тоже сегодня впервые побывал на Гидро, водоем отличный -  щучий, но глухо как в танку, из 15 лодок на воде видил поимку лишь нескольких карандашей +- кг, мне тоже "посчастливилось" хапнуть одну на грамм 600 :ap:

а вчера говорят клев был жесть, и про мужика мне того тоже рассказывали только говорили 28 штук взял, он теперь там местная легенда:ao:
я лично видел улов правда уже темнело но кажется там приуменьшили потому что хазяева будут в шоке,ему так и сказали.Блин но реально столько много щуки я ещё не видел.А я уже аж под вечер подобрал ключик и всё что словил реально вечером,хорошо что нас было двое
 
А я сегодня съездил к родителям в село.Грибов пособирал и щучку половил.Одна хорошая сошла из под рук.
 
В общем сегодня я пытался найти эту гидру в Красилове, но так и  не нашел. Кто мне подскажет? Это та Гидра которая в Кузьмине? или где то в другом месте. И сколько там стоит рыбалка? Заранее спасибо!
 
Цитата
В общем сегодня я пытался найти эту гидру в Красилове, но так и  не нашел. Кто мне подскажет? Это та Гидра которая в Кузьмине? или где то в другом месте. И сколько там стоит рыбалка? Заранее спасибо!

ГИДРА это возле завода ОБОЛОНЬ.Если ехать с стороны Хмельницкого то на кругу направо ,потом  сразу  за магазином РОМАШКА по левую сторону налево,и прямо,после ж/д пепеезда налево,опять прямо ,сразу перед заводом ОБОЛОНЬ направо и упираешься в став с левой стороны домик там обилечивают билет 30грн. с лодки  и 20грн. с берега.Пожалуйста.
 
Цитата
А я сегодня съездил к родителям в село.Грибов пособирал и щучку половил.Одна хорошая сошла из под рук.

успешно съездил оторвался по полному!!!!
 
немного добавля, с берега там практически делать нечего, лучше уж взять там же где и билет деревянную лодку на прокат (30гр, можна на 2 чел)
 
а я вот що скажу сьогодні з ти м хлопцем на ГІДРО який вчора зловив 27 щук , ще раз кажу не 28 а 27 щук , великих екземплярів мало, так це мій друган звати Саша Грищук сьогодні , з ним теж ходили на щучку в мене 3 зхода і три щукаря я приморив , всі стандартні десь покг, ну так вчора була так звана велика вода , рівень води досягнув піка... тобто по самі шлюзи дамби , а вночі охорона ставу відкрила їх і пустила водичку , сьогодні рівень води на 20 см .. менший ніж вчора , ось чому був кльов вчора , а сьогодні трішки внатяжку , і погода точно як вчора.... так що в ближайші дні туда нефіг сунутись , це я вам кажу як місцевий..
 
це після того як побачили улов твого другана:be:
а сьогодні теж на Гідрі були?
то я так зрозумів, що на вихідні там воду кидають, це так постійно?
 
Цитата
а я вот що скажу сьогодні з ти м хлопцем на ГІДРО який вчора зловив 27 щук
Ми сьодні там тоже були:dn:Да щук прошений був, але вона там бойова)
 
Цитата
це після того як побачили улов твого другана:be:
а сьогодні теж на Гідрі були?
то я так зрозумів, що на вихідні там воду кидають, це так постійно?

Та непостійно, вони просто набирають її до окремого рівня , а потім кидають ,але вже десь місяць цього неробили , ...
 
Цитата
Та непостійно, вони просто набирають її до окремого рівня , а потім кидають ,але вже десь місяць цього неробили , ...
То это мы с тобой перекрикивались,а то я так и непонял.
Женщина,что билеты продаёт,говорит,что они непричём к изменениям уровня воды.Говорит,мол Чернылёвка много воды берёт,а они только лишь пытаются регулировать.
 
Цитата
Ми сьодні там тоже були:dn:Да щук прошений був, але вона там бойова)
То что вы взяли,похвастайтесь.:ap:
 
Цитата
То это мы с тобой перекрикивались,а то я так и непонял.
Женщина,что билеты продаёт,говорит,что они непричём к изменениям уровня воды.Говорит,мол Чернылёвка много воды берёт,а они только лишь пытаются регулировать.

На чернелівці зараз якраз пускають теж водичку , ми були там на водосховищі теж дві неділі тому , там його спускати повнісю неможна водозаборна зона , але при спускати можна , щоб рибку виловити , так вот цей хлопчик який зловив 27 щук , ловив на чернелівці їх по 60 шт ..,   казалось би містика але це реальність , і ловить він на два-три твістера і все .... там вилов заборонений але якщо гарно попроситись то можна покидати...
 
Цитата
На чернелівці зараз якраз пускають теж водичку , ми були там на водосховищі теж дві неділі тому , там його спускати повнісю неможна водозаборна зона , але при спускати можна , щоб рибку виловити , так вот цей хлопчик який зловив 27 щук , ловив на чернелівці їх по 60 шт ..,   казалось би містика але це реальність , і ловить він на два-три твістера і все .... там вилов заборонений але якщо гарно попроситись то можна покидати...

Я больше скажу: в тот день все словили но не в таком количестве.Значит что то он знает.
 
Цитата
Я больше скажу: в тот день все словили но не в таком количестве.Значит что то он знает.
Если я не ошибаюсь,то я видел как этот рыбацюга ловил.При мне в течении 5 минут он вытащил 4 Щучки.Забрасывал под самы камыш.Он всё время тусовался возле берега под камышом.У меня тоже щука на киллограмма 2 -2.5 взяла на падении в 5 см. от камыша.Я от неожиданности начал в наглую её переть к лодке она сделала свечу в метре от борта и ку-ку.
 
Цитата
Если я не ошибаюсь,то я видел как этот рыбацюга ловил.При мне в течении 5 минут он вытащил 4 Щучки.Забрасывал под самы камыш.Он всё время тусовался возле берега под камышом.У меня тоже щука на киллограмма 2 -2.5 взяла на падении в 5 см. от камыша.Я от неожиданности начал в наглую её переть к лодке она сделала свечу в метре от борта и ку-ку.

да,там он и ловил всё время.Говорил что с пяти  забросов брал четыре щуки.А твою жалко но ничего она тебя ещё найдет,а после этого я например перешел на двойники в виброхвосты вставлять сходов реально меньшею
 
Цитата
а после этого я например перешел на двойники в виброхвосты вставлять сходов реально меньшею
Сходы сходами, а если она в траве вся стоит, тогда что? мы почти всю выманивали с зарослей, каждый 2й заброс приносил траву на гаке
 
Мені от цікаво, на наступний рік щука теж буде так брати на тій же Гідрі? Просто я щуку тільки рік ловлю, і в цьому році вона вже не ловиться де минулої осені я ловив. Понаприїжає пару таких що по 30 кг забирають і, -- "здєсь риби нєт".
В мене поки таке враження що щучі водойми живуть по наступному циклу:
* Щука є але її мало і за рибалку зловити більше 0-пару_штук шнурків майже не реально. Відповідно ніхто туди не їздить.
* Тим часом рибка трошки розплодиться і переважають екземпляри 500-1200 гр.
* В один рік всі взнають що там щука пішла і за одну осінь її вибивають.
* На наступний рік все починається з початку.

Досвіду мені не вистачає поки щоб стверджувати це, от хотілося б почути думку тих хто її ловить далеко не один сезон.
 
Цитата
Мені от цікаво, на наступний рік щука теж буде так брати на тій же Гідрі? Просто я щуку тільки рік ловлю, і в цьому році вона вже не ловиться де минулої осені я ловив. Понаприїжає пару таких що по 30 кг забирають і, -- "здєсь риби нєт".
В мене поки таке враження що щучі водойми живуть по наступному циклу:
* Щука є але її мало і за рибалку зловити більше 0-пару_штук шнурків майже не реально. Відповідно ніхто туди не їздить.
* Тим часом рибка трошки розплодиться і переважають екземпляри 500-1200 гр.
* В один рік всі взнають що там щука пішла і за одну осінь її вибивають.
* На наступний рік все починається з початку.

Досвіду мені не вистачає поки щоб стверджувати це, от хотілося б почути думку тих хто її ловить далеко не один сезон.
Ну я утверждать не буду,но по моему на Гидре каждый год так бомбят.Года три подрят точно про гидру слышу.
 
Цитата
Ну я утверждать не буду,но по моему на Гидре каждый год так бомбят.Года три подрят точно про гидру слышу.

Там так кожного року,.. бомблять по чорному , але є одна фішка , старожили говорять що гідро має подвійне дно , тобто на вільшині під деревами ще одне підземне озеро , і що всі крокодили саме з відте і випливають , одного разу знайомому вцепилась така щука і всплила ну так побачивши її розміри достав підсак , підсак немаленьких але подивившись на ню і на підсак  він злякався і просто достав ножа перерізав мононіть і все , нут що тут казати гідро з 64 року ніразу неспускалось, робіть висновки що там можк плавати, якщо там я вже ловлю карасі до дво кг, то скільки їм років...
 
Цитата
Сходы сходами, а если она в траве вся стоит, тогда что? мы почти всю выманивали с зарослей, каждый 2й заброс приносил траву на гаке

Я на гидро тоже на двойники ловил и ничего,просто скоростью проводки и высотой кончика удилища  регулируешь глубину приманки,но  в основном водоём более имение уже чистый траву вытягивал но на заброс 5-6 это я считаю нормально.Но если бросать прямо в лилии то тогда извольте,хотя и с одним крючком в лилии не бросишь,да и лилии там какие то подкошенные что ли.
 
Цитата
Но если бросать прямо в лилии то тогда извольте
Половина щук была с лилий, бросал в них джиги без овсета и ничего! НУ да, если тянуть в полводы или почти по верху то я согласен, но я так привык ловить на вобы, а джыговать или ступенькой или подну...Лично мои предпочтения
 
Цитата
одного разу знайомому вцепилась така щука і всплила ну так побачивши її розміри достав підсак , підсак немаленьких але подивившись на ню і на підсак він злякався і просто достав ножа перерізав мононіть і все
Обично так очкують коли дедушка сом вспливає, а такий крокоділ потужний, но врят лі начне як шнурки метушитися і тип паче свічки робити, просто буде давити своєю масою поки не заєб...а тоді діло тєхніки, і підсака не треба)
 
Цитата
Обично так очкують коли дедушка сом вспливає, а такий крокоділ потужний, но врят лі начне як шнурки метушитися і тип паче свічки робити, просто буде давити своєю масою поки не заєб...а тоді діло тєхніки, і підсака не треба)

согласен на все 100, яркий пример этих слов в моём блоге, 20 минут тягала лодку, а потом тупо повисла  на нитке...
 
