Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Цитата
Народ, що чути по щуці???
Спін покрепче, груз потяжче, тройнічок побільше і заброс туда де треться, а взагалі ловіть краще судачка чи інше, а потом на щук переключимось, минулого роко відкрився по щуці на збручу після майских!
 
Цитата
если тебе сейчас кто то ответит что ловится, он автоматически причислит себя к бракошам

Цитата
хорошего улова начинаются рассказы о том, что ловили на платнике
Чесно говоря после прошлого года я,в эту пору предпочитаю только платники,там можно с лодки и тебя браком никто не называет,тобиж плати деньгу и ложи  на законы которые на реки и озёра государственные распростроняются!!!
 
Ну чё есть смельчаки которые решили сегодня на рыбалочку сходить????:ap:
 
Цитата
давай подумаем логически....

если тебе сейчас кто то ответит что ловится, он автоматически причислит себя к бракошам т.к. самый разгар НЕРЕСТА...
Я би так не сказав, щука на де-яких водоймах вже від нерестилась і боліє. І якщо заборона діє на весь період нересту всіх риб, то ловити щуку після нересту це хіба брак?:frown:
 
Я хотел идти завтра на щуку но погода ух все испортила
 
Мужики підскажіть щозо воблер? Довжина 5 см.
 
Цитата
Ну чё есть смельчаки которые решили сегодня на рыбалочку сходить????:ap:
Я решил ,но не пошёл =)).
 
Цитата
Мужики підскажіть щозо воблер? Довжина 5 см.

а что сильно уловистый?:connie:
 
Цитата
а что сильно уловистый?:connie:

Можна сказать по наследству достался, а знаков на нём опознавательных не каких.
 
Народ, чого мовчимо? Чи погода "дрань", що навіть говорити нехочеться?:holod:
 
Цитата
погода "дрань"
не то слово аж настроения нету никакого...
 
Народ підскажіть хто знае про рибалку в с Почапинці Чемеровецького району яка там риба и чи ловится зарас
 
Romens, Не погоджуюсь, як твердить мій знайомий Ігор Андрощук, і я з ним погоджуюсь, чим гірша погода зараз тим швидше спливає заборона на рибалку.
 
Ещё две недели слякоти:zontik:, и только потом (возможно) попустит. Так что, мужайтесь...
 
Я думаю и в такую погоду щука берет,просто по зимнему одеваться надо.
 
может кто не знает


Витяг з Наказу №29 від 16 березня 2011 року «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2011 році».
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року №1192 «Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства», згідно з п.п.8.1,8.2,8.3 «Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України» та інших розпорядчих документів наказано начальником Хмельницькдержрибохорони С.Савіцьким у весняно-літній нерестовий період 2011 року заборонити:
w любительський та спортивний вилов водних живих ресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Хмельницькій області у такі строки:
в усіх водосховищах - з 1 квітня по 10 червня 2011 року (включно);
у всіх інших річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня (включно) 2011 р, а в придаткових - з 1 квітня по 30 червня 2011 року (включно);
w промисловий вилов водних живих ресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Хмельницькій області у такі строки:
у Дністровському водосховищі – з 1 квітня по 29 червня 2011 року (включно);
У ставку-охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 20 березня по 28 травня (включно);
Заборонити вилов раків у всіх рибогосподарських водних об’ктах з 20 квітня по 29 червня 2011 року (включно).
Заборонити під час нерестового періоду проводити у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області та прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт зі встановлення бакенів у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.) крім суден спеціально-уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.
В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволити на спеціально визначених Хмельницькдержрибохороною ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега.
Павло Фльонс,
старший Державний інспектор рибоохорони
 
Цитата
Ещё две недели слякоти:zontik:, и только потом (возможно) попустит. Так что, мужайтесь...
Петрович, для настоящих джигітів слякоть це не помєха, особливо коли страшний зуд в одному місці... Ну як тут всидіти вдома :)
https://www.youtube.com/watch?v=I3VOZTtEa1E
 
Тезки знову маньячать непадеццки. Знову на джиг не "джигову" рибинку. А ви часом не на "Чорних камнях" ловили? Точно без водолазів? )))
Так тримати і... я вже бачу величезні черги бажаючих придбати супеМарковку =)
 
Ух ти, оце класс!!!:bf: Коли ж ви встигли?
 
Цитата
Петрович, для настоящих джигітів слякоть це не помєха, особливо коли страшний зуд в одному місці... Ну як тут всидіти вдома :)

Слюшай, настоящий джигит русалок ловить должен, да-а! А "толстых" щемить - вай, голубизной попахивает...:ag:

P.S. Саня, где отчёт со встречи?

P.P.S.Стецюку - высказался в "репе".:bs:
 
Цитата
...голубизной попахивает...
Ви про зуд в якому місці подумали???
Це місце - руки!!!, які давно заскучали за клЄвакою!!!
Ай-йа-йай, мені стидно...
PS. Дякую!
 
І ми з малим  не скучали...  правда на рибалку не попали... :-)
 
Цитата
І ми з малим  не скучали...  правда на рибалку не попали... :-)
Спасибо за рецептик чебуреков,я как раз поросятко заколол.
Вечером с малым тоже попробую сварганить.
 
Цитата
Ви про зуд в якому місці подумали???
Це місце - руки!!!, які давно заскучали за клЄвакою!!!
Ай-йа-йай, мені стидно...
PS. Дякую!

А на кільо кіл цей толстолобік потягнув?
 
Цитата
А на кільо кіл цей толстолобік потягнув?
7,1 кг :df:
 
Цитата
7,1 кг
Красавчег!!!!
 
Цитата
Народ підскажіть хто знае про рибалку в с Почапинці Чемеровецького району яка там риба и чи ловится зарас

Сейчас в Почапинцах пока тишина,ни на прудах ни на речке.Я летом ловлю только на речке в основном карась и пескарь,попадает и карп хотя река и не большая его там хватает.В прошлом году в с.Заречанке в пруд был запущен карп,летом когда прошли дожди и прорвало дамбу,и почти половина карпа ушло в реку.Местные ловили весом от 1кг до 1.5,в основном на картошку но иногда брал и на выползка.А на самих прудах летом не вегда можна попасть на клев.Рыбы хватает:карась, карп,плотва,красноперка,окунь,белый амур,толстолоб;и ктому же они все платные,в раёне 15гр.за удочку.Зимой клев конечно лучший.Сейчас я ловлю в раённом центре Чемеровцы.Был там в позапрошлое воскресение,в итоге 39шт,4 карася 300-400гр и 35 краснопёрок от 100 до200гр,ловил на манку,местные ловили на опарыша с мотылём.Думаю поехать и в ети выходные,если конечно погода не подкачает.
 
Цитата
Сейчас в Почапинцах пока тишина,ни на прудах ни на речке.Я летом ловлю только на речке в основном карась и пескарь,попадает и карп хотя река и не большая его там хватает.В прошлом году в с.Заречанке в пруд был запущен карп,летом когда прошли дожди и прорвало дамбу,и почти половина карпа ушло в реку.Местные ловили весом от 1кг до 1.5,в основном на картошку но иногда брал и на выползка.А на самих прудах летом не вегда можна попасть на клев.Рыбы хватает:карась, карп,плотва,красноперка,окунь,белый амур,толстолоб;и ктому же они все платные,в раёне 15гр.за удочку.Зимой клев конечно лучший.Сейчас я ловлю в раённом центре Чемеровцы.Был там в позапрошлое воскресение,в итоге 39шт,4 карася 300-400гр и 35 краснопёрок от 100 до200гр,ловил на манку,местные ловили на опарыша с мотылём.Думаю поехать и в ети выходные,если конечно погода не подкачает.

А щука там есть?В тех же Чемеровцах? Если карась крупный думаю щука обязана быть!Если поедете то наличие щуки можно легко определить по икре разбросаной у самого берега на мелководье.
 
Цитата
Петрович, для настоящих джигітів слякоть це не помєха, особливо коли страшний зуд в одному місці... Ну як тут всидіти вдома :)
https://www.youtube.com/watch?v=I3VOZTtEa1E

прошу прощения, но не увидел на сколько потянул экземплярчик....
 
Если будете на етих выходних напишете как там Почапинцах
 
Цитата
А щука там есть?В тех же Чемеровцах? Если карась крупный думаю щука обязана быть!Если поедете то наличие щуки можно легко определить по икре разбросаной у самого берега на мелководье.

Щуки там нет,не слышал чтобы её кто-то ловил.А по Почапенцах обязательно отпишусь.
 
"А мы тут знаете ли плюшками балуемся... "
НаРЕШТі
доЧекався :cd:
 
Це віницький? У нас тут умілець є не гірших робить, я сам бачив я на них головлі скакали ;)
 
Цитата
Це віницький? У нас тут умілець є не гірших робить, я сам бачив як на них головлі скакали ;)

І щука тоже непогано брала в тому році!!!!:bf:
 
Так. Це оригінал! Ох і довго ж він до мене добирався...
А бодіних екземплярів я ще не бачив в роботі. Може коли і його придбаю у колекцію. Я ж бо лише маньяк-початківець )))
 
Цитата
Спасибо за рецептик чебуреков,я как раз поросятко заколол.
Вечером с малым тоже попробую сварганить.
Ну як там Чебуреки? Ми ось пампухів  з смажили... :cd:
 
Цитата
Ну як там Чебуреки? Ми ось пампухів  з смажили... :cd:

Все. Завтра або чибуреків нароблю або цих пампушок:du:
 
Цитата
Все. Завтра або чибуреків нароблю або цих пампушок:du:

Як я казав вчора, сьогодні робив " Рибацькі Чебуреки " (з горілкою), ось гляньте що вийшло!!!
Жінка тоже була на роботі!!!
Буде що завтра взяти з собою на рибалку.
 
Рыба в Ярославке ловится уже?
 
Цитата
Як я казав вчора, сьогодні робив " Рибацькі Чебуреки " (з горілкою), ось гляньте що вийшло!!!
Жінка тоже була на роботі!!!
Буде що завтра взяти з собою на рибалку.
Ну Костя, молодець!!!:dk: Я чув, що тут ще де хто пробував "Рибацькі", але мовчать...:ds::al:
 
Цитата
Рыба в Ярославке ловится уже?

Привет Влад!! Конечно ловится!! Я пока ловил только плотву( на мотыля!!),,, карась не попадался!!
 
Цитата
Як я казав вчора, сьогодні робив " Рибацькі Чебуреки " (з горілкою), ось гляньте що вийшло!!!
Жінка тоже була на роботі!!!
Буде що завтра взяти з собою на рибалку.

Кастян поделись!!!  НУ ОЧЕНЬ ВКУСНО ВЫГЛЯДЯТ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
Цитата
Кастян поделись!!!  НУ ОЧЕНЬ ВКУСНО ВЫГЛЯДЯТ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Посмотри тут http://stempel.rybalka.com/blog/view/6447/
 
Цитата
"А мы тут знаете ли плюшками балуемся... "
НаРЕШТі
доЧекався :cd:

Якщо не секрет, то де ти придбав "головастика" и яка ціна цього девайса?
 
Вчвера был на Гидре.
http://s2222.rybalka.com/photo/view/9268/
Новые расценки.С берега 30 грн,с лодки 50 грн.С лодки можно ловить только после 20 июня.
Может кто то знает водоёмы где орендаторы уже разрешают с лодки щучку погонять?
 
Сьогодні був в Редвинцях,в Ярославці.Карась мовчить ,зрідка вдається взяти по пристойному екземпляру,зато можна відвести душу на йоржах і окунях нормальних розмірів.Взяли десь по три кг на тараньку.
 
Сегодня видел машину с наклейкой рыбалка ком в Головченцах на мосту,молчит как партизан:ad:.Народу море:mnogo_lodka:,видел в ведре издалека что то плескалось у мужиков.
 
Цитата
Якщо не секрет, то де ти придбав "головастика" и яка ціна цього девайса?

Ціну не можу сказати, бо мені не сказали. Передавав друг з Вінниці. Сказав "На День народження! )))
А брав через знайомого у майстра... Коротше не знаю де точно. Але ніби оригінал і той який я хотів.
На Харківському форумі бачив ціну у 85 грн + пересилка. Можеш пошукати там. Але там заборонили продаж через форум і закрили тему.
 
В суботу займався своїми справами, але подумки дуже хотів на риболовлю... До обіда витримав, далі "ломка" зробила свою справу і зізвонившись з Bass___ом :dk: рвем когті на водойму:do: І результат двох годин полоскання приманок був непоганий, враховуючи риболовлю з берега.
PS. Так що, панове, рибальте і буде Вам щастя! НХНЧ!
 
Цитата
В суботу займався своїми справами, але подумки дуже хотів на риболовлю... До обіда витримав, далі "ломка" зробила свою справу і зізвонившись з Bass___ом рвем когті на водойму І результат двох годин полоскання приманок був непоганий, враховуючи риболовлю з берега.
PS. Так що, панове, рибальте і буде Вам щастя! НХНЧ!
Что за река если не секрет?
 
Цитата
Что за река если не секрет?

на Карповцы похоже
 
Цитата
Что за река если не секрет?
Відповів в лічку....
 
Цитата
берега.
PS. Так що, панове, рибальте і буде Вам щастя! НХНЧ!

Фотомонтаж. В наш час  нереально за раз стільки зловити.:ca:
 
Цитата
Відповів в лічку....

Напиши ще мені в лічку, конфеденційність інформації гарантую!
 
