Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Цитата
Был в среду на рыбалке( 29.08.2010)  не смотря на полнолуние вполне приличный улов.Фото в альбоме
Нифига се, оказывается у меня сосед по гаражу охотник на крокодилов:ay:
На что брали эти монстры???
 
Цитата
Деж такі крокодайли водяться???:eek:
Можно в личку
А они их в гаражах разводят:bj::bj::be::bf:
 
Да, улов кул)) но на шо ловили???? не на сетку часом? а то сліди на фото стрьомні((((
 
Цитата
Да, улов кул)) но на шо ловили???? не на сетку часом? а то сліди на фото стрьомні((((

обе щуки пойманы на живца, а если ты увидел "стрёмные следы", то увидишь и оборванный поводок зеленого цвета, торчащий из пасти щуки.Его видно на фото там где Евгений и у щуки пасть открыта. "Стрёмные следы" же щука получила после падения во время фотосессии.
 
Окислитель,    интересно ,а на какую снасть поймана такая рыПка, спин, нитка...
 
Вот так мы порыбачили с Олежкой (temaxdatasvit) 03.10.10 г. Сотворил свой первый блог, не бейте сильно! https://www.rybalka.com/office/blog/
 
Вот сьогодні зранку проїжав мимо одної речушки , а бачу вискакує мальок з води , а спін в мене в машині , беру я мепсік 2 зеленого кольору , і на другий заброс , вот така вот хайка ... мелоч но приятно..
 
Цитата
Вот так мы порыбачили с Олежкой (temaxdatasvit) 03.10.10 г. Сотворил свой первый блог, не бейте сильно! https://www.rybalka.com/office/blog/

Вот так может лутше http://western.rybalka.com/blog/view/5261/
 
Цитата
Вот сьогодні зранку проїжав мимо одної речушки , а бачу вискакує мальок з води , а спін в мене в машині , беру я мепсік 2 зеленого кольору , і на другий заброс , вот така вот хайка ... мелоч но приятно..

Неплохие проезды, поздравляю!
 
Цитата
Был в среду на рыбалке( 29.08.2010)  не смотря на полнолуние вполне приличный улов.Фото в альбоме

А де цей альбом подивитись?
 
Цитата
А де цей альбом подивитись?

http://western.rybalka.com/blog/view/5261/
 
Цитата
Вчера на Днестре за вечер 10 кг окуня.Сорри что без фото

Кажется что его мало,но реально его почти полная раковина))
 
Цитата
А де цей альбом подивитись?

да у меня на странице ,пока еще не пробывал блоги делать.
 
Цитата
Был в среду на рыбалке( 29.08.2010)  не смотря на полнолуние вполне приличный улов.Фото в альбоме

При таком улове, пусть каждую ночь будет полнолуние!!!
Супер
 
Цитата
да у меня на странице ,пока еще не пробывал блоги делать.
Я так зрозумів в самому посту вказівки на особисту сторінку автора немає. Щоб подивитись фотки треба йти на "Личные страницы", задавати там пошук по ніку і т.д. Чи може в мене на моніторі щось не відображається?
 
P/S
Знайшов я цей фотоальбом, помучився, але воно того варте... Я в захваті від таких щучок. Напевне живець був - півкілограмова плотвичка.
 
Цитата
Щоб подивитись фотки треба..
Щоб не шукати подивись ТУТ
 
Чув краєм вуха що наша команда Б.....м:mnogo_lodka: у повному складі вирушає на тренування:az: (Дністер) перед наступними змаганнями.
Так НХНЧ, обовьязково відпишіться як там з трофеями!!!
 
Цитата

Так [SIZE="3"][COLOR="Red"][B]НХНЧ
, обовьязково відпишіться як там з трофеями!!!

+1 НХНЧ вам народ

сосед, до меня не доходили такие слухи  в соседний подъезд  :bk:
 
В прошлом году осеню, на р. Вовк(как на камянец ехать км 3 от Хмеля) 1,700кг на жолтий виброхвост, причём с первого заброса окуня взял а второй принес щуку, а потом ноль, разок почти под берегом хотела взять, но ток мордочку ее увидал((
 
Цитата
В прошлом году осеню, на р. Вовк(как на камянец ехать км 3 от Хмеля) 1,700кг на жолтий виброхвост, причём с первого заброса окуня взял а второй принес щуку, а потом ноль, разок почти под берегом хотела взять, но ток мордочку ее увидал((
Щука на фотці справжньої гончої породи - худа і довга)):ca: Я теж окуньчика на тій річці половлював та було декілька непоганих виходів щучки)))
 
Цитата
А що вже нерест був???

А ШО я шось пропустив ?????????????

Народ як вставити смайли?
 
Майже як баракуда)
 
А ось які сюрпризи може подарувати наш Буг в районі городского пляжу, сьогодні екземпляр недотянув декілька грам до 2,5 кг:bm:..... Флюоресцентні головки рулять...:dg:
 
Цитата
А ось які сюрпризи може подарувати наш Буг в районі городского пляжу, сьогодні екземпляр недотянув декілька грам до 2,5 кг:bm:..... Флюоресцентні головки рулять...:dg:
Браво, Саньок!!!:ay:
 
Цитата
А ось які сюрпризи може подарувати наш Буг в районі городского пляжу, сьогодні екземпляр недотянув декілька грам до 2,5 кг:bm:..... Флюоресцентні головки рулять...:dg:

Да Тёзка!!!!! 5++++
 
Цитата
А ось які сюрпризи може подарувати наш Буг в районі городского пляжу, сьогодні екземпляр недотянув декілька грам до 2,5 кг:bm:..... Флюоресцентні головки рулять...:dg:

Супер!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Цитата
А ось які сюрпризи може подарувати наш Буг в районі городского пляжу
Афігеть, на фаворіт наверно стільки поносу в штанах було))) Ожидав судака чи думав шо карпа цепанув???
 
Я  к вам присоеденяюсь !
 
[QUOTE=bass___;236213]А ось які сюрпризи може подарувати наш Буг в районі городского пляжу, сьогодні екземпляр недотянув декілька грам до 2,5 кг:bm:..... Флюоресцентні головки рулять...:dg:[/QUOT



Зачетно
 
Цитата
А ось які сюрпризи може подарувати наш Буг в районі городского пляжу, сьогодні екземпляр недотянув декілька грам до 2,5 кг:bm:..... Флюоресцентні головки рулять...:dg:

Зачетно:spin:
 
Рибачив сьогодні на случі , прочесавши кілометри по воді нарешті знайшов її стоянку, щука брала не подитячі , екземпляри всі стандартні ... а в кінці бля втопив той мепс на який ловив  оказалось від щучих ударів розтебнулась защолка на поводку і тю-тю ... але то все мелочь...
 
Цитата
а в кінці бля втопив той мепс на який ловив оказалось від щучих ударів розтебнулась защолка на поводку і тю-тю
Сам так відстрелив виловленого з озера мепса, така видно його судьба, на дні лежати) За те одного з старих запасів якого обірвав і на якого все брало від 1 кг в Хмельницькому ні в одному магазі нема!!
 
Цитата
Сам так відстрелив виловленого з озера мепса, така видно його судьба, на дні лежати) За те одного з старих запасів якого обірвав і на якого все брало від 1 кг в Хмельницькому ні в одному магазі нема!!

Той на який я ловив нащастя э в магазині мепс циклоп.. 17 гр... мідний , але ціна його 40 грн... сьогодні куплю два...
 
Команді " Бодрячком " НХНЧ:dk:
 
Цитата
Команді " Бодрячком " НХНЧ:dk:

Всі тримаємо кулаки !!!
 
Всім привіт, давно не заходив на сайт, щось не було як і не було про що писати, але щойно зайшов і бігцем прочитав що робиться в риболовному світі(Хмельницькому). Сам недавно побував на рибалці http://stealthy.rybalka.com/photo/view/7950/ , пішеходній щоправда, бо з виїздами цього року щось не склалося. То потрохи буду вливатися в риболовну течію, а то вже забув який той спінінг на вигляд ід е внього ручка:):ap:
 
Цитата
А ось які сюрпризи може подарувати наш Буг в районі городского пляжу, сьогодні екземпляр недотянув декілька грам до 2,5 кг:bm:..... Флюоресцентні головки рулять...:dg:
Це напевно був останній такий в наших краях :)
Підкажи як робив, в лічку чи в зальний щоб всі знали...
 
Цитата
Підкажи як робив, в лічку чи в зальний щоб всі знали...
Вставлю 5 коп за Саню, він на 1 і 2й фотці всім показав вже:al:
 
Cьогодні зраненьку зацепив дві щучки ...
 
И снова меппс, я уже все себе купил))))
 
Цитата
Це напевно був останній такий в наших краях :)
Підкажи як робив, в лічку чи в зальний щоб всі знали...
Та нічого складного: спочатку голови обезжирюю в розчиннику, чи в будь-якій іншій подібній рідині. Потім роблю підложку з білого (!)  грунта для металевих виробів. Чому білий? Да тому що саме біла підложка надає яскравості флюоресцентній фарбі. Даю висохнути. Потім занурюю голови гаками в пінопласт (щоб гаки не покрасились) і задуваю все флюоресцентною фарбою - колір на ваш смак. Після того як фарба висихає, покриваю двома шарами (з інтервалом для висихання) безкольорового лаку, підійде і лак для нігтів. Поясню для чого стільки всякої трахомундії - грунт для того шоб фарба краще трамалась заліза, білий колір щоб трохи підсвітити флюр. фарбу. Лак - для надання блиску, оскільки ця фарба сама по собі матова. Усьо....
 
Думаєш діло саме в головках? Я думав що колір приманки майже не грає ролі і головне це її анімація...

P. S.
Хотілося б побачити обіцяне фото кріплення ехолота :)
 
Випадковий дубль поста, модератори, видаліть його будь-ласка.
 
Цитата
Та нічого складного: спочатку голови обезжирюю в розчиннику, чи в будь-якій іншій подібній рідині. Потім роблю підложку з білого (!)  грунта для металевих виробів. Чому білий? Да тому що саме біла підложка надає яскравості флюоресцентній фарбі. Даю висохнути. Потім занурюю голови гаками в пінопласт (щоб гаки не покрасились) і задуваю все флюоресцентною фарбою - колір на ваш смак. Після того як фарба висихає, покриваю двома шарами (з інтервалом для висихання) безкольорового лаку, підійде і лак для нігтів. Поясню для чого стільки всякої трахомундії - грунт для того шоб фарба краще трамалась заліза, білий колір щоб трохи підсвітити флюр. фарбу. Лак - для надання блиску, оскільки ця фарба сама по собі матова. Усьо....

Я зрозумів що основна фарба і грунт йде в балонах, підкажи де купував, давно вже про це думав, от руки ніяк не доходили
 
Цитата
И снова меппс, я уже все себе купил))))
Меппс, мюран и блу фокс бомбовые штуки!!! а из твоей коллекции много уже обловлено??? у меня все из старых были разловлены, из новых ещё не успел толком половить!!!
 
Разловил все кроме медного 17 грамового, только купил, попробую на выходные, может и етот лишится девственности!)))))))
 
Цитата
Думаєш діло саме в головках? Я думав що колір приманки майже не грає ролі і головне це її анімація...

впевнений, що з досвідом ти зміниш свою думку......


Diezel, всі мепси - це круто, і скільки вийшло штук?
 
я точно не уверен что все...но по крайней мере какие есть в Хмельницком, а всего 28шт
 
Цитата
я точно не уверен что все...но по крайней мере какие есть в Хмельницком, а всего 28шт

ніфіга се, в мене всього 10 , всі робочі.. 100%
 
я два года скреб по сусекам и немного насобирал.
 