Цитата
Половина щук была с лилий, бросал в них джиги без овсета и ничего! НУ да, если тянуть в полводы или почти по верху то я согласен, но я так привык ловить на вобы, а джыговать или ступенькой или подну...Лично мои предпочтения

Значить тут вопрос привычки а не двойника.
 
Питаннячко на засипку , зто знає де під Війтівцями є так зване щуче озеро????
 
Цитата
Питаннячко на засипку , зто знає де під Війтівцями є так зване щуче озеро????

Вочківці.Під Війтівцями.В сторону Тернополя.
 
Бронівка.Платне.
 
ЛЮДИ,ЧЕЛОВЕКИ может кто то слышал что то про Педосы сколько билет стоит и какая щука крупная или мелочь ,на лодке можна ловить или только с берега.Зарание СПС.
 
Цитата
ЛЮДИ,ЧЕЛОВЕКИ может кто то слышал что то про Педосы сколько билет стоит и какая щука крупная или мелочь ,на лодке можна ловить или только с берега.Зарание СПС.
Билет с берега 30 с лодки 50.Щука есть крупная ,но на эти выхи тоже все откурили.
 
может кто был в этом сезоне в Михалковцах Ярмолинецкого району. как там обстоят дела со щукой?
знаю раньше там были хорошие экземпляры зубатой
 
Привет всем, наконец то я вернулся в нашу дружную рыбацкую семью!!!:dk:
В воскресенье плавал в Летичеве до обеда. Как всегда отметился Бодин головастик и юзурык 44 m37 http://voblery.com.ua/catalog/l-minnow.html
В сумме 8шт, 6кг.

Про водоём писал раньше.:dl::bk:
 
неплохо)))
 
Цитата
Привет всем, наконец то я вернулся в нашу дружную рыбацкую семью!!!:dk:
В воскресенье плавал в Летичеве до обеда. Как всегда отметился Бодин головастик и юзурык 44 m37 http://voblery.com.ua/catalog/l-minnow.html
В сумме 8шт, 6кг.

Про водоём писал раньше.:dl::bk:

Молодца Кастян не плохо отловился.Там такие просторы в Летычеве как ты её там нашёл?И где так долго пропадал?
 
Цитата
Привет всем, наконец то я вернулся в нашу дружную рыбацкую семью!!!:dk:
В воскресенье плавал в Летичеве до обеда. Как всегда отметился Бодин головастик и юзурык 44 m37 http://voblery.com.ua/catalog/l-minnow.html
В сумме 8шт, 6кг.

Про водоём писал раньше.:dl::bk:

Молодца Кастян!! Ты лови ,а я хоть с экрана посмотрю как щука выглядит! А то забыл когда она мне попадалась.
 
Цитата
Молодца Кастян не плохо отловился.Там такие просторы в Летычеве как ты её там нашёл?И где так долго пропадал?

Просторы, да.... я аж за.....ся грёбать вёслами:du:
Где пропадал? Компа не было, вчера забрал  ( только уже новый системник собрали )
 
Цитата
Просторы, да.... я аж за.....ся грёбать вёслами:du:
Где пропадал? Компа не было, вчера забрал  ( только уже новый системник собрали )
Молодец,а я проезжая постоянно через Летичев,смотрю на водоём и думаю,что щуки там нет.А оказывается есть и бесплатно.:ap:
 
Цитата
Молодец,а я проезжая постоянно через Летичев,смотрю на водоём и думаю,что щуки там нет.А оказывается есть и бесплатно.:ap:
На Бугу її там і немає :(
 
Цитата
На Бугу її там і немає :(
Та є вона там тільки знайти треба.
 
Цитата
На Бугу її там і немає :(
А я то наивный,подумал.что на бугу.:dr:
 
[QUOTE=Клёвый;232790]Молодец,а я проезжая постоянно через Летичев,смотрю на водоём и думаю,что щуки там нет.А оказывается есть и бесплатно.

Не Серёга! Билет 20 гр, для членов УВОРа 10 гр. Ставок  тот что с правой стороны если ехать с Хм... го а не тот что слева такой оху.....нный!!!! Рыбы там дох..на, только брать не всегда хочет. Местные с дамбы между опорами старого моста ловлят карпа по 6-8кг:eek:
 
Цитата
[QUOTE=Клёвый;232790]Молодец,а я проезжая постоянно через Летичев,смотрю на водоём и думаю,что щуки там нет.А оказывается есть и бесплатно.

Не Серёга! Билет 20 гр, для членов УВОРа 10 гр. Ставок  тот что с правой стороны если ехать с Хм... го а не тот что слева такой оху.....нный!!!! Рыбы там дох..на, только брать не всегда хочет. Местные с дамбы между опорами старого моста ловлят карпа по 6-8кг:eek:
Ёлки палки,спасибо,что сказал.А то я бы завтра уже грёб до Головченец с Летичева.:ap:
 
Цитата
Та є вона там тільки знайти треба.
Ну незнаю... Я вже розповідав тут як з місцевими спілкувався. Та й часто там бував раніше (родичі там є)...
 
Всем здрасте.Я новичок на этом форуме и портале.Щитаю очень полезным делом занимаетесь товарищи:rybak_2:
 
Цитата
Всем здрасте.Я новичок на этом форуме и портале.Щитаю очень полезным делом занимаетесь товарищи:rybak_2:

И мы так считаем!!! А новым людям всегда рады!
 
Сегодня был в Рудне . Итог один сход возле самого берега . Пробовали и с берега ,и с лодки полный ноль!! Я начинаю думать может меня  кто сглазил все последние рыбалки ПРОЛЁТ!!!!
 
Был сегодня на гречанских карьерах(это возле бывшего кирпичного завода).Охотился на щуку.Значит по снастям...Удилище- KAIDA Материал: графит IM 7. Пробковая рукоятка.2.4м 6 колец средней жесткости 10-30гр.(бюджетник вобщем.Купил сегодня на вещевом рынке 95гр)сразу решил опробывать.Взял парочку колебалок 10,18 гр.штук пять разного селикона,пару цикад и одну вертушку незацеплялку под селикон,вот на нее мне и попалась первая моя щука в этом году    https://www.rybalka.com/userfiles/images/15950/1286128682_t.jpg
 
Цитата
Был сегодня на гречанских карьерах(это возле бывшего кирпичного завода).Охотился на щуку.Значит по снастям...Удилище- KAIDA Материал: графит IM 7. Пробковая рукоятка.2.4м 6 колец средней жесткости 10-30гр.(бюджетник вобщем.Купил сегодня на вещевом рынке 95гр)сразу решил опробывать.Взял парочку колебалок 10,18 гр.штук пять разного селикона,пару цикад и одну вертушку незацеплялку под селикон,вот на нее мне и попалась первая моя щука в этом году.
А как там с водной растительностью,кидать есть где.Я в прошлом году там начинал ловить когда кувшинка на дно села.Это возле Олешинского ж.д. моста ,если я правильно понял.
 
Цитата
Был сегодня на гречанских карьерах(это возле бывшего кирпичного завода).Охотился на щуку.Значит по снастям...Удилище- KAIDA Материал: графит IM 7. Пробковая рукоятка.2.4м 6 колец средней жесткости 10-30гр.(бюджетник вобщем.Купил сегодня на вещевом рынке 95гр)сразу решил опробывать.Взял парочку колебалок 10,18 гр.штук пять разного селикона,пару цикад и одну вертушку незацеплялку под селикон,вот на нее мне и попалась первая моя щука в этом году    https://www.rybalka.com/userfiles/images/15950/1286128682_t.jpg

Кареры торфянные те что ближе к с. Гру......а, я так понимаю:al:? Фото СЧУКИ в студию если это реально Вам сделать!!!:):):)
Ответить можно в личные сообщения!!!
 
Цитата
А как там с водной растительностью,кидать есть где.Я в прошлом году там начинал ловить когда кувшинка на дно села.Это возле Олешинского ж.д. моста ,если я правильно понял.


Нет это ближе.От костела гречанского вниз как на Катион потом налево.Там одна улица Пархоменко,так вот ихние огороды на эти карьеры и выходят.Там канал метров пять шесть.Нужно постаратся чтобы камыш или куст не словить.
 
Цитата
Кареры торфянные те что ближе к с. Гру......а, я так понимаю:al:? Фото СЧУКИ в студию если это реально Вам сделать!!!:):):)
Ответить можно в личные сообщения!!!

Фото закинул.(хищник небольшой,зато первый)Возле базара где поросят продают,если кто знает:)х
 
Цитата
Нет это ближе.От костела гречанского вниз как на Катион потом налево.Там одна улица Пархоменко,так вот ихние огороды на эти карьеры и выходят.Там канал метров пять шесть.Нужно постаратся чтобы камыш или куст не словить.
Аааа, понял.Я там тоже пару раз ловил.Но там походу одни шнурки.О трофейных экземлярах в тех местах не слышал.
 
Цитата
Аааа, понял.Я там тоже пару раз ловил.Но там походу одни шнурки.О трофейных экземлярах в тех местах не слышал.

Нуда мах 700-800гр.Там с другой стороны жилезки(что на каменец) озеро есть.Вот там на моей памяти немало люди хооороших экземпяров доставали.Но,сегодня покидал там вдоль и поперек-ноль.А на канале с третьего заброса стукнула.
 
Цитата
Нуда мах 700-800гр.Там с другой стороны жилезки(что на каменец) озеро есть.Вот там на моей памяти немало люди хооороших экземпяров доставали.Но,сегодня покидал там вдоль и поперек-ноль.А на канале с третьего заброса стукнула.
Как по мне,то на Греках лучше на Буг ходить,на конечную пыжиков и по речке.Шансов словить мамку больше.
 
Цитата
Как по мне,то на Греках лучше на Буг ходить,на конечную пыжиков и по речке.Шансов словить мамку больше.

я сам с гречан ближних,мне к карьерам этим минута хотьбы.А на дальние ехать еще надо....  и время вечер.
 