Цитата
Фотомонтаж. В наш час  нереально за раз стільки зловити.:ca:
Від коли я пішов з фотосалона, то іноді іще піідробляю  стаарим ремеслом.... Розкусили...:dp:
 
Цитата
В суботу займався своїми справами, але подумки дуже хотів на риболовлю... До обіда витримав, далі "ломка" зробила свою справу і зізвонившись з Bass___ом :dk: рвем когті на водойму:do: І результат двох годин полоскання приманок був непоганий, враховуючи риболовлю з берега.
PS. Так що, панове, рибальте і буде Вам щастя! НХНЧ!

Файно-файно панове відловилися, а от в суботу щастя було не на моїй стороні...:ak:
 
Цитата
В суботу займався своїми справами, але подумки дуже хотів на риболовлю...
PS. Так що, панове, рибальте і буде Вам щастя! НХНЧ!

Пора вам платну секцію організовувати. Я перший запишуся. В мене навіть чистий зошит для конспекта є.:dt::do:
 
Цитата
Пора вам платну секцію організовувати. Я перший запишуся. В мене навіть чистий зошит для конспекта є.:dt::do:

Не питання, але прийдеться через день на рибалку виїзджати...:ap: А якщо серьозно, то потрібно частіше бувати на звичайній рибалці, щоб хоч пару раз на рік попасти на "убойну":dk:.
PS. Можна ще одну фоточку глянути ТУТ
 
http://viytok.rybalka.com/blog/view/6490/  от так я провів вихідні)))
 
Цитата
Сьогодні був в Редвинцях,в Ярославці.Карась мовчить ,зрідка вдається взяти по пристойному екземпляру,зато можна відвести душу на йоржах і окунях нормальних розмірів.Взяли десь по три кг на тараньку.

І я в неділю після обіду був в Ярославці.Йорш і окунь задовбав.А карась ловився гарний(але не часто),навіть один коропець під кілушку попався.Мотиля купити не пощастило,тож в арсеналі були тільки черв'як,опариш та манка.
 
Цитата
Не питання, але прийдеться через день на рибалку виїзджати...:ap: А якщо серьозно, то потрібно частіше бувати на звичайній рибалці, щоб хоч пару раз на рік попасти на "убойну":dk:.
PS. Можна ще одну фоточку глянути ТУТ

Помогайте Саше взять немировский приз, коллеги.:mesto_1: Голосуйте по ссылке.:mnogo_lodka:
 
В воскресенье поехали на рыбалочку, взяв карповые снасти - в прошлый раз брали только поплавки и глотали слюни наблюдая как народ вокруг тягает карпов на донку.
Выехали рано, разложились, закусили, итог - две поклевки за 12 часов, одного карпика взяли кил на 2-3, второй завел в корчи и втик.
Ловили на опарыша, которого насаживали на приблуду Maggot Clips - на фотке, штука класна - из тонкой проволоки, опарыш целый остается, насаживется легко и долго живет, влазит штук 5, можно добавить еще, но тесно ему и меньше шевелиться будет.
 
serkmua, а где ловили?хочу в субботу открывать сезон...
 
Сьогодні вийшовши на одну з водойм в межах міста, хотів випробувати недавно придбаний спінінг. На четвертій проводці сів ось цей карась. Чесно зізнатися, вперше зловив карася в рот на твістер. Вдома терези показали вагу в 650 гр. :ar:
 
Sheva911,  мои вітання!!!!

а почему все шифруються и не говорят где ловят рыбу?
предлагаю за такие "некорректные посты" штрафовать )))))
 
Цитата
Сьогодні вийшовши на одну з водойм в межах міста, хотів випробувати недавно придбаний спінінг. На четвертій проводці сів ось цей карась. Чесно зізнатися, вперше зловив карася в рот на твістер. Вдома терези показали вагу в 650 гр.
Отличный карась!! И засекся класно)))))) Видать голодный очень раз на резину кидаеться)))
 
Цитата
Sheva911,  мои вітання!!!!

а почему все шифруються и не говорят где ловят рыбу?
предлагаю за такие "некорректные посты" штрафовать )))))

А  потому, что такие форумы читают не только порядочные рыбаки, как мы с вами но еще и поклонники ловли способами по-проще. А если хочеш узнать где человек ловил то спроси в ЛС...
 
kiber, дякую, так и сделаю )))
 
кто был уже в Редвинцях чи Моломоленцах? начал ли там брать карась?
 
mavr, ответил в личку.
 
Цитата
Отличный карась!! И засекся класно)))))) Видать голодный очень раз на резину кидаеться)))
Прям какие-то изменения с ним происходят. :tongue: Уже не один раз видел как балансиры заглатывыют и микруху не пропускают стороной...:bk:
 
Sheva911,  Дякую
 
Цитата
Сьогодні вийшовши на одну з водойм в межах міста, хотів випробувати недавно придбаний спінінг. На четвертій проводці сів ось цей карась. Чесно зізнатися, вперше зловив карася в рот на твістер. Вдома терези показали вагу в 650 гр. :ar:
На "чемпіонський" спінінг тільки такі екземпляри клюють..:wink:  Вітаю Серёга, бажаю на цьому не зупинятись!:ce:
 
Цитата
На "чемпіонський" спінінг тільки такі екземпляри клюють..:wink: Вітаю Серёга, бажаю на цьому не зупинятись!:ce:

:dn:Шо "чемпіонський" відчулося відразу як взяв його вперше в руки, а на водоймі мої передчуття лише підтвердилися.:bf: Але й спінінг став "чемпіоном" з домомогою справжнього Профі у своїй справі. :df:Тепер я розумію, що всі мої попередні патики це звичайні швабри... навіть не хочеться дивитися в той закуток де вони стоять:ca:
 
Цитата
мої попередні патики це звичайні швабри... навіть не хочеться дивитися в той закуток де вони стоять
Але ж і вони в свій час служили "вірою і правдою":drill2:
 
:du:Служили і вірою, і правдою, але все пізнається в порівнянні. Тепер будуть, мабуть, на заслуженому відпочинку і як запасні.
 
Вчера после работы заскочил на ЮБ. Результат - 2 судачка и шнурок грамм 400-500 у самого берега срезал шнур (ловил без поводка). По щуке сезон уже открыл!
 
kiber,  даже не думал что в Бугу нашем есть судак.... или я не правильно рашифровал  ЮБ ))
 
Цитата
или я не правильно рашифровал  ЮБ ))
правильно...
 
Цитата
По щуке сезон уже открыл!

Поздравляю з відкритям сезону!!!
 
Цитата
Вчера после работы заскочил на ЮБ. Результат - 2 судачка и шнурок грамм 400-500 у самого берега срезал шнур (ловил без поводка). По щуке сезон уже открыл!

Мої вітання!!! Судачків ти не гірше ловиш, ніж граєш в біліард... :dk:
 
Цитата
Поздравляю з відкритям сезону!!!

Цитата
Мої вітання!!! Судачків ти не гірше ловиш, ніж граєш в біліард...

Дякую за вітання...
 
Ну что ,кто был или нет на щуке?
Мы вот ездили на 2 платника так можно сказать ниче не поймали за целый день.
То ли рано то ли полнолуние и ясный день.У меня вообще подозрение закрадывается что в полнолуние и ясную погоду она ночью питается .
 
Цитата
Помогайте Саше взять немировский приз, коллеги.:mesto_1: Голосуйте по ссылке.:mnogo_lodka:

Александр в лидерах. Чтобы он стал победителем, жмём на "перчик" тут.
 
Був вчора в Маломолинцяк на річці зловив приблизно 30 карасів, відкрив сезон:)
 
Хочу на рибалкууууууууууууу!!!!!!:cm::cl::cm::cl:
 
я в субботу в Редвинцы планирую
 
Цитата
Був вчора в Маломолинцяк на річці зловив приблизно 30 карасів, відкрив сезон:)
Який розмір карася,йоржі:dm: дють нормально порибалити?

Цитата
я в субботу в Редвинцы планирую
З свого досвіду рекомендую приїхати раніше і зайняти місця ближче до дамби:bf:.Минулої неділі лише там під кущами проскакував карась.
 
Цитата
Який розмір карася,йоржі:dm: дють нормально порибалити?


З свого досвіду рекомендую приїхати раніше і зайняти місця ближче до дамби:bf:.Минулої неділі лише там під кущами проскакував карась.

Сегодня рыбачил в Редвенцах с 18.00 и  до темна. Итог 40 карасей на ладошку . Кроме карася попалась одна платвичка.(Другая рыба не попадалась)Машин море....... Ловил на червя.
 
Сандро,   в Редвинцях с какой сттороны дамбы ? как далеко от нее?
 
Цитата
Який розмір карася,йоржі:dm: дють нормально порибалити?


З свого досвіду рекомендую приїхати раніше і зайняти місця ближче до дамби:bf:.Минулої неділі лише там під кущами проскакував карась.

На ладошку і більший, йоржів в загалі не було, тільки карась клював
 
Сьогодні вирвався по справах на місцевий ринок (толкучку), зустрівся там з Бодьою legrin і вирішили раз ми вже побачились, то потрібно щось подарувати на день народження нашому Рибаку Сані bass___. Так як до цього часу вже була розмова з Сомом, то однозначно вирішили до нього в магазинчик не йти (не хочу купувати товари в людини, котра впарює непотріб), тому почали шукати якусь торгову точку в якій можна прикупити подарунок і надалі купувати рибацьке причандалля. Були поставлені наступні критерії - широкий асортимент продукціїї, низькі ціни. Таки знайшли і кіоск на ринку і подарунок. На торговій точці представлені уся лінійка воблерів JAXON, Jackall... Заодно придбав собі поводочний матеріа "Трітон" і застьожки з карабінчиками.
PS. Не реклама, но там куча усього є! Починаючи мухами (нахлист) до ...
 
Цитата
Сьогодні вирвався по справах на місцевий ринок (толкучку), зустрівся там з Бодьою legrin і вирішили раз ми вже побачились, то потрібно щось подарувати на день народження нашому Рибаку Сані bass___. Так як до цього часу вже була розмова з Сомом, то однозначно вирішили до нього в магазинчик не йти (не хочу купувати товари в людини, котра впарює непотріб), тому почали шукати якусь торгову точку в якій можна прикупити подарунок і надалі купувати рибацьке причандалля. Були поставлені наступні критерії - широкий асортимент продукціїї, низькі ціни. Таки знайшли і кіоск на ринку і подарунок. На торговій точці представлені уся лінійка воблерів JAXON, Jackall... Заодно придбав собі поводочний матеріа "Трітон" і застьожки з карабінчиками.
PS. Не реклама, но там куча усього є! Починаючи мухами (нахлист) до ...

А было бы не плохо вообще тему открыть что кто где видел,к примеру воблеры такие то... цена там такая...,к примеру тот же юзури где есть по чем и раскрас какой в наличии .Вот ищу я себе для троллинга 2 держателя для спиннингов и тд))
 
Цитата
к примеру тот же юзури где есть по чем и раскрас какой в наличии
За раскрас это уже перебор, но на той точке о которой написал Саня зуриков дофига было, так же как и шакалов, правда разметают всё как пирожки в Винницом! Успел - счасливый обладатель вобов по вкусной цене, например шакалов чабби при нас завезли всех цветов которые делают для нашей страны, чёрные мы сразу все забрали! Ну а по ценам, кто интересуется вобами и ценами на них должен знать по чём тини мегалон в среднем стоит, на этой точке он около 130 грн!  Я жакал только там и беру!!
 
Цитата
Сьогодні вирвався по справах на місцевий ринок (толкучку), зустрівся там з Бодьою legrin і вирішили раз ми вже побачились, то потрібно щось подарувати на день народження нашому Рибаку Сані bass___. Так як до цього часу вже була розмова з Сомом, то однозначно вирішили до нього в магазинчик не йти (не хочу купувати товари в людини, котра впарює непотріб), тому почали шукати якусь торгову точку в якій можна прикупити подарунок і надалі купувати рибацьке причандалля. Були поставлені наступні критерії - широкий асортимент продукціїї, низькі ціни. Таки знайшли і кіоск на ринку і подарунок. На торговій точці представлені уся лінійка воблерів JAXON, Jackall... Заодно придбав собі поводочний матеріа "Трітон" і застьожки з карабінчиками.
PS. Не реклама, но там куча усього є! Починаючи мухами (нахлист) до ...

А де його знайти?
 
Цитата
Сьогодні вирвався по справах на місцевий ринок (толкучку), зустрівся там з Бодьою legrin і вирішили раз ми вже побачились, то потрібно щось подарувати на день народження нашому Рибаку Сані bass___. Так як до цього часу вже була розмова з Сомом, то однозначно вирішили до нього в магазинчик не йти (не хочу купувати товари в людини, котра впарює непотріб), тому почали шукати якусь торгову точку в якій можна прикупити подарунок і надалі купувати рибацьке причандалля. Були поставлені наступні критерії - широкий асортимент продукціїї, низькі ціни. Таки знайшли і кіоск на ринку і подарунок. На торговій точці представлені уся лінійка воблерів JAXON, Jackall... Заодно придбав собі поводочний матеріа "Трітон" і застьожки з карабінчиками.
PS. Не реклама, но там куча усього є! Починаючи мухами (нахлист) до ...
А Саня Басс видно вибирав собі подарунок лічно. Чи він тупо сгрібав все підряд з прилавку собі у ті резинячі колготки і з ухмилкою продавцю проказував: "Он ті пацики за все платять!" :cw:
 
Цитата
А де його знайти?