Цитата
я точно не уверен что все...но по крайней мере какие есть в Хмельницком, а всего 28шт

28 не предел даже в Хмельницком, зайди в маг. "Рыбалка+" думаю сможеш рассширить свою коллекцию
то что блесны культовые это точно, у самого тоже с десяток наберется, есть еще неразловленные, но думаю это лишь дело времени
 
Пойду гляну, только зарплату надо получить)))))Спасибо
 
Хочу в суботу пройтись по речке нашей от старконовского моста по течению, подскажите стоит? Или ето бесполезно?
 
Цитата
зайди в маг. "Рыбалка+" думаю сможеш рассширить свою коллекцию
Фігня то всьо, у них вони просто красіво розложені, і як обично в розмірі від 0 до 3 є більшість видів, а багато їх того шо дорого
 
Цитата
Хочу в суботу пройтись по речке нашей от старконовского моста по течению, подскажите стоит? Или ето бесполезно?
Моментами проскакивала там щучка, но мелкая, в основном на белый, белий с красным, зеленый силикон (летом). В вверх по течению есть несколько мест, на ямках и судачок тоже мелкий шел, этим летом несколько было поймано на мепс аглия лонг 2-ка латунь. Народ рассказывал, что ловили щуку до 3-х кг, но я лично не видел.
 
Та походу рибка кругом проскакує, тільки нажаль рідко.
Я був шокований як одна мадама розказувала що її батько пару місяців назад витягнув щучку біля кіло на р. Кудрянка. :ce:
Ви б бачили ту бідну річку в Раково... Це просто жах, я думав там вже й жаби поздихали. Хоча років 20 тому це була прекрасна чистенька річечка з купою рибаків і непоганими уловами.
 
Цитата
Фігня то всьо, у них вони просто красіво розложені, і як обично в розмірі від 0 до 3 є більшість видів, а багато їх того шо дорого

красиво или нет, но их там большой выбор, а если тебе дорого лови на спинексы:ap:
 
Цитата
 если тебе дорого лови на спинексы:ap:

Теж не останій варіант, особливо по колєбалкам, ІМХО.
 
Цитата
а если тебе дорого лови на спинексы
Слухай жлоб, коли я купляв останню бльосєнку і ти в отвєт сказав шо таку другу слом обривати, а на наступний день моя блесна тобі приказала курити, то не росказуй тут за спінекси і лови на мегалони:bj:
 
Пацани - не  сваріться !!! В мене є десь куча Мепсів - різних , як в Рибалка+ майже . Приходьте , приїзжайте - я поділюсь ... Все одно мікро джиг - рулить !!!!
 
Цитата
Та нічого складного: спочатку голови обезжирюю в розчиннику, чи в будь-якій іншій подібній рідині. Потім роблю підложку з білого (!)  грунта для металевих виробів. Чому білий? Да тому що саме біла підложка надає яскравості флюоресцентній фарбі. Даю висохнути. Потім занурюю голови гаками в пінопласт (щоб гаки не покрасились) і задуваю все флюоресцентною фарбою - колір на ваш смак. Після того як фарба висихає, покриваю двома шарами (з інтервалом для висихання) безкольорового лаку, підійде і лак для нігтів. Поясню для чого стільки всякої трахомундії - грунт для того шоб фарба краще трамалась заліза, білий колір щоб трохи підсвітити флюр. фарбу. Лак - для надання блиску, оскільки ця фарба сама по собі матова. Усьо....

І піся цього всього ... Треба йо---ти сто грам - І ЗАБИТИ НА РИБАЛКУ  взагалі ... Пойду картіни рісовать .... Шутка !!! Нє пацани - малюйте .... Може поки ви будете малювати ми трохи половимо ....
 
Цитата
І піся цього всього ... Треба йо---ти сто грам - І ЗАБИТИ НА РИБАЛКУ  взагалі ... Пойду картіни рісовать .... Шутка !!! Нє пацани - малюйте .... Може поки ви будете малювати ми трохи половимо ....
Ага Бодь,  а я так махався і накрасив голов на трьох чоловік.... Після цього я на ті голови тиждень не міг дивитись))
 
Ото ж бо і воно ! Я собі уявляю ...
 
Цитата
Пацани - не  сваріться !!! В мене є десь куча Мепсів - різних , як в Рибалка+ майже . Приходьте , приїзжайте - я поділюсь ... Все одно мікро джиг - рулить !!!!
Ти собі тоже мікруху взяв?
 
Цитата
Ти собі тоже мікруху взяв?

А ти сумнівався?
Басюк з Стецюком кого хоч на мікруху підсадять :wink:
 
Цитата
Я зрозумів що основна фарба і грунт йде в балонах, підкажи де купував, давно вже про це думав, от руки ніяк не доходили

В Епіцентр товариші, дружньою шеренгою в Епіцентр і ФПЕРЬОД :dt:
 
Парни, кто был на выставке https://www.rybalka.com/news/view/152/  Стоит туда ехать?
У меня получается только в последний день, в суботу - там что то останется?
 
Цитата
Парни, кто был на выставке https://www.rybalka.com/news/view/152/  Стоит туда ехать?
У меня получается только в последний день, в суботу - там что то останется?
Были весной, даже отчет у пацанов был где-то! Стоит, можно много чего интересного увидеть и потрогать, но цены там будут завышены, купить можна тоже через инет
 
Цитата
А ти сумнівався?
Басюк з Стецюком кого хоч на мікруху підсадять :wink:
Це точно.....
 
Цитата
В Епіцентр товариші, дружньою шеренгою в Епіцентр і ФПЕРЬОД :dt:
Доречі, там можна і силіконом розжитись.Десь на три гривні йде пачка з 6 твістерами.Правда він дубовий, але після кип*ятіння може бути.Місяць назад бачив як два мужика з повними торбами на касі стояли.:al:
 
Цитата
Доречі, там можна і силіконом розжитись.Десь на три гривні йде пачка з 6 твістерами.Правда він дубовий, але після кип*ятіння може бути.Місяць назад бачив як два мужика з повними торбами на касі стояли.:al:
Дивився я на той сілікон, як на мене його то можна і кипятити і оживити, але це всерівно що 40-річного гнилого москвича відновлювати, щоб він поїхав))) Чи варто, за ту різницю в копійках? :bl:Тим паче шо на носі зима і вода ітак буде холодна))
 
Цитата
А ти сумнівався?
Басюк з Стецюком кого хоч на мікруху підсадять :wink:

Я думаю, що після повернення з Кременчуга віра в мікруху в хлопців трохи похитнулась .

В окунів як і у людей "Великому шматку і рот радіє":fish:.

:az::dk::az:
 
Цитата
Я думаю, що після повернення з Кременчуга віра в мікруху в хлопців трохи похитнулась .

В окунів як і у людей "Великому шматку і рот радіє":fish:.

:az::dk::az:
Да Макс, тут дійсно розпочнеш задумуватись!!! :be::biggrin:
 
Цитата
Я думаю, що після повернення з Кременчуга віра в мікруху в хлопців трохи похитнулась .

В окунів як і у людей "Великому шматку і рот радіє":fish:.

:az::dk::az:

Осінь, хижак тяготіє до швидкого насичення при малих затратах, тому і вибирає "здобич" пожирніше
всьому свій час......
 
Цитата
Осінь, хижак тяготіє до швидкого насичення при малих затратах, тому і вибирає "здобич" пожирніше
всьому свій час......

Треба брати джеркову снасть, "джеркінг" рулить!
 
Розрешите оставить обявление!
Внимание!
Всем владельцам любых внедорожников!Приглашаем поучаствовать в внедорожном движении по поводу Дня Автомобилиста вместе с Хмельницким внедорожным клубом Братья Славяне.
Маршрут:
Около 60-ти км. по просторам Хмельниччины,по лесам,болотам и грязи.Также будет праздничная поляна и шашлыки.Всех заинтересовавшихся обращятся в ЛС.
 
Сьогодні зранку до обіду плавав в Іванківцях,як результат одна щучка.Ще фартануло що білет не брав,таке враження що в будній день там взагалі не обілечують.
 
Цитата
Я думаю, що після повернення з Кременчуга віра в мікруху в хлопців трохи похитнулась .

В окунів як і у людей "Великому шматку і рот радіє":fish:.

:az::dk::az:

Не похитнулась микруха рулить, а найти  окуня с помощью микрухи гораздо проще чем с эхом, даже если он не клюет на децельный размер, он все равно бъет его, и после холостых ударов остается просто поставить жирнее силикончик и понеслась
 
Ось і прийшли вихідні, а ще до цих пір не зміг визначитися де не клює більше - на Збручі щука, чи на Дністрі все інше :)))
 
Теж плануємо в неділю на Збруч їхати. Погода ніби в самий раз, важко повірити що ці вихідні можуть бути не кльовими.
 
А куда именно на Збруч лутше ехать?
 
сегодня ходил по Бугу, в раене Епицентра удар, и щучка повисла на снасти. Я очень удивился так как не росчитовал на хайку)))))но етим все и закончилось, хотя день прошел не зря.
 
Цитата
сегодня ходил по Бугу, в раене Епицентра удар, и щучка повисла на снасти. Я очень удивился так как не росчитовал на хайку)))))но етим все и закончилось, хотя день прошел не зря.

А где фото???
 
к сожалению фото нет, не розжился фотоапаратом еще....
 
щучка небольшая грамм 300
 
Цитата
щучка небольшая грамм 300
В основном там такие и цепляются, наверное на белый силикон...
 
Цитата
А куда именно на Збруч лутше ехать?
Та поки сам не знаю. На річці був всього раз. Якщо на судака то можна в Мартинківці спробувати.
 
Кто был в Чабанах??? Как там.........???
 
Цитата
Кто был в Чабанах??? Как там.........???

Неделю назад были(после обеда).Даже удара не было.Если с утреца ехать,может что и вцепитса:):drill2:
 
Цитата
Неделю назад были(после обеда).Даже удара не было.Если с утреца ехать,может что и вцепитса:):drill2:

может, но знакоміе тоже были и с утра, на троих один удар - отаке)
 
Все! Завтра... сьогодні Збруч чекає нас! Варіантів два: Жабинці, П'ятничани. Але однозначно на водосховища біля ГЕСів. Як кажуть завтра буде видно. Ну НХНЧ нам )))))
 
Сегодня за гречанским железнодорожным мостом ни удара((
 
Цитата
Все! Завтра... сьогодні Збруч чекає нас! Варіантів два: Жабинці, П'ятничани. Але однозначно на водосховища біля ГЕСів. Як кажуть завтра буде видно. Ну НХНЧ нам )))))
Як відрибачили?
Бо в нас жодного удару так і не було (в Кудринцях). Провів всі вихідні по рибалкам і в результаті повний ноль... :ak:
 
Були в Збрижі. В мене 4 ударчика. Одну відпутив, два пустих, а одну счучку на грані фола забрав. У товаришів: 4 недомірка, 1 недомірок + голавль_з_уклею + 3 шикарних кокуня, 1 недомірок.
Більше туди не їдемо! Місцеві жалілися на заїзжих електриків із матюками та красномовними жестами типу "що ми їм зробимо як зловимо". Крім того мало місць для ловлі з берега. Та й на човні з гумаку там стрьомно - купа патиків та гіляк у воді.
Так що "бросаю нафик этот галимый спорт"... :)
Все сильнішим і сильнішим стає бажання встановити Руську рибалку і відкопати старі сейви )))))))

PS: Ще забув сказати якою ціною товаришу дісталися його чотири хайки - МІНУС салмовський Екзекьютор та рапаловський Каунтдаун... Манав я такі рибалки... )))))
 
Цитата
Були в Збрижі. В мене 4 ударчика. Одну відпутив, два пустих, а одну счучку на грані фола забрав. У товаришів: 4 недомірка, 1 недомірок + голавль_з_уклею + 3 шикарних кокуня, 1 недомірок.
Більше туди не їдемо! Місцеві жалілися на заїзжих електриків із матюками та красномовними жестами типу "що ми їм зробимо як зловимо". Крім того мало місць для ловлі з берега. Та й на човні з гумаку там стрьомно - купа патиків та гіляк у воді.
Так що "бросаю нафик этот галимый спорт"... :)
Все сильнішим і сильнішим стає бажання встановити Руську рибалку і відкопати старі сейви )))))))

PS: Ще забув сказати якою ціною товаришу дісталися його чотири хайки - МІНУС салмовський Екзекьютор та рапаловський Каунтдаун... Манав я такі рибалки... )))))

Так .., СПОКОЙСТВІЄ , ГЛАВНОЄ СПОКОЙСТВІЄ !!! Все буде  , все ще буде добре ... Бо рибалка на компі перший крок до анонізму ... ОСТОРОЖНО !!!
 