Багато разів чув, фото-звіти бачив, і "заздрив" молчки про Красилів-Оболонь-Гідро.
Вчора і мені пощастило там побувати побачити що це воно таке.
А ось на рибу не пощастило. З 10:00 до 17:00 повний "0" в мене і моїх двох товаришів.
Кидали все що було , результат "0".
Біля нас лише на живця взав пару окуньців товариш.
Але одну рибину я все-таки достав(мабуть винагорода за терпіння і настирність)
дістав її випадкова за плавник.
 
Сьогодні пройшовся по Бугу за ж/д мостом.Місця там є гарні та й рибні,але сьогодні рибка мовчала.:bn:
 
Цитата
Сьогодні пройшовся по Бугу за ж/д мостом.Місця там є гарні та й рибні,але сьогодні рибка мовчала.:bn:
там риб взагалi прошений,часто навiть живця месних дедкiв iгноруе!
 
Цитата
там риб взагалi прошений,часто навiть живця месних дедкiв iгноруе!

Там їй свого корму напевно хватає,малька під ногами багато плаває.
 
Цитата
Там їй свого корму напевно хватає,малька під ногами багато плаває.
Там нужно маленький силикон с 3 граммовым грузиком и джиг с большой паузой.
Пора и мне на Буг выбираться,а то от лодки скоро на стул сесть не смогу:ap:.
 
Цитата
а я вот що скажу сьогодні з ти м хлопцем на ГІДРО який вчора зловив 27 щук , ще раз кажу не 28 а 27 щук , великих екземплярів мало, так це мій друган звати Саша Грищук сьогодні , з ним теж ходили на щучку в мене 3 зхода і три щукаря я приморив , всі стандартні десь покг, ну так вчора була так звана велика вода , рівень води досягнув піка... тобто по самі шлюзи дамби , а вночі охорона ставу відкрила їх і пустила водичку , сьогодні рівень води на 20 см .. менший ніж вчора , ось чому був кльов вчора , а сьогодні трішки внатяжку , і погода точно як вчора.... так що в ближайші дні туда нефіг сунутись , це я вам кажу як місцевий..

Всем привет. Я рыбачу на Гидро уже второй год, место действительно для щуки идеальное, НО! когда сторожа скидывают воду, то тогда там нечего делать. Vovka 100% прав если воду не сбрасывают, то рыбалка там отличная иначе если в пасть попадешь щуке тогда она твоя.

Я новенький на Вашем форуме, хотелось бы познакомиться с рыбаками и возможно пересечься на рыбалке. Всем удачи!
 
Цитата
Всем привет. Я рыбачу на Гидро уже второй год, место действительно для щуки идеальное, НО! когда сторожа скидывают воду, то тогда там нечего делать. Vovka 100% прав если воду не сбрасывают, то рыбалка там отличная иначе если в пасть попадешь щуке тогда она твоя.

Я новенький на Вашем форуме, хотелось бы познакомиться с рыбаками и возможно пересечься на рыбалке. Всем удачи!
привет,познакомится с большинством форумчан можна на встречах,есть об этом тема!На счет гидро- арендаторы нам клялись что не они кидают водой, а сах завод воду качает!
 
Цитата
привет,познакомится с большинством форумчан можна на встречах,есть об этом тема!На счет гидро- арендаторы нам клялись что не они кидают водой, а сах завод воду качает!

А хто небудь був на сахзаводі ? , я наприклад незнаю звідки вони качають воду, але перед сахзаводом находиться їхній же став , можливо і звідти вони собі воду качають, і ще одне я недумаю що вони не качають з більшою швидкістю ніж вона прибуває , прибуває вона з млинів по руслу ну так вот я був там два дні назад , вода фігарить з дамби добре, якщо треба можу навіть сфоткати , я думаю сахзавод тут непричому .. але займусь цим питанням бо самому цікаво , а на рахунок того що кидають воду то це чиста  правда, і саме тоді коли приходять вихідні , тоді наїжає багато рибаків...
 
Проведу я експеремент , сфоткаю рівень води в пятницю до обіда , і поїду ще сфоткаю рівень води в суботу після обіда , і тоді вся картина буде ясна з гідро..
 
Цитата
Проведу я експеремент , сфоткаю рівень води в пятницю до обіда , і поїду ще сфоткаю рівень води в суботу після обіда , і тоді вся картина буде ясна з гідро..

Був у неділю на Гідрі, кидав з дамби.
Так ось по металевих та бетоних опорах дамби було видно що води десь на 15-20 см менше ніж було раніше, не знаю коли.
(не думаю що це сліди від хвиль) можете самі зацінити...
можливо ця інфа  теж знадобиться для порівняння.
 
А перед вихідними було приблизно так.
 
Не стоит производить исследования, сам охранник говорил что вода в воскресенье ниже чем была когда он в последний раз был на смене. Охранник тот что кортавит. Последние два воскресенья у меня практически 0. Так мелочь. А вот 19.09 две недели назад я там взял прилично. Обидно едешь раз в неделю получить удовольствие и тут облом. Ведь деньги платим, а нам спецом рыбалку заранее портят. В это воскресень люди умные не приехали на Гидро и правильно поступили. Вот узнать бы до воскресенья уровень воды. Уже активно ищу другой водоем для удовольствия.
 
Очень много водоемов в области где есть много крупной щуки!Кстати в Иванковцах поговаривают на 9кг взяли ,но туда не езжу.Вообщем не об этом хотел сказать.Едем вчера с рыбалки с одного става ,правда взяли 1 карандаша на кило,и с пяток грам по 300 там же и отпустили,рыбалки небыло  видно перепад был.Ну и едем назад в город,гляжу по карте рядом с дорогой село и водоемов около 4-5 рядом,говорю давай туда заедем,благо навигатор есть.Приехали на один спрашиваем а местный говорит на этом арендатор больной на голову и нет щуки а вот есть за селом в поле один водоемчик по сути безхозный вот там видал как щуку ловили когда коров пас :))Обьяснил куда ехать, было часов 6 когда приехали.Ну мы давай пробывать, я с Женей на юзури 66 а дядя Женя на атом медный,разбрелись по ставу ,смотрю став щучий на 100 процентов,еще и глубокий.Через минут 10 первую килоху берет дядя Женя,потом минут через 5 беру я наполкило ,потом дальше пошел 2 окуня взял ,еле оторвался решил дальше посмотреть что.Став понравился, а вот так ехали и не знали о существовании такого замечательного ставка!!!
  Так вот если б  каждый так свернул с пути и проверил хотяб одно село после рыбалки на предмет щуки,я думаю вопросов где ловить бы не возникало причем абсолютно безоплатно)))) И таких водоемов много.В каждом селе ведь есть сельский став который не здают в аренду а он не спускался не известно сколько лет.Но только проверить надо и обязательно опросить местных ,если угостить сигаретой ваще раскажут в каком месте ловить на ставу и когда крупные экземплярыбыли пойманы! Вот так товарищи форумчане !!  :))
 
Салют РИБАКАМ! на Гідру немає чого їхати на вихідні ( суботу, неділю) спецом кидають воду, бо на вихідні дуже багато Рибаків приїжає, якщо э можливість то в четвер самий оптимальний варіант)вода стабілізується від перепадів,  сторож розказував що рекорд був 61 лодка на ставу, мабуть там був сірий став)))
 
Цитата
на Гідру немає чого їхати на вихідні
Салют, це уже понятно, з форума тільки по екіпажів 5 катають туда+ ще місцеві!!! Зато арендатори груддю стають і доказують шо вина сахзавода да і ми як ловити не шарим, в прімєр ставили мєсно який взяв карася і 4 шнурка! Напоминає случай як в "Кльовій рибалці" на якомусь ставочку, не помню конкретно де, взяли карпіків на 6 і 4 кг, потім від кого не чув то всі плювалися, водою грались як має бути
 
Цитата
Салют, це уже понятно, з форума тільки по екіпажів 5 катають туда+ ще місцеві!!! Зато арендатори груддю стають і доказують шо вина сахзавода да і ми як ловити не шарим, в прімєр ставили мєсно який взяв карася і 4 шнурка! Напоминає случай як в "Кльовій рибалці" на якомусь ставочку, не помню конкретно де, взяли карпіків на 6 і 4 кг, потім від кого не чув то всі плювалися, водою грались як має бути

Ясинівка, Ярмоленецький ставок ---БАМ:dl::dk:
 
Цитата
Салют, це уже понятно, з форума тільки по екіпажів 5 катають туда+ ще місцеві!!! Зато арендатори груддю стають і доказують шо вина сахзавода да і ми як ловити не шарим, в прімєр ставили мєсно який взяв карася і 4 шнурка! Напоминає случай як в "Кльовій рибалці" на якомусь ставочку, не помню конкретно де, взяли карпіків на 6 і 4 кг, потім від кого не чув то всі плювалися, водою грались як має бути
Нічого страшного , в районі є багато місць подібних на гідро , притому ж безкоштовних, будемо їздити на інші місця.. хотя й у вівторок мій знайомий був на гідро взяв непоганих 4 щуки , та на пятій поломав тюльпан яку так і недостав втікла під лодкою... але це все я рахую випадок одиничний, основна масса рибаків ніфіга вже дві неділі не можуть там зловити...
 
Я давно поняв що треба брати курс на роботу з вільним графіком :)

Може хтось щось сказати про Росохи? Як там зараз з щукою? А то минулого року восени ловилася не погано, а цього року щось мені там не везе. Правда той дядя там вже 60 з лодки хоче. От думаю чи варто навідатися туди чи ні.
 
Цитата
Салют, це уже понятно, з форума тільки по екіпажів 5 катають туда+ ще місцеві!!! Зато арендатори груддю стають і доказують шо вина сахзавода да і ми як ловити не шарим, в прімєр ставили мєсно який взяв карася і 4 шнурка! Напоминає случай як в "Кльовій рибалці" на якомусь ставочку, не помню конкретно де, взяли карпіків на 6 і 4 кг, потім від кого не чув то всі плювалися, водою грались як має бути

3 неділі назад на Гідро....4.200, 2.100, 1.400, 1.000, після того був "0".
 