:al: Якщо точно то 49.4170528N 26.9588667E :bj:
Якщо не так точно, то якщо стояти по львівському шосе і прямо перед собою бачите вхід в старий базар, зліва через метрів 30 є ще один вхід в ринок "Тиса", заходимо в нього, зразу ж по лівій стороні бачимо кіоск з авто-мото-вело запчастинами, за ним повертаємо ліворуч і по ліву сторону (через 10 метрів) побачите риболовні товари. Ось тут він і є :dm:
Фотка кривенька, але хто захочить - розбереться (червоний хрестик - це воно!)!

Цитата
він тупо сгрібав все підряд з прилавку собі у ті резинячі колготки і з ухмилкою продавцю проказував: "Он ті пацики за все платять!"
Так воно і було!!! Ми, взагалі то, планували купити йому якийсь поплавочок, а він заліз в штанішки і сказав що без них нікуди не піде... прийшлось купити :ap:
 
[QUOTE=Sasha-St;296658]
Фотка кривенька, але хто захочить - розбереться (червоний хрестик - це воно!)!

Дякую, давно там небув, зразу не впізнав Юри та Андрія вітрину, впізнав тільки по координатах 49.4170528N 26.9588667E:bj:
 
ребята, а может скинемся и сделаем свой магазинчик ))))) ???
 
Це типу кожен принесе по парочці ненужних воблерів і поплавків і почнемо продавати? Чур я главний по кам"янецькому регіону! )))))
 
Цитата
Сьогодні вирвався по справах на місцевий ринок (толкучку), зустрівся там з Бодьою legrin і вирішили раз ми вже побачились, то потрібно щось подарувати на день народження нашому Рибаку Сані bass___. Так як до цього часу вже була розмова з Сомом, то однозначно вирішили до нього в магазинчик не йти (не хочу купувати товари в людини, котра впарює непотріб), тому почали шукати якусь торгову точку в якій можна прикупити подарунок і надалі купувати рибацьке причандалля. Були поставлені наступні критерії - широкий асортимент продукціїї, низькі ціни. Таки знайшли і кіоск на ринку і подарунок. На торговій точці представлені уся лінійка воблерів JAXON, Jackall... Заодно придбав собі поводочний матеріа "Трітон" і застьожки з карабінчиками.
PS. Не реклама, но там куча усього є! Починаючи мухами (нахлист) до ...


да Санька выбор вобов у них один из лучших в городе, а может и лучший, но цены то они по немного все подымают и подымают:dm:
а если их за скидку спросишь (причем тарился я на нормальные деньги) так такие  рожи жалоносные сделают:bh:, мол на хлеб не хватает, нас тут много у каждого дети дома голодные,  аж накинуть сверху им хочется....
но все равно к ним частенько захожу, альтернативы пока в Хмельницком не нашел:ds:
 
Цитата
Отличный карась!! И засекся класно)))))) Видать голодный очень раз на резину кидаеться)))

Напевно твістер з мотилём на шиї був
 
сегодня мне и andre777 удалось провести день за любимым занятием, клева как такового не наблюдали, но несколько шнурков и пару тройку полосатых все таки уговорили, про посленерестовый жор щука походу  не в курсе :bl:
 
Вчера был на Южному Бугу в районе города, два шнурка уговорил и одного судачка. Вес наибольшего шнурка 0,5 кг, судачка 0,4 кг.
 
Славіте нашого Христа
За кров його, за Хресні муки.
Любіть його, як він любив
В годину щастя і розлуки.
Христос Воскрес!
Дякую!
 
Цитата
Вчера был на Южному Бугу в районе города, два шнурка уговорил и одного судачка. Вес наибольшего шнурка 0,5 кг, судачка 0,4 кг.

Вот это правильно.От всей души поздравляю.На южном буге это тебе не на платниках взять а потом по сайтам всем расхваливать.Так держать5+++++++++++++++
 
Цитата
сегодня мне и andre777 удалось провести день за любимым занятием, клева как такового не наблюдали, но несколько шнурков и пару тройку полосатых все таки уговорили, про посленерестовый жор щука походу  не в курсе :bl:

поздравляю.Пусть один,пускай мелкий,фото отменное.за фото голосую5+++++++++++++++++++++
 
Открыл сезон по открытой воде (не на "платнике" :ap:). Вода ещё холодновата, но лиха беда начало.:df:
 
Цитата
Открыл сезон по открытой воде (не на "платнике" :ap:). Вода ещё холодновата, но лиха беда начало.:df:

Очень даже не плохо!!!:bf: Сработали растительные или животные насадки?
 
Цитата
Очень даже не плохо!!!:bf: Сработали растительные или животные насадки?

Пара цельных горошин соблазнила зеркального, его чешуйчатый кузен не устоял перед мастыркой. Так что сегодня рулил гороховый набор.:ds:
 
sibarit, Петрович это на Долах уже карпик берет?
и бросйте уже курить )))))))
 
Цитата
Открыл сезон по открытой воде (не на "платнике" :ap:). Вода ещё холодновата, но лиха беда начало.:df:

Петрович зачет 5+ так держать . Старт дан.
 
Вчора був на місцевій водоймі (не приват), всього 6 шнурків і пару сходів. Адреналіну купа. Сезон відкрив!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Цитата
Вчора був на місцевій водоймі (не приват), всього 6 шнурків і пару сходів. Адреналіну купа. Сезон відкрив!!!!!!!!!!!!!!!!

Поздравляю от всей души.
значит щучка зашевелилась.Завтра думаю попробыывать щучку на карьерах.Обязательно отпишусь.
 
Цитата
Вчора був на місцевій водоймі (не приват), всього 6 шнурків і пару сходів. Адреналіну купа. Сезон відкрив!!!!!!!!!!!!!!!!

есть маленький вопрос-на какие приманки больше всего била щука?
 
Цитата
есть маленький вопрос-на какие приманки больше всего била щука?

Блесны колебалка и маленькая вертушка 2 типа мепс (лепесток чистый без наклеек)
 
А у мене "уклейка" проскакує зрідка :do:

 
AlexWizard,  а шо це за рибка така гарна?
 
Цитата
А у мене "уклейка" проскакує зрідка
Дністровський уклей? на шо хапнув, на кастмастер?
 
Це не уклейка, більше на жереха схоже!!!
 
точно жерех, уклейка така навіть і не росте, та й голова в неї не така
 
Цитата
Це не уклейка, більше на жереха схоже!!!
Так "уклей" у Візарда в кавичках не зря:al:
 
Я це також побачив, але уже запізно:dn:
 
Племяха сегодня шёл из школы и говорит,что на Бугу уже сидит куча народу и бомбят пристойного карася около парка.Может кто что слышал или видел?
 
http://viytok.rybalka.com/blog/view/6538/  Пасхальна рибалка))
 
Цитата
Племяха сегодня шёл из школы и говорит,что на Бугу уже сидит куча народу и бомбят пристойного карася около парка.Может кто что слышал или видел?
Минулий рік на першому дубовському в цей час десь дармовий карась круто йшов.
Ніхто не в курсі, ситуація з орендою ставу не змінилася? А то чуток було багато, і хто зна кому вірити.
 
Пройшли святкові дні... Потрібно дати печінці трохи відпочинку і для того щоб не сидіти вдома вирвались з Басом на річку... Відпочили суперово! Фоточку можна глянути ТУТ, заодно і проголосувати :dk:. Не забувайте ставити перчики і ТУТ
 
Цитата
Пройшли святкові дні... Потрібно дати печінці трохи відпочинку і для того щоб не сидіти вдома вирвались з Басом на річку... Відпочили суперово! Фоточку можна глянути ТУТ, заодно і проголосувати :dk:. Не забувайте ставити перчики і ТУТ

Ну Саньки ви і даєте.5+
 
Цитата
Пройшли святкові дні... Потрібно дати печінці трохи відпочинку і для того щоб не сидіти вдома вирвались з Басом на річку... Відпочили суперово! Фоточку можна глянути ТУТ, заодно і проголосувати :dk:. Не забувайте ставити перчики і ТУТ

А как же нерест?
Улов супер... 5 балов...
 
Цитата
А как же нерест?
Улов супер... 5 балов...

Нерест? - все в нормі, заборона діє,:dn: тому і ловили в межах населеного пункту, на один спінінг, в забродніках (не на лодці), з 10 забросів тільки одним доставали до потрібної віддаленості від берега (потрібна бровка була метрів в 90)...:bk:
Дякую! :dk:
PS. В прилові тільки самці, напевно віднерестились і мамки пішли в коряжніки відпочивати :cw:
 
Цитата
PS. В прилові тільки самці, напевно віднерестились і мамки пішли в коряжніки відпочивати
Кста як відрізнити самця від самки?? про черв"яків знаєм, а за судака не чув:dn:
 
Цитата
Кста як відрізнити самця від самки?? про черв"яків знаєм, а за судака не чув:dn:

Андрюха , ну ти і даєш ! Як відрізнити ? Ловиш - відпускаєш (можна на поводку) , якщо ПОПЛИВ - значить ВІН , якщо ПОПЛИВЛА - вона !!!:dl::bf::al:
 
Цитата
Кста як відрізнити самця від самки?? про черв"яків знаєм, а за судака не чув:dn:
Можна і так :bj::bj::bj:
Цитата
Андрюха , ну ти і даєш ! Як відрізнити ? Ловиш - відпускаєш (можна на поводку) , якщо ПОПЛИВ - значить ВІН , якщо ПОПЛИВЛА - вона !!!:dl::bf::al:

Бодя ти мене порвав:bj::bj::bj::ap:
Самець на період нересту змінює свій окрас на темний, майже чорний, але після 10 хв. перебування на кукані знову освітлюється. Щось тіпа цього...
 
Цитата
Открыл сезон по открытой воде (не на "платнике" ). Вода ещё холодновата, но лиха беда начало.









Миниатюры
В суботу тоже буду пробовать на Выдровых пущу свой белый катер
 
Цитата
Нерест? - все в нормі, заборона діє,:dn: тому і ловили в межах населеного пункту, на один спінінг, в забродніках (не на лодці), з 10 забросів тільки одним доставали до потрібної віддаленості від берега (потрібна бровка була метрів в 90)...:bk:
Дякую! :dk:
PS. В прилові тільки самці, напевно віднерестились і мамки пішли в коряжніки відпочивати :cw:

Самец просто охраняет кладку икры.
 
Хочу теж шо б в нас так було.......

https://www.youtube.com/watch?v=90gGVk-p_vM&feature=player_embedded
 
ты про рыбку или про радиацию? ))))
но красиво и прикольно, любовались всем офисом....
 
Цитата
Хочу теж шо б в нас так було.......
Для цьго треба спочатку "Убить всех челавеков" :bk:
 
:dk::dk::dk::spin::spin::spin::bi::bi::bi:
 
Цитата
В суботу тоже буду пробовать на Выдровых пущу свой белый катер

радий куме тебе тут бачити, чикаю запрошення на фаршированого коропа:dn:
 
Цитата
Хочу теж шо б в нас так було.......

вагомий доказ того, що природі допомога людей не потрібна, потрібно лише не втручатись :dl:
 
Цитата
Хочу теж шо б в нас так було.......

https://www.youtube.com/watch?v=90gGVk-p_vM&feature=player_embedded

Это моя родина!!Я сейчас пробиваю концы что бы съездить на речку Припять,которая была на столько богатой рыбой,что даже с пирсов ловили щук.А в этом охлаждающем реактор канале, вообще рыбалка была супер,рыба ловилась разная(лещ,карась,карп,щука,краснопёпка,плотва,линь,и.т.д) и зимой и летом потому как вода всегда была тёплой.
А по поводу сомов,бытует легенда,да что легенда скорей всего правда,что сомов прикормили рабочие с станции,потому как канал находится рядом с столовой,даже имена им давали.:-))
 
Цитата
вагомий доказ того, що природі допомога людей не потрібна, потрібно лише не втручатись :dl:

Сто процентів згіден !!! От приставте що б було , як би ми зараз всього на три .., а тим більше п"ять років перестали ловити рибу .... А ПОТІМ ЗНОВ ПОЧАЛИ .....
 
Цитата
Сто процентів згіден !!! От приставте що б було , як би ми зараз всього на три .., а тим більше п"ять років перестали ловити рибу .... А ПОТІМ ЗНОВ ПОЧАЛИ .....

Мені кажеться, що не стільки Ми виловлюємо як БРАКИ сітками, ел. удочками, і т.д.
Я сам був свідком коли нерестилась щука, народ масово її колов "вилами", ставив екрани та сітки. То скажіть хто більше завдасть шкоди Ми чи браки???????

p.s. А приватні ставки, в них "хазяї" коли хочуть тоді спускають чи набирають воду.... і ніхто незадумується про річку яка виходть з ставка, що вній теж є риба, яка йде на нерест, чи яка віднерестилась.

Нашому Івану "аби мені було добре........."
 