еще и я подтвержу, щука забила на все!!
5 кокунчиков и шнурочек, весь мой улов за целый день(

фото ниже комментировать не буду, спрашивайте у andre777 , как ему удается в поное безклевье уйти от нуля, наверное это связано с его детством:ap:
 
Цитата
Так .., СПОКОЙСТВІЄ , ГЛАВНОЄ СПОКОЙСТВІЄ !!! Все буде  , все ще буде добре ... Бо рибалка на компі перший крок до анонізму ... ОСТОРОЖНО !!!

Бодя, как-то жестковато ты  про путь к рукоблудию завернул...:ag::bj:

P.S. Пиши без ошибок.:bq:
 
Да уж, бачу безкльов'є продовжується, але не у всіх. А я на ці вихідні в гори подався за піднебесними грибами.
 
Цитата
Бодя, как-то жестковато ты  про путь к рукоблудию завернул...:ag::bj:

P.S. Пиши без ошибок.:bq:

Петрович , та я знаю как это слово пишеться  ... :dt: :bf: То для общего настроения написанного ..:dp::wink:
 
Увага!!! Може ще хто не бачив як команда "Бодрячком" відпочивала минулих вихідних під Кременчугом, то можете глянути на блог Басюка.
 
Був вчора на р.Збруч, щучку на 1кг і судачка 800гр, 2 схода серезних і так пару ударів, мелоч по 250 -400гр відпустив 8 чи 7 штук)))
 
Цитата
как ему удается в поное безклевье уйти от нуля, наверное это связано с его детством
Мастрерство не пропьешь! Я чіки на рибалку не беру:do:
 
Сьогодні трішки порібачив в себе на гідрі...
 
Цитата
Сьогодні трішки порібачив в себе на гідрі...
Нормательно порибачив! Значить піzдаболи ваші арендатори, шось у них шо не вихи так всі курять і внєзапно сахзавод воду качає, і це строго по вихам)))

Андрюха, не вынуждай!
 
[QUOTE=andre777;238944]Нормательно порибачив! Значить піzдаболи ваші арендатори, шось у них шо не вихи так всі курять і внєзапно сахзавод воду качає, і це строго по вихам)))[/QU

Сьогодні погода напевно була суперова, надворі світило сонечко , а вот брати вона почала після 12-ї ..
 
Цитата
Кто был в Чабанах??? Как там.........???

гдето месяцок назад ездил, ловил с 6 до 9 утра потом на работу, взял одну щуку 1,200
 
Цитата
Сьогодні погода напевно була суперова,
неплохо отловился))) так держать!
 
Цитата
Сьогодні трішки порібачив в себе на гідрі...
Профі.
Попав коли вони з підземного озера випливли на сонечку погрітись...
 
Подскажите какие то перчатки для спиннинга, руки мерзнут, может кто пользуется. И желательно где продаються и почем. Заранее спасибо.
 
Я купив на базарі за 5 грн. тонкі в'язані без кінчиків пальців. Є ще такі самі але з накидною варежкою. Звичайно є ще фірмові флісові здається. але мені і за 5 грн. вистачає
 
Тоже сегодня неплохо,а главное бесплатно порыбачил.
4 атаки+2 схода+2 щуки)) и ето с 8:00 до 10:30.Ловить неудобно так как высота водного покрова 5-10 и нужно быстро вести приманку.Напойстой одна щука даже не можна догнать виброхвост.))
И самое главное-клевало токо на один и тот же виброхвост.
 
"Подскажите какие то перчатки для спиннинга, руки мерзнут, может кто пользуется. И желательно где продаються и почем. Заранее спасибо".В мене з Єпіцентра . 18 чи 20 грн. Нижня частина з тонкої і м"якої шкіри верхня - текстиль . Кінчики пальців (на одній) сам пообрізав - супер .
 
Спасибо за советы! Буду знать.
 
Цитата
Тоже сегодня неплохо,а главное бесплатно порыбачил.
4 атаки+2 схода+2 щуки)) и ето с 8:00 до 10:30.Ловить неудобно так как высота водного покрова 5-10 и нужно быстро вести приманку.Напойстой одна щука даже не можна догнать виброхвост.))
И самое главное-клевало токо на один и тот же виброхвост.

А в мене останнім часом бере тільки на Бодідіни shbv_  воблерва, і досить удачно навітть дуже !!!:)))
 
Цитата
Пане рибаки питання не по темі, але ж... де в епіцентрі продають селікон блёсні і т. і тп ., а то я був там хотів купити щось на пробу а знайти незміг , я так розумію епіцентр в хмельницькому один той шо біля п. буга...
там як намене говно одне продається під виглядом снастей! Бьосни стрьомні а за сілікон мовчу...а то все добро є в відділі туризму, на стєкляній вітріні, як заходити від таврії 1й вхід і на ліво,в кутку біля всякої фігні для пікніку схована вітріна з псєвдоснастями
 
Цитата
Подскажите какие то перчатки для спиннинга, руки мерзнут, может кто пользуется. И желательно где продаються и почем. Заранее спасибо.

Видел в ШТОРМЕ неопреновые перчатки.Цена 130 грн.Знаю что очень тёплые и воды не боятся,потому как материал который используется для гидро-костюмов.
 
Цитата
А в мене останнім часом бере тільки на Бодідіни shbv_  воблерва, і досить удачно навітть дуже !!!:)))
Кидав на всьо шо є-від мікроджига до воблера,а клювало тіки на один віброхвіст)
Раніше дуже великою популярністью був у щуки перероблений 7-ми сантиметровий віброхвост із пінопластом в спинці.Плавав як пробка,і грає як без переробки)
 
Цитата
Собачки да класні а вот кабанчик якийсь маленький...

це собачки здорові.:bf:
 
Цитата
"Навозную кучу разрывая петух нашел жемчужное зерно." (с) один відомий басняр
Колись друг викупив там мідну ложку-колибалку, так на неї брало ого-го...

Да иногда ловит то ,что на наш взгляд не может ловить!!
 
Цитата
Видел в ШТОРМЕ неопреновые перчатки.Цена 130 грн.Знаю что очень тёплые и воды не боятся,потому как материал который используется для гидро-костюмов.
Там були ось такого плану перчатки... Ми собі взяли 3 пари, непогані)))
 
Кастян привіт, не очікував тебе тут засікти.
Потрібно буде якось організувати рибалочку
 
Цитата
Там були ось такого плану перчатки... Ми собі взяли 3 пари, непогані)))

Да это они
 
"Навозную кучу разрывая петух нашел жемчужное зерно." (с) один відомий басняр
Колись друг викупив там мідну ложку-колибалку, так на неї брало ого-го...
 
На рахунок шнура - Тюф Лайн !!! Мля Саша -Ст ним ТАКЕ з глибин Дністра достає !!! Не кожний трос витримає ! Я особисто порадив би таке , але то ИМХО . По спінам , які ти вказав (соррі що на ТИ) то моє ІМХО до 10грам ці прути будуть" глухими" , хоча ... тут відговарювати , і розказувати ..., що Крой він і в Африці Крой - не буду - то на любителя .....
 
Цитата
Мой тебе совет зайди к Андрюхе (Сома) он тебе и раскажет и покажет по Фаворитам он спец!!!!

Ага, ще скажи:al: хай Андрюха філіал у Камьянці-Подільському відкриє:bj::bv:
 
Дійсно я з Кам'янця але звернувся саме до земляків, оскільки у нас умови та місця ловлі ті ж самі. По спінам від Фавориту. Тримав в руках Лагуну 2-14 гр. Реально 3-грамовий грузик в ручку аж дзвенить. Вибирав на Дністер собі палку, то ця була в двійці лідерів. Хоча перевагу віддав китайській Сівейді Мікро (чесно, не очікував від китайців такого - страшенно задоволений). А перебрали тоді палок із двадцять в ціновому діапазоні до 600 гр. Лагуна дуже справила враження. А по ідеї Сірокко та Бофу трохи кращої якості. Тест для Збруча я хочу десь у межах від 5 (мін) до 35 (макс) і швидкого майже дубового строю.
По шнурам, знайомі мені радять ПоверПро. Але зараз повно підробок по магазинах. Ще задивлявся на Супер-ПЕ... І розмотку хотілося б 120-150 м.
 
Цитата
Кастян привіт, не очікував тебе тут засікти.
Потрібно буде якось організувати рибалочку

Здоров Руслан, тебе я тоже неочікував  тут побачити!!!:dk:
А я то дивлюсь що мо....да:eek:   якась дуже знаьома:bj:
 
Пане рибаки питання не по темі, але ж... де в епіцентрі продають селікон блёсні і т. і тп ., а то я був там хотів купити щось на пробу а знайти незміг , я так розумію епіцентр в хмельницькому один той шо біля п. буга...
 
Епіцентр один, а нічого не знайшов тому що в неділю там якась перестановка була, можливо цей відділ десь "зашили". Та і так він там не на видному місці був. Я там в тому році брав вертушки під блюфокс, проте на практиці себе поки вони не показали.
 
На тому тижні був двічі на рибалці. Ось такі результати: http://pol-666.rybalka.com/blog/view/5374/       http://pol-666.rybalka.com/blog/view/5388/
 
Цитата
"Навозную кучу разрывая петух нашел жемчужное зерно." (с) один відомий басняр
Нєхіло хтось пітався)) НУ якшо пре з кучі шлака вибирати шось толкове, то велкам туда, я краще куплю толкову блєсну на яку буду ловити, ніж просирати зря час на рибалці  з експерементами над екскрементами=)) Ну якшо вистачає вільного часу то це теж варіант, але у мене 2 виха, з яких в основному тільки на один рибачу!
 
Ну тіпа да... Та й в принципі я теж вважаю що снасті мають бути належної якості. Просто мав на увазі що подивитися там можна. Наприклад якусь кормушку до донки чи груз. Якщо воно там дешевше то чого б і не взяти.
 
Цитата
там як намене говно одне продається під виглядом снастей! Бьосни стрьомні а за сілікон мовчу...а то все добро є в відділі туризму, на стєкляній вітріні, як заходити від таврії 1й вхід і на ліво,в кутку біля всякої фігні для пікніку схована вітріна з псєвдоснастями

Я так поняв це вхід в таврію?????? чи це перший вхід в епіцентр від таврії???
 
Цитата
Я так поняв це вхід в таврію?????? чи це перший вхід в епіцентр від таврії???
Самий перший вхід в епіцентр, зразу за виходом з таврії
 
Цитата
Самий перший вхід в епіцентр, зразу за виходом з таврії

дякую за інфу..
 
Цитата
дякую за інфу..

Але все одно - Андрюха правий сто проц., - копатися в тому гі..ні  нема сенсу ...ИМХО .
 
Ну а ми сьогодні наловили чесно кажучи біля мішка карася  кожен по 400-300 гр..., і як ви думаєте чим ---- Руками в камишах  з дереяної лодки, трохи було холодно , але бутилка "Шабо " і все нормально.....я вдруге вже на такій рибалці але від холоду нас трошки корчило особливо руки......
 
Ого! А з якої це радості він там засів?
 
Ото вже вас маньячило!.. Я б краще просто нагольгався шабо, а в воду б не поліз ні за які коврижки ))))
 
Цитата
Ого! А з якої це радості він там засів?