Цитата
Очень много водоемов в области где есть много крупной щуки!Кстати в Иванковцах поговаривают на 9кг взяли ,но туда не езжу.Вообщем не об этом хотел сказать.Едем вчера с рыбалки с одного става ,правда взяли 1 карандаша на кило,и с пяток грам по 300 там же и отпустили,рыбалки небыло  видно перепад был.Ну и едем назад в город,гляжу по карте рядом с дорогой село и водоемов около 4-5 рядом,говорю давай туда заедем,благо навигатор есть.Приехали на один спрашиваем а местный говорит на этом арендатор больной на голову и нет щуки а вот есть за селом в поле один водоемчик по сути безхозный вот там видал как щуку ловили когда коров пас :))Обьяснил куда ехать, было часов 6 когда приехали.Ну мы давай пробывать, я с Женей на юзури 66 а дядя Женя на атом медный,разбрелись по ставу ,смотрю став щучий на 100 процентов,еще и глубокий.Через минут 10 первую килоху берет дядя Женя,потом минут через 5 беру я наполкило ,потом дальше пошел 2 окуня взял ,еле оторвался решил дальше посмотреть что.Став понравился, а вот так ехали и не знали о существовании такого замечательного ставка!!!
  Так вот если б  каждый так свернул с пути и проверил хотяб одно село после рыбалки на предмет щуки,я думаю вопросов где ловить бы не возникало причем абсолютно безоплатно)))) И таких водоемов много.В каждом селе ведь есть сельский став который не здают в аренду а он не спускался не известно сколько лет.Но только проверить надо и обязательно опросить местных ,если угостить сигаретой ваще раскажут в каком месте ловить на ставу и когда крупные экземплярыбыли пойманы! Вот так товарищи форумчане !!  :))


Поделись ставком друг:)
 
Цитата
Очень много водоемов в области где есть много крупной щуки!Кстати в Иванковцах поговаривают на 9кг взяли ,но туда не езжу.Вообщем не об этом хотел сказать.Едем вчера с рыбалки с одного става ,правда взяли 1 карандаша на кило,и с пяток грам по 300 там же и отпустили,рыбалки небыло  видно перепад был.Ну и едем назад в город,гляжу по карте рядом с дорогой село и водоемов около 4-5 рядом,говорю давай туда заедем,благо навигатор есть.Приехали на один спрашиваем а местный говорит на этом арендатор больной на голову и нет щуки а вот есть за селом в поле один водоемчик по сути безхозный вот там видал как щуку ловили когда коров пас :))Обьяснил куда ехать, было часов 6 когда приехали.Ну мы давай пробывать, я с Женей на юзури 66 а дядя Женя на атом медный,разбрелись по ставу ,смотрю став щучий на 100 процентов,еще и глубокий.Через минут 10 первую килоху берет дядя Женя,потом минут через 5 беру я наполкило ,потом дальше пошел 2 окуня взял ,еле оторвался решил дальше посмотреть что.Став понравился, а вот так ехали и не знали о существовании такого замечательного ставка!!!
  Так вот если б  каждый так свернул с пути и проверил хотяб одно село после рыбалки на предмет щуки,я думаю вопросов где ловить бы не возникало причем абсолютно безоплатно)))) И таких водоемов много.В каждом селе ведь есть сельский став который не здают в аренду а он не спускался не известно сколько лет.Но только проверить надо и обязательно опросить местных ,если угостить сигаретой ваще раскажут в каком месте ловить на ставу и когда крупные экземплярыбыли пойманы! Вот так товарищи форумчане !!  :))
Согласен. Так же само порыбачил в воскресенье, Бог знает где...
 
Цитата
Ясинівка, Ярмоленецький ставок ---БАМ:dl::dk:
Наскыльки знаю там водою не кидались, там під час дощів літом прорвало греблю, весь трофейний карп пішов, моє, з источніків.
 
Вот сам порыбачил в воскресенье. Щука не ходила, одна моя на попер.[img]file:///C:/Documents%20and%20Settings/NATAFKA/%D0%A0%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B9%20%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE000.jpg[/img]
 
Вот сам порыбачил в воскресенье. Щука не ходила, одна моя на попер.
 
Цитата
Я давно поняв що треба брати курс на роботу з вільним графіком :)

Може хтось щось сказати про Росохи? Як там зараз з щукою? А то минулого року восени ловилася не погано, а цього року щось мені там не везе. Правда той дядя там вже 60 з лодки хоче. От думаю чи варто навідатися туди чи ні.

Витька таки жадность, как фраера погубит...:aq: Зимой вживую раз с ним пообщался, более туда ни ногой! Много текста, а доверия к нему нет... Мутно всё.
 
Цитата
Може хтось щось сказати про Росохи?
Чув, а саме від тебе, що там арєндатор жадний чєлябінский фрєзіровщік:bj:
 
Цитата
3 неділі назад на Гідро....4.200, 2.100, 1.400, 1.000, після того був "0".
Цитата
Нічого страшного , в районі є багато місць подібних на гідро
я там всього то був 2 раза і в принципі на гідро не зациклююсь, є ще багато інших місць, просто перше враження не з кращих хоча на багатьох арендованих ставках таке практикують, но всеодно на гідро ще планую цього року зацепити торпеду якусь:bk:
 
клёва в воскресенье не было :ak:
 
Цитата
Чув, а саме від тебе, що там арєндатор жадний чєлябінский фрєзіровщік:bj:
Ну якщо толерантно виразитися то да :)
Та да, але рибка там є ого-го...
 
На судака хтось був в Мартинківцях? стое їхати чи ні?

зараніє СПС.
 
[QUOTE=sibarit;234661]Витька таки жадность, как фраера погубит...:aq: Зимой вживую раз с ним пообщался, более туда ни ногой! Много текста, а доверия к нему нет... Мутно всё.[/QUOT

Согласен  в Росохе арендатор ЖЛОБИНА редкая - деньги берёт и приэтом стоит над головой и сопли вечно пускает "так мало заплатил и так много словил". Я туда если ехал то брал с собой собачку (маленького ротвейлера весом 63 кг).... и сидишь себе спокойно, рыбачишь и наблюдаешь как это чучело бегает на другом берегу пытается увидеть мой улов :-)) p.s. собак он боится
 
Вчера вечером и сегодня утром ловил щуку на провереном водоёме .
Не было ни одного удара.Такого ещё не было.Даже не знаю какую причину и придумать.
 
Цитата
Вчера вечером и сегодня утром ловил щуку на провереном водоёме .
Не было ни одного удара.Такого ещё не было.Даже не знаю какую причину и придумать.

Привет Серёга, я тоже завтра еду на проверенный водоём. Будем посмотреть:al:
 
Цитата
Вчера вечером и сегодня утром ловил щуку на провереном водоёме .
Не было ни одного удара.Такого ещё не было.Даже не знаю какую причину и придумать.

А я был вчера и сегодня на проверенной яме вчера 5 шнурков и сегодня 5 шнурков.. и чудом зацепились два карася самая большая 1,1 кг... водоёмчик 30-20 метров..
 
Щойно з Кібером та іншими камрадами на Бугу помахали. Рибачили всього хвилин 40, і в результаті 4 окушка. Причому всі були зловлені одразу ж по приходу, а далі тиша.
 
Цитата
Привет Серёга, я тоже завтра еду на проверенный водоём. Будем посмотреть:al:
НХНЧ.А я сегодня ночью еду в Крым.Может там покидаю,палку беру с собой обязательно.
 
Цитата
НХНЧ.А я сегодня ночью еду в Крым.Может там покидаю,палку беру с собой обязательно.


Cерёга, открою секрет :al:  
лето закончилось, нефиг в Крыму делать.... :ap:
 
Привет Серёга, я тоже завтра еду на проверенный водоём.Будем посмотреть


Плановая поездка обламалась!!!
Теперь вот сижу и ГОРЮЮ!!!:(
 
Цитата
нефиг в Крыму делать.... :ap:

Царська родина до революції в Крим їздила тільки восени. :by:
 
Цитата
Царська родина до революції в Крим їздила тільки восени. :by:
Да.Да.И бычок крупный к берегу подошёл.
Я же не купаться еду,а рыбу ловить.:dn:
 
Подскажите нормальный водоем на щучку, ато ездил на выходные в Боднаровку, воды много, толку небыло вообще, ниединого удара.Ужас.
 
Цитата
Подскажите нормальный водоем на щучку, ато ездил на выходные в Боднаровку, воды много, толку небыло вообще, ниединого удара.Ужас.

Да и мне заодно подскажите!!!! Пожалуйста!! Можно в личку!!!!:bc::bc::schuka::schuka:
 
Мені один крєндєль після трипосто здав нормальне озерце по щуці. Правда називається воно "Ладога")))))))
Крєнєль, блін)))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Цитата
Подскажите нормальный водоем на щучку, ато ездил на выходные в Боднаровку, воды много, толку небыло вообще, ниединого удара.Ужас.

тут дело не в Бондаровке, в субботу с 7 до 16 на воде - ни ударчика мля.........:am:
спрашивал знакомых, таже история
видать хайка тупо забила на все, может в следующие выходные будет поживее, я ее всеравно достану:du:
 
Цитата
Подскажите нормальный водоем на щучку, ато ездил на выходные в Боднаровку, воды много, толку небыло вообще, ниединого удара.Ужас.


Во первых рано!!!1
Во вторых места есть.Чуваков знать надо что бы место открыли
 
Цитата
тут дело не в Бондаровке, в субботу с 7 до 16 на воде - ни ударчика мля.........:am:
спрашивал знакомых, таже история
видать хайка тупо забила на все, может в следующие выходные будет поживее, я ее всеравно достану:du:
Я скажу так:1)кто то верит в полнолуние,а кто то нет    2)есть везение    или нет.
Чуваки   есть РЫБАЛКА которая бывает удачной или нет
И бабло которое туда несётся только радует
 
Сьогодні Буг мовчав повністтю.
 
Цитата
Сьогодні Буг мовчав повністтю.

Точно, я теж з ранку купав приманки і ні удара:ak:
 
Цитата
Сьогодні Буг мовчав повністтю.
В суботу така ж картина....:bk:
 
Сегодня приехал с крыма.Крым тоже молчит.завтра буду пробивать Гидру,за неделю руки чешуться,спасу нет.
 
в погоду которую даже......., вообщем псов на улице я и andre777 сегодня практчески не встречали:ap:
тем не менее сегодняшний, мягко сказано непогожий день, был полностью посвящен любимому занятию, но хайка напрочь отказалась с нами сотрудничать:dp:
НО, как говорится напорство и труд.......+ секретное оружие Андрюхи (коего у меня не оказалось) все таки сделали свое!
 