Я вот недавно был свидетелем как рыбнадзор под прикрытием мероприятия по борьбе с браконьерами сетки ставил,я на лодке был к ним подплывал спрашиваю ваша сетка ,они типа нет пропустили,говорю то мы ее режем и выбрасываем? Быстренько лодочку спустили вручную через весь став проехали и сняли и потом умотали видно сцыкнули.Вот такие у нас браки ! так и живем!Они мне закинули мол на лодке с двигателем нельзя ,я им - а сетки ставить можно?Ниче не поймали крупного а  пару шнурков отпустили,карась полным ходом нерестится!
 
http://fion.ru/video/razbborki_s_brakami.html
 
Рыбнадзор и т.п. ребята, это в основном и есть теже браки, только как бы сказать легальные!!! Наверно почти каждый из нас хоть 1 раз,  но видели как такие легальные браконьеры беспредельничают и позволяют себе слишком многое...
Я считаю что помочь нашым водоемам и ихним обитателям, сможем только мы сами, и никакой патруль, рыбнадзор и зелёные нам здесь не помогут!!
Так что товарищи рыболовы, дадим БОЙ браконьерам и т.п. уродам!! Хватит молчать и надеятся на законы, нужно жестоко боротся с такими нелюдями, причём всеми возможными способами!!!
P.S. Это конечно только мое личное мнение, но я думаю что найдутся те кто поддержыт.
 
Цитата
Рыбнадзор и т.п. ребята, это в основном и есть теже браки, только как бы сказать легальные!!! Наверно почти каждый из нас хоть 1 раз,  но видели как такие легальные браконьеры беспредельничают и позволяют себе слишком многое...
Я считаю что помочь нашым водоемам и ихним обитателям, сможем только мы сами, и никакой патруль, рыбнадзор и зелёные нам здесь не помогут!!
Так что товарищи рыболовы, дадим БОЙ браконьерам и т.п. уродам!! Хватит молчать и надеятся на законы, нужно жестоко боротся с такими нелюдями, причём всеми возможными способами!!!
P.S. Это конечно только мое личное мнение, но я думаю что найдутся те кто поддержыт.
Да базаров нет!!! Только закон по большей части на ихней стороне,как не мент с корочкой,так помошник депутата приедет.В таких разборах нужен серьёзный дядька из власти.А где у нас такого найдёшь?Даже если и есть ,так его быстро попустят.
Я могу завести на места где сети ставят круглосуточно,а толку.
Да на дальних Гречанах острогами ночью лупят щуку  во время нереста, и все об этом знают.Можно поехать пару Олешинских быков словить на горячем и нагрузить,а толку, их там сотни.
Пока сам рыбнадзор за дело не возьмётся ,толку не будет.
 
Цитата
ты про рыбку или про радиацию? ))))
но красиво и прикольно, любовались всем офисом....

Я про рибу без радіації..
 
Цитата
:dk::dk::dk::spin::spin::spin::bi::bi::bi:
Костя,не знаю или летают,но 10 штук на 5 соток точно есть:ap:
 
Цитата
В прилові тільки самці

Також самець, але завтра спробую зловити мамку.
 
Цитата
Костя,не знаю или летают,но 10 штук на 5 соток точно есть:ap:

Сергію!Запрошую в гості!Прикинь,скільки хробаків на 80 сотках можна накопати,при тому вони в мене жирніші.
 
Цитата
Сергію!Запрошую в гості!Прикинь,скільки хробаків на 80 сотках можна накопати,при тому вони в мене жирніші.
Спасибо,от туда еле съехал.:ap:
 
Вот сегодня порыбачил.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/6557/
 
Цитата
Також самець, але завтра спробую зловити мамку.

Вадік звідки ти знаєш, ти шо бачив як він (самець) пливе? Чи як хробака через зуби пропускав?
 
сегодня был на карьерах,промок до нитки,замёрз до последнего зуба,но взял 6 не больших щучек,4 окуня(окуней по настоящему можно назвать окунями,горбатые,с жёлтыми животами,красавцы)Щука как ни когда брала,правда ну очень мелкая,куча сходов,но удовольствие получил не описуемое.
 
На что щука брала?Погодка конечно ее!
 
Цитата
Вадік звідки ти знаєш, ти шо бачив як він (самець) пливе? Чи як хробака через зуби пропускав?

Ігорьок, я його (самця) до дому забрав на салат.....
 
Цитата
На что щука брала?Погодка конечно ее!

Белый твистер с чёрной спинкой.После этой рыбалки два твистера,полностью истерзанные зубами мелкой щуки,пришлось выбросить.
 
я сегодня тоже ездил открывать сезон...
замочили всё, не только снасти.... дождь,мля, всю малину испортил.
 
Цитата
я сегодня тоже ездил открывать сезон...
замочили всё, не только снасти.... дождь,мля, всю малину испортил.
Красава.А я в такую погоду обломался ехать.Аж бока от дивана болят.
 
Цитата
я сегодня тоже ездил открывать сезон...
замочили всё, не только снасти.... дождь,мля, всю малину испортил.

ради таких экземплярчиков не грех и помокнуть!
 
Цитата
ради таких экземплярчиков не грех и помокнуть!
Я думаю сьогодні Стецюк виложить достойний екземпляр,:dr: ради якого варто пів року катати на рибалки)):al: Бодя (Legrin) завалив - красавчик!!!
 
Цитата
Я думаю сьогодні Стецюк виложить достойний екземпляр,:dr: ради якого варто пів року катати на рибалки)):al: Бодя (Legrin) завалив - красавчик!!!

Ще довго чекати тих екземплярів????
 
Цитата
Ще довго чекати тих екземплярів
той екземпляр має потянути на 1.75 немірова:do:
 
А може і більше.
 
вот так провел субботу
http://dimon25.rybalka.com/photo/view/9369/
 
Цитата
вот так провел субботу
http://dimon25.rybalka.com/photo/view/9369/

Ай да молодцы,вот это я называю настоящей рыбалкой.А фото просто отличное,смотришь и душа радуется.
 
Цитата
Я думаю сьогодні Стецюк виложить достойний екземпляр,:dr: ради якого варто пів року катати на рибалки)):al: Бодя (Legrin) завалив - красавчик!!!

Там є на що глянути!!!:al:
 
Цитата
Там є на що глянути!!!:al:

Народ я вже засипаю за монітором:dm:, дайте глянути на цю чарівну рибку:fish:!!!!!!!!!
 
Ну десь отака рыбка зловилась ....
 
Цитата
Ну десь отака рыбка зловилась ....

Йоханий Бабай:eek:
Оце рибина!!!100+++++
Ну Бодя молодець............:)

Добре що я не ліг спати, тепер точно не засну................
 
По заявкам трудящихся на маленького монстрика можете глянути тут і не забуваємо тиснути на пятого перчика, адже екземпляр дійсно вартий того))):ds:
П.С. Можлво хто іще не бачив молодших його родичів, знайти їх можна тутечки і ось тут... Дякую за увагу))):df:
 
Бодя прийми вітання! це не трофей - це трофеїще!!!
 
Цитата
Ну десь отака рыбка зловилась ....
Я представляю скільки часу його тягати прийшлось. Певно руки відвалювалися потім.
:di::mesto_1::schuka:
 
Цитата
Ну десь отака рыбка зловилась ....

Ё.....пти.Это же где столько сил взять,чтобы организм смог переработать такое количество АДРИНАЛИНА :dr::ai:
п.с наверное борьбы было минут 40
 
Дивився я відео з його виважуванням... Ну що тут сказати, в справжнього професіонала воно зайняло не більше 2 хвилин))):eek: Я би так не зміг напевно))
 
Гарно відрибалили! У мене минулого тижня не було ще щодного кленьового удару, а через пару днів знайомий вже получав кайф від кленьових клювак! От що "хрущ жівотворящій" з кленьом робить! ))))
 
Теперь бы вам мегаблог соорудить. Ждём-с...
 
Цитата
Також самець, але завтра спробую зловити мамку
Ну звірюга, напевне адреналінчик підскочив.
 
Цитата
От що "хрущ жівотворящій" з кленьом робить!
Я на річці ніодного хруща не бачив, кушав він строго мошку і то мєлкий! Прийшлось його шукати, так як під деревами ще не стоїть, а полетить хрущ тоді все підрят буде чвакати, а де трофейні стоять уже знаєм
 
Цитата
Я на річці ніодного хруща не бачив, кушав він строго мошку і то мєлкий! Прийшлось його шукати, так як під деревами ще не стоїть, а полетить хрущ тоді все підрят буде чвакати, а де трофейні стоять уже знаєм
Я ловив їх на порогах на поплавочну вудочку (правда велику, полохливі вони). Так от при відсутності хруща, я  чіпляв на гачок по кілька червоних ягідок калини (минулорічна на кущах збереглася). І брало.:bf:
 
Цитата
Ну десь отака рыбка зловилась ....
Ех скільки б мальку було...
А за рибальський хист звичайно повага.
 
Цитата
Я ловив їх на порогах на поплавочну вудочку (правда велику, полохливі вони). Так от при відсутності хруща, я  чіпляв на гачок по кілька червоних ягідок калини (минулорічна на кущах збереглася). І брало.:bf:
В мене ціль його зловити на штучні приманки, на вудку не цікаво! НА вудки лов"ять його і в кінці березня-початку квітня, а на спінінг то інша тема!
 
Серьезный трофей!!!!!!
 
Цитата
Ну десь отака рыбка зловилась ....

Круть , жалко в моїй місцевості таких вже давно немає , одиниці на случі залишилися ....
 
В суботу пробував поганяти кленика... Кленика поганяв (розігнав:ap:) суперово, а розловив щучкою маньячку на УЛ Крой! Адреналіну море!
PS. Gjgkbdkf pf vfvrj.!
 
Цитата
В суботу пробував поганяти кленика... Кленика поганяв (розігнав:ap:) суперово, а розловив щучкою маньячку на УЛ Крой! Адреналіну море!
PS. Gjgkbdkf pf vfvrj.!
Здай місце, де це така чудова річка?:bf:
PS. Yt dfhnj ,ekj vexbnbcm, oj, wt gthtrkfcnb...:biggrin:
 
Цитата
В суботу пробував поганяти кленика... Кленика поганяв (розігнав:ap:) суперово, а розловив щучкою маньячку на УЛ Крой! Адреналіну море!
PS. Gjgkbdkf pf vfvrj.!
На 5-й фотці золота осінь.

Цитата

PS. Yt dfhnj ,ekj vexbnbcm, oj, wt gthtrkfcnb...:biggrin:
Млять , Саня. Я минут десять підбирав букви.:be:
Ну ти прикаліст.:dl:
 
Цитата
Ну десь отака рыбка зловилась ....
Молодці хлопці, хороший трофей, повний ікри!  А дехто в недалекому минулому писав пости, щодо ловлі в преднерестовий період! А окремих осіб навідь тошнило!
P.S. Це так,- між іншим.
 
Цитата
Молодці хлопці, хороший трофей, повний ікри!  А дехто в недалекому минулому писав пости, щодо ловлі в преднерестовий період! А окремих осіб навідь тошнило!
P.S. Це так,- між іншим.
Відповім коротко (знаю кому адресовано) - почитай для початку правила любительського лову перед тим як робити ось такий жест пальчиком:dd:
 
Цитата
Молодці хлопці, хороший трофей, повний ікри!  А дехто в недалекому минулому писав пости, щодо ловлі в преднерестовий період! А окремих осіб навідь тошнило!
P.S. Це так,- між іншим.

ну ти спочатку зїзди за тих самих 150км, не на платник або закритий зариблений ставок (куди  ти так полюбляєш їздити), а на то й же Дністер, Збруч, Буг.. і т.п. пройди пару км., обірви пару тих твістерків чи воблерків по 100 рублів, і злови ту трофейну рибку, а потім розповідай і покажи як потрібно вести себе в нерест

ти побачив в цьому улові якісь противозаконні методи вилову, снасті і т.п, якшо так аргументуй... може я недобачаю, на задньому плані фото, того акума від електровудки:bj:
 
Сьогодні... Десь опівдні... На секретній явочній квартирі... Відбулась надсекретна зустріч двох матьорих рибацюг...

В результаті були підписані "мирні пакти" та дані обіцянки вгостізаїзджання.
Як бонус гостю було презентовано подарунковий набір "за гроші"... але не все!

Отже і по Камнянцю скоро буде розшивати "мєчєна" рибовозка!
 
Цитата
Здай місце, де це така чудова річка?:bf:
PS. Yt dfhnj ,ekj vexbnbcm, oj, wt gthtrkfcnb...:biggrin:

скажу більше вона в нас не одна така, сам там поки що не побував, дійсно гарно:dn:
Санька ця щучка на твій крой круче чим 3кг судак на морковку)))

p.s. pfljd,fkb db p cdj]vb ibahfvb f; f; jxs ,jkznm
 
В мене мозги вже парятся перекладати,харош мужики:an::ap:
 
Цитата
Відповім коротко (знаю кому адресовано) - почитай для початку правила любительського лову перед тим як робити ось такий жест пальчиком

Цитата
ти побачив в цьому улові якісь противозаконні методи вилову, снасті і т.п, якшо так аргументуй... може я недобачаю, на задньому плані фото, того акума від електровудки

Все по чесняку хлопці, беріг, спінінг,джиг. Перед майстерністю риболовів знімаю шляпу. Але чомусь пригадав що раніше риболовля в преднерестовий період (  мова йде про крайній лід і не  про забороні методи) називалася браконьерством, торбохватсвом, тощо. А зараз збивати з міляка самців ( набивати кукани) і виважувати мамок (набитих ікрою) називається риболовля згідно правил любитильського лову. Буду знати!!! Мабуть жити стало веселіши!!!
P.S. Доречі після тих Ваших постів я був задумався, а че дійсно варто ловити в цей період, коли вона нйбільш уразлива. Но ..................
 