Ставочок в одному селі приспустили , там людей море , ну і ми туда рванули , бачив як мужик руками достав карпа на 3 кг..., короче кажучи це був дикий неорендований став , зараз його беруть в оренду там прорили дамбу а воду спускають ну і розрішили вилов риби , так як вони хочуть його почистити і запустити зарибок... два дні тому витягнули карпа 24кг... я конечно не бачив але , щуку я бачив на свої очі там 15 кг ... риба повзає по дну стоїть в камишах та в ямах... барахкається в болоті.. а новому орендатору местні люди дали дозвіл на таких умовах що вони самі виловлять рибу ....
 
Карась хороший, в самый раз!
 
Цитата
Ставочок в одному селі приспустили , там людей море , ну і ми туда рванули , бачив як мужик руками достав карпа на 3 кг..., короче кажучи це був дикий неорендований став , зараз його беруть в оренду там прорили дамбу а воду спускають ну і розрішили вилов риби , так як вони хочуть його почистити і запустити зарибок... два дні тому витягнули карпа 24кг... я конечно не бачив але , щуку я бачив на свої очі там 15 кг ... риба повзає по дну стоїть в камишах та в ямах... барахкається в болоті.. а новому орендатору местні люди дали дозвіл на таких умовах що вони самі виловлять рибу ....
Сумна історія. Хоча з іншої сторони радує що бувають (чи були, як в даному випадку) безхозні ставки з рибою.
 
Цитата
а новому орендатору местні люди дали дозвіл на таких умовах що вони самі виловлять рибу
А завтра аренда по калхознікам з ружья буде паліть за то шо на став полізуть рибу ловити...ну а шо їм, натовчуть сьодні риби той тішаться, а завтра шо завтра буде вони і не думають
 
це ж скильки можна було б там чудових рибалок провести, тягаючи на поплавчанку таких карасиків.......
та й коропці, я так поняв, гарні були, а тепер п.......Ц!!! буде ще один ставок с толстолобами (нах.. нікому не нужними)
люди живуть одним днем:an:
 
Цитата
Ну а ми сьогодні наловили чесно кажучи біля мішка карася  кожен по 400-300 гр..., і як ви думаєте чим ---- Руками в камишах  з дереяної лодки, трохи було холодно , але бутилка "Шабо " і все нормально.....я вдруге вже на такій рибалці але від холоду нас трошки корчило особливо руки......
А интерес какой? Что-бы больше рыб выловить. Не понимаю такой забавы.
 
Цитата
А интерес какой? Что-бы больше рыб выловить. Не понимаю такой забавы.

Полностью поддерживаю, по-моему для такой рыбалки есть на рынке цена установлена аж в 6 грн за кило, и лови сколько хочешь (или на сколько поклевок денег хватит). Да, и вообще я наблюдаю, что народ здесь и спортивным ловом далеко не всегда в рамки вылова влазит и по количеству и по качеству улова. Но это тоже от жадности, ИМХО.
ПС. Оправданий в ответ не надо, и так все всем ясно...
 
Цитата
А интерес какой?
Нахапати більше чим ті шо рядом))
 
Цитата
Ставочок в одному селі приспустили , там людей море , ну і ми туда рванули , бачив як мужик руками достав карпа на 3 кг..., короче кажучи це був дикий неорендований став , зараз його беруть в оренду там прорили дамбу а воду спускають ну і розрішили вилов риби , так як вони хочуть його почистити і запустити зарибок... два дні тому витягнули карпа 24кг... я конечно не бачив але , щуку я бачив на свої очі там 15 кг ... риба повзає по дну стоїть в камишах та в ямах... барахкається в болоті.. а новому орендатору местні люди дали дозвіл на таких умовах що вони самі виловлять рибу ....

Не Грузевица случайно?
 
Цитата
Полностью поддерживаю, по-моему для такой рыбалки есть на рынке цена установлена аж в 6 грн за кило, и лови сколько хочешь (или на сколько поклевок денег хватит). Да, и вообще я наблюдаю, что народ здесь и спортивным ловом далеко не всегда в рамки вылова влазит и по количеству и по качеству улова. Но это тоже от жадности, ИМХО.
ПС. Оправданий в ответ не надо, и так все всем ясно...

Ну може в тебе і інтерес палкою махати , ну так махай наздоровя  , повір мені я теж це вмію і нехіло є для цього все, а в мене зима попереду , я рибку на зиму солю квашу , і т. і тп.а вам як хочеться , я впевнений що кожен хто пише цю белеберду незможе зараз наприклад вийти і зловити її руками......Всім Удачі ....
 
Цитата
Ставочок в одному селі приспустили , там людей море , ну і ми туда рванули , бачив як мужик руками достав карпа на 3 кг..., короче кажучи це був дикий неорендований став , зараз його беруть в оренду там прорили дамбу а воду спускають ну і розрішили вилов риби , так як вони хочуть його почистити і запустити зарибок... два дні тому витягнули карпа 24кг... я конечно не бачив але , щуку я бачив на свої очі там 15 кг ... риба повзає по дну стоїть в камишах та в ямах... барахкається в болоті.. а новому орендатору местні люди дали дозвіл на таких умовах що вони самі виловлять рибу ....

Vovka а скільки той ставок не спускався? Площа ставка велика велика? Я був свідком як в одному селі теж спустили ставок який не спускався понад 20 років. Там найбільша щука була 9кг., правда ставок десь 8га. не більше та не глибокий.
 
Цитата
Ну може в тебе і інтерес палкою махати , ну так махай наздоровя  , повір мені я теж це вмію і нехіло є для цього все, а в мене зима попереду , я рибку на зиму солю квашу , і т. і тп.а вам як хочеться , я впевнений що кожен хто пише цю белеберду незможе зараз наприклад вийти і зловити її руками......Всім Удачі ....

Вовка не ведись ! Тут просто всі "СПАРТСМЄНИ" , коли за клавою сидять !!! А так то ..... P.S. Не розумію чого напали на чоловіка , сказано ставок спустили щоб народ забрав (виловив) рибу !!! Які проблеми ???? Чи треба було ту рибу майбутьньому арендатору лишити , щоб в нього на базарі потім купити !!! P.P.S  По моєму з попередніх (Вовкиних) постів видно що рибак він правильний , як і всі ми .....
 
Цитата
Ставочок в одному селі приспустили , там людей море , ну і ми туда рванули , бачив як мужик руками достав карпа на 3 кг..., короче кажучи це був дикий неорендований став , зараз його беруть в оренду там прорили дамбу а воду спускають ну і розрішили вилов риби , так як вони хочуть його почистити і запустити зарибок... два дні тому витягнули карпа 24кг... я конечно не бачив але , щуку я бачив на свої очі там 15 кг ... риба повзає по дну стоїть в камишах та в ямах... барахкається в болоті.. а новому орендатору местні люди дали дозвіл на таких умовах що вони самі виловлять рибу ....

Были мы сегодня на соседнем водоёме ловили щуку. Так народ ещё возит рыбу мешками.Карася валом и говорили что карпик есть!!
 
Цитата
Вовка не ведись ! Тут просто всі "СПАРТСМЄНИ" , коли за клавою сидять !!! А так то ..... P.S. Не розумію чого напали на чоловіка , сказано ставок спустили щоб народ забрав (виловив) рибу !!! Які проблеми ???? Чи треба було ту рибу майбутьньому арендатору лишити , щоб в нього на базарі потім купити !!! P.P.S  По моєму з попередніх (Вовкиних) постів видно що рибак він правильний , як і всі ми .....

соглашусь почти со всем, кроме последнего абзаца...
грешит товарищ уловами "не зачётных" экземпляров щуки в частности...
з.ы. пробуй солить грибочки, там "лимита" нет :ap:
 
Я був на тому ставку тиждень назад, тоді там ще ловили сітками (думав половити з лодки, але навіть не виходив на воду бо там вже не було де кинути). Хочуть розчистити очерет. Мулу в очереті по коліно (а то й більше), бачив як "рибаки" там вже тоді шуруділи. Якщо води не буде і він зариється в мул а потім його вириють на беріг кому від цього буде спокійніше.... Інше питання що раніше це був дійсно "ніічийний "дикий"" став де в основному ловили місцеві, а тепер вони там будуть обмежені в ловлі стопудово....
 
Всё идёт к тому, что все более-менее пригодные для рыбалки водоёмы (естественные и искусственные) окажутся в конце концов в аренде. От ставочков до водохранилищ. Зыск от этого получат только вороватые головы сельрад и чиновники, по дешёвке сдающие народное достояние и забившие на законы и кодексы, никем не исполняемые... Мешки с рыбой быстро закончатся, а охрана позже быстро поставит аборигенов на место. Для рыбалки же останутся лишь "платники" с регулярно меняющимся уровнем воды, чтобы лохи с удками ущерба рыбьему поголовью не нанесли (и кошельку так называемых арендаторов). Грустно всё это...
 
Цитата
Я був на тому ставку тиждень назад, тоді там ще ловили сітками (думав половити з лодки, але навіть не виходив на воду бо там вже не було де кинути). Хочуть розчистити очерет. Мулу в очереті по коліно (а то й більше), бачив як "рибаки" там вже тоді шуруділи. Якщо води не буде і він зариється в мул а потім його вириють на беріг кому від цього буде спокійніше.... Інше питання що раніше це був дійсно "ніічийний "дикий"" став де в основному ловили місцеві, а тепер вони там будуть обмежені в ловлі стопудово....

Я так поняв судячи з ваших всіх вище сказаних слів , нехай став краще спустять  невиловлюючи риби, риба там нехай вся передохне, бо води ж небуде , от від цього так точно нікому користі ніякої небуде... називається сам негам і комусь недам...  неграмотно ви всі мислите ... але ви всі ж спортсмени ....
 
Цитата
Я так поняв судячи з ваших всіх вище сказаних слів , нехай став краще спустять  невиловлюючи риби, риба там нехай вся передохне, бо води ж небуде , от від цього так точно нікому користі ніякої небуде... називається сам негам і комусь недам...  неграмотно ви всі мислите ... але ви всі ж спортсмени ....

По большому счёту нет ничего плохого в том, что рыбу жители местные и не очень выберут всеми доступными способами. Погано то, что это стало условием дальнейшей аренды. Теперь руки у арендатора развязаны (требование аборигенов он выполнил). Как будет поставлено дело далее на этом конкретном ставке остаётся только догадываться, но сценарий сего действа один и тот же практически во всех городах и весях. Зарыбление, охрана и запрет появляться на берегу. В инете полно таких историй...
 
Цитата
По большому счёту нет ничего плохого в том, что рыбу жители местные и не очень выберут всеми доступными способами. Погано то, что это стало условием дальнейшей аренды. Теперь руки у арендатора развязаны (требование аборигенов он выполнил). Как будет поставлено дело далее на этом конкретном ставке остаётся только догадываться, но сценарий сего действа один и тот же практически во всех городах и весях. Зарыбление, охрана и запрет появляться на берегу. В инете полно таких историй...

Я думаю кожен з нас в душі хотів би мати свій невеличкий ставочок , на який можна в любий момент прийти і знаючи яка там є рибка , закинути спінінга або вудку і посидіти на березі віддихнути , я наприклад в усьому цьому бардаку виню тільки теперішню владу яка роздає за шалені взятки ставки на ліво на право а налюдей які люблять порибалити їм насрати... А згадайте часи коли небуло жодного орендованого става , коли наприклад я ще малий з батьком міг прийти на любий став і порибалити від душі , в нас наприклад в красилові на млинах ще років 15 назад я ловив судака на 2 кг і більше спіном , а зараз там нема його ніодного , роздали все в оренду , а орендатори самі ж фігарять током , про сітку мовчу, то шо ж вже казазати ,------РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ , тобто починаючи з нашої влади і все ....
 