Цитата
В суботу така ж картина....:bk:
Я в суботу два окушка наджигітив, один доволі непоганий.
 
Цитата
Я в суботу два окушка наджигітив, один доволі непоганий.
Я тоже в суботу дивився як хлопці ловлять "окушків". А в нас пару тиків лише за декілька турів змагань... Короче не в погоді діло, ключик треба знайти до риби....
П.с. Таких кокуняр в такій кількості я іще не бачив))))
 
Всем привет!
Принимайте новенького.
Был на днях в Росохах , так меня арендатор по приезду обрадовал тем что запустил 2 тоны карася, естевственно щука была пасивная и ни на что не реагировала.
И еще нарвался на его сети, это при цене билета 60 гр.
Вобщем мужик держит марку !!
 
Цитата
Всем привет!
Принимайте новенького.
Был на днях в Росохах , так меня арендатор по приезду обрадовал тем что запустил 2 тоны карася, естевственно щука была пасивная и ни на что не реагировала.
И еще нарвался на его сети, это при цене билета 60 гр.
Вобщем мужик держит марку !!
Привіт.

Дивно що він признався. Він як правило розказує басні про те що от тільки_що/вчора мужик поїхав додому з повним мішком щупачів.
 
Цитата
Привіт.

Дивно що він признався. Він як правило розказує басні про те що от тільки_що/вчора мужик поїхав додому з повним мішком щупачів.

Це точно :)
 
Зачем вы вообще туда ездите. Послушать басни за 60грн.:ds:
 
Цитата
Зачем вы вообще туда ездите. Послушать басни за 60грн.
В принципе, тоже надо. Зато теперь есть опыт, который за 60 р не купиш :)
 
Цитата
Я тоже в суботу дивився як хлопці ловлять "окушків". А в нас пару тиків лише за декілька турів змагань... Короче не в погоді діло, ключик треба знайти до риби....
П.с. Таких кокуняр в такій кількості я іще не бачив))))
Сань, та "ключик" на Бугу по "матросах" підібраний, пів дня як паршивий пес вигнаний з дому блукав по злачних місцях, но "ключик" + "секретна зброя" - діє, кіт без вечері і сніданку не залишився. До десятка  "матросів" на "Стецюкову палку" - ось як я її тепер називаю,- випросив. На мій розсуд погода теж дає своє, ще-й як. Моє ИМХО.
 
Цитата
Сань, та "ключик" на Бугу по "матросах" підібраний, пів дня як паршивий пес вигнаний з дому блукав по злачних місцях, но "ключик" + "секретна зброя" - діє, кіт без вечері і сніданку не залишився. До десятка  "матросів" на "Стецюкову палку" - ось як я її тепер називаю,- випросив. На мій розсуд погода теж дає своє, ще-й як. Моє ИМХО.
У мене тоже на вихи странно ловилось, окунь сначало вів блесну до берега, а потім брав з наступної проводки) А щук взагалі пасивний був, брала та, яка себе "спалила" виходом на малька, точний заброс і пакльовка, правда таких було дві, друга не засіклась:be:
 
На рахунок ключика це точно, але риба замки постійно змінює, ще в суботу зловив 3 гарних окуні і було декілька сходів, а в неділю проходив там і зтим самим 3 години і зловив одного на мізинця(а в мене ще рука невелика)...
 
Хтось може щось сказати про Шиїнці, що за Деражньою? Чув що там кар"єри і є непогані екземпляри щуки.
 
Цитата
Хтось може щось сказати про Шиїнці, що за Деражньою? Чув що там кар"єри і є непогані екземпляри щуки.

Вся в ряске и сетках местных...
 
Цитата
Вся в ряске и сетках местных...
Значить їхати туди приколу немає? Чи був там вдалий досвід?
 
Вот Шиїнці https://www.rybalka.com/office/files/7311/
 
Цитата
Вот Шиїнці https://www.rybalka.com/office/files/7311/
Точніше вот: http://diezel.rybalka.com/album/7311/
 
ну да... нажал не то)))
 
Цитата
Точніше вот: http://diezel.rybalka.com/album/7311/

места красивые, думаю если даже без улова останешься, то эстетическое удовольствие получишь точно
 
Цитата
ну да... нажал не то)))
Дякую.
Да, дійсно гарно.
 
только дорога туда убивает любое удовольствие, особенно последних км5
 
Приезжал туда летом, так мужики в 4,00 утра лодки наперегонки надували, чтоб место успеть выхватить получше(кивочники)
 
Цитата
только дорога туда убивает любое удовольствие, особенно последних км5
vchumuchuk-у пох, у него нивка:du:
 
Був сьогодні в Ізяславі в відрядженні. Нічого особливого місцеві кажуть, що хижак вже тиждень як не йде, але все-таки вдалось, не зважаючи на погоду взяти щучку і окуня. Місцеві зранку на човнах ставлять кружки і ловлять на джиг - результат "0".
 
Цитата
vchumuchuk-у пох, у него нивка
Нивка то нивка, но последний раз мы умудрились найти такую дорогу, что даже ей трудно пришлось.

ПС. ГАЗ-66 - рулит...
 
Цитата
vchumuchuk-у пох, у него нивка
ну тогда никаких проблем
 
Был  в субботу в Гатне.Карьер мне лично понравился очень,просто рай для хищника но и для браков,сетей зацепил 3 штуки.За 2 часа ловли не было ни удара,но водоём супер и стоит туда поехать ещё.
 
Были в с.Рудня с 7 утра до 5 вечера на двоих 3 щуки .Две по грамм 800 и одна хорошая на 3кг. Все на резину. Билет 50гр. с лодки и 35 с берега.
 
Я теж був в тих краях . Не скажу що кльов був супер , але був ... Ловив з 10,30 до 15,30 ... Окуня - НА МІКРУХУ !!! Дякуючи Басюку і Стецюку що присадили ... Щуки - воблера .
 
Цитата
Я теж був в тих краях . Не скажу що кльов був супер , але був ... Ловив з 10,30 до 15,30 ... Окуня - НА МІКРУХУ !!! Дякуючи Басюку і Стецюку що присадили ... Щуки - воблера .

ну Бодя, при тих відомостях що я маю по водоймам в даний час і моїм сьогоднішнім спостереженням, ти попав на безбашенний клев, норм відловився, вітаю
 
Цитата
... Окуня - НА МІКРУХУ !!!...

Ну що тут скажеш? - маладца!!! Адреналін з штанів витрушував?:bj::bk:
 
Цитата
Дякуючи Басюку і Стецюку що присадили ... Щуки - воблера .
ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭэээээээээээ да ти погодь, Бодя............. Да, да присадили... тоже скажеш мені... знаючи тебе, іще пару виїздів на рибалку і ми самі в тебе будемо брати уроки мастерства по УЛ:))) Маладца!
 
Цитата
Был  в субботу в Гатне.Карьер мне лично понравился очень,просто рай для хищника но и для браков,сетей зацепил 3 штуки.За 2 часа ловли не было ни удара,но водоём супер и стоит туда поехать ещё.

Рай і для хижака,і для рибака.Природа супер.Рибалка також.Цікаво,як там зимова рибалка.Планую розвідати.
 
Цитата
Рай і для хижака,і для рибака.Природа супер.Рибалка також.Цікаво,як там зимова рибалка.Планую розвідати.

Только жаль что в этом раю и ещё браконьер присутствует.Да зимой туда и добраться будет полегче,но и осенью нужно не брезговать.
 
http://pol-666.rybalka.com/blog/view/5374/
Вот так мы рыбачили 20.10
 
Привіт усім риболовам Хмельниччини!
Я на форумі новенький, так що прошу прийняти мене у свій дружній, рибацький колектив.
 
Цитата
Привіт усім риболовам Хмельниччини!
Я на форумі новенький, так що прошу прийняти мене у свій дружній, рибацький колектив.

Всегда рады пополнению!!
 
Цитата
Были в с.Рудня с 7 утра до 5 вечера на двоих 3 щуки .Две по грамм 800 и одна хорошая на 3кг. Все на резину. Билет 50гр. с лодки и 35 с берега.
Безкоштовні місця є у Рудні ?
 
Цитата
Безкоштовні місця є у Рудні ?
Не понял вопрос!!!
 
На вихідні їду в сторону Горині.
Хтось був цієї осені в тих краях?
Буду радий будь-якій інформації
 
Цитата
Не понял вопрос!!!
Я маю наувазі халявні водойоми
 
Цитата
Я маю наувазі халявні водойоми
 
Я знаю в самой Рудне два водоёма (Большой тот на котором мы были и маленький прошлой зимой там ловили карася) все платные. Может кто  и знает ещё , я других незнаю.
 
Был недельки 3 тому в Мыслятине.Попали когда гэс ремонтировали,резко воду подняли .Поэтому клева практически не было.С утра взяли пару зачетных хаек на кружки ,а на спининги ноль. Места там красивые один минус браконьеры там вообще свободно себя чуствуют...
 
Цитата
На вихідні їду в сторону Горині.
Хтось був цієї осені в тих краях?
Буду радий будь-якій інформації
В Ізяславі з берега щучка 600 гр і 2 окуні тиждень тому. А взагалі кажуть, що до заморозків йшла краще.
 
Цитата
Я теж був в тих краях . Не скажу що кльов був супер , але був ... Ловив з 10,30 до 15,30 ... Окуня - НА МІКРУХУ !!! Дякуючи Басюку і Стецюку що присадили ... Щуки - воблера .
Я в неділю тоже був в тих краях, результат "0". А ти де саме був?
 
Цитата
В Ізяславі з берега щучка 600 гр і 2 окуні тиждень тому. А взагалі кажуть, що до заморозків йшла краще.

