Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.
Рыболовам Хмельницкого
 
Сьогодні не получилось вирватись на нормальну рибалку з напарником...:ak:
Прийшлось хоч на годинку :bk: піти помікрушити на місцеву водойму, як результат штук з 20 окунців з мізинець і ось такий "горбиль":dn:. Всі відпущені купатись в свою стихію :ap:
 
Я на днях отаке маля вполював. А окунь взагалі ніяк себе не проявив.
 
чудо))) http://viytok.rybalka.com/blog/view/6687/
 
Вітьок , коло мене на ставку теж було таке чудо , тільки ставок спущений був майже 2 (два!!!) роки , а коли воду запустили виявилось що карась в ставку є ....
 
Цитата
Вітьок , коло мене на ставку теж було таке чудо , тільки ставок спущений був майже 2 (два!!!) роки , а коли воду запустили виявилось що карась в ставку є ....

во блін живучий карась))))
 
по ходу с карасем и карп как посмотрю воскрес)))))
 
Цитата
по ходу с карасем и карп как посмотрю воскрес)))))

тоже живучий))
 
Блін, знову на ставках Волочиського р-ну промишляють електрики, а за слухами знайомих одних штрафанули на 28000 грн...
 
Цитата
Блін, знову на ставках Волочиського р-ну промишляють електрики, а за слухами знайомих одних штрафанули на 28000 грн...

Правильно зробили , ми з пацанами теж якби зловили такого пана вольта , то б втопили разом з акумулятором...
 
Цитата
Правильно зробили , ми з пацанами теж якби зловили такого пана вольта , то б втопили разом з акумулятором...
Для чого ж так жорстоко, акумулятор забруднив би ставок, а в хазяйстві пригодиться -:D
 
Да мужики электриков точно топить нужно!
 
Цитата
Правильно зробили , ми з пацанами теж якби зловили такого пана вольта , то б втопили разом з акумулятором...
Якщо будте топити то акум нам з Дімичом на ел. мотор віддаш, буде про запас!! З нас:az:
 
Хуже всего что эти аккумуляторщики уверены что они нормально все делают и вреда никакого и рыба сама на заряд плывет,это мне рассказывал один деятель с царского озера.Вот так вот!!!

А недавно был на Летичеве,место 2 дня кормил горохом, на кораблике завозил, и вот в понедельник решил половить,смотрю сеточка под берегом ,ну думаю достану буду нормально ловить.закинул невский с 0.6 леской,есть у меня 1 такой,подтянул вытащил половину ,но на моем месте смотрю нет вроде сетки,дальше бутылка думаю там осталась.Через час подьезжает бригада на другом берегу на белой копейке,спускают лодочку и плывут к бутылке.Я то спиннинги завез метров на 80 .Смотрю аккурат все 4 спина на сеточку им положил,сеточка у них скажу километровая была и видимо не одна ! Срали они с большой горы на запрет,средь бела дня сетки ставят и ниче мудаки не боятся! А ловят в день думаю кил по 100 -200 верняком а то и поболее! Так что друг друга обзывать по поводу выловленной одной рыбки как минимум смешно,мы тут если всем форумом станем половить не словим столько сколько за день эти засранцы ловят!  Долго еще не будет порядка в этой стране.........
 
Для тих хто хоче вдосконалитись в ловлі окуня, а можливості потрапити на рибалку з Басюком і Стецюком:dk: немає (про нас канєчно:bj: шутю:ap:), є дуже суперовий фільм про ультралайтову рибалку він так і називається "Окуневая рыбалка. Ультралайт". Його можна скачати ТУТ.
Приємного перегляду!:dk:
 
О! Дякую. Пасматрю, на ночь глядя.
 
Саньки, я б сто тисяч мільйонів таких фільмів проміняв, за одну поїздку на окуня з Вами у компанії ;)
 
Мужики не во флуд сприйміть!!!
Я скоро почну тим водіям що їздять з заглушками замість поворотніків почну поперек дороги ставати і обламувати ричаг на повороти:bc::bc::bc::bc:, ЗАДОЛБАЛИ М...ЛЯ зовсім, понакупляли права і їздяь. Це пишу щоб бажано не попасти на форумчан щоб потім без обіддддл!!!:((((((:do::do::dc::bz::frown::frown:
 
Цитата
Мужики не во флуд сприйміть!!!
Я скоро почну тим водіям що їздять з заглушками замість поворотніків почну поперек дороги ставати і обламувати ричаг на повороти, ЗАДОЛБАЛИ М...ЛЯ зовсім, понакупляли права і їздяь. Це пишу щоб бажано не попасти на форумчан щоб потім без обіддддл!!!:((((((
То це, що твій апарат вчора біля площі на лафету вантажили?
 
Нарешті дописав свій опус "Під древніми мурами"
 
Цитата
Нарешті дописав свій опус "Під древніми мурами"
Да, твій блог просто суперовий. Переглядав з великим задоволенням.
 
Цитата
То це, що твій апарат вчора біля площі на лафету вантажили?

Ні не мій!!!:bj:
Заглушки це такі різнокольорові стьоклишки шо вдіваються на те місце де стоять лампочки які сигналізують повороти (право і ліво).
Для Basюка - Саня пиши нормально а то впадло перекладати!!!:be:
 
Треба водяну лілію. Хто зустрічав її і на яких водоймах? Бажано з інформацією про колір (жовту я вже знайшов). Буду дуже вдячний за інформацію!
 
Цитата
Треба водяну лілію. Хто зустрічав її і на яких водоймах? Бажано з інформацією про колір (жовту я вже знайшов). Буду дуже вдячний за інформацію!
видел в Епицентре лилию и лотосы для декоративных водоемов ... Но это было в прошлом году, в это не смотрел
 
Мужики,на что сейчас карп берёт?
Я по карпу пока нуб.:ap:
 
Вареный,цельный жолтый горох:al:
 
Цитата
Мужики,на что сейчас карп берёт?
Я тоже не по коропу, але завтра хочу трохи відпочити на водоймі і варю мастирку, котру описував в свому блозі Петрович, а він в цій справі спец!
 
Цитата
Мужики,на что сейчас карп берёт?
Я по карпу пока нуб.:ap:

Горох,мамалыга,картошка,хлеб ,пенопласт( да да сам видел,есть у меня друг в Давыдковцах любил на пенопласт карпика поймать когда причем на горох не брало он на удочки пару штук поймал),макух(очень распространен на реках ,да и в ставах тоже любят не только карпы но и караси и амуры),пучек червей ,выползок,червь + апарышь,апарышь+перловка,бойлы( отдельная тема я лично мало знаком ,как то пробывал ,умудрился карася на дубово поймать на грамм 500  и не знал как тогда их еще насаживать,как по мне дорогое удовольствие,так как ими еще надо прикармливать).
Лучше закармливать .Если просто кинуть на 1 горошину плохо ловится. Карп любит бродить под камышем ,выходит на мелководье питаться,любит бровки .
Всегда надо иметь при себе удочку!!!!!
Довольно часто было что с глубины на несколько спиннингов ловилось меньше чем на удочку с прикормкой!
Снасти с одним крючком,так как второй банально может мешать при вываживании.Есть оснастки когда нужно подвешивать крючек над дном ,при определенном рельефе дна,сильной растительностью и тд,может давать улучшенный результат.
Садится надо на волну,когда волна на рыбака.Подметил что по гисметео  при давлении 733, ветер 3 -5 мс, с небольшой облачностью,югозападный берет хорошо.
На карпа люблю ловить на удочку,хотя есть и кораблик для завоза и лодка,а лучше жменьку гороха и  под кустик на удочку дальнего заброса))
Крючки рекомендую в карпе есть  Owner кат поинт - желтые ( для гороха да и на остальные наживки пойдет) очень острые и карп сам засекается!
 
Цитата
Горох,мамалыга,картошка,хлеб ,пенопласт( да да сам видел,есть у меня друг в Давыдковцах любил на пенопласт карпика поймать когда причем на горох не брало он на удочки пару штук поймал),макух(очень распространен на реках ,да и в ставах тоже любят не только карпы но и караси и амуры),пучек червей ,выползок,червь + апарышь,апарышь+перловка,бойлы( отдельная тема я лично мало знаком ,как то пробывал ,умудрился карася на дубово поймать на грамм 500  и не знал как тогда их еще насаживать,как по мне дорогое удовольствие,так как ими еще надо прикармливать).
Лучше закармливать .Если просто кинуть на 1 горошину плохо ловится. Карп любит бродить под камышем ,выходит на мелководье питаться,любит бровки .
Всегда надо иметь при себе удочку!!!!!
Довольно часто было что с глубины на несколько спиннингов ловилось меньше чем на удочку с прикормкой!
Снасти с одним крючком,так как второй банально может мешать при вываживании.Есть оснастки когда нужно подвешивать крючек над дном ,при определенном рельефе дна,сильной растительностью и тд,может давать улучшенный результат.
Садится надо на волну,когда волна на рыбака.Подметил что по гисметео  при давлении 733, ветер 3 -5 мс, с небольшой облачностью,югозападный берет хорошо.
На карпа люблю ловить на удочку,хотя есть и кораблик для завоза и лодка,а лучше жменьку гороха и  под кустик на удочку дальнего заброса))
Крючки рекомендую в карпе есть кат поинт - желтые ( для гороха да и на остальные наживки пойдет) очень острые и карп сам засекается!
Спасибо большое за советы .Завтра поеду за крючками и за горохом.
 
Цитата
Я тоже не по коропу, але завтра хочу трохи відпочити на водоймі і варю мастирку, котру описував в свому блозі Петрович, а він в цій справі спец!
Саня спасибо за мастырку и Петровичу РЕСПЕКТ И УВАЖУХА.
 
Цитата
Треба водяну лілію. Хто зустрічав її і на яких водоймах? Бажано з інформацією про колір (жовту я вже знайшов). Буду дуже вдячний за інформацію!
* Буг, парк, острів. Під островом наспроти "тусовки старих тьоток спортсменок" :dp:ростуть (колір не помню).
* Росохи, але це далеко. (Там вроді білі).
* Гідра, Красилів (теж вроді біла).
 