Був сьогодні на гідрі https://www.rybalka.com/userfiles/images/14873/1288539037_t.jpg
 
Цитата
Я думаю кожен з нас в душі хотів би мати свій невеличкий ставочок , на який можна в любий момент прийти і знаючи яка там є рибка , закинути спінінга або вудку і посидіти на березі віддихнути , я наприклад в усьому цьому бардаку виню тільки теперішню владу яка роздає за шалені взятки ставки на ліво на право а налюдей які люблять порибалити їм насрати... А згадайте часи коли небуло жодного орендованого става , коли наприклад я ще малий з батьком міг прийти на любий став і порибалити від душі , в нас наприклад в красилові на млинах ще років 15 назад я ловив судака на 2 кг і більше спіном , а зараз там нема його ніодного , роздали все в оренду , а орендатори самі ж фігарять током , про сітку мовчу, то шо ж вже казазати ,------РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ , тобто починаючи з нашої влади і все ....

Правду Vovka ти кажеш, я з тобою згідний, дійсно всі ті хто багато говорить про перелов, коли рибак зловив штук 5-7 щук насправді просто невміють ловити, щоб дійти до стількох хвостів, це просто моя особиста думка, не кожну риболовлю получається виловити більше троьх хижаків, це в мене особисто, про перелов на мою думку говорять тільки ті що заздрять, або ловлять рибу тільки за ПК.
Хоча брати більше ніж можеш зїсти це я рахую взагалі ГРІХ,  але Vovka не в образу сказано ти дійсно береш деколи дуже мілких карандашів, це судячи з твоїх фото, а так я рахую ти правий на 100 %, шо ти виловив карася, а шо він подох зимою, я рахую краще перше.НХНЧ
 
Вчера ездил на Бужок и в Зарудя.Даже удара  не видел.И вообще в последнее время щука молчит.
 
Як то кажуть "чув дзвін - та не знаю де він". Чув "одним вухом", що в недалекому майбутньому наша вельмишановна влада збирається підняти ціну $ на оренду озер. Тільки від цього на мою думку стане не легше так як витовчуть всю рибу током чи сетями і відкажуться від водойми або ціни на квиток піднімуться.
 
Цитата
Правду Vovka ти кажеш, я з тобою згідний, дійсно всі ті хто багато говорить про перелов, коли рибак зловив штук 5-7 щук насправді просто невміють ловити, щоб дійти до стількох хвостів, це просто моя особиста думка, не кожну риболовлю получається виловити більше троьх хижаків, це в мене особисто, про перелов на мою думку говорять тільки ті що заздрять, або ловлять рибу тільки за ПК.
Хоча брати більше ніж можеш зїсти це я рахую взагалі ГРІХ,  але Vovka не в образу сказано ти дійсно береш деколи дуже мілких карандашів, це судячи з твоїх фото, а так я рахую ти правий на 100 %, шо ти виловив карася, а шо він подох зимою, я рахую краще перше.НХНЧ

Не проблема відпустити пару тройку какандашів, а чи відпустить хтось скажим щупака на 5 кг. і більше.
 
Цитата
Не проблема відпустити пару тройку какандашів, а чи відпустить хтось скажим щупака на 5 кг. і більше.
не щупак но все таки http://g-s-m.rybalka.com/photo/view/6382/
 
[QUOTE=sibarit;240201]Всё идёт к тому, что все более-менее пригодные для рыбалки водоёмы (естественные и искусственные) окажутся в конце концов в аренде. От ставочков до водохранилищ.

Тут сказано прямо в точку! Сьогодні приїхав з Бакоти, так при вїзді зверху вкопали і зацементували залізний шлагбаун і закрили на колодку!!! Ми підібрали ключ і проїхали.  До нас приходили сторожа коли ми були вже біля води і снасті розложені, сказали що тепер заїзд у зону заповідника на період весна, осінь, зима буде закрита!!!:dm:
Вод така вод херня.
Як казав наш Презедент "все для народу"!!! Але хто той народ?:bc:
 
Цитата
Не проблема відпустити пару тройку какандашів, а чи відпустить хтось скажим щупака на 5 кг. і більше.

В мене така логіка,якщо я відпущу карандаша,то все одно його вибьють,скалічять струмом,виловлять сітями.Особливо після того як на одне плесо ми з пацанами перенесли зловлених на мікро-джиг 11 карандашів,а через пару днів своїми очима бачим як в тому плесі лупили током,або в інший раз буквально 6-7 см щупачків забирали котам....
 
Цитата
[QUOTE=sibarit;240201]Всё идёт к тому, что все более-менее пригодные для рыбалки водоёмы (естественные и искусственные) окажутся в конце концов в аренде. От ставочков до водохранилищ.

Тут сказано прямо в точку! Сьогодні приїхав з Бакоти, так при вїзді зверху вкопали і зацементували залізний шлагбаун і закрили на колодку!!! Ми підібрали ключ і проїхали.  До нас приходили сторожа коли ми були вже біля води і снасті розложені, сказали що тепер заїзд у зону заповідника на період весна, осінь, зима буде закрита!!!:dm:
Вод така вод херня.
Як казав наш Презедент "все для народу"!!! Але хто той народ?:bc:

И что Костя??,как успехи?,надеюсь к воде добрались?
 
Цитата
Був сьогодні на гідрі https://www.rybalka.com/userfiles/images/14873/1288539037_t.jpg

А де звіт - де, що ,на що,скільки?
 
Цитата
Не проблема відпустити пару тройку какандашів, а чи відпустить хтось скажим щупака на 5 кг. і більше.

Вадім слідуючу риболовлю їдемо разом і я тобі покажу як випускаються пяти кілограмові щуки!
 
Цитата
Вадім слідуючу риболовлю їдемо разом і я тобі покажу як випускаються пяти кілограмові щуки!

То мене ще візьміть, я буду на відео знімати як у Вас будуть руки труситись:dk::cz:
 
[QUOTE=shevchuki;

И что Костя??,как успехи?,надеюсь к воде добрались?[/QUOTE]

Вечьором постараюсь виложити блог про наші пригоди:bf:
 
Цитата
Вадім слідуючу риболовлю їдемо разом і я тобі покажу як випускаються пяти кілограмові щуки!
Я б теж непроти на це подивитись))))
 
Цитата
В мене така логіка,якщо я відпущу карандаша,то все одно його вибьють,скалічять струмом,виловлять сітями.Особливо після того як на одне плесо ми з пацанами перенесли зловлених на мікро-джиг 11 карандашів,а через пару днів своїми очима бачим як в тому плесі лупили током,або в інший раз буквально 6-7 см щупачків забирали котам....
Погана в тебе логіка, - "краще самому знищити, щоб бракам не дісталось". Навіщо кудись нести, випусти там де зловив. Через рік більшу зловиш. А тих що током бьють... Я їх взагалі ненавиджу. Може якийсь гарячий телефон є в рибінспекції чи що. Або з  рогатки по них з кущів.
 
А мого знайомого якось дідок обматюкав і ледь не полупцював вудкою коли той випустив щойно зловленого карандаша. І знаєте як він йому це мотивував? Воно ото виросте і потім мого карася і коропа буде жерти!!! Отакої... А ви кажете.
 
Цитата
Вадім слідуючу риболовлю їдемо разом і я тобі покажу як випускаються пяти кілограмові щуки!

Ну старий тебе за язик ніхто не тягнув, якщо збрехав вся громада буде знати, що відмовився зробити шляхетну справу. Хоча її ( 5 кілограмову) треба ще впіймати)))))))))))))))
 
Цитата
То мене ще візьміть, я буду на відео знімати як у Вас будуть руки труситись:dk::cz:

Добре Санек, я взагалі за те щом з нами вся команда "Бодрячком" поїхала, я покажу як пяти кілограмових  випускати, а ви мене на мікруху бомбити навчете!)))))
 
Цитата
Ну старий тебе за язик ніхто не тягнув, якщо збрехав вся громада буде знати, що відмовився зробити шляхетну справу. Хоча її ( 5 кілограмову) треба ще впіймати)))))))))))))))

Впіймаєм обовязково, я вце вірю!
 
Цитата
Впіймаєм обовязково, я вце вірю!

А куда їдемо? Там де ти був?
 
Цитата
...я покажу як пяти кілограмових  випускати...
:bj:
Ігорёк, тобі часом це все не наснилось? Може ти ще зараз спиш:bk:, ущіпни себе:bq:
 
Цитата
Вадім слідуючу риболовлю їдемо разом і я тобі покажу як випускаються пяти кілограмові щуки!

Цитата
Ну старий тебе за язик ніхто не тягнув, якщо збрехав вся громада буде знати, що відмовився зробити шляхетну справу. Хоча її ( 5 кілограмову) треба ще впіймати)))))))))))))))

Цитата
Добре Санек, я взагалі за те щом з нами вся команда "Бодрячком" поїхала, я покажу як пяти кілограмових  випускати, а ви мене на мікруху бомбити навчете!)))))

Цитата
Впіймаєм обовязково, я вце вірю!

Так ви собі як хочете але я теж ТАКОГО ПРОПУСТИТИ НЕ МОЖУ !!! :mnogo_lodka:
 
Цитата
Погана в тебе логіка, - "краще самому знищити, щоб бракам не дісталось". Навіщо кудись нести, випусти там де зловив. Через рік більшу зловиш. А тих що током бьють... Я їх взагалі ненавиджу. Може якийсь гарячий телефон є в рибінспекції чи що. Або з  рогатки по них з кущів.
Не з рогатки, а в Коляна "acelot" є з чого стріляти по браках, сам бачив.
 
Цитата
Так ви собі як хочете але я теж ТАКОГО ПРОПУСТИТИ НЕ МОЖУ !!! :mnogo_lodka:
Аналогічно.
 
Цитата
Не з рогатки, а в Коляна "acelot" є з чого стріляти по браках, сам бачив.

Тссссссссссссс:al:
Не палі кантору :ohota:
 
Цитата
Добре Санек, я взагалі за те щом з нами вся команда "Бодрячком" поїхала, я покажу як пяти кілограмових  випускати, а ви мене на мікруху бомбити навчете!)))))
Мужики, а нашо ж кудась їхати шоб подивитись??? Ми вам покажемо як на мікруху ловити тут, а тепер ви здавайте місце, де ловляться 5-кілограмові щуки)))):bm:
 
А в мене  засада, Дністровські фото з телефона нехтят грузитись на комп :eek:
 
Цитата
Мужики, а нашо ж кудась їхати шоб подивитись??? Ми вам покажемо як на мікруху ловити тут, а тепер ви здавайте місце, де ловляться 5-кілограмові щуки)))):bm:

Обовязково здам Санек, якшо взнаю де!
 
На днях помікрушив... у себе в акваріумі і зловив рибку :bj:(на першому фото).
Сьогодні з Басом:dk: вирішили в околицях міста для котика намікрушити пару окунців. Таки намікрушили, та й узяли шнурочка :dm:(друге фото) там, де думали, що щука не водиться. Тепер в записничку ще один запис місця з щукою.:ar:
 
Цитата
На днях помікрушив... у себе в акваріумі
Браво Саньок!!! Так тримати, щоб рука незабувала!!!:bj:
 
Вибачте, але забув додати фото того котика, котрий полюбляє рибку. При таких його розмірах - страшно зайти додому без улову:bk::ap:

Цитата
Браво Саньок!!! Так тримати, щоб рука незабувала!!!