Цитата
Все по чесняку хлопці, беріг, спінінг,джиг. Перед майстерністю риболовів знімаю шляпу. Але чомусь пригадав що раніше риболовля в преднерестовий період (  мова йде про крайній лід і не  про забороні методи) називалася браконьерством, торбохватсвом, тощо. А зараз збивати з міляка самців ( набивати кукани) і виважувати мамок (набитих ікрою) називається риболовля згідно правил любитильського лову. Буду знати!!! Мабуть жити стало веселіши!!!
P.S. Доречі після тих Ваших постів я був задумався, а че дійсно варто ловити в цей період, коли вона нйбільш уразлива. Но ..................

Я тоже такое припомин:do:аю
 
Цитата
Все по чесняку хлопці, беріг, спінінг,джиг. Перед майстерністю риболовів знімаю шляпу. Але чомусь пригадав що раніше риболовля в преднерестовий період (  мова йде про крайній лід і не  про забороні методи) називалася браконьерством, торбохватсвом, тощо. А зараз збивати з міляка самців ( набивати кукани) і виважувати мамок (набитих ікрою) називається риболовля згідно правил любитильського лову. Буду знати!!! Мабуть жити стало веселіши!!!
P.S. Доречі після тих Ваших постів я був задумався, а че дійсно варто ловити в цей період, коли вона нйбільш уразлива. Но ..................

Согласен 100% ... Трофей супер но....
P.S. В нерест лучше поехать на платник, там снять ломку и подождать до конца нереста ИМХО . В посленерестовый период самец судака охранят кладку икры и кидается на всё что проплывает рядом. Нарушений правил любительского лова не происходит но.... стоит ли оно того?.. вопрос окрытый...
 
Цитата
Відповім коротко (знаю кому адресовано) - почитай для початку правила любительського лову перед тим як робити ось такий жест пальчиком
вообще то все эти зандеры  пойманы на нерестилещных гнездах,так что вы бы меньше хвалились.Я конечно тож там бываю но.....А правильнее в зандеровской рыбалочке самим точечку найти и естественно помалкивать.А там где ловит пол державы(вчера там уже и Винница была) -зто не пик мастерства.
 
Цитата
вообще то все эти зандеры  пойманы на нерестилещных гнездах,так что вы бы меньше хвалились.Я конечно тож там бываю но.....А правильнее в зандеровской рыбалочке самим точечку найти и естественно помалкивать.А там где ловит пол державы(вчера там уже и Винница была) -зто не пик мастерства.

Точечку знайти - це хороше діло, але з берега трудновато... з лодки краще, але я ж на лодці в нерестовий період не ловлю, а деякі "правильні" рибацюги таки ловлять, і фотки в мене є в гарному ракурсі... і в рибінспекцію дзвонив, але вони не спішать туда їхати. А що змовчати деколи потріно, так це 100%.
А що в Вашому розумінні вершина майстерності?
 
Я гляжу многих жаба задавила, а я могу только порадоваться за Бодю, умеет он трофеев доставать!!!  
Цитата
вообще то все эти зандеры пойманы на нерестилещных гнездах,так что вы бы меньше хвалились.Я конечно тож там бываю но....
А смысл этого сообщения я не понял,зачем мужиков упрекать коль сами там рыбачите?
 
Цитата
Все по чесняку хлопці, беріг, спінінг,джиг. Перед майстерністю риболовів знімаю шляпу. Але чомусь пригадав що раніше риболовля в преднерестовий період (  мова йде про крайній лід і не  про забороні методи) називалася браконьерством, торбохватсвом, тощо. А зараз збивати з міляка самців ( набивати кукани) і виважувати мамок (набитих ікрою) називається риболовля згідно правил любитильського лову. Буду знати!!! Мабуть жити стало веселіши!!!
P.S. Доречі після тих Ваших постів я був задумався, а че дійсно варто ловити в цей період, коли вона нйбільш уразлива. Но ..................

Підтримую твою думку))):dl:
 
Цитата
Все по чесняку хлопці, беріг, спінінг,джиг. Перед майстерністю риболовів знімаю шляпу. Але чомусь пригадав що раніше риболовля в преднерестовий період (  мова йде про крайній лід і не  про забороні методи) називалася браконьерством, торбохватсвом, тощо. А зараз збивати з міляка самців ( набивати кукани) і виважувати мамок (набитих ікрою) називається риболовля згідно правил любитильського лову. Буду знати!!! Мабуть жити стало веселіши!!!
P.S. Доречі після тих Ваших постів я був задумався, а че дійсно варто ловити в цей період, коли вона нйбільш уразлива. Но ..................

Взагалі мова Вашого далеко минулого посту йшла про те "щоб грюкнути дверима", в моєму розумінні це нахерячити дохера щуки і бути довольним!!!!
В тому що хлопці поїхали на судака і завідома знали бровку так це їм + за раніше пророблену роботу, вониж не на драчя з ями їх тягали.
Представ скільки рибалок вони прокатали зря щоб знайти цю бровку ( а це не 20км а всіх 120)
Моє лічно мнєніє......... В потрібному місці в потрібний ЧАС!!!!:dk:
 
Цитата
Взагалі мова Вашого далеко минулого посту йшла про те "щоб грюкнути дверима", в моєму розумінні це нахерячити дохера щуки і бути довольним!!!!
В тому що хлопці поїхали на судака і завідома знали бровку так це їм + за раніше пророблену роботу, вониж не на драчя з ями їх тягали.
Представ скільки рибалок вони прокатали зря щоб знайти цю бровку ( а це не 20км а всіх 120)
Моє лічно мнєніє......... В потрібному місці в потрібний ЧАС!!!!:dk:

Костян, нахерячити дохера щуки для Севера і бути довольним, це погано, а нехерячити дохера судака для bassючка це добре! Парадокс! Да Господь  з ними нехай ловлять нічого не маю проти.
P.S. А ще краще як спортсмени проводили би популізацію принципу зловив-відпусти. Знаєш як в класика «Смертный, если ты кого-то любишь — отпусти его».
 
Моє мнение,если бы кто-то другой словил,например я,то сразу бы все накинулись...а так...
 
Цитата

ти побачив в цьому улові якісь противозаконні методи вилову, снасті і т.п, якшо так аргументуй... може я недобачаю, на задньому плані фото, того акума від електровудки:bj:
Якщо я не помиляюся, то на данному місці на період нерестової заборони ловити взагалі не можна.
 
Цитата
ну ти спочатку зїзди за тих самих 150км, не на платник або закритий зариблений ставок (куди  ти так полюбляєш їздити), а на то й же Дністер, Збруч, Буг.. і т.п. пройди пару км., обірви пару тих твістерків чи воблерків по 100 рублів, і злови ту трофейну рибку, а потім розповідай і покажи як потрібно вести себе в нерест

ти побачив в цьому улові якісь противозаконні методи вилову, снасті і т.п, якшо так аргументуй... може я недобачаю, на задньому плані фото, того акума від електровудки:bj:

    Хлопці я думаю що не можна судити про людину зовсім не знаючи її, я знаю Вадіка (Север) досить таки давно, і можу вас запевнити що він правильний і порядний рибак, багато людей накинулось на нього за те, на що не треба було накидатись, так як в його пості щодо ловлі щуки по останьому льоду не було теж нічого протизаконого і всупереч правил любительського рибальства.
    Я поважаю думку всіх, але скажу що перш ніж про когось говорити щось погане, потрібно дивитись на свої вчинки, ми на форумі зібрались не для того щоб заздрити один одному, а для іншого..., і я впевнений що Вадік не заздрить, я буду вдячний якщо ми перестанемо ображати один одного без підстав.
Якщо дуже захтіти, і я вам не відкрию таємницю, можна з кожного поста і з кожного фото кожного з нас знайти щось, до чого можна дої...сь і потім зацькувати його.
    Якщо ми будемо ставити планку в тому що одним рибакам можна ловити таким чи іншим чином, а іншим не можна то куди ми зайдемо?
 
Цитата
Взагалі мова Вашого далеко минулого посту йшла про те "щоб грюкнути дверима", в моєму розумінні це нахерячити дохера щуки і бути довольним!!!!
В тому що хлопці поїхали на судака і завідома знали бровку так це їм + за раніше пророблену роботу, вониж не на драчя з ями їх тягали.
Представ скільки рибалок вони прокатали зря щоб знайти цю бровку ( а це не 20км а всіх 120)
Моє лічно мнєніє......... В потрібному місці в потрібний ЧАС!!!!:dk:

Кастян я тебе поважаю, але вислів "щоб грюкнути дверима" кожен може зрозуміти по своєму, я наприклад міг зрозуміти це так "вибігти найшвидше з хати і  грюкнути дверима, бо дуже спішив на водойму" можна таке подумати я думаю що можна, а нахерячити дохера щуки і бути довольним, якщо ти це так зрозумів то перш ніж паскудити людину треба було уточнити всі деталі, якщо ти такий правильний! НХНЧ !
"Правильним" раджу передивитись всі свої попередні пости, а особливо минулорічні, там багато чого цікавого!
 
Цитата
ну ти спочатку зїзди за тих самих 150км, не на платник або закритий зариблений ставок (куди  ти так полюбляєш їздити), а на то й же Дністер, Збруч, Буг.. і т.п. пройди пару км., обірви пару тих твістерків чи воблерків по 100 рублів, і злови ту трофейну рибку, а потім розповідай і покажи як потрібно вести себе в нерест

ти побачив в цьому улові якісь противозаконні методи вилову, снасті і т.п, якшо так аргументуй... може я недобачаю, на задньому плані фото, того акума від електровудки:bj:

Дімич ти нормальний мужик, вибач але пишеш такі речі як мала дитина, звідки ти знаєш що Север не їзде тих самих 150 км і ловить тільки на закритих водоймах?
Ми з Вадімом часто рибачимо разом, але нажаль набагато рідше ніж всі інші форумчани в звязку з нашою службою,  і я в праві говорити про його вчинки так як знаю його дуже добре, на закритих водоймах теж рибалемо але ..... ,так як казав один наш форумчанин хто заважає комусь домовлятись на рахунок риболовлі (він знає про кого я).
На рахунок Дністра, Збруча та П.Бугу і пройдених км., обірваних твістерків чи воблерків по 100 рублів, я думаю взагалі абсурдно дорікати не маючи підстав (по дитячому це якось), інколи краще змовчати як каже Саша Стецюк!
Воблерки в нього не по 100 рублів, а по 100 гривень в нас "рублі" не ходять.
І давай закінчувати ці безглузді розмови, я зараз теж хочю викласти фото з останьої забороненої рибалки, так як заборона розповсюджена на всі види риб, так що можете вже й мене обговорювати, а може взагалі на період нересту не спілкуватись на форумі навіть не заходити в інет, просто замахали ці кучкові напади на людей!
Нікого не хтів образити , просто всі знають що заробити авторитет набагато важче ніж його втратити, Я ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ СЕВЕРА! НХНЧ!
 
Другий раз в житті вибрався на річку половити головля, один раз в 2010 році закінчився провалом, а цей раз вдалося зловити два свої перших головля.
Так що можна мене привітати, а можна і покритикувати так як я ловив в період заборони, як і всі інші форумчани.
 
Узнают птицу по полету,иноходца по походке,человека - по делам.
 
Капєц, Басспро! Як ви могли?! Зараз вселенський холівар розгориться з новою силищою! Ховайтесь під ті кущі, що на фото! :ap:
А взагалі моя думка така, що ніхто із тутешніх дописувачів не є безгрішним. Я теж в неділю навалив 5 кг флагманської уклейки. І жереха влупив минулої... правда він вже був без ікри. Але ж влупив у заборону? Заборонити тимчасовий вилов риби в нинішніх умовах неможливо ні теоретично ні практично. Це стосується як величезної армії аматорів так і браків із силенним "дахом". Але варто цей процес потихеньку запускати у своїй свідомості. Я вже також відпускав всю пузату плотву назад. )
І щоб трохи відволікти увагу від перепалки, хочу ще раз наголосити, відбулася історична ЗУСТРІЧ представників двох територіальних рибацьких громад! Тобто між мною і паном Олександром Стецюком! У його робочому кабінеті... Ну я ж не знав, що він удома кабінет розмістив.:dg: Завалився з пустими руками... Без подаруночків, сітра і т.п. А за це мене пригостили смачнющою кавою, презентували у подарунок на ДН новесеньку "Маньячку" і ще й в урочистій обстановці вручили переходящу машиноналіпку Rybalka.com!!!  :di:
А ви тут "нерест", "нерест".... :spin:
 
Цитата
Капєц, Басспро! Як ви могли?! Зараз вселенський холівар розгориться з новою силищою! Ховайтесь під ті кущі, що на фото! :ap:
А взагалі моя думка така, що ніхто із тутешніх дописувачів не є безгрішним. Я теж в неділю навалив 5 кг флагманської уклейки. І жереха влупив минулої... правда він вже був без ікри. Але ж влупив у заборону? Заборонити тимчасовий вилов риби в нинішніх умовах неможливо ні теоретично ні практично. Це стосується як величезної армії аматорів так і браків із силенним "дахом". Але варто цей процес потихеньку запускати у своїй свідомості. Я вже також відпускав всю пузату плотву назад. )
І щоб трохи відволікти увагу від перепалки, хочу ще раз наголосити, відбулася історична ЗУСТРІЧ представників двох територіальних рибацьких громад! Тобто між мною і паном Олександром Стецюком! У його робочому кабінеті... Ну я ж не знав, що він удома кабінет розмістив.:dg: Завалився з пустими руками... Без подаруночків, сітра і т.п. А за це мене пригостили смачнющою кавою, презентували у подарунок на ДН новесеньку "Маньячку" і ще й в урочистій обстановці вручили переходящу машиноналіпку Rybalka.com!!!  :di:
А ви тут "нерест", "нерест".... :spin:

Повністю згоден!
 