Мужики, я в Ізяслові буваю почті кожен тиждень, так там месні курять почті завжди!!!:cj:
 
22.10 с товарищем рыбачили. Вот результат http://pol-666.rybalka.com/blog/view/5388/
 
Я сегодня опять был на рыбалке. Первое с чего начал - это "карась" (у меня серебристый). Спустя минут 20-30 в метрах 5-6 от лодки сразу поймалась щука. На вид  1-1,5 кг. Но неудачно подставили подсак и верхний крючок зацепился за него, в результате после очередного прыжка она ушла. Потом где-то через минут 40 уже на другом месте полоскал сектор где-то раз 20, после очередного заброса опять взяла на карася. Да и такая что я в прямом смысле этого слова обалдел, таких больших еще не видел. Палка согнулась практически вдвое. Все что я успел - это поднять ее на поверхность, дальше тупой рывок и поводок прилетел ко мне с разогнутым карабином и без "карасика". Правда спустя некоторое время всплыл в метрах 30-40 от лодки. Не знаю почему, но за все время его использования (сегодня вторая рыбалка), на него позарились 3 щуки, и все больше килограмма, после чего он "полинял". Слоями начала отваливаться краска. И теперь у него остались только глаза, все остальное тело белое. Может это их такая проблема, что краска слоями отваливается. Если не сложно то напишите в чем может быть проблема, воблер очень понравился, хочю прикупить еще, но если посли каждой второй рыбалки будет без краски - то смысла тратить деньги думаю нету. Лучше прикупить какой-то аналог покачественней и подороже. А проводка у меня все время была плавной и без подергиваний. Кстати, вместе с товарищем тоже все что было в арсенале перепробывали, и результат "0". Он тоже пробывал ловить на карася, только у него расцветка не такая как у моего была серебристая, а какая - то  сероватая. За два года ни одного выхода небыло.
 
Цитата
По умолчанию Подскажыте в чем проблема
Караси все ловят, я раньше год тоже в него только и упирался!! Не знаю на счёт альтернатив, но у меня на карасе которому уже 3й год краска тоже слазит понемногу до белезны, ну а щас думаю качество ещё хуже, а что хотеть от джексона, дешево но зато ловит))) Как вариант попробовать саму нанести ещё слой лака
 
Только что товарищ звонил, говорит нашел в инете причину. Оказывается оригинальный карась покрыт нормальной краской, а такой как у меня был покрыт пленкой. Вот и после второй-третей рыбалки и побелел. Жаль конечно, очень хороший воблер был.
Кстати, этот товарищ уже два года не может своего разловить. Даже сегодня на рыбалке, никакие приманки не работали кроме моего джексона. Причем его карась молчал и все. Он у него какой-то сероватый. Но краска нормальная, не то что у меня наклейка. А свой я брал год назад на толкучке вместе с юзули 44мм, не знаю как правильно магазин называется. Но у этого продавца там два киоска. Один возле заправки, а другой на ж/д путях. Все два воблера рабочих, но "карася" теперь надо на "тюнинг" .
 
У меня тоже самое,только с силиконом;)
 
А який розмір карася? Бо в мене є теж сріблястий десь біля 9см (точно не пам"ятаю, а поміряти зараз немає можливості), то за цілий сезон його так і не розловив. :(
 
І в мене і в товариша сантиметрів 6. Не більше.
 
Цитата
І в мене і в товариша сантиметрів 6. Не більше.

А фото можна цього карасіка:fish:?
 
Цитата
А фото можна цього карасіка:fish:?

я вот такого джексона нашел.   http://voblery.com.ua/images/product_color/l/203_688_l.jpg
 
Да, этот похож на моего (несколько часов назад еще неплохо рабочего).
 
На даный момент нечего фотографировать. Живые только лопасть и два глаза, все тело просто чисто белое (как слоновая кость). Буду заганять на "тюнинг". Думаю подобрать какой-то цвет поближе к серебру (Аналогично оригиналу конечно не получится). Главное чтоб цвет был не серовато-белый, работы и пользы от него пока не видел (есть в товарища). Завтра пойду на рынок, можеж подбиру цвет по-натуральней.
 
Цитата
Да, этот похож на моего (несколько часов назад еще неплохо рабочего).

http://voblery.com.ua/catalog/kara-347.html тут есть советы как бороться с облезшей краской

можеш сказать какой у тебя размер и цвет?
 
Є в когось якась інформація по щуці в Куровечкі (що за Війтівцями)?
 
Серёга у нас караси по 8 см. 6 см это у меня тот что под окуня, неловит тоже нехрена. Думаю на ближайшей рыбалке выйду на воду развешу их на камышах и растреляю с ружья....................
 
Цитата
І в мене і в товариша сантиметрів 6. Не більше.

Серёга у нас караси 8 см. 6см. это у меня тот что под окуня тоже нехрена не ловит. Думаю на ближайшей рыбалке выйду на воду развешаю их на камышах и растреляю с ружья..........
 
Цитата
Є в когось якась інформація по щуці в Куровечкі (що за Війтівцями)?

Був ще в вересні. Одна щука 2.4кг. та три шнурки. Рибацюг валом 12 лодок  і половина з них по 2 чол. В той день не клювало добре. Білет 50 грн. (торг).
 
Север, дякую за інформацію.
 
2 недільки назад був, одна на 2,100кг, 3 по 1кг, 2 карандаша по 500кг,і пару окунців, 24 числа були знайомі "0"
 
Цитата
Є в когось якась інформація по щуці в Куровечкі (що за Війтівцями)?

2 недільки назад був, одна на 2,100кг, 3 по 1кг, 2 карандаша по 500кг,і пару окунців, 24 числа були знайомі "0"
 
Цитата
2 недільки назад був, одна на 2,100кг, 3 по 1кг, 2 карандаша по 500кг,і пару окунців, 24 числа були знайомі "0"

Den23, окунці великі?
 
Цитата
Den23, окунці великі?

150-250гр.
 
Цитата
Був ще в вересні. Одна щука 2.4кг. та три шнурки. Рибацюг валом 12 лодок  і половина з них по 2 чол. В той день не клювало добре. Білет 50 грн. (торг).

Вадік шо це ти обманюеш, коли це ти таку щуку велику зловив, аж на 2,400 кг ? ха-ха-ха))))))))
 
Цитата
Вадік шо це ти обманюеш, коли це ти таку щуку велику зловив, аж на 2,400 кг ? ха-ха-ха))))))))

Це для тебе шановний bassspro, щука 2.400 велика, я би сказав навіть дуже велика, а для мене шнурок переросток! ХА-ХА-ХА)))))))
 
Цитата
Це для тебе шановний bassspro, щука 2.400 велика, я би сказав навіть дуже велика, а для мене шнурок переросток! ХА-ХА-ХА)))))))

Да для мене це точно гігантіще, а якщо чесно то дійсно останім часом щука щось брезгує приманками, не хоче активно ловитися, Вадім я після відрядження беру відгули бо треба порибачити нормально, так що давай разом якусь місцину шукати!НХНЧ
 
Цитата
Да для мене це точно гігантіще, а якщо чесно то дійсно останім часом щука щось брезгує приманками, не хоче активно ловитися, Вадім я після відрядження беру відгули бо треба порибачити нормально, так що давай разом якусь місцину шукати!НХНЧ
Мені потім здасиш!!!
 
http://myxamed.rybalka.com/photo/view/8068/  
вот чем приходится заниматься когда совсем не клюёт
 
Цитата
http://myxamed.rybalka.com/photo/view/8068/  
вот чем приходится заниматься когда совсем не клюёт
тоже раз пробував ловити на кружки - нічого доброго з цього не вийшло, от і дальше ловлю на спінінг..... а взагалі-то вже декілька раз наблюдав за рибаками які довольно успішно ловлять на них)))
 
Цитата
тоже раз пробував ловити на кружки - нічого доброго з цього не вийшло, от і дальше ловлю на спінінг..... а взагалі-то вже декілька раз наблюдав за рибаками які довольно успішно ловлять на них)))

хорошо когда приезжаешь на водоём, а там никого нет... вот тогда есть душе где разгуляться. И кружки поставишь и на спиннинг есть где покидать.
Мы с кумом на них тоже довольно неплохо ловили , максимум (пока) что поднимали это 4 кг...
 
Цитата
хорошо когда приезжаешь на водоём, а там никого нет... вот тогда есть душе где разгуляться. И кружки поставишь и на спиннинг есть где покидать.
Мы с кумом на них тоже довольно неплохо ловили , максимум (пока) что поднимали это 4 кг...

Ну і який в цьому спартівний інтерес , ви ж всі спартсмени...
 
Цитата
Ну і який в цьому спартівний інтерес , ви ж всі спартсмени...
Вовчик, а чого ти вцепився до тих "спартсменів"??? Чи може це тобі спортсмени пред'яви які кидали? Ловиш ти собі рибу от і лови на здоров'я,  ніхто ж не каже, що ти не вмієш цього робити. Я до тебе пред'яв не маю... От і до мене будь-ласка..... :bl:
А на рахунок спортивного інтересу, так це вміння обловити подібних тобі рибаків в рівних умовах, а до чого ти прирівнюєш його залишається лише здогадуватись.... У всьому ж іншому рибалка - це азарт, і в деякому сенсі спосіб самовираження для кожного.... і тут вже хто як може так і займається цим, а вот узагальнювати всіх по типу одного поняття "спатсмени" не вважаю за доцільним...:be:
Пи.Си. Без пред'яв і переходу на особистості, просто накипіло))))
 
З приводу спортивності ловлі на кружки, то я б ще поспорив. Коли їх вітер розносить по водоймі, а ти на металевій лодці з одним веслом ганяєш за ними, то ср..ка в милі.  Це я знаю з власного досвіду. ))))
 
Цитата
Вовчик, а чого ти вцепився до тих "спартсменів"??? Чи може це тобі спортсмени пред'яви які кидали? Ловиш ти собі рибу от і лови на здоров'я,  ніхто ж не каже, що ти не вмієш цього робити. Я до тебе пред'яв не маю... От і до мене будь-ласка..... :bl:
А на рахунок спортивного інтересу, так це вміння обловити подібних тобі рибаків в рівних умовах, а до чого ти прирівнюєш його залишається лише здогадуватись.... У всьому ж іншому рибалка - це азарт, і в деякому сенсі спосіб самовираження для кожного.... і тут вже хто як може так і займається цим, а вот узагальнювати всіх по типу одного поняття "спатсмени" не вважаю за доцільним...:be:
Пи.Си. Без пред'яв і переходу на особистості, просто накипіло))))

Нічого немаю проти спортсменів  , сам би хотів навіть поучаствувати в якихось змаганнях , бачив пару твоїх постів аж жаба давить , судак на 5 кг бомба, про спортсменів все сказано не в обіду , просто пару днів назад коли  я казав що ловив рибу руками , з цього приводу дуже всі казали що це неправильно і який в цьому інтерес , на кружки по суті теж  трішки неправильно і неспортивно але хто як вміє то нехай так і ловить ,  якщо чоловік вміє ловити кружками то нехай ловить ,  якщо руками теж я думаю нехай ловить ,треба поважати  кожного , аби тільки не током і не сітками .. я теж ловив кружками але попадались одні карандаші по 400 гр...  невезе мені з ними .а предяв нікому некидав і мені ніхто некидав , тай ображатись нема на що ...
 