А що поробиш, коли немає часу на риболовлю їхати...:bk:
 
Цитата
На днях помікрушив... у себе в акваріумі і зловив рибку :bj:(на першому фото).
Сьогодні з Басом:dk: вирішили в околицях міста для котика намікрушити пару окунців. Таки намікрушили, та й узяли шнурочка :dm:(друге фото) там, де думали, що щука не водиться. Тепер в записничку ще один запис місця з щукою.:ar:
Так ты Саня тоже аквариумист.Что же ты молчал.Я могу поделиться растениями если надо,креветками.:ap:
 
Цитата
Так ты Саня тоже аквариумист.Что же ты молчал.Я могу поделиться растениями если надо,креветками.:ap:

Дякую, але в мене рослини не виживають... В мене в акваріумі тільки дві рибки, одна - та що на фото (назви не знаю), а інша - астронотус (непристойних розмірів :fish:) вона то всю живність і поїла:dc:

PS. Якби кіт упав в акваріум, то я навідь не знаю хто і кого би з'їв :)))))))
 
Цитата
Вибачте, але забув додати фото того котика, котрий полюбляє рибку. При таких його розмірах - страшно зайти додому без улову:bk::ap:



А що поробиш, коли немає часу на риболовлю їхати...:bk:
Та йоп..ть:eek::eek::eek: я чув шо він в тебе монстр, але не думав шо МУТАНТ!!! Канешно йому тих пару кокунів на один зуб ти приніс, прийдеться наверно пів шнурка йому вділити.... скільки кстаті заважив?
Пи.си. в ситуації з котом в акваріумі, я всерівно ставлю на астронотуса (бачив його в ділі).... :)
 
Цитата
В мене в акваріумі тільки дві рибки, одна - та що на фото (назви не знаю)
Анциструс. http://ru.wikipedia.org/wiki/Анциструс_обыкновенный

P. S.
Колись сам займався акваріумістикою (фанатів від лабірінтових і попугайчиків), от все думаю може відродити домашнє болотце...
 
Рибалка на вихідних :) http://viytok.rybalka.com/photo/view/8076/
 
Цитата
Рибалка на вихідних :) http://viytok.rybalka.com/photo/view/8076/

Не машина а "косміч":)
 
Цитата
Та йоп..ть:eek::eek::eek: я чув шо він в тебе монстр, але не думав шо МУТАНТ!!! Канешно йому тих пару кокунів на один зуб ти приніс, прийдеться наверно пів шнурка йому вділити.... скільки кстаті заважив?
Пи.си. в ситуації з котом в акваріумі, я всерівно ставлю на астронотуса (бачив його в ділі).... :)

Нє ти не прав, кіт кручє, він задєлає астронотуса і того неізвєсного. То він тільки на вид спокойний, а в ділі явно  крутий. (В мене просто є кіт чорний, сьогодні викину фото)
 
Цитата
Рибалка на вихідних :) http://viytok.rybalka.com/photo/view/8076/

Красавцы!!!! То что москвич машина зверь я знал!!! Но гусь меня убил!!!:bj::bj::bj:
 
Цитата
На днях помікрушив... у себе в акваріумі і зловив рибку :bj:(на першому фото).
Сьогодні з Басом:dk: вирішили в околицях міста для котика намікрушити пару окунців. Таки намікрушили, та й узяли шнурочка :dm:(друге фото) там, де думали, що щука не водиться. Тепер в записничку ще один запис місця з щукою.:ar:

Тёзки вы как всегда отличились!!!  5+++ А что за рыба на первом фото?????
 
Цитата
Тёзки вы как всегда отличились!!!  5+++ А что за рыба на первом фото?????
https://www.rybalka.com/forum/showpost.php?p=240834&postcount=4346 ;)
 
От так вот порибачив я на вихідних
 
Цитата
От так вот порибачив я на вихідних

Маладца! Зачотний судак!
 
Ага, мені тоже нравиться))) Тільки от больно уж тяжко його з корчів виманити!!
 
http://prikol.bigmir.net/view/169164/
вот это рыбак))))
 
Мужики, хочу на выходные смотаться в Рудню, подскажите куда и как лучше проехать, по чем билет, и вообще стоит ли туда ехать. Буду очень благодарен за инфу.
 
Цитата
Мужики, хочу на выходные смотаться в Рудню, подскажите куда и как лучше проехать, по чем билет, и вообще стоит ли туда ехать. Буду очень благодарен за инфу.
Можу тілки про під"їзд сказати.
Їдеш на Летичів, і вже в самому Летичеві перед мостом (що перед вокзалом) буде поворот на право "Рудня 3". Там повертаєш і весь час прямо по головній. Дорога нормальна.
 
Мені про Рудню останній прикол розповіли. Щука там зараз бере лише тоді коли нема сонця (пасмурно) або в сутінках. Тому рибалок там повно але всі вони стоять із піднятими спінами як солдати на пляцу чекаючи на захід сонця. Ну це звичайно скоріше байка. А білети ніби 30 грн. з берега і 50 грн. з лодки. Стверджувати не беруся, сам там вже не був два роки, але маю знайомих з Рудні. Можна їхати. Принаймні якщо не буде кльову на "оренді" можна буде в сад переміститися на маленькому ставочку карасика потягати. Там є також невеликий окунець але не раджу кидати спінінгом. Там купа гіляк і залізяччя від сіток по всьому ставкові розкидано.
 
Цитата
http://prikol.bigmir.net/view/169164/
вот это рыбак))))
Сань, так це ж подводнік скоріше =)
 
Цитата
Мужики, хочу на выходные смотаться в Рудню, подскажите куда и как лучше проехать, по чем билет, и вообще стоит ли туда ехать. Буду очень благодарен за инфу.

Знайомий їздив недільку назад, на спінінг ловилося погано. але мужики ловили на кружки, то брала добре. Навіть обмовився, що по пів мішка взяли. Так, що щука там є, вертушки бери і вперед))))))))))) НХНЧ.
 
"Карась" теперь совсем не тот карась, который был раньше.
Пошла голимая подделка, хотя на этикетке написано всё как и раньше.
Форма тела изменилась, по спинке тоньше стал и в теле выше. профиль хвостовой части тоже шире стал. Хотя по цвету попадает почти в один.
Карась больше на густёрку стал похож.
Не надо быть большим умником, чтобы понять что форма вобла это почти самое главное. Так зачем менять геометрию популярнейшего в Украине воблера???
Вывод один - погнали подделку, может на Малой Арнауиской лепят. ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ!!!
Эта подделка не ловит. Недавно говорил с рыбаком - фанат "карася".
Так он меня в этом просвятил. Он ловит на "карася" очень часто и везде и очень хорошо, и определил подделку на рыбалке - тупо не ловит. Вернул в зад(в смысле в магазин).
Главная отличительная особенность оригинального "карася" - лопаточка имеет ложкообразный изгиб и овальную форму, а у подделки лопатка плоская, по форме почти ровная.
Обозначение плавучести у "оригинала"- две или одна буквы на брюшке, а у подделки по краю лопатки.
Надпись "JAXON" у "оригинала" написана "барильефом" внутри ложечки-лопатки, а У подделки написана "зеркальным барильефом" с обратной стороны лопатки(как у "сальмо").

На фирменную буквочку "О" в виде 4-х волн, а у подделки вместо буквы "О" шесть точек неправильной формы!
Удачи в покупках, Ловитесь только на "оригинал".
Де ещё одно отличие - подделка гремит шариками. А настоящий "карась" молча ловит!
 
https://www.rybalka.com/office/files/8088/
 
Цитата
https://www.rybalka.com/office/files/8088/
Ничаво нЭт.....
 
Цитата
Ничаво нЭт.....
http://pol-666.rybalka.com/album/8088/
 
Цитата
"Карась" теперь совсем не тот карась, который был раньше.
Пошла голимая подделка, хотя на этикетке написано всё как и раньше.
Форма тела изменилась, по спинке тоньше стал и в теле выше. профиль хвостовой части тоже шире стал. Хотя по цвету попадает почти в один.
Карась больше на густёрку стал похож.
Не надо быть большим умником, чтобы понять что форма вобла это почти самое главное. Так зачем менять геометрию популярнейшего в Украине воблера???
Вывод один - погнали подделку, может на Малой Арнауиской лепят. ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ!!!
Эта подделка не ловит. Недавно говорил с рыбаком - фанат "карася".
Так он меня в этом просвятил. Он ловит на "карася" очень часто и везде и очень хорошо, и определил подделку на рыбалке - тупо не ловит. Вернул в зад(в смысле в магазин).
Главная отличительная особенность оригинального "карася" - лопаточка имеет ложкообразный изгиб и овальную форму, а у подделки лопатка плоская, по форме почти ровная.
Обозначение плавучести у "оригинала"- две или одна буквы на брюшке, а у подделки по краю лопатки.
Надпись "JAXON" у "оригинала" написана "барильефом" внутри ложечки-лопатки, а У подделки написана "зеркальным барильефом" с обратной стороны лопатки(как у "сальмо").

На фирменную буквочку "О" в виде 4-х волн, а у подделки вместо буквы "О" шесть точек неправильной формы!
Удачи в покупках, Ловитесь только на "оригинал".
Де ещё одно отличие - подделка гремит шариками. А настоящий "карась" молча ловит!

Поїду до Львова може там найду орігінал, привезу пару-тройку. До Польші ближче. Це bassspro розкрутив цей фабульний бренд)))))))))
 
Шановні рибалки!Хто знає,чи продають вже в Хмельницькому мотиль?
 
Цитата
Шановні рибалки!Хто знає,чи продають вже в Хмельницькому мотиль?

Да сегодня брал!!! 10 гр. порция. На овощном рынке в павильёне. Также есть в магазине в том же павильёне.
 
http://pol-666.rybalka.com/album/8088/
 
Дякую що поправив ссилку на фото.
 
Цитата
Шановні рибалки!Хто знає,чи продають вже в Хмельницькому мотиль?

ВАЛОМ!!:bf:
 
Цитата
Да сегодня брал!!! 10 гр. порция. На овощном рынке в павильёне. Также есть в магазине в том же павильёне.
Друг брав по 8 на Ж/Д вокзалі :al:
 
Где то читал что как-то можно заставить щуку зделать свечку.Ну,для кадра или так просто.Кто то такое слышал?
 
Цитата
Где то читал что как-то можно заставить щуку зделать свечку.Ну,для кадра или так просто.Кто то такое слышал?
Це дуже просто зробити, коли підводиш щуку до лодки просто підніми спінінг вверх, так щоб голова щуки опинилась над водою теж по напряму догори - якщо все правильно зробиш 95 відсотків, що отримаєш красочну свічку від тьоті хаї.. Але не раджу того робити - найбільше сходів під час свічки, коли счука :ca:трясе головою... Отакэ....
 
Нє,чувак мутив іменно з берега.Майже всі робили свічку.Дивився навіть по "Охота і рибалка"
 
Цитата
Нє,чувак мутив іменно з берега.
Проведи маніпуляцію що описав Bass хоч з берега, хоч з лодки, а результат буде той самий - свічка (провірено :bf:)
PS. Хто хоче витягти щуку на берег (чи в лодку), то такі маніпуляції не проводить, так як вони часто приводять до втрати трофею. За-то красІво :ap::ar:
 
к словам BASSa можно добавить ещё один вариант, просто медленнее начни крутить кутушку, тут тебе и выходы и свечки и фрикцион - короче, весь набор ощущений... заодно проверишь на скалько крепкая твоя снасть на "разрыв" (хотя есть вариант "выпадания" приманки из пасти, но тут уж "ШО ХТІЛИ, ТО МАЄТЕ")
 
Цитата
Поїду до Львова може там найду орігінал, привезу пару-тройку. До Польші ближче. Це bassspro розкрутив цей фабульний бренд)))))))))

Вадік ну шо ти таке кажеж, чому це я розкрутив, в мене навіть "карася" ніколи небуло!
 