Цитата
Мужики,на что сейчас карп берёт?
Я по карпу пока нуб.:ap:

Вчора ввечері вертався додому-з роботи, на місцевій водоймі, хлопаки на картоплю витягнули коропця :fish:5 кг.
 
Цитата
* Буг, парк, острів. Під островом наспроти "тусовки старих тьоток спортсменок" :dp:ростуть (колір не помню).
* Росохи, але це далеко. (Там вроді білі).
* Гідра, Красилів (теж вроді біла).
На гидре жёлтые 100%.
 
Цитата
Мужики,на что сейчас карп берёт?
Я по карпу пока нуб.:ap:

В суботу піду покращувати результат , його просто шукати треба ходити по ставу і дивитись де риє , там і сипати горох і все вуаля , а якщо прийти де небуть і кинути спін то й зловиш , шо небудь.....  я обично беру удочку просту за 50 грн і шнур повер про 41 , один гачок або овнери або гамакатсу , вони самі гострі і  вперед на лодці по ставу , на таку снасть витягував і по сім кіл карпа ....
 
Цитата
В суботу піду покращувати результат , його просто шукати треба ходити по ставу і дивитись де риє , там і сипати горох і все вуаля , а якщо прийти де небуть і кинути спін то й зловиш , шо небудь.....  я обично беру удочку просту за 50 грн і шнур повер про 41 , один гачок або овнери або гамакатсу , вони самі гострі і  вперед на лодці по ставу , на таку снасть витягував і по сім кіл карпа ....

Если я не ошибаюсь то в простонародье называется "кивок",а на него некоторые даже орендаторы запрещают ловить.
 
Цитата
Треба водяну лілію. Хто зустрічав її і на яких водоймах? Бажано з інформацією про колір (жовту я вже знайшов). Буду дуже вдячний за інформацію!

В Головчинцях є біла!
 
Цитата
Если я не ошибаюсь то в простонародье называется "кивок",а на него некоторые даже орендаторы запрещают ловить.

Це не ківок а поплавочна удочка , ківок з пружиною на кінці удочки в яку заходить леска і без поплавка , леска чи шнур коротка .... а в мене поплавочна удочка, я їх зразу три закидаю , прикинь якби я закинув трикивка , як би я ними кивав зразу трьома....
 
Цитата
Треба водяну лілію. Хто зустрічав її і на яких водоймах? Бажано з інформацією про колір (жовту я вже знайшов). Буду дуже вдячний за інформацію!

Михайлівка, карьєри, літом вся водойма біла, є і жовті.
 
Цитата
Михайлівка, карьєри, літом вся водойма біла, є і жовті.
Тут я пару лет назад хорошую плотву тягал,а сейчас как там?
 
Дуже вдячний за інформацію про лілії. Лишилося ще розові знайти.

Цитата
Михайлівка, карьєри, літом вся водойма біла, є і жовті.

А Михайлівка якого району?
 
Цитата
Це не ківок а поплавочна удочка , ківок з пружиною на кінці удочки в яку заходить леска і без поплавка , леска чи шнур коротка .... а в мене поплавочна удочка, я їх зразу три закидаю , прикинь якби я закинув трикивка , як би я ними кивав зразу трьома....

Да, на це цікаво було-б подивитися...:ap:
 
Цитата
Сообщение от Vovka  
Це не ківок а поплавочна удочка , ківок з пружиною на кінці удочки в яку заходить леска і без поплавка , леска чи шнур коротка .... а в мене поплавочна удочка, я їх зразу три закидаю , прикинь якби я закинув трикивка , як би я ними кивав зразу трьома....


А всётаки знаю только один водоём на котором разрешают ловить кивком это Яськовцы
 
вчера немного погонял головлей
http://dimon25.rybalka.com/blog/view/6724/
 
Ще й як поганяв! :bf:
 
Цитата
вчера немного погонял головлей
http://dimon25.rybalka.com/blog/view/6724/

Дастиш фантастиш, ніколи неловив ще голавлів , в мене в районі його нема я бачу він такий як красноперка тільки більший , а їхати за 200 км впадло... а так дуже класно... зачёттттт 5+++
 
Цитата
а їхати за 200 км впадло
Якщо впадло, то наврят і половиш, а взагалі то їхати і не 200 км, це вже десь в районі Немирова буде! Є на багато ближче, навіть на случі!
 
Мужики, я завтра збираюсь поїхати на карпа. Хтів би Вас попросити, як що хтось сьогодні їздив то відписатись на що брав і коли краще - з ранку чи в обід. Адресу водоймищ можите не називати
 
[QUOTE=Kastian;304884]Мужики, я завтра збираюсь поїхати на карпа. Хтів би Вас попросити, як що хтось сьогодні їздив то відписатись на що брав і коли краще - з ранку чи в обід. Адресу водоймищ можите не називати[/QUZ
Я їздив вчора зловив 2 шт по кілу брав ввечері на картошку... а сьогодні мій коріш простояв весь день в воді ніодної покльовки....
 
Цитата
Якщо впадло, то наврят і половиш, а взагалі то їхати і не 200 км, це вже десь в районі Немирова буде! Є на багато ближче, навіть на случі!

Треба сідати дома на корабль і пливти по случі поки незловлю головля.....
 
Цитата
Мужики, я завтра збираюсь поїхати на карпа. Хтів би Вас попросити, як що хтось сьогодні їздив то відписатись на що брав і коли краще - з ранку чи в обід. Адресу водоймищ можите не називати

Лучше с утра,карповцы почему то после обеда хотя с утра тоже берет но как по мне реже,есть мнение что на торфянниках после обеда.Я бы брал горох и кашу(мамалыга + манка,у кого какие секреты.каждый готовит по разному) на засос если не знаешь став,и пробовать надо.На макух всегда может карась крупный карп и амур,тоже на засос.Давыдковцы с утра лучше,раньше так было.но карпа там мало осталось.

Есть ветер - есть рыбалка!
садись на волну.
 
Цитата
Лучше с утра,карповцы почему то после обеда хотя с утра тоже берет но как по мне реже,есть мнение что на торфянниках после обеда.Я бы брал горох и кашу(мамалыга + манка,у кого какие секреты.каждый готовит по разному) на засос если не знаешь став,и пробовать надо.На макух всегда может карась крупный карп и амур,тоже на засос.Давыдковцы с утра лучше,раньше так было.но карпа там мало осталось.

Есть ветер - есть рыбалка!
садись на волну.

З самого ранку взяв два линка грам по 400 і таких самих карпіка. Після того як зірвався вітер уся риба нах... вимерла:)
 
Ми сьогодні от такого малюка зловили.
https://www.youtube.com/watch?v=87lM40_4N8o
 
Бачу кльова сьогодні ніде не було. В мене зранку годинку поклювало і потім тільки окунь. :(
 
Цитата
Бачу кльова сьогодні ніде не було. В мене зранку годинку поклювало і потім тільки окунь. :(
Да,сегодня и ночью клёва небыло.Вчера вечером клевало лучше,но тоже не ахти.Карп опять промолчал.Словили 2 недомерка по грамм 400 и кучу по грамм 200(отпустили).
 
В неділю був на тому на невеличкому ставку, вполював 2 коропчуки. Більший на 1,5 кг потягнув. Ловив на манку з ароматом тигрового горіха.
 
Цитата
Мужики, я завтра збираюсь поїхати на карпа. Хтів би Вас попросити, як що хтось сьогодні їздив то відписатись на що брав і коли краще - з ранку чи в обід. Адресу водоймищ можите не називати

Вчора був на ставку з 4:00 до 8:00. результат 3 карпа по300-400 грамм (їх я втопив) і 2 по 1000-1200гр.
Вода стояча просто кипіла. брав на картоплю коли саме сходило сонце. місцевий (можливо закормив звечора) неподалік витяг на 6 кг карпа на хробака.(весь карп лисий - дзеркальний)
 
Страшно не люблю сидіти і ловити коропа, але він останнім часом дійсно активізувався. Вчора всередині дня, в жару, вирішив сходити окунця помікрушити.
Зловив їх штук з 30 і ось таких три карпики (останнього не фоткав, вже було лінь).

 
Цитата
Страшно не люблю сидіти і ловити коропа, але він останнім часом дійсно активізувався. Вчора всередині дня, в жару, вирішив сходити окунця помікрушити.
Зловив їх штук з 30 і ось таких три карпики (останнього не фоткав, вже було лінь).


Карп на джиг????
 
Цитата
Карп на джиг????

Вова, це реально! І карась і короп вже не вдивовижку:bf:

Цитата
Страшно не люблю сидіти і ловити коропа, але він останнім часом дійсно активізувався. Вчора всередині дня, в жару, вирішив сходити окунця помікрушити.
Зловив їх штук з 30 і ось таких три карпики (останнього не фоткав, вже було лінь).

Мої вітання!!!
 
Цитата
Карп на джиг????
Да, буває і таке... На тому тижні один і зараз три, і момент такий цікавий, коли підходить карп окушок перестає бити, чого так не знаю. По-моєму вони одне одному заважати не повинні.

Цитата
Мої вітання!!!
Дякую, але коли першого витягнув, то навіть трохи засмутився, бо думав, що окуняку тягну!!!
 
Цитата
Карп на джиг????
Також ловив на джиг, поки-що тільки карася до карпа ще не добрався.
 
Цитата
Також ловив на джиг, поки-що тільки карася до карпа ще не добрався.

Прикольно!!! , я знаю такі випадки коли ловили карпа на воблер , але це було  в жовтні місяці , скоро буде вже не дивно коли в карпа виростуть зуби як в щуки!!!!
 
Цитата
скоро буде вже не дивно коли в карпа виростуть зуби як в щуки!!!!
Тоді поводок ставити треба буде, а з поводком не дуже й то помікрушиш :ac:
 
Цитата
Прикольно!!! , я знаю такі випадки коли ловили карпа на воблер , але це було  в жовтні місяці , скоро буде вже не дивно коли в карпа виростуть зуби як в щуки!!!!
Так а що тут дивного? "Мутував" не карп, а снасті. Раніше ніхто не міг ловити 2-х грамовими приманками і такого розміру.