Цитата

А на рахунок спортивного інтересу, так це вміння обловити подібних тобі рибаків в рівних умовах, а до чого ти прирівнюєш його залишається лише здогадуватись.... У всьому ж іншому рибалка - це азарт

вот тут тёзка ты в точку попал,
"спортивный" интерес в ловле на кружки есть только в том, что при малейшем ветре, ты вёслами намахаешься ого-го, да и переставлять на исходную тоже задалбывает.
Я бы сказал что кружки - это летние жерлицы.
 
Цитата
Нічого немаю проти спортсменів  , сам би хотів навіть поучаствувати в якихось змаганнях , бачив пару твоїх постів аж жаба давить , судак на 5 кг бомба, про спортсменів все сказано не в обіду , просто пару днів назад коли  я казав що ловив рибу руками , з цього приводу дуже всі казали що це неправильно і який в цьому інтерес , на кружки по суті теж  трішки неправильно і неспортивно але хто як вміє то нехай так і ловить ,  якщо чоловік вміє ловити кружками то нехай ловить ,  якщо руками теж я думаю нехай ловить ,треба поважати  кожного , аби тільки не током і не сітками .. я теж ловив кружками але попадались одні карандаші по 400 гр...  невезе мені з ними .а предяв нікому некидав і мені ніхто некидав , тай ображатись нема на що ...

если я не ошибаюсь, то раставлять больше 10-ти кружков в России запрещено ибо снасть уловистая и всё что свыше считается браконьерством... мы с кумом придерживаемся этого правила и никогда не берём на водоём больше... потому что хотим приехать туда снова и поймать рыбку.

з.ы. а почему это на кружки ловить "трішки неправильно і неспортивно"???


з.ы.ы. кто меня научит объединять посты ????  :bk:
 
Цитата
если я не ошибаюсь, то раставлять больше 10-ти кружков в России запрещено
На скільки я знаю то ліміт взагалі пару крючків на риболова. Чи то 5 чи то 7...
Веселить коли розкладають пів десятка резинок і на кожній по 20 гачків :be:

Оновленно.
----
Нагуглив правила за 2009-й рік. Таки да, 10 гачків  і 10 жерлиць.
 
Цитата
На скільки я знаю то ліміт взагалі пару крючків на риболова. Чи то 5 чи то 7...
Веселить коли розкладають пів десятка резинок і на кожній по 20 гачків :be:

Оновленно.
----
Нагуглив правила за 2009-й рік. Таки да, 10 гачків  і 10 жерлиць.

это на одного, а мы на двоих ставим 10 ))))
 
я и сам ловлю на кружки, правда редко, потому как рыбалка эта не такая яркая и азартная как спиннинг
ставлю так же 10 кружков и не больше, и не потому что чту Российские законы, а потому что щитаю это количество наибольшие комфортным в обслуживании, что бы рыбалка не превращалась в е...балку  
а на щет того что кружки не всегда выигрывают по пасивной рыбе я еще раз убедился в прошлое воскресение когда мужики на кружки словили за день всего одну щуку, против моих 3 на спин, главное подобрать ключик:bk:
 
Мужики ,что сейчас на Гидро??? Может кто был??? Поделитесь!!! (Зарание благодарен)
 
Цитата
я и сам ловлю на кружки, правда редко, потому как рыбалка эта не такая яркая и азартная как спиннинг
ставлю так же 10 кружков и не больше, и не потому что чту Российские законы, а потому что щитаю это количество наибольшие комфортным в обслуживании, что бы рыбалка не превращалась в е...балку  
а на щет того что кружки не всегда выигрывают по пасивной рыбе я еще раз убедился в прошлое воскресение когда мужики на кружки словили за день всего одну щуку, против моих 3 на спин, главное подобрать ключик:bk:

Гарні щучки...
 
Цитата
вот тут тёзка ты в точку попал,
"спортивный" интерес в ловле на кружки есть только в том, что при малейшем ветре, ты вёслами намахаешься ого-го, да и переставлять на исходную тоже задалбывает.
Я бы сказал что кружки - это летние жерлицы.

Да тренажорчик виходить гарний коли вітер в лице дує , виходить качалка  на грудь... особливо коли починаїш їх пересчитувати... а всіх нема... так буває коли їх десь вітром відносить тоді за ними треба добре ганяти..
 
Цитата
Мужики ,что сейчас на Гидро??? Может кто был??? Поделитесь!!!
Вот в воскресенье на гидре http://diezel.rybalka.com/album/8054/
 
Правда в обед поднялся такой ветер что пришлось собираться, итог 2 щупачка.
 
Вадім, в інтернеті найшов цікаву статтю.

"Карась" теперь совсем не тот карась, который был раньше.
Пошла голимая подделка, хотя на этикетке написано всё как и раньше.
Форма тела изменилась, по спинке тоньше стал и в теле выше. профиль хвостовой части тоже шире стал. Хотя по цвету попадает почти в один.
Карась больше на густёрку стал похож.
Не надо быть большим умником, чтобы понять что форма вобла это почти самое главное. Так зачем менять геометрию популярнейшего в Украине воблера???
Вывод один - погнали подделку, может на Малой Арнауиской лепят. ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ!!!
Эта подделка не ловит. Недавно говорил с рыбаком - фанат "карася".
Так он меня в этом просвятил. Он ловит на "карася" очень часто и везде и очень хорошо, и определил подделку на рыбалке - тупо не ловит. Вернул в зад(в смысле в магазин).
Главная отличительная особенность оригинального "карася" - лопаточка имеет ложкообразный изгиб и овальную форму, а у подделки лопатка плоская, по форме почти ровная.
Обозначение плавучести у "оригинала"- две или одна буквы на брюшке, а у подделки по краю лопатки.
Надпись "JAXON" у "оригинала" написана "барильефом" внутри ложечки-лопатки, а У подделки написана "зеркальным барильефом" с обратной стороны лопатки(как у "сальмо").

На фирменную буквочку "О" в виде 4-х волн, а у подделки вместо буквы "О" шесть точек неправильной формы!
Удачи в покупках, Ловитесь только на "оригинал".
Де ещё одно отличие - подделка гремит шариками. А настоящий "карась" молча ловит!

ТАК ЩО В ТЕБЕ ТАКОЖ ПІДРОБКА.
 
Цитата
Вадім, в інтернеті найшов цікаву статтю.

"Карась" теперь совсем не тот карась, который был раньше.
Пошла голимая подделка, хотя на этикетке написано всё как и раньше.
Форма тела изменилась, по спинке тоньше стал и в теле выше. профиль хвостовой части тоже шире стал. Хотя по цвету попадает почти в один.
Карась больше на густёрку стал похож.
Не надо быть большим умником, чтобы понять что форма вобла это почти самое главное. Так зачем менять геометрию популярнейшего в Украине воблера???
Вывод один - погнали подделку, может на Малой Арнауиской лепят. ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ!!!
Эта подделка не ловит. Недавно говорил с рыбаком - фанат "карася".
Так он меня в этом просвятил. Он ловит на "карася" очень часто и везде и очень хорошо, и определил подделку на рыбалке - тупо не ловит. Вернул в зад(в смысле в магазин).
Главная отличительная особенность оригинального "карася" - лопаточка имеет ложкообразный изгиб и овальную форму, а у подделки лопатка плоская, по форме почти ровная.
Обозначение плавучести у "оригинала"- две или одна буквы на брюшке, а у подделки по краю лопатки.
Надпись "JAXON" у "оригинала" написана "барильефом" внутри ложечки-лопатки, а У подделки написана "зеркальным барильефом" с обратной стороны лопатки(как у "сальмо").

На фирменную буквочку "О" в виде 4-х волн, а у подделки вместо буквы "О" шесть точек неправильной формы!
Удачи в покупках, Ловитесь только на "оригинал".
Де ещё одно отличие - подделка гремит шариками. А настоящий "карась" молча ловит!

ТАК ЩО В ТЕБЕ ТАКОЖ ПІДРОБКА.

Да, все сходиться і лопатка і барільєф, але я свого 6 см. брав в "Карпі" як вони тільки з'явилися, виходить  ізначально продавали підробки. Потім вже купив 8 см. Цікаво чи є у когось в Хмельницькому орігінал. І ще, я на 6см. карандашів ловив, краска не злазила. Доречі твоя підробка рибу ловила правда не довго))))))))
 
Точно, ловилась але недовго. Найшов той кіоск на ринку. Нічого толкового не знайшов.Всі підходять під прикмети підробки. Бери в Львів закордонний паспорт, зганяй до поляків. А то починається розвиватися азарт щоб все-таки знайти рибину, яка б відповідала критеріям оригінального "карася"
 
Цитата
брав в "Карпі"
На рахунок Карпа, то це представник Джексона в Західному регіоні був, підробки неможливі, бери воб і йди виясняй в чому прікол!!!
 
Хто був на гідрі на днях, як там уровень води і сам кльов??
 
Народ ! кто был на Летичевском водохранилище ловили ли там щуку или судака?
если ловили то где ?
Знаю ямы есть возле монастыря,может там кто ловил или Марковцы?
 
Цитата
Народ ! кто был на Летичевском водохранилище ловили ли там щуку или судака?
если ловили то где ?
Знаю ямы есть возле монастыря,может там кто ловил или Марковцы?
Один дядя хвалився що він в Головченцях на сітки щук бере, більше там про щуку не чув. Про судака чув, але не біля монастиря, а в сторону Хмельницького, але його певне там так мало що треба добряче знати водойму щоб його там вполювати.
 
Цитата
На рахунок Карпа, то це представник Джексона в Західному регіоні був, підробки неможливі, бери воб і йди виясняй в чому прікол!!!