Всем спасибо за ответы))
Вот такая рыбалка получилась вчера
 
Вчора на Гідро нітичка, курили і остальних 2 лодки на все плесо! Як всегда води на 10 см менше ніж попереднього дня і арендатори кажуть сахзавод на повну робить, наверно до льодоставу буде таке:am:За то підібрав по дорозі пасажира який маслав зігзагами по плесу, не знаю куда він зібрався но вид у нього був жалкий
 
Цитата
Вчора на Гідро нітичка, курили і остальних 2 лодки на все плесо! Як всегда води на 10 см менше ніж попереднього дня і арендатори кажуть сахзавод на повну робить, наверно до льодоставу буде таке:am:За то підібрав по дорозі пасажира який маслав зігзагами по плесу, не знаю куда він зібрався но вид у нього був жалкий

Слухай ти, Дідусь Мазай, а зайці там не сйо......ались!!!!????:dn: Ато охота на пушного відкрилась!!! Може комусь зайчиків не хватило і перейшли на пухнастих але меньших:bj:
 
Цитата
Вчора на Гідро нітичка, курили і остальних 2 лодки на все плесо! Як всегда води на 10 см менше ніж попереднього дня і арендатори кажуть сахзавод на повну робить, наверно до льодоставу буде таке:am:За то підібрав по дорозі пасажира який маслав зігзагами по плесу, не знаю куда він зібрався но вид у нього був жалкий
Да Андрюха пасажир в тебе то-що треба. Фото 5+.
 
на выходных спин отложил на время в сторону, подробности здеся https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=242271#post242271
 
Цитата
Вадік ну шо ти таке кажеж, чому це я розкрутив, в мене навіть "карася" ніколи небуло!

В тебе може і не було, а з твого легкого слівця ми всі придбали! "Пацани карась бомба, продвинуті рибацюги тільки на нього і бомблять.........і т.д. цілодобово."  ))))))))))) Та Бог з ним з тим карасьом Ігорьок, який ти казав YO-ZURI робочий.
 
Тільки що передивився супер відео, раджу і Вам подивитись ТУТ, а може ви вже бачили...
 
Таким підсаком на Бугу шнурків підсачувати=)
 
Внатуре-подсак игрушечный,но рыб зачетный!
 
Цитата
Тільки що передивився супер відео, раджу і Вам подивитись ТУТ, а може ви вже бачили...

А чувака то жалко:ak:
 
Цитата
Тільки що передивився супер відео, раджу і Вам подивитись ТУТ, а може ви вже бачили...

Мля , мені аж похреновіло ...:be::eek::be:
 
Цитата
Мля , мені аж похреновіло ...:be::eek::be:

мда лодка з мотором і підсак на карася....
 
я не понял, а чё все тут???
бегом в очередь за подсаками !!!!!!!!!!!!  ))))
 
Цитата
я не понял, а чё все тут???
бегом в очередь за подсаками !!!!!!!!!!!!  ))))

Мені не потрібний новий , тому що добрий старий , якщо  карпуши до десяти кіл його нервали то значить тест він пройшов... а в пацанів там підсак був якраз бабочок ганяти...
 
Цитата
Слухай ти, Дідусь Мазай, а зайці там не сйо......ались!!!!????:dn: Ато охота на пушного відкрилась!!! Може комусь зайчиків не хватило і перейшли на пухнастих але меньших:bj:

++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ap::ap::ap:
 
Цитата
Тільки що передивився супер відео, раджу і Вам подивитись ТУТ, а може ви вже бачили...

Ну ведь говорили брать надо за глаза:am::an:
P.S. НО подсак прикупить не помешало бы.(А в прочем и прейдёться)
 
Цитата
Є питання до аксакалів спінінга.
Оскільки тому вирішив розпочати весняну кампанію по боротьбі із зарплатами, преміями та іншими фінпоступленнями.
Порадьте будь ласка гарний шнурочок. Використовувати його буду на Збручі, тому має бути міцним. Це для того, щоб можна було визволяти приманки від зацепів щоправда щоб це не був 25-жильним тросом, якого за кілометр видно і чути )))))

І ще одне питаннячко є. Хтось може щось сказати про спін Фаворит. Підібрав собі ось цю модельку або ось цю і думаю в Києві прикупити.

Мой тебе совет зайди к Андрюхе (Сома) он тебе и раскажет и покажет по Фаворитам он спец!!!!
 
Всё, сегодня закрыл рыбацкий год по карпу. Зеркальная "двушка" завершила сезон. Снасти забрал с дачи в гараж, чтобы не сорваться...:ap: Готовимся к первому льду, "тёти Хаи" - трепещите! :bo:
 
Цитата
Всё, сегодня закрыл рыбацкий год по карпу. Зеркальная "двушка" завершила сезон. Снасти забрал с дачи в гараж, чтобы не сорваться...:ap: Готовимся к первому льду, "тёти Хаи" - трепещите! :bo:
Петрович, я іще ні разу не ловив коропа саме на червоний Честер,:eek:  весь час на синій :by: =))))))) А якшо чесно - маладца, сезон закрили по-чоловічому))))
 
Цитата
Всё, сегодня закрыл рыбацкий год по карпу. Зеркальная "двушка" завершила сезон. Снасти забрал с дачи в гараж, чтобы не сорваться...:ap: Готовимся к первому льду, "тёти Хаи" - трепещите! :bo:

Ох, Да, а ручки то ще будуть чюхатись:bs::bq::dk:
 
Цитата
Петрович, я іще ні разу не ловив коропа саме на червоний Честер, весь час на синій =))))))) А якшо чесно - маладца, сезон закрили по-чоловічому))))

Саня, ну нахіба таке казати? Я знаю, в тебе на супер легкі йде:bj::bj:
Цитата
Всё, сегодня закрыл рыбацкий год по карпу. Зеркальная "двушка" завершила сезон. Снасти забрал с дачи в гараж, чтобы не сорваться...:ap: Готовимся к первому льду, "тёти Хаи" - трепещите! :bo:

Петрович, це Ви зря!!! Коропець саме почав активно харчуватися!!!
Сьогодні вирішили з (як Ви вже здогадалися) Басюком помікрушити... В результаті пару десятків окунців пішли підростати, а "под занавєс" БАЦ і є на кінці шнура мого спінінга двушка з хвостиком. Всьо би нічого, але поки я тримтячими руками підкурював, Саня задєлав дзеркальне відображення мого коропця (в прямому і переносному смислі - витягнув такого ж розміру, але дзеркального). На водоймі не сфоткали, тому фотка вже вдома з одним. Якщо в Басюка немає совісті (щоб не травмувати форумчан), то він ще одну фотку виставить.
PS. А в Bass__а ще й до всього фартова кількість повідомлень на форумі :dk:

Цитата
Ох, Да, а ручки то ще будуть чюхатись:bs::bq::dk:

Тепер ще більше :bj::bj:
 
Цитата
Всё, сегодня закрыл рыбацкий год по карпу. Зеркальная "двушка" завершила сезон. Снасти забрал с дачи в гараж, чтобы не сорваться...:ap: Готовимся к первому льду, "тёти Хаи" - трепещите! :bo:

Цитата
Саня, ну нахіба таке казати? Я знаю, в тебе на супер легкі йде:bj::bj:


Петрович, це Ви зря!!! Коропець саме почав активно харчуватися!!!
Сьогодні вирішили з (як Ви вже здогадалися) Басюком помікрушити... В результаті пару десятків окунців пішли підростати, а "под занавєс" БАЦ і є на кінці шнура мого спінінга двушка з хвостиком. Всьо би нічого, але поки я тримтячими руками підкурював, Саня задєлав дзеркальне відображення мого коропця (в прямому і переносному смислі - витягнув такого ж розміру, але дзеркального). На водоймі не сфоткали, тому фотка вже вдома з одним. Якщо в Басюка немає совісті (щоб не травмувати форумчан), то він ще одну фотку виставить.
PS. А в Bass__а ще й до всього фартова кількість повідомлень на форумі :dk:



Тепер ще більше :bj::bj:


Что тут скажеш КРАСАВЦЫ!!!!  Хороши карпы 5+++++
 
Цитата
... Коропець саме почав активно харчуватися!!!

Саша, всё верно, НО... Я же ловлю вегетарианцев, а вы с Сашком - хищных карпунделей, со "зверским оскалом":ag:! Как и Бодя в прошлом году. Так что карты (то бишь спин) вам в руки, пока лёд не встанет, дайте им шороху! :fish:
 
Цитата
Саша, всё верно, НО... Я же ловлю вегетарианцев, а вы с Сашком - хищных карпунделей, со "зверским оскалом":ag:! Как и Бодя в прошлом году. Так что карты (то бишь спин) вам в руки, пока лёд не встанет, дайте им шороху! :fish:
С такой погодой,чувствую,что льда не будет.Нужно вместо жерлиц кружки готовить.:aq:
 
Цитата
С такой погодой,чувствую,что льда не будет.Нужно вместо жерлиц кружки готовить.:aq:

Сергей, если этосбудется, жерлицы будут скоро востребованы!:holod:
 
Цитата
если это сбудется
Если то правда то скорее всего пацаны под Новый год дальше коропчиков микрушить будут:be:
 
Цитата
Сергей, если этосбудется, жерлицы будут скоро востребованы!:holod:

http://www.meteoprog.ua/ru/weather/Khmelnytskyi/
Петрович, завязывайте с Гисметео - они врут в 80% случаях...
я больше поддерживаю Андрюху... до НГ будем в шлёпках ходить (((
 
Цитата
http://www.meteoprog.ua/ru/weather/Khmelnytskyi/
Петрович, завязывайте с Гисметео - они врут в 80% случаях...
я больше поддерживаю Андрюху... до НГ будем в шлёпках ходить (((

Сань, так никто же не спорит с тем, что это самый голимый метеосайт. Мой основной, с наиболее сбывающимися на практике прогнозами, - этот. А так как уж очень хочется на первый лёд, я Гисметео и упомянул...:ag: Остальные синоптики, к сожалению, всё больше про тапки на Новый год гундосят.:bj:
 
:bo::bo::bo:  не всё так и печально, метеопрог тоже сегодня передумал и решил нас обрадовать... с 20-х чисел обещают заморозки :holod::holod:
 
Заморозки для спінінгіста не проблема, аби льодостав не спішив :rybak_1:
 
Цитата
Заморозки для спінінгіста не проблема, аби льодостав не спішив :rybak_1:

он то нам и НУЖЕН !!!!
 
Цитата
он то нам и НУЖЕН !!!!

Короче, пора перетрАхивать (с) зимний скарб! И оживлять соответствующую темку о "Ледовом побоище". :holod::ag:
 
Цитата
он то нам и НУЖЕН !!!!

СТО%%%%%%%%%%%%%%%%%
 
Да не спешите Вы со льдом, на Ваш век хватит!!! А пока наслаждайтесь открытой водой, рыПки жирок нагуливают перед ледоставом. Прийдет время и всё раставит на свои места и спининги зачехлять рано!
 
Цитата
Да не спешите Вы со льдом, на Ваш век хватит!!! А пока наслаждайтесь открытой водой, рыПки жирок нагуливают перед ледоставом. Прийдет время и всё раставит на свои места и спининги зачехлять рано!

Согласен с тобой Саша, пока погода дает возможность ловить по открытой воде, этим надо пользоватся, но всеравно уже руки чешутся чтоб взять в руки жерлицы и безмотылочку!
Были мы с товарищами в Мартынковцах, но кто знает что без эхолота на таких водоемах делать нечего, но мне очень понравилась месность, природа и само водохранилище, мне удалось поймать одного небольшого судачка ну и поймали пару окушков, но я хоть посмотрел  что ловится на микруху, все себе беру полюбому! НХНЧ
 
Цитата
посмотрел  что ловится на микруху, все себе беру полюбому! НХНЧ
О !!! Ще один ПОПАВ !!!
 
зробив собі маленький призент на день народження
 
Цитата
зробив собі маленький призент на день народження

Хороший вибір!
 
Цитата
О !!! Ще один ПОПАВ !!!

Приймайте в сімью мікрушників:ag::bp::bp::bp::bp::bp:
Сьогодні був на р.Случ в раьоні села Губин. Аччччююююччченіяяя супер. Окунь теж зачьотний. Фото неможу виставити бо навернувся юзб вход.
Також розловив з першого разу придбаний мною вчора воблерок від YZURI -- http://voblery.com.ua/catalog/pin-s-minnow.html колір М37, модель F196:du:
Окремо дякую Сані Басюку і Андрюхі Сому. Вони вкурсі за що:bf::dk::dn:
 
Цитата
О !!! Ще один ПОПАВ !!!