Сам на днях зловив плотву на воблер (Pontoon 21 Cheerful), Задній тройнік взяла в заглот.
 
Цитата
Дуже вдячний за інформацію про лілії. Лишилося ще розові знайти.



А Михайлівка якого району?

Карпівці, Баламутівка, Михайлівка, недоїзжаючи пташник, направо дорога в поле, потрібні чоботи або ОЗК (поганий перехід), ну а там за обставинами, можна ще й карасів та красноперку потягати ну і лілій набрати, місце дуже гарне.
 
Всем привет, с суботы на воскресения ночю брал вот такой карась))) Вся рыбка поймана на засос.:bj:
 
Капєц, мужики, харе карасями мене мучити. Я ж вже з останніх сил тримаюся )))
От візьму, плюну на того кленя і зірвуся... на карася ))))
Як же мені кортить половити отакого зачотного карася !!!
5+++
 
Цитата
Всем привет, с субботы на воскресенье ночью брал вот такой карась))) Вся рыбка поймана на засос.:bj:
:an:
в следующий раз карпиков такого размера как "зеркальный" отпускай... тем более что карася придостаточно :be:
 
Я вот тоже на выходные отдыхал
http://s2222.rybalka.com/blog/view/6735/
 
Всем привет, с суботы на воскресения ночю брал вот такой карась))) Вся рыбка поймана на засос[/quote]
Гарний прилов і що цілу ніч брали?
 
Цитата
Я вот тоже на выходные отдыхал
http://s2222.rybalka.com/blog/view/6735/

Блин,как всегда круто.Очень интересный рассказ в сочетании природы,семьи и рыбалки!
+5 :bf:
 
Цитата
Всем привет, с суботы на воскресения ночю брал вот такой карась))) Вся рыбка поймана на засос.:bj:
Миниатюры
              А де лапав , якщо не таємниця?!!!
 
Коллеги, сегодня в обед вернулся в Проскуров из РФ. Завтра с утра рву когти к себе на рыбалку дня на четыре (соскучился за этим делом за три недели - аж ломает:ag:). Так что, кто захочет повидаться - милости прошу! Заодно расскажу, почему у россиян (где я был) рыбалке гаплык...:at:
 
Цитата
Заодно расскажу, почему у россиян (где я был) рыбалке гаплык...:at:
Було б не погано отчьотик про це почитати...
 
Цитата
Було б не погано отчьотик про це почитати...

Не, не получится написать. Ненормативная лексика на слух в принципе воспринимается, а в текстуальном изложении - не комильфо, да и воспитание не позволяет... :cz: А нормальным языком передать не смогу, до сих пор не отпустило в эмоциональном плане от увиденного в этом году (раньше с рыбалкой там было всё в порядке).:aq: Так что лучше уж расскажу при встрече. :az:
 
C 20.00 до 7,00
 
Цитата
Всем привет, с суботы на воскресения ночю брал вот такой карась))) Вся рыбка поймана на засос
Гарний прилов і що цілу ніч брали?[/QUOTE]
с 20,00 до 7,00 :al:
 
Цитата
с 20,00 до 7,00
Білет скільки?
 
Цитата
:an:
в следующий раз карпиков такого размера как "зеркальный" отпускай... тем более что карася придостаточно :be:

Так це ж з клытки прийшов набив , мены так наприклад ловити не в кайв , я люблю половити типу як походити на охоті , нема нема , а потім бац ... Але теж був би непроти такої активної рибалки де море риби і шо не кинь вона ловиться .... теж в цьому є свої приорітети. Став не дикий 100%%%
 
Цитата
Так что, кто захочет повидаться - милости прошу!
Де ж можна познайомитись, якщо можна, так сказати "в натурі"???
 
Цитата
:an:
в следующий раз карпиков такого размера как "зеркальный" отпускай... тем более что карася придостаточно :be:

Вот поедиш заплотиш за рыбалку потратиш дениг на бензин словиш и отпустиш а кто то другой словит и забирет тем болие что орендатор нечего не имеит против вылова такой рыбы, на реках и бесплатных водоемах я карпа до 1 кг. всегда отпускаю!))))
 
Цитата
Де ж можна познайомитись, якщо можна, так сказати "в натурі"???

Видрові Доли!!! А там по телефону Вас Петрович до веде:)
 
Кому не тяжко, підтримайте фотку http://andre777.rybalka.com/microblog/view/1835#comments Зараніє дякую!
 
Цитата
Видрові Доли!!! А там по телефону Вас Петрович до веде:)
Дякую, якщо можна телефон Петровича в "лічку".
 
Цитата
Дякую, якщо можна телефон Петровича в "лічку".

https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=5165
 
вот так отрыбачили с братом  http://shevchuki.rybalka.com/blog/view/6756/
 
А мы продолжили http://s2222.rybalka.com/blog/view/6758/
 
Цитата
вот так отрыбачили с братом  http://shevchuki.rybalka.com/blog/view/6756/

Молодцы, отличная рыбалка, так держать!!!
 
В неділю були в усті Мукші. Вот таке кіно зняли
http://youtu.be/NPvElUpWgPA
 
Цитата
В неділю були в усті Мукші. Вот таке кіно зняли
http://youtu.be/NPvElUpWgPA
Нерестяться переважно двоногі "карасі"
Щось я ніякого нересту на палубі не побачив:bj:
Я точно по запрєту по Дністру не знаю, но чув від хлопців, що на притоках вже вроді як можна бараздіть
 
Цитата
Щось я ніякого нересту на палубі не побачив:bj:
Я точно по запрєту по Дністру не знаю, но чув від хлопців, що на притоках вже вроді як можна бараздіть

На Ушиці вроді як до кінця червня нерест:du: А в інших може бути шо і раніше
 
Може хтось прокоментувати наступний пункт? Що таке "придаткові річки"?
Цитата
- У всіх інших річках та їх кореневих водах з  01 квітня по 20 травня  (включно) 2011 р, а в придаткових  з  01 квітня по 30 червня (включно )2011 року.
 
Цитата
Може хтось прокоментувати наступний пункт? Що таке "придаткові річки"?

Притоки які впадають у кореневу річку
 
Хм... ну в нашій області якби всі річки (окрім Дністра і Буга) впадають в якусь річку....
 
Вчора зранку мав можливість пару годин помікрушити... Зловив пару окунців і в прилові оці ЦІ дві рибки :ap:
PS. Підтримайте :dk:
 
Цитата
Вчора зранку мав можливість пару годин помікрушити... Зловив пару окунців і в прилові оці ЦІ дві рибки :ap:
PS. Підтримайте :dk:

Саша через таких мікрушників скоро карпятників без роботи залишиш! Красава, вітаю, від мене +5.
 
:aq:Ужааассссс!!!
Вот такую картину сегодня пришлось увидеть выйдя на Южный Буг между мостами на ул. Свободы и Староконстантиновского шоссе :mad: Некоторыми местами берег ввесь белеет от тухлой рыбы. Кто там бывает знает, что этот участок очень проблематичный, с одной стороны дамба Хмельницкого водохранилища, со второй дамба сахарного завода и с розведением рыбы там всегда были проблемы, а теперь....:ac::bc:На этом участке реки рыба и так постоянный чуствовала на себе пресинг браконьеров с экранами и сетями.
Очень много погибло судака, щуки, окуня, плотвы, красноперки. Некоторые экземпляры щуки и судака пропали по 2-2,5 кг...

И есть же среди Хмельничан такие уроды... У меня нету просто слов... одни выражения...
 
Цитата
:aq:Ужааассссс!!!
Вот такую картину сегодня пришлось увидеть выйдя на Южный Буг между мостами на ул. Свободы и Староконстантиновского шоссе :mad: Некоторыми местами берег ввесь белеет от тухлой рыбы. Кто там бывает знает, что этот участок очень проблематичный, с одной стороны дамба Хмельницкого водохранилища, со второй дамба сахарного завода и с розведением рыбы там всегда были проблемы, а теперь....:ac::bc:На этом участке реки рыба и так постоянный чуствовала на себе пресинг браконьеров с экранами и сетями.
Очень много погибло судака, щуки, окуня, плотвы, красноперки. Некоторые экземпляры щуки и судака пропали по 2-2,5 кг...

И есть же среди Хмельничан такие уроды... У меня нету просто слов... одни выражения...

Напевно діло рук дітей вольта.... я думаю хтось током пройшовся..
 
Тільки током і то плотно!!!(((
 
Вчора поставив марінуватись а сьгодні спробував (сельодка) зловлених мною на р. Ушиця підлящиків. Зкажу так - мммммммммааааа, дуже смачно. Ще жінка хай но з роботи прийде то вона прифігіє зовсім.
Ось з такої приправи віходить дуже смачна сельодка.
Не сприйміть за рекламу:do: а сприйміть за радість що перший раз у житті спробував це зробити і ще й вийшло!!!:bf:
 
А кості? Лящ ж ними дуже славиться.
 
Цитата
А кості? Лящ ж ними дуже славиться.
а де сельдь без костєй бечив, ну не рахуючи філє...Колись давно пробував з ляща сєльодочку, вірю Кастяну що смачна! Хочеться з жереха спробувати ще, осталось тіки зловити:bj:
 
Цитата
А кості? Лящ ж ними дуже славиться.

У хребті трохи є але вони великі і дуже гарно вибираються а ребра взаголі смакота!
Жінка теж зацінила!!!
 
Цитата
Вчора поставив марінуватись а сьгодні спробував (сельодка) зловлених мною на р. Ушиця підлящиків. Зкажу так - мммммммммааааа, дуже смачно. Ще жінка хай но з роботи прийде то вона прифігіє зовсім.
Ось з такої приправи віходить дуже смачна сельодка.
Не сприйміть за рекламу:do: а сприйміть за радість що перший раз у житті спробував це зробити і ще й вийшло!!!:bf:

А по мимо приправы какие ещё инградиенты,и рецептик пожалуйста в студию,а мы сделаем и заценим,ну а ты СПАСИБО заработаешь!!!
 