Давно не заходив на форум та не мав змоги поспілкуватись, на це були свої причини, так що вибачайте за те що розійшовся і закидую постами, як кажуть в народі "що думаю то і кажу".
Раджу всім не тільки критикою займатись, а добрими ділами як ми з декількома нашими форумчанами, на наші добрі діла у вільний від роботи час можна подивитись тут http://western.rybalka.com/album/9392/
 
Цитата
Кастян я тебе поважаю, але вислів "щоб грюкнути дверима" кожен може зрозуміти по своєму, я наприклад міг зрозуміти це так "вибігти найшвидше з хати і  грюкнути дверима, бо дуже спішив на водойму" можна таке подумати я думаю що можна, а нахерячити дохера щуки і бути довольним, якщо ти це так зрозумів то перш ніж паскудити людину треба було уточнити всі деталі, якщо ти такий правильний! НХНЧ !
"Правильним" раджу передивитись всі свої попередні пости, а особливо минулорічні, там багато чого цікавого!

Ну йоханий - бабай, єтріть - калатить, єгіпетська - сила, вже і з мене зробили ворога народу , ну кого ж я блін паскужу? Я висказав свою думку тільки про те що ці два випадки з ловльою риби (щука - зимою, і судак - весною) зовсім не повьязані між собою. І де сказано що в нерест неможна ловити рибу в заборонених місцях на один спінінг без задіяного плав засоба, і те що як що в улові присутні 4-5 рибин навіть хай це буде судак на таку саму кількість рибаків то це вже е якийсь перелов або порушеня правил вилову у певний період року??????
Мужики без обід!!!
Сьгодні теж був на р. Збруч і зловив свого першого голавлика:)
 
Цитата
Ну йоханий - бабай, єтріть - калатить, єгіпетська - сила, вже і з мене зробили ворога народу , ну кого ж я блін паскужу? Я висказав свою думку тільки про те що ці два випадки з ловльою риби (щука - зимою, і судак - весною) зовсім не повьязані між собою. І де сказано що в нерест неможна ловити рибу в заборонених місцях на один спінінг без задіяного плав засоба, і те що як що в улові присутні 4-5 рибин навіть хай це буде судак на таку саму кількість рибаків то це вже е якийсь перелов або порушеня правил вилову у певний період року??????
Мужики без обід!!!
Сьгодні теж був на р. Збруч і зловив свого першого голавлика:)

Кастян ну я незнаю як ти можеш важати що ці два випадки не повязані між собою!
 
Цитата

Раджу всім не тільки критикою займатись, а добрими ділами як ми з  декількома нашими форумчанами, на наші добрі діла у вільний від роботи  час можна подивитись тут  https://www.rybalka.com/office/files/9392/
Лінк не вірний, поправте будь-ласка.

Цитата
І де сказано що в нерест неможна ловити рибу в заборонених місцях на один спінінг без задіяного плав засоба, і те що як що в улові присутні 4-5 рибин навіть хай це буде судак на таку саму кількість рибаків то це вже е якийсь перелов або порушеня правил вилову у певний період року??????
Є спеціально відведені місця для любительскої ловлі, в усіх інших ловити неможна ні на яку снасть. Хіба не так сказано в документі?
Правда, як на мене, документи цієї держави не указ. Але ж мова про закон йшлася.

Цитата

Мужики без обід!!!
Сьгодні теж був на р. Збруч і зловив свого першого голавлика:)
Вітаю! Я після першої ж голавлиної рибалки полюбив голавлину рибалку більше ніж будь-яку іншу.
Можна подетальніше про кльов? А то з цією погодою все не можу наважитися їхати чи ні. Чесно кажучи я думав зараз не клює взагалі ніщо і ніде. :be:
 
Вітаю! Я після першої ж голавлиної рибалки полюбив голавлину рибалку більше ніж будь-яку іншу.
Можна подетальніше про кльов? А то з цією погодою все не можу наважитися їхати чи ні. Чесно кажучи я думав зараз не клює взагалі ніщо і ніде. :be:[/QUOTE]

Кльов припаскудний, тички були тільки під кущами і під деревами але доставити туди воблерок було дуже тяжко! Хруща ще немає. Андре777 відкрив сезон по запливу за воблерами:diver::bj::bj::bj::holod:
 
Цитата

Кльов припаскудний, тички були тільки під кущами і під деревами але доставити туди воблерок було дуже тяжко! Хруща ще немає. Андре777 відкрив сезон по запливу за воблерами:diver::bj::bj::bj::holod:
Бачу він любитель водних процедур і цілебної збручанської води:bj:

Значить прийдеться потерпіти :(
 
Цитата
Відповім коротко (знаю кому адресовано) - почитай для початку правила любительського лову перед тим як робити ось такий жест пальчиком:dd:

Давно преглядаю цей форум, не можу промовчати стосовно Ваших коментарів. Якщо принципово переконаний в своїх поглядах то необхідно іноді визнавати свої помилки та бути чесним в першу чергу перед самим собою. на разі зі сторони бачу цілковиту сліпоту і невизнання своїх прорахунків. Можливо критика від незнайомої людини заставить Вас задуматись та заховати свою пихатість в інтимне місце.
 
Цитата
Андре777 відкрив сезон по запливу за воблерами
НУ за любімчіком не сплавати було гріх, ти главне відео не показуй, цензура не пропустить:bj:
А на рахунок їхати чи нє, то на пєчі з бабами конєчно добре, но на рибалці даже при поганому кльові тоже нічого
 
Просто ціна бензину доставляє. А почекати пру днів, до середи, і там вже погодка покращиться.
 
Цитата
Другий раз в житті вибрався на річку половити головля, один раз в 2010 році закінчився провалом, а цей раз вдалося зловити два свої перших головля.
Так що можна мене привітати, а можна і покритикувати так як я ловив в період заборони, як і всі інші форумчани.

Вітаю  bassspro, гарні клені..........
 
Цитата
НУ за любімчіком не сплавати було гріх, ти главне відео не показуй, цензура не пропустить:bj:
А на рахунок їхати чи нє, то на пєчі з бабами конєчно добре, но на рибалці даже при поганому кльові тоже нічого

Відео виставити зможу тільки за ту ціну яка влаштує Андрюху!!!!:dn:
Так що прошу пропонуйте хто кільо дасть:az::dj::dk:
 
Цитата
Хлопці я думаю що не можна судити про людину зовсім не знаючи її, я знаю Вадіка (Север) досить таки давно, і можу вас запевнити що він правильний і порядний рибак, багато людей накинулось на нього за те, на що не треба було накидатись......
Игорь, а хто ж накидався на того твого Севера??? Я вже про нього сто років назад забув і навіть не згадував..... аж поки ..... він сам не появився і хотів шось тіпа сказати, тільки я не поняв що (якщо чесно то і не дуже вдумувався)..... А те чи порядний він чи ні я судити буду, оскільки сообисто не знайомий..... враження, відмічу, що далеке від нормального, може скластись лише з його постів.... і поважати чиюсь фотографію ну не можу себе заставити, людину  - да... а вот фотку....  скажу одне - спор в мене виникав уже не з один форумчаном, але інші рибаки чомусь відразу приходять на зустріч, щоб розрулити ситуацію, і я тобі скажу це виходить.... з одним з таких зараз частенько катаюсь на рибалки....

Цитата
Якщо я не помиляюся, то на данному місці на період нерестової заборони ловити взагалі не можна.
Да нє, не помиляєшся..... там, так як і у ВСІХ (!) інших річках і водоймах, що контролює Головне управління по водним ресурсам в нашій області (ра*** всі крім арендних).... Дозволено рибалити з однією вудкою і гачком/приманкою ЛИШЕ ось в цих місцях:
1. Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському водосховищу;
2. Від с. Панівці до с.Устя;
3. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км;
4. В межах с. Рогізна;
5. Від Гораївського водозабору – до с. Гораївка;
6. Дністровське водосховище р-н с. Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії.
7. Від с. Пижівка до с. Лоївці;
8. Від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці р. Данилівна;
9. База відпочинку с. Куражин проти течії 1 км.
10. База відпочинку с. Рудківці вниз по течії 2 км;
Мислятинське водосховище:
Від с. Мислятин до с. Дібровка
р. Бужок
500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка “Анаставці верхні”.


В БУДЬ-ЯКОМУ іншому відповідно з а б о р о н е н о!



А по твоїй логіці будь то Клёвий, що ловить карасика на два спінінга в своєму секретному місці на річці, чи хлопці,  які лазять по хащам у пошуках голавлиного "віддай патик", чи мій дід, якиий сидить в  себе селі на три ввудки під городом і ловить рибку - всі ловлять в недозволених місцях, недозволеними снастями і якщо брати "по книжці"  - то воно так і є..... але ж не поїде мій дід, якому вже дай Боже здоровя 83 роки за 120 км, щоб полоовити в дозвооленному місці -  це вже реально смішно))):dp: Іноді ми ВСі трохи відступаємо від правил))))
Цитата
Давно преглядаю цей форум........
Ну той переглядав би собі і далі...:bj:
 
[QUOTE=bass___;299773]Игорь, а хто ж накидався на того твого Севера??? Я вже про нього сто років назад забув і навіть не згадував..... аж поки ..... він сам не появився і хотів шось тіпа сказати, тільки я не поняв що (якщо чесно то і не дуже вдумувався)..... А те чи порядний він чи ні я судити буду, оскільки сообисто не

всі ловлять в недозволених місцях, недозволеними снастями і якщо брати "по книжці"  - то воно так і є..... але ж не поїде мій дід, якому вже дай Боже здоровя 83 роки за 120 км, щоб полоовити в дозвооленному місці -  це вже реально смішно))):dp: Іноді ми ВСі трохи відступаємо від правил))))

Саня чому всі вперлись в заборонені місця, якщо вся мова була про ікру і активність риби в той чи інший період?
Сашко я бачу що дійсно тут ніхто не може зрозуміти один одного, тут ти правий що треба зустрітись, а цю тему на форумі закрити, бо так всеодно всі залишаться при своїй думці.
 
Цитата
... а цю тему на форумі закрити, бо так всеодно всі залишаться при своїй думці.

Игорь, ни в коем случае!:bq: Нельзя закрывать "хмельницкую флудилку". А то станете пар выпускать где попало. И так уже замахался флуд со всех тем сюда стаскивать.:df: Что же до мнений пользователей, так они всегда будут различными в силу своей субъективной природы. Это нормально и бессмысленно приводить их к общему знаменателю. Другое дело, если высказывается нечто противоречащее нормам морали, нравственности или Правилам форума. Тогда однозначно - :co:и :dl: Всем адресовано!
 
Цитата

А по твоїй логіці будь то Клёвий, що ловить карасика на два спінінга в своєму секретному місці на річці, чи хлопці,  які лазять по хащам у пошуках голавлиного "віддай патик", чи мій дід, якиий сидить в  себе селі на три ввудки під городом і ловить рибку - всі ловлять в недозволених місцях, недозволеними снастями і якщо брати "по книжці"  - то воно так і є..... але ж не поїде мій дід, якому вже дай Боже здоровя 83 роки за 120 км, щоб полоовити в дозвооленному місці -  це вже реально смішно))):dp: Іноді ми ВСі трохи відступаємо від правил)))
Абсолютно згідний. Та я теж таким страдаю, -- всі ми вороги природи і в особливості риби :ak:
Просто, чесно кажучи, я в шоці як впливають риболови-любителі на поголів"я риби. Я завжди думав що їх вклад в зменьшення рибних запасів мінімальний. Он тут писали що аж з Віниці туди їздять рибачити, а вчора знаючі люди казали що "там вже немає де стати".
 
Цитата
Абсолютно згідний. Та я теж таким страдаю, -- всі ми вороги природи і в особливості риби
Просто, чесно кажучи, я в шоці як впливають риболови-любителі на поголів"я риби. Я завжди думав що їх вклад в зменьшення рибних запасів мінімальний. Он тут писали що аж з Віниці туди їздять рибачити, а вчора знаючі люди казали що "там вже немає де стати".

По-видимому, существует закон природы, согласно которому честный человек не может быть хорошим рыболовом.
 
Цитата
Другий раз в житті вибрався на річку половити головля, один раз в 2010 році закінчився провалом, а цей раз вдалося зловити два свої перших головля.
Так що можна мене привітати, а можна і покритикувати так як я ловив в період заборони, як і всі інші форумчани.

5++++ респект.... Природа класс!!!
 
Цитата
По-видимому, существует закон природы, согласно которому честный человек не может быть хорошим рыболовом.

Да когда видиш бездумное отношение к природным ресурсам становится действительно Грустно.Пока не приходилось видеть хоть одного отпущенного "рекордного трофея".
 
Сегодня был на рыбалке... Приехал домой с пустыми РУКАМИ..., Но благодаря общению с нашим многоуважаемым sibarit , набрался не только хорошего настроения, но и много чего полезного для меня услышал и попытался научиться с его рекомендаций! За что ему  огромное СПАСИБО!!!
 
Цитата
Сегодня был на рыбалке... Приехал домой с пустыми РУКАМИ..., Но благодаря общению с нашим многоуважаемым sibarit , набрался не только хорошего настроения, но и много чего полезного для меня услышал и попытался научиться с его рекомендаций! За что ему  огромное СПАСИБО!!!

Да, мастер-клас від Петровича вагоміший за будь -який улов!:ay:
 
Цитата
Да когда видиш бездумное отношение к природным ресурсам становится действительно Грустно.Пока не приходилось видеть хоть одного отпущенного "рекордного трофея".