Да Бодя, напевно попався я на цей гачок, вже збираю гроші на відповідні снасті!
 
Мужики, знайомий просив запостити об"явку!!!
14.11.2010 в Іванківцях на ставу що зліва (де білєти по 50 рубасів) була загублена катушка Daiwa Capricorn  2500 в чохлі Jaxon з запасною шпульою, скоріше всього випала з сумки в темну пору!!! Якщо хтось вдруг найшов цю мясорубочку, прозьба вернути за винагороду, дорога людині старушка - тел. 0673816656, Віктор
 
Шось пішла тішіна в нас на форумі, треба напевне трохи її розбавити...:dr:
 
Оказуєтся і в нас в Хмельницькому є "Діалогі о рибалкє" О_О.Тупо шок
 
А я пока радуюсь открытой воде и вот :
 
Цитата
Шось пішла тішіна в нас на форумі, треба напевне трохи її розбавити...:dr:

Поки ви там мiкрушили то люди готувалися до зимових баталiй, вiдпрацьовували новi тактики i технiки ловлi, скоро прокинеться форум, але тiльки вже в новостворенiй темi. То затишшя перед бурею нового сезону:)
 
Цитата
Поки ви там мiкрушили то люди готувалися до зимових баталiй, вiдпрацьовували новi тактики i технiки ловлi, скоро прокинеться форум, але тiльки вже в новостворенiй темi. То затишшя перед бурею нового сезону:)

:dp:  и ты думаешь что эти двое будут сидеть и ждать наших отчётов с зимних рыбалок???
поверь, мы ещё будем слюни пускать над опусами BASSa :bk:
 
Цитата
А я пока радуюсь открытой воде и вот :

Гарний пузатик..
 
Цитата
:dp:  и ты думаешь что эти двое будут сидеть и ждать наших отчётов с зимних рыбалок???
поверь, мы ещё будем слюни пускать над опусами BASSa :bk:

Я вже сьогоднi слюнi попускав коли прийшов на ставок а там крига. Зробив заброс i зрозумiв що треба йти додому. Ось так не дуже вдало завершив сезон мiкрухою. Но нiчого скоро зима:)
 
Цитата
:dp:  и ты думаешь что эти двое будут сидеть и ждать наших отчётов с зимних рыбалок???
поверь, мы ещё будем слюни пускать над опусами BASSa :bk:
Нє, Сань нам та болячка, яку носимо ми всі разом, не дасть дома сидіти, це точно!!!! А ви де з кумом пропали??? Чи вже всіх щук в окрузі повитягали і думаєте на що б то ше перекинутись))))
 
сьогодні приїхавши з Андрюхою (Andre777) на водойму теж були трохи в шоці, більша площа плеса вкрита льодом, ось і по сезону відкритої води, для мене рибалка до весни закрита:ak:

на останок все ж таки вдалось потримати щось вагове на гачку, однак бородьба виявилась не в мою користь, я за нею повернусь весною:do:
 
Неужто началось? :holod:
 
Цитата
Неужто началось? :holod:

Отставить!!!:dm: Какое началось??? Завтра в лодку и на водоем:lodka::motor::mnogo_lodka:, джедаи не очкуют:spin:! Сезон открытой воды НЕ закрыт!:rybak:
 
Саня - РЕСПЕКТ !!! До новогодних праздников ловим по открытой воде !!!
 
После того, как «Бодрячком» по-быстрячку карпика словили на Буге яблоку негде упасть……
 
Сьогоднішня рибалочка з маленьким льодком , але вдала...
 
Цитата
Отставить!!!:dm: Какое началось??? Завтра в лодку и на водоем:lodka::motor::mnogo_lodka:, джедаи не очкуют:spin:! Сезон открытой воды НЕ закрыт!:rybak:

сто %%%,тем более что ещё есть вода:
 
Я в неділю з лодки на живця 4 штуки. Загальна вага 5.2кг. З них одна грам 800 (прийшлось взяти- тройнік зі шлунком дістав). Ще 2 штуки до кіла випустив.
Була гарна покльовка на немаленького карасика (вже жарити можна) - схопила і сходу розмотала всю катушку (50м), так і не зупинилася щоб ковтнути.  Я в кінці звичайно підсік, але марно. Спочатку притиснула , а потім викинула. Тиждень назад теж такий фокус був. Карась, доречі залишився на гачку - шкура по бокам здерта, кишки вивалилися, а він бодрий такий, наче нічого і не було.)))
Не фоткав. Так що повірте на слово.
 
Цитата
З них одна грам 800 (прийшлось взяти- тройнік зі шлунком дістав)
800 грам це доволі зачотний екземпляр, випускати уже краще шнурків 300 грамових і мамок, якщо не шкода за останніх звичайно)))
 
Цитата
Я в неділю з лодки на живця 4 штуки. Загальна вага 5.2кг. З них одна грам 800 (прийшлось взяти- тройнік зі шлунком дістав). Ще 2 штуки до кіла випустив.
Була гарна покльовка на немаленького карасика (вже жарити можна) - схопила і сходу розмотала всю катушку (50м), так і не зупинилася щоб ковтнути.  Я в кінці звичайно підсік, але марно. Спочатку притиснула , а потім викинула. Тиждень назад теж такий фокус був. Карась, доречі залишився на гачку - шкура по бокам здерта, кишки вивалилися, а він бодрий такий, наче нічого і не було.)))
Не фоткав. Так що повірте на слово.
Могла быть ондатра.Прошлой зимой ондатры так всю леску на жерлицах выматывали.
Саня Басс - потверди.
 
Цитата
Могла быть ондатра.Прошлой зимой ондатры так всю леску на жерлицах выматывали.
Саня Басс - потверди.
Я прошлой зимой тоже ондатру поймал на карасика... А мотает леску она очень быстро...
 
Цитата
Я прошлой зимой тоже ондатру поймал на карасика... А мотает леску она очень быстро...
А есть их можно?:ap:
 
Цитата
А есть их можно?:ap:

На рыбалке - обязательно и живьём! :ag:
 
Був на вихідних в Іванківцях........... щука бере але тільки за душу))))))
А окунець 80-150 гр бере на верховодочку на живця
 
Цитата
На рыбалке - обязательно и живьём! :ag:

они без чеснока не вкусные))))
 
Цитата
А есть их можно?:ap:

Серебан это же деликатес:ay:
 
Цитата
А есть их можно?:ap:
Это подсилу только настоящим джедаям.
P/S
Все таки думаю що то була не ондатра. По перше- клюнуло на ходу, коло лодка рухалася і живець волочився десь в 50-100 см від дна (грибина 2,5-3 метра). По друге - пішло не в берег, а на середину, де ще глибше.
 
Цитата
Саня - РЕСПЕКТ !!! До новогодних праздников ловим по открытой воде !!!
Бодя впираємось до останнього!!! Ти ж нас знаєш.... І тут http://bass-22.rybalka.com/blog/view/5554/ можна глянути результат.....
Цитата
Могла быть ондатра.Прошлой зимой ондатры так всю леску на жерлицах выматывали.
Саня Басс - потверди.

Цитата
Я прошлой зимой тоже ондатру поймал на карасика... А мотает леску она очень быстро...

Цитата
Это подсилу только настоящим джедаям.
P/S
Все таки думаю що то була не ондатра. По перше- клюнуло на ходу, коло лодка рухалася і живець волочився десь в 50-100 см від дна (грибина 2,5-3 метра). По друге - пішло не в берег, а на середину, де ще глибше.
100 % могла бути ондатра, ми з Клёвим одну таку в лунку витягнули були.... Але є іще свідки, яким ці малі розбишаки не давали нормально половити))))
 
Цитата
.... Але є іще свідки, яким ці малі розбишаки не давали нормально половити))))

Было-было в Россохах прошлой зимой аналогичное крысячье непотребство...:aq:
 
Цитата
Было-было в Россохах прошлой зимой аналогичное крысячье непотребство...:aq:

Я буквально позавчера был в Россохах,так тот "жмот"типа хозяина уже поднял цену до 60грн с лодки,а с берега 50грн,вот пи..ар.Ну а скулить он так и не разучился,наверное последний раз я там был,и к тому же приглашал на жерлицы половить козёл по 5 грн за штуку,на что я ему ответил чтобы он шел в ж.пу,он возразил и начал огрызаться,а после того как я ему подсчитал во сколько нам на двоих с братом выливается поездка к нему он тихо пожал плечами и его сдуло. Став хороший но хозяин дерьмо которое ещё и не тонет,так что больше туда не ногой(ИМХО)
 
Цитата
Я буквально позавчера был в Россохах,так тот "жмот"типа хозяина уже поднял цену до 60грн с лодки,а с берега 50грн,вот пи..ар.Ну а скулить он так и не разучился,наверное последний раз я там был,и к тому же приглашал на жерлицы половить козёл по 5 грн за штуку,на что я ему ответил чтобы он шел в ж.пу,он возразил и начал огрызаться,а после того как я ему подсчитал во сколько нам на двоих с братом выливается поездка к нему он тихо пожал плечами и его сдуло. Став хороший но хозяин дерьмо которое ещё и не тонет,так что больше туда не ногой(ИМХО)

Сергей, Витёк ещё тот прохиндей.:aq: 5 грн. - это прошлогодняя цена, в этом году наверняка поднимет, поскольку жаден - до неприличия ( и болтлив:dp:).  Там ловить зимой на жерлицы - русская рулетка, я тоже даже не знаю, что меня может заставить ещё раз к нему съездить...
 
Цитата
Сергей, Витёк ещё тот прохиндей.:aq: 5 грн. - это прошлогодняя цена, в этом году наверняка поднимет, поскольку жаден - до неприличия ( и болтлив:dp:).  Там ловить зимой на жерлицы - русская рулетка, я тоже даже не знаю, что меня может заставить ещё раз к нему съездить...

Да жалелся что в этом году меньше народу к нему ездит,и когда мы были то только трое было,я ему посоветовал ещё цену поднять,а вдруг народ толпами пойдёт:an:
Мне кажется лучше Гидру по жерлицам бороздить,или те же Педосы наверняка будет дешевле,да и ближе на 15км в одну сторону и дорога лучше.
 
Є питання до аксакалів спінінга.
Оскільки
Цитата
"Гаспада, льод тронулся"
тому вирішив розпочати весняну кампанію по боротьбі із зарплатами, преміями та іншими фінпоступленнями.
Порадьте будь ласка гарний шнурочок. Використовувати його буду на Збручі, тому має бути міцним. Це для того, щоб можна було визволяти приманки від зацепів щоправда щоб це не був 25-жильним тросом, якого за кілометр видно і чути )))))

І ще одне питаннячко є. Хтось може щось сказати про спін Фаворит. Підібрав собі ось цю модельку або ось цю і думаю в Києві прикупити.
 
Цитата
Сергей, Витёк ещё тот прохиндей.:aq: 5 грн. - это прошлогодняя цена, в этом году наверняка поднимет, поскольку жаден - до неприличия ( и болтлив:dp:).  Там ловить зимой на жерлицы - русская рулетка, я тоже даже не знаю, что меня может заставить ещё раз к нему съездить...

а прикиньте какую он цену заломит если на жерлицы и плюс с лодки в придачу))))))))))))

надо его поддеть както - купить 20 кг рыбы приехать заплатить 50 грн и в итоге показать улов на 300 грн.)))))))
 
Цитата
а прикиньте какую он цену заломит если на жерлицы и плюс с лодки в придачу))))))))))))

надо его поддеть както - купить 20 кг рыбы приехать заплатить 50 грн и в итоге показать улов на 300 грн.)))))))
Скажет доплатить за перелов.Так,что берите чек с собой.
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!