Цитата
А по мимо приправы какие ещё инградиенты,и рецептик пожалуйста в студию,а мы сделаем и заценим,ну а ты СПАСИБО заработаешь!!!

Рецепт є на другій стороні але я процетую.
" вміст пакета висипати в 0,3 л води, довести до кипіння, охолодити. Охолодженним маринадом залити 0,7 кг підготованого вимитого філе оселедця. додати за смаком оцет та томатний соус. Помістити в холодильник на 10-12 годин. Перед вживанням порізати та заправити соняшниковою олією "

Все зробив за рецептом але призаливанні маринадом додав ще 0,05 л кипьяченої (холодної) води і трохи оцту. Додавав також цибульку порізану кільцями. Як прийшов з роботи то зляв маринад і додав олії і трохи оцту і дорізав цибульки щоб ще в олійці постояла, я вважаю що вона  (олія) їй (оселедцю) не зашкодить. Підляшика різав одразу а не в кінці як написано у рецепті.
 
Цитата
а де сельдь без костєй бечив, ну не рахуючи філє...Колись давно пробував з ляща сєльодочку, вірю Кастяну що смачна!
В сільодкі в сто раз менше костів ніж в лящу. ;)
І я не казав що вона не смачна.
 
Цитата
Вчора поставив марінуватись а сьгодні спробував (сельодка) зловлених мною на р. Ушиця підлящиків. Зкажу так - мммммммммааааа, дуже смачно. Ще жінка хай но з роботи прийде то вона прифігіє зовсім.
Ось з такої приправи віходить дуже смачна сельодка.
Не сприйміть за рекламу:do: а сприйміть за радість що перший раз у житті спробував це зробити і ще й вийшло!!!:bf:
Костя,а где покупал приправу.?
 
Цитата
Костя,а где покупал приправу.?

Здоров Серёга! Приправа у меня лежит ещё с прошлого лета, как то хлопец с работы тоже принёс селёдку а я уже у него попросил и он мне купил. Завтра спрошу и отпишусь!!!
 
Цитата
Здоров Серёга! Приправа у меня лежит ещё с прошлого лета, как то хлопец с работы тоже принёс селёдку а я уже у него попросил и он мне купил. Завтра спрошу и отпишусь!!!
ОК.А вот сегодня на Южке посидел пару часов.Словил карасей,правда не на селёдку,но на жарёху на три сковородки.
http://s2222.rybalka.com/photo/view/9624/
 
Цитата
ОК.А вот сегодня на Южке посидел пару часов.Словил карасей,правда не на селёдку,но на жарёху на три сковородки.
http://s2222.rybalka.com/photo/view/9624/

Серый,ну ты и фанат )))
 
Цитата
Серый,ну ты и фанат )))
Да,есть немного.нам дождь не помеха.:ap:
 
А вот сегодня на Южке посидел пару часов.Словил карасей,правда не на селёдку,но на жарёху на три сковородки.
http://s2222.rybalka.com/photo/view/9624/

Молодца, я б тоже убежал на рыбалку, никак "вырваться не могу" :(
 
На выходны выехали на первую ночевку в этом сезоне, взяли два таких красавца и мелочи десяток. Водоем не понравился, проблема с местами, берег уклон, да и водой играются по полной.
 
А де знаходиться водойом. Можна в лічку.
 
Якщо можна менi теж.
 
Цитата
На выходны выехали на первую ночевку в этом сезоне, взяли два таких красавца и мелочи десяток. Водоем не понравился, проблема с местами, берег уклон, да и водой играются по полной.

5+ Я тоже був в неділю на цьому ставу, карпа непобачили, а карасів трошки взяли.
 
Оновлення сайту вже пройшло, тапер відредагуйте свої підписи... Сам чуть не нарвався :bk:
 
Ніхто не знає, що з водоймою в Педосах?
 
Мужики!
Дайте ссилку на відео Щербакових(нове),ато хочу скачати,а деякі сайти не грузятся,і з деяких не качає.
:ak:
 
Воно? http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3582816
 
Цитата
Мужики!
Дайте ссилку на відео Щербакових(нове),ато хочу скачати,а деякі сайти не грузятся,і з деяких не качає.
:ak:
http://www.ex.ua/search?s=%D1%80%D1%8B%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0
 
Спасибо:dk:
 
сегодня немного порыбачил, с карпом не сложилось зато порадовал крупный карась на фидер
 
Вот так з вчора на сьогодні відрибачив на 8,900кг:rybak_2:
 
Зачьот 5+:dn:
А на что словил?
 
Походу на маршрутку! )))))
Вітаю з уловом! Гарний екземплярчик!
А ми вчора по Збручі лазили. Верніше я лазив, а товариш ловив рибу. От такого кабанчика вполював
 
Гарненький. Це певне та самочка весняна повернулася :)
Літл?
А як там взагалі зараз голавлик? Покльовує?
 
Цитата
Вот так з вчора на сьогодні відрибачив на 8,900кг
Красота!!!
 
Цитата
Вот так з вчора на сьогодні відрибачив на 8,900кг:rybak_2:

Гарний риб. Дав напевно проср.....ись!!!!?????
5++
 
На днях протираючи свій спін від пилу і бруду... блін... дальше ТУТ починаючи з посту 697...
 
Цитата
На днях протираючи свій спін від пилу і бруду... блін... дальше ТУТ починаючи з посту 697...

Саня моё мнение такое: Люди  продающие  спин за такие деньги  обязаны  разобраться в даной ситуации    и либо заменить кольца, либо спин!!!! У нас был случай с не дорогим спином который просто разломался при забросе  его поменяли без проблем. Хочу подчеркнуть фирма  куда попроще,   но с ней проблем не было!!! По конкретней знает Серёга (Клёвый) и Андрюха (Сома)
 
Цитата
На днях протираючи свій спін від пилу і бруду... блін... дальше ТУТ починаючи з посту 697...

Думаю, що продавець (у твоєму випадку Рыбалка.ком) повинен поміняти вудку:ar: Тим більше, як говорять продавці цих вудок, що продали вже декілька сотень цих спінінгів, це вже й не такий великий відсоток браку!
 
Цитата
Думаю, що продавець (у твоєму випадку Рыбалка.ком) повинен поміняти вудку:ar: Тим більше, як говорять продавці цих вудок, що продали вже декілька сотень цих спінінгів, це вже й не такий великий відсоток браку!

Повністю підтримую. Репутація фірми - понад усе.
 
Ну-ну ) Вони вам зараз як справжні інженери будуть доказувати що неякісним флюром/ниткою можна перепилити навіть якісне кільце, ну а якщо пару раз стальку пропустити через кільце то взагалі борозна буде. І я вже не кажу про вплив бекінга.
They made my day, як то кажуть.
 
Цитата
Ну-ну ) Вони вам зараз як справжні інженери будуть доказувати що неякісним флюром/ниткою можна перепилити навіть якісне кільце, ну а якщо пару раз стальку пропустити через кільце то взагалі борозна буде. І я вже не кажу про вплив бекінга.
They made my day, як то кажуть.

Мой первый спин фирмы Конгер ( привёз правда мне его друг с Польши) и  там он стоял дороже чем аналогичный у нас , пережил он и леску, и дешевый  шнур , и поводки залетали с амереканкой в кольцо но  все кольца живы и он готов  в бой прямо сейчас............
 
Цитата
Повністю підтримую. Репутація фірми - понад усе.

Виктор абсолютно прав! Думаю всё разрешится по справедливости. А что до некоторой возбуждённости обсуждения случившегося в профильных темах по Е-21, так это вполне объяснимо. "Морковка" - где-то уже стала символом сайта. "Но и на солнце бывают пятна" (Ф.Кастро на XXV съезде КПСС).:ag:
 
Цитата
Зачьот 5+:dn:
А на что словил?

Пружина з кашею, а на крючку бутерброд з кукурузи, опариша, гороху і пінопласу.


Вот шо було в животику........(жалко мамку):ac:
 
Цитата
Гарний риб. Дав напевно проср.....ись!!!!?????
5++

Трошки дав......:ab::ab::ab:
 
Цитата
Вот так з вчора на сьогодні відрибачив на 8,900кг:rybak_2:

5+ класные екземпляры.
 
Цитата
Пружина з кашею, а на крючку бутерброд з кукурузи, опариша, гороху і пінопласу.

Да это не бутерброд, а пицца в чистом виде.:ag: Молодец, коллега, удачно симпровизировал по насадконаживке!:bt:
 
:tongue:
Цитата
Вот так з вчора
Вітаю, на рекорд потягне. Це мабуть форма "Шахтаря" допомогла.
 
Цитата
5+ класные екземпляры.

Цитата
Да это не бутерброд, а пицца в чистом виде.:ag: Молодец, коллега, удачно симпровизировал по насадконаживке!:bt:

Цитата
:tongue:
Вітаю, на рекорд потягне. Це мабуть форма "Шахтаря" допомогла.


Дякую, хочеться ще того адриналіну.....:drill2::rybka_1:
 
Вирвався на день в рідні місця. Трохи змок , але не жалію.
 
Порыбачил малёхо, особого клёва не наблюдал но словил одного "дурныка" неплохого,на 3.9 (всё на удочку)
 
Ребя кто что слышал по Куровечке подскажите пож.?
 
Цитата
Ребя кто что слышал по Куровечке подскажите пож.?
Мои там отдыхают с 19.06, ещё там , клевать начало 22-23 (карпик небольшой и карась), щука - 0, судак - 0 , окунь на живца.
 
Цитата
Мои там отдыхают с 19.06, ещё там , клевать начало 22-23 (карпик небольшой и карась), щука - 0, судак - 0 , окунь на живца.
Пардон перепутал с Куровкой:eek:.
 