Так там і зараз продаються "карасі"  з ознаками підробки. В нас все можливо. Я доречі цікавився в продавця- консультанта чи це в Вас не підробки. Сказав. що ні. Але, судячи з  того, що виложив pol777 таки підробки.
 
Добрий вечір.Можливо не в тему, прошу пробачення...Шукаю товариша служили разом м.Броди Львівська обл.84-86р.Масловський Ігор Борисович 1964р.Проживав с Велика Левада Городоцького р-ну Хмельницької обл.Знаю завзятий мисливець та рибалка.Можливо хто знає такаго,був би вдячний за любу інформацію...З повагою Олег.
 
Цитата
Так там і зараз продаються "карасі" з ознаками підробки
Ніяка не підробка!З шариками, трішки тоньше- це карась нового зразку!Старий(без шарів)знятий з виробництва.Як на мене ловлять однаково(ну можливо старий трішечки краще).
 
Цитата
Ніяка не підробка!З шариками, трішки тоньше- це карась нового зразку!Старий(без шарів)знятий з виробництва.Як на мене ловлять однаково(ну можливо старий трішечки краще).

Все зрозуміло. Були такі припущення.
 
Я теж трішки засмутився спочатку адже на цьому тижні саме придбав "карася" причому у фірмовому магазині Джексон. А тут тобі така інфа! У мене також карась шумовий і напис ззовні лопатки. Як ловить буде відомо в новому сезоні
 
Цитата
Як ловить буде відомо в новому сезоні
Буде, головне віра в приманку!!!Та наявність риби...
 
Ось так в неділю порибачив!



 
Вчера был в Новоконстантиновке.Словил одного окуня,товарищ два.Зато местные на яйца бомбили хороших полосатых.Потом пустили воду и всё затихло.
 
Цитата
Вчера был в Новоконстантиновке.Словил одного окуня,товарищ два.Зато местные на яйца бомбили хороших полосатых.Потом пустили воду и всё затихло.
На водосховищі чи на річці?
 
Цитата
Ось так в неділю порибачив!



Маладца, гарний ракурс для фотки підібрав)))):dt::biggrin:
 
Цитата
На водосховищі чи на річці?
На речке.Сетей много.Я три вытащил и напарник 3.
 
Вже від другого знайомого чую, що короп активізувався. Чи не з теплом це звязано?
 
Цитата
Маладца, гарний ракурс для фотки підібрав)))):dt::biggrin:

Гарні щучки молодець, теж хочу десь на вихідні вирватись..
 
Цитата
Вже від другого знайомого чую, що короп активізувався. Чи не з теплом це звязано?

Не знаю з чим це звязано, але в ці вихіні буду мікрушити в ставку з коропом, і тоді напишу чи активізувався він чи ні, бо поки що ніяких результатів мікруха по коропу не дала, тільки окунь.:ak:
 
Цитата
Ніяка не підробка!З шариками, трішки тоньше- це карась нового зразку!Старий(без шарів)знятий з виробництва.Як на мене ловлять однаково(ну можливо старий трішечки краще).

Ось такі Карасі в мене, купував рік чи два тому, довжина приблизно 4.5 - 5 см.
 
Цитата
Не знаю з чим це звязано, але в ці вихіні буду мікрушити в ставку з коропом, і тоді напишу чи активізувався він чи ні, бо поки що ніяких результатів мікруха по коропу не дала, тільки окунь.:ak:
Я чув що ловили на смоктуху і на горох.
 
Цитата
Я чув що ловили на смоктуху і на горох.

Тоді зрозуміло, а то я думав що ви про мікруху кажете.
 
Підкажіть що за воблєр, а то був знайомий на ринку, на розпродажі купив. На упаковці написано DUEL Aile Magnet. можливов вкогось є щось подібне?
 
Блин, купил на Туче карася Джексоновского типа))) после 10 забросов начал облазить-надули меня! Подскажите где нормальных Джексонов купить можно.
 
Цитата
Блин, купил на Туче карася Джексоновского типа))) после 10 забросов начал облазить-надули меня! Подскажите где нормальных Джексонов купить можно.

Ось приклад гарного промоушена,пару фоток з карасем на фоні щуки і ось фона супер приманка:bj:.Ну що тут зробиш які гроші та й покраска,воблер ж бюджетно китайський.:bk:
П.С. Виручають водостійкі маркери,головне щоб працював нормально сам воблер.:bf:
 
Цитата
Блин, купил на Туче карася Джексоновского типа))) после 10 забросов начал облазить-надули меня! Подскажите где нормальных Джексонов купить можно.

Нигде нельзя купить нормальных карасей, закончились. pol-777 провёл целое раследование по этому поводу, смотри стр.82. У него такая же проблема.
 
Цитата
Ось такі Карасі в мене, купував рік чи два тому, довжина приблизно 4.5 - 5 см.

Я знаю, що вони (карасі) найменьші 6 см.
 
Я подумовал - может лаком вскрою???
 
Цитата
Ось такі Карасі в мене, купував рік чи два тому, довжина приблизно 4.5 - 5 см.

це зовсім не ті карасі про які йде мова вище, та й взагалі я не впевнений що це карасі, Джексон зроду таких немав
яка фірма виробник?

та й нема чого робити з цього воблера панацею, в мене він досить давно, років з пять (уже другий, перший пав в корягах на Збручі).
так він ловить, однак зірок з неба не хапає, можу навести купу прикладів коли його обставляли інші з солідним відривом.
чоловік підібрав "правильну" приманку для конкретного водоймища, це не вперше, і це зовсім  не значить що маючи Джексоновського карася ви будете ловити всюди.......

а що до пошуків не партесь, фірма Сільвер Фокс повністю копіює Джексон, тай якість там, як на свої гроші, норм.
 
Цитата
Підкажіть що за воблєр, а то був знайомий на ринку, на розпродажі купив. На упаковці написано DUEL Aile Magnet. можливов вкогось є щось подібне?

знайомого круто намахали, судячи з фото цей воблер ніякого відношення до фірми DUEL немає, це один із мільона китайських брилків схожих на воблер:ap:
 
Цитата
це зовсім не ті карасі про які йде мова вище, та й взагалі я не впевнений що це карасі, Джексон зроду таких немав
яка фірма виробник?

та й нема чого робити з цього воблера панацею, в мене він досить давно, років з пять (уже другий, перший пав в корягах на Збручі).
так він ловить, однак зірок з неба не хапає, можу навести купу прикладів коли його обставляли інші з солідним відривом.
чоловік підібрав "правильну" приманку для конкретного водоймища, це не вперше, і це зовсім  не значить що маючи Джексоновського карася ви будете ловити всюди.......

а що до пошуків не партесь, фірма Сільвер Фокс повністю копіює Джексон, тай якість там, як на свої гроші, норм.

Ні, то все ж Карасі. От вирізка з каталогу 2010 Джаксон
 
Схоже що це вже нова лінійка.
Вроді вони перенесли виробництво на інший завод і через те деякі моделі "постраждали". Наприклад покійний Jaxon Little.
 
Куда поехать на щуку????????????????????:bc::bc::bc::bc::bc::bc::bc::bc::bc::bc::bc::bc::schuka::schuka: Здайте место!!!!!!!!
 
Цитата
Якщо це ставок той шо в селі весь пороший очеретом то 100п, в мене знайомого батько і його знайомі вроді як в аренді тримали, щупачок був хароший, але аборігени безпардонні були, сєті прітом куча, війни з ними не помогли, плюнули і спустили, щас інший аренда прийде, думаю буде менш лояльний))

Спускали недільки півтори назад знаю точно .
 
Сьогодні був в Головчинцях.Взяв десь два десятка матросів,в месного в сітці бачив щуку десь на двуху,а також підцепив маленького судачка, який втік біля самої лодки.Багато рибаків ще бомблять карася з плотвою.
 
Я теж вирішив пройтися по місцевим річушкам і вот 4 щучки надибав...
 
Сегодня были в с.Литки итог два отпущеных шнурка по 300гр. И немного посорились с местными .Они увидив в лодке аккумулятор к эл. мотору подумали ,что это эл. удочка и начали кричать матами мол спалим машину!!! Но после поняв ,что ошиблись спросили как клёв и удалились....... Места там хорошие, но щука брать отказывалась.
 
Цитата
Сегодня были в с.Литки итог два отпущеных шнурка по 300гр. И немного посорились с местными .Они увидив в лодке аккумулятор к эл. мотору подумали ,что это эл. удочка и начали кричать матами мол спалим машину!!! Но после поняв ,что ошиблись спросили как клёв и удалились....... Места там хорошие, но щука брать отказывалась.

Та сама ситуація і з Летичевским УОРом! Вода мутна, піднялась на 1,2-1,4метра, лодок багато кружків тоже, всі курили.
Також після обіду були в Шиїнцях, вода прозора, по улову те саме що і в Летичеві:(
 
Я был сегодня на всеми магазинами разрекламированном водоёме в селе Иванковцы.билет с берега 50 грн.Народу много,толку мало.Видел у рыбалова одного шнурочка на грамм 300 и всё.Я и напарник за пол дня даже удара не увидели.Подплывали хлопцы с клёвой рыбалки,с 33 канала,сказали що 2 щучки с самого утра,наверно передачу снимали.
После обеда прошлись по Южному бугу на дальних Греках,тоже ноль.Хотя куму щука силикон в тряпку превратила и хвост отгрызла,а он даже не почувствовал.:ap:
 
Був вчора на Збручі. В результаті десяток окушків і два незачьотних судачка.
 
Вчора їздив в Манівці на кар'єр(нажаль вийшло поїхати тільки після обіду).Встиг піймати на мотиля десятка 4 плотви та окунця.На живця в мене-повний зеро.Знайомий зі Старкона на кружки піймав 5 щук(правда він приїхав зранку).
 
Цитата
Сегодня были в с.Литки итог два отпущеных шнурка по 300гр. И немного посорились с местными .Они увидив в лодке аккумулятор к эл. мотору подумали ,что это эл. удочка и начали кричать матами мол спалим машину!!! Но после поняв ,что ошиблись спросили как клёв и удалились....... Места там хорошие, но щука брать отказывалась.

Де саме в Літках були?
 
Цитата
Ну в літку хотіли за риболовлю 50 грн... а зимою?

Сам не був зимою,кажуть що йоржа і окуня безплатно ловлять.
 
Всім привіт!Хто був в Давидківцях?Кажуть там окунець по 200грам прокльовує!
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!