А в чём проблема ? Поймай - отпусти ! Сними на видео - покажи ! Где проблема , я не вижу ? Вижу одно , что это всё в мой адрес , потому что я поймал БОЛЬШУЮ рыбу !!! Да , поймал - повезло (может) , а , может я к этому 5 лет шёл ... Чтоб знать ..., где повезёт и когда повезёт ... Хотите сделать из меня БРАКА - вперёд !!! Пробуйте !!! Только я в этом году (сезоне) на рыбалке был ДВА раза , и ВСЁ !!!! Я - БРАК ? Я урон нанёс , рыбным ресурсам страны ??? Из-за таких как я рыбы нету в наших реках ? Та вы за...бали честно говоря !!!  Я в дикий (не частный , не мой) водоём в прошлом году на 1500грн  (моих денег) рыбы запустил !!! Да , орден за это не прошу , делал это в своё удовольствие . Сделайте также , для начала , а потом поймайте СУДАКА БОЛЬШЕ , ЧЕМ МОЙ ---- И отпустите !!!! А уж потом  - судите !!! Правильные , мля , собрались , здесь , достали , чес слово ... Извиняюсь , мож кого обидел ....Но говорю , как есть ! Особо ПРАВИЛЬНЫМ советую посетить , хотя-бы одну встречу(НАШУ) - там разберёмся кто есть кто ... А то , мля "грустно ему" , " ни одного отпущенного трофея" - так начни с себя , ЛОВИ (трофеи) , и ОТПУСКАЙ , мы все лохи и браки( в данном случае имею себя) посмотрим и тоже так делать будем ....
 
Цитата
А в чём проблема ? Поймай - отпусти ! Сними на видео - покажи ! Где проблема , я не вижу ? Вижу одно , что это всё в мой адрес , потому что я поймал БОЛЬШУЮ рыбу !!! Да , поймал - повезло (может) , а , может я к этому 5 лет шёл ... Чтоб знать ..., где повезёт и когда повезёт ... Хотите сделать из меня БРАКА - вперёд !!! Пробуйте !!! Только я в этом году (сезоне) на рыбалке был ДВА раза , и ВСЁ !!!! Я - БРАК ? Я урон нанёс , рыбным ресурсам страны ??? Из-за таких как я рыбы нету в наших реках ? Та вы за...бали честно говоря !!!  Я в дикий (не частный , не мой) водоём в прошлом году на 1500грн  (моих денег) рыбы запустил !!! Да , орден за это не прошу , делал это в своё удовольствие . Сделайте также , для начала , а потом поймайте СУДАКА БОЛЬШЕ , ЧЕМ МОЙ ---- И отпустите !!!! А уж потом  - судите !!! Правильные , мля , собрались , здесь , достали , чес слово ... Извиняюсь , мож кого обидел ....Но говорю , как есть ! Особо ПРАВИЛЬНЫМ советую посетить , хотя-бы одну встречу(НАШУ) - там разберёмся кто есть кто ... А то , мля "грустно ему" , " ни одного отпущенного трофея" - так начни с себя , ЛОВИ (трофеи) , и ОТПУСКАЙ , мы все лохи и браки( в данном случае имею себя) посмотрим и тоже так делать будем ....

Богдан я не думаю що це адресовано тобі, і в тому що ти зловив трофейного судака є тільки плюс тобі як рибаку!
Я не рахую за справжніх рибаків тих хто заздрить один одному на рахунок виловлених трофеїв!
Весь цей галас пішов з постів адресованих Северу на рахунок вилова щуки по останьому льоду, особисто я хотів пояснити людям які ті пости писали що вилов судака в переднерестовий період і так саме щуке це одне і теж,  а ле так і нічого не доказав нікому! НХНЧ!
 
Цитата
А в чём проблема ? Поймай - отпусти ! Сними на видео - покажи ! Где проблема , я не вижу ? Вижу одно , что это всё в мой адрес , потому что я поймал БОЛЬШУЮ рыбу !!! Да , поймал - повезло (может) , а , может я к этому 5 лет шёл ... Чтоб знать ..., где повезёт и когда повезёт ... Хотите сделать из меня БРАКА - вперёд !!! Пробуйте !!! Только я в этом году (сезоне) на рыбалке был ДВА раза , и ВСЁ !!!! Я - БРАК ? Я урон нанёс , рыбным ресурсам страны ??? Из-за таких как я рыбы нету в наших реках ? Та вы за...бали честно говоря !!!  Я в дикий (не частный , не мой) водоём в прошлом году на 1500грн  (моих денег) рыбы запустил !!! Да , орден за это не прошу , делал это в своё удовольствие . Сделайте также , для начала , а потом поймайте СУДАКА БОЛЬШЕ , ЧЕМ МОЙ ---- И отпустите !!!! А уж потом  - судите !!! Правильные , мля , собрались , здесь , достали , чес слово ... Извиняюсь , мож кого обидел ....Но говорю , как есть ! Особо ПРАВИЛЬНЫМ советую посетить , хотя-бы одну встречу(НАШУ) - там разберёмся кто есть кто ... А то , мля "грустно ему" , " ни одного отпущенного трофея" - так начни с себя , ЛОВИ (трофеи) , и ОТПУСКАЙ , мы все лохи и браки( в данном случае имею себя) посмотрим и тоже так делать будем ....

Здесь конкретно ни в чей адрес упрёков не было.Просто за этот весенний период пришлось не одноразово наблюдать за массовым выловом  нерестового судака на Днестре.И так же за поведением "именитых"рыбаков (не форумчан),и попустительством нашей славной рыбинспекции.И действительно Граждане Форумчане становится действительно ГРУСТНО!!!
 
Цитата
Здесь конкретно ни в чей адрес упрёков не было.Просто за этот весенний период пришлось не одноразово наблюдать за массовым выловом  нерестового судака на Днестре.И так же за поведением "именитых"рыбаков (не форумчан),и попустительством нашей славной рыбинспекции.И действительно Граждане Форумчане становится действительно ГРУСТНО!!!

не долго осталось ждать....
в России уже взялись очень строго за наведение порядка на реках, скоро и у нас возьмутся.
уже есть водоёмы которые "патрулируются" учатковыми милиционерами с представителями "місцевих громад"
 
В этой стране еще очень долго порядка не будет!
А порядок надо начинать с себя,будет сознательность будет и порядок.
Поймал 10 щук,отпусти половину ,возьми сколько съешь ,есть деятели ловят и в морозильную камеру ложат а потом выкидывают,причем часто кладут  не чищенную !



p.s.подскажите где можно купить зарыбок щуки?
 
Цитата
не долго осталось ждать....
Ужо по Збручу местных за экраны сношают, хотя они там стоят круглосуточно! Радует то что старые вырваные екраны не обновляют, сыкотно наверно!
 
Цитата


p.s.подскажите где можно купить зарыбок щуки?

поздноватоуже наверное, но знаю что лечинку продавали в Чабанах, 100гр = 1000шт.
 
Цитата
В этой стране еще очень долго порядка не будет!
А порядок надо начинать с себя,будет сознательность будет и порядок.
Поймал 10 щук,отпусти половину ,возьми сколько съешь ,есть деятели ловят и в морозильную камеру ложат а потом выкидывают,причем часто кладут  не чищенную !



p.s.подскажите где можно купить зарыбок щуки?

Точно так же ложу не чищеную, по тому что приезжаю уставший и никакого желания её чистить у меня нет, жена не чистит и ни-фига со щукой не делается чистится нормально!!!:bf:
 
Цитата
Весь цей галас пішов з постів адресованих Северу на рахунок вилова щуки по останьому льоду, особисто я хотів пояснити людям які ті пости писали що вилов судака в переднерестовий період і так саме щуке це одне і теж
Це саме хотів доказати і я…….А хто  скільки, де  і яких розмірів це справа особиста. Я до прикладу  радий за  legrinа (кажу відверто і думаю багато хто розділить мою думку  ), що   зловив такого велетня, за Валіка (Окислителя) радів що  мамок ловив і гадаю ще порадію,  за   тебе Ігорьок  радий що  зловив ти свого першого голавля (надіюсь останього, без мене!).
 
Цитата
подскажите где можно купить зарыбок щуки?
Стара Синява, якщо дійсно не пізно...
 
Цитата
Точно так же ложу не чищеную, по тому что приезжаю уставший и никакого желания её чистить у меня нет, жена не чистит и ни-фига со щукой не делается чистится нормально!!!:bf:

Имелось ввиду чтоб не выбросить!А то лучше бы она в ставке плавала ,чем гнила на помойке.Думаю если каждый задумается будет ли он чистить или кто будет чистить потом жарить,или вообще есть ли будет :) то и бережней к ресурсам относится будут.Я вот довольно часто езжу половить на часок ,но бываю уставший или не кому чистить, то отпускаю ,или маленьких пару штук - жалко . Я считаю каждого малька надо беречь  ,дважды на тройник не сажу живца -  дважды не казнят считаю,а то бывает поймают рыбку кинут потом уж и брать не хотят да поздно,вороны конечно подберут но все же. Нельзя так с природой...
 
Цитата
Имелось ввиду чтоб не выбросить!А то лучше бы она в ставке плавала ,чем гнила на помойке.Думаю если каждый задумается будет ли он чистить или кто будет чистить потом жарить,или вообще есть ли будет :) то и бережней к ресурсам относится будут.Я вот довольно часто езжу половить на часок ,но бываю уставший или не кому чистить, то отпускаю ,или маленьких пару штук - жалко . Я считаю каждого малька надо беречь  ,дважды на тройник не сажу живца -  дважды не казнят считаю,а то бывает поймают рыбку кинут потом уж и брать не хотят да поздно,вороны конечно подберут но все же. Нельзя так с природой...

Підтримую твою думку. Ще ніколи не пробував морозити рибу, тим більше не чищену. А взагалі сам з рибалок забираю рибу рідко і небагато, так щоб вистачило на раз пожарити.
 
Цитата
...Просто за этот весенний период пришлось не одноразово наблюдать за массовым выловом  нерестового судака на Днестре.И так же за поведением "именитых"рыбаков (не форумчан),и попустительством нашей славной рыбинспекции.И действительно Граждане Форумчане становится действительно ГРУСТНО!!!

Я вибачаюсь, але таке питання - що значить "прийшлось"? Вас силоміць брали з собою на Дністер за нерестовим судаком? Ви сиділи на березі і тільки наблюдали чи теж хотіли зловити но не получилось? Тим більше неодноразово... Раз Ви вже пишете такі пости то об'ясніть яким чином наблюдали.
PS "не надо печалиться вся жизнь впереди" -(с). Все в Ваших Наших руках...

Цитата
Точно так же ложу не чищеную, по тому что приезжаю уставший и никакого желания её чистить у меня нет, жена не чистит и ни-фига со щукой не делается чистится нормально!!!:bf:

Кастян, не переймайся:dk:, я теж рибу в морозиловку кладу нечищену. Якщо почистити, то вимерзає і потім смак нікудишній. Я не заперечую що в свіжежареній смак кращий, но бувають нюанси коли ввечері нереально почистити.

Цитата
Підтримую твою думку. Ще ніколи не пробував морозити рибу, тим більше не чищену. А взагалі сам з рибалок забираю рибу рідко і небагато, так щоб вистачило на раз пожарити.

А ти попробуй! Для початку злови екземпляра, котрого просто піджарити на вечерю буде банально. Заморозити, потім під якесь свято файно приготувати (запекти, зафарширувати, гарно подати на стіл), порадувати своїх близьких і друзів...
А ти розказуєш раз пожарити...:ao:
 
на выходных кум нашел местечко.... гад, без меня....
 
Цитата
на выходных кум нашел местечко.... гад, без меня....

І ДЖІПА свого так замаскував напевне , що навідь КУМ не знайшов ...!!!:bj:
 
Цитата
А ти попробуй! Для початку злови екземпляра, котрого просто піджарити на вечерю буде банально. Заморозити, потім під якесь свято файно приготувати (запекти, зафарширувати, гарно подати на стіл), порадувати своїх близьких і друзів...
А ти розказуєш раз пожарити...
Може й ти і правий, але в основному попадаються карандаші до кг і судачки грам до 400-500, мені їх брати жалко. А вот по поводу нормальних екземплярів, то я з тобою згідний, під фаршировану щуку з друзями посидіти можна. Але і ліміт вилову контролювати, також треба, бо якщо вже й ми почнем постійно порушувати норми вилову в декілька разів, то що вже й казати про браків. Нічого особистого ІМХО.
 
Цитата
І ДЖІПА свого так замаскував напевне , що навідь КУМ не знайшов ...!!!:bj:

на его ДЖИП я по звуку ориентируюсь ))) но всё равно проморгал...
 
Цитата
Я вибачаюсь, але таке питання - що значить "прийшлось"? Вас силоміць брали з собою на Дністер за нерестовим судаком? Ви сиділи на березі і тільки наблюдали чи теж хотіли зловити но не получилось? Тим більше неодноразово...
Sasha-St, а може він (VOA) на форумі наблюдав.
 
Цитата
на выходных кум нашел местечко.... гад, без меня....

еще фото в студию!))))
 
Цитата
Sasha-St, а може він (VOA) на форумі наблюдав.

ну и нахера опять тут опять подстрекательством заниматься?!!!
прочти пост VOA и подумай: КАК он мог это на форуме наблюдать?