:dk: Любі друзі :ap:, Хмельницькі рибацюги на конкурс ММС виставили три фото... Можливо хтось підтримає, то голосувати можна ТУТ, ТУТ і ТУТ.
Кому сподобались фоти, то тиснимо 5 перців, а кому :at: ... то усім не догодиш...
Дякую за підтримку!!!:dk:
 
Цитата
:dk: Любі друзі :ap:, Хмельницькі рибацюги на конкурс ММС виставили три фото... Можливо хтось підтримає, то голосувати можна ТУТ, ТУТ і ТУТ.
Кому сподобались фоти, то тиснимо 5 перців, а кому :at: ... то усім не догодиш...
Дякую за підтримку!!!:dk:

Тёзка за СВОИХ мы всегда рады!!!!!! Хотел нажать на 10перцев ,а когда присмотрелся их там 5  ну 5 так 5...............:mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1::mesto_1:
 
Цитата
:dk: Любі друзі :ap:, Хмельницькі рибацюги на конкурс ММС виставили три фото... Можливо хтось підтримає, то голосувати можна ТУТ, ТУТ і ТУТ.
Кому сподобались фоти, то тиснимо 5 перців, а кому :at: ... то усім не догодиш...
Дякую за підтримку!!!:dk:

Ну ну , мужики не дуркуйте а то Хмельничан заблокірують і не будуть пускати на цей конкурс!!!:bj::bj::bj:
 
Я вже й так нічого не можу там  добавити. Коментар пишу, а кнопки "добавить" немає.
 
От ці Стецюки-Басюки алкаголіки! Хочуть в Неміроффа всьо бухло вициганити! )))))))
 
Вчора захотів трошки помікрушити, але проливні дощі напередодні розмили вщент грунтові дороги. До річки я не доїхав якихось метрів 50. Я був в машині сам, але друзі не підвели... Дякую Сані bass___ та Боді legrin за те, що допомогли вирватись з пастки.:dk:
 
Всім привіт!!! Вибачайте не знаю де відрекомендуватись - Войтов Семен Іванович. Радий нарешті приєднатись до спільноти Хмельницьких рибацюг.
 
Цитата
Всім привіт!!! Вибачайте не знаю де відрекомендуватись - Войтов Семен Іванович. Радий нарешті приєднатись до спільноти Хмельницьких рибацюг.

Раді вітати на форумі!
 
Цитата
Всім привіт!!! Вибачайте не знаю де відрекомендуватись - Войтов Семен Іванович. Радий нарешті приєднатись до спільноти Хмельницьких рибацюг.
Ще потрібно здати 3 щучих водойми:bj:
Шутка, раді новим людям!!
 
Пока здам одненьку-притока дністра р. Данилівка (у верхів'ї) минулого року непогано можна було насмикати шнурків. Останім часом не був, відповідно гарантій жодних))))) Хоча відпочити там можна непогано при сприятливих погодніх умовах.
 
Запеленговал 626 мазду металик сегодня около 9 на плазе с невзрачной наклейкой рыбкома на заднем стекле, лицо не знакомое, признаемся кто:ds:
 
Мужики гляньте тут на фоточку. Якщо комусь сподобається то 5 - перчиків натискайте)))))))):dk:
http://kastian.rybalka.com/microblog/view/2072/
 
Цитата
Мужики гляньте тут на фоточку. Якщо комусь сподобається то 5 - перчиків натискайте)))))))):dk:
http://kastian.rybalka.com/microblog/view/2072/

Кастян мене нравится!!! Ставлю  10 перцев................
 
Всім привіт!
Хто знає, хто був зараз в с. Чабани (Тернопільська траса), чи с.Малиничі, варто поїхати?
Куди взагалі зараз на коропа можна?
 
Цитата
Всім привіт!
Хто знає, хто був зараз в с. Чабани (Тернопільська траса), чи с.Малиничі, варто поїхати?
Куди взагалі зараз на коропа можна?

В Малиничах на клювання глухо,а якщо і покльовує то невеликий карась.
 
Cегодня открыл первый день отпуска.С женой на лодке ловили карася.У ловившего  с берега народа клёва нет ,а мы на лодке показываем мастер класс.Одни по середине става.На 5-ти метровые телескопчики,которые от плотвички гнуться пополам(поплавочный ультралайт),бомбили жирных карасей.Кайфа полная лодка.Правда сошло пару монстров,отрывали поводки.Ещи и денег небыло кому заплатить.Вообщем начался отпуск удачно.А завтра на белые грибы.
 
Цитата
Cегодня открыл первый день отпуска.С женой на лодке ловили карася.У ловившего  с берега народа клёва нет ,а мы на лодке показываем мастер класс.Одни по середине става.На 5-ти метровые телескопчики,которые от плотвички гнуться пополам(поплавочный ультралайт),бомбили жирных карасей.Кайфа полная лодка.Правда сошло пару монстров,отрывали поводки.Ещи и денег небыло кому заплатить.Вообщем начался отпуск удачно.А завтра на белые грибы.
Поздравляю з началом отпуска и удачной вылазкой! НХНЧ!!!
 
Цитата
Поздравляю з началом отпуска и удачной вылазкой! НХНЧ!!!
Спасибо.Только,что приехал с грибов,фото нет времени скидывать(куча белых и бабок).Сейчас уезжаю на карпа с ночёвкой.Приеду отчитаюсь по полной.
 
Цитата
Спасибо.Только,что приехал с грибов,фото нет времени скидывать(куча белых и бабок).Сейчас уезжаю на карпа с ночёвкой.Приеду отчитаюсь по полной.

Серега, отсыпаться после отпуска будеш?:be:
 
Цитата
Серега, отсыпаться после отпуска будеш?:be:
Это точно,но отпуск провожу на славу.И чё я каждый год на море ездил?.
 
Приветствую всех земляков - любителей этого интегесного...

Когда-то и я был нормальным рыбаком, но волею судеб стал подводным охотником, и похоже, назад дороги нет. Удочки и спининги уже который год пылятся в подвале, найденые блесна, пешни и т.д. раздаются товарищам.

Форум читаю регулярно, по-доброму завидую тем, кто ловит трофеи и не разменивается на мелочи.
И хотя мы и по разную сторону воды, я думаю, у нас много общего: тихая ненависть к бракам, любовь к природе, желание найти трофейную рыбку.

А теперь о главном - в свои ряды принимаете?
 
Цитата
.. стал подводным охотником, и похоже, назад дороги нет. ...тихая ненависть к бракам, любовь к природе, желание найти трофейную рыбку.

А теперь о главном - в свои ряды принимаете?

Дорога є завжди і її подолає той хто рухається:bk: Як бути проти людини яка ненавидить браків, тим більше коли можна обєднати зусилля і з берега і з під води:dk:
PS. Зачем усы сбрил...:bj::bj::bj:
 
Цитата
Всім привіт!!! Вибачайте не знаю де відрекомендуватись - Войтов Семен Іванович. Радий нарешті приєднатись до спільноти Хмельницьких рибацюг.

Вітаємо на форумі!
 
Цитата
Приветствую всех земляков - любителей этого интегесного...

Когда-то и я был нормальным рыбаком, но волею судеб стал подводным охотником, и похоже, назад дороги нет. Удочки и спининги уже который год пылятся в подвале, найденые блесна, пешни и т.д. раздаются товарищам.

Форум читаю регулярно, по-доброму завидую тем, кто ловит трофеи и не разменивается на мелочи.
И хотя мы и по разную сторону воды, я думаю, у нас много общего: тихая ненависть к бракам, любовь к природе, желание найти трофейную рыбку.

А теперь о главном - в свои ряды принимаете?

Раді вітати на форумі!!!
 
Цитата
Приветствую всех земляков - любителей этого интегесного...

Когда-то и я был нормальным рыбаком, но волею судеб стал подводным охотником, и похоже, назад дороги нет. Удочки и спининги уже который год пылятся в подвале, найденые блесна, пешни и т.д. раздаются товарищам.

Форум читаю регулярно, по-доброму завидую тем, кто ловит трофеи и не разменивается на мелочи.
И хотя мы и по разную сторону воды, я думаю, у нас много общего: тихая ненависть к бракам, любовь к природе, желание найти трофейную рыбку.

А теперь о главном - в свои ряды принимаете?

Добро пожаловать в ряды тихо помешанных.
 
Дякую за дружній прийом.

А на рахунок "тихо помешаных"  я вже почав сумніватися, тому що коли в -10С переодягаєшся у костюм на вулиці а потім пірнаєш на кілька годин у крижану воду щоб вполювати пару карасів, яких за десятку на базарі спокійно можна купити - це вже ближче до буйних.

Доречі, якщо хтось втопив улюблений мепс чи юзурі у якійсь калабані, де є нормальна прозора водичка - звертайтесь.
 
Цитата


Доречі, якщо хтось втопив улюблений мепс чи юзурі у якійсь калабані, де є нормальна прозора водичка - звертайтесь.
Якщо пройтись по всіх корчах, то можна буде потім свій магазинчик невеличкий відкрити.:bk:
 
Навіщо зразу магазин - можливо спочатку пункт обміну на пиво.:ap:

Але перед цим треба взнати де ті корчі шукати.
 
Цитата
А на рахунок "тихо помешаных" я вже почав сумніватися, тому що коли в -10С переодягаєшся у костюм на вулиці а потім пірнаєш на кілька годин у крижану воду щоб вполювати пару карасів, яких за десятку на базарі спокійно можна купити - це вже ближче до буйних.
Это точно наверное для  дайвингистов нужно подобрать, что то другое по более.
 
вчера в деревне тоже удалось выйти на часок к воде
http://khoma.rybalka.com/photo/view/9870/
 
Цитата
Навіщо зразу магазин - можливо спочатку пункт обміну на пиво.:ap:

Але перед цим треба взнати де ті корчі шукати.

Мля ... я одне ТАКЕ місце знаю !!! Точно можна озолотитись !!!!
 
Цитата
Мля ... я одне ТАКЕ місце знаю !!! Точно можна озолотитись !!!!
А глибина там яка?
 
Цитата
Мля ... я одне ТАКЕ місце знаю !!! Точно можна озолотитись !!!!
Точніше прибарахлитись.
Одного разу на ставку в Старконівському р-ні місцеві рибаки підняли з дна стару сітку,в якій була куча приманок.Я підплив до них,роздивився і сказав,що куплю все,крім резини,назвавши суму приблизно вп'ятеро меншу,ніж справжня вартість.
"Сделка состоялась немедленно",при чому хлопці швидко попливли подалі від мене,попутно розказуючи по дорозі всім знайомим,як вони облопошили лоха на сотку.
 
Сьогодні теж нарешті вирвався на карпика , в результаті 4 карпика по 1 кг було зловлено , а вот сама перша покльовка змотала мої нерви бо ловив на удочку з лодки і карп оставив мене без першої секції на удочці гачка нитки та поплавка , екземпляр був рідких розмірів......
 
Цитата
Сьогодні теж нарешті вирвався на карпика , в результаті 4 карпика по 1 кг було зловлено , а вот сама перша покльовка змотала мої нерви бо ловив на удочку з лодки і карп оставив мене без першої секції на удочці гачка нитки та поплавка , екземпляр був рідких розмірів......
Чудово,а мы там два таких взяли с берега.
 
Друзья!
последний день в Хмельницком!
а по карпу я так и не оторвался нормально.
не подскажете куда можно съездить близ города с хорошим проездом.
если можете подскаажите.
в личку.
 
Не знаю, приветствуются ли здесь ссылки на другие сайты, но не мог удержаться, чтобы не поделиться. Если не туда - сильно не пинайте. Новичок, что с него возьмешь. Но история уж больно зачетная.
http://pesen-net.livejournal.com/10299.html#cutid1
 
Цитата
Сказка о рыбаках, отцах и детях
Не пробрало на смех...Вот у меня есть рассказ о свидании с Шурочкой, вот там я плакал... немного СENSORED но без этого никак http://vkontakte.ru/#/note13168142_9620595
 
Автор, конечно, тихо ненавидит рыбацкую братию - может в детстве кто обидел. Он даже не знает, что кокуня никакой мега-кашей не заманишь, но за эти фразы я готов его простить:


Говорят, раз в тыщу лет из озера выходит царь-щука. Она рвёт снасти, бьёт всем морды и запрыгивает назад в воду. У ней глаза как дверь троллейбуса, а кому она хвостом сломает нос, тот получает вечную уважуху других рыбаков, звание генерала рыбацких войск и пожизненный дозвол на последнюю сигарету.

А мы идём, исполняем про Чибиса. Я тенор, Лялька бас, Машка народным голосом поёт. Тут один рыбак повернул к нам радиоктивные глаза и взглядом сказал следующее:
- Я три дна варил мега-кашу. На бульоне из раков, с диким рисом из южной Камбоджи, с черносливом и бальзамом Биттнера. Я неделю прикармливал мега-окуня. И вот, когда мега-окунь уже раскрыл пасть, большую, как дверь троллейбуса, приходите ВЫ и всё насмарку.
Уходите. И пока не выучите верхнюю «си» в припеве – не возвращайтесь.

На фоне такого рецепта даже этот кулинарный шедевр отдыхает:
Цитата

...Одне порадувало мене - моя нова мастирка жжот! На відміну від моїх колег у мене постійно стояв підлящик і скубав насадку, а у них були лише епізодичні покльовки. "Кормилися" ми всі моєю прикормкою на основі Timar універсал + Якась нова протеїнова прикормка у блискучій упаковці + Мастирка з ароматом гвоздики. Останню варив товариш - знатний лящатник у минулому.
 
На відміну від вашого сатирично убогого опусу описані мною насадки працюють і перевірені багаторічною практикою! А якщо вам так до вподоби цитувати якихось там невдах літературного жанру, то можливо б варто спочатку зареєструватися ось тут http://clubnps.ru/ або взагалі вже тут. Там, повірте, є де розгулятися.
 
Зайвий раз переконуюсь, що гумор - штука небезпечна. І кожен розуміє його по різному. Прошу вибачення, якщо когось випадково образив.

На рахунок невдах - Слава Солдатенко, автор цього опуса та багатьох інших прикольних оповідань, досить успішний блоггер, який продається стотисячними накладами.
Почитайте щось інше з його останніх "опусів" - будете приємно вражені стилем, іронією та рівнем володіння мовою.
І не слід так близько сприймати описи людини, далекої від рибної ловлі і трохи ворожо налаштованої до нашої братії.
 
Уважаемые рыболовы! Выношу на обозрение свой первый блог. Строго не судите, я только учусь))  http://diezel.rybalka.com/blog/view/7044/
 
вопреки всем советам в последний день поехал в Карповцы.
приехал на водоём в 3 часа дня(из-за дождя)
поймал несколько хороших карасиков..
и вот где то в 9 вечера взял он... чуть не уплыл вместе с донкой)
 
Цитата
вопреки всем советам в последний день поехал в Карповцы.
приехал на водоём в 3 часа дня(из-за дождя)
поймал несколько хороших карасиков..
и вот где то в 9 вечера взял он... чуть не уплыл вместе с донкой)

Ну вот и отлично.:dk:
 
Цитата
вопреки всем советам в последний день поехал в Карповцы.
приехал на водоём в 3 часа дня(из-за дождя)
поймал несколько хороших карасиков..
и вот где то в 9 вечера взял он... чуть не уплыл вместе с донкой)

Действительно.Ну и славненько !
 
всім привіт!!! перший трофей в цьому році::lodka::mesto_1::bp:
 
Цитата
всім привіт!!! перший трофей в цьому році::lodka::mesto_1::bp:
:rybka_1:
http://vkontakte.ru/video70773441_160420189
 
всем добрый день! =)
вот зацениваем обновочку!
купил сегодня.
может у кого нибудь есть такой?

http://www.flamingo-fishing.ru/catalog/50/9183/
 
Цитата
:rybka_1:
http://vkontakte.ru/video70773441_160420189

Пять с плюсом!Он у тебя первый в прилове?
 
Цитата
:rybka_1:
http://vkontakte.ru/video70773441_160420189
Красиво ушел! :dn: Какой вес?
 
:dk: Вооооот и дождались отчёта о встрече (рыбалке, отдыхе, знакомству...:al:) на просторах Днестра!!! Бложище можно посмотреть ТУТ.
PS. Сане респект за проделаную работу!!!:dk::dk::dk:
 
веса були тільки до 6кг ???  

:drill2::rybka_2::bc:
 
Цитата
веса були тільки до 6кг ???  

:drill2::rybka_2::bc:

http://olleg.rybalka.com/blog/view/7092/:dh::rybka_2::rybak_1:
 
Цитата
Не знаю, приветствуются ли здесь ссылки на другие сайты, но не мог удержаться, чтобы не поделиться. Если не туда - сильно не пинайте. Новичок, что с него возьмешь. Но история уж больно зачетная.
http://pesen-net.livejournal.com/10299.html#cutid1

Короткий, но очень достойный расказ, приятно почитать, огромное спасибо.

А Алексавизарда если чесно жаль, нелегко наверное когда нет чувства юмора, не понятно чего ты так обиделся
 
Цитата
всім привіт!!! перший трофей в цьому році::lodka::mesto_1::bp:
може бути , гуд..
 
Хочу завтра поганяти голавліка на Бугу, якшо є бажаючі скласти компанію прошу в лічку!
 
Коллеги, помогите порыбачить на Байкале!!!

Суть вопроса – мой партнер объявил «тараканьи бега» - типа кто больше продаст его продукции, и десяток "самых быстрых украинских тараканов" поедут на рыбалку на Байкал. Контора серьезная, и я уже с ними "бегал", а потом пил пиво на Октоберфесте и жарился в Египте. Но то было в жирные докризисные годы, а сейчас чувствую, не дотягиваю - остался всего месяц, а у меня только половина плана...

Что бы не повторяться, тута тема https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=17754

Ну конечно с меня :az:в любом случае :)
 
ОсьТУТ на вихідних трохи порибачив.
 
Всем привет!
я новый форумчанин :)) хочу узнать хоть какую не будь информацию о том где можно словить хороших карпов(естественно платные ставы, реки, озера)
заранье спасибо!!!
 
Всем привет! Присоединяюсь к Вашему форуму. Буду рад общаться, узнавать что то новое и делиться своими идеями и впечатлениями о РЫБАЛКЕ!
 
Цитата
Всем привет! Присоединяюсь к Вашему форуму. Буду рад общаться, узнавать что то новое и делиться своими идеями и впечатлениями о РЫБАЛКЕ!

Всегда рады пополнению!!
 
спасибо! я только за! Лучше рыбалки может быть только рыбалка!!!
 
Вчорашня вечірня рибалочка, щучка 600-900гр, і попався воблерок:ap:
 
Ден отличный улов! если не секрет, где порыбачил?
 
Цитата
попався воблерок
Страйкпрошний чабі кренк
 
Вот так  отдохнул http://shevchuki.rybalka.com/blog/view/7186/
 
На вихідних відкрив для себе ловлю на уокери. Поперло просто дико. Дністровські онунці бодали приманку так  що деколи вона аж вилітала з води.
 
Цитата
На вихідних відкрив для себе ловлю на уокери. Поперло просто дико. Дністровські онунці бодали приманку так що деколи вона аж вилітала з води.
Блин до чего классная рыбалка на поверхостные приманки,а тем более что понравилась окуням 5++
 
Цитата
Страйкпрошний чабі кренк

да-да той самий, вже другий в колекції:ap:
 
RELAX KOPITO таки вчора рулив. Ніщо не змогло з ним конкурувати... Чи то день такий був, чи то що...?
 
Цитата
RELAX KOPITO таки вчора рулив. Ніщо не змогло з ним конкурувати... Чи то день такий був, чи то що...?