утомил мусолить одну и туже тему
 
Цитата
ну и нахера опять тут опять подстрекательством заниматься?!!!
прочти пост VOA и подумай: КАК он мог это на форуме наблюдать?

утомил мусолить одну и туже тему

По ходу флудилка,я думаю можно !Нравится людям общаться дык пускай общаются))):by:
 
Цитата
поздноватоуже наверное, но знаю что лечинку продавали в Чабанах, 100гр = 1000шт.

Скинутися б і запустити з десяток тисяч на Озерні. Хороше діло би зробили.

Цитата
ну и нахера опять тут опять подстрекательством заниматься?!!!
прочти пост VOA и подумай: КАК он мог это на форуме наблюдать?
Не скажи. Я тут недавно фільм про Мессінга дивився. Разні люди бувають...:dc:
 
Цитата
Скинутися б і запустити з десяток тисяч на Озерні. Хороше діло би зробили.
Да у нас на Озёрной было бы супер!!Но опять всё сводится к тому-что кому то(я имею в виду браков)запускать рыбу ,что бы они не с пустыми сетями возвращались домой не очень хочется,а таких на озёрной тоже хватает.
 
Цитата
Да у нас на Озёрной было бы супер!!Но опять всё сводится к тому-что кому то(я имею в виду браков)запускать рыбу ,что бы они не с пустыми сетями возвращались домой не очень хочется,а таких на озёрной тоже хватает.

Сто процентов , если охрану не организовать .., а если организовывать , то на каких основаниях .. В принципе деньги не большие  , мож было попробывать ...
 
Только с личинкой... я не знаю , если там окуня много , то это выброшенные деньги . Имел опыт .. А вот зарыбок ... Но лучше наверное на зиму .
 
Цитата
Да у нас на Озёрной было бы супер!!Но опять всё сводится к тому-что кому то(я имею в виду браков)запускать рыбу ,что бы они не с пустыми сетями возвращались домой не очень хочется,а таких на озёрной тоже хватает
Якщо дерева не посадиш, яблука не з'їсиш.
 
Цитата
ну и нахера опять тут опять подстрекательством заниматься?!!!
Визнаю, перегибаю палку. Так по інерції.
 
Цитата
Якщо дерева не посадиш, яблука не з'їсиш.

Да,только собирать эти яблока будем мы в последнюю очередь.
 
Цитата
Да,только собирать эти яблока будем мы в последнюю очередь.

знаю запускали туда щуку !
что совсем что ли нет ее там?
 
Цитата
знаю запускали туда щуку !
что совсем что ли нет ее там?

Есть но я даже не слышал чтоб там ее кто то ловил!
 
Цитата
Да у нас на Озёрной было бы супер!!....
Не думаю що на озерній варто........ і справа там мені здається не в браконьєрських знаряддях, а в річках, що впадають в озеро з боку Диворкая і збоку 8-го училища (разом з маслянистими добавками від автомайтсерні) - стан екології в них іще той.....:be: Минулі роки в цьому озері я іще не погано окунчика половлював, а вот в тому і в цьому році пробував - майже не бере))
 
народ,
реально заинтересовала тема о покупке "зарыбка" щуки , расскажите где взять и сколько стоит... или хотя бы номерок телефона по которому можно выяснить данный вопрос.
заранее благодарен.
 
Цитата
народ,
реально заинтересовала тема о покупке "зарыбка" щуки , расскажите где взять и сколько стоит... или хотя бы номерок телефона по которому можно выяснить данный вопрос.
заранее благодарен.

На ружичной ничего нет.К слову где уже не искать)
 
Цитата
знаю запускали туда щуку !
что совсем что ли нет ее там?
На мою думку то в водоймах розвелось багато мілкої риби, верховодки і т.п., ось щука і не дуже кидається на наші заморочки. В минулому році спостерігав в Малиничах біля греблі величезні стаї верховодки. Майже як по телевізору показують косяки в океані.
 
Цитата
Есть но я даже не слышал чтоб там ее кто то ловил!

Знаю ловили там щупака на 3 кг.
 
Цитата
Сто процентов , если охрану не организовать .., а если организовывать , то на каких основаниях .. В принципе деньги не большие  , мож было попробывать ...

Краще вибрати водойму за містом ( км 50 не більше) взяти спільними зусиллями форумчан в оренду, такимиж зусиллями зарибнити, організувати охорону та сплачувати за оренду. І буде клубний   ставок чи озерце. З часом домик рибака зі зрубу поставити.  Місцевим аборигенам дозволяти ловити в вихідні та св’яткові дні таким чином залучитися їхньою підтримкою. Члени клубу безкоштовно ловлять трофеї, решта за гроші або зловив відпусти і т.д.
P.S. Якась громадська організація вийшла, тут вже бухгалтера треба.
 
Цитата
Знаю ловили там щупака на 3 кг.
На сітку чи на екран?
 
Цитата
На сітку чи на екран?

Спиннинг........бес шуток.
 
Цитата
Не думаю що на озерній варто........ і справа там мені здається не в браконьєрських знаряддях, а в річках, що впадають в озеро з боку Диворкая і збоку 8-го училища (разом з маслянистими добавками від автомайтсерні) - стан екології в них іще той.....:be: Минулі роки в цьому озері я іще не погано окунчика половлював, а вот в тому і в цьому році пробував - майже не бере))
Цілком згідний, там стоки такі що.... немає слів. А нарахунок щуки то в минулому році мужички на спининг ловили крандашів але не часто. Там орудоють екранщики. В минулому році там хотів половити окунчика але зустрів мужичка який розповів, що на власні очі бачив як ходили з електрикою...Я так і нічого не впіймав. Загадили озеро...
 
Я в минулому році один раз купався біля дамби. Дно загажене різним хламом. В автопокришці піймав рака. Сам здивувався. Адже рак в грязній воді водитися не буде.
Так що не все загублено...
 
Цитата
Я в минулому році один раз купався біля дамби. Дно загажене різним хламом. В автопокришці піймав рака. Сам здивувався. Адже рак в грязній воді водитися не буде.
Так що не все загублено...
Але все робиться щоб згубити.
 
А я,в пятницу вечером форумчанина запалил.ОТЗОВИТЕСЬ!!!
 
Цитата
Адже рак в грязній воді водитися не буде.
А раки теж мутують-пристосовуються. Жити захочеш, ще не таке викинеш. Я зустрічав раків в таких водоймах, що стоки прямим потічком стікали. Чого зараз мало в наших ставках, так це хімії з полів, дуже вже вона не по зубах фермерам. Ось тому  і "чисті" наші водойми.
 
В суботу на пару годин получилось вискочити на річку пополоскати воблерки і спробувати зловити голавля, як результат 5 голавликів (пристойних розмірів небуло) і один обірваний 44 зурік на камінюці з куском шнура. На наступний день пішов по тому ж маршруту, зловив два голавлика і два гарних окунці, а що мені здивувало, так це підійшовши до зловісної каменюки зробив заброс і гачком воблера зачіпив свій же шнурок, котрий вчора обірвав, з зуріком і на ньому вже сидів голавлик (останя фотка).

PS. полосатих не фоткав, ще фотка ТУТ :dk:
 
Цитата
а що мені здивувало, так це підійшовши до зловісної каменюки зробив заброс і гачком воблера зачіпив свій же шнурок, котрий вчора обірвав, з зуріком і на ньому вже сидів голавлик
От би мені зацепити мого каміона з тою скотиною що на покльовці шнур відірвала:dm:
 
Цитата
А я,в пятницу вечером форумчанина запалил.ОТЗОВИТЕСЬ!!!
Це рибомобіль ТОЛЯНА... :ds:
 
Цитата
Це рибомобіль ТОЛЯНА...
Блин машина для выезда на рыбалку  СУПППЕРРР!!!(Вездеход)
 
на вихідні половив трохи кленя, остаточно помішався:be: Думаю черкану у вільний час бложик, а пока 1 фотка http://andre777.rybalka.com/microblog/view/1802
 
Коропці... карасі... Согодні вночі пробували проаналізувати кльов судака...:du::dm:
З ким я був? - здогадайтесь...:dk:
Нарешті я побачив як виглядить бабуся тих славних агапів...
Якщо на то буде ЙОГО воля, то виставить фотку на показ...:bf: Фотка є точно, сам його фотав
 
Цитата
Нарешті я побачив як виглядить бабуся тих славних агапів...
Да уж результат зовсім неочікуваний..... я свого то витягнув, а от тобі треба трохи відточити майстерність виважування, шоб дальше було без обідних сходів, напарнику...:bq: відразу скажу водойма недалеко від міста, тому здавати її не буду....:dp: Ось тут можна глянути фотку...
 
Йому наверно більше років чим мені :be::dr:
Круто +100
 
Цитата
В суботу на пару годин получилось вискочити на річку пополоскати воблерки і спробувати зловити голавля, як результат 5 голавликів (пристойних розмірів небуло) і один обірваний 44 зурік на камінюці з куском шнура. На наступний день пішов по тому ж маршруту, зловив два голавлика і два гарних окунці, а що мені здивувало, так це підійшовши до зловісної каменюки зробив заброс і гачком воблера зачіпив свій же шнурок, котрий вчора обірвав, з зуріком і на ньому вже сидів голавлик (останя фотка).

PS. полосатих не фоткав, ще фотка ТУТ :dk:

Цитата
Коропці... карасі... Согодні вночі пробували проаналізувати кльов судака...:du::dm:
З ким я був? - здогадайтесь...:dk:
Нарешті я побачив як виглядить бабуся тих славних агапів...
Якщо на то буде ЙОГО воля, то виставить фотку на показ...:bf: Фотка є точно, сам його фотав

Цитата
Да уж результат зовсім неочікуваний..... я свого то витягнув, а от тобі треба трохи відточити майстерність виважування, шоб дальше було без обідних сходів, напарнику...:bq: відразу скажу водойма недалеко від міста, тому здавати її не буду....:dp: Ось тут можна глянути фотку...

Ну Ви млять муЖики і трудоголіки:du::dk:
 
Это воообще торба!!!
 
Цитата
Да уж результат зовсім неочікуваний..... я свого то витягнув, а от тобі треба трохи відточити майстерність виважування, шоб дальше було без обідних сходів, напарнику...:bq: відразу скажу водойма недалеко від міста, тому здавати її не буду....:dp: Ось тут можна глянути фотку...
Просто пипец.... :ai: ШОК... 5++++++++++
 
Це велика БОМБА.5+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
Цитата
відразу скажу водойма недалеко від міста
Саня, а ви напевно були на рибомобілі Стецюка... Я теж відпочивав на водоймі і бачив його машину припарковану...
PS. :al: Точку не паліть :dk:
 
Цитата
Да уж результат зовсім неочікуваний..... я свого то витягнув, а от тобі треба трохи відточити майстерність виважування, шоб дальше було без обідних сходів, напарнику...:bq: відразу скажу водойма недалеко від міста, тому здавати її не буду....:dp: Ось тут можна глянути фотку...

парни нема слов, это уже система, меняйте название на "зандер команда" :)
 
Всем привет! только зарегался с блогами еще не разобрался, вот похвастаюсь кокуня недавно словил)
 
Цитата
Всем привет! только зарегался с блогами еще не разобрался, вот похвастаюсь кокуня недавно словил)
Хороший окунь.Люблю тягать больших окуней.С прибытием на форум.Так держать.
 
Цитата
Всем привет! только зарегался с блогами еще не разобрался, вот похвастаюсь кокуня недавно словил)
Гарний горбиль, вітаю.... природа похожа на р. случ, там ше не такі екземпляри попадаються...
 
Цитата
Гарний горбиль, вітаю.... природа похожа на р. случ, там ше не такі екземпляри попадаються...

Так точно, Случь)) обалденные места там!
 
Утром вышел на Ю.Б. окушков потягать - 0, хорошо что маска оказалась в машине -сезон раков открыл. Поразило что вытянул всего 2 экрана :aq:(обычно штук 10 + 2-3 сетки).
 
Цитата
хорошо что маска оказалась в машине
Тільки маска, без гідрокостюма????
 
Всем добрый день.Граждане,есть большая просьба.Второй год хочу научиться рыбачить с воблерами,но как ими пользоваться и в каких случаях,нифига не понимаю.Посоветуйте,пожалуйста, небольшой список воблеров для наших стандартных условий и глубин(щука,окунь).Так,чтобы я пришел в магазин,дал список продавцу,купил и понял на воде что это такое.Всем большое спасибо.
 
Я посидів, подумав, і поняв що зловив тільки одого шнурка на воблер (L-Minnow 44)

Додано:
Дєвіча моя память. Ще була одна на Crystal Minnow від Yo-Zuri
 
А я навіть не думав.
У мене є убойний карась джексоновський 8 см. Років 2 назад карась грам 800 вудочку з ліщини стягнув. Я взяв лодку і давай його по ставку ловити. Щоб зачепити вудку кидав спінінг з цим вобом. Так  за тих 20 хв. поки кидав у мене взяли на нього 2 щучки по кілу і судачок на 1.5. І це без будь-яких спеціальних проводок. А кинуві щосили крутив , щоб знову кинути.
 
Цитата
Так,чтобы я пришел в магазин,дал список продавцу,купил и понял на воде что это такое.Всем большое спасибо.
Если бы все было так просто то щук бы в красную книгу уже занесли бы! А вообще если интересуют чисто воблеры, то вам на http://voblery.com.ua/
Если тупо кинуть и тянуть то карась от джексона и стайкпро
Chubby crank это ваше, остальное нужно подбирать проводку и эксперементировать!
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!