Серёга красава))))) Мені здається, що діло там не в приманці, просто "ловкость рук і ніякого.....")))):df:
П.с. Мужики сижу дома і вже майже дві години емоційно відходжу після перегляду одного фільму.......:be: Вважаю його кращим, із тих, що я бачив, з точки зору емоцій та максимально наближеним до реальних умов... заради такої РИБАЛКИ можна рік на харчах та ПИВІ економити, але поїхати)))) Моя думка - цей фільм зобов'язаний подивитись КОЖЕН, хто вважає себе РИБАКОМ!!!!!!!!!!!Приємного перегляду, мужики))
 
Рік пива не пити??? Я бачив тури в Якутію по $12000 :ak:
Добряче ти його дудлиш :bj:
 
SIZE="3"]П.с. Мужики сижу дома і вже майже дві години емоційно відходжу після перегляду одного фільму.......:be: Вважаю його кращим, із тих, що я бачив, з точки зору емоцій та максимально наближеним до реальних умов... заради такої РИБАЛКИ можна рік на харчах та ПИВІ економити, але поїхати)))) Моя думка - цей фільм зобов'язаний подивитись КОЖЕН, хто вважає себе РИБАКОМ!!!!!!!!!!!Приємного перегляду, мужики))[/SIZE][/QUOTE]

Дааа, фильм - БОМБА!!! Это про100 мечта)
 
Цитата
сижу дома і вже майже дві години емоційно відходжу після перегляду
Саня, тебе ще довго буде "тримати"! В мене після перегляду вже пройшло більше тижня - до цих пір не "відпустило" і дивився я цей шедевр з перекурами, бо адреналін зашкалював...
 
Тиждень назад поганяв трошки щучку, брало все в дощ, вийшло сонце і як відрізало http://andre777.rybalka.com/microblog/view/2207/:ds:
 
Цитата
Тиждень назад поганяв трошки щучку, брало все в дощ, вийшло сонце і як відрізало http://andre777.rybalka.com/microblog/view/2207/:ds:
Хороший улов, головне, що всі фотки навчилися робити, в житті місце прилову не розпізнаєш.....:dn:.
 
Вот так пострелял.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/7225/
 
Всем привет! Хочу присоединится к Вашему интернет сообществу) Буду рад общатся, делится результатами, впечатлениями и прочей сопутствующей рыбалке информации!
 
Цитата
Всем привет! Хочу присоединится к Вашему интернет сообществу) Буду рад общатся, делится результатами, впечатлениями и прочей сопутствующей рыбалке информации!

всегда рады!!тем более что человек понимает что надо делиться
 
Цитата
всегда рады!!тем более что человек понимает что надо делиться

Я думаю в этом и есть смысл виртуального общения на данном форуме)
 
Есть проверенная инфа по ставу, который находится в с. Заруддя (25 км от Хмельницкого, в сторону Старкона). Был там 2 раза этим летом, к сожелению не сделал фото. Подробнее:
1. Безперебойный клёв карася (от минимума и до 1 кг), промежуточный клёв карпа.
2. Немного неудобный берег (мало места для ловли с берега), зато для владельцев плав средств очень много интересных мест.
3. Что привлекает - отсутствие платы за ловлю.
У кого есть желание и возможность - можно скооперироватся и порыбачить вместе)
 
Цитата
Есть проверенная инфа по ставу, который находится в с. Заруддя
Что там по хищнику??
 
Цитата
Что там по хищнику??

По хищнику могу сказать только то что на червя редко брал окушок грам на 200)))
 
Ось результат вчорашньої рибалки. Упор був на хижака:du:, але з мирною рибою вийшло краще:bk:
 
Цитата
Ось результат вчорашньої рибалки. Упор був на хижака:du:, але з мирною рибою вийшло краще:bk:

а место дислокации секретно или нет?)
 
Відповів в ЛС
 
Цитата
Ось результат вчорашньої рибалки. Упор був на хижака:du:, але з мирною рибою вийшло краще:bk:

Куме, вітаю з гарним відпочинком і уловом. но треба виїзджати вже на дорослу риПку... Айда на четвер!:dk:
PS. Я з Саньою Bass___ на днях трошки в кухні наводили "безлад" :be:, за що йому велике дякую!
PS.PS. Окрема подяка Боді Легріну за надані інструменти.
 
Дякую Куме, запрошення приймається з задоволенням:bf::drill2:Дорослій риПці кОпЕцЬ:dn:
PS. До речі, я вас з Басом запрошую до себе, бо у мене зараз на кухні ще більший безлад!!!
 
В суботу з братом пробували зловити окуня. Окуня ми наловили, але хотілось ще засняти відео цього процесу і як назло... сіли батарейки :ak:. Тому пару фоток природи і фрагмент відео (це було тільки початком:al:, а потом :bp::bp::bp: )
https://www.youtube.com/watch?v=xzcTnRFvC8o
 
Цитата
В суботу з братом пробували зловити окуня. Окуня ми наловили, але хотілось ще засняти відео цього процесу і як назло... сіли батарейки :ak:. Тому пару фоток природи і фрагмент відео (це було тільки початком:al:, а потом :bp::bp::bp: )


а где находится это место, если не секрет?
 
Цитата
В суботу з братом пробували зловити окуня. Окуня ми наловили, але хотілось ще засняти відео цього процесу і як назло... сіли батарейки :ak:. Тому пару фоток природи і фрагмент відео (це було тільки початком:al:, а потом :bp::bp::bp: )
https://www.youtube.com/watch?v=xzcTnRFvC8o

если можно напешыте в ЛС что за водоем, и какая цена?
 
Цитата
а где находится это место, если не секрет?

Цитата
если можно напешыте в ЛС что за водоем, и какая цена?

Ответил в личку :dk:
 
Цитата
Ответил в личку :dk:

А как там с белой рыбой? Если можно тоже раскройте место дислокации...
 
Цитата
Ответил в личку :dk:

Если можно тоже раскройте место в л\с
 
То ж біля ската, що непонятного ???
 
Цитата
То ж біля ската, що непонятного ???

:bj::bj::bj: Красава... по ходу прийдеться Стецюку, тепер той скат на другий став тягнути, шоб місце не спалити)))
 
Цитата
:bj::bj::bj: Красава... по ходу прийдеться Стецюку, тепер той скат на другий став тягнути, шоб місце не спалити)))

:bj::bj::bj: А я думаю:an: , сьогодні : " Куди це Стецюк ? , І нафіга йому те колесо ? " :ap:
 
Вчора відмітився двома подіями
Перша - я накінець-то з товаришем завершили роботу над партією нових воблерів:

Друга - наші воблери робочі!!!

Найкраще себе проявив "Бульдог". Щоправда після третьої рибини я його зняв і полоскав інші новинки. А так думаю що міг би ще натягати парочку хвостиків.
Ще один боєць відмітився в неділю. Це поппер. На нього я витратив взагалі захмарних півгодини роботи. Але окунів почав тягати відразу із першого закиду! :ar:
Пізніше товариш скине фотку всієї партії.
 
AlexWizard молодчага, ловити це завди приємно, а ловити на власні приманки вдвічі, так тримати:dn:
 
Цитата
Ответил в личку :dk:

Сань, так ти одразу якщо пробив нове місце, вибирай опцію: "разослать всем в ЛС":bj:
 
:ag: Неплохое завидение
 
Цитата
AlexWizard молодчага, ловити це завди приємно, а ловити на власні приманки вдвічі, так тримати:dn:

Дякую. Сьогодні розловив Шниря (нижній зліва) по окуню з першого закиду!!! А взагалі сьогодні був день волкерів, стіків та, в дещо меншій мірі, попперів. Силікон не хотів сьогодні їсти смугастий.
Питання. Хтось юзав Шакалівського мокасіна? Як враження?
 
Сегодня купил весёлый шнурок :ap:.
Может кто ловит на такой ?
 
Мені схожий в Робінзоні пропонували. Але я не рішився і придбав старий добрий ПоверПро
 
Цитата
Мені схожий в Робінзоні пропонували. Але я не рішився і придбав старий добрий ПоверПро
Я тоже шёл за павер про,а купил этот.Понравился.В воскресенье попробую.
Катуху никто не продаёт?Дешёвую ,но хорошую.:ap:
 
Вчера порыбачил в розсохах:
3 щуки по килограмму взял и четыре сошли возле лодки.
 
Цитата
Я тоже шёл за павер про,а купил этот.Понравился.В воскресенье попробую.
Катуху никто не продаёт?Дешёвую ,но хорошую.:ap:

А я себе два дня назад купил китайскую повер про за 80 грн.
У меня брат два года пользовался,а я, всё  фирменое,дорогое(всёравно на двагода хватает)
зачем платить больше? тем более что на рыбалке проверил - доволен.
 
я три года юзал повер про, но предложили попробовать спайдера ультракаст. Не знаю как вам но мне кажеться что разница есть и не только в цене,  спайдер будет по-лучше на много.ИМХО
 
Цитата
я три года юзал повер про, но предложили попробовать спайдера ультракаст. Не знаю как вам но мне кажеться что разница есть и не только в цене,  спайдер будет по-лучше на много.ИМХО
Я,если чесно,в шнурах тоже большой разницы кроме цены не вижу.Два года и шнур меняю.Правда на те,что снял ещё можно ловить,поэтому лежат смотаные на чёрный день и карпа на них ловлю.
 
Мужики!Подскажите плз какие-то фирмы воблеров на http://voblery.com.ua/ до 50-60 грн.Какие качественные,и тд.
Заранье спасибо.=)
 
Цитата
Ось результат вчорашньої рибалки. Упор був на хижака:du:, але з мирною рибою вийшло краще:bk:

да да, хтось ловив  рибу а хтось--спав:)
 
Цитата
да да, хтось ловив рибу а хтось--спав:)

Так ти ще з вечора почав "рибалити":bj:, тому до ранку сил і не вистачило...:dp::dk:
 
витек в росохах дальше зума сходить яка цена билета
 
Цитата
витек в росохах дальше зума сходить яка цена билета
Мій уявний друг підказує, що Ви забули натиснути пару раз Shift, і пропустили знаки оклику. Він правий? Чи тільки на половину?
 
Цитата
Мужики!Подскажите плз какие-то фирмы воблеров на http://voblery.com.ua/ до 50-60 грн.Какие качественные,и тд.
Заранье спасибо.=)

Всем спасибо что "помогли".Очень благодарен,на следующий раз буду знать что писать безпонту:dc:
 
Цитата
Всем спасибо что "помогли".Очень благодарен,на следующий раз буду знать что писать безпонту:dc:
Раджу вибирати щось із Strike Pro, Salmo, Jaxon.
Що згадалося/є_в_коробці:
Salmo: Hornet, Tiny.
Strike Pro: Midge, JL38, Baby-Pro, (AlexWizard з їхнім попером Дністер від окунів зачищає. Модель не знаю) .
Jaxon: Little, Tingo, Karas, Ferox.
Кустарні: Ужгородський стік, Головастик.
Це все класика...
Правда у половини цих воблерів є маленька проблема, -- вони практично не летять (напр. Hornet, Ferox). Але в певних умовах (кидати по вітру, маленька річка) це не спричиняє великих незручностей.
 
Цитата
Всем спасибо что "помогли".Очень благодарен,на следующий раз буду знать что писать безпонту:dc:

Переглянь ТуТ і ТуТ  і ТуТ а потім вибирай під свої умови і гаманець.
 
Цитата
Всем спасибо что "помогли".Очень благодарен,на следующий раз буду знать что писать безпонту:dc:
Пожалуйста)) У тебя воблерный понос?)) В чем вызвана такая срочность выбора вобов??? Есть лишние деньги или завтра едешь на став где щука клюет на вобы по 50-60 грн?? Какие глубины и какого типа вобы нужны! Уточни что хочешь ловить и тебе помогут! Я лично здам своих фаворитов по щуке в этом году, если на неё собрался:al:
 
Цитата
Пожалуйста)) У тебя воблерный понос?)) В чем вызвана такая срочность выбора вобов??? Есть лишние деньги или завтра едешь на став где щука клюет на вобы по 50-60 грн?? Какие глубины и какого типа вобы нужны! Уточни что хочешь ловить и тебе помогут! Я лично здам своих фаворитов по щуке в этом году, если на неё собрался:al:
Бюджет 200-250 грн,а купить нада пару шт.
А еще всем огромное спасибо,очень помогли.А то что вскипнул то сорри :dk:
 
Пропоную для перегляду свій перший блог http://luzhnyak.rybalka.com/blog/view/7295/. Не судіть дуже строго.
 
Ездили на море недавно, естественно попробовали порыбачить)
 
Цитата
Пропоную для перегляду свій перший блог http://luzhnyak.rybalka.com/blog/view/7295/. Не судіть дуже строго.
Класная рыбалка.
Я тоже знаю такой водоём,только там золотой карась.Но из за ряски никогда неловил,думал это нереально.Нужно попробовать.
 
Цитата
Класная рыбалка.
Я тоже знаю такой водоём,только там золотой карась.Но из за ряски никогда неловил,думал это нереально.Нужно попробовать.
Навіть не згадаю,коли останній раз ловив золотого карася,а в дитинстві його було валом.
 
Цитата
Навіть не згадаю,коли останній раз ловив золотого карася,а в дитинстві його було валом.
На карьерах его валом .За аэропортом есть карьеры,так там года 3 назад этого карася кишило.На пустой крючок клевал,правда ладошечный это уже трофейный.
Кстати там на речке справа возле моста и сейчас машины стоят,интересно,что ловят?
Это по трасе перед скарженцами.
 
Цитата

Кстати там на речке справа возле моста и сейчас машины стоят,интересно,что ловят?
Это по трасе перед скарженцами.
Его же и ловят, там Волк течет! Может и щучка есть и прочее рыбство!
 
Цитата
На карьерах его валом .За аэропортом есть карьеры,так там года 3 назад этого карася кишило.На пустой крючок клевал,правда ладошечный это уже трофейный.
Кстати там на речке справа возле моста и сейчас машины стоят,интересно,что ловят?
Это по трасе перед скарженцами.

Пожалуйста поподробнее как туда заехать?Хочу как в детстве подергать на удочку:dn:
 
Сегодня со своими двумя товарищами оторвался по карасю...
 
Цитата
Сегодня со своими двумя товарищами оторвался по карасю...

А где отрывались, если не секрет?
 
Цитата
А где отрывались, если не секрет?

Ответил в личку.
 
Вчора порибачив вечерком "маленько":bf:
 
Цитата
Вчора порибачив вечерком "маленько":bf:

Солодец 10+++))))
 
Цитата
Солодец 10+++))))
Більше на щуку схоже.))))
 
Цитата
Більше на щуку схоже.))))

на хорошую щуку)))
 
Тоже сегодня пару часиков вечером покидал.
 
Цитата
Тоже сегодня пару часиков вечером покидал.

Маладца,мне даж не предложил(
 
Як ви так ту щуку ловите на оберталки? Я ловлю і на воблери, і на твістери, і навіть сьогодні обловив стару совітську коливалку "Гном 1"... А на оберталки тільки клені да окуні. Капєц якийсь :(
Я сьогодні непогано теж половив на Збручі. Привіз додому два гарних клені, а все інше втопив... І кленів, і товаришів, і машину... щоб місце не розсекретити ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Сьогодні вперше вирішив побалуватися поппером на Збручі... Це була незабутня і віртуозна свічка від хаєнчати... але мимо. Згадалися навіть дитячі роки і дельфінарій із дельфінами.
 
Цитата
...Привіз додому два гарних клені, а все інше втопив... І кленів, і товаришів, і машину...

Так шо ж це получається що у тебе нема вже друзів?
Чомусь згадав анекдот:bj::bj::bj:
Мужик приходит домой пьяный с гулянки, совсем пьяный. Жена его укладывает спать, раздевает, а там презерватив на члене. Ну, жена, решив отомстить, засунула презерватив в попу. Утром, после того, как муж вышел из душа, она его спрашивает: - Ну как вчера с друзьями погуляли? - Нет у меня больше друзей.
 
Ага і про кума, якому сльози капали... )))))))
 
Вчора, проїздом, теж вдалося порибачити. Спочатку рибалка не складалася і не вдалося заробити жодної покльовки. А потім клюнув непоганий судачок. Радості не було меж, -- таких судаків я ще не ловив. :be: Після невеличкої фотосесії трофей поплив плодитися й рости далі.
І на моє ще більше здивування буквально через 5хв на березі лежала вже інша рибина. І навіть трохи більша за попередню!
 
Цитата
Вчора, проїздом, теж вдалося порибачити. Спочатку рибалка не складалася і не вдалося заробити жодної покльовки. А потім клюнув непоганий судачок. Радості не було меж, -- таких судаків я ще не ловив. :be: Після невеличкої фотосесії трофей поплив плодитися й рости далі.
І на моє ще більше здивування буквально через 5хв на березі лежала вже інша рибина. І навіть трохи більша за попередню!

Красава, Слав, судаки зачётні.... і те що таких ти ще не ловив, думаю ти просто саме в судака не впирався....  Абись тільки не захворіти ним..... бо то все...:be:. більше нічого іншого ловити не захочеш)))
 
Цитата
Красава, Слав, судаки зачётні.... і те що таких ти ще не ловив, думаю ти просто саме в судака не впирався....  
Дякую.
Трохи їздив минулої осені (там де ви минулий раз відловилися), але мені там тільки зовсім діти попадалися.

Цитата

Абись тільки не захворіти ним..... бо то все...:be:. більше нічого іншого ловити не захочеш)))
Да, ловити його одне задоволення. Та й взагалі на ждиг цікаво ловити.
 
Трохи відловився 24 http://andre777.rybalka.com/blog/view/7377/
 
В суботу ввечері теж трохи порибалив
 
А я зловив за останні декілька днів десь чотири тонни БАРАБОЛІ ..., мля !!! Фотки не ставлю , бо ще подумаєте що бракоша .....
 
Цитата
А я зловив за останні декілька днів десь чотири тонни БАРАБОЛІ ..., мля !!! Фотки не ставлю , бо ще подумаєте що бракоша .....
Ну якщо без фоток,то хоча б наякі приманки ловив,яка проводка?
 
Цитата
Ну якщо без фоток,то хоча б наякі приманки ловив,яка проводка?

Не знаю як в Боді а в мене брала на "плужок":dn:
 
Цитата
Трохи відловився 24 http://andre777.rybalka.com/blog/view/7377/
Андрюха, вітаю! Молодчага! Так тримати!

Цитата
В суботу ввечері теж трохи порибалив
Олеже, тобі також якнайкращі вітання. І як би це ми таки вирвалися разом на ту рибалку ;)

Цитата
Ну якщо без фоток,то хоча б наякі приманки ловив,яка проводка?
Та він на фідер ловив. Спочатку підкормив на весні як годиться, а тепер почав тягати мішками! А скоро ще напевно і сало почне на картошку "ловити" :ap:
 
Цитата
Не знаю як в Боді а в мене брала на "плужок":dn:

Ні в мене , особисто , ( промисловий спосіб) трактор їде - я збираю .., а вот в ТЕЩІ мля , (камєнний вєк) , то чисто" спортівна рибалка", і снасті і методи , як за дєда . прадєда ... Проводка - лопата - матюк - лопата - матюк , матюк - бараболя - відро ,- матюк - відро... -- мля та ви вже заї ...ли - мішок - спина - погріб - матюк матюк матюк ....
 
Цитата
Не знаю як в Боді а в мене брала на "плужок":dn:
Так це ж браконьєрська снасть!!!Неспортивно.
 
"Вот и лето прошло..." (с)
Вчора закрили літній сезон риболовлі... Так як зранку усі працюють, то оскому вирішили збити ввечері біля міського пляжу, в 18-00 були на воді.

PS. Хто заказував у мене кухоний комбайн BRAUN K 700 (1150 грн.) відзвоніться, бо комбайн вже прийшов, а я забув хто його заказував:bk:
 
Цитата
"Вот и лето прошло..." (с)
Вчора закрили літній сезон риболовлі... Так як зранку усі працюють, то оскому вирішили збити ввечері біля міського пляжу, в 18-00 були на воді.

Для деяких речей ця рибалка була не тільки завершальною влітку, а мабуть взагалі останньою...:bk:
 
Цитата
PS. Хто заказував у мене кухоний комбайн BRAUN K 700 (1150 грн.) відзвоніться, бо комбайн вже прийшов, а я забув хто його заказував
Хто заказував отбойнік відзвоніть, бо вже 2 тижні як прийшов)))
 
Цитата
Хто заказував отбойнік відзвоніть, бо вже 2 тижні як прийшов)))

:bj::bj::bj:
 
вчерашний улов http://zhora7878.rybalka.com/photo/view/10206/